Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna  

Jak w miarę tanio zrobić remont łazienki?

> 
Doruśka
śro, 15 cze 2005 - 09:57
ja planuje remont łazienki na styczeń-luty ,mam malutka ,licze ,zę wydamy około 6 tys icon_sad.gif( ale musze inst elektryczna wymienić. i wannę.

za remont toalety zapłąciłąm ,ze wszystkim 1600zł(toaleta 1,30 na 70cm..)
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post śro, 15 cze 2005 - 09:57
Post #21

ja planuje remont łazienki na styczeń-luty ,mam malutka ,licze ,zę wydamy około 6 tys icon_sad.gif( ale musze inst elektryczna wymienić. i wannę.

za remont toalety zapłąciłąm ,ze wszystkim 1600zł(toaleta 1,30 na 70cm..)
edorota
pon, 05 wrz 2005 - 17:29
No to jestem po remoncie. Jeszcze tylko dom dopucować (a ja zamiast pucować to do komputera pierwszy raz od 4 tygodni)ale z grubsza jest już posprzątane-wczoraj czyściliśmy do północy(mąż) i do 1-wszej(ja)ale dziś już nie musiałam sie przed opiekunką wstydzić (a jest to osoba bardezo ale to bardzo pracowita i u niej zawsze w domu wszystko lśni)
Czy udało mi się tanio??? Aż się boję policzyć!!!Ten stos faktur w biurku!!!!
A teraz te wszystkie dodatki-wieszaczki półeczki itp-to co mi sie podoba to niestety kosztuje icon_sad.gif Mąż zaszalał i kupił np takie cudo do brodzika-brodzik jest głęboki żeby dzieci mogły sie popluskać jak w wannie i to sie fajnie sprawdza ale potrzebny był korek do zamknoęcia odpływu i mąż kupił za.....90 zł icon_eek.gif takie coś co zamyka się nogą-naciskasz-zamknięte, jeszcze raz na tym stajesz lekko-otwarte. No fajne to jest ale ......nawet nie wiedziałam że takie cuda istnieją icon_lol.gif
Dorota
edorota


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 45
Dołączył: pią, 22 paź 04 - 17:30
Skąd: Okolice Łomży
Nr użytkownika: 2,227




post pon, 05 wrz 2005 - 17:29
Post #22

No to jestem po remoncie. Jeszcze tylko dom dopucować (a ja zamiast pucować to do komputera pierwszy raz od 4 tygodni)ale z grubsza jest już posprzątane-wczoraj czyściliśmy do północy(mąż) i do 1-wszej(ja)ale dziś już nie musiałam sie przed opiekunką wstydzić (a jest to osoba bardezo ale to bardzo pracowita i u niej zawsze w domu wszystko lśni)
Czy udało mi się tanio??? Aż się boję policzyć!!!Ten stos faktur w biurku!!!!
A teraz te wszystkie dodatki-wieszaczki półeczki itp-to co mi sie podoba to niestety kosztuje icon_sad.gif Mąż zaszalał i kupił np takie cudo do brodzika-brodzik jest głęboki żeby dzieci mogły sie popluskać jak w wannie i to sie fajnie sprawdza ale potrzebny był korek do zamknoęcia odpływu i mąż kupił za.....90 zł icon_eek.gif takie coś co zamyka się nogą-naciskasz-zamknięte, jeszcze raz na tym stajesz lekko-otwarte. No fajne to jest ale ......nawet nie wiedziałam że takie cuda istnieją icon_lol.gif
Dorota
A.L.

Go??







post śro, 10 paź 2007 - 16:11
Post #23

Wyciagam temat mocno podlamana... Po przeliczeniu wszystkich oszczednosci, moge dolozyc 1000 zl. do moich 7 tys, wiec razem na remont mialabym 8 .
I widze ze to w sumie za malo...Jaco, wiem ze watek stary, ale wklej chociaz jedno zdjecie swojej super lazienki za 25 tys, co? Niech chociaz oko naciesze 32.gif

A remont zrobic musze...tylko jak??? Gdzie szukac oszczednosci?
Ciocia Magda
śro, 10 paź 2007 - 16:33
dołączam się do wątku - nadal nie wyremontowaliśmy łazienki? Źle mi się robi, jak o tym myślę icon_confused.gif
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post śro, 10 paź 2007 - 16:33
Post #24

dołączam się do wątku - nadal nie wyremontowaliśmy łazienki? Źle mi się robi, jak o tym myślę icon_confused.gif

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
marghe.
śro, 10 paź 2007 - 18:09
wrzucę naszą, może pomoże





w rzeczywistości jest dużo jaśniejsza
o taka icon_smile.gif


Polskie firmy mają bardzo ładne kafelki, Paradyż na przykład. zastanawialiśmy się nad nimi
Koło ma b. udane sanitariaty

ps. łazienka nie jest skonczona. Cześć dupereli zniknie, pudełka z Ikei i kosz takoż itp
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post śro, 10 paź 2007 - 18:09
Post #25

wrzucę naszą, może pomoże





w rzeczywistości jest dużo jaśniejsza
o taka icon_smile.gif


Polskie firmy mają bardzo ładne kafelki, Paradyż na przykład. zastanawialiśmy się nad nimi
Koło ma b. udane sanitariaty

ps. łazienka nie jest skonczona. Cześć dupereli zniknie, pudełka z Ikei i kosz takoż itp
zilka
czw, 11 paź 2007 - 05:19
Marghe, bardzo ladna icon_biggrin.gif

A skad sa te ciemne meble i za ile 08.gif Ja wlasnie w lazience dla gosci zrezygnowlam z jakichkolwiek mebli/blatu i bedzie umywalka z takim duzym blatem do postawienia dupereli lazienkowych bo mi szkoda pieniedzy na lazienke nie uzywana codziennie, jako goscie obejda sie bez mebelka 08.gif

A prysznic tam tez gdzies macie?
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post czw, 11 paź 2007 - 05:19
Post #26

Marghe, bardzo ladna icon_biggrin.gif

A skad sa te ciemne meble i za ile 08.gif Ja wlasnie w lazience dla gosci zrezygnowlam z jakichkolwiek mebli/blatu i bedzie umywalka z takim duzym blatem do postawienia dupereli lazienkowych bo mi szkoda pieniedzy na lazienke nie uzywana codziennie, jako goscie obejda sie bez mebelka 08.gif

A prysznic tam tez gdzies macie?

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
zilka
czw, 11 paź 2007 - 05:21
CYTAT(A.L. @ śro, 10 paź 2007 - 18:11) *
I widze ze to w sumie za malo...Jaco, wiem ze watek stary, ale wklej chociaz jedno zdjecie swojej super lazienki za 25 tys, co? Niech chociaz oko naciesze 32.gif


O ile sie nie myle to Jaco sprzedala mieszkanie z super lazienka ale zdjecia kiedys na forum byly.
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post czw, 11 paź 2007 - 05:21
Post #27

CYTAT(A.L. @ śro, 10 paź 2007 - 18:11) *
I widze ze to w sumie za malo...Jaco, wiem ze watek stary, ale wklej chociaz jedno zdjecie swojej super lazienki za 25 tys, co? Niech chociaz oko naciesze 32.gif


O ile sie nie myle to Jaco sprzedala mieszkanie z super lazienka ale zdjecia kiedys na forum byly.

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
zilka
czw, 11 paź 2007 - 05:22
CYTAT(marg. @ śro, 10 paź 2007 - 20:09) *
Polskie firmy mają bardzo ładne kafelki, Paradyż na przykład. zastanawialiśmy się nad nimi
Koło ma b. udane sanitariaty


Popieram, popieram icon_smile.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post czw, 11 paź 2007 - 05:22
Post #28

CYTAT(marg. @ śro, 10 paź 2007 - 20:09) *
Polskie firmy mają bardzo ładne kafelki, Paradyż na przykład. zastanawialiśmy się nad nimi
Koło ma b. udane sanitariaty


Popieram, popieram icon_smile.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
amania
czw, 11 paź 2007 - 08:11
No właśnie. My do obydwu łazienek kupiliśmy jakieś polskie kafelki, w dodatku dość tanie (coś koło 68 zł za metr) i naprawdę wyglądają całkiem nieźle.

Sanitariaty mamy własnie Koła icon_smile.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post czw, 11 paź 2007 - 08:11
Post #29

No właśnie. My do obydwu łazienek kupiliśmy jakieś polskie kafelki, w dodatku dość tanie (coś koło 68 zł za metr) i naprawdę wyglądają całkiem nieźle.

Sanitariaty mamy własnie Koła icon_smile.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
marghe.
czw, 11 paź 2007 - 11:18
CYTAT(zilka @ czw, 11 paź 2007 - 07:19) *
Marghe, bardzo ladna icon_biggrin.gif

A skad sa te ciemne meble i za ile 08.gif Ja wlasnie w lazience dla gosci zrezygnowlam z jakichkolwiek mebli/blatu i bedzie umywalka z takim duzym blatem do postawienia dupereli lazienkowych bo mi szkoda pieniedzy na lazienke nie uzywana codziennie, jako goscie obejda sie bez mebelka 08.gif

A prysznic tam tez gdzies macie?


te ciemne meble od stolarza. Chcesz namiary? (w tej chwili sie urlopuje)
a za ile to nie wiem, tzn wiem, ale my w promocji kupowaliśmy.. teraz podrożały dośc istotnie z tego co wiem

prysznica jako takiego (stojącego) nie mamy. My wannowi icon_smile.gif
kiedys mysleliśmy, żeby zrobić w drugiej, małej łazience.. ale zrezygnowaliśmy na rzecz pralki icon_biggrin.gif
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 11 paź 2007 - 11:18
Post #30

CYTAT(zilka @ czw, 11 paź 2007 - 07:19) *
Marghe, bardzo ladna icon_biggrin.gif

A skad sa te ciemne meble i za ile 08.gif Ja wlasnie w lazience dla gosci zrezygnowlam z jakichkolwiek mebli/blatu i bedzie umywalka z takim duzym blatem do postawienia dupereli lazienkowych bo mi szkoda pieniedzy na lazienke nie uzywana codziennie, jako goscie obejda sie bez mebelka 08.gif

A prysznic tam tez gdzies macie?


te ciemne meble od stolarza. Chcesz namiary? (w tej chwili sie urlopuje)
a za ile to nie wiem, tzn wiem, ale my w promocji kupowaliśmy.. teraz podrożały dośc istotnie z tego co wiem

prysznica jako takiego (stojącego) nie mamy. My wannowi icon_smile.gif
kiedys mysleliśmy, żeby zrobić w drugiej, małej łazience.. ale zrezygnowaliśmy na rzecz pralki icon_biggrin.gif
marghe.
czw, 11 paź 2007 - 11:19
CYTAT(zilka @ czw, 11 paź 2007 - 07:21) *
O ile sie nie myle to Jaco sprzedala mieszkanie z super lazienka ale zdjecia kiedys na forum byly.


Zaraz ją tu sciągniemy, widziałam projekt nowej łazienki. Piekna jest
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 11 paź 2007 - 11:19
Post #31

CYTAT(zilka @ czw, 11 paź 2007 - 07:21) *
O ile sie nie myle to Jaco sprzedala mieszkanie z super lazienka ale zdjecia kiedys na forum byly.


Zaraz ją tu sciągniemy, widziałam projekt nowej łazienki. Piekna jest
Kocurek
czw, 11 paź 2007 - 11:27
Nooo, taniej niż ja na pewni nikt nie zrobi icon_wink.gif 08.gif

To moja alternatywna łazienka, w piwnicy. Wielkość ok. 6,5 metra kwadratowego, jeszcze właściwie na surowo. Koszt: płytki żółte (~600 zł, Cersanitowe) + położenie, okazało sie też, że nasycone kolorem fugi są bardzo drogie (5 kg wiaderko fuga kobaltowa Sopro to ponad 100 zł, żółta Ceresit 5 kg trochę poniżej 100 zł, tej trzeba było 7 kg). Reszta płytek (kobaltowe) zalegiwała u teściów w garażu od niepamiętnych czasów, są to opoczyńskie płytki 15x15, nowe - stąd częściowo kolorystyka narzucona. Efekt końcowy jednak mi się bardzo spodobał icon_smile.gif



Tu będzie kabina prysznicowa:


A tu umywalka z półpostumentem wisząca i kibelek:


Kolorystyka zdjęć trochę przekłamana, płytki ciemne wyglądają prawie jak czarne, a i fuga ciemna ma zupełnie inny odcień:


Zostało mi jeszcze kilka metrów kobaltowych płytek, a teściowa ma jeszcze w garażu zielone i białe, chce ktoś? icon_wink.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post czw, 11 paź 2007 - 11:27
Post #32

Nooo, taniej niż ja na pewni nikt nie zrobi icon_wink.gif 08.gif

To moja alternatywna łazienka, w piwnicy. Wielkość ok. 6,5 metra kwadratowego, jeszcze właściwie na surowo. Koszt: płytki żółte (~600 zł, Cersanitowe) + położenie, okazało sie też, że nasycone kolorem fugi są bardzo drogie (5 kg wiaderko fuga kobaltowa Sopro to ponad 100 zł, żółta Ceresit 5 kg trochę poniżej 100 zł, tej trzeba było 7 kg). Reszta płytek (kobaltowe) zalegiwała u teściów w garażu od niepamiętnych czasów, są to opoczyńskie płytki 15x15, nowe - stąd częściowo kolorystyka narzucona. Efekt końcowy jednak mi się bardzo spodobał icon_smile.gif



Tu będzie kabina prysznicowa:


A tu umywalka z półpostumentem wisząca i kibelek:


Kolorystyka zdjęć trochę przekłamana, płytki ciemne wyglądają prawie jak czarne, a i fuga ciemna ma zupełnie inny odcień:


Zostało mi jeszcze kilka metrów kobaltowych płytek, a teściowa ma jeszcze w garażu zielone i białe, chce ktoś? icon_wink.gif


--------------------
marghe.
czw, 11 paź 2007 - 11:37
he, mnie też się ostało trochę płytek
5 m2.. wrr
spróbowac oddac do sklepu?
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 11 paź 2007 - 11:37
Post #33

he, mnie też się ostało trochę płytek
5 m2.. wrr
spróbowac oddac do sklepu?
zilka
czw, 11 paź 2007 - 11:39
CYTAT(marg. @ czw, 11 paź 2007 - 13:19) *
Zaraz ją tu sciągniemy, widziałam projekt nowej łazienki. Piekna jest


Nowej w domu? Oj, dawajcie, bardzo jestem ciekawa
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post czw, 11 paź 2007 - 11:39
Post #34

CYTAT(marg. @ czw, 11 paź 2007 - 13:19) *
Zaraz ją tu sciągniemy, widziałam projekt nowej łazienki. Piekna jest


Nowej w domu? Oj, dawajcie, bardzo jestem ciekawa

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
Jaco
czw, 11 paź 2007 - 11:42
Jaco się ściągnęła icon_smile.gif. Poprzednie mieszkanie sprzedałam, szczątkowe zdjęcia łazienki są w wątku 'wodny świat" na podforum zdjęcia, raz ich jeszcze nie wkleję bo chwilowo nie mam do nich dostępu. Tam główny koszt to były materiały i robocizna. Remont jest niestety o niebo droższy niż robienie czegoś od zera, gdy nie trzeba wywalać starych tynków, wywozic gruzu, wyburzać ścian itp.

Ale mogę się podzielić nową łazienką, którą na dniach mam nadzieję zaczną mi robić. Tym razem naprawdę liczyłam się z kosztami, bo do zrobienia mam całe mieszkanie.

Płytki będą na 145 bo nie chciałam puszki, duża wanna (190x90cm), kibelek i umywalka Roca bo ładne i niedrogie, w poprzednim mieszkaniu nam się sprawdziły. Jedyną fanaberią będzie sufit, którego na tych rysunkach nie ma, bo powstał później - podświetlane od środka szkło albo plexi. Pod obrazkami i lusterkami są ukryte szafki na duperele, w komodzie pralka. I tyle. W sumie i tak wyjdzie jak na moje oko drogo - nawet nie chcę o tym myśleć.

Wizualizacje kiepskiej jakości ale lepsiejsze nie chciały się załadowac ze względu na wielkowść. Acha, no i blat będzie tak ciemny jak rama lustra i ramki obrazków a pralka zamieniła miejsce z szufladkami. No i komda dochodzi do samej ściany. A wanna owalna. No nie moge wkleić najaktualniejszych projektów bo za duży rozmiar mają a ja tu nie mam oprogramowania do ich zmniejszenia icon_sad.gif





Ten post edytował Jaco czw, 11 paź 2007 - 11:47
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post czw, 11 paź 2007 - 11:42
Post #35

Jaco się ściągnęła icon_smile.gif. Poprzednie mieszkanie sprzedałam, szczątkowe zdjęcia łazienki są w wątku 'wodny świat" na podforum zdjęcia, raz ich jeszcze nie wkleję bo chwilowo nie mam do nich dostępu. Tam główny koszt to były materiały i robocizna. Remont jest niestety o niebo droższy niż robienie czegoś od zera, gdy nie trzeba wywalać starych tynków, wywozic gruzu, wyburzać ścian itp.

Ale mogę się podzielić nową łazienką, którą na dniach mam nadzieję zaczną mi robić. Tym razem naprawdę liczyłam się z kosztami, bo do zrobienia mam całe mieszkanie.

Płytki będą na 145 bo nie chciałam puszki, duża wanna (190x90cm), kibelek i umywalka Roca bo ładne i niedrogie, w poprzednim mieszkaniu nam się sprawdziły. Jedyną fanaberią będzie sufit, którego na tych rysunkach nie ma, bo powstał później - podświetlane od środka szkło albo plexi. Pod obrazkami i lusterkami są ukryte szafki na duperele, w komodzie pralka. I tyle. W sumie i tak wyjdzie jak na moje oko drogo - nawet nie chcę o tym myśleć.

Wizualizacje kiepskiej jakości ale lepsiejsze nie chciały się załadowac ze względu na wielkowść. Acha, no i blat będzie tak ciemny jak rama lustra i ramki obrazków a pralka zamieniła miejsce z szufladkami. No i komda dochodzi do samej ściany. A wanna owalna. No nie moge wkleić najaktualniejszych projektów bo za duży rozmiar mają a ja tu nie mam oprogramowania do ich zmniejszenia icon_sad.gif





--------------------
Jacobina - mama Kuby






Kocurek
czw, 11 paź 2007 - 11:43
CYTAT(marg. @ czw, 11 paź 2007 - 11:37) *
he, mnie też się ostało trochę płytek
5 m2.. wrr
spróbowac oddac do sklepu?


Jasne, że spróbuj, próba nic nie kosztuje icon_wink.gif a nuż się uda?
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post czw, 11 paź 2007 - 11:43
Post #36

CYTAT(marg. @ czw, 11 paź 2007 - 11:37) *
he, mnie też się ostało trochę płytek
5 m2.. wrr
spróbowac oddac do sklepu?


Jasne, że spróbuj, próba nic nie kosztuje icon_wink.gif a nuż się uda?

--------------------
AnkaSkikanka
czw, 11 paź 2007 - 12:12
CYTAT(marg. @ czw, 11 paź 2007 - 11:37) *
he, mnie też się ostało trochę płytek
5 m2.. wrr
spróbowac oddac do sklepu?

W Leroy-Merlin, czy Castoramie można zwracać pojedyńcze sztuki nawet. Wal do sklepu icon_smile.gif
AnkaSkikanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,705
Dołączył: śro, 03 sie 05 - 07:56
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 3,456




post czw, 11 paź 2007 - 12:12
Post #37

CYTAT(marg. @ czw, 11 paź 2007 - 11:37) *
he, mnie też się ostało trochę płytek
5 m2.. wrr
spróbowac oddac do sklepu?

W Leroy-Merlin, czy Castoramie można zwracać pojedyńcze sztuki nawet. Wal do sklepu icon_smile.gif

--------------------
Wika (wrzesień1999), Antek (luty2001), Zuza (luty2004), Franek (luty2006) Michaś (*) (marzec2008) Misia i Maja (marzec2013)

Na granicy polsko-ukraińskiej w ciężarówce przewożącej 2 tony amfetaminy specjalnie szkolony młynarz wykrył kilo mąki
marghe.
czw, 11 paź 2007 - 12:21
To niestety nie Leroy ani Castorama

ale spróbować warto, fakt icon_smile.gif

marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 11 paź 2007 - 12:21
Post #38

To niestety nie Leroy ani Castorama

ale spróbować warto, fakt icon_smile.gif

sdw
czw, 11 paź 2007 - 21:30
Remont, generalny, moejej paskudnej nieszczęsnej łazienki (jakby ktoś chciał wiedziec nadal niedokończonej acz została, ufff... jeno kosmetyka) zamknął się w około 2000 zł. Tyle, że my z założenia mielismy mieć tanio. Dlategoż paskudna 21.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
Skąd: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post czw, 11 paź 2007 - 21:30
Post #39

Remont, generalny, moejej paskudnej nieszczęsnej łazienki (jakby ktoś chciał wiedziec nadal niedokończonej acz została, ufff... jeno kosmetyka) zamknął się w około 2000 zł. Tyle, że my z założenia mielismy mieć tanio. Dlategoż paskudna 21.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Agnieszka AZJ
czw, 11 paź 2007 - 21:48
CYTAT(amania @ czw, 11 paź 2007 - 10:11) *
No właśnie. My do obydwu łazienek kupiliśmy jakieś polskie kafelki, w dodatku dość tanie (coś koło 68 zł za metr) i naprawdę wyglądają całkiem nieźle.

Sanitariaty mamy własnie Koła icon_smile.gif


23.gif Jak ja kupiłam polskie kafelki po 34 zł/m, to mi chłop głowę zmył, że rozrzutna jestem.
A wszystko dlatego, ze nie był to beżowy marmurek, który on uwielbia ponad wszystko. W beżowym marmurku mam łazienkę i wc, w beżowym marmurku mamy toalety w firmie i w nowej firmie tez będzie... beżowy marmurek.
Czy można się dziwić, że mam po kokardę beżowego marmurka i u dzieci chcialam cos innego ???

Robimy w tej chwili łazienki na pietrze dzieci, ale kosztów nie jestem w stanie określić, bo trudno je wyodrębnić z kosztu całego piętra. Zamiast jednej dużej zrobiliśmy im dwie małe - za glazurę (płytki), mozaikę do dekoracji i terakotę zapłacilam 3200 zł.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post czw, 11 paź 2007 - 21:48
Post #40

CYTAT(amania @ czw, 11 paź 2007 - 10:11) *
No właśnie. My do obydwu łazienek kupiliśmy jakieś polskie kafelki, w dodatku dość tanie (coś koło 68 zł za metr) i naprawdę wyglądają całkiem nieźle.

Sanitariaty mamy własnie Koła icon_smile.gif


23.gif Jak ja kupiłam polskie kafelki po 34 zł/m, to mi chłop głowę zmył, że rozrzutna jestem.
A wszystko dlatego, ze nie był to beżowy marmurek, który on uwielbia ponad wszystko. W beżowym marmurku mam łazienkę i wc, w beżowym marmurku mamy toalety w firmie i w nowej firmie tez będzie... beżowy marmurek.
Czy można się dziwić, że mam po kokardę beżowego marmurka i u dzieci chcialam cos innego ???

Robimy w tej chwili łazienki na pietrze dzieci, ale kosztów nie jestem w stanie określić, bo trudno je wyodrębnić z kosztu całego piętra. Zamiast jednej dużej zrobiliśmy im dwie małe - za glazurę (płytki), mozaikę do dekoracji i terakotę zapłacilam 3200 zł.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
> Jak w miarę tanio zrobić remont łazienki?
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 20:08
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama