Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

Prezent dla 8-letniej koleżanki z klasy

, pomóżcie
> , pomóżcie
Tuni
sob, 15 cze 2013 - 09:26
Luna, czy my idziemy na te same urodziny ? 29.gif

Też mam podobny problem i też dla osmiolatki icon_smile.gif

Chętnie więc podczytam ten wątek.

Ja poszłam z młodym do działu zabawek i pokazywał co dziewczynki lubią.

Oni w tym wieku faktycznie nie czują cen, tzn nawet jak sobie przeczyta, że coś kosztuje np. 100zł no to kosztuje, cena jak każda inna icon_smile.gif

Ja mam ostatnio fazę na lego i spodobały mi się już proponowane tutaj Lego Friends, ale ceny faktycznie powalają.
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post sob, 15 cze 2013 - 09:26
Post #21

Luna, czy my idziemy na te same urodziny ? 29.gif

Też mam podobny problem i też dla osmiolatki icon_smile.gif

Chętnie więc podczytam ten wątek.

Ja poszłam z młodym do działu zabawek i pokazywał co dziewczynki lubią.

Oni w tym wieku faktycznie nie czują cen, tzn nawet jak sobie przeczyta, że coś kosztuje np. 100zł no to kosztuje, cena jak każda inna icon_smile.gif

Ja mam ostatnio fazę na lego i spodobały mi się już proponowane tutaj Lego Friends, ale ceny faktycznie powalają.
rysa154
sob, 15 cze 2013 - 10:53
Teczki są tez w zabawkowym zwykłym.
Moja córka ma 6lat i monster są teraz na topie,więc nie wiem czy u 8 latków.
My kupowaliśmy np.małe zestawy lego albo magnesy do samodzielnego robienia.

Ten post edytował rysa154 nie, 16 cze 2013 - 17:32
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post sob, 15 cze 2013 - 10:53
Post #22

Teczki są tez w zabawkowym zwykłym.
Moja córka ma 6lat i monster są teraz na topie,więc nie wiem czy u 8 latków.
My kupowaliśmy np.małe zestawy lego albo magnesy do samodzielnego robienia.

--------------------


~Luna~
sob, 15 cze 2013 - 12:37
CYTAT(Tuni @ Sat, 15 Jun 2013 - 09:26) *
Luna, czy my idziemy na te same urodziny ? 29.gif

Też mam podobny problem i też dla osmiolatki icon_smile.gif

Wszystko możliwe, wszak bobie mieszkamy na Śląsku icon_biggrin.gif

Nasza solenizantka ma na imiÄ™ Emilka.


Przeglądałam strony Smyka, nie ma tam wspomnianych teczek Top Model, jest za to mnóstwo Monster H. "Stwórz swojego potwora" 37.gif
Wszystkie te zabawki wydają mi się beznadziejne i do tego, nie napiszę jak drogie - nie drogie w sensie że drogie, tylko że nie warte swojej ceny.

Czy dzisiejsze dziewczynki naprawdę nie bawią się już lalkami Barbie ???
Widziałam w sklepach lalki Siostry Barbie (siostry), miłe, sympatyczne, uśmiechnięte buzie, nie jakieś koszmarne upiory.

Ten post edytował ~Luna~ sob, 15 cze 2013 - 12:39
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post sob, 15 cze 2013 - 12:37
Post #23

CYTAT(Tuni @ Sat, 15 Jun 2013 - 09:26) *
Luna, czy my idziemy na te same urodziny ? 29.gif

Też mam podobny problem i też dla osmiolatki icon_smile.gif

Wszystko możliwe, wszak bobie mieszkamy na Śląsku icon_biggrin.gif

Nasza solenizantka ma na imiÄ™ Emilka.


Przeglądałam strony Smyka, nie ma tam wspomnianych teczek Top Model, jest za to mnóstwo Monster H. "Stwórz swojego potwora" 37.gif
Wszystkie te zabawki wydają mi się beznadziejne i do tego, nie napiszę jak drogie - nie drogie w sensie że drogie, tylko że nie warte swojej ceny.

Czy dzisiejsze dziewczynki naprawdę nie bawią się już lalkami Barbie ???
Widziałam w sklepach lalki Siostry Barbie (siostry), miłe, sympatyczne, uśmiechnięte buzie, nie jakieś koszmarne upiory.

--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
Martucha_
sob, 15 cze 2013 - 14:07
Luna, w Merlinie są te Top Model (szkocowniki, teczki, zestawy). Ja kupowałam w zwykłym bazarkowym sklepie z zabawkami, ale nasz bazarkowy sklepik ma wszystko, co jest na topie icon_wink.gif Dzisiejsze dziewczynki bawią się lalkami Barbie, ale nie wiem, czy ośmiolatki. Chyba ośmiolatki już rzadko. Luna, kup ewentualnie jakieś gadżety, to zawsze się podoba (bransoletka/naszyjnik, torebeczki), czy cokolwiek z rzeczy kreatywnych, do samodzielnego wykonania (chociażby w Empiku). Albo ewentualnie podpytaj mamę tej dziewczynki, czym młoda się interesuje, ale myślę, że i bez tego da się znaleźć coś, z czego będzie zadowolona. Ja zawsze wybieram kierunek Empik.
Martucha_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,051
Dołączył: śro, 09 lis 05 - 15:32
Nr użytkownika: 4,012

GG:


post sob, 15 cze 2013 - 14:07
Post #24

Luna, w Merlinie są te Top Model (szkocowniki, teczki, zestawy). Ja kupowałam w zwykłym bazarkowym sklepie z zabawkami, ale nasz bazarkowy sklepik ma wszystko, co jest na topie icon_wink.gif Dzisiejsze dziewczynki bawią się lalkami Barbie, ale nie wiem, czy ośmiolatki. Chyba ośmiolatki już rzadko. Luna, kup ewentualnie jakieś gadżety, to zawsze się podoba (bransoletka/naszyjnik, torebeczki), czy cokolwiek z rzeczy kreatywnych, do samodzielnego wykonania (chociażby w Empiku). Albo ewentualnie podpytaj mamę tej dziewczynki, czym młoda się interesuje, ale myślę, że i bez tego da się znaleźć coś, z czego będzie zadowolona. Ja zawsze wybieram kierunek Empik.
Anilka
sob, 15 cze 2013 - 14:58
Ja też widziałam je w sklepach z zabawkami, w papierniczych i w księgarniach zwykłych. U mnie nie ma ani Smyka, ani Empiku icon_sad.gif
Anilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,073
Dołączył: czw, 14 cze 07 - 12:46
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 14,907




post sob, 15 cze 2013 - 14:58
Post #25

Ja też widziałam je w sklepach z zabawkami, w papierniczych i w księgarniach zwykłych. U mnie nie ma ani Smyka, ani Empiku icon_sad.gif

--------------------





agarad
nie, 16 cze 2013 - 16:37
Mam 8 latkę i Monster High ją nie interesuje zupełnie, ale wczoraj była właśnie na urodzinach u koleżanki i kupiłyśmy TOP Model w Smyku bo akurat to nam się spodobało icon_smile.gif
Barbie nie bawi się dostała na 6 urodziny jedną sztukę i poszła w kąt icon_sad.gif
Z LEGO bywa również, moje dzieci do fanów nie należą, ale ostatnio córka kilka zestawów złożyła ale bawić się tym nie bawi, złożone kurzą się icon_wink.gif
Lubi kolczyki, ciuchy i zestawy kreatywne/plastyczne/.
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post nie, 16 cze 2013 - 16:37
Post #26

Mam 8 latkę i Monster High ją nie interesuje zupełnie, ale wczoraj była właśnie na urodzinach u koleżanki i kupiłyśmy TOP Model w Smyku bo akurat to nam się spodobało icon_smile.gif
Barbie nie bawi się dostała na 6 urodziny jedną sztukę i poszła w kąt icon_sad.gif
Z LEGO bywa również, moje dzieci do fanów nie należą, ale ostatnio córka kilka zestawów złożyła ale bawić się tym nie bawi, złożone kurzą się icon_wink.gif
Lubi kolczyki, ciuchy i zestawy kreatywne/plastyczne/.

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Ketmia
pon, 17 cze 2013 - 11:56
To ja powiem, co dostała moja Zuzia na imprezie, która zresztą była w konwencji Monter High (bo urządziłam im zabawy i konkursy z tymi bohaterkami, w każdym razie część).
Z tego, co pamiętam, to dostała worek na kapcie z MH, puzzle z Lidla (akurat jeszcze teraz są niedobitki po Dniu Dziecka) 150 elementów świecące w ciemności z MH, piórnik do kolorowania z MH, podkładkę na biurko z MH, teczki welurowe do segregatora oczywiście też z MH.. uf..., a poza tym icon_wink.gif
pet shopy wróżki, mały zestaw lego friends, zestawy aktywizujące do projektowania z pisakami, nalepkami i brylancikami do wklejania (Zuza była zachwycona) oraz piłkę i materac dmuchany.
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post pon, 17 cze 2013 - 11:56
Post #27

To ja powiem, co dostała moja Zuzia na imprezie, która zresztą była w konwencji Monter High (bo urządziłam im zabawy i konkursy z tymi bohaterkami, w każdym razie część).
Z tego, co pamiętam, to dostała worek na kapcie z MH, puzzle z Lidla (akurat jeszcze teraz są niedobitki po Dniu Dziecka) 150 elementów świecące w ciemności z MH, piórnik do kolorowania z MH, podkładkę na biurko z MH, teczki welurowe do segregatora oczywiście też z MH.. uf..., a poza tym icon_wink.gif
pet shopy wróżki, mały zestaw lego friends, zestawy aktywizujące do projektowania z pisakami, nalepkami i brylancikami do wklejania (Zuza była zachwycona) oraz piłkę i materac dmuchany.

--------------------
Kaszanka
pon, 17 cze 2013 - 12:07
U nas od 2 lat królują kosmetyki, biżuteria, zestawy top model, torebki, kapelusze/fullcapy, apaszki, koszulki hiphopowe (nie wiem jak one sie nazywają, taki szersze, dość krótkie, żeby ramię opadało, ubiera się je na koszulki).
Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post pon, 17 cze 2013 - 12:07
Post #28

U nas od 2 lat królują kosmetyki, biżuteria, zestawy top model, torebki, kapelusze/fullcapy, apaszki, koszulki hiphopowe (nie wiem jak one sie nazywają, taki szersze, dość krótkie, żeby ramię opadało, ubiera się je na koszulki).
Kocisława zwana...
pon, 17 cze 2013 - 12:13
CYTAT(Kaszanka @ Mon, 17 Jun 2013 - 10:07) *
kapelusze/fullcapy

...aż sprawdziłam co to 29.gif
Jeśli chodzi o gust 8-latek to mam na stanie 9-latkę której wszystkie koleżanki uwielbiają projektowanie. Na topie są więc książeczki Top Model i Lilla Lou.
Kocisława zwana...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,274
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 22:17
SkÄ…d: olsztyn
Nr użytkownika: 14,326




post pon, 17 cze 2013 - 12:13
Post #29

CYTAT(Kaszanka @ Mon, 17 Jun 2013 - 10:07) *
kapelusze/fullcapy

...aż sprawdziłam co to 29.gif
Jeśli chodzi o gust 8-latek to mam na stanie 9-latkę której wszystkie koleżanki uwielbiają projektowanie. Na topie są więc książeczki Top Model i Lilla Lou.

--------------------
Aśka-mama Marty

Warkoty-koty z Warmii
Ketmia
pon, 17 cze 2013 - 13:33
Zuza dostała właśnie Lilla Lou, tylko nie mogłam sobie przypomnieć.
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post pon, 17 cze 2013 - 13:33
Post #30

Zuza dostała właśnie Lilla Lou, tylko nie mogłam sobie przypomnieć.

--------------------
~Luna~
wto, 18 cze 2013 - 12:16
Mimo masakrycznego upału, obeszłam dziś wszystkie markety, hipermarkety w mieście i wspomnianych zestawów Top Model ani Lilla coś tam nie znalazłam w żadnym.
Smyka u mnie brak.

Szukam, sama nie wiem czego, nie wiem nawet jak te zestawy wyglądają, wszędzie gdzie pytam, robią wielkie oczy.
Jedynie w Realu, znalazłam "coś" z Monster H., był to taki skoroszyt z lalkami w bieliźnie a do tego plastikowe (?) szablony ubrań - czy to tak ma wyglądać ???
Cena szokująca, prawie 60 zł.

Kupiłam coś takiego - Modelki , za 16 zł, idea taka sama jak w tym za 60 zł.
Nie mam pojęcia co jeszcze dokupić - poddaję się.

edit : link

Ten post edytował ~Luna~ wto, 18 cze 2013 - 14:31
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post wto, 18 cze 2013 - 12:16
Post #31

Mimo masakrycznego upału, obeszłam dziś wszystkie markety, hipermarkety w mieście i wspomnianych zestawów Top Model ani Lilla coś tam nie znalazłam w żadnym.
Smyka u mnie brak.

Szukam, sama nie wiem czego, nie wiem nawet jak te zestawy wyglądają, wszędzie gdzie pytam, robią wielkie oczy.
Jedynie w Realu, znalazłam "coś" z Monster H., był to taki skoroszyt z lalkami w bieliźnie a do tego plastikowe (?) szablony ubrań - czy to tak ma wyglądać ???
Cena szokująca, prawie 60 zł.

Kupiłam coś takiego - Modelki , za 16 zł, idea taka sama jak w tym za 60 zł.
Nie mam pojęcia co jeszcze dokupić - poddaję się.

edit : link

--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
rysa154
wto, 18 cze 2013 - 14:30
A byłaś w normalnym zabawkowym?albo w księgarni?
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post wto, 18 cze 2013 - 14:30
Post #32

A byłaś w normalnym zabawkowym?albo w księgarni?

--------------------


~Luna~
wto, 18 cze 2013 - 14:38
U nas już nie ma "zwykłych" zabawkowych ani księgarni, wszystko pochłonęły markety i hipermarkety.
Jest empik, ale obecnie nie mają kreatywnych zestawów.
Empik to jak do tej pory jedyne miejsce, gdzie nie patrzyli na mnie jakbym się urwała z choinki.
Niby te zestawy, o których piszecie, są takie popularne wśród dziewcząt, a u nas nikt o nich nie słyszał 21.gif
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post wto, 18 cze 2013 - 14:38
Post #33

U nas już nie ma "zwykłych" zabawkowych ani księgarni, wszystko pochłonęły markety i hipermarkety.
Jest empik, ale obecnie nie mają kreatywnych zestawów.
Empik to jak do tej pory jedyne miejsce, gdzie nie patrzyli na mnie jakbym się urwała z choinki.
Niby te zestawy, o których piszecie, są takie popularne wśród dziewcząt, a u nas nikt o nich nie słyszał 21.gif

--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
agarad
wto, 18 cze 2013 - 19:38
Luna może nie wszyscy wiedzą o co pytasz icon_wink.gif))
wyglÄ…dajÄ… one tak: https://merlin.pl/Top-Model/zabawki/firm/206,24414.html
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post wto, 18 cze 2013 - 19:38
Post #34

Luna może nie wszyscy wiedzą o co pytasz icon_wink.gif))
wyglÄ…dajÄ… one tak: https://merlin.pl/Top-Model/zabawki/firm/206,24414.html

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

~Luna~
wto, 18 cze 2013 - 20:29
Dzięki icon_smile.gif

To o to tyle hałasu, a ja szukałam pudełek z kreatywnymi zestawami, z brokatami, szmatkami, koronkami, koralikami 04.gif
Toć to zwykła książeczka, podobna do tej którą kupiłam, może tylko ładniej graficznie zrobiona.
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post wto, 18 cze 2013 - 20:29
Post #35

Dzięki icon_smile.gif

To o to tyle hałasu, a ja szukałam pudełek z kreatywnymi zestawami, z brokatami, szmatkami, koronkami, koralikami 04.gif
Toć to zwykła książeczka, podobna do tej którą kupiłam, może tylko ładniej graficznie zrobiona.

--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
agarad
wto, 18 cze 2013 - 21:56
CYTAT(~Luna~ @ Tue, 18 Jun 2013 - 19:29) *
Dzięki icon_smile.gif

To o to tyle hałasu, a ja szukałam pudełek z kreatywnymi zestawami, z brokatami, szmatkami, koronkami, koralikami 04.gif
Toć to zwykła książeczka, podobna do tej którą kupiłam, może tylko ładniej graficznie zrobiona.


Dokładnie tak - to samo ino w niższej cenie icon_smile.gif
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post wto, 18 cze 2013 - 21:56
Post #36

CYTAT(~Luna~ @ Tue, 18 Jun 2013 - 19:29) *
Dzięki icon_smile.gif

To o to tyle hałasu, a ja szukałam pudełek z kreatywnymi zestawami, z brokatami, szmatkami, koronkami, koralikami 04.gif
Toć to zwykła książeczka, podobna do tej którą kupiłam, może tylko ładniej graficznie zrobiona.


Dokładnie tak - to samo ino w niższej cenie icon_smile.gif

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

amania
wto, 18 cze 2013 - 22:31
Ja na Twoim miejscu dokupiłabym dobre kredki albo pisaki.
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post wto, 18 cze 2013 - 22:31
Post #37

Ja na Twoim miejscu dokupiłabym dobre kredki albo pisaki.

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
~Luna~
śro, 19 cze 2013 - 12:47
Kupiłam Polly Procket, ponieważ słyszałam, że wszyscy zaproszeni planują kupić pet shopy, nie chciałabym zdublować, nie wiem które już ma.
A poza tym, dostać od wszystkich takie same prezenty, to chyba żadna frajda.
Nie wiem czy Polly jest na czasie czy nie, ale ten zestaw jest ładny, a mama solenizantki nie życzy sobie niczego z Monsterów ani z Hanny Montany.
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post śro, 19 cze 2013 - 12:47
Post #38

Kupiłam Polly Procket, ponieważ słyszałam, że wszyscy zaproszeni planują kupić pet shopy, nie chciałabym zdublować, nie wiem które już ma.
A poza tym, dostać od wszystkich takie same prezenty, to chyba żadna frajda.
Nie wiem czy Polly jest na czasie czy nie, ale ten zestaw jest ładny, a mama solenizantki nie życzy sobie niczego z Monsterów ani z Hanny Montany.


--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
agarad
śro, 19 cze 2013 - 14:10
Ja osobiście uważam, że to dla młodszych dziewczynek i takie zestawy kupuje w okolicach 5 urodzin, no ale może wszędzie jest inna moda icon_wink.gif
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post śro, 19 cze 2013 - 14:10
Post #39

Ja osobiście uważam, że to dla młodszych dziewczynek i takie zestawy kupuje w okolicach 5 urodzin, no ale może wszędzie jest inna moda icon_wink.gif

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

~Luna~
śro, 19 cze 2013 - 14:43
Tak myślałam, że padnie podobna odpowiedź.
Trudno, nie znam upodobań dziewczynek, zupełnie nie czuję ich "klimatów".
Moje doświadczenia jako dziewczynki, skończyły się w latach świetności Lalki Barbie.
Więcej po sklepach nie będę już biegała, nie mam. siły i nic mi się nie podoba.
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post śro, 19 cze 2013 - 14:43
Post #40

Tak myślałam, że padnie podobna odpowiedź.
Trudno, nie znam upodobań dziewczynek, zupełnie nie czuję ich "klimatów".
Moje doświadczenia jako dziewczynki, skończyły się w latach świetności Lalki Barbie.
Więcej po sklepach nie będę już biegała, nie mam. siły i nic mi się nie podoba.

--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
> Prezent dla 8-letniej koleżanki z klasy, pomóżcie
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 11:34
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama