Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

laserowa korekcja wzroku

> 
alusiaa
sob, 24 mar 2007 - 12:43
Czy któraś z Was coś slyszala lub miala?
Mam okazję,rodzice chcą mi fundnąć,ale trochę się boję... icon_redface.gif
alusiaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 579
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 00:22
SkÄ…d: Niby-landia
Nr użytkownika: 2,494




post sob, 24 mar 2007 - 12:43
Post #1

Czy któraś z Was coś slyszala lub miala?
Mam okazję,rodzice chcą mi fundnąć,ale trochę się boję... icon_redface.gif

--------------------
user posted image
cos_cos
sob, 24 mar 2007 - 12:49
Alusiaa podłączam się do pytania, również chciałabym się dowiedzieć.
JakÄ… masz wadÄ™?
cos_cos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,354
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 16:26
SkÄ…d: z tam tond
Nr użytkownika: 4,242




post sob, 24 mar 2007 - 12:49
Post #2

Alusiaa podłączam się do pytania, również chciałabym się dowiedzieć.
JakÄ… masz wadÄ™?

--------------------
zmiana nicka czasem jest bardzo potrzebna.
KM
sob, 24 mar 2007 - 21:43
Moja koleżanka jest po takiej operacji. Po kilku latach wzrok znowu zaczął jej się pogarszać-w szybkim tempie.
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post sob, 24 mar 2007 - 21:43
Post #3

Moja koleżanka jest po takiej operacji. Po kilku latach wzrok znowu zaczął jej się pogarszać-w szybkim tempie.
inka
sob, 24 mar 2007 - 23:13
Mój kolega jest po wstępnych badaniach, za ok 2 miesiące ma operacje, sama jestem ciekawa co i jak bo troche przyślepa jestem icon_rolleyes.gif
on będzie miał korekte tutaj: https://www.mavit.com.pl/index.php?strona=lkw

na tej stronie opisane jest co i jak pokolei wygląda.
inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,307
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 10:51
Nr użytkownika: 1,465




post sob, 24 mar 2007 - 23:13
Post #4

Mój kolega jest po wstępnych badaniach, za ok 2 miesiące ma operacje, sama jestem ciekawa co i jak bo troche przyślepa jestem icon_rolleyes.gif
on będzie miał korekte tutaj: https://www.mavit.com.pl/index.php?strona=lkw

na tej stronie opisane jest co i jak pokolei wygląda.
Kaszanka
pon, 26 mar 2007 - 07:52
Opinie są różne. Okulistka do której chodzę nie wypowiada się dosłownie tylko mnie pyta dlaczego tylu okulistów okulary nosi (w sensie bezpieczeństwa operacji). Mam dwóch kolegów po tych operacjach, chwalą sobie bardzo, mieli spore wady wzroku.
Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post pon, 26 mar 2007 - 07:52
Post #5

Opinie są różne. Okulistka do której chodzę nie wypowiada się dosłownie tylko mnie pyta dlaczego tylu okulistów okulary nosi (w sensie bezpieczeństwa operacji). Mam dwóch kolegów po tych operacjach, chwalą sobie bardzo, mieli spore wady wzroku.
Potwora
pon, 26 mar 2007 - 08:48
Ja tylko słyszałam, i to bardzo różne opinie. Po pierwsze zawsze jest prawdopodobieństwo, że część wady zostanie po operacji, np. masz - 4 a po zabiegu masz -1 więc i tak i tak trzeba będzie nosić okulary czy soczewki. Jest to najlepszy sposób dla osób z duzymi wadami bo dla nich np. między prawie ślepotą a -1 jest ogromna różnica i poprawa jakości życia. Po drugie wada lubi sobie wrócić - na to też nie dają gwarancji.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post pon, 26 mar 2007 - 08:48
Post #6

Ja tylko słyszałam, i to bardzo różne opinie. Po pierwsze zawsze jest prawdopodobieństwo, że część wady zostanie po operacji, np. masz - 4 a po zabiegu masz -1 więc i tak i tak trzeba będzie nosić okulary czy soczewki. Jest to najlepszy sposób dla osób z duzymi wadami bo dla nich np. między prawie ślepotą a -1 jest ogromna różnica i poprawa jakości życia. Po drugie wada lubi sobie wrócić - na to też nie dają gwarancji.
Coffee
pon, 26 mar 2007 - 16:29
CYTAT
Okulistka do której chodzę nie wypowiada się dosłownie tylko mnie pyta dlaczego tylu okulistów okulary nosi (w sensie bezpieczeństwa operacji)
mi to samo powiedziano...ze jednak dlaczego wszystkie osoby w mediach czy naukowcy nosza okulary badz szkla kontaktowe i ze wlasnie to przeznaczone dla osob ktore maja bardzo gleboka wade icon_sad.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post pon, 26 mar 2007 - 16:29
Post #7

CYTAT
Okulistka do której chodzę nie wypowiada się dosłownie tylko mnie pyta dlaczego tylu okulistów okulary nosi (w sensie bezpieczeństwa operacji)
mi to samo powiedziano...ze jednak dlaczego wszystkie osoby w mediach czy naukowcy nosza okulary badz szkla kontaktowe i ze wlasnie to przeznaczone dla osob ktore maja bardzo gleboka wade icon_sad.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
cos_cos
pon, 26 mar 2007 - 16:56
CYTAT(Ola Fisia)
Ja tylko sÅ‚yszaÅ‚am, i to bardzo różne opinie. Po pierwsze zawsze jest prawdopodobieÅ„stwo, że część wady zostanie po operacji, np. masz - 4 a po zabiegu masz  -1 wiÄ™c i tak i tak trzeba bÄ™dzie nosić okulary czy soczewki.


Dla mnie to by było rewelacyjne. Mam -4, po zabiegu zostaje mi -0,5.
Ja siebie uwielbiam w okularach. Brzydko wyglądam bez nich, ale chciałabym widzieć również gdy je zdejmę, np na basenie, czy gdy po prostu nie chcę mieć balastu na nosie. Soczewki niby mogłabym zakładać od czasu do czasu, ale ja pożądam cieniutkich szkieł w okularach i malutkiej wady;)
cos_cos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,354
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 16:26
SkÄ…d: z tam tond
Nr użytkownika: 4,242




post pon, 26 mar 2007 - 16:56
Post #8

CYTAT(Ola Fisia)
Ja tylko sÅ‚yszaÅ‚am, i to bardzo różne opinie. Po pierwsze zawsze jest prawdopodobieÅ„stwo, że część wady zostanie po operacji, np. masz - 4 a po zabiegu masz  -1 wiÄ™c i tak i tak trzeba bÄ™dzie nosić okulary czy soczewki.


Dla mnie to by było rewelacyjne. Mam -4, po zabiegu zostaje mi -0,5.
Ja siebie uwielbiam w okularach. Brzydko wyglądam bez nich, ale chciałabym widzieć również gdy je zdejmę, np na basenie, czy gdy po prostu nie chcę mieć balastu na nosie. Soczewki niby mogłabym zakładać od czasu do czasu, ale ja pożądam cieniutkich szkieł w okularach i malutkiej wady;)

--------------------
zmiana nicka czasem jest bardzo potrzebna.
Potwora
wto, 27 mar 2007 - 10:46
CYTAT(Nadia-ru)
CYTAT(Ola Fisia)
Ja tylko sÅ‚yszaÅ‚am, i to bardzo różne opinie. Po pierwsze zawsze jest prawdopodobieÅ„stwo, że część wady zostanie po operacji, np. masz - 4 a po zabiegu masz  -1 wiÄ™c i tak i tak trzeba bÄ™dzie nosić okulary czy soczewki.


Dla mnie to by było rewelacyjne. Mam -4, po zabiegu zostaje mi -0,5.
Ja siebie uwielbiam w okularach. Brzydko wyglądam bez nich, ale chciałabym widzieć również gdy je zdejmę, np na basenie, czy gdy po prostu nie chcę mieć balastu na nosie. Soczewki niby mogłabym zakładać od czasu do czasu, ale ja pożądam cieniutkich szkieł w okularach i malutkiej wady;)


Tak naprawdÄ™ to nie wioadomo czy wada zostanie i ile zostanie icon_wink.gif

W Twoim przypadku wystarczy włożyć w kieszeń jakies 4 tys. i ruszać na zabieg icon_lol.gif wink.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post wto, 27 mar 2007 - 10:46
Post #9

CYTAT(Nadia-ru)
CYTAT(Ola Fisia)
Ja tylko sÅ‚yszaÅ‚am, i to bardzo różne opinie. Po pierwsze zawsze jest prawdopodobieÅ„stwo, że część wady zostanie po operacji, np. masz - 4 a po zabiegu masz  -1 wiÄ™c i tak i tak trzeba bÄ™dzie nosić okulary czy soczewki.


Dla mnie to by było rewelacyjne. Mam -4, po zabiegu zostaje mi -0,5.
Ja siebie uwielbiam w okularach. Brzydko wyglądam bez nich, ale chciałabym widzieć również gdy je zdejmę, np na basenie, czy gdy po prostu nie chcę mieć balastu na nosie. Soczewki niby mogłabym zakładać od czasu do czasu, ale ja pożądam cieniutkich szkieł w okularach i malutkiej wady;)


Tak naprawdÄ™ to nie wioadomo czy wada zostanie i ile zostanie icon_wink.gif

W Twoim przypadku wystarczy włożyć w kieszeń jakies 4 tys. i ruszać na zabieg icon_lol.gif wink.gif
Malgood
wto, 27 mar 2007 - 13:35
znajomy miał robioną laserową korektę wzroku chyba z 2 lata temu. Narazie jest wszystko ok. Miał bardzo dużą wadę wzroku, szkła w okularach to miał tak grube jak dno ze szkalanki. Nie udało im się niestety skorygowac wady do zera ale w porównaniu z tym co było kiedyś to jest super.
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post wto, 27 mar 2007 - 13:35
Post #10

znajomy miał robioną laserową korektę wzroku chyba z 2 lata temu. Narazie jest wszystko ok. Miał bardzo dużą wadę wzroku, szkła w okularach to miał tak grube jak dno ze szkalanki. Nie udało im się niestety skorygowac wady do zera ale w porównaniu z tym co było kiedyś to jest super.

--------------------


cos_cos
wto, 27 mar 2007 - 15:01
CYTAT(Ola Fisia)
CYTAT(Nadia-ru)
CYTAT(Ola Fisia)
Ja tylko sÅ‚yszaÅ‚am, i to bardzo różne opinie. Po pierwsze zawsze jest prawdopodobieÅ„stwo, że część wady zostanie po operacji, np. masz - 4 a po zabiegu masz  -1 wiÄ™c i tak i tak trzeba bÄ™dzie nosić okulary czy soczewki.


Dla mnie to by było rewelacyjne. Mam -4, po zabiegu zostaje mi -0,5.
Ja siebie uwielbiam w okularach. Brzydko wyglądam bez nich, ale chciałabym widzieć również gdy je zdejmę, np na basenie, czy gdy po prostu nie chcę mieć balastu na nosie. Soczewki niby mogłabym zakładać od czasu do czasu, ale ja pożądam cieniutkich szkieł w okularach i malutkiej wady;)


Tak naprawdÄ™ to nie wioadomo czy wada zostanie i ile zostanie icon_wink.gif

W Twoim przypadku wystarczy włożyć w kieszeń jakies 4 tys. i ruszać na zabieg icon_lol.gif wink.gif


Przymierzam siÄ™ powolutku icon_wink.gif Za parÄ™ lat sobie zrobiÄ™.
cos_cos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,354
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 16:26
SkÄ…d: z tam tond
Nr użytkownika: 4,242




post wto, 27 mar 2007 - 15:01
Post #11

CYTAT(Ola Fisia)
CYTAT(Nadia-ru)
CYTAT(Ola Fisia)
Ja tylko sÅ‚yszaÅ‚am, i to bardzo różne opinie. Po pierwsze zawsze jest prawdopodobieÅ„stwo, że część wady zostanie po operacji, np. masz - 4 a po zabiegu masz  -1 wiÄ™c i tak i tak trzeba bÄ™dzie nosić okulary czy soczewki.


Dla mnie to by było rewelacyjne. Mam -4, po zabiegu zostaje mi -0,5.
Ja siebie uwielbiam w okularach. Brzydko wyglądam bez nich, ale chciałabym widzieć również gdy je zdejmę, np na basenie, czy gdy po prostu nie chcę mieć balastu na nosie. Soczewki niby mogłabym zakładać od czasu do czasu, ale ja pożądam cieniutkich szkieł w okularach i malutkiej wady;)


Tak naprawdÄ™ to nie wioadomo czy wada zostanie i ile zostanie icon_wink.gif

W Twoim przypadku wystarczy włożyć w kieszeń jakies 4 tys. i ruszać na zabieg icon_lol.gif wink.gif


Przymierzam siÄ™ powolutku icon_wink.gif Za parÄ™ lat sobie zrobiÄ™.

--------------------
zmiana nicka czasem jest bardzo potrzebna.
Potwora
wto, 27 mar 2007 - 23:08
CYTAT(Nadia-ru)
CYTAT(Ola Fisia)
CYTAT(Nadia-ru)
CYTAT(Ola Fisia)
Ja tylko sÅ‚yszaÅ‚am, i to bardzo różne opinie. Po pierwsze zawsze jest prawdopodobieÅ„stwo, że część wady zostanie po operacji, np. masz - 4 a po zabiegu masz  -1 wiÄ™c i tak i tak trzeba bÄ™dzie nosić okulary czy soczewki.


Dla mnie to by było rewelacyjne. Mam -4, po zabiegu zostaje mi -0,5.
Ja siebie uwielbiam w okularach. Brzydko wyglądam bez nich, ale chciałabym widzieć również gdy je zdejmę, np na basenie, czy gdy po prostu nie chcę mieć balastu na nosie. Soczewki niby mogłabym zakładać od czasu do czasu, ale ja pożądam cieniutkich szkieł w okularach i malutkiej wady;)


Tak naprawdÄ™ to nie wioadomo czy wada zostanie i ile zostanie icon_wink.gif

W Twoim przypadku wystarczy włożyć w kieszeń jakies 4 tys. i ruszać na zabieg icon_lol.gif wink.gif


Przymierzam siÄ™ powolutku icon_wink.gif Za parÄ™ lat sobie zrobiÄ™.


Ja też wink.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post wto, 27 mar 2007 - 23:08
Post #12

CYTAT(Nadia-ru)
CYTAT(Ola Fisia)
CYTAT(Nadia-ru)
CYTAT(Ola Fisia)
Ja tylko sÅ‚yszaÅ‚am, i to bardzo różne opinie. Po pierwsze zawsze jest prawdopodobieÅ„stwo, że część wady zostanie po operacji, np. masz - 4 a po zabiegu masz  -1 wiÄ™c i tak i tak trzeba bÄ™dzie nosić okulary czy soczewki.


Dla mnie to by było rewelacyjne. Mam -4, po zabiegu zostaje mi -0,5.
Ja siebie uwielbiam w okularach. Brzydko wyglądam bez nich, ale chciałabym widzieć również gdy je zdejmę, np na basenie, czy gdy po prostu nie chcę mieć balastu na nosie. Soczewki niby mogłabym zakładać od czasu do czasu, ale ja pożądam cieniutkich szkieł w okularach i malutkiej wady;)


Tak naprawdÄ™ to nie wioadomo czy wada zostanie i ile zostanie icon_wink.gif

W Twoim przypadku wystarczy włożyć w kieszeń jakies 4 tys. i ruszać na zabieg icon_lol.gif wink.gif


Przymierzam siÄ™ powolutku icon_wink.gif Za parÄ™ lat sobie zrobiÄ™.


Ja też wink.gif
amania
śro, 28 mar 2007 - 00:01
A ja i chciałabym i boję się.
No i nie interesuje mnie wada -1, bo ja nie lubię okularów, a moje oczy nie lubią soczewek.
Pewnie nie zdobędę się na korektę dotąd, dokąd moje oczy definitywnie nie zbuntują się przeciw soczewkom.
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post śro, 28 mar 2007 - 00:01
Post #13

A ja i chciałabym i boję się.
No i nie interesuje mnie wada -1, bo ja nie lubię okularów, a moje oczy nie lubią soczewek.
Pewnie nie zdobędę się na korektę dotąd, dokąd moje oczy definitywnie nie zbuntują się przeciw soczewkom.

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
alusiaa
sob, 31 mar 2007 - 11:35
nadia-ru -mam własnie -4( na lewe oko,na prawe mniej)
A może już więcej..?
I to jest wada wrodzona,gdzie zakładane okulary nie poprawiają widzenia.. icon_evil.gif
Mialam kiedys nawet soczewki toryczne,ale niemal nie bylo poprawy jakosci widzenia.
Gdy poszlam ostatnio na badanie wzroku do Fielmanna,powiedziano mi,że przy takiej wadzie,to tylko laser. icon_rolleyes.gif icon_question.gif
alusiaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 579
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 00:22
SkÄ…d: Niby-landia
Nr użytkownika: 2,494




post sob, 31 mar 2007 - 11:35
Post #14

nadia-ru -mam własnie -4( na lewe oko,na prawe mniej)
A może już więcej..?
I to jest wada wrodzona,gdzie zakładane okulary nie poprawiają widzenia.. icon_evil.gif
Mialam kiedys nawet soczewki toryczne,ale niemal nie bylo poprawy jakosci widzenia.
Gdy poszlam ostatnio na badanie wzroku do Fielmanna,powiedziano mi,że przy takiej wadzie,to tylko laser. icon_rolleyes.gif icon_question.gif

--------------------
user posted image
Kaszanka
wto, 24 kwi 2007 - 15:04
Byłam ostatnio u innej okulistki która chwaliła operacje oczu. Nie operuje się siatkówki, tylko się ją odkleja a laser robi wszystko co trzeba bez ingerencji w siatkówkę. Ja jeszcze byłam na czasie operacji siatkówki dlatego tak bardzo się bałam ale teraz... Ale ja tak lubię okulary icon_cool.gif
Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post wto, 24 kwi 2007 - 15:04
Post #15

Byłam ostatnio u innej okulistki która chwaliła operacje oczu. Nie operuje się siatkówki, tylko się ją odkleja a laser robi wszystko co trzeba bez ingerencji w siatkówkę. Ja jeszcze byłam na czasie operacji siatkówki dlatego tak bardzo się bałam ale teraz... Ale ja tak lubię okulary icon_cool.gif
cos_cos
wto, 24 kwi 2007 - 15:13
CYTAT(alusiaa)
nadia-ru -mam własnie -4( na lewe oko,na prawe mniej)
A może już więcej..?
I to jest wada wrodzona,gdzie zakÅ‚adane okulary nie poprawiajÄ… widzenia.. icon_evil.gif  
Mialam kiedys nawet soczewki toryczne,ale niemal nie bylo poprawy jakosci widzenia.
Gdy poszlam ostatnio na badanie wzroku do Fielmanna,powiedziano mi,że przy takiej wadzie,to tylko laser. icon_rolleyes.gif  :?:


Ojej... wspolczuje, ja jak zdejme okulary to przy moich -4 widze tak zle, ze mi sie kreci w glowie icon_sad.gif
To jak Tobie nic nie pomaga to kaplica.

Może skuś się na ten laser? Jak rodzice chcą fundnąć to ja bym poszła:)
Mi też mama powiedziała, że mi zapłaci za to. Ja muszę czekać jeszcze, bo nie mam 21 lat. Niby czasem robią wcześniej, ale mi jeszcze gałka rośnie.


Kaszanna ja tez lubie okulary. Bardzo lubie siebie w okularach. Zreszta wydaje mi sie, ze nie wygladam w nich zle. Jak sadzicie? Fotka w avku;)
Ale mnie te okulary przeszkadzajÄ….
Nie ma nic bardziej wkurzającego niż pójście na basen i niemożność odczytania godziny na zegarze ;(
Poza tym sport... no coz, w okularach nie za wygodnie icon_sad.gif
cos_cos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,354
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 16:26
SkÄ…d: z tam tond
Nr użytkownika: 4,242




post wto, 24 kwi 2007 - 15:13
Post #16

CYTAT(alusiaa)
nadia-ru -mam własnie -4( na lewe oko,na prawe mniej)
A może już więcej..?
I to jest wada wrodzona,gdzie zakÅ‚adane okulary nie poprawiajÄ… widzenia.. icon_evil.gif  
Mialam kiedys nawet soczewki toryczne,ale niemal nie bylo poprawy jakosci widzenia.
Gdy poszlam ostatnio na badanie wzroku do Fielmanna,powiedziano mi,że przy takiej wadzie,to tylko laser. icon_rolleyes.gif  :?:


Ojej... wspolczuje, ja jak zdejme okulary to przy moich -4 widze tak zle, ze mi sie kreci w glowie icon_sad.gif
To jak Tobie nic nie pomaga to kaplica.

Może skuś się na ten laser? Jak rodzice chcą fundnąć to ja bym poszła:)
Mi też mama powiedziała, że mi zapłaci za to. Ja muszę czekać jeszcze, bo nie mam 21 lat. Niby czasem robią wcześniej, ale mi jeszcze gałka rośnie.


Kaszanna ja tez lubie okulary. Bardzo lubie siebie w okularach. Zreszta wydaje mi sie, ze nie wygladam w nich zle. Jak sadzicie? Fotka w avku;)
Ale mnie te okulary przeszkadzajÄ….
Nie ma nic bardziej wkurzającego niż pójście na basen i niemożność odczytania godziny na zegarze ;(
Poza tym sport... no coz, w okularach nie za wygodnie icon_sad.gif

--------------------
zmiana nicka czasem jest bardzo potrzebna.
truska
pon, 21 maj 2007 - 19:13
Tez jestem chętna na operacje laserową,
ale narazie nie mam tyle kasy i dokładnych informacji na temat zabiegu
ALe moze w przyszłości zrobię sobie , ]bardzo bym chciała:)
truska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,679
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 10:17
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 3,468

GG:


post pon, 21 maj 2007 - 19:13
Post #17

Tez jestem chętna na operacje laserową,
ale narazie nie mam tyle kasy i dokładnych informacji na temat zabiegu
ALe moze w przyszłości zrobię sobie , ]bardzo bym chciała:)

--------------------
"Nie bój sie du?ych kroków - nie pokonasz przepa?ci dwoma ma?ymi" David Lloyd George

Swietokrzyskie na weekend

13.10.2005- Weroniczka

16.10.2007 Wiktorek

21.07.2013 Nikodem
az
śro, 28 lis 2007 - 09:23
CYTAT(Nadia-ru @ wto, 24 kwi 2007 - 17:13) *
Nie ma nic bardziej wkurzającego niż pójście na basen i niemożność odczytania godziny na zegarze ;(
Poza tym sport... no coz, w okularach nie za wygodnie icon_sad.gif

Zrób sobie szkła korekcyjne w okularach do pływania. No i są okulary sportowe do których wkłada się szkła.
Ja też chciałabym operację i boję się 41.gif 32.gif
az


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 813
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 11:27
Skąd: Mysłowice
Nr użytkownika: 2,794




post śro, 28 lis 2007 - 09:23
Post #18

CYTAT(Nadia-ru @ wto, 24 kwi 2007 - 17:13) *
Nie ma nic bardziej wkurzającego niż pójście na basen i niemożność odczytania godziny na zegarze ;(
Poza tym sport... no coz, w okularach nie za wygodnie icon_sad.gif

Zrób sobie szkła korekcyjne w okularach do pływania. No i są okulary sportowe do których wkłada się szkła.
Ja też chciałabym operację i boję się 41.gif 32.gif


--------------------
Zuzia (11/01/04) i Janek (04/10/06)
makler
śro, 13 lut 2008 - 18:24
moja żona przeszła taką operację i nie żałuje... nie nosi już okularów, wygląda młodziej o kilka lat i nie traci kasy na te soczewki icon_smile.gif
makler


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 28
Dołączył: śro, 13 lut 08 - 17:07
Nr użytkownika: 18,182




post śro, 13 lut 2008 - 18:24
Post #19

moja żona przeszła taką operację i nie żałuje... nie nosi już okularów, wygląda młodziej o kilka lat i nie traci kasy na te soczewki icon_smile.gif
kasiunia243
wto, 13 paź 2009 - 18:19
Witam icon_smile.gif ja miałam zabieg kilka dni temu w Weiss Klinik w Chorzowie i jestem bardzo zadowolona .... korygowałam sobie wade -2,5 i 3,75 mam teraz 0 i 025 icon_smile.gif jestem naprawde bardzo zadwolona z wyniku operacji i z samego przebiegu ... nareszczie bede mogła iść normalnie pobiegać icon_smile.gif Gorąco polecam!
kasiunia243


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 13 paź 09 - 18:11
Nr użytkownika: 29,559




post wto, 13 paź 2009 - 18:19
Post #20

Witam icon_smile.gif ja miałam zabieg kilka dni temu w Weiss Klinik w Chorzowie i jestem bardzo zadowolona .... korygowałam sobie wade -2,5 i 3,75 mam teraz 0 i 025 icon_smile.gif jestem naprawde bardzo zadwolona z wyniku operacji i z samego przebiegu ... nareszczie bede mogła iść normalnie pobiegać icon_smile.gif Gorąco polecam!
> laserowa korekcja wzroku
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 10:50
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama