Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Grudzień 2005 :)))

> 
OlivkaMamaNorber...
wto, 27 gru 2005 - 12:54
Grudnióweczki otwieramy nowy wątek, ponieważ rozpoczął się nowy rozdział w naszym życiu icon_biggrin.gif

Na początku pragnę jeszcze raz pogratulować wszystkim Grudniowym Mamom ich pociech icon_smile.gif a Grudniowe Dzieciaczki powitać po drugiej stronie brzuszka icon_biggrin.gif
OlivkaMamaNorber...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,610
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 20:30
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 401

GG:


post wto, 27 gru 2005 - 12:54
Post #1

Grudnióweczki otwieramy nowy wątek, ponieważ rozpoczął się nowy rozdział w naszym życiu icon_biggrin.gif

Na początku pragnę jeszcze raz pogratulować wszystkim Grudniowym Mamom ich pociech icon_smile.gif a Grudniowe Dzieciaczki powitać po drugiej stronie brzuszka icon_biggrin.gif

--------------------
Lidka, mama Norberta Dawida (15.09.2002)
i Wiktorii El?biety (8.12.2005)
user posted image
user posted image
niusia
wto, 27 gru 2005 - 14:15
Melduje sie na nowym wątku icon_biggrin.gif
niusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 92
Dołączył: wto, 19 kwi 05 - 08:52
Skąd: kRAKÓW
Nr użytkownika: 3,014




post wto, 27 gru 2005 - 14:15
Post #2

Melduje sie na nowym wątku icon_biggrin.gif

--------------------
user posted image
Dudek

Go??







post wto, 27 gru 2005 - 15:29
Post #3

Gratulacje DZUIEWCZYNKI i DZIECIACZKi witam po drugiej stronie brzuszka icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
niusia
śro, 28 gru 2005 - 11:17
Nowe zdjecia pawełka




tu z mamą

niusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 92
Dołączył: wto, 19 kwi 05 - 08:52
Skąd: kRAKÓW
Nr użytkownika: 3,014




post śro, 28 gru 2005 - 11:17
Post #4

Nowe zdjecia pawełka




tu z mamą



--------------------
user posted image
Libi
śro, 28 gru 2005 - 14:01
Ja również się melduję icon_biggrin.gif
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post śro, 28 gru 2005 - 14:01
Post #5

Ja również się melduję icon_biggrin.gif

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
Kajka
czw, 29 gru 2005 - 09:10
JA tez jestem choc na nic nie mam czasu...
Asia domaga sie zainteresowania
Piotrus miewa ataki bolu brzuszka..
Jestem zmeczona niewyspana i czasem samotna w tym wszystkim
pozdrawiam wszystkie mamusie i ich Malenstwa
Kajka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 99
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 17:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 21

GG:


post czw, 29 gru 2005 - 09:10
Post #6

JA tez jestem choc na nic nie mam czasu...
Asia domaga sie zainteresowania
Piotrus miewa ataki bolu brzuszka..
Jestem zmeczona niewyspana i czasem samotna w tym wszystkim
pozdrawiam wszystkie mamusie i ich Malenstwa

--------------------
KAsia+Joasia 11.12.2002+Piotus 04.12.2005
user posted image
user posted image
Libi
czw, 29 gru 2005 - 09:41
Ja w ciągu dnia też nie mam czasu, bo malutka coś nie może spokojnie spać i co chwila biegam do niej, a wiadomo, że Szymonek też potrzebuje zainteresowania. A wieczorem jak dzieci śpią to ja też idę spać, bo padam ze zmęczenia. Wczoraj usnęłam szybciej od Szymonka icon_rolleyes.gif

To narazie tyle u mnie, bo znowu maleństwo mnie wzywa.
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post czw, 29 gru 2005 - 09:41
Post #7

Ja w ciągu dnia też nie mam czasu, bo malutka coś nie może spokojnie spać i co chwila biegam do niej, a wiadomo, że Szymonek też potrzebuje zainteresowania. A wieczorem jak dzieci śpią to ja też idę spać, bo padam ze zmęczenia. Wczoraj usnęłam szybciej od Szymonka icon_rolleyes.gif

To narazie tyle u mnie, bo znowu maleństwo mnie wzywa.

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
Libi
czw, 29 gru 2005 - 09:41
A wogóle to jak tam Wasza dieta, ja prawdę mówiąc już sama nie wiem co mogę jeść a czego nie mogę icon_rolleyes.gif
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post czw, 29 gru 2005 - 09:41
Post #8

A wogóle to jak tam Wasza dieta, ja prawdę mówiąc już sama nie wiem co mogę jeść a czego nie mogę icon_rolleyes.gif

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
Kajka
czw, 29 gru 2005 - 09:46
LIBI w koncu sie nie spotkałysmy...
Wiec teraz musimy sie jakos na wiosne umowic na spacerek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Ja tez nie wiem co mam jesc...nabial wykluczyłam...bo Asia miala alergie i baje sie zeby Piotrus tez nie mial..asle temu za to zaczely sie kolki i nie wiem z czego...podczas swiat praktycznie nic nie jadlam...
Kajka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 99
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 17:48
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 21

GG:


post czw, 29 gru 2005 - 09:46
Post #9

LIBI w koncu sie nie spotkałysmy...
Wiec teraz musimy sie jakos na wiosne umowic na spacerek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Ja tez nie wiem co mam jesc...nabial wykluczyłam...bo Asia miala alergie i baje sie zeby Piotrus tez nie mial..asle temu za to zaczely sie kolki i nie wiem z czego...podczas swiat praktycznie nic nie jadlam...

--------------------
KAsia+Joasia 11.12.2002+Piotus 04.12.2005
user posted image
user posted image
Majo (Majeczki)
czw, 29 gru 2005 - 13:25
Cześć dziewczyny
Wreszcie udało mi się usiąść do komputera. Strasznie się za wami stęskniłam icon_biggrin.gif
U mnie było wielkie zamieszanie, ale goście już wyjechali i wreszcie mogę odpocząć.

Jak wiecie udało mi się urodzić Śliczną małą kobietkę.
Martusia urodziła się 17 grudnia o godz. 15.15. Ważyła 3800, dł. 56cm.
Poród miałam długi i męczący ale bardzo cieszę się, że obyło się bez cesarki icon_smile.gif
Maleństwo jest bardzo spokojne i niewymagające (póki co) icon_wink.gif Alicja też od razu pokochała siostrzyczkę i bardzo chce jej to okazywać icon_rolleyes.gif Muszę jej pilnować podczas przytulania.

Piszcie więcej! Postaram się częściej zaglądać
Pozdrawiam
Asia
Majo (Majeczki)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: wto, 14 cze 05 - 18:55
Skąd: okolice Kielc
Nr użytkownika: 3,269




post czw, 29 gru 2005 - 13:25
Post #10

Cześć dziewczyny
Wreszcie udało mi się usiąść do komputera. Strasznie się za wami stęskniłam icon_biggrin.gif
U mnie było wielkie zamieszanie, ale goście już wyjechali i wreszcie mogę odpocząć.

Jak wiecie udało mi się urodzić Śliczną małą kobietkę.
Martusia urodziła się 17 grudnia o godz. 15.15. Ważyła 3800, dł. 56cm.
Poród miałam długi i męczący ale bardzo cieszę się, że obyło się bez cesarki icon_smile.gif
Maleństwo jest bardzo spokojne i niewymagające (póki co) icon_wink.gif Alicja też od razu pokochała siostrzyczkę i bardzo chce jej to okazywać icon_rolleyes.gif Muszę jej pilnować podczas przytulania.

Piszcie więcej! Postaram się częściej zaglądać
Pozdrawiam
Asia

--------------------

Dorka. Sz

Go??







post czw, 29 gru 2005 - 14:39
Post #11

jestem tu nowa i chcialam do Was dolaczyc, czesc, urodzialam Oliwie 19 grudnia
esel
czw, 29 gru 2005 - 18:01
Cześć Dziewczyny, witam w nowym wątku icon_smile.gif

coraz trudniej znaleźć mi czas, żeby usiąść przy komputerze...

Mateusz od trzech dni ma katar, chyba Karolinka go zaraziła...

Co do diety to nie jestem na razie za bardzo rygorystyczna w jej przestrzeganiu.W święta jadłam smażoną rybę, makowiec i makiełki w sporych ilościach...Rano piję sobie słabą kawkę...Póki co Mati znosi to całkiem dobrze.

Pozdrawiam
esel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 608
Dołączył: pią, 17 paź 03 - 18:29
Nr użytkownika: 1,118




post czw, 29 gru 2005 - 18:01
Post #12

Cześć Dziewczyny, witam w nowym wątku icon_smile.gif

coraz trudniej znaleźć mi czas, żeby usiąść przy komputerze...

Mateusz od trzech dni ma katar, chyba Karolinka go zaraziła...

Co do diety to nie jestem na razie za bardzo rygorystyczna w jej przestrzeganiu.W święta jadłam smażoną rybę, makowiec i makiełki w sporych ilościach...Rano piję sobie słabą kawkę...Póki co Mati znosi to całkiem dobrze.

Pozdrawiam
Libi
czw, 29 gru 2005 - 19:39
Witam icon_smile.gif
Ja tak z doskoku. W dzień moja rybka mała kiepsko spała i wydaje mi się, że te dnie takie już będą. Nic nie mogę zrobić icon_rolleyes.gif Nie mówiąc już o zajrzeniu do kompa. Szymonek na dodatek przez okres świąteczny nie chodzi do przedszkola więc wiadomo jak jest. Malutka jak narazie jest przekochana i grzeczniutka. W nocy śpi, a jak nie śpi to nawet nie płacze (gapi się tylko w około icon_lol.gif ) W dzień nadrabia. Chyba czasami pobolewa ją brzuszek i dlatego płacze. Jest strasznym głodomorem i kocha cycusia. Nie mam problemu z karmieniem i jestem z tego bardzo zadowolona, bo z Szymonkiem od razu dostałam zapalenia piersi i skończyłam go szybko karmić. CO do jedzenia to jem nabiał. A w święta najadłam się pasztetu i zjadłam troszkę ryby po grecku, ale tak troszkę tylko. Dzisiaj zjadłam jajko na twardo i moja mama gotuje mi zupki, bez mojej mamy bym chyba zginęła icon_lol.gif Oprócz tego na pomidora też się skusiłam. Piję kawkę inkę na mleku (uwielbiam) i herbatkę, no i zajadam się biszkoptami, a w święta pochłonęłam ogromną ilość sękacza icon_rolleyes.gif Troszkę się rozpisałam, ale chcę nadrobić za wszystkie czasy, bo teraz nie wiem kiedy znowu uda mi się coś napisać icon_smile.gif
Szymonek kocha siostrzyczkę, ale non stop ją dotyka, nawet jak mała śpi.

Kajka oczywiście musimy się umówić wiosną icon_smile.gif
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post czw, 29 gru 2005 - 19:39
Post #13

Witam icon_smile.gif
Ja tak z doskoku. W dzień moja rybka mała kiepsko spała i wydaje mi się, że te dnie takie już będą. Nic nie mogę zrobić icon_rolleyes.gif Nie mówiąc już o zajrzeniu do kompa. Szymonek na dodatek przez okres świąteczny nie chodzi do przedszkola więc wiadomo jak jest. Malutka jak narazie jest przekochana i grzeczniutka. W nocy śpi, a jak nie śpi to nawet nie płacze (gapi się tylko w około icon_lol.gif ) W dzień nadrabia. Chyba czasami pobolewa ją brzuszek i dlatego płacze. Jest strasznym głodomorem i kocha cycusia. Nie mam problemu z karmieniem i jestem z tego bardzo zadowolona, bo z Szymonkiem od razu dostałam zapalenia piersi i skończyłam go szybko karmić. CO do jedzenia to jem nabiał. A w święta najadłam się pasztetu i zjadłam troszkę ryby po grecku, ale tak troszkę tylko. Dzisiaj zjadłam jajko na twardo i moja mama gotuje mi zupki, bez mojej mamy bym chyba zginęła icon_lol.gif Oprócz tego na pomidora też się skusiłam. Piję kawkę inkę na mleku (uwielbiam) i herbatkę, no i zajadam się biszkoptami, a w święta pochłonęłam ogromną ilość sękacza icon_rolleyes.gif Troszkę się rozpisałam, ale chcę nadrobić za wszystkie czasy, bo teraz nie wiem kiedy znowu uda mi się coś napisać icon_smile.gif
Szymonek kocha siostrzyczkę, ale non stop ją dotyka, nawet jak mała śpi.

Kajka oczywiście musimy się umówić wiosną icon_smile.gif

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
Akatanka
pią, 30 gru 2005 - 11:18
Ja też przemeldowuje sie na nowy wątek.

Cudownie jest być mamą dwójki dzieci tak jakoś czuję sie pełniej ale....
DLACZEGO NIKT NIE MÓWIŁ ŻE BEDZIE TAK CIĘŻKO icon_wink.gif

Przemek nie śpi w nocy, chce być tylko noszony, ma kolki i je za dziesieciu.
Mam wrażenie, że je cały czas nie wiem czy to dobrze, że karmię go na żadanie?

Dziewczyny czy macie jakiś system karmienia tzn co 3,4 godziny czy też kiedy tylko zakwili?

Starsza córeczka okazała się być bardziej dojrzała do posiadania braciszka niż ja do posiadania dwójki icon_wink.gif Bardzo się z tego powodu cieszę bo bardzo sie bałam, że bedzie zazdrosna i odrzuci malucha a tu takie zaskoczenie?
Akatanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 71
Dołączył: śro, 12 paź 05 - 09:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 3,804

GG:


post pią, 30 gru 2005 - 11:18
Post #14

Ja też przemeldowuje sie na nowy wątek.

Cudownie jest być mamą dwójki dzieci tak jakoś czuję sie pełniej ale....
DLACZEGO NIKT NIE MÓWIŁ ŻE BEDZIE TAK CIĘŻKO icon_wink.gif

Przemek nie śpi w nocy, chce być tylko noszony, ma kolki i je za dziesieciu.
Mam wrażenie, że je cały czas nie wiem czy to dobrze, że karmię go na żadanie?

Dziewczyny czy macie jakiś system karmienia tzn co 3,4 godziny czy też kiedy tylko zakwili?

Starsza córeczka okazała się być bardziej dojrzała do posiadania braciszka niż ja do posiadania dwójki icon_wink.gif Bardzo się z tego powodu cieszę bo bardzo sie bałam, że bedzie zazdrosna i odrzuci malucha a tu takie zaskoczenie?

--------------------
user posted image

user posted image
OlivkaMamaNorber...
pią, 30 gru 2005 - 16:14
Hej Dziewczyny icon_exclaim.gif

Ledwo żyję icon_exclaim.gif Z ciągłego niedosypiania i zmęczenia codziennie mam okropne bóle głowy icon_sad.gif W nocy bolała mnie cała prawa strona głowy (łącznie ze szczęką, zębami i uszami) icon_cry.gif Dziś cały czas odczuwam ból, z tym, że mniejszy icon_sad.gif
Zupełnie nie potrafię się zorganizować. W domu mam bałagan. Norbi się mnie nie słucha icon_sad.gif Cały czas psoci. Muszę uważać, bo ma szalone i niebezpieczne pomysły.
Mała dziś od rana wcale nie śpi. Nie wyrabiam się na zakrętach icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Pocieszcie mnie proszę, że wkrótco wszystko się jakoś unormuje i zapanuje nad sytuacją...

Jeżeli chodzi o dietę to różnie z tym bywa. W święta zjadłam nawet śledzia w oleju i sałatkę jarzynową z groszkiem i Wiki nic nie było. Jednak ogólnie staram się uważać. Nie jem smażonego. Z owoców jem tylko jabłka. Nabiał jem, bo Norbi nie był uczulony, z tym, że też nie przesadzam z ilością.

Niusia śliczny jest Twój Pawełek. Ja wkrótce też zamieszcze zdjęcia swoich pociech icon_smile.gif

Akatanko ja karmię piersią na żądanie.

Majeczki jeszcze raz gratuluję córeczki icon_exclaim.gif icon_smile.gif

Pozdrawiam cieplutko Was i Wasze Maluszki icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
OlivkaMamaNorber...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,610
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 20:30
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 401

GG:


post pią, 30 gru 2005 - 16:14
Post #15

Hej Dziewczyny icon_exclaim.gif

Ledwo żyję icon_exclaim.gif Z ciągłego niedosypiania i zmęczenia codziennie mam okropne bóle głowy icon_sad.gif W nocy bolała mnie cała prawa strona głowy (łącznie ze szczęką, zębami i uszami) icon_cry.gif Dziś cały czas odczuwam ból, z tym, że mniejszy icon_sad.gif
Zupełnie nie potrafię się zorganizować. W domu mam bałagan. Norbi się mnie nie słucha icon_sad.gif Cały czas psoci. Muszę uważać, bo ma szalone i niebezpieczne pomysły.
Mała dziś od rana wcale nie śpi. Nie wyrabiam się na zakrętach icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Pocieszcie mnie proszę, że wkrótco wszystko się jakoś unormuje i zapanuje nad sytuacją...

Jeżeli chodzi o dietę to różnie z tym bywa. W święta zjadłam nawet śledzia w oleju i sałatkę jarzynową z groszkiem i Wiki nic nie było. Jednak ogólnie staram się uważać. Nie jem smażonego. Z owoców jem tylko jabłka. Nabiał jem, bo Norbi nie był uczulony, z tym, że też nie przesadzam z ilością.

Niusia śliczny jest Twój Pawełek. Ja wkrótce też zamieszcze zdjęcia swoich pociech icon_smile.gif

Akatanko ja karmię piersią na żądanie.

Majeczki jeszcze raz gratuluję córeczki icon_exclaim.gif icon_smile.gif

Pozdrawiam cieplutko Was i Wasze Maluszki icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif

--------------------
Lidka, mama Norberta Dawida (15.09.2002)
i Wiktorii El?biety (8.12.2005)
user posted image
user posted image
OlivkaMamaNorber...
pią, 30 gru 2005 - 16:19
CYTAT(Moniczka_r)
Gratulacje DZUIEWCZYNKI i DZIECIACZKi witam po drugiej stronie brzuszka icon_biggrin.gif  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D


Moniczko dziękujemy za gratulacje icon_exclaim.gif icon_smile.gif
OlivkaMamaNorber...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,610
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 20:30
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 401

GG:


post pią, 30 gru 2005 - 16:19
Post #16

CYTAT(Moniczka_r)
Gratulacje DZUIEWCZYNKI i DZIECIACZKi witam po drugiej stronie brzuszka icon_biggrin.gif  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D


Moniczko dziękujemy za gratulacje icon_exclaim.gif icon_smile.gif

--------------------
Lidka, mama Norberta Dawida (15.09.2002)
i Wiktorii El?biety (8.12.2005)
user posted image
user posted image
esel
pią, 30 gru 2005 - 19:05
Ja też karmię na żądanie, choć wolałabym rzadziej, bo mój Mateusz to wiecznie głodny jest... icon_confused.gif W nocy budzi się co 2,5 godziny, ale w dzień to potrafi jeść co godzinę.

Dzisiaj śpi cały dzień, już przespał porę kąpieli.Za to wczoraj dał mi popalić icon_confused.gif Przez pół dnia nie mógł zasnąć.

A co do niewyspania to mozemy się chyba pocieszać, że wszystkie przechodzimy przez to samo icon_rolleyes.gif
esel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 608
Dołączył: pią, 17 paź 03 - 18:29
Nr użytkownika: 1,118




post pią, 30 gru 2005 - 19:05
Post #17

Ja też karmię na żądanie, choć wolałabym rzadziej, bo mój Mateusz to wiecznie głodny jest... icon_confused.gif W nocy budzi się co 2,5 godziny, ale w dzień to potrafi jeść co godzinę.

Dzisiaj śpi cały dzień, już przespał porę kąpieli.Za to wczoraj dał mi popalić icon_confused.gif Przez pół dnia nie mógł zasnąć.

A co do niewyspania to mozemy się chyba pocieszać, że wszystkie przechodzimy przez to samo icon_rolleyes.gif
Libi
pią, 30 gru 2005 - 19:56
Ja też karmię na żądanie, ale dzisiaj już nie wytrzymałam i dałam małej troszkę picia. Do południa wogole nie spała, a potem też jak zając pod miedzą. W domu nic nie mogę zrobić. W nocy też buszuje. Jeszcze wytrzymuję, ale zastanawiam się jak ja sama to wytrzymam. Przy Szymonku miałam meża do pomocy, a teraz jestem zdana tylko na siebie icon_rolleyes.gif

Widzę, że nie tylko moje dziecko jest wielkim żarłokiem icon_lol.gif
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post pią, 30 gru 2005 - 19:56
Post #18

Ja też karmię na żądanie, ale dzisiaj już nie wytrzymałam i dałam małej troszkę picia. Do południa wogole nie spała, a potem też jak zając pod miedzą. W domu nic nie mogę zrobić. W nocy też buszuje. Jeszcze wytrzymuję, ale zastanawiam się jak ja sama to wytrzymam. Przy Szymonku miałam meża do pomocy, a teraz jestem zdana tylko na siebie icon_rolleyes.gif

Widzę, że nie tylko moje dziecko jest wielkim żarłokiem icon_lol.gif

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
ewetka
pią, 30 gru 2005 - 20:23
Ja tez melduję sie na nowym wątku icon_smile.gif
Moja Ania skończyła już 4 tygodnie. Dzisiejsza noc była pierwszą bez kupek od 22 do 8 rano icon_smile.gif Fajnie bo jak mi robiła kupke podczas karmienia, to potem wybudzała się w trakcie przewijania.
Ja też mam żarłoka w domu; w nocy jak MAciuś stopniowo skraca drzemki. Najpierw śpi tak ze 3-3,5 godzinki a potem budzi się co 2 godziny albo 1,5. W dzień ma jedna porę czuwania od rana. Czasami trwa tylko godzine i wogóle nie płacze. Dzisiaj za to od 8 rano do 12 płakała i nie mogła zasnąć. /a jak przysnęla to na jakieś 20 minut. Maciek juz dostawał głupawki i ciągnął mnie za rękę do zabawy. Włączyłam telewizor i puściłam mu bajki bo mi juz koncepcji brakło. Czasami cuzwa tez wieczorkiemprzed kąpielą, ale dzisiaj chyba za poranek dała mi po południu odpocząć.
A co do diety, to ja też wyeliminowałam nabiał, Maciek ma skazę, poza tym w święta pojadłam makowce i inne pierdółki zawierające mleko, miód, orzechy i małą wysypało i zaczęła robić zielone kupki. Nie pije juz nawet kawy z mlekiem tylko czarną rycze.gif Z owoców to zjadam jabłka w postaci pieczonych, surowych lub kompotów. Raz na jakiś czas banan, poza tym wszystko gotowane i nic wzdymającego.
Dobrze chociaż, że teraz juz wiem jakie masło moge używać, przy MAćku przez pierwsze 3 miesiące jadłąm suchy chleb z wędliną zanim znalazłam "mazidło kanapkowe" bezmleczne. Oj jak tęsknię za prawdziwym masłem icon_sad.gif
Poza tym młodej przyplątał się katar, może to na bazie alergii. nie wiem. W każdym razie byłam z nia u pediatry, gardło, oskrzela i płuca czyste. Więc ją zakraplam solą fizjologiczna i odciągam gluty gruszką. Strasznie mi jej żal bo tak przy tym placze, ale co zrobić. Mam nadziję że szybko przejdzie
ewetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,550
Dołączył: pią, 16 kwi 04 - 22:58
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 1,666

GG:


post pią, 30 gru 2005 - 20:23
Post #19

Ja tez melduję sie na nowym wątku icon_smile.gif
Moja Ania skończyła już 4 tygodnie. Dzisiejsza noc była pierwszą bez kupek od 22 do 8 rano icon_smile.gif Fajnie bo jak mi robiła kupke podczas karmienia, to potem wybudzała się w trakcie przewijania.
Ja też mam żarłoka w domu; w nocy jak MAciuś stopniowo skraca drzemki. Najpierw śpi tak ze 3-3,5 godzinki a potem budzi się co 2 godziny albo 1,5. W dzień ma jedna porę czuwania od rana. Czasami trwa tylko godzine i wogóle nie płacze. Dzisiaj za to od 8 rano do 12 płakała i nie mogła zasnąć. /a jak przysnęla to na jakieś 20 minut. Maciek juz dostawał głupawki i ciągnął mnie za rękę do zabawy. Włączyłam telewizor i puściłam mu bajki bo mi juz koncepcji brakło. Czasami cuzwa tez wieczorkiemprzed kąpielą, ale dzisiaj chyba za poranek dała mi po południu odpocząć.
A co do diety, to ja też wyeliminowałam nabiał, Maciek ma skazę, poza tym w święta pojadłam makowce i inne pierdółki zawierające mleko, miód, orzechy i małą wysypało i zaczęła robić zielone kupki. Nie pije juz nawet kawy z mlekiem tylko czarną rycze.gif Z owoców to zjadam jabłka w postaci pieczonych, surowych lub kompotów. Raz na jakiś czas banan, poza tym wszystko gotowane i nic wzdymającego.
Dobrze chociaż, że teraz juz wiem jakie masło moge używać, przy MAćku przez pierwsze 3 miesiące jadłąm suchy chleb z wędliną zanim znalazłam "mazidło kanapkowe" bezmleczne. Oj jak tęsknię za prawdziwym masłem icon_sad.gif
Poza tym młodej przyplątał się katar, może to na bazie alergii. nie wiem. W każdym razie byłam z nia u pediatry, gardło, oskrzela i płuca czyste. Więc ją zakraplam solą fizjologiczna i odciągam gluty gruszką. Strasznie mi jej żal bo tak przy tym placze, ale co zrobić. Mam nadziję że szybko przejdzie

--------------------
Ewka z Maciusiem(19-11-2003), Anią (01-12-2005) i Olą (18-08-2007)
OlivkaMamaNorber...
pią, 30 gru 2005 - 22:08
Dziewczyny czy któraś z Was była już na spacerku ze swoim Maluszkiem icon_question.gif
OlivkaMamaNorber...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,610
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 20:30
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 401

GG:


post pią, 30 gru 2005 - 22:08
Post #20

Dziewczyny czy któraś z Was była już na spacerku ze swoim Maluszkiem icon_question.gif

--------------------
Lidka, mama Norberta Dawida (15.09.2002)
i Wiktorii El?biety (8.12.2005)
user posted image
user posted image
> Grudzień 2005 :)))
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 23:44
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama