Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
9 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Odzież dla dzieci - jakie firmy polecacie?

> 
LilySnape
wto, 17 sie 2010 - 07:54
Jak w temacie wątku.

Zauważyłam, że najczęściej kupuję ciuchy Cherokee. I przez net, i w Tesco. Dopiero niedawno odkryłam, że Cherokee jest w Tesco icon_razz.gif - Tesco w naszym mieście jest bez sprzedaży odzieży, ale ostatnio wybrałam się do innego miasta, patrzę a tu Cherokee w dużym Tesco.
Lubię te ciuchy za projekt, praktyczność (często mają roll-upy, wygodne gumki w pasie, regulowane bądź szerokie), motywy na T-shirtach, które mi w większości się bardzo podobają i się nie niszczą, za jakość (co kupiłam dziecku spodnie stamtąd albo bluzkę, albo wolno się spierały albo nie niszczyły na kolanach), no i ceny są fajne - zwłaszcza trójpaków T-shirtów i ceny kurtek.

LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
Skąd: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post wto, 17 sie 2010 - 07:54
Post #1

Jak w temacie wątku.

Zauważyłam, że najczęściej kupuję ciuchy Cherokee. I przez net, i w Tesco. Dopiero niedawno odkryłam, że Cherokee jest w Tesco icon_razz.gif - Tesco w naszym mieście jest bez sprzedaży odzieży, ale ostatnio wybrałam się do innego miasta, patrzę a tu Cherokee w dużym Tesco.
Lubię te ciuchy za projekt, praktyczność (często mają roll-upy, wygodne gumki w pasie, regulowane bądź szerokie), motywy na T-shirtach, które mi w większości się bardzo podobają i się nie niszczą, za jakość (co kupiłam dziecku spodnie stamtąd albo bluzkę, albo wolno się spierały albo nie niszczyły na kolanach), no i ceny są fajne - zwłaszcza trójpaków T-shirtów i ceny kurtek.



--------------------
Marcin, 25.05.2007
OLA77
wto, 17 sie 2010 - 10:45
ja bardzo chwalę sobie takie firmy jak:
-NEXT
-early days
-george
-cherokee
-h&m , ale nie cały asortyment
-zara- prócz bluzek bo wg mnie są kiepskie gatunkowo
OLA77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,534
Dołączył: nie, 11 mar 07 - 09:53
Skąd: KRAKóW
Nr użytkownika: 11,847

GG:


post wto, 17 sie 2010 - 10:45
Post #2

ja bardzo chwalę sobie takie firmy jak:
-NEXT
-early days
-george
-cherokee
-h&m , ale nie cały asortyment
-zara- prócz bluzek bo wg mnie są kiepskie gatunkowo

--------------------
LilySnape
wto, 17 sie 2010 - 10:55
O tak, Next i George też b. lubię.
Z butów, takich kapciowych icon_smile.gif lubię Viggami. Super fason i porządne.
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
Skąd: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post wto, 17 sie 2010 - 10:55
Post #3

O tak, Next i George też b. lubię.
Z butów, takich kapciowych icon_smile.gif lubię Viggami. Super fason i porządne.

--------------------
Marcin, 25.05.2007
joa133
wto, 17 sie 2010 - 11:00
ja też lubię ciuchy

h&m
cherokee
nexta
george

a z butów to baren schuhe
a kapciuszki to befado, viggami
joa133


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,675
Dołączył: wto, 15 wrz 09 - 15:28
Nr użytkownika: 29,117




post wto, 17 sie 2010 - 11:00
Post #4

ja też lubię ciuchy

h&m
cherokee
nexta
george

a z butów to baren schuhe
a kapciuszki to befado, viggami

--------------------
Julka (25.04.2006) & Sebastian (20.05.2008) & Łucja (05.02.2012) & Joa
renata19750702
wto, 17 sie 2010 - 11:01
U nas 90% ubrań to NEXT, reszta to głównie H&M.
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
Skąd: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post wto, 17 sie 2010 - 11:01
Post #5

U nas 90% ubrań to NEXT, reszta to głównie H&M.

--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
aj80
wto, 17 sie 2010 - 11:36
ja uwielbiam ciuchy cherokee, reserved, next, h&m, george, st bernard, ladybird, pumpkin patch,
najwięcej w szafie mam cherokke i next.
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post wto, 17 sie 2010 - 11:36
Post #6

ja uwielbiam ciuchy cherokee, reserved, next, h&m, george, st bernard, ladybird, pumpkin patch,
najwięcej w szafie mam cherokke i next.

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
Dabriza
wto, 17 sie 2010 - 17:11
Pozostaje mi tylko podpisać się pod resztą 06.gif
ostatnio zachwyciły mnie tez ciuszki endo-ale nie mam takich więc nie wiem jak sprawdzają się w codziennym użyciu.
Dabriza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,978
Dołączył: pią, 20 lut 09 - 10:52
Skąd: Beskidy
Nr użytkownika: 25,600




post wto, 17 sie 2010 - 17:11
Post #7

Pozostaje mi tylko podpisać się pod resztą 06.gif
ostatnio zachwyciły mnie tez ciuszki endo-ale nie mam takich więc nie wiem jak sprawdzają się w codziennym użyciu.

--------------------
Kinga ( 30.01.2008) i Anna ( 18.08.2009)
" gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo "
Owidiusz
skanna
wto, 17 sie 2010 - 17:34
Ja namiętnie kupuję w C&A, do rozmiaru 122 mają super serie, najpierw Baby Club, potem Palomino. Seria dla starszych dzieci/młodzieży - Here&There jest średnia - czasem można kupić naprawdę faje rzeczy, ale niestety nie tak często jak w tych mniejszych. Niemniej jednak moje dzieci głównie w ciuchach z C&A chodzą i nie narzekam na jakość - Majka nosi ciuchy po Gabi i są w naprawdę niezłym stanie. Ciuchy Cherokee też lubię, choć ostatnio jakoś mniej mi się fasony podobają. Natomiast nie udało mi się nigdy kupić nic w H&M - stosunek ceny do jakości mają kiepski, niestety.

Kiedyś dostawałam trochę ciuchów z USA - te z Gap-a były nie do zdarcia.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
Skąd: ...
Nr użytkownika: 970




post wto, 17 sie 2010 - 17:34
Post #8

Ja namiętnie kupuję w C&A, do rozmiaru 122 mają super serie, najpierw Baby Club, potem Palomino. Seria dla starszych dzieci/młodzieży - Here&There jest średnia - czasem można kupić naprawdę faje rzeczy, ale niestety nie tak często jak w tych mniejszych. Niemniej jednak moje dzieci głównie w ciuchach z C&A chodzą i nie narzekam na jakość - Majka nosi ciuchy po Gabi i są w naprawdę niezłym stanie. Ciuchy Cherokee też lubię, choć ostatnio jakoś mniej mi się fasony podobają. Natomiast nie udało mi się nigdy kupić nic w H&M - stosunek ceny do jakości mają kiepski, niestety.

Kiedyś dostawałam trochę ciuchów z USA - te z Gap-a były nie do zdarcia.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
Silije
wto, 17 sie 2010 - 17:49
Ja patriotycznie lubię od lat ciuszki Endo - za super jakość bawełny i dowcipne motywy oraz ostatnio bajecznie kolorowe Ententino. Moja mama natomiast uwielbia kupować swoim wnukom ciuszki z Coccodrillo i ma tam kartę VIP.
Zobaczcie sami: www.ententino.pl
www.endo.pl
www.coccodrillo.pl

Ten post edytował Silije wto, 17 sie 2010 - 17:54
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
Skąd: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post wto, 17 sie 2010 - 17:49
Post #9

Ja patriotycznie lubię od lat ciuszki Endo - za super jakość bawełny i dowcipne motywy oraz ostatnio bajecznie kolorowe Ententino. Moja mama natomiast uwielbia kupować swoim wnukom ciuszki z Coccodrillo i ma tam kartę VIP.
Zobaczcie sami: www.ententino.pl
www.endo.pl
www.coccodrillo.pl

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
Pogoda
wto, 17 sie 2010 - 18:11
A ja dorzucę do listy CUBUS'a. Mnie bardzo odpowiada ich asortyment ciuchów dla dzieci... (I bardzo lubię ichnie przeceny/promocje)
Pogoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: czw, 24 lip 08 - 20:49
Nr użytkownika: 20,867




post wto, 17 sie 2010 - 18:11
Post #10

A ja dorzucę do listy CUBUS'a. Mnie bardzo odpowiada ich asortyment ciuchów dla dzieci... (I bardzo lubię ichnie przeceny/promocje)
Zelda
wto, 17 sie 2010 - 18:11
Ja uwielbiam GAP'a,next i benetton.
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post wto, 17 sie 2010 - 18:11
Post #11

Ja uwielbiam GAP'a,next i benetton.
semi
wto, 17 sie 2010 - 18:26
Qadrifoglio - w ostatnim okresie kupuje tam całą garderobę dla Leosia. Na wyprzedażach, bo są dośc drodzy. Czasami Re Kids. Kiedy leo byl mniejszy H&M, ale kolekcje dla większych chłopców sa imo brzydkie. Kupowałam też wczesniej w Mariquicie, ale w zeszłym roku bardzo mnie rozczarowały kurtki i spodnie zimowe, więcej nie kupię.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post wto, 17 sie 2010 - 18:26
Post #12

Qadrifoglio - w ostatnim okresie kupuje tam całą garderobę dla Leosia. Na wyprzedażach, bo są dośc drodzy. Czasami Re Kids. Kiedy leo byl mniejszy H&M, ale kolekcje dla większych chłopców sa imo brzydkie. Kupowałam też wczesniej w Mariquicie, ale w zeszłym roku bardzo mnie rozczarowały kurtki i spodnie zimowe, więcej nie kupię.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

LilySnape
śro, 18 sie 2010 - 08:29
Tak, C&A miewa naprawdę fajne ciuszki dla dzieci. H&M mi jakoś nie pasuje - wygląd tych ciuszków i cena - z Reserved bywa róznie, raz koszmarki a raz cudeńka dla chłopców mają icon_smile.gif
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
Skąd: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post śro, 18 sie 2010 - 08:29
Post #13

Tak, C&A miewa naprawdę fajne ciuszki dla dzieci. H&M mi jakoś nie pasuje - wygląd tych ciuszków i cena - z Reserved bywa róznie, raz koszmarki a raz cudeńka dla chłopców mają icon_smile.gif

--------------------
Marcin, 25.05.2007
olakinga
śro, 18 sie 2010 - 09:28
ja najbardziej dla Miśki lubię ciuszki: nexta , george, endo ( często mają wyprzedaże na stronce), cherokee ( bodziaki i śpioszki - kupuję w Tesco) / buciki: bartek, ecco / kapcie: befado lub postępu;

a Natala kocha New Yorkera i conversea icon_smile.gif no ale jej to już jak dla kobietki dorosłej się ciuchy kupuje 29.gif
olakinga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,537
Dołączył: śro, 28 maj 08 - 08:25
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 20,055

GG:


post śro, 18 sie 2010 - 09:28
Post #14

ja najbardziej dla Miśki lubię ciuszki: nexta , george, endo ( często mają wyprzedaże na stronce), cherokee ( bodziaki i śpioszki - kupuję w Tesco) / buciki: bartek, ecco / kapcie: befado lub postępu;

a Natala kocha New Yorkera i conversea icon_smile.gif no ale jej to już jak dla kobietki dorosłej się ciuchy kupuje 29.gif

--------------------
Natalka 1997
Michalinka 2009
Izabela 2013


mikolaj
śro, 18 sie 2010 - 09:30
Ja lubię ciuszki z C&A, re-kids (niestety ostatnia kolekcja niezbyt porywająca), z cherokee kupiłam bieliznę i jestem zadowolona z jakości.
Z H&M też Oliwka ma dużo ciuszków, ale te kupują taniej na placu.
A gdzie kupujecie ciuszki next, tylko na Allegro??
mikolaj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 225
Dołączył: czw, 27 lip 06 - 21:59
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 6,745

GG:


post śro, 18 sie 2010 - 09:30
Post #15

Ja lubię ciuszki z C&A, re-kids (niestety ostatnia kolekcja niezbyt porywająca), z cherokee kupiłam bieliznę i jestem zadowolona z jakości.
Z H&M też Oliwka ma dużo ciuszków, ale te kupują taniej na placu.
A gdzie kupujecie ciuszki next, tylko na Allegro??


--------------------
mikolaj



AsiaKG
śro, 18 sie 2010 - 10:01
Tak więc nie będę oryginalna jak napisze Cherokee, Tesco, H&M, Early Days..
A jeśli jest promocja to bodziaki i pajace kupujemy w mothercare 06.gif
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
Skąd: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post śro, 18 sie 2010 - 10:01
Post #16

Tak więc nie będę oryginalna jak napisze Cherokee, Tesco, H&M, Early Days..
A jeśli jest promocja to bodziaki i pajace kupujemy w mothercare 06.gif

--------------------



LilySnape
śro, 18 sie 2010 - 10:16
Ciekawe, dlaczego nikt nie wymienił Smyka i 5. 10. 15? icon_wink.gif
Smyka lubię ale na wyprzedażach, T-shirty ma fajnej jakości. 5.10.15 - z jakością bywa róznie.
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
Skąd: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post śro, 18 sie 2010 - 10:16
Post #17

Ciekawe, dlaczego nikt nie wymienił Smyka i 5. 10. 15? icon_wink.gif
Smyka lubię ale na wyprzedażach, T-shirty ma fajnej jakości. 5.10.15 - z jakością bywa róznie.

--------------------
Marcin, 25.05.2007
green
śro, 18 sie 2010 - 12:00
Dużo kupuję dla dzieciaków, za duzo ech... najczęściej ubrania kupuję i jestem z nich zadowolona takich firm jak:

- H&M (przede wszystkim kurtki, kombinezony, bluzki bawełniane, koszulki, spodnie, bieliznę, skarpetki, piżamki są niezniszczalne, czapki... duuuzo czapek bo je uwielbiam i rosną mi z dzieckiem dosłownie 03.gif)
- C&A (fajne wzornictwo, przyjemne ceny, lubię kombinezony zimowe, bluzki bawełniane są super, bluzy bawełniane i czapki tez, spodnie raz trafiłam, że były felerne)
- Reserved (wszystko jak leci, spodnie najczęściej, spodnie dresowe, bluzki bawełniane, skarpetki uwielbiam dla Miśka, piżamki, bluzy no i buty, bo można trafić na super buty ale trzeba je ogladać i sprawdzać)
- Cherokee (koszulki, jak Michu był mniejszy to pajace, bodziaki ale bez rewelacji, bardziej wolę Mothercare w rozmiarze 0-24m; dla starszych dzieci spodnie roll-up, spodnie dresowe ale tylko szare - super są)
- Endo (bluzki bawełniane i bluzy - kapitalna mięsista bawełna, odkryłam endo na początku tego roku i jestem bardzo zadowolona z jakosci)
- Zara (cena powalajaca niestety ale lubię ich kurtki, spodnie są najczęściej za szerokie na moich chłopaków, koszule, sweterki są kapitalne, zaś koszulki bawełniane .. różnie, trampki mają fajne)
- Mothercare kapitalna bawełna jesli chodzi o bodziaki i pajace, piżamki ale tylko do rozmiaru 92, dla Fi kupilam spodnie dresowe do przedszkola na 5-6 lat i są do bani, kolana powypychane nawet po praniu i zbiegły się okrutnie, bluzki z dl rękawem raz mi się zbiegły po praniu o rozmiar :/ ale te co się nie zbiegły są super, ale mimo wszystko dla starszaka zdecydowanie bardziej wolę Reserved bo ceny niższe a jakość super
- Coccodrillo ale tylko wybrane produkty bo wzornictwo mnie nie powala
- za 5.10.15 nie przepadam ale czasami cos fajnego tam kupię, ostatnio krótkie spodenki - kapitalne, kupilam 4 pary dla Micha i najczęściej je nosił
- CoolClub - głównie czapki bo ja generalnie uwielbiam czapki, kurtki, czasami bluzki z dl rękawem ale bez szaleństw, częściej zaglądam do sklepu niż kupuję

siostra przywoziła mi dla chłopaków i bardzo nam się sprawdziły ubrania firm:
- Early Days (spodnie, bluzeczki, bluzy, pajace - fajne są i wytrzymałe)
- Rebel (dla starszego syna spodnie, bluzy i bluzki - super bawełna)
- St.Bernard (to chyba tansza marka ale tez fajna)
- Next (fajne wzornictwo, kurtki, bluzy i spodnie mi się sprawdzają kapitalnie ale bluzeczki bawełniane to już lepsze kupuję u nas, ale spodnie jeansowe roll-up uwielbiam)

Buty:
- ecco (głównie zimowe i sandały), primigi (sandałki, zimowe z gore-texem), reserved (wybrane modele są elastyczne, lekkie i trwałe, uwielbiam je), superfit (mają żelowe wkładki pod piętką i pod paluszkami - super, sama noszę superfity dla dorosłych), czasami zara ale to od święta, sportowe nike (nasze ulubione to trampki sensory motion, kolejną parę Michu nosi) i puma (i jeden i drugi je uwielbia).

Ten post edytował green śro, 18 sie 2010 - 12:19
green


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,523
Dołączył: pią, 02 lip 04 - 09:55
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 1,909




post śro, 18 sie 2010 - 12:00
Post #18

Dużo kupuję dla dzieciaków, za duzo ech... najczęściej ubrania kupuję i jestem z nich zadowolona takich firm jak:

- H&M (przede wszystkim kurtki, kombinezony, bluzki bawełniane, koszulki, spodnie, bieliznę, skarpetki, piżamki są niezniszczalne, czapki... duuuzo czapek bo je uwielbiam i rosną mi z dzieckiem dosłownie 03.gif)
- C&A (fajne wzornictwo, przyjemne ceny, lubię kombinezony zimowe, bluzki bawełniane są super, bluzy bawełniane i czapki tez, spodnie raz trafiłam, że były felerne)
- Reserved (wszystko jak leci, spodnie najczęściej, spodnie dresowe, bluzki bawełniane, skarpetki uwielbiam dla Miśka, piżamki, bluzy no i buty, bo można trafić na super buty ale trzeba je ogladać i sprawdzać)
- Cherokee (koszulki, jak Michu był mniejszy to pajace, bodziaki ale bez rewelacji, bardziej wolę Mothercare w rozmiarze 0-24m; dla starszych dzieci spodnie roll-up, spodnie dresowe ale tylko szare - super są)
- Endo (bluzki bawełniane i bluzy - kapitalna mięsista bawełna, odkryłam endo na początku tego roku i jestem bardzo zadowolona z jakosci)
- Zara (cena powalajaca niestety ale lubię ich kurtki, spodnie są najczęściej za szerokie na moich chłopaków, koszule, sweterki są kapitalne, zaś koszulki bawełniane .. różnie, trampki mają fajne)
- Mothercare kapitalna bawełna jesli chodzi o bodziaki i pajace, piżamki ale tylko do rozmiaru 92, dla Fi kupilam spodnie dresowe do przedszkola na 5-6 lat i są do bani, kolana powypychane nawet po praniu i zbiegły się okrutnie, bluzki z dl rękawem raz mi się zbiegły po praniu o rozmiar :/ ale te co się nie zbiegły są super, ale mimo wszystko dla starszaka zdecydowanie bardziej wolę Reserved bo ceny niższe a jakość super
- Coccodrillo ale tylko wybrane produkty bo wzornictwo mnie nie powala
- za 5.10.15 nie przepadam ale czasami cos fajnego tam kupię, ostatnio krótkie spodenki - kapitalne, kupilam 4 pary dla Micha i najczęściej je nosił
- CoolClub - głównie czapki bo ja generalnie uwielbiam czapki, kurtki, czasami bluzki z dl rękawem ale bez szaleństw, częściej zaglądam do sklepu niż kupuję

siostra przywoziła mi dla chłopaków i bardzo nam się sprawdziły ubrania firm:
- Early Days (spodnie, bluzeczki, bluzy, pajace - fajne są i wytrzymałe)
- Rebel (dla starszego syna spodnie, bluzy i bluzki - super bawełna)
- St.Bernard (to chyba tansza marka ale tez fajna)
- Next (fajne wzornictwo, kurtki, bluzy i spodnie mi się sprawdzają kapitalnie ale bluzeczki bawełniane to już lepsze kupuję u nas, ale spodnie jeansowe roll-up uwielbiam)

Buty:
- ecco (głównie zimowe i sandały), primigi (sandałki, zimowe z gore-texem), reserved (wybrane modele są elastyczne, lekkie i trwałe, uwielbiam je), superfit (mają żelowe wkładki pod piętką i pod paluszkami - super, sama noszę superfity dla dorosłych), czasami zara ale to od święta, sportowe nike (nasze ulubione to trampki sensory motion, kolejną parę Michu nosi) i puma (i jeden i drugi je uwielbia).

--------------------
chłopaki: 2004 i 2008
kasiaaaaa
śro, 18 sie 2010 - 20:13
Ja jestem od zawsze zakochana w ubraniach Coccodrillo. Poza tym kupuję też czasem ubrania Wójcika i Tup-Tup.
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post śro, 18 sie 2010 - 20:13
Post #19

Ja jestem od zawsze zakochana w ubraniach Coccodrillo. Poza tym kupuję też czasem ubrania Wójcika i Tup-Tup.

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
LilySnape
czw, 19 sie 2010 - 17:09
Dziś w ramach wyprawki przedszkolnej kupiłam kapcie Cherokee. No nie powiem, ciuchy bardziej podobają mi się od kapci tej firmy. Ale kapcie też w sumie fajne. Od spodu, na podeszwie wymyślono coś jak "toe zone", która wskazuje, kiedy mierzony but jest za duży, a w którym miejscu za mały (przepisowa przestrzeń między czubkiem dużego palca a czubkiem buta).
I kurtkę - faaaaajna.
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
Skąd: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post czw, 19 sie 2010 - 17:09
Post #20

Dziś w ramach wyprawki przedszkolnej kupiłam kapcie Cherokee. No nie powiem, ciuchy bardziej podobają mi się od kapci tej firmy. Ale kapcie też w sumie fajne. Od spodu, na podeszwie wymyślono coś jak "toe zone", która wskazuje, kiedy mierzony but jest za duży, a w którym miejscu za mały (przepisowa przestrzeń między czubkiem dużego palca a czubkiem buta).
I kurtkę - faaaaajna.


--------------------
Marcin, 25.05.2007
> Odzież dla dzieci - jakie firmy polecacie?
Start new topic
Reply to this topic
9 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 01:24
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama