Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Czwarta klasa!

, jej.....
> , jej.....
moko.
sob, 19 lip 2008 - 15:59
dziewczyny zaczynamy kolejny wÄ…tek o edukacji naszych dzieci icon_biggrin.gif

Mam do was pytanie:
Czy w IV klasie dzieci piszą w zeszycie w grube linie ( j.polski) Bo nie wiem jakie mam kupić Oskarowi? a żadnej informacji nie mam na ten temat opd nauczyciela..... a i czy w III klasie u Was juz była jakas nauka pisania w szeycie w grube linie>? U nas nic a nic. A pamietam, jak ja szłam do IV klasie to pod koniec III klasy uczyliśmy się pisać w takich zeszytach....
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post sob, 19 lip 2008 - 15:59
Post #1

dziewczyny zaczynamy kolejny wÄ…tek o edukacji naszych dzieci icon_biggrin.gif

Mam do was pytanie:
Czy w IV klasie dzieci piszą w zeszycie w grube linie ( j.polski) Bo nie wiem jakie mam kupić Oskarowi? a żadnej informacji nie mam na ten temat opd nauczyciela..... a i czy w III klasie u Was juz była jakas nauka pisania w szeycie w grube linie>? U nas nic a nic. A pamietam, jak ja szłam do IV klasie to pod koniec III klasy uczyliśmy się pisać w takich zeszytach....

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
MagduÅ›
sob, 19 lip 2008 - 16:45
W Norberta klasie w drugim semestrze trzeciej klasy dzieci zaczęły naukę pisania w zeszycie w grubą linię. Teraz więc do czwartej kupuję tylko w grubą.
A jak z podręcznikami? Czy wiecie juz jakie będą obowiązywać u Was? Na stronie internetowej naszej szkoły jest wykaz podręczników dla poszczególnych roczników tyle, że nie wiem czy aktualny. Napisałam maila do szkoły, na razie bez odpowiedzi.
MagduÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,160
Dołączył: pon, 23 kwi 07 - 11:41
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 13,244

GG:


post sob, 19 lip 2008 - 16:45
Post #2

W Norberta klasie w drugim semestrze trzeciej klasy dzieci zaczęły naukę pisania w zeszycie w grubą linię. Teraz więc do czwartej kupuję tylko w grubą.
A jak z podręcznikami? Czy wiecie juz jakie będą obowiązywać u Was? Na stronie internetowej naszej szkoły jest wykaz podręczników dla poszczególnych roczników tyle, że nie wiem czy aktualny. Napisałam maila do szkoły, na razie bez odpowiedzi.

--------------------
Mama Norberta 14.01.1998r. i Wiktorka 19.02.2006r.



moko.
sob, 19 lip 2008 - 16:50
Hmmmm u Oskara nie było nauki pisania w zeszytach w grubą linię. Nic poćwiczymy pisanie.
A przypomniało mi się jak w watku o pierwszakach pisałam, ze Oskar pięknie piszę......... 29.gif
zmieniło się to mu........ 08.gif
Ja mam wykaz podręczników, u nas szkoła wywiesza w gablocie listę książek.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post sob, 19 lip 2008 - 16:50
Post #3

Hmmmm u Oskara nie było nauki pisania w zeszytach w grubą linię. Nic poćwiczymy pisanie.
A przypomniało mi się jak w watku o pierwszakach pisałam, ze Oskar pięknie piszę......... 29.gif
zmieniło się to mu........ 08.gif
Ja mam wykaz podręczników, u nas szkoła wywiesza w gablocie listę książek.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
pirania
sob, 19 lip 2008 - 18:05
U nas tez juz w 3 klasie sie zaczynalo pisac w jedna linie.
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post sob, 19 lip 2008 - 18:05
Post #4

U nas tez juz w 3 klasie sie zaczynalo pisac w jedna linie.

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

Mika
nie, 20 lip 2008 - 00:20
u nas dzieci całą 3 klasę pisały w zeszytach w jedną linię
książki mamy już wszystkie kupione -lista wisi od maja na stronie szkoły
problem zacznie się we wrześniu z matematyką,bo w/g numeru ja kupiłam dobrą,a księgarnia zamówiła całkowicie nową edycję -inny numer,autorzy -i twierdzi,że ta jest dobra icon_neutral.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post nie, 20 lip 2008 - 00:20
Post #5

u nas dzieci całą 3 klasę pisały w zeszytach w jedną linię
książki mamy już wszystkie kupione -lista wisi od maja na stronie szkoły
problem zacznie się we wrześniu z matematyką,bo w/g numeru ja kupiłam dobrą,a księgarnia zamówiła całkowicie nową edycję -inny numer,autorzy -i twierdzi,że ta jest dobra icon_neutral.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
anetadr
nie, 20 lip 2008 - 00:21
U nas też pisanie w zeszycie w jedną linię zaczęło się w trzeciej klasie. Zamówiłam już większość książek w Merlinie. Dołożyłam do zestawu poczet królów i atlas historyczny (zalecane, choć nieobowiązkowe) i z 10%-rabatem wyszło mi 280 zł. Po prostu strach się bać, a brakuje nam jeszcze 4 książek. U nas jeszcze nie wiadomo czy bedą jednolite stroje (jak ostatnio) czy też nie. Jeśli tak, to kolejny wydatek. A gdzie reszta?

Aneta

Ten post edytował anetadr nie, 20 lip 2008 - 00:22
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post nie, 20 lip 2008 - 00:21
Post #6

U nas też pisanie w zeszycie w jedną linię zaczęło się w trzeciej klasie. Zamówiłam już większość książek w Merlinie. Dołożyłam do zestawu poczet królów i atlas historyczny (zalecane, choć nieobowiązkowe) i z 10%-rabatem wyszło mi 280 zł. Po prostu strach się bać, a brakuje nam jeszcze 4 książek. U nas jeszcze nie wiadomo czy bedą jednolite stroje (jak ostatnio) czy też nie. Jeśli tak, to kolejny wydatek. A gdzie reszta?

Aneta

--------------------
pirania
nie, 20 lip 2008 - 01:55
U nas w szkole sa kiermasze- mozna fajne ksiazki trafic niemazane w dobrych cenach. Najlepiej kupowac jednak ksiazki od chlopcow i to wygladajacych na lobuziakow- okladka w gorszym stanie za to ksiazki- niesmigane icon_smile.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post nie, 20 lip 2008 - 01:55
Post #7

U nas w szkole sa kiermasze- mozna fajne ksiazki trafic niemazane w dobrych cenach. Najlepiej kupowac jednak ksiazki od chlopcow i to wygladajacych na lobuziakow- okladka w gorszym stanie za to ksiazki- niesmigane icon_smile.gif

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

moko.
nie, 20 lip 2008 - 19:09
Hmmmm ja książki zamawiam w księgarni, która daje 10% rabatu (karta stałego klienta 03.gif )
Ale faktycznie ceny książek wrrrr.
Zeszyty i inne duperele mamy ( kupowałam w biedronce) zeszysty 96 kartkowe w twardej okładce za 0,79 (firmy TOP2000)
Plecak, piórnik mamy, buty mamy, brakuje mi tylko jakiś dobrych długopisów.
Oskar w sierpniu zacznie naukÄ™ pisania w zeszycie w jednÄ… liniÄ™.
Aha Wasze dzieci będą pisały długopisami czy dalej piórem?
Oskar nie chce pisać piórem....

Ten post edytował moko. nie, 20 lip 2008 - 19:11
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post nie, 20 lip 2008 - 19:09
Post #8

Hmmmm ja książki zamawiam w księgarni, która daje 10% rabatu (karta stałego klienta 03.gif )
Ale faktycznie ceny książek wrrrr.
Zeszyty i inne duperele mamy ( kupowałam w biedronce) zeszysty 96 kartkowe w twardej okładce za 0,79 (firmy TOP2000)
Plecak, piórnik mamy, buty mamy, brakuje mi tylko jakiś dobrych długopisów.
Oskar w sierpniu zacznie naukÄ™ pisania w zeszycie w jednÄ… liniÄ™.
Aha Wasze dzieci będą pisały długopisami czy dalej piórem?
Oskar nie chce pisać piórem....

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
MagduÅ›
nie, 20 lip 2008 - 22:16
Norbert pisze tylko długopisem.
My jesteśmy z zakupami "w lesie". Nie mam dosłownie jeszcze nic, no nie, plecak mam.
Żyjemy jeszcze wakacjami, w piątek wrócił z obozu piłkarkiego, 11 sierpnia jedzie na następny.
Niektóre ksiązki odkupię od koleżanki, która ma dziecko rok wyżej.
MagduÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,160
Dołączył: pon, 23 kwi 07 - 11:41
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 13,244

GG:


post nie, 20 lip 2008 - 22:16
Post #9

Norbert pisze tylko długopisem.
My jesteśmy z zakupami "w lesie". Nie mam dosłownie jeszcze nic, no nie, plecak mam.
Żyjemy jeszcze wakacjami, w piątek wrócił z obozu piłkarkiego, 11 sierpnia jedzie na następny.
Niektóre ksiązki odkupię od koleżanki, która ma dziecko rok wyżej.

--------------------
Mama Norberta 14.01.1998r. i Wiktorka 19.02.2006r.



irminka2
czw, 24 lip 2008 - 08:48
U nas dzieci dostały w maju listę podręczników do IV klasy.Narazie mamy tylko matematykę,wczoraj dostałam adres sklepu z używanymi podręcznikami, jak Wojtuś wróci z obozu przejdziemy sie tam.
W zeszytach w jedną linię dzieci nie pisały, ale w pewnym momencie w ćwiczeniach pojawiła sie jedna linia zamiast dwóch, więc pierwsze próby pisania w jednej linii już były.
Resztę będziemy kupować po 20 sierpnia, mam Auchan niedaleko domu i wtedy są obniżki na wszystko prawie. Teraz już straszą dzieci końcem wakacji bo już wystawili rzeczy szkolne.icon_smile.gif
irminka2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,828
Dołączył: pon, 16 cze 03 - 08:58
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 830

GG:


post czw, 24 lip 2008 - 08:48
Post #10

U nas dzieci dostały w maju listę podręczników do IV klasy.Narazie mamy tylko matematykę,wczoraj dostałam adres sklepu z używanymi podręcznikami, jak Wojtuś wróci z obozu przejdziemy sie tam.
W zeszytach w jedną linię dzieci nie pisały, ale w pewnym momencie w ćwiczeniach pojawiła sie jedna linia zamiast dwóch, więc pierwsze próby pisania w jednej linii już były.
Resztę będziemy kupować po 20 sierpnia, mam Auchan niedaleko domu i wtedy są obniżki na wszystko prawie. Teraz już straszą dzieci końcem wakacji bo już wystawili rzeczy szkolne.icon_smile.gif
Mafia
czw, 24 lip 2008 - 09:10
Mój syn też pisał juz w zeszycie w szeroka linie w drugim semestrze trzeciej klasy. Wychodzi mu to żałośnie, niestety. Zresztą w ogóle charakter pisma ma jaki ma. Pisze wyłącznie długopisem, piórem nie chciał, nie odpowiadało mu, choć proponowałam kilka. Z długopisami mamy wieczny kłopot, jakoś trudno nam trafić na takie, którymi sie dobrze pisze, rozmazują się, przerywają.
Książek większość zamawia szkoła, mamy sami dokupić tylko dwie. Niczego jeszcze nie kupiłam, ale część rzeczy Maciek ma z zeszłego roku. Zastanawiam się właśnie nad atlasem i pocztem królów. Czy możecie mi polecić jakieś odpowiednie dla czwartoklasistów?
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post czw, 24 lip 2008 - 09:10
Post #11

Mój syn też pisał juz w zeszycie w szeroka linie w drugim semestrze trzeciej klasy. Wychodzi mu to żałośnie, niestety. Zresztą w ogóle charakter pisma ma jaki ma. Pisze wyłącznie długopisem, piórem nie chciał, nie odpowiadało mu, choć proponowałam kilka. Z długopisami mamy wieczny kłopot, jakoś trudno nam trafić na takie, którymi sie dobrze pisze, rozmazują się, przerywają.
Książek większość zamawia szkoła, mamy sami dokupić tylko dwie. Niczego jeszcze nie kupiłam, ale część rzeczy Maciek ma z zeszłego roku. Zastanawiam się właśnie nad atlasem i pocztem królów. Czy możecie mi polecić jakieś odpowiednie dla czwartoklasistów?

--------------------
Mafia
anetadr
czw, 24 lip 2008 - 09:25
Wybór atlasów jest spory w księgarniach. Ja wybrałam taki (dodatkowym atutem był fakt, że z tego samego wydawnictwa mamy podręcznik do historii) oraz taki poczet królów. Wczoraj przyszła paczka i stwierdziłam, że to był dobry wybór. "Poczet" nie jest tani, ale zależało mi, żeby było więcej informacji niż przewiduje program. No i żeby były ciekawie podane. Karolinie się podoba.

Aneta

Ten post edytował anetadr czw, 24 lip 2008 - 13:52
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post czw, 24 lip 2008 - 09:25
Post #12

Wybór atlasów jest spory w księgarniach. Ja wybrałam taki (dodatkowym atutem był fakt, że z tego samego wydawnictwa mamy podręcznik do historii) oraz taki poczet królów. Wczoraj przyszła paczka i stwierdziłam, że to był dobry wybór. "Poczet" nie jest tani, ale zależało mi, żeby było więcej informacji niż przewiduje program. No i żeby były ciekawie podane. Karolinie się podoba.

Aneta

--------------------
moko.
czw, 24 lip 2008 - 13:37
Wkurzyłam się....... dzisiaj kupiłam kilka podręczników dla Oskara z roku 2005-2006, a dziś popatrzyłam na wykaz jaki nam dała szkoła a tam wyrażnie napisano: NAJNOWSZE WYDANIA no i ładnie ! Kurcze wcześniej jakoś nie widziałam tego. 41.gif

Aneto, Oskar poczet własnie ten ma icon_biggrin.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post czw, 24 lip 2008 - 13:37
Post #13

Wkurzyłam się....... dzisiaj kupiłam kilka podręczników dla Oskara z roku 2005-2006, a dziś popatrzyłam na wykaz jaki nam dała szkoła a tam wyrażnie napisano: NAJNOWSZE WYDANIA no i ładnie ! Kurcze wcześniej jakoś nie widziałam tego. 41.gif

Aneto, Oskar poczet własnie ten ma icon_biggrin.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
anetadr
czw, 24 lip 2008 - 13:51
Moko, ale może te wydania nie zmieniły się. Jeśli tak, to rozumiem Twoje zdenerwowanie. Swoją drogą chęć "wypchnięcia" nieaktualnych książek przez księgarnie jest obrzydliwa 21.gif .

Aneta

Ten post edytował anetadr czw, 24 lip 2008 - 13:52
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post czw, 24 lip 2008 - 13:51
Post #14

Moko, ale może te wydania nie zmieniły się. Jeśli tak, to rozumiem Twoje zdenerwowanie. Swoją drogą chęć "wypchnięcia" nieaktualnych książek przez księgarnie jest obrzydliwa 21.gif .

Aneta

--------------------
moko.
czw, 24 lip 2008 - 14:00
zmieniły się własnie..... już się dowiedziałam ! ale zadzwoniłam do tej księgarni i wymienią nam te ksiązki, tylko muszę poczekać, bo aktualnie nie mają nowych wydań.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post czw, 24 lip 2008 - 14:00
Post #15

zmieniły się własnie..... już się dowiedziałam ! ale zadzwoniłam do tej księgarni i wymienią nam te ksiązki, tylko muszę poczekać, bo aktualnie nie mają nowych wydań.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Mika
czw, 24 lip 2008 - 14:01
Moko - a masz z tytułami nr. dopuszczenia wg. wykazu MEN ?
bo u nas też bałagan - ja kupiłam Matematykę "nowe wydanie" -zgadzają mi się i autorzy i ten numer,a księgarnia zaopatrująca szkołę sprzedaje "nową edycję" z zupełnie innymi autorami i numerem,gdzie w tej chwili do kupienia jest tylko 1 zeszyt ćwiczeń,bo drugi i książka są ... zapowiedziami i nie ma ich jeszcze nawet na stronie wydawnictwa ... icon_neutral.gif
mam ochotę iść i ich olśnić,że to nie te książki sprzedają
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post czw, 24 lip 2008 - 14:01
Post #16

Moko - a masz z tytułami nr. dopuszczenia wg. wykazu MEN ?
bo u nas też bałagan - ja kupiłam Matematykę "nowe wydanie" -zgadzają mi się i autorzy i ten numer,a księgarnia zaopatrująca szkołę sprzedaje "nową edycję" z zupełnie innymi autorami i numerem,gdzie w tej chwili do kupienia jest tylko 1 zeszyt ćwiczeń,bo drugi i książka są ... zapowiedziami i nie ma ich jeszcze nawet na stronie wydawnictwa ... icon_neutral.gif
mam ochotę iść i ich olśnić,że to nie te książki sprzedają


--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
moko.
czw, 24 lip 2008 - 14:25
mika 41.gif nie załamuj mnie...... nie patrzyłam na te nr
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post czw, 24 lip 2008 - 14:25
Post #17

mika 41.gif nie załamuj mnie...... nie patrzyłam na te nr

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Mika
czw, 24 lip 2008 - 14:32
to zobacz icon_wink.gif
bo np. u nas "nowe" wydania są 3 -jedno w 2006,w 2007 -dwa i to nieszczęsne zupełnie zmienione w 2008
i weź tu człowieku bądź mądry
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post czw, 24 lip 2008 - 14:32
Post #18

to zobacz icon_wink.gif
bo np. u nas "nowe" wydania są 3 -jedno w 2006,w 2007 -dwa i to nieszczęsne zupełnie zmienione w 2008
i weź tu człowieku bądź mądry


--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
MagduÅ›
czw, 24 lip 2008 - 14:46
Dostałam maila ze szkoły z potwierdzeniem, że wykaz podręczników na ich stronie internetowej jest aktualny i obowiązujący w roku szkolnym 2008/2009.
Rzeczywiście obok tytułów podręczników są numery dopuszczenia wg MEN, z tego co widzę nowa i nie obowiązująca w zeszłym roku jest tylko matematyka.
MagduÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,160
Dołączył: pon, 23 kwi 07 - 11:41
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 13,244

GG:


post czw, 24 lip 2008 - 14:46
Post #19

Dostałam maila ze szkoły z potwierdzeniem, że wykaz podręczników na ich stronie internetowej jest aktualny i obowiązujący w roku szkolnym 2008/2009.
Rzeczywiście obok tytułów podręczników są numery dopuszczenia wg MEN, z tego co widzę nowa i nie obowiązująca w zeszłym roku jest tylko matematyka.

--------------------
Mama Norberta 14.01.1998r. i Wiktorka 19.02.2006r.



anetadr
czw, 24 lip 2008 - 20:35
Ja też się machnęłam z tą matematyką (nowa wersja). Niestety mój błąd. O ćwiczeniach doczytałam, a podręcznik ominęłam wzrokiem. No trudno, będzie miała młoda 2 książki do matmy.

Aneta
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post czw, 24 lip 2008 - 20:35
Post #20

Ja też się machnęłam z tą matematyką (nowa wersja). Niestety mój błąd. O ćwiczeniach doczytałam, a podręcznik ominęłam wzrokiem. No trudno, będzie miała młoda 2 książki do matmy.

Aneta

--------------------
> Czwarta klasa!, jej.....
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 17:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama