IPB WARNING [2] reset() expects parameter 1 to be array, boolean given (Line: 1711 of /sources/action_public/topics.php)
IPB WARNING [2] Invalid argument supplied for foreach() (Line: 1713 of /sources/action_public/topics.php)
Perfumy- przyznawać siÄ™ - Forum dla rodziców: maluchy.pl « ciąża, poród, zdrowie dzieci - piÄ™kna mama « forum maluchy.pl

Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna  

Perfumy- przyznawać się

> 
Jestem wierna:
Suma głosów: 88
GoÅ›cie nie mogÄ… gÅ‚osować 
Viconia
pon, 12 sty 2004 - 17:43
Kenzo Jungle Słoń - miłość od pierwszego węchu. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


Vic mama Pawełka
Viconia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 274
Dołączył: czw, 11 gru 03 - 12:10
SkÄ…d: BP
Nr użytkownika: 1,247




post pon, 12 sty 2004 - 17:43
Post #41

Kenzo Jungle Słoń - miłość od pierwszego węchu. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


Vic mama Pawełka
mamajul
pon, 12 sty 2004 - 19:48
Mademoiselle Chanel-na wieczór, hł, hłe tylko odkąd jest Jula to wyszło mi na to, ze właściwie tak ze trzy razy miłam taki miły wieczór.......

Lubię też Kenzo by flower icon_smile.gif, szczególnie jak byłam w ciąży icon_smile.gif-ech mąż mnie wtedy rozpieszczał icon_wink.gif.

Ostatnio dostałam Jivago 24k. Miło sobie nimi pachnieć icon_smile.gif, ale chyba nie są na zawsze.....
mamajul


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,341
Dołączył: czw, 15 maj 03 - 18:39
SkÄ…d: z Ochoty
Nr użytkownika: 722

GG:


post pon, 12 sty 2004 - 19:48
Post #42

Mademoiselle Chanel-na wieczór, hł, hłe tylko odkąd jest Jula to wyszło mi na to, ze właściwie tak ze trzy razy miłam taki miły wieczór.......

Lubię też Kenzo by flower icon_smile.gif, szczególnie jak byłam w ciąży icon_smile.gif-ech mąż mnie wtedy rozpieszczał icon_wink.gif.

Ostatnio dostałam Jivago 24k. Miło sobie nimi pachnieć icon_smile.gif, ale chyba nie są na zawsze.....

--------------------
Monika mama Julki (2002) i Ignacego (2005)
iff
pon, 12 sty 2004 - 21:35
L'eau par Kenzo
Gio Armaniego
Eternity CK
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post pon, 12 sty 2004 - 21:35
Post #43

L'eau par Kenzo
Gio Armaniego
Eternity CK
iff
pon, 12 sty 2004 - 21:37
dostałam Kenzo by flower od męża i jak dla mnie nietrafiony wybór, a może któraś kobitka chętna na tranzakcję ? icon_smile.gif
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post pon, 12 sty 2004 - 21:37
Post #44

dostałam Kenzo by flower od męża i jak dla mnie nietrafiony wybór, a może któraś kobitka chętna na tranzakcję ? icon_smile.gif
Libi
pon, 12 sty 2004 - 22:59
Ja zaznaczyłam wierność tylko do męża:) Nie mam ulubionych perfum. Używam takich jakie w danym czasie podobają mi się i często zmieniam. Teraz np. używam Hugo i Armand Basi:) A jak mi się skończą to pewnie jakieś inne wyszukam:)
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post pon, 12 sty 2004 - 22:59
Post #45

Ja zaznaczyłam wierność tylko do męża:) Nie mam ulubionych perfum. Używam takich jakie w danym czasie podobają mi się i często zmieniam. Teraz np. używam Hugo i Armand Basi:) A jak mi się skończą to pewnie jakieś inne wyszukam:)

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
Cleo
pon, 12 sty 2004 - 23:07
iffona a to jest tenz tym kwiatkiemw srodku?? icon_smile.gif
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post pon, 12 sty 2004 - 23:07
Post #46

iffona a to jest tenz tym kwiatkiemw srodku?? icon_smile.gif

--------------------
Edi Zet :)
pon, 12 sty 2004 - 23:16
Używam najczęściej L`eau par Kenzo. Ostatnio zdradziłam na ich rzecz Miracle Lancome.
Czasami mam ochotę na Pleasures Estee Lauder. Dawniej używałam też, ale mam je jeszcze, She Emporio Armani. Latem najczęściej Green Tea Elizabeth Arden....
Ale moim koniem-zwyciężcą są Yvresse Yves Saint Laurent. Ciężkie i duszące, ale tylko na wieczór...
Edi
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post pon, 12 sty 2004 - 23:16
Post #47

Używam najczęściej L`eau par Kenzo. Ostatnio zdradziłam na ich rzecz Miracle Lancome.
Czasami mam ochotę na Pleasures Estee Lauder. Dawniej używałam też, ale mam je jeszcze, She Emporio Armani. Latem najczęściej Green Tea Elizabeth Arden....
Ale moim koniem-zwyciężcą są Yvresse Yves Saint Laurent. Ciężkie i duszące, ale tylko na wieczór...
Edi

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
Małgorzata
wto, 13 sty 2004 - 00:40
Wierna jestem od lat must de Cartier (ostatnio mniej wierna bo mnie nie stać icon_smile.gif ),
Nino Cerrutti 1999 luuubię a na codzień Kenzo w takiej przezroczysto-niebieskim flakonie
i jeszcze mam troche Poeme by Lancome ale średnio mi jakoś leży.
Nie lubię dostawać pachnideł w prezencie bo niestety najczęściej są to wyrzucone pieniądze.
Pozdrawiam Gośka
Małgorzata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 442
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:04
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 191




post wto, 13 sty 2004 - 00:40
Post #48

Wierna jestem od lat must de Cartier (ostatnio mniej wierna bo mnie nie stać icon_smile.gif ),
Nino Cerrutti 1999 luuubię a na codzień Kenzo w takiej przezroczysto-niebieskim flakonie
i jeszcze mam troche Poeme by Lancome ale średnio mi jakoś leży.
Nie lubię dostawać pachnideł w prezencie bo niestety najczęściej są to wyrzucone pieniądze.
Pozdrawiam Gośka
EwaW
wto, 13 sty 2004 - 11:29
mi obecnie przypadły do gustu: happy heart Clinique.
W ogóle jestem fanką kosmetyków Clinique a teraz jeszcze ten piękny zapach.
Wcześniej byłam fanką Woman Hugo Boss, Jadore Diora.
Strasznie lubiÄ™ perfumki icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
pozdrawiam
Ewa
EwaW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 51
Dołączył: czw, 11 wrz 03 - 14:01
Skąd: Wrocław/Warszawa
Nr użytkownika: 1,047




post wto, 13 sty 2004 - 11:29
Post #49

mi obecnie przypadły do gustu: happy heart Clinique.
W ogóle jestem fanką kosmetyków Clinique a teraz jeszcze ten piękny zapach.
Wcześniej byłam fanką Woman Hugo Boss, Jadore Diora.
Strasznie lubiÄ™ perfumki icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
pozdrawiam
Ewa

--------------------
EwaW-mama Marcinka (2.07.02)
iff
wto, 13 sty 2004 - 16:28
Cleo moj kwiatka nie ma w srodku, jedynie malunek na butelce...
eau de parfum flower by Kenzo, alcohol 81% vol. 30 ml
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post wto, 13 sty 2004 - 16:28
Post #50

Cleo moj kwiatka nie ma w srodku, jedynie malunek na butelce...
eau de parfum flower by Kenzo, alcohol 81% vol. 30 ml
Cleo
wto, 13 sty 2004 - 16:34
a moze to i amlunek, mnie sie wydawalo ze kwaitek w srodku, moze sobe sie prezjde i zobacze oraz powÄ…cham, bo nawet nie wiem jak pachnie:)
jesli Mysha kupi moje ZEN, to ja kupie Twoje KEnzo icon_cool.gif
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post wto, 13 sty 2004 - 16:34
Post #51

a moze to i amlunek, mnie sie wydawalo ze kwaitek w srodku, moze sobe sie prezjde i zobacze oraz powÄ…cham, bo nawet nie wiem jak pachnie:)
jesli Mysha kupi moje ZEN, to ja kupie Twoje KEnzo icon_cool.gif

--------------------
aluc

Go??







post wto, 13 sty 2004 - 16:45
Post #52

kwiatek jest namalowany, ale rurka do dyfuzora w środku jest zielonkawa i udaje łodyżkę icon_biggrin.gif stąd złudzenie, że cały kwiatek w srodku jest
Cleo
wto, 13 sty 2004 - 16:48
eee, qurka, wiedzialam ze jakas podpucha;)
a ladnie to pachnie??
i ile kosztyuje- pamietam ze mój maż zrezygnował cyli chyba duzo icon_rolleyes.gif
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post wto, 13 sty 2004 - 16:48
Post #53

eee, qurka, wiedzialam ze jakas podpucha;)
a ladnie to pachnie??
i ile kosztyuje- pamietam ze mój maż zrezygnował cyli chyba duzo icon_rolleyes.gif

--------------------
aluc

Go??







post wto, 13 sty 2004 - 16:52
Post #54

pachnie przecudnie icon_biggrin.gif ile kosztuje to nie powiem, bo ja maniacko perfumy tylko w duty free kupujÄ™ (albo zlecam kupienie)
mysha

Go??







post czw, 15 sty 2004 - 12:48
Post #55

Zen kosztuje połowę Kenzo:)
Nie wiem dokładnie ile... sprawdzę w empiku w poniedzialek.

A znacie perfumy Amore Amore Cacharel?
Bo ja wlasnie takowe wygralam w twoim Stylu ale jeszcze nie doszly wiec nei wiem czy je lubiÄ™:)
Kiedys w Pani wygralam lalique ale to nie był moj zapach:(
aluc

Go??







post czw, 15 sty 2004 - 12:50
Post #56

CYTAT(aluc)
kwiatek jest namalowany, ale rurka do dyfuzora w środku jest zielonkawa i udaje łodyżkę icon_biggrin.gif stąd złudzenie, że cały kwiatek w srodku jest


sprawdziłam w domu i jednak ja też uległam zbiorowemy złudzeniu icon_lol.gif rurka jest przezroczysta, łodyżka jest namalowana na flakonie, ale oglądana z drugiej strony przez szkło wygląda jakby była w srodku icon_lol.gif
Cleo
czw, 15 sty 2004 - 14:13
ojej aluc, no:( czyli nisza rynkowa przed nami- prawdziwe kwiaty w perfumach icon_smile.gif w koncu w Noa byla perła!

Mysha- to napsiz, ja chetnie transakcje przeprwoadze-przed chwila powachalam, no i niemoge po prostu nie moge.. icon_cry.gif
(a glupio mi bo to prezent od przyjaciolki na narodziny Michasi... icon_sad.gif )
cleo
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post czw, 15 sty 2004 - 14:13
Post #57

ojej aluc, no:( czyli nisza rynkowa przed nami- prawdziwe kwiaty w perfumach icon_smile.gif w koncu w Noa byla perła!

Mysha- to napsiz, ja chetnie transakcje przeprwoadze-przed chwila powachalam, no i niemoge po prostu nie moge.. icon_cry.gif
(a glupio mi bo to prezent od przyjaciolki na narodziny Michasi... icon_sad.gif )
cleo

--------------------
zilka
czw, 15 sty 2004 - 18:09
W zasadzie jestem wierna jednemu bo w całym swoim dłuuuugim życiu używałam dwóch marek...

Najpierw to było przez równe 10 lat Tresor Lancome. Od osiemnastki jakoś tak do zajścia w ciążę. Lato, zima, świątek, piątek, nie byłam w stanie używać nic innego. Próbowałam ale wszystko "czułam" a Tresora nie. Zapach do tego stopnia się ze mną "zrósł", że znajomi poznawali mnie po zapachu (np. zostawiłam sweter, ktos miał mi przynieść, nie wiedział, który to ale poznał po zapachu icon_lol.gif ).

Zajście w ciążę zbiegło się z dostaniem Deep Red Bossa. Zaczęłam trochę używac ze względu na ofiarodawcę icon_lol.gif i nagle mi się przestawiło. Spodobało. Przestałam "czuć" Deep Red a zaczęłam Tresora i dalej wszystko inne. Więc teraz pewnie będzie przez 10 lat Deep Red albo tylko do następnej ciąży co daj boże wcześniej...

A tak w ogóle to ja dostanie/dawanie perfum osobiście uważam za wielki nietakt. Bo albo nie wiemy czego kto używa i strzelamy gafy (rany, ile ja się tego nadostawałam icon_rolleyes.gif ) albo wiemy co kto lubi i podarunek ma charakter "dofinansowania". Wiem, że przesadzam ale to moje li i jedynie prywatne zdanie, nie uważam, że wszyscy powinny tak uważać.

Nawiasem mówiąc mam do oddania/sprzedania jakieś perfumy Hugo Boss, nie pamiętam nazwy, dostałam od mamy, która wiedział, że gdzieś dzwonią ale nie wiedziała do końca gdzie icon_rolleyes.gif W domu sprawdzę co to.

icon_mrgreen.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post czw, 15 sty 2004 - 18:09
Post #58

W zasadzie jestem wierna jednemu bo w całym swoim dłuuuugim życiu używałam dwóch marek...

Najpierw to było przez równe 10 lat Tresor Lancome. Od osiemnastki jakoś tak do zajścia w ciążę. Lato, zima, świątek, piątek, nie byłam w stanie używać nic innego. Próbowałam ale wszystko "czułam" a Tresora nie. Zapach do tego stopnia się ze mną "zrósł", że znajomi poznawali mnie po zapachu (np. zostawiłam sweter, ktos miał mi przynieść, nie wiedział, który to ale poznał po zapachu icon_lol.gif ).

Zajście w ciążę zbiegło się z dostaniem Deep Red Bossa. Zaczęłam trochę używac ze względu na ofiarodawcę icon_lol.gif i nagle mi się przestawiło. Spodobało. Przestałam "czuć" Deep Red a zaczęłam Tresora i dalej wszystko inne. Więc teraz pewnie będzie przez 10 lat Deep Red albo tylko do następnej ciąży co daj boże wcześniej...

A tak w ogóle to ja dostanie/dawanie perfum osobiście uważam za wielki nietakt. Bo albo nie wiemy czego kto używa i strzelamy gafy (rany, ile ja się tego nadostawałam icon_rolleyes.gif ) albo wiemy co kto lubi i podarunek ma charakter "dofinansowania". Wiem, że przesadzam ale to moje li i jedynie prywatne zdanie, nie uważam, że wszyscy powinny tak uważać.

Nawiasem mówiąc mam do oddania/sprzedania jakieś perfumy Hugo Boss, nie pamiętam nazwy, dostałam od mamy, która wiedział, że gdzieś dzwonią ale nie wiedziała do końca gdzie icon_rolleyes.gif W domu sprawdzę co to.

icon_mrgreen.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
użytkownik usunięty

Go??







post czw, 15 sty 2004 - 18:36
Post #59

[post usunięty]
mamajul
czw, 15 sty 2004 - 18:54
bardzo przyjemny podstęp.

a mnie tam miło było poczytać co tam mamy noszą icon_smile.gif
mamajul


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,341
Dołączył: czw, 15 maj 03 - 18:39
SkÄ…d: z Ochoty
Nr użytkownika: 722

GG:


post czw, 15 sty 2004 - 18:54
Post #60

bardzo przyjemny podstęp.

a mnie tam miło było poczytać co tam mamy noszą icon_smile.gif

--------------------
Monika mama Julki (2002) i Ignacego (2005)
> Perfumy- przyznawać siÄ™
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 19:21
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama