Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
43 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Październik 2005 (część 2)

> 
Nadia_M
nie, 24 gru 2006 - 11:57
W tym dniu radosnym, oczekiwanym,
gdzie gasnÄ… spory, gojÄ… siÄ™ rany
życzę wam zdrowia, życzę miłości,
niech mały Jezus w sercach zagości,
szczerości duszy, zapachu ciasta,
przyjaźni, która jak miłość wzrasta,
kochanej twarzy, co rano budzi,
i wokół pełno życzliwych ludzi.

Życzy Agnieszka z Karolinką!!
Nadia_M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 146
Dołączył: nie, 05 cze 05 - 19:56
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 3,230




post nie, 24 gru 2006 - 11:57
Post #41

W tym dniu radosnym, oczekiwanym,
gdzie gasnÄ… spory, gojÄ… siÄ™ rany
życzę wam zdrowia, życzę miłości,
niech mały Jezus w sercach zagości,
szczerości duszy, zapachu ciasta,
przyjaźni, która jak miłość wzrasta,
kochanej twarzy, co rano budzi,
i wokół pełno życzliwych ludzi.

Życzy Agnieszka z Karolinką!!

--------------------


blaire
nie, 24 gru 2006 - 12:29
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post nie, 24 gru 2006 - 12:29
Post #42

josh
nie, 24 gru 2006 - 13:04

Tak wyglÄ…da fragment naszej choinki icon_smile.gif

Josh
josh


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 731
Dołączył: nie, 06 mar 05 - 18:50
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 2,809

GG:


post nie, 24 gru 2006 - 13:04
Post #43


Tak wyglÄ…da fragment naszej choinki icon_smile.gif

Josh

--------------------

Tomek (24.10.2005)

Przemek (10.09.2007)
Ewcia78
pon, 25 gru 2006 - 09:00
Radosnych, Spokojnych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia,
Zdrówka dla naszych kochanych Dzieciaczków i ich rodzin
Spełnienia wszystkich noworocznych marzeń i postanowień

życzą
Agatka, Ewcia i Jędrek

aha i jeszcze życzymy sobie i Wam chociaż odrobinki śniegu .... icon_wink.gif

Ewcia78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 429
Dołączył: pią, 25 lut 05 - 12:29
Skąd: Ślask cieszyński
Nr użytkownika: 2,763

GG:


post pon, 25 gru 2006 - 09:00
Post #44

Radosnych, Spokojnych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia,
Zdrówka dla naszych kochanych Dzieciaczków i ich rodzin
Spełnienia wszystkich noworocznych marzeń i postanowień

życzą
Agatka, Ewcia i Jędrek

aha i jeszcze życzymy sobie i Wam chociaż odrobinki śniegu .... icon_wink.gif



--------------------





Ulinka
czw, 28 gru 2006 - 15:24
Witamy poświątecznie
Życzenia teraz to możemy złożyć ale NOWOROCZNE
Tak jakoś smutno u Nas było w tym roku!!!!
Komputer stoi w kącie i chyba już kurzem się pokrył.....
Pisać się nie chce, brak nam radości... Ale trzeba iść dalej przez życie, dla Marcelka, mamy, dla siebie samej rycze.gif


Życzymy Wam więc w Nowym Roku
Dużo pomyślności w życiu osobistym i zawodowym, spełnienia najskrytszych marzeń,
A maluszkom zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka

impreza.gif
Ulinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,479
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 14:21
SkÄ…d: z nad morza
Nr użytkownika: 2,505

GG:


post czw, 28 gru 2006 - 15:24
Post #45

Witamy poświątecznie
Życzenia teraz to możemy złożyć ale NOWOROCZNE
Tak jakoś smutno u Nas było w tym roku!!!!
Komputer stoi w kącie i chyba już kurzem się pokrył.....
Pisać się nie chce, brak nam radości... Ale trzeba iść dalej przez życie, dla Marcelka, mamy, dla siebie samej rycze.gif


Życzymy Wam więc w Nowym Roku
Dużo pomyślności w życiu osobistym i zawodowym, spełnienia najskrytszych marzeń,
A maluszkom zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka

impreza.gif

--------------------


i



josh
piÄ…, 29 gru 2006 - 23:31
Chciałam sięz wami podzielić moim szczęściem.
Ale tak ciuchutko na wszelki wypadek icon_smile.gif
Wczoraj moim oczom ukazały sie dwie śliczne kreseczki icon_biggrin.gif (na teście oczywiście)
Według OM to 4 tydzień. Po nowym roku skontaktuję sie z moją ginką i mam nadzieję że potwierdzi ciążę.

pozdrawiam i
życzę
Szczęśliwego Nowego Roku 2007 i dużo dużo dużo zdrówka
josh


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 731
Dołączył: nie, 06 mar 05 - 18:50
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 2,809

GG:


post piÄ…, 29 gru 2006 - 23:31
Post #46

Chciałam sięz wami podzielić moim szczęściem.
Ale tak ciuchutko na wszelki wypadek icon_smile.gif
Wczoraj moim oczom ukazały sie dwie śliczne kreseczki icon_biggrin.gif (na teście oczywiście)
Według OM to 4 tydzień. Po nowym roku skontaktuję sie z moją ginką i mam nadzieję że potwierdzi ciążę.

pozdrawiam i
życzę
Szczęśliwego Nowego Roku 2007 i dużo dużo dużo zdrówka

--------------------

Tomek (24.10.2005)

Przemek (10.09.2007)
Nadia_M
sob, 30 gru 2006 - 12:20
josh GRATULUJE!!!! icon_biggrin.gif

U nas nie ciekawie, wlasnie wczoraj wyladowalismy z Karola w szpitalu icon_sad.gif Miesiac temu wyszla jej za uchem gulka, poszlismy do lekarki i powiedziala ze to wezel chlonny. Na Wigilii zauwazylismy ze sie troche powiekszyl a we srode zrobil sie czerwony i tak wyladowalismy w szpitalu icon_sad.gif Prawdopodobnie to jakies zapalenie ale dokladnie to nie wiedza, zalamalam sie normalnie icon_cry.gif Teraz maz mnie zmienil a ja na chwilke do domu sie umyc i takie tam, zaraz wracam do Malej. Sylwestra spedzimy na Chirurgii Dzieciecej, moge tam caly rok spedzic byla Karola byla zdrowa icon_sad.gif

Pozdrawiam i Szczesliwego Nowego Roku!!!
Nadia_M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 146
Dołączył: nie, 05 cze 05 - 19:56
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 3,230




post sob, 30 gru 2006 - 12:20
Post #47

josh GRATULUJE!!!! icon_biggrin.gif

U nas nie ciekawie, wlasnie wczoraj wyladowalismy z Karola w szpitalu icon_sad.gif Miesiac temu wyszla jej za uchem gulka, poszlismy do lekarki i powiedziala ze to wezel chlonny. Na Wigilii zauwazylismy ze sie troche powiekszyl a we srode zrobil sie czerwony i tak wyladowalismy w szpitalu icon_sad.gif Prawdopodobnie to jakies zapalenie ale dokladnie to nie wiedza, zalamalam sie normalnie icon_cry.gif Teraz maz mnie zmienil a ja na chwilke do domu sie umyc i takie tam, zaraz wracam do Malej. Sylwestra spedzimy na Chirurgii Dzieciecej, moge tam caly rok spedzic byla Karola byla zdrowa icon_sad.gif

Pozdrawiam i Szczesliwego Nowego Roku!!!

--------------------


Ulinka
sob, 30 gru 2006 - 12:39
Josh GRATULYJEMY!!!!!!!!!!!!!!

My też podejmujemy wszelkie działania, ale jak na razie cisza i spokój.
MM ma pewne obawy przed kolejnym dzidziusiem w domku, ale wszystkie gwazdki na niebie wskazują, że na wiosnę ruszy nasza budowa domu to będziemy mieć więcej miejsca dla naszej rodzinki wink.gif
Teraz zwłaszcza w tym trudnym dla Nas okresie taka iskierka nadzieii jest Nam bardzo potrzebna.A kolejne maleństwo sprawiła by wiele radości Nam wszystkim.

Nadia trzymamy kciuki za zdrówko Karoli i życzymy wszelkiej pomyślności impreza.gif
Ulinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,479
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 14:21
SkÄ…d: z nad morza
Nr użytkownika: 2,505

GG:


post sob, 30 gru 2006 - 12:39
Post #48

Josh GRATULYJEMY!!!!!!!!!!!!!!

My też podejmujemy wszelkie działania, ale jak na razie cisza i spokój.
MM ma pewne obawy przed kolejnym dzidziusiem w domku, ale wszystkie gwazdki na niebie wskazują, że na wiosnę ruszy nasza budowa domu to będziemy mieć więcej miejsca dla naszej rodzinki wink.gif
Teraz zwłaszcza w tym trudnym dla Nas okresie taka iskierka nadzieii jest Nam bardzo potrzebna.A kolejne maleństwo sprawiła by wiele radości Nam wszystkim.

Nadia trzymamy kciuki za zdrówko Karoli i życzymy wszelkiej pomyślności impreza.gif

--------------------


i



Villi
sob, 30 gru 2006 - 14:29
Zdrowia dla Karoli, niech to będzie tylko jakieś małe zapalenie!
Josh gratulacje wielkie icon_smile.gif Kolejna zarażona na forum, jeszcze kilka i trzeba się będzie wyrejestrować icon_wink.gif

U mnie końcówka roku bardzo ciężka i smutna była, nie mogę się doczekać stycznia, to co wyprawiał grudzień, przeszło ludzkie pojęcie.

I mimo iż mój mąż znowu wyląduje w szpitalu to jednak wierzę że będzie coraz lepiej.

Wszystkiego dobrego dla Was i Waszych rodzin w Nowym Roku!!!
Villi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,630
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 12:07
Nr użytkownika: 630

GG:


post sob, 30 gru 2006 - 14:29
Post #49

Zdrowia dla Karoli, niech to będzie tylko jakieś małe zapalenie!
Josh gratulacje wielkie icon_smile.gif Kolejna zarażona na forum, jeszcze kilka i trzeba się będzie wyrejestrować icon_wink.gif

U mnie końcówka roku bardzo ciężka i smutna była, nie mogę się doczekać stycznia, to co wyprawiał grudzień, przeszło ludzkie pojęcie.

I mimo iż mój mąż znowu wyląduje w szpitalu to jednak wierzę że będzie coraz lepiej.

Wszystkiego dobrego dla Was i Waszych rodzin w Nowym Roku!!!

--------------------
If you can't be a good example -- then you'll just have to be a horrible warning.
Fila
sob, 30 gru 2006 - 20:41
Zdrowia!!! Zdrowia dla wszystkich w 2007 roku. Nie chorujcie, nakażcie nie chorować swoim dzieciom i mężom! Zarażajcie sie ciążami icon_wink.gif ! Gratuluję i zazdroszczę "zarażonym", wspieram i trzymam kciuki za chorowitki.
Ja na razie w wir pracy się rzuciłam. Mam stresa, ale też niesamowitą satysfakcję jak uda mi się coś wyleczyć icon_confused.gif Romcia odstawiona na boczny tor icon_redface.gif , wiec taka przylepa się zrobila jak wchodzę wieczorem na górę...
Jutro o północy pomyślę o Was wszystkich i pozytywne emocje prześlę. Jeszcze raz zdrowia i do napisania w przyszlym roku!!!
Fila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: śro, 20 lip 05 - 18:34
SkÄ…d: Skierniewice
Nr użytkownika: 3,408

GG:


post sob, 30 gru 2006 - 20:41
Post #50

Zdrowia!!! Zdrowia dla wszystkich w 2007 roku. Nie chorujcie, nakażcie nie chorować swoim dzieciom i mężom! Zarażajcie sie ciążami icon_wink.gif ! Gratuluję i zazdroszczę "zarażonym", wspieram i trzymam kciuki za chorowitki.
Ja na razie w wir pracy się rzuciłam. Mam stresa, ale też niesamowitą satysfakcję jak uda mi się coś wyleczyć icon_confused.gif Romcia odstawiona na boczny tor icon_redface.gif , wiec taka przylepa się zrobila jak wchodzę wieczorem na górę...
Jutro o północy pomyślę o Was wszystkich i pozytywne emocje prześlę. Jeszcze raz zdrowia i do napisania w przyszlym roku!!!
josh
sob, 30 gru 2006 - 21:35
Nadia
Zdrówka dla Karoli i obyście szybko wróciły do domku zdrowe oczywiście.
Villi
Dla męża też dużo dużo zdrowia. Ja również jestem pełna nadzieje że ten 2007 rok będzie lepszy nie tylko dla was ale dla nas wszystkich.
Jeszcze raz Zdrowia w Nowym Roku

i do zobaczenia w 2007

o północy przeslę wam pozytywne fluidy icon_smile.gif
josh


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 731
Dołączył: nie, 06 mar 05 - 18:50
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 2,809

GG:


post sob, 30 gru 2006 - 21:35
Post #51

Nadia
Zdrówka dla Karoli i obyście szybko wróciły do domku zdrowe oczywiście.
Villi
Dla męża też dużo dużo zdrowia. Ja również jestem pełna nadzieje że ten 2007 rok będzie lepszy nie tylko dla was ale dla nas wszystkich.
Jeszcze raz Zdrowia w Nowym Roku

i do zobaczenia w 2007

o północy przeslę wam pozytywne fluidy icon_smile.gif

--------------------

Tomek (24.10.2005)

Przemek (10.09.2007)
Nadia_M
nie, 31 gru 2006 - 11:24
Dzieki za trzymnanie kciuków. Karola zarazila sie gronkowcem, albo to od ucha albo gardla. Wczoraj jej to nakluwali i wzieli na posiew, czekamy na wyniki a placz przy tym starszny, dzisiaj przy zmienianiu opatrunku to samo, biedna ta moja Malenka. Najgorsze jest to ze do zabiegowego nie moge z nia wejsc, tylko stoje pod drzwiami i slysze jak placze icon_cry.gif Nadomiar zlego to jeszcze mam WSPANIALYCH tesciow, przylezli wczoraj i zeby jakies mile slowo powiedziec czy cos to tesc ze Karolina ciezka itd. Oni maja obsesje na temam jej wagi co chwile slysze ze ciezka, utuczona i w ogole czym ja ja karmie icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif Szkoda slow, lepiej niech juz nie przychodza bo moze im sie krzywda stac icon_twisted.gif
Oki, ulzylo mi troszke icon_smile.gif

Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!!
Nadia_M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 146
Dołączył: nie, 05 cze 05 - 19:56
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 3,230




post nie, 31 gru 2006 - 11:24
Post #52

Dzieki za trzymnanie kciuków. Karola zarazila sie gronkowcem, albo to od ucha albo gardla. Wczoraj jej to nakluwali i wzieli na posiew, czekamy na wyniki a placz przy tym starszny, dzisiaj przy zmienianiu opatrunku to samo, biedna ta moja Malenka. Najgorsze jest to ze do zabiegowego nie moge z nia wejsc, tylko stoje pod drzwiami i slysze jak placze icon_cry.gif Nadomiar zlego to jeszcze mam WSPANIALYCH tesciow, przylezli wczoraj i zeby jakies mile slowo powiedziec czy cos to tesc ze Karolina ciezka itd. Oni maja obsesje na temam jej wagi co chwile slysze ze ciezka, utuczona i w ogole czym ja ja karmie icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif Szkoda slow, lepiej niech juz nie przychodza bo moze im sie krzywda stac icon_twisted.gif
Oki, ulzylo mi troszke icon_smile.gif

Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!!

--------------------


Villi
nie, 31 gru 2006 - 16:44
Nadia ja tylko krótko - jeśli to jest tylko zmiana opatrunku to NIE MAJĄ prawa wyprosic Cię z zabiegowego. Mnie wielokrotnie próbowali, w końcu odpuścili bo się nie dawałam. Bez żadnych awantur, spokojnie powiedz: Ja idę z dzieckiem.
Z tego co wiem karta praw małego pacjenta w szpitalu czy jakoś tak gwarantuje rodzicom obecność podczas zmiany wenflonów itp.
Ja u Miłosza nie byłam tylko przy gastroskopii, przy wszystkich innych zabiegach byłam obecna.

Teściów olej, jednym uchem wpuszczaj drugim wypuszczaj. Albo odpowiedz ze tylko dzięki tej jej rzekomej tuszy mała miewa się jeszcze jako tako - wiadomo im dziecko mniejsze tym słabsze (rozumowanie tamtego pokolenia) icon_wink.gif
A tak na marginesie - ile Karola wazy? Miłek dobił do 13 kg i nikt jakoś od grubasów go nie wyzywa icon_wink.gif

jeszcze raz wszystkiego dobrego w nowym roku!!!!
Villi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,630
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 12:07
Nr użytkownika: 630

GG:


post nie, 31 gru 2006 - 16:44
Post #53

Nadia ja tylko krótko - jeśli to jest tylko zmiana opatrunku to NIE MAJĄ prawa wyprosic Cię z zabiegowego. Mnie wielokrotnie próbowali, w końcu odpuścili bo się nie dawałam. Bez żadnych awantur, spokojnie powiedz: Ja idę z dzieckiem.
Z tego co wiem karta praw małego pacjenta w szpitalu czy jakoś tak gwarantuje rodzicom obecność podczas zmiany wenflonów itp.
Ja u Miłosza nie byłam tylko przy gastroskopii, przy wszystkich innych zabiegach byłam obecna.

Teściów olej, jednym uchem wpuszczaj drugim wypuszczaj. Albo odpowiedz ze tylko dzięki tej jej rzekomej tuszy mała miewa się jeszcze jako tako - wiadomo im dziecko mniejsze tym słabsze (rozumowanie tamtego pokolenia) icon_wink.gif
A tak na marginesie - ile Karola wazy? Miłek dobił do 13 kg i nikt jakoś od grubasów go nie wyzywa icon_wink.gif

jeszcze raz wszystkiego dobrego w nowym roku!!!!

--------------------
If you can't be a good example -- then you'll just have to be a horrible warning.
blaire
pon, 01 sty 2007 - 10:53
Witajcie w nowym roku!
Dziękujemy za życzenia. Ja ównież o Was ciepło myślałam dzisiejszej nocy.
U nas nieciekawie się skończył 2006 roku. Kornel po kolejnym antybiotyku (zapalenie oskrzeli, szmery w płucach, duszność) i tylko dzięki temu, że w domu mamy nebulizator nie zatrzymali nas w szpitalu.
Wczoraj zostawiłam dzieci u mojej mamy, będą tam minimum do piątku. Więc Fila, głowa do góry! Ja jeszcze gorsza jestem...
Villi, mam nadzieję, że z Yano będzie coraz lepiej.
Nadai, nie przejmuj się gadaniem teściów. Tak jak pisze Villi, wpuszczaj jednym a wypuszczaj odrazu drugim uchem.
Powiększonym węzłem aż tak bardzo się nie przejmuj. U Kornela sporadycznie się zdarza, że węzłów nie widać gołym okiem...
Co do zabiegowego. Nigdy nie zabraniano mi być przy dzieciach podczas zmiany opatrunku, pobierania krwi, zmianie wenflonów, odsysaniu, drenażu itd.
Jednak z doświadczenia wiem już, że dziecku dużo łatwiej (przynajmniej z moimi tak jest) dojść do siebie po zabiegu, przy którym nie ma mamy. Ja czekam pod drzwiach od zabiegowego, biorę rozpłakanego malucha na ręce i już jest dobrze. Natomiast będąc przy nich nie udawało mi się NIGDY tak szybko ich uspokoić. Poza tym patrzyli na mnie strasznie żałośnie, z takim wyrzutem, że stoję obok i się przyglądam jak oni cierpią... Więc nie wiem co lepsze. Ja wybieram czekanie pod drzwiami. Ale to MÓJ wybór, nikt mi tego nie narzucił.
Josh, gratuluję! Ale sama, pełna obaw o własne bezpieczeństwo icon_wink.gif chyba zniknę na czas jakiś z forum icon_twisted.gif
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post pon, 01 sty 2007 - 10:53
Post #54

Witajcie w nowym roku!
Dziękujemy za życzenia. Ja ównież o Was ciepło myślałam dzisiejszej nocy.
U nas nieciekawie się skończył 2006 roku. Kornel po kolejnym antybiotyku (zapalenie oskrzeli, szmery w płucach, duszność) i tylko dzięki temu, że w domu mamy nebulizator nie zatrzymali nas w szpitalu.
Wczoraj zostawiłam dzieci u mojej mamy, będą tam minimum do piątku. Więc Fila, głowa do góry! Ja jeszcze gorsza jestem...
Villi, mam nadzieję, że z Yano będzie coraz lepiej.
Nadai, nie przejmuj się gadaniem teściów. Tak jak pisze Villi, wpuszczaj jednym a wypuszczaj odrazu drugim uchem.
Powiększonym węzłem aż tak bardzo się nie przejmuj. U Kornela sporadycznie się zdarza, że węzłów nie widać gołym okiem...
Co do zabiegowego. Nigdy nie zabraniano mi być przy dzieciach podczas zmiany opatrunku, pobierania krwi, zmianie wenflonów, odsysaniu, drenażu itd.
Jednak z doświadczenia wiem już, że dziecku dużo łatwiej (przynajmniej z moimi tak jest) dojść do siebie po zabiegu, przy którym nie ma mamy. Ja czekam pod drzwiach od zabiegowego, biorę rozpłakanego malucha na ręce i już jest dobrze. Natomiast będąc przy nich nie udawało mi się NIGDY tak szybko ich uspokoić. Poza tym patrzyli na mnie strasznie żałośnie, z takim wyrzutem, że stoję obok i się przyglądam jak oni cierpią... Więc nie wiem co lepsze. Ja wybieram czekanie pod drzwiami. Ale to MÓJ wybór, nikt mi tego nie narzucił.
Josh, gratuluję! Ale sama, pełna obaw o własne bezpieczeństwo icon_wink.gif chyba zniknę na czas jakiś z forum icon_twisted.gif
Nadia_M
pon, 01 sty 2007 - 11:27
Dzieki Dziewczyny za otuche, tego bylo mi trzeba icon_smile.gif Karola wazy niecale 11 kg, taki z niej grubasek, tak jak mi radzicie, oleje ich gadanie icon_smile.gif Dzisiaj juz to lepiej wyglada, mam nadzieje ze juz powoli z tego wychodzimy icon_smile.gif Co do wchodzenia z dzieckiem do zabiegowego, to nie widzialam ze mam prawo wejsc, no coz, cos zadzialamy icon_smile.gif
Jeszcze raz Dziekuje Wam za rady i podtrzymywanie na duchu przytul.gif
Duzo zdrowka dla Maluszkow!

Pozdrawiam!!
Nadia_M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 146
Dołączył: nie, 05 cze 05 - 19:56
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 3,230




post pon, 01 sty 2007 - 11:27
Post #55

Dzieki Dziewczyny za otuche, tego bylo mi trzeba icon_smile.gif Karola wazy niecale 11 kg, taki z niej grubasek, tak jak mi radzicie, oleje ich gadanie icon_smile.gif Dzisiaj juz to lepiej wyglada, mam nadzieje ze juz powoli z tego wychodzimy icon_smile.gif Co do wchodzenia z dzieckiem do zabiegowego, to nie widzialam ze mam prawo wejsc, no coz, cos zadzialamy icon_smile.gif
Jeszcze raz Dziekuje Wam za rady i podtrzymywanie na duchu przytul.gif
Duzo zdrowka dla Maluszkow!

Pozdrawiam!!

--------------------


blaire
pon, 01 sty 2007 - 11:34
Nadia, 11? I ty się przejmujesz? Przecież ona nie ma teraz nawet gdzie pobiegać, żeby to troszkę rozłożyć normalnie. Kornel waży podobnie jak Miłosz Villi, jakieś 13 kg poo świętach icon_wink.gif Ale on ma też 87 cm wzrostu. Przynajmniej (ciuchy na 92-98 nosi, a te 86 wzrostu to miał jakoś w październiku-wtedy ostatnio go mierzyłam u lekarza).
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post pon, 01 sty 2007 - 11:34
Post #56

Nadia, 11? I ty się przejmujesz? Przecież ona nie ma teraz nawet gdzie pobiegać, żeby to troszkę rozłożyć normalnie. Kornel waży podobnie jak Miłosz Villi, jakieś 13 kg poo świętach icon_wink.gif Ale on ma też 87 cm wzrostu. Przynajmniej (ciuchy na 92-98 nosi, a te 86 wzrostu to miał jakoś w październiku-wtedy ostatnio go mierzyłam u lekarza).
Ulinka
śro, 03 sty 2007 - 14:09
Nadia Marcel tez waży ok. 11 kg, a ubranka nosi na 80-86 cm. Czasami wydaje mi się , że On jest taki malutki i chudziutki. Ale w gruncie rzeczy to jest w sam raz icon_wink.gif

A tak wyglÄ…damy opatuleni nad morzem w ostatnim dniu starego roku



A to mały odkrywca



Dziś dowiedziałam się, żę sąsiad z którym graniczy Nasza działka będzie nam robił problemy z budową, bo Nasz dom będzie zasłaniał jego, bo jest wg. planów za bardzo wysunięty icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Już nie mam sił do takich ludzi. Czy my się w końcu kiedyś wybudujemy icon_cry.gif
Ulinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,479
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 14:21
SkÄ…d: z nad morza
Nr użytkownika: 2,505

GG:


post śro, 03 sty 2007 - 14:09
Post #57

Nadia Marcel tez waży ok. 11 kg, a ubranka nosi na 80-86 cm. Czasami wydaje mi się , że On jest taki malutki i chudziutki. Ale w gruncie rzeczy to jest w sam raz icon_wink.gif

A tak wyglÄ…damy opatuleni nad morzem w ostatnim dniu starego roku



A to mały odkrywca



Dziś dowiedziałam się, żę sąsiad z którym graniczy Nasza działka będzie nam robił problemy z budową, bo Nasz dom będzie zasłaniał jego, bo jest wg. planów za bardzo wysunięty icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Już nie mam sił do takich ludzi. Czy my się w końcu kiedyś wybudujemy icon_cry.gif

--------------------


i



gosia76
śro, 03 sty 2007 - 17:59
Niech sie spelnia noworoczne zyczenia.
Te latwe i te trudne do spelnienia, te duze i te male.
Te mówione glosno i nie mówione wcale.
Szczesliwego 2007 roku!

Witam po dluuugiej nieobecnosci icon_redface.gif
Od Swiát jestem szczésliwá posiadaczká komputera (Santa sié zlitowal icon_wink.gif ) a od wczoraj internetu.
Nareszcie mam kontakt ze Swiatem! Huuura!!!!!

Mam spore zaleglosci jesli chodzi o forum, postaram sie je nadrobic.
Nie da sié ukryc, ze wypadlam z obiegu ale mam nadzieje, ze szybko sie to zmieni.
Latem bardzo milo mnie przyjelyscie i mam nadzieje, ze i teraz mimo tego iz zniknelam na kilka dobrych miesiecy to znów przyjmiecie mnie do Swego Grona blagam.gif
Pozdrawiam serdecznie z Zielonej Wyspy!
gosia76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 689
Dołączył: pią, 19 maj 06 - 07:48
SkÄ…d: Siedlce
Nr użytkownika: 5,909

GG:


post śro, 03 sty 2007 - 17:59
Post #58

Niech sie spelnia noworoczne zyczenia.
Te latwe i te trudne do spelnienia, te duze i te male.
Te mówione glosno i nie mówione wcale.
Szczesliwego 2007 roku!

Witam po dluuugiej nieobecnosci icon_redface.gif
Od Swiát jestem szczésliwá posiadaczká komputera (Santa sié zlitowal icon_wink.gif ) a od wczoraj internetu.
Nareszcie mam kontakt ze Swiatem! Huuura!!!!!

Mam spore zaleglosci jesli chodzi o forum, postaram sie je nadrobic.
Nie da sié ukryc, ze wypadlam z obiegu ale mam nadzieje, ze szybko sie to zmieni.
Latem bardzo milo mnie przyjelyscie i mam nadzieje, ze i teraz mimo tego iz zniknelam na kilka dobrych miesiecy to znów przyjmiecie mnie do Swego Grona blagam.gif
Pozdrawiam serdecznie z Zielonej Wyspy!
blaire
śro, 03 sty 2007 - 18:07
Gosiu, oczywiście, ze Cię przyjmiemy icon_smile.gif Witaj ponownie! I teraz postaraj się nie znikać icon_smile.gif
A swoją drogą to super był ten Twój Gwiazdor icon_wink.gif

Ulinko, nie przejmuj się, głowa do góry, pierś do przodu i do boju! Uda się napewno!
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post śro, 03 sty 2007 - 18:07
Post #59

Gosiu, oczywiście, ze Cię przyjmiemy icon_smile.gif Witaj ponownie! I teraz postaraj się nie znikać icon_smile.gif
A swoją drogą to super był ten Twój Gwiazdor icon_wink.gif

Ulinko, nie przejmuj się, głowa do góry, pierś do przodu i do boju! Uda się napewno!
gosia76
śro, 03 sty 2007 - 18:29
Dzieki blaire! icon_biggrin.gif
Teraz juz napewno nie znikné.
gosia76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 689
Dołączył: pią, 19 maj 06 - 07:48
SkÄ…d: Siedlce
Nr użytkownika: 5,909

GG:


post śro, 03 sty 2007 - 18:29
Post #60

Dzieki blaire! icon_biggrin.gif
Teraz juz napewno nie znikné.
> Październik 2005 (część 2)
Start new topic
Reply to this topic
43 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 01:38
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama