Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

narzuta na łóżko sypialniane - jaka się sprawdza?

> 
green
piÄ…, 19 mar 2010 - 18:23
Po głowie chodzi mi zakup nowej narzuty na łóżko w sypialni (kolor ecru - brąz, styl nowoczesny). Obecna z Ikei jakoś mi się już przejadła 29.gif i za mała jest, ja potrzebuję taką okolo 180x200
No i mam dylemat. Na allegro spodobała mi się taka pikowana ale poliestrowa i nie wiem czy qrcze nie błyszczy się jak psu jajca 37.gif :



więcej zdjęć tutaj:
TUTAJ i TUTAJ
No i nie wiem czy taki śliski materiał się sprawdza, czy to nie jest tak, że narzuta będzie zjeżdżać przy każdym przycupnięciu na łózku a siadamy na nim często póki co. Często na łózko wspina się Misiek, czasami poskacze po nim Filip i nie wiem czy to dobry pomysł hmmm...
Czy może lepiej coś takiego (ale wymiar masakra, bo ja mam materac 140x200 i bym musiała narzutę przyciąć pewnie no i frędzli się pozbyć):


Podzielcie siÄ™ wiedzÄ… kobitki 06.gif

p.s. informacja istotna, na narzuty takie za 300-400 zł póki co się nie skuszę 29.gif

edit:
jeszcze w Ikea znalazłam coś takiego (jedna strona jasna, druga ciemna)

tysz mnie sie podoba 08.gif ino długosć 280 troszkę do przycięcia 37.gif

Ten post edytował green pią, 19 mar 2010 - 18:34
green


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,523
Dołączył: pią, 02 lip 04 - 09:55
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 1,909




post piÄ…, 19 mar 2010 - 18:23
Post #1

Po głowie chodzi mi zakup nowej narzuty na łóżko w sypialni (kolor ecru - brąz, styl nowoczesny). Obecna z Ikei jakoś mi się już przejadła 29.gif i za mała jest, ja potrzebuję taką okolo 180x200
No i mam dylemat. Na allegro spodobała mi się taka pikowana ale poliestrowa i nie wiem czy qrcze nie błyszczy się jak psu jajca 37.gif :



więcej zdjęć tutaj:
TUTAJ i TUTAJ
No i nie wiem czy taki śliski materiał się sprawdza, czy to nie jest tak, że narzuta będzie zjeżdżać przy każdym przycupnięciu na łózku a siadamy na nim często póki co. Często na łózko wspina się Misiek, czasami poskacze po nim Filip i nie wiem czy to dobry pomysł hmmm...
Czy może lepiej coś takiego (ale wymiar masakra, bo ja mam materac 140x200 i bym musiała narzutę przyciąć pewnie no i frędzli się pozbyć):


Podzielcie siÄ™ wiedzÄ… kobitki 06.gif

p.s. informacja istotna, na narzuty takie za 300-400 zł póki co się nie skuszę 29.gif

edit:
jeszcze w Ikea znalazłam coś takiego (jedna strona jasna, druga ciemna)

tysz mnie sie podoba 08.gif ino długosć 280 troszkę do przycięcia 37.gif

--------------------
chłopaki: 2004 i 2008
pcola
piÄ…, 19 mar 2010 - 20:14
Ja mam od ponad 15-tu lat patchworkową narzutę z bawełny. Czasami
"zdradzałam" ją dla chwilowych fascynacji typu satyna lub jakieś akrylowe
pseudokocyki z frędzlami. Ale bawełniana jest miła w dotyku, gruba bo dwuwarstwowa,
można ją prać w wyższych temperaturach i nie wygląda tragicznie jak jest lekko wymięta.
Wracam więc do niej z pokorą i coś czuję, że z posłuży mi dobrze w kolejnej sypialni,
do której mam nadzieję się przenieść jesienią icon_wink.gif
pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post piÄ…, 19 mar 2010 - 20:14
Post #2

Ja mam od ponad 15-tu lat patchworkową narzutę z bawełny. Czasami
"zdradzałam" ją dla chwilowych fascynacji typu satyna lub jakieś akrylowe
pseudokocyki z frędzlami. Ale bawełniana jest miła w dotyku, gruba bo dwuwarstwowa,
można ją prać w wyższych temperaturach i nie wygląda tragicznie jak jest lekko wymięta.
Wracam więc do niej z pokorą i coś czuję, że z posłuży mi dobrze w kolejnej sypialni,
do której mam nadzieję się przenieść jesienią icon_wink.gif

--------------------



--------------------------
renek35
piÄ…, 19 mar 2010 - 22:41
Takie sliskie materiały podobają się mojemu mężowi ale ja też boję się że będzie mi zjeżdżać .... wybrałamyb tę jasna chociaż te wyzej ślicznie się prezentują.....Ja mam narzute kupioną w Yesku jako komplet do poscieli...
renek35


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 517
Dołączył: pon, 02 lut 09 - 19:42
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 25,195




post piÄ…, 19 mar 2010 - 22:41
Post #3

Takie sliskie materiały podobają się mojemu mężowi ale ja też boję się że będzie mi zjeżdżać .... wybrałamyb tę jasna chociaż te wyzej ślicznie się prezentują.....Ja mam narzute kupioną w Yesku jako komplet do poscieli...
TAQILLA
piÄ…, 19 mar 2010 - 23:07
bawełna li tylko, ew. jakieś cieńsze coś kocowatego icon_wink.gif jeśli łóżko ma być użytkowane w ciągu dnia.
Poliester lubi się zaciągać (kolczyk, pierścionek, łańcuszek, zadzior na paznokciu itp dużo nie potrzeba), wygląda ładnie jedynie jak jest równo ułożony. Z łóżka może ślizgać się nie będzie (zależy co od spodu jest) za to ja osobiście mam ciarki na całym ciele na myśl, że miałabym na czymś takim usiąść (zimne to to, śliskie i jakieś takie sztuczne icon_wink.gif )
TAQILLA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,713
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 22:38
Skąd: z drugiej strony świata...
Nr użytkownika: 6,799




post piÄ…, 19 mar 2010 - 23:07
Post #4

bawełna li tylko, ew. jakieś cieńsze coś kocowatego icon_wink.gif jeśli łóżko ma być użytkowane w ciągu dnia.
Poliester lubi się zaciągać (kolczyk, pierścionek, łańcuszek, zadzior na paznokciu itp dużo nie potrzeba), wygląda ładnie jedynie jak jest równo ułożony. Z łóżka może ślizgać się nie będzie (zależy co od spodu jest) za to ja osobiście mam ciarki na całym ciele na myśl, że miałabym na czymś takim usiąść (zimne to to, śliskie i jakieś takie sztuczne icon_wink.gif )


--------------------
Olivia 2007
Mika
sob, 20 mar 2010 - 14:37
Asia -pierwsze dwie się błyszczą
znaczy są takie mieniące/połyskujące
napewno nie matowe
bo z tego materiału Ola ma poduszki icon_wink.gif
te z Ikei są nawet fajne-w ciepłe dni można pod nimi spać icon_wink.gif

Ten post edytował Mika sob, 20 mar 2010 - 14:38
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post sob, 20 mar 2010 - 14:37
Post #5

Asia -pierwsze dwie się błyszczą
znaczy są takie mieniące/połyskujące
napewno nie matowe
bo z tego materiału Ola ma poduszki icon_wink.gif
te z Ikei są nawet fajne-w ciepłe dni można pod nimi spać icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
semi
sob, 20 mar 2010 - 14:57
ja mam tę z ikea w wersji pomarańczowo-czerwonej i baardzo szybko i nierównomiernie wyblakły kolory. Fakt faktem, ze użytkowana jest intensywnie i dość czesto prana.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post sob, 20 mar 2010 - 14:57
Post #6

ja mam tę z ikea w wersji pomarańczowo-czerwonej i baardzo szybko i nierównomiernie wyblakły kolory. Fakt faktem, ze użytkowana jest intensywnie i dość czesto prana.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

marghe.
nie, 21 mar 2010 - 23:13
CYTAT(green @ Fri, 19 Mar 2010 - 20:23) *
edit:
jeszcze w Ikea znalazłam coś takiego (jedna strona jasna, druga ciemna)

tysz mnie sie podoba 08.gif ino długosć 280 troszkę do przycięcia 37.gif

Mam takÄ….
nadal w idealnycm stanie. Nie przycinałam, wyjwijam ja sobie nieco - dobrze wygląda taka dwukolorowa
BÅ‚yszczÄ…ce mi siÄ™ nie podobajÄ…

Ten post edytował marghe. nie, 21 mar 2010 - 23:13
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post nie, 21 mar 2010 - 23:13
Post #7

CYTAT(green @ Fri, 19 Mar 2010 - 20:23) *
edit:
jeszcze w Ikea znalazłam coś takiego (jedna strona jasna, druga ciemna)

tysz mnie sie podoba 08.gif ino długosć 280 troszkę do przycięcia 37.gif

Mam takÄ….
nadal w idealnycm stanie. Nie przycinałam, wyjwijam ja sobie nieco - dobrze wygląda taka dwukolorowa
BÅ‚yszczÄ…ce mi siÄ™ nie podobajÄ…
sdw
pon, 22 mar 2010 - 08:16
Ikeowską, tę, którą wstawiłaś, ma od dwóch gdzieś lat moja tesciowa. Sprawuje sę doskonale, choć jak dla mnie mogłaby trohe bardziej grzeszyć urodą. Ale to wszak kwestia gustu.

Śliskie, mocno bylejakie, cienkie i bez polotu kupione "na chwilę" ze trzy lata temu mają na swoich łóżkach moje dzieci. I jak długo bedą wykazywaly działalność niszczycielską tak długo nie zmienię ich na żadne inne. Po pierwsze nie trzeba ich prasować. Po drugie w praniu schodzi w nich wszystko łącznie z atramentem z pióra, farbami i smalcem z wytopionej słoniny. Po trzecie, wcale się nie ściągaja jakoś tragicznie, a przypominam, iż są użytkowane w pokoju dziecięcym. Po czwarte, nie zaciagają się nic a nic. Faktem jest jednak, iż moje śliskie, to inne śliskie, niż to na wstawionych przez ciebie zdjęciach. Z tego ze zdjęć mam poszewki na jaśki. Od mojego narzutowego różni się tylko tym, że trzeba prasować icon_wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post pon, 22 mar 2010 - 08:16
Post #8

Ikeowską, tę, którą wstawiłaś, ma od dwóch gdzieś lat moja tesciowa. Sprawuje sę doskonale, choć jak dla mnie mogłaby trohe bardziej grzeszyć urodą. Ale to wszak kwestia gustu.

Śliskie, mocno bylejakie, cienkie i bez polotu kupione "na chwilę" ze trzy lata temu mają na swoich łóżkach moje dzieci. I jak długo bedą wykazywaly działalność niszczycielską tak długo nie zmienię ich na żadne inne. Po pierwsze nie trzeba ich prasować. Po drugie w praniu schodzi w nich wszystko łącznie z atramentem z pióra, farbami i smalcem z wytopionej słoniny. Po trzecie, wcale się nie ściągaja jakoś tragicznie, a przypominam, iż są użytkowane w pokoju dziecięcym. Po czwarte, nie zaciagają się nic a nic. Faktem jest jednak, iż moje śliskie, to inne śliskie, niż to na wstawionych przez ciebie zdjęciach. Z tego ze zdjęć mam poszewki na jaśki. Od mojego narzutowego różni się tylko tym, że trzeba prasować icon_wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
sdw
pon, 22 mar 2010 - 08:18
A, i jeszcze jedno, te śliskie od spodu podszyte są nieśliskim. przynajmniej moje i te, które oglądałam. a oglądałam sporo.
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post pon, 22 mar 2010 - 08:18
Post #9

A, i jeszcze jedno, te śliskie od spodu podszyte są nieśliskim. przynajmniej moje i te, które oglądałam. a oglądałam sporo.

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
green
pon, 22 mar 2010 - 08:34
dzięki dziewczyny za odpowiedzi icon_smile.gif
green


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,523
Dołączył: pią, 02 lip 04 - 09:55
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 1,909




post pon, 22 mar 2010 - 08:34
Post #10

dzięki dziewczyny za odpowiedzi icon_smile.gif

--------------------
chłopaki: 2004 i 2008
iwo1
piÄ…, 26 mar 2010 - 17:50
Ja najfajniejsze narzuty jakie mam kupiłam w ciucholandach...
\I
iwo1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,381
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 12:19
SkÄ…d: StÄ…d...
Nr użytkownika: 226

GG:


post piÄ…, 26 mar 2010 - 17:50
Post #11

Ja najfajniejsze narzuty jakie mam kupiłam w ciucholandach...
\I

--------------------
"Nigdy nie mów nigdy,bo życie potrafi zaskoczyć"
Czikitita
wto, 30 mar 2010 - 10:11
ja bardzo lubię takie jak pokazałaś na drugiej fotce. Te pikowane jakoś tak do mnie nie przemawiają...
Czikitita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: pią, 12 mar 10 - 12:16
Nr użytkownika: 32,097




post wto, 30 mar 2010 - 10:11
Post #12

ja bardzo lubię takie jak pokazałaś na drugiej fotce. Te pikowane jakoś tak do mnie nie przemawiają...
green
śro, 31 mar 2010 - 17:53
Ostatecznie zdecydowałam się póki co na tą Antinę:

Trafiła się w sklepie inertni.pl na wyprzedaży za 49 zł 02.gif - Andropol sprzedaje ją na allegro za ponad 100 zł, w sklepach za 140 zł jest minimum. Dzisiaj przyszła paczuszka. Narzuta juz leży i powiem Wam, że jest fajniejsza niż na zdjęciach. Podwinęłam ją tak, ze frędzli nie widać. No i pięknie się prezentuje i jest miła w dotyku.
Za taką kaskę warto było icon_smile.gif
green


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,523
Dołączył: pią, 02 lip 04 - 09:55
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 1,909




post śro, 31 mar 2010 - 17:53
Post #13

Ostatecznie zdecydowałam się póki co na tą Antinę:

Trafiła się w sklepie inertni.pl na wyprzedaży za 49 zł 02.gif - Andropol sprzedaje ją na allegro za ponad 100 zł, w sklepach za 140 zł jest minimum. Dzisiaj przyszła paczuszka. Narzuta juz leży i powiem Wam, że jest fajniejsza niż na zdjęciach. Podwinęłam ją tak, ze frędzli nie widać. No i pięknie się prezentuje i jest miła w dotyku.
Za taką kaskę warto było icon_smile.gif

--------------------
chłopaki: 2004 i 2008
Tigerek
pon, 10 maj 2010 - 22:50
CYTAT
Trafiła się w sklepie inertni.pl na wyprzedaży za 49 zł


Jaki to jest adres sklepu, bo nie znalazłam icon_question.gif icon_sad.gif
Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post pon, 10 maj 2010 - 22:50
Post #14

CYTAT
Trafiła się w sklepie inertni.pl na wyprzedaży za 49 zł


Jaki to jest adres sklepu, bo nie znalazłam icon_question.gif icon_sad.gif

--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
green
nie, 23 maj 2010 - 09:51
Tigerek, źle napisałam, adres to : https://www.interni.pl/
green


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,523
Dołączył: pią, 02 lip 04 - 09:55
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 1,909




post nie, 23 maj 2010 - 09:51
Post #15

Tigerek, źle napisałam, adres to : https://www.interni.pl/

--------------------
chłopaki: 2004 i 2008
KamilaKOWAL
piÄ…, 27 wrz 2013 - 01:06
CYTAT(green @ Fri, 19 Mar 2010 - 19:23) *
Po głowie chodzi mi zakup nowej narzuty na łóżko w sypialni (kolor ecru - brąz, styl nowoczesny). Obecna z Ikei jakoś mi się już przejadła 29.gif i za mała jest, ja potrzebuję taką okolo 180x200
No i mam dylemat. Na allegro spodobała mi się taka pikowana ale poliestrowa i nie wiem czy qrcze nie błyszczy się jak psu jajca 37.gif :



więcej zdjęć tutaj:
TUTAJ i TUTAJ
No i nie wiem czy taki śliski materiał się sprawdza, czy to nie jest tak, że narzuta będzie zjeżdżać przy każdym przycupnięciu na łózku a siadamy na nim często póki co. Często na łózko wspina się Misiek, czasami poskacze po nim Filip i nie wiem czy to dobry pomysł hmmm...
Czy może lepiej coś takiego (ale wymiar masakra, bo ja mam materac 140x200 i bym musiała narzutę przyciąć pewnie no i frędzli się pozbyć):


Podzielcie siÄ™ wiedzÄ… kobitki 06.gif

p.s. informacja istotna, na narzuty takie za 300-400 zł póki co się nie skuszę 29.gif

edit:
jeszcze w Ikea znalazłam coś takiego (jedna strona jasna, druga ciemna)

tysz mnie sie podoba 08.gif ino długosć 280 troszkę do przycięcia 37.gif


Moim zdaniem zarówno pierwsza jak i druga (edit: moderacja) idealnie będą się komponować w waszej sypiali. Pierwsza myślę stanowi bardziej element wystroju aranżacji poprzez rodzaj materiału, wykończenie i barwy, niż funkcjonalności, natomiast drugi typ narzuty jest bardzo praktyczny na tzw dzień powszedni, decyduje o tym typ materiału i ciemny odcień, mniej brudzący. pozdrawiam
KamilaKOWAL


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pią, 27 wrz 13 - 00:56
Nr użytkownika: 42,942




post piÄ…, 27 wrz 2013 - 01:06
Post #16

CYTAT(green @ Fri, 19 Mar 2010 - 19:23) *
Po głowie chodzi mi zakup nowej narzuty na łóżko w sypialni (kolor ecru - brąz, styl nowoczesny). Obecna z Ikei jakoś mi się już przejadła 29.gif i za mała jest, ja potrzebuję taką okolo 180x200
No i mam dylemat. Na allegro spodobała mi się taka pikowana ale poliestrowa i nie wiem czy qrcze nie błyszczy się jak psu jajca 37.gif :



więcej zdjęć tutaj:
TUTAJ i TUTAJ
No i nie wiem czy taki śliski materiał się sprawdza, czy to nie jest tak, że narzuta będzie zjeżdżać przy każdym przycupnięciu na łózku a siadamy na nim często póki co. Często na łózko wspina się Misiek, czasami poskacze po nim Filip i nie wiem czy to dobry pomysł hmmm...
Czy może lepiej coś takiego (ale wymiar masakra, bo ja mam materac 140x200 i bym musiała narzutę przyciąć pewnie no i frędzli się pozbyć):


Podzielcie siÄ™ wiedzÄ… kobitki 06.gif

p.s. informacja istotna, na narzuty takie za 300-400 zł póki co się nie skuszę 29.gif

edit:
jeszcze w Ikea znalazłam coś takiego (jedna strona jasna, druga ciemna)

tysz mnie sie podoba 08.gif ino długosć 280 troszkę do przycięcia 37.gif


Moim zdaniem zarówno pierwsza jak i druga (edit: moderacja) idealnie będą się komponować w waszej sypiali. Pierwsza myślę stanowi bardziej element wystroju aranżacji poprzez rodzaj materiału, wykończenie i barwy, niż funkcjonalności, natomiast drugi typ narzuty jest bardzo praktyczny na tzw dzień powszedni, decyduje o tym typ materiału i ciemny odcień, mniej brudzący. pozdrawiam
krokiecik
śro, 07 gru 2016 - 15:58
Ja lubię jednobarwne narzuty, ale mam dzieci i one się nie sprawdzają ich wszędobylskie paluszki.. wszystkie mamy wiedzą o czym mówię icon_smile.gif ostatnio wypatrzyłam taką czarno białą https://podusie.pl/czarno-biala-narzuta-loz...lep-p-6528.html i się zastanawiam jak by pasowała do mojej sypialni:)
krokiecik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: nie, 04 gru 16 - 23:26
Nr użytkownika: 48,507




post śro, 07 gru 2016 - 15:58
Post #17

Ja lubię jednobarwne narzuty, ale mam dzieci i one się nie sprawdzają ich wszędobylskie paluszki.. wszystkie mamy wiedzą o czym mówię icon_smile.gif ostatnio wypatrzyłam taką czarno białą https://podusie.pl/czarno-biala-narzuta-loz...lep-p-6528.html i się zastanawiam jak by pasowała do mojej sypialni:)
EdytaRola
piÄ…, 29 wrz 2017 - 19:42
ja mam piękna narzutę z room99, druba, pikowana, ale bardzo dobrze sie pierze, nie odksztalca się po praniu a wypełnienie sie nie przesuwa, także z czystym sumieniem polecam
EdytaRola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 172
Dołączył: wto, 28 sty 14 - 10:19
Nr użytkownika: 43,477




post piÄ…, 29 wrz 2017 - 19:42
Post #18

ja mam piękna narzutę z room99, druba, pikowana, ale bardzo dobrze sie pierze, nie odksztalca się po praniu a wypełnienie sie nie przesuwa, także z czystym sumieniem polecam
Mięta
wto, 15 wrz 2020 - 09:52
Domownia, chyba największy wybór narzut. Czasem w Pepco coś się trafi ciekawego, ale nie wiem jak z rozmiarami, kupowałam tam na pojedyncze łóżko.
Aczkolwiek jeśli chodzi o jakość to zdecydowanie wygrywa tutaj Domownia, narzuta jest grubsza oraz wykonana z solidniejszego materiału. Cena w sumie nie była dużo wieksza. Tak wieć jakbym wybierała ponownie to na pewno bym się zdecydowała na Domownię.

U siebie mam ciemnÄ… zielen jak tutaj https://domownia.pl/kategorie/sypialnia/tekstylia/narzuty


Ten post edytował Mięta śro, 30 wrz 2020 - 07:58
Mięta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 391
Dołączył: śro, 13 mar 19 - 14:37
Nr użytkownika: 52,823




post wto, 15 wrz 2020 - 09:52
Post #19

Domownia, chyba największy wybór narzut. Czasem w Pepco coś się trafi ciekawego, ale nie wiem jak z rozmiarami, kupowałam tam na pojedyncze łóżko.
Aczkolwiek jeśli chodzi o jakość to zdecydowanie wygrywa tutaj Domownia, narzuta jest grubsza oraz wykonana z solidniejszego materiału. Cena w sumie nie była dużo wieksza. Tak wieć jakbym wybierała ponownie to na pewno bym się zdecydowała na Domownię.

U siebie mam ciemnÄ… zielen jak tutaj https://domownia.pl/kategorie/sypialnia/tekstylia/narzuty
Zosia_Kamińska
pon, 23 lis 2020 - 09:57
Największą satysfakcję daje samodzielne uszycie narzuty. To nie jest trudne, dlatego zachęcam. Wystarczy dobry wybór tkaniny, szpulka nici i maszyna. Pół godziny i gotowe.
Zosia_Kamińska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 30
Dołączył: czw, 21 lis 19 - 09:22
Nr użytkownika: 53,425




post pon, 23 lis 2020 - 09:57
Post #20

Największą satysfakcję daje samodzielne uszycie narzuty. To nie jest trudne, dlatego zachęcam. Wystarczy dobry wybór tkaniny, szpulka nici i maszyna. Pół godziny i gotowe.
> narzuta na łóżko sypialniane - jaka siÄ™ sprawdza?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 10:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama