IPB WARNING [2] reset() expects parameter 1 to be array, boolean given (Line: 1711 of /sources/action_public/topics.php)
IPB WARNING [2] Invalid argument supplied for foreach() (Line: 1713 of /sources/action_public/topics.php)
Perfumy- przyznawać siÄ™ - Forum dla rodziców: maluchy.pl « ciąża, poród, zdrowie dzieci - piÄ™kna mama « forum maluchy.pl

Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Perfumy- przyznawać się

> 
Jestem wierna:
Suma głosów: 88
GoÅ›cie nie mogÄ… gÅ‚osować 
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 11 sty 2004 - 21:54
Post #1

[post usunięty]
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 11 sty 2004 - 22:01
Post #2

[post usunięty]
Marghe
nie, 11 sty 2004 - 22:02
Na zime cięzsze - Dolce Vita (juz po raz kolejny do nich wracam) - jedyne które czuję na sobi e naprawde długo
Ogromnym sentymentem darzÄ™ MAgie Noire i Trussardi (wycofane icon_cry.gif )..
NA lato lekkie cytrusowe - nadal szukam czegos w miare trwałego
M.

Ps. zapach z dziecinstwa - fiołkowe perfumy
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post nie, 11 sty 2004 - 22:02
Post #3

Na zime cięzsze - Dolce Vita (juz po raz kolejny do nich wracam) - jedyne które czuję na sobi e naprawde długo
Ogromnym sentymentem darzÄ™ MAgie Noire i Trussardi (wycofane icon_cry.gif )..
NA lato lekkie cytrusowe - nadal szukam czegos w miare trwałego
M.

Ps. zapach z dziecinstwa - fiołkowe perfumy
.uzytkownik.usun...
nie, 11 sty 2004 - 22:04
Nu - przepiękny, ciężki, orientalny. Taki jak lubię. Pasuje 'ciemnym' typom icon_wink.gif

L'eau d'Issey - jak rozgrzana słońcem woda, tataraki, lekka mgiełka.

Wcześniej były też inne ale tylko te dwa trwają mimo mojej zmienności icon_smile.gif

Pozdr,

zwierzo
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post nie, 11 sty 2004 - 22:04
Post #4

Nu - przepiękny, ciężki, orientalny. Taki jak lubię. Pasuje 'ciemnym' typom icon_wink.gif

L'eau d'Issey - jak rozgrzana słońcem woda, tataraki, lekka mgiełka.

Wcześniej były też inne ale tylko te dwa trwają mimo mojej zmienności icon_smile.gif

Pozdr,

zwierzo
agabr
nie, 11 sty 2004 - 22:10
Calymi latami uzywalam Diora i generalnie mam slabosc do tej marki , ostatnio moj maz zaczal szalec i przywozic mi cos co Diorem absolutnie nie jest i nie stalo nawet kolo niego, wiec alleluja skonczylo mi sie Miracle na ktore jestem za stara, wieczorowo mam organze Givenchy , ktora podoba mi srednio ,dziennie Beauty Arden ,ktore nie podobaja mi sie wcale wiec je mam i uzywam na spacery ew sanki z jedrkiem, najlepiej czuje sie z Jadore i uzywam stale poza wieczorem i sankami. I to nic ze pol wawy je nosi (ta druga polowka bo pierwsza oczywiscie Miracle).Niebawem wejde w posiadanie Addict oczywiscie Diora.bryndza

Marghe a Trussardi to papierosy najlepsze na swiecie , kocham tego jamniczka, czy gdzies na swiecie mozna je kupic biale trussardi??
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post nie, 11 sty 2004 - 22:10
Post #5

Calymi latami uzywalam Diora i generalnie mam slabosc do tej marki , ostatnio moj maz zaczal szalec i przywozic mi cos co Diorem absolutnie nie jest i nie stalo nawet kolo niego, wiec alleluja skonczylo mi sie Miracle na ktore jestem za stara, wieczorowo mam organze Givenchy , ktora podoba mi srednio ,dziennie Beauty Arden ,ktore nie podobaja mi sie wcale wiec je mam i uzywam na spacery ew sanki z jedrkiem, najlepiej czuje sie z Jadore i uzywam stale poza wieczorem i sankami. I to nic ze pol wawy je nosi (ta druga polowka bo pierwsza oczywiscie Miracle).Niebawem wejde w posiadanie Addict oczywiscie Diora.bryndza

Marghe a Trussardi to papierosy najlepsze na swiecie , kocham tego jamniczka, czy gdzies na swiecie mozna je kupic biale trussardi??
Graz
nie, 11 sty 2004 - 22:12
Lubie i noszę różne (L'eau d' Kenzo, Sunflowers, Dune, Allure - rozbieznośc spora), ale uparcie i wiernie wracam zawsze do Champs-Elysees Guarlaina. Boskie są, nie za mocne, nie za lekkie, niezbyt nachalne (od nachalnych po 2 minutach dostaję globusa wink.gif ), szlachetne....

Graz
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post nie, 11 sty 2004 - 22:12
Post #6

Lubie i noszę różne (L'eau d' Kenzo, Sunflowers, Dune, Allure - rozbieznośc spora), ale uparcie i wiernie wracam zawsze do Champs-Elysees Guarlaina. Boskie są, nie za mocne, nie za lekkie, niezbyt nachalne (od nachalnych po 2 minutach dostaję globusa wink.gif ), szlachetne....

Graz

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

Marghe
nie, 11 sty 2004 - 22:14
Aga, otóz nie można.. i to jest dramat icon_cry.gif
Mama ostatnie kropelki... cenne jak .. płynne złoto.

Gdzie nie pojade to pytam, blagam, nagabuje (Mąż zreszta też icon_biggrin.gif ) i nic

M.
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post nie, 11 sty 2004 - 22:14
Post #7

Aga, otóz nie można.. i to jest dramat icon_cry.gif
Mama ostatnie kropelki... cenne jak .. płynne złoto.

Gdzie nie pojade to pytam, blagam, nagabuje (Mąż zreszta też icon_biggrin.gif ) i nic

M.
basiau
nie, 11 sty 2004 - 22:20
CYTAT(Marghe)
Na zime cięzsze - Dolce Vita (juz po raz kolejny do nich wracam) - jedyne które czuję na sobi e naprawde długo


Dolce Vita - moje pierwsze perfumy wygrałam w konkursie radiowym. I nie spodobał mi się ten zapach - oddałam Mamie. Później pojechałam do T. i odkryłam ... Dolce Vita. No piękne po prostu.

Poeme.

Opium (aż poszłam się wypachnić icon_razz.gif )

Basia
ps. a w użyciu i tak najczęściej Nivea icon_lol.gif
basiau


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,114
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 14:45
Nr użytkownika: 296




post nie, 11 sty 2004 - 22:20
Post #8

CYTAT(Marghe)
Na zime cięzsze - Dolce Vita (juz po raz kolejny do nich wracam) - jedyne które czuję na sobi e naprawde długo


Dolce Vita - moje pierwsze perfumy wygrałam w konkursie radiowym. I nie spodobał mi się ten zapach - oddałam Mamie. Później pojechałam do T. i odkryłam ... Dolce Vita. No piękne po prostu.

Poeme.

Opium (aż poszłam się wypachnić icon_razz.gif )

Basia
ps. a w użyciu i tak najczęściej Nivea icon_lol.gif

--------------------
Wielu ludzi mówi za cicho o rzeczach ważnych,
za głośno o banalnych, zbyt wiele o innych,
za rzadko ze sobą i o wiele za często bez namysłu.
Maciejka
nie, 11 sty 2004 - 22:26
Ja nie używam perfum, bo mnie na nie nie stać. A poza tym jestem chyba skąpa, bo nie wyobrażam sobie odkładania latami i wydania całej skarbonki na coś tak ulotnego i łatwo tłukącego się. Zreszta nigdy nie ma pewności, ze jak juz uzbieram te ciężkie pieniądze, to mi sie gust nie zmieni wink.gif . Tak było m.in. z DIUNE. Miałam kiedys próbke i wydawało mi sie, ze to najpiekniejszy zapach na świecie i o niczym innym nie marze tylko o tym, żeby też tak pachnieć. I tak marzyłam o tym do czasu, kiedy nie udało mi się okazyjnie zakupić butli perfum. Użyłam ich dwa razy i...czym predzej się ich pozbyłam. Nie mogłam znieść tego zapachu na sobie. Na innych w dalszym ciągu mi sie podoba. Drugi zapach - marzenie do AMARIGE de Givenchy. I sytuacja podobna. Właśnie sie spełniło moje marzenie, bo mi mąz kupił na urodziny maluteńką buteleczkę. I wiecie co, byc moze dlatego, ze to woda toaletowa, a nie perfumy lub chociaż woda perfumowana, bo ładne to, ale... nie takie jak w mojej pamieci. Używam od czasu do czasu bardziej zadowolona, ze to prezent od meża niż, ze to właśnie TEN zapach.

Od dłuższego czasu jestem wierna zapachowi PERCEIVE firmy AVON. Kojarzy mi sie jednocześnie z kobiecością i świeżością. Utrzymuje sie stosunkowo długo i jest to chyba pierwszy zapach, który nie kojarzy mi się z żadną porą roku. Lubię go i latem i zimą. Oczywiście, ze jest to taki raczej codzienny zapach, ale mnie się raczej nie zdarzają wielkie wyjscia, więc nie ma problemu. Myslę jednak, ze wkrótce bedę szukała czegoś nowego, bo po prawie dwóch latach po prostu mam ochotę na zmianę. Tylko czya ja znajdę coś przyzwoitego za tę cenę?!!!
Maciejka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,889
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 19:32
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 358

GG:


post nie, 11 sty 2004 - 22:26
Post #9

Ja nie używam perfum, bo mnie na nie nie stać. A poza tym jestem chyba skąpa, bo nie wyobrażam sobie odkładania latami i wydania całej skarbonki na coś tak ulotnego i łatwo tłukącego się. Zreszta nigdy nie ma pewności, ze jak juz uzbieram te ciężkie pieniądze, to mi sie gust nie zmieni wink.gif . Tak było m.in. z DIUNE. Miałam kiedys próbke i wydawało mi sie, ze to najpiekniejszy zapach na świecie i o niczym innym nie marze tylko o tym, żeby też tak pachnieć. I tak marzyłam o tym do czasu, kiedy nie udało mi się okazyjnie zakupić butli perfum. Użyłam ich dwa razy i...czym predzej się ich pozbyłam. Nie mogłam znieść tego zapachu na sobie. Na innych w dalszym ciągu mi sie podoba. Drugi zapach - marzenie do AMARIGE de Givenchy. I sytuacja podobna. Właśnie sie spełniło moje marzenie, bo mi mąz kupił na urodziny maluteńką buteleczkę. I wiecie co, byc moze dlatego, ze to woda toaletowa, a nie perfumy lub chociaż woda perfumowana, bo ładne to, ale... nie takie jak w mojej pamieci. Używam od czasu do czasu bardziej zadowolona, ze to prezent od meża niż, ze to właśnie TEN zapach.

Od dłuższego czasu jestem wierna zapachowi PERCEIVE firmy AVON. Kojarzy mi sie jednocześnie z kobiecością i świeżością. Utrzymuje sie stosunkowo długo i jest to chyba pierwszy zapach, który nie kojarzy mi się z żadną porą roku. Lubię go i latem i zimą. Oczywiście, ze jest to taki raczej codzienny zapach, ale mnie się raczej nie zdarzają wielkie wyjscia, więc nie ma problemu. Myslę jednak, ze wkrótce bedę szukała czegoś nowego, bo po prawie dwóch latach po prostu mam ochotę na zmianę. Tylko czya ja znajdę coś przyzwoitego za tę cenę?!!!


--------------------
Maciejka


Monisia
nie, 11 sty 2004 - 22:27
Zaznaczyłam "zasadniczo tylko mężowi lub niemęzowi" icon_wink.gif
Monisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,142
Dołączył: nie, 22 cze 03 - 12:40
Nr użytkownika: 847




post nie, 11 sty 2004 - 22:27
Post #10

Zaznaczyłam "zasadniczo tylko mężowi lub niemęzowi" icon_wink.gif
amania
nie, 11 sty 2004 - 22:38
Carolina Herrera 212 - co jakiÅ› czas do nich wracam
Tommy Hilfiger Girl - dość często latem
DKNY Woman - mój mąż je uwielbia
Truth Calvina Kleina - też lubię
a w czasach studenckich namiętnie używałam - Gucci Accenti, zresztą do dziś mam do nich ogromny sentyment.
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post nie, 11 sty 2004 - 22:38
Post #11

Carolina Herrera 212 - co jakiÅ› czas do nich wracam
Tommy Hilfiger Girl - dość często latem
DKNY Woman - mój mąż je uwielbia
Truth Calvina Kleina - też lubię
a w czasach studenckich namiętnie używałam - Gucci Accenti, zresztą do dziś mam do nich ogromny sentyment.

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Pecia
nie, 11 sty 2004 - 23:09
wiosna i latem wspomniane Miracle
zima Baby Doll YSL uwielbiam ale mi sie skonczyly icon_sad.gif
ewentualnie Dune Christian Dior ale leciutko:wink:

a jesienia icon_rolleyes.gif to zalezy czy jest cieplo czy zimno icon_eek.gif icon_lol.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post nie, 11 sty 2004 - 23:09
Post #12

wiosna i latem wspomniane Miracle
zima Baby Doll YSL uwielbiam ale mi sie skonczyly icon_sad.gif
ewentualnie Dune Christian Dior ale leciutko:wink:

a jesienia icon_rolleyes.gif to zalezy czy jest cieplo czy zimno icon_eek.gif icon_lol.gif
aluc

Go??







post nie, 11 sty 2004 - 23:10
Post #13

oj kobieta w moim wydaniu jest zmienna i niewierna icon_lol.gif

aktualnie Truth CK, Flowers by Kenzo i L'eau par Kenzo, w przeszłości tyle ich było, że hej

lubię lekkie zapachy, kojarzące się ze słońcem, latem, wakacjami, lubię zapachy androgyniczne wink.gif i poszukuję, poszukuję bez końca zapachu idealnego, który nie istnieje icon_lol.gif
maja03
nie, 11 sty 2004 - 23:13
Uwielbiam perfumki, uwielbiam:

Jako dzienne - Cerruti Image, Hugo Boss
Wieczorowo - Allure, La coste
maja03


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 822
Dołączył: śro, 26 lis 03 - 19:34
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,217

GG:


post nie, 11 sty 2004 - 23:13
Post #14

Uwielbiam perfumki, uwielbiam:

Jako dzienne - Cerruti Image, Hugo Boss
Wieczorowo - Allure, La coste

--------------------
Maja mama marcowej Jagódki ( 4.03.2004 )

user posted image
Pecia
nie, 11 sty 2004 - 23:22
zapomnialam jeszcze o letnich Sunflawers Elizabeth Arden icon_biggrin.gif

ale i tak najwiekszym sentymentem dazymy z mezem
moj antyperspirant zielona Harbine icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
nasze pierwsze, wspolne, upalne wakacje wink.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post nie, 11 sty 2004 - 23:22
Post #15

zapomnialam jeszcze o letnich Sunflawers Elizabeth Arden icon_biggrin.gif

ale i tak najwiekszym sentymentem dazymy z mezem
moj antyperspirant zielona Harbine icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
nasze pierwsze, wspolne, upalne wakacje wink.gif
kasiunia
pon, 12 sty 2004 - 00:06
Kurcze no, Rosa, znów mam myśli o bliźniactwie astralnym!!!! wierz albo nie, ale właśnie siadłam do komputera z zamiarem zamieszczenia takiej ankiety.
No dobra, co do perfum - od 3 lat używam latem i wiosną Noa a jesienią i zimą Hypnotic Poison.
Teraz myślę nad jakimś zapachem takim bardziej sportowym, bo odkąd mam Majkę głównie tak się ubieram - sportowo, wygodnie, i te moje diory nijak mi do tego nie pasują. btw może ktoś mi poleci taki zapach? myślałam nawet o jakimś mexx'sie czy adidasie...
kasiunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,139
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 08:55
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 205




post pon, 12 sty 2004 - 00:06
Post #16

Kurcze no, Rosa, znów mam myśli o bliźniactwie astralnym!!!! wierz albo nie, ale właśnie siadłam do komputera z zamiarem zamieszczenia takiej ankiety.
No dobra, co do perfum - od 3 lat używam latem i wiosną Noa a jesienią i zimą Hypnotic Poison.
Teraz myślę nad jakimś zapachem takim bardziej sportowym, bo odkąd mam Majkę głównie tak się ubieram - sportowo, wygodnie, i te moje diory nijak mi do tego nie pasują. btw może ktoś mi poleci taki zapach? myślałam nawet o jakimś mexx'sie czy adidasie...

--------------------
pozdrawiam
kasia

ulla
pon, 12 sty 2004 - 00:09
Ja wierna jestem od lat kilku Eternity C. Kleina, najbardziej lubię, ale używam też innych, bo czasem mnie nachodzi i kupuję, albo mnie rodzina obdarowuje, szczególnie ta świeżo nabyta, czyli babcia mojego męża (Obsession C. Klein, Calandre Paco Rabanne, Essencia de Duende J. Del Pozo, LouLou Cacharel, Cool Water Davidoff i Dune Diora - to te co na półce stoją i poprawiają mi nastrój w razie potrzeby). Korzystam z tego, ze trochę mi się zapasy zrobiły, bo w ciąży nie tolerowałam żadnych zapachów, więc perfumy poszły w odstawkę...
Pozdrawiam
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post pon, 12 sty 2004 - 00:09
Post #17

Ja wierna jestem od lat kilku Eternity C. Kleina, najbardziej lubię, ale używam też innych, bo czasem mnie nachodzi i kupuję, albo mnie rodzina obdarowuje, szczególnie ta świeżo nabyta, czyli babcia mojego męża (Obsession C. Klein, Calandre Paco Rabanne, Essencia de Duende J. Del Pozo, LouLou Cacharel, Cool Water Davidoff i Dune Diora - to te co na półce stoją i poprawiają mi nastrój w razie potrzeby). Korzystam z tego, ze trochę mi się zapasy zrobiły, bo w ciąży nie tolerowałam żadnych zapachów, więc perfumy poszły w odstawkę...
Pozdrawiam

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
Rafaelka
pon, 12 sty 2004 - 01:00
Zaznaczyłam opcję zmiennej wierności. Poza tym przyznaję się do wdzięcznej niekonsekwencji wink.gif
Bo tak - w zasadzie lubię lekkie i świeże zapachy, ale moje najlepsze wspomnienia kojarzą się z takimi zapachami jak Samsara i Chanel 19.
Przerabiałam perfumę od Cool Water Davidoffa po Allure. Ale i tak najchętniej waracam do dawnego CK One albo Eternity.

Poza tym od czasu ciąży muszę być ostrożna z zapachami, bo dostaję już wyżej wspomnianego globusa icon_confused.gif . Dlatego teraz używam najczęściej bezzapachowego antyperspirantu. icon_lol.gif
R.
Rafaelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,213
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 21:35
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 618

GG:


post pon, 12 sty 2004 - 01:00
Post #18

Zaznaczyłam opcję zmiennej wierności. Poza tym przyznaję się do wdzięcznej niekonsekwencji wink.gif
Bo tak - w zasadzie lubię lekkie i świeże zapachy, ale moje najlepsze wspomnienia kojarzą się z takimi zapachami jak Samsara i Chanel 19.
Przerabiałam perfumę od Cool Water Davidoffa po Allure. Ale i tak najchętniej waracam do dawnego CK One albo Eternity.

Poza tym od czasu ciąży muszę być ostrożna z zapachami, bo dostaję już wyżej wspomnianego globusa icon_confused.gif . Dlatego teraz używam najczęściej bezzapachowego antyperspirantu. icon_lol.gif
R.
Samia

Go??







post pon, 12 sty 2004 - 08:12
Post #19

Najpiękniejsze dla mnie Cerruti 1886, chwilami Dune, lecz rzadko i dla odmiany Organza. Lubie zapachy długie i ciężkie.
Samia
Arwena.
pon, 12 sty 2004 - 09:01
Hmm, bardzo chciałam mieć Miracle, ewentualnie Coco Mademoisele - Chanel, no i mąż zakupił Chanel.

Pomijam już to że ukochane Miracle stłukłam na 12 godzin przed operacją, co uznałam za znak, że pewnie zejde z tego świata w trakcie operacji wink.gif
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post pon, 12 sty 2004 - 09:01
Post #20

Hmm, bardzo chciałam mieć Miracle, ewentualnie Coco Mademoisele - Chanel, no i mąż zakupił Chanel.

Pomijam już to że ukochane Miracle stłukłam na 12 godzin przed operacją, co uznałam za znak, że pewnie zejde z tego świata w trakcie operacji wink.gif

--------------------
everybody lies
> Perfumy- przyznawać siÄ™
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 22:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama