Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
29 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

MALUCHY III KWARTAŁU 2014

> 
iza1982
sob, 04 paź 2014 - 12:06
a oto mój mały książę icon_smile.gif

iza1982


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,587
Dołączył: pią, 17 lip 09 - 17:49
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 28,287




post sob, 04 paź 2014 - 12:06
Post #21

a oto mój mały książę icon_smile.gif



--------------------
natka88
sob, 04 paź 2014 - 12:26
iza1982 ja też się cieszę że jesteś z nami i że ja też mogę być z Wami że mnie tak ciepło i serdecznie wszystkie przyjęłyście icon_smile.gif a Twój Książę jest po prostu cudowny icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif aż nie mogę się napatrzeć icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
natka88


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 58
Dołączył: śro, 01 paź 14 - 15:44
Skąd: Konstantynów Łódzki
Nr użytkownika: 44,585




post sob, 04 paź 2014 - 12:26
Post #22

iza1982 ja też się cieszę że jesteś z nami i że ja też mogę być z Wami że mnie tak ciepło i serdecznie wszystkie przyjęłyście icon_smile.gif a Twój Książę jest po prostu cudowny icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif aż nie mogę się napatrzeć icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

--------------------

Nalka91
sob, 04 paź 2014 - 14:43
Izuniu Kubulek jest przesłodki :*


Ja również bardzo się ciesze że jestem w waszym gronie to naprawde ogromne wsparcie :* icon_smile.gif
Nalka91


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 799
Dołączył: wto, 11 lut 14 - 19:57
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 43,561




post sob, 04 paź 2014 - 14:43
Post #23

Izuniu Kubulek jest przesłodki :*


Ja również bardzo się ciesze że jestem w waszym gronie to naprawde ogromne wsparcie :* icon_smile.gif

--------------------


weda
sob, 04 paź 2014 - 16:18
iza,i ja się cieszę twoja radością,ze jestes i ze mozesz tu pisać
a zdjęcie Kubusia jest śliczne

jak tak piszecie to podam jej ten zestaw vit.

tam jest tez zelazo i inne,nie tylko vitaminki

Ksiwik,no,wlasnie zaczęła zostawiac w butli mleko a przeciez powinna sobie zwiększac porcje ne zmniejszac

a tu przyszedł lst na kolejne szczepienie (bllleee) wiec pewnie znowu z jedzeniem ędzie meksyk

ja zwariuję albo osiwieję przez te moje dzieciaki

Ksiwiku,ale fajnie,koniecznie zdaj relację jak tam zareagowali znajomi na Liluta
nie dziwię sie,ze nie chce ci się wracać

Ten post edytował weda sob, 04 paź 2014 - 16:18
weda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,850
Dołączył: śro, 31 gru 04 - 14:59
Skąd: z drugiej strony lustra
Nr użytkownika: 1,299

GG:


post sob, 04 paź 2014 - 16:18
Post #24

iza,i ja się cieszę twoja radością,ze jestes i ze mozesz tu pisać
a zdjęcie Kubusia jest śliczne

jak tak piszecie to podam jej ten zestaw vit.

tam jest tez zelazo i inne,nie tylko vitaminki

Ksiwik,no,wlasnie zaczęła zostawiac w butli mleko a przeciez powinna sobie zwiększac porcje ne zmniejszac

a tu przyszedł lst na kolejne szczepienie (bllleee) wiec pewnie znowu z jedzeniem ędzie meksyk

ja zwariuję albo osiwieję przez te moje dzieciaki

Ksiwiku,ale fajnie,koniecznie zdaj relację jak tam zareagowali znajomi na Liluta
nie dziwię sie,ze nie chce ci się wracać

--------------------
WEDA i Kubba & Bubba :

Żona pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy i opiekuje się dziećmi,
mąż wbija gwoździe, pilnuje domostwa przed niedźwiedziami i zombie
oraz zdobywa żywność na polowaniu.
tormenta
sob, 04 paź 2014 - 17:00
pisałam, pisałam i zamknęłam sobie stronę buuuuuuuu

to tylko w skrócie

Iza1982 - super, że jesteś z nami. Super, że mamy takie miejsce. Kubuś jest cudowny.

Teraz będę w listopadzie u rodziców ale plan mamy bardzo napięty więc może w I kwartale 2015 udałoby nam się spotkać w W-wie? Co Wy na to Iza i Aga i inne Warszawianki?

weda - ja bym była ostrożna z witaminami. W końcu w MM też są witaminy. Czy Twoja pszczółka zmniejszyła wszystkie porcje? czy jednak np. w nocy zjada normalnie?
my 2 szczepienie mamy mieć 24.10

Ksiwik - też czekam na zdjęcia. Niezłą niespodziankę przygotowaliście znajomym. Lilunia powinna być obwiązana cała czerwoną wstążeczką icon_wink.gif
tormenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,097
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 21:48
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 6,901




post sob, 04 paź 2014 - 17:00
Post #25

pisałam, pisałam i zamknęłam sobie stronę buuuuuuuu

to tylko w skrócie

Iza1982 - super, że jesteś z nami. Super, że mamy takie miejsce. Kubuś jest cudowny.

Teraz będę w listopadzie u rodziców ale plan mamy bardzo napięty więc może w I kwartale 2015 udałoby nam się spotkać w W-wie? Co Wy na to Iza i Aga i inne Warszawianki?

weda - ja bym była ostrożna z witaminami. W końcu w MM też są witaminy. Czy Twoja pszczółka zmniejszyła wszystkie porcje? czy jednak np. w nocy zjada normalnie?
my 2 szczepienie mamy mieć 24.10

Ksiwik - też czekam na zdjęcia. Niezłą niespodziankę przygotowaliście znajomym. Lilunia powinna być obwiązana cała czerwoną wstążeczką icon_wink.gif


--------------------


natka88
sob, 04 paź 2014 - 17:54
ale mój dzisiaj też zostawia w butli mleko, a znowu w nocy bardzo ładnie je, zjada tyle ile powinien
my 2 szczepienie mamy mieć po 23 października ale dopiero będziemy się umawiać na konkretny termin; dobrze ze Kacper ma tylko jedno ukłucie bo chyba bym płakała razem z nim tam icon_sad.gif a te dziewczyny które szczepiły szczepionkami 6w1 (hexa) czy miałyście problem żeby ja kupić? bo u mnie był wielki problem nalatałam się po tych aptekach że szok i nawet sprowadzić nie dało rady bo dopiero je produkowali i nie mają już na stanie bo tyle dzieci się urodziło że po prostu brakło a ja myślałam że wyjdę z siebie żeby je dostać haha
natka88


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 58
Dołączył: śro, 01 paź 14 - 15:44
Skąd: Konstantynów Łódzki
Nr użytkownika: 44,585




post sob, 04 paź 2014 - 17:54
Post #26

ale mój dzisiaj też zostawia w butli mleko, a znowu w nocy bardzo ładnie je, zjada tyle ile powinien
my 2 szczepienie mamy mieć po 23 października ale dopiero będziemy się umawiać na konkretny termin; dobrze ze Kacper ma tylko jedno ukłucie bo chyba bym płakała razem z nim tam icon_sad.gif a te dziewczyny które szczepiły szczepionkami 6w1 (hexa) czy miałyście problem żeby ja kupić? bo u mnie był wielki problem nalatałam się po tych aptekach że szok i nawet sprowadzić nie dało rady bo dopiero je produkowali i nie mają już na stanie bo tyle dzieci się urodziło że po prostu brakło a ja myślałam że wyjdę z siebie żeby je dostać haha

--------------------

AgaWM
sob, 04 paź 2014 - 18:48
Strona ukończona.
brawo_bis.gif
W planach miałam aby skończyć ją rano, ale ja oczywiście zapomniałam że przy niemowlaku nie można niczego zaplanować.
I tak było tym razem rozpacz do 17:00 06.gif kocham tego mojego szkraba.
Przez to wszystko nie byliśmy dziś na spacerku. 32.gif

Iza Kubuś cud miód wub.gif

Tormenta ja jestem jak najbardziej za 06.gif

Moi pojechali na basen, na zewnątrz ekipa montuje daszek, który wymyślił sobie mój M. tez napisałam daszek hi hi,
raczej daszysko - już 3 dzień walczą i chyba dziś skończą, bo ja dłużej tego wiercenia nie wytrzymam.

Całuję Was i Wasze maluszki mocno. icon_biggrin.gif



AgaWM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 673
Dołączył: wto, 25 mar 14 - 16:35
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 43,774




post sob, 04 paź 2014 - 18:48
Post #27

Strona ukończona.
brawo_bis.gif
W planach miałam aby skończyć ją rano, ale ja oczywiście zapomniałam że przy niemowlaku nie można niczego zaplanować.
I tak było tym razem rozpacz do 17:00 06.gif kocham tego mojego szkraba.
Przez to wszystko nie byliśmy dziś na spacerku. 32.gif

Iza Kubuś cud miód wub.gif

Tormenta ja jestem jak najbardziej za 06.gif

Moi pojechali na basen, na zewnątrz ekipa montuje daszek, który wymyślił sobie mój M. tez napisałam daszek hi hi,
raczej daszysko - już 3 dzień walczą i chyba dziś skończą, bo ja dłużej tego wiercenia nie wytrzymam.

Całuję Was i Wasze maluszki mocno. icon_biggrin.gif





--------------------



tormenta
sob, 04 paź 2014 - 18:51
AgaWm - swietna robota. Bardzo Ci dziekuje matko-zalozycielko nowego watku icon_biggrin.gif

Natka88 - no wlasnie. Mi sie wydaje, ze nasze dzieci wchodza w taki etap kiedy wszystko inne jest ciekawsze od jedzenia i w ciagu dnia moga po chwili konczyc ale powinny nadrabiac w nocy.
Ja szczepilam 5w1 ale u nas szczepionki sa w przychodni.
tormenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,097
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 21:48
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 6,901




post sob, 04 paź 2014 - 18:51
Post #28

AgaWm - swietna robota. Bardzo Ci dziekuje matko-zalozycielko nowego watku icon_biggrin.gif

Natka88 - no wlasnie. Mi sie wydaje, ze nasze dzieci wchodza w taki etap kiedy wszystko inne jest ciekawsze od jedzenia i w ciagu dnia moga po chwili konczyc ale powinny nadrabiac w nocy.
Ja szczepilam 5w1 ale u nas szczepionki sa w przychodni.

--------------------


natka88
sob, 04 paź 2014 - 19:52
tormenta to super że macie szczepionki w przychodni o wiele to życie ułatwia a nie biegać po aptekach i to jeszcze u siebie w mieście nie dostałam tylko w takiej hurtowni w łodzi były to mąż stał po szczepionki ponad 2,5 godziny bo takie kolejki tam a sześć okienek obsługiwało ale tam są najtańsze leki w całej łodzi dlatego takie dzikie tłumy tam walą a ja nie wiedziałam o tym icon_razz.gif

AgaWM ale zdolniacha z Ciebie icon_smile.gif ślicznie to wygląda icon_smile.gif

Ten post edytował natka88 sob, 04 paź 2014 - 19:57
natka88


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 58
Dołączył: śro, 01 paź 14 - 15:44
Skąd: Konstantynów Łódzki
Nr użytkownika: 44,585




post sob, 04 paź 2014 - 19:52
Post #29

tormenta to super że macie szczepionki w przychodni o wiele to życie ułatwia a nie biegać po aptekach i to jeszcze u siebie w mieście nie dostałam tylko w takiej hurtowni w łodzi były to mąż stał po szczepionki ponad 2,5 godziny bo takie kolejki tam a sześć okienek obsługiwało ale tam są najtańsze leki w całej łodzi dlatego takie dzikie tłumy tam walą a ja nie wiedziałam o tym icon_razz.gif

AgaWM ale zdolniacha z Ciebie icon_smile.gif ślicznie to wygląda icon_smile.gif

--------------------

Nalka91
sob, 04 paź 2014 - 20:06
Jej dziewczyny wy już drugie szczepienie a my jeszcze na pierwszm nie byłyśmy przez te szpitale :/


U nas też szczepionki są w przychodni miałam Haniulke szczepić tymi refundowanymi ale tyle się biedna wycierpiała że zdecydowałam się na 6w1
Nalka91


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 799
Dołączył: wto, 11 lut 14 - 19:57
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 43,561




post sob, 04 paź 2014 - 20:06
Post #30

Jej dziewczyny wy już drugie szczepienie a my jeszcze na pierwszm nie byłyśmy przez te szpitale :/


U nas też szczepionki są w przychodni miałam Haniulke szczepić tymi refundowanymi ale tyle się biedna wycierpiała że zdecydowałam się na 6w1

--------------------


pyska1890
sob, 04 paź 2014 - 22:32
Wedaja podaje witamine d+k . A tak daje syrop debridat na uregulowanie pracy brzuszka i dicoflor kropelki . A masz jakis. Knkretny powod aby podawac zelazo?

Drugie szczepienie.a.ja juz sie boje. Nie samego klucia , ale tego czy Hania znowu bedzie miala biegunke po szczepionce.na rorawirusy.
Woda z glukoza jest dobra przy odwodnieniu, wtedy woda lepiej sie wchlania.

Co do jedzenia to tez zauwazylam ze Nuska mniej je. Pocyca chwilke i zaczyna sie smiac, albo sobie podziwia widoki icon_smile.gif i zazely ja inteeswac raczki, a bardzie ich smak :/ smoczka nie chce brac.

Ten post edytował pyska1890 sob, 04 paź 2014 - 22:36
pyska1890


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 516
Dołączył: śro, 19 mar 14 - 19:39
Nr użytkownika: 43,744




post sob, 04 paź 2014 - 22:32
Post #31

Wedaja podaje witamine d+k . A tak daje syrop debridat na uregulowanie pracy brzuszka i dicoflor kropelki . A masz jakis. Knkretny powod aby podawac zelazo?

Drugie szczepienie.a.ja juz sie boje. Nie samego klucia , ale tego czy Hania znowu bedzie miala biegunke po szczepionce.na rorawirusy.
Woda z glukoza jest dobra przy odwodnieniu, wtedy woda lepiej sie wchlania.

Co do jedzenia to tez zauwazylam ze Nuska mniej je. Pocyca chwilke i zaczyna sie smiac, albo sobie podziwia widoki icon_smile.gif i zazely ja inteeswac raczki, a bardzie ich smak :/ smoczka nie chce brac.

--------------------
Bajka123
sob, 04 paź 2014 - 22:55
ja na szybko wybaczcie, ale mam gosci,

Weda - moja też zostawiam mleko, fakt ze jej zmieniłam, ale nasze gwiazdki maja teraz skok, ja bym na niego zgoniła to zostawianie mleka. Moja nerwowa sie teraz zrobiła bardzo. a i kolacje pepti dziś zjadła z dokładką, ale cały dzień jadła po 60 ml :/

i jesteście Kochane icon_smile.gif
Bajka123


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 180
Dołączył: czw, 21 sie 14 - 12:34
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 44,441




post sob, 04 paź 2014 - 22:55
Post #32

ja na szybko wybaczcie, ale mam gosci,

Weda - moja też zostawiam mleko, fakt ze jej zmieniłam, ale nasze gwiazdki maja teraz skok, ja bym na niego zgoniła to zostawianie mleka. Moja nerwowa sie teraz zrobiła bardzo. a i kolacje pepti dziś zjadła z dokładką, ale cały dzień jadła po 60 ml :/

i jesteście Kochane icon_smile.gif

--------------------


AgaWM
nie, 05 paź 2014 - 00:19
Ja mam chyba jakiś kryzys z tym pokarmem. 41.gif
Za chiny nie wiem co sie dzieje. Przystawiam go na żądanie a tego mleka ciagle jest jakby mniej.
Doprowadzam juz nawet do sytuacji aby ciągnął pustego cycka by ta laktacje pobudzic, ale nijak sie to ma do rzeczywistosci. 32.gif

Poradzcie co mam zrobić, ja nie chcę tej cholernej butli. 13.gif 37.gif
A zaczynaja mnie juz brac nerwy...
Ile karmilyscie zanim przeszlyscie na mm???
AgaWM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 673
Dołączył: wto, 25 mar 14 - 16:35
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 43,774




post nie, 05 paź 2014 - 00:19
Post #33

Ja mam chyba jakiś kryzys z tym pokarmem. 41.gif
Za chiny nie wiem co sie dzieje. Przystawiam go na żądanie a tego mleka ciagle jest jakby mniej.
Doprowadzam juz nawet do sytuacji aby ciągnął pustego cycka by ta laktacje pobudzic, ale nijak sie to ma do rzeczywistosci. 32.gif

Poradzcie co mam zrobić, ja nie chcę tej cholernej butli. 13.gif 37.gif
A zaczynaja mnie juz brac nerwy...
Ile karmilyscie zanim przeszlyscie na mm???

--------------------



weda
nie, 05 paź 2014 - 07:33
otóż w nocy jest różnie
czasem zjada całość,cześciej zostawia

martwi mnie to bo nie przybrała za dobrze
tzn.tragedii nie ma ale z 75 sentyla spadła na 50
boję się kolejnego spadku,tak miałąm z adasiem
tzn.wszystkie moje dzieci spadały z wagi około 3 m-ca
chcę podac żelazo,własnei na apetyt (to tak w duzym skrócie)
mamy z m.konflikt grup i lekarka kiedys tam,kiedystak mi to tłumaczyła,ze dziecku okolo 3 mca własnie wychodzi anemia przez to

nic,polezę jeszcze jutro na kolejne ważenie i zobaczymy czy dalej spada

poza tym powinna juz jadac większe porcje ,a ona od urodzenia je tak samo (o ile teraz nie mniej)

AgaWM,nie poradzę ci bo ja poległam w tym temacie
z moich rad to tylko : butla z mm to nie trucizna
dokarmiałam juz od 1 nocy bo basiulec wył (dosłownie !! do 2 w nocy po podaniu butli zapadła błoga cisza)
około 2 czy 3 tyg sie wściekłam i przeszzlam całkiem na butlę,dokarmiając juz tym razem piersią co któreś tam karmienie
ale szybko się to skończyło i pozostałą juz tylko butla

moze herbatka na laktację czy homeopatia ci pomoze ?

weda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,850
Dołączył: śro, 31 gru 04 - 14:59
Skąd: z drugiej strony lustra
Nr użytkownika: 1,299

GG:


post nie, 05 paź 2014 - 07:33
Post #34

otóż w nocy jest różnie
czasem zjada całość,cześciej zostawia

martwi mnie to bo nie przybrała za dobrze
tzn.tragedii nie ma ale z 75 sentyla spadła na 50
boję się kolejnego spadku,tak miałąm z adasiem
tzn.wszystkie moje dzieci spadały z wagi około 3 m-ca
chcę podac żelazo,własnei na apetyt (to tak w duzym skrócie)
mamy z m.konflikt grup i lekarka kiedys tam,kiedystak mi to tłumaczyła,ze dziecku okolo 3 mca własnie wychodzi anemia przez to

nic,polezę jeszcze jutro na kolejne ważenie i zobaczymy czy dalej spada

poza tym powinna juz jadac większe porcje ,a ona od urodzenia je tak samo (o ile teraz nie mniej)

AgaWM,nie poradzę ci bo ja poległam w tym temacie
z moich rad to tylko : butla z mm to nie trucizna
dokarmiałam juz od 1 nocy bo basiulec wył (dosłownie !! do 2 w nocy po podaniu butli zapadła błoga cisza)
około 2 czy 3 tyg sie wściekłam i przeszzlam całkiem na butlę,dokarmiając juz tym razem piersią co któreś tam karmienie
ale szybko się to skończyło i pozostałą juz tylko butla

moze herbatka na laktację czy homeopatia ci pomoze ?



--------------------
WEDA i Kubba & Bubba :

Żona pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy i opiekuje się dziećmi,
mąż wbija gwoździe, pilnuje domostwa przed niedźwiedziami i zombie
oraz zdobywa żywność na polowaniu.
weda
nie, 05 paź 2014 - 07:37
aha:no to jak z wagą własnie u was jest ?
znaczy nie pytam o konkretne wartości bo one nic nie mówią tylko pytam o przybieranie ogółem :czy sie utrzymują asze dzieci na danym dla siebie centylu ?

Nalka,szczerze? to ja wolałabym odroczyć szczepienia ! im starsze dziecko tym mocniejsze
a juz ta szczepionka na rota to dla mnie mocno nie teges jest

więc mamy kolejne 14.10 i pewnie znów bibi nie będzie chciałą jeść,uff
weda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,850
Dołączył: śro, 31 gru 04 - 14:59
Skąd: z drugiej strony lustra
Nr użytkownika: 1,299

GG:


post nie, 05 paź 2014 - 07:37
Post #35

aha:no to jak z wagą własnie u was jest ?
znaczy nie pytam o konkretne wartości bo one nic nie mówią tylko pytam o przybieranie ogółem :czy sie utrzymują asze dzieci na danym dla siebie centylu ?

Nalka,szczerze? to ja wolałabym odroczyć szczepienia ! im starsze dziecko tym mocniejsze
a juz ta szczepionka na rota to dla mnie mocno nie teges jest

więc mamy kolejne 14.10 i pewnie znów bibi nie będzie chciałą jeść,uff

--------------------
WEDA i Kubba & Bubba :

Żona pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy i opiekuje się dziećmi,
mąż wbija gwoździe, pilnuje domostwa przed niedźwiedziami i zombie
oraz zdobywa żywność na polowaniu.
tormenta
nie, 05 paź 2014 - 08:39
AgaWM - ktos na watku ciazowym pisal o kryzysie laktacji w 3 tyg. Ja bym przystawiala tak jak Ty robisz i spokojnie czekala. Jak masz mozliwosc to nawet co godzine. Tak w ogole jakim systemem karmisz? Jedno karmienie to jedna piers czy dwie zawsze?
Ja karmie 1 piersia na jedno karmienie. Jak mloda chce dokladke to do 2,5h podaje jej ta sama piers. Dzieki temu kazda piers jest wytrenowana i mleka mam duzo i jest czas na regeneracje.

Weda - Szymon pieknie przybieral przez pierwsze 3 m-ce, a pozniej polecial w dol. Nastawiam sie, ze teraz tez bedzie podobnie. Tez mi sie wydaje, ze w ciagu dnia Ola mniej je, prawie mi sie w jednej piersi zapalenie zrobilo bo ona tylko troche pociagnela i koniec. Jednak w nocy przysysa sie pieknie i na dluzej niz w dzien.
Anemia moze wplywac na brak apetytu ale ja bym zrobila dziecku morfologie gdybym cos takiego podejrzewala.
Jak bedziesz na wazeniu pogadaj o slicznej Bee.
Mam nadzieje, ze szybko Wam sie wyprostuje. Tej szczepionki na rotawirusa tez sie troche boje. Pocieszam sie, ze to druga dawka i ostatnia.
tormenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,097
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 21:48
Skąd: Trójmiasto
Nr użytkownika: 6,901




post nie, 05 paź 2014 - 08:39
Post #36

AgaWM - ktos na watku ciazowym pisal o kryzysie laktacji w 3 tyg. Ja bym przystawiala tak jak Ty robisz i spokojnie czekala. Jak masz mozliwosc to nawet co godzine. Tak w ogole jakim systemem karmisz? Jedno karmienie to jedna piers czy dwie zawsze?
Ja karmie 1 piersia na jedno karmienie. Jak mloda chce dokladke to do 2,5h podaje jej ta sama piers. Dzieki temu kazda piers jest wytrenowana i mleka mam duzo i jest czas na regeneracje.

Weda - Szymon pieknie przybieral przez pierwsze 3 m-ce, a pozniej polecial w dol. Nastawiam sie, ze teraz tez bedzie podobnie. Tez mi sie wydaje, ze w ciagu dnia Ola mniej je, prawie mi sie w jednej piersi zapalenie zrobilo bo ona tylko troche pociagnela i koniec. Jednak w nocy przysysa sie pieknie i na dluzej niz w dzien.
Anemia moze wplywac na brak apetytu ale ja bym zrobila dziecku morfologie gdybym cos takiego podejrzewala.
Jak bedziesz na wazeniu pogadaj o slicznej Bee.
Mam nadzieje, ze szybko Wam sie wyprostuje. Tej szczepionki na rotawirusa tez sie troche boje. Pocieszam sie, ze to druga dawka i ostatnia.

--------------------


weda
nie, 05 paź 2014 - 08:52
ostatnia dawka?a mnie sie wydawało,ze jest ich trzy ?muszę luknąć do kalendarza

zobaczę na ważenu czy znów leci w dół czy utrzymuje ten 50 centyl

tylko martwi mnie,ze była na 75 i teraz zjechała
weda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,850
Dołączył: śro, 31 gru 04 - 14:59
Skąd: z drugiej strony lustra
Nr użytkownika: 1,299

GG:


post nie, 05 paź 2014 - 08:52
Post #37

ostatnia dawka?a mnie sie wydawało,ze jest ich trzy ?muszę luknąć do kalendarza

zobaczę na ważenu czy znów leci w dół czy utrzymuje ten 50 centyl

tylko martwi mnie,ze była na 75 i teraz zjechała

--------------------
WEDA i Kubba & Bubba :

Żona pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy i opiekuje się dziećmi,
mąż wbija gwoździe, pilnuje domostwa przed niedźwiedziami i zombie
oraz zdobywa żywność na polowaniu.
kaitik
nie, 05 paź 2014 - 09:01
Hej dziewczyny, my wczoraj bylismy u pediatry a ta nas skierowala do szpitala. Kinia jest cala zagilana, ale od srodka wszysto jej sie kumuluje i nic nie wychodzi. Ma duzo tej wydzieliny tez w gardle i zaczela kaslac. Zapalenia pluc nie ma bo miala rtg. Lekarz powiedziala ze to wirusowka. Mamy stosowac inhalacje, nasivin i wode morska . nic wiecej.

Nalka u Hani zapalenie pluc bylo slychac osluchowo czy dopiero na rtg wyszlo?
Marta pisalas zestosujesz aromactiv czy cois takiego , mozesz napisac?

Weda kinia teraz tez pije mniejsze porcje niz wczesniej, alo to moze przez ten katar.
kaitik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 515
Dołączył: śro, 11 kwi 07 - 19:13
Skąd: Wawa
Nr użytkownika: 12,858




post nie, 05 paź 2014 - 09:01
Post #38

Hej dziewczyny, my wczoraj bylismy u pediatry a ta nas skierowala do szpitala. Kinia jest cala zagilana, ale od srodka wszysto jej sie kumuluje i nic nie wychodzi. Ma duzo tej wydzieliny tez w gardle i zaczela kaslac. Zapalenia pluc nie ma bo miala rtg. Lekarz powiedziala ze to wirusowka. Mamy stosowac inhalacje, nasivin i wode morska . nic wiecej.

Nalka u Hani zapalenie pluc bylo slychac osluchowo czy dopiero na rtg wyszlo?
Marta pisalas zestosujesz aromactiv czy cois takiego , mozesz napisac?

Weda kinia teraz tez pije mniejsze porcje niz wczesniej, alo to moze przez ten katar.

--------------------
Martusia 2007
Nalka91
nie, 05 paź 2014 - 09:18
kaitik osłuchowo a rtg potwierdziło jak dostała antybiotyk to już na drugi dzień była duża poprawa icon_smile.gif
Nalka91


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 799
Dołączył: wto, 11 lut 14 - 19:57
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 43,561




post nie, 05 paź 2014 - 09:18
Post #39

kaitik osłuchowo a rtg potwierdziło jak dostała antybiotyk to już na drugi dzień była duża poprawa icon_smile.gif

--------------------


AgaWM
nie, 05 paź 2014 - 09:35
Hej.
No właśnie ten kryzys polega na tym ze w nocy je jedna piers i spi 3-4h, a wciagu dnia jedna to mało wiec podaje dwie.
Po 2-3 h obydwie sa puste i mam krzyk, zniecierpliwienie i rozpacz.
Wtedy ja sie poddaje i daje butle.
Wczesniej taka akcje mielismy tylko w nocy, teraz mamy w ciagu dnia.
A ja sie przez to wszystko stresuje.

Herbatke pije na laktacje. Jem dużo jak na moje mozliwosci.
Chcialam malego karmić chociaz z 3 miesiace tak jak Gabi, ale nie wiem co z tego wyjdzie. 32.gif
AgaWM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 673
Dołączył: wto, 25 mar 14 - 16:35
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 43,774




post nie, 05 paź 2014 - 09:35
Post #40

Hej.
No właśnie ten kryzys polega na tym ze w nocy je jedna piers i spi 3-4h, a wciagu dnia jedna to mało wiec podaje dwie.
Po 2-3 h obydwie sa puste i mam krzyk, zniecierpliwienie i rozpacz.
Wtedy ja sie poddaje i daje butle.
Wczesniej taka akcje mielismy tylko w nocy, teraz mamy w ciagu dnia.
A ja sie przez to wszystko stresuje.

Herbatke pije na laktacje. Jem dużo jak na moje mozliwosci.
Chcialam malego karmić chociaz z 3 miesiace tak jak Gabi, ale nie wiem co z tego wyjdzie. 32.gif

--------------------



> MALUCHY III KWARTAŁU 2014
Start new topic
Reply to this topic
29 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 00:53
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama