Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

czy mały pies.... powinien mieć na zimę ubranko?

> 
karoleenka
czw, 14 paź 2010 - 18:06
Po straszliwych oporach - zakupiliśmy z siostrą kubraki naszym psicom-
moja westy - nosi sweterek z golfem tylko na śnieg na dłuższe spacery- a kupiony właciwie na wyjazdy w góry jak siedzi z nami na stoku.
mojej siostry yorki - jedna ma takie futro, że przy każdym mrozie z jej dynamitem we krwi "pociłaby" się zapewne w ubranku - jej druga sunia za to szkapinka straszliwa z marną szatą nosi kubraczek z konieczności- bo telepie nią i bez mrozu

sama zobaczysz czy wam się przyda czy nie - warto jednak mieć icon_smile.gif
ale te z kapturkiem mam wrażenie , że to tylko dla bajeru- oststnio na wystawie we wrocławiu były stoiska z takimi kreacjami dla psów , że poczułam się jak na stoisku dziecięcym w H&M 06.gif
karoleenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,473
Dołączył: śro, 12 maj 04 - 22:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,741

GG:


post czw, 14 paź 2010 - 18:06
Post #21

Po straszliwych oporach - zakupiliśmy z siostrą kubraki naszym psicom-
moja westy - nosi sweterek z golfem tylko na śnieg na dłuższe spacery- a kupiony właciwie na wyjazdy w góry jak siedzi z nami na stoku.
mojej siostry yorki - jedna ma takie futro, że przy każdym mrozie z jej dynamitem we krwi "pociłaby" się zapewne w ubranku - jej druga sunia za to szkapinka straszliwa z marną szatą nosi kubraczek z konieczności- bo telepie nią i bez mrozu

sama zobaczysz czy wam się przyda czy nie - warto jednak mieć icon_smile.gif
ale te z kapturkiem mam wrażenie , że to tylko dla bajeru- oststnio na wystawie we wrocławiu były stoiska z takimi kreacjami dla psów , że poczułam się jak na stoisku dziecięcym w H&M 06.gif

--------------------





Lutnia
czw, 14 paź 2010 - 23:38
CYTAT(anita @ Thu, 14 Oct 2010 - 12:29) *
jednak marzy mi się zobaczyć Korka w płaszczyku icon_smile.gif


Ufocę go zatem w kubraczku jak tylko wrócimy, za kilka godzin wyjeżdżamy do Rzymu na najwazniejszą włoską wystawę.
Tak, wiem, to chore jechać tyle kilometrów, by w spędzić w tym mieście zaledwie kilka godzin, z czego część na wystawie i wracać (niestety - robota).

Mimo to, trzymajcie proszÄ™ kciuki icon_smile.gif
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post czw, 14 paź 2010 - 23:38
Post #22

CYTAT(anita @ Thu, 14 Oct 2010 - 12:29) *
jednak marzy mi się zobaczyć Korka w płaszczyku icon_smile.gif


Ufocę go zatem w kubraczku jak tylko wrócimy, za kilka godzin wyjeżdżamy do Rzymu na najwazniejszą włoską wystawę.
Tak, wiem, to chore jechać tyle kilometrów, by w spędzić w tym mieście zaledwie kilka godzin, z czego część na wystawie i wracać (niestety - robota).

Mimo to, trzymajcie proszÄ™ kciuki icon_smile.gif

--------------------
amania
pią, 15 paź 2010 - 00:46
To ja chyba też powinnam jednak ubrać Lucjana na zimę, bo on raczej z tych chudzielców.
Tylko nie mam pojęcia na co zwracać uwagę (materiał, krój itd.).
Dajcie dziewczyny (te obeznane) jakieś wskazówki.
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post pią, 15 paź 2010 - 00:46
Post #23

To ja chyba też powinnam jednak ubrać Lucjana na zimę, bo on raczej z tych chudzielców.
Tylko nie mam pojęcia na co zwracać uwagę (materiał, krój itd.).
Dajcie dziewczyny (te obeznane) jakieś wskazówki.

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Psi
pią, 15 paź 2010 - 01:10
CYTAT([użytkownik x] @ Thu, 14 Oct 2010 - 11:42) *
A_KA, moje duże suczydła mają futrzyska, więc mogę sobie oszczędzić sweterków. Małe - jak najbardziej chodzą we wdziankach...

Proszę... można się śmiać 43.gif




[użytkownik x] czadowe mają te kubraki, szczególnie ten żarówiasty Gumki mi sie podoba icon_biggrin.gif
Psi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,613
Dołączył: śro, 31 mar 04 - 10:53
Nr użytkownika: 1,619




post pią, 15 paź 2010 - 01:10
Post #24

CYTAT([użytkownik x] @ Thu, 14 Oct 2010 - 11:42) *
A_KA, moje duże suczydła mają futrzyska, więc mogę sobie oszczędzić sweterków. Małe - jak najbardziej chodzą we wdziankach...

Proszę... można się śmiać 43.gif




[użytkownik x] czadowe mają te kubraki, szczególnie ten żarówiasty Gumki mi sie podoba icon_biggrin.gif
Bluśka

Go??







post pią, 15 paź 2010 - 10:54
Post #25

Dziewczyny, a ja jestem ciekawa jak wasze psiaki zareagowały na pierwsze założenie kubraczka? Wściekały się czy luzik, spoko? 03.gif
A_KA
pią, 15 paź 2010 - 11:19
Bluśka... Gabi chodziła już w kubraczku tzn. takim pooperacyjnym. Zupełnie jej to nie przeszkadzało. Co prawda jak do mnie trafiła to już tydzień nosiła ten kubraczek, ale poprzednia opiekunka Gabiśki nic nie wspominała, żeby ten jej przeszkadzał icon_wink.gif.
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post pią, 15 paź 2010 - 11:19
Post #26

Bluśka... Gabi chodziła już w kubraczku tzn. takim pooperacyjnym. Zupełnie jej to nie przeszkadzało. Co prawda jak do mnie trafiła to już tydzień nosiła ten kubraczek, ale poprzednia opiekunka Gabiśki nic nie wspominała, żeby ten jej przeszkadzał icon_wink.gif.


--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
cos_cos
sob, 16 paź 2010 - 18:08
Czy ja też mogę się pochwalić moim ubranym czworonogiem?
Mój pies ma pelerynkę przeciwdeszczową. Jest fantastyczna, bardzo szybko schnie, psu jest wygodnie.
Oto on:

cos_cos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,354
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 16:26
SkÄ…d: z tam tond
Nr użytkownika: 4,242




post sob, 16 paź 2010 - 18:08
Post #27

Czy ja też mogę się pochwalić moim ubranym czworonogiem?
Mój pies ma pelerynkę przeciwdeszczową. Jest fantastyczna, bardzo szybko schnie, psu jest wygodnie.
Oto on:



--------------------
zmiana nicka czasem jest bardzo potrzebna.
Bluśka

Go??







post nie, 17 paź 2010 - 16:54
Post #28

Avalanche, pierwsze o czym pomyslalam, jak zobaczyłam to zdjecie, to ze mu majtek brakuje. Gdyby był bez pelerynki, nie mialabym tego skojarzenia. 04.gif Sorki. 04.gif
Agnieszka_82
czw, 21 paź 2010 - 21:20
A to moja boksia w ubranku. Boksery nie mają grubego futra więc sprawiłam naszej pannie takie ubranko. Czuje się w nim OK, nie krępuje ruchów a przy temp -20 jest super ! . Wierzch nieprzemakalny a pod spodem polar.
Swego czasu szyła na konkretnego psa na wymiar kubrak pewna dziewczyna na dogoomanii a dochód był przeznaczony na schronisko dla psów.
Agnieszka_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,804
Dołączył: czw, 25 cze 09 - 23:02
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 27,969




post czw, 21 paź 2010 - 21:20
Post #29

A to moja boksia w ubranku. Boksery nie mają grubego futra więc sprawiłam naszej pannie takie ubranko. Czuje się w nim OK, nie krępuje ruchów a przy temp -20 jest super ! . Wierzch nieprzemakalny a pod spodem polar.
Swego czasu szyła na konkretnego psa na wymiar kubrak pewna dziewczyna na dogoomanii a dochód był przeznaczony na schronisko dla psów.


--------------------
Nasze Małe Wielkie Szczęście 06/08/2010 r, 18:10 -> 3250 gr, 55 cm


Nasz Drugi Cud 02/02/2015 r, 9:00 -> 3490 gr, 52 cm
Lutnia
nie, 24 paź 2010 - 11:49
Wczoraj znalazłam w sieci coś takiego:

https://www.szafadlapsa.info/

Nie, nie kupię zamówię kilku kolejnych ubrań dla psa, choć zastanawia mnie jak mój wielkopies wyglądałby w wersji "króliczek" icon_biggrin.gif
https://www.katalog.szafadlapsa.info/modele/kombinezony/1.htm

Teraz na poważnie: można u nich zamówić szyte na miarę kurtki dla psów, również bez udziwnień.
My zdecydowanie zostaniemy przy naszym zwykłym czarnym płaszczyku.

Ten post edytował Lutnia nie, 24 paź 2010 - 12:02
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post nie, 24 paź 2010 - 11:49
Post #30

Wczoraj znalazłam w sieci coś takiego:

https://www.szafadlapsa.info/

Nie, nie kupię zamówię kilku kolejnych ubrań dla psa, choć zastanawia mnie jak mój wielkopies wyglądałby w wersji "króliczek" icon_biggrin.gif
https://www.katalog.szafadlapsa.info/modele/kombinezony/1.htm

Teraz na poważnie: można u nich zamówić szyte na miarę kurtki dla psów, również bez udziwnień.
My zdecydowanie zostaniemy przy naszym zwykłym czarnym płaszczyku.

--------------------
Pecia
nie, 24 paź 2010 - 16:18
jak zrobie zdjecie to wstawie, to jest taki typowy czarny golf 29.gif

a Montek to chihuahua dlugowlosy dlatego taki malutki

Blusia, pierwszy raz jak mu ubralam mial strasznie nieszczesliwa mine, ale teraz jak tylko wyciagam to poslusznie stoi i czeka na zalozenie bo wie ze zaraz idzie na dwor
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post nie, 24 paź 2010 - 16:18
Post #31

jak zrobie zdjecie to wstawie, to jest taki typowy czarny golf 29.gif

a Montek to chihuahua dlugowlosy dlatego taki malutki

Blusia, pierwszy raz jak mu ubralam mial strasznie nieszczesliwa mine, ale teraz jak tylko wyciagam to poslusznie stoi i czeka na zalozenie bo wie ze zaraz idzie na dwor

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
A_KA
śro, 01 gru 2010 - 21:14
Zakupiliśmy dziś gustowną kurteczkę z kapturkiem wykończonym futerkiem 06.gif

Na razie Gabiśka troszkę zdezorientowana... z początku stała i się ruszyć wcale nie chciała icon_wink.gif, ale się już rozkręca icon_wink.gif




Uploaded with ImageShack.us



Ten post edytował A_KA śro, 01 gru 2010 - 21:15
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post śro, 01 gru 2010 - 21:14
Post #32

Zakupiliśmy dziś gustowną kurteczkę z kapturkiem wykończonym futerkiem 06.gif

Na razie Gabiśka troszkę zdezorientowana... z początku stała i się ruszyć wcale nie chciała icon_wink.gif, ale się już rozkręca icon_wink.gif




Uploaded with ImageShack.us



--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
danutkka
śro, 21 wrz 2016 - 13:53
a wam zimno jest w zimę? nikt przecież nie mówi o nie wiadomo jakiś ciuchach. Ale butki czy coś do okrycia powinny być dobre. Jak chcesz poszukać czegoś sprawdzonego to wejdź sobie na stronę [edit: link usunięty przez moderatora] i popatrz co tam maja w ofercie
danutkka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: śro, 29 cze 16 - 15:15
Nr użytkownika: 47,785




post śro, 21 wrz 2016 - 13:53
Post #33

a wam zimno jest w zimę? nikt przecież nie mówi o nie wiadomo jakiś ciuchach. Ale butki czy coś do okrycia powinny być dobre. Jak chcesz poszukać czegoś sprawdzonego to wejdź sobie na stronę [edit: link usunięty przez moderatora] i popatrz co tam maja w ofercie
wafel
śro, 13 gru 2017 - 13:07
małe pieski szybciej marzną.. więc powinnaś o czymś takim pomyśleć
ja mam maltańczyka i ubieram mu strój do tego przeznaczony bo jest malutki i nie chcę by marzł
wafel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 30
Dołączył: śro, 22 lis 17 - 14:24
Nr użytkownika: 50,965




post śro, 13 gru 2017 - 13:07
Post #34

małe pieski szybciej marzną.. więc powinnaś o czymś takim pomyśleć
ja mam maltańczyka i ubieram mu strój do tego przeznaczony bo jest malutki i nie chcę by marzł
Dhiky
czw, 04 sty 2018 - 12:48
Ciężko odpowiedzieć na takie pytanie. Może o prostu spróbuj zrobić tak żeby zapuścił dłuższą sierść a następnie odwiedź [link usunięty przez moderatora] i dokonaj korekt tak żeby nie wyglądał jak kulka icon_biggrin.gif
Dhiky


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: śro, 03 sty 18 - 09:52
Nr użytkownika: 51,226




post czw, 04 sty 2018 - 12:48
Post #35

Ciężko odpowiedzieć na takie pytanie. Może o prostu spróbuj zrobić tak żeby zapuścił dłuższą sierść a następnie odwiedź [link usunięty przez moderatora] i dokonaj korekt tak żeby nie wyglądał jak kulka icon_biggrin.gif
Joannica
pon, 05 lut 2018 - 14:09
Na takie pytanie powinien odpowiedzieć Ci weterynarz...ja mam buldoga francuskiego i lekarz od początku powtarzał że już w okresie jesienno-zimowym należy go cieplej ubierać bo ma bardzo krótką sierść i może marznąć
Joannica


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: pon, 05 lut 18 - 13:33
Nr użytkownika: 51,457




post pon, 05 lut 2018 - 14:09
Post #36

Na takie pytanie powinien odpowiedzieć Ci weterynarz...ja mam buldoga francuskiego i lekarz od początku powtarzał że już w okresie jesienno-zimowym należy go cieplej ubierać bo ma bardzo krótką sierść i może marznąć
holona26
sob, 24 mar 2018 - 15:35
Jeśli piesek ma już futro to bez problemu. Jednakże jeśli jest młody to wiadomo, że o to ciężko i tu ubranko się przydaje
holona26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: sob, 24 mar 18 - 15:31
Nr użytkownika: 51,671




post sob, 24 mar 2018 - 15:35
Post #37

Jeśli piesek ma już futro to bez problemu. Jednakże jeśli jest młody to wiadomo, że o to ciężko i tu ubranko się przydaje
Alinka33
pon, 05 lis 2018 - 09:59
No ja swojemu na zimę kupuję takie kurtki, chciałam, żeby było mu ciepło. Ale nie każdy pies tego wymaga, to bardziej chyba widzimisię właścicieli.
Alinka33


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pon, 05 lis 18 - 09:54
Nr użytkownika: 52,278




post pon, 05 lis 2018 - 09:59
Post #38

No ja swojemu na zimę kupuję takie kurtki, chciałam, żeby było mu ciepło. Ale nie każdy pies tego wymaga, to bardziej chyba widzimisię właścicieli.
> czy maÅ‚y pies.... powinien mieć na zimÄ™ ubranko?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 18:31
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama