Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Dokąd na wycieczkę w okolice Wrocławia?

> 


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post piÄ…, 24 lut 2017 - 14:09
Post #21

Jeżeli będziesz kiedyś chciał wyjechać na śląsk z dziećmi to polecam Ci przeczytać ten artykuł: https://pozytywka.com/10-najlepszych-atrakc...zieci-na-slasku
Opisuje rewelacyjne miejsca dla dzieci na śląsku icon_smile.gif
megajza
śro, 24 maj 2017 - 13:59
Polecam wybrać się w Góry Stołowe, a jeśli chodzi o ścisły Wrocław to oczywiście ZOO. A zjeść dobrze można w pizzerii Party Pizza, bardzo smaczne pizze, również dla dzieci.
megajza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: śro, 15 lut 17 - 17:54
Nr użytkownika: 48,866




post śro, 24 maj 2017 - 13:59
Post #22

Polecam wybrać się w Góry Stołowe, a jeśli chodzi o ścisły Wrocław to oczywiście ZOO. A zjeść dobrze można w pizzerii Party Pizza, bardzo smaczne pizze, również dla dzieci.
AgaS.
czw, 03 sie 2017 - 11:03
Ja również polecam Ślężę. Na szczycie można zorganizować ognisko i piec kiełbaski, co dla dzieciaków jest dużo większą atrakcją niż grill. Na samą górę wchodzi się dość przyjemnie, pośród lasów. Atrakcje pradziejowe nie wzbudzały większego zainteresowania, ale cóż.... ognisko wszystko wynagrodziło icon_wink.gif
AgaS.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: czw, 13 lip 17 - 12:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 49,992




post czw, 03 sie 2017 - 11:03
Post #23

Ja również polecam Ślężę. Na szczycie można zorganizować ognisko i piec kiełbaski, co dla dzieciaków jest dużo większą atrakcją niż grill. Na samą górę wchodzi się dość przyjemnie, pośród lasów. Atrakcje pradziejowe nie wzbudzały większego zainteresowania, ale cóż.... ognisko wszystko wynagrodziło icon_wink.gif
Kamilek84
piÄ…, 27 lip 2018 - 12:12
Może trochę nie w temacie po trochę dalej od Wrocławia, ale w sumie na jeden dzień wycieczka w sam raz. Chodzi mi o Park Miniatur w Kowarach. Dla dzieci idealna rozrywka, nie dość, że się czegoś dowiedzą to jeszcze obok jest dla nich bawialnia.
Kamilek84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pon, 23 lip 18 - 14:53
Nr użytkownika: 51,890




post piÄ…, 27 lip 2018 - 12:12
Post #24

Może trochę nie w temacie po trochę dalej od Wrocławia, ale w sumie na jeden dzień wycieczka w sam raz. Chodzi mi o Park Miniatur w Kowarach. Dla dzieci idealna rozrywka, nie dość, że się czegoś dowiedzą to jeszcze obok jest dla nich bawialnia.
bebniarzjac
pon, 29 paź 2018 - 16:44
Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
bebniarzjac


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 29 paź 18 - 16:25
Nr użytkownika: 52,254




post pon, 29 paź 2018 - 16:44
Post #25

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...

--------------------
Jestem optymistÄ…. Bycie kimkolwiek innym nie zdaje siÄ™ być do czegokolwiek przydatne – Winston Churchill
swinkahalinka
śro, 26 gru 2018 - 12:14
Zdecydowanie polecam Pałac Marianny Orańskiej w Ząbkowicach Śląskich, później Kopalnię Złota w Złotym Stoku, a na koniec można podjechać do pięknego zamku Jánský Vrch, które jest w Czechach, ale nie daleko granicy z Polską.
swinkahalinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: śro, 26 gru 18 - 12:10
Nr użytkownika: 52,483




post śro, 26 gru 2018 - 12:14
Post #26

Zdecydowanie polecam Pałac Marianny Orańskiej w Ząbkowicach Śląskich, później Kopalnię Złota w Złotym Stoku, a na koniec można podjechać do pięknego zamku Jánský Vrch, które jest w Czechach, ale nie daleko granicy z Polską.
wydra
pon, 07 sty 2019 - 15:28
Kawałek od Wrocławia i bardziej na ciepłą pogodę, ale Góry Sowie i Srebrna Góra <3 Miejsce magiczne i przepiękne, przepełnione wciąż żywą historią. Polecam zwłaszcza firmę https://www.kortunal.com bo zapewniają i przewodnika po terenie jak i mogą rozłożyć stanowiska alpinistyczne typu ścianka wspinaczkowa czy most linowy icon_biggrin.gif
wydra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pon, 07 sty 19 - 15:14
Nr użytkownika: 52,540




post pon, 07 sty 2019 - 15:28
Post #27

Kawałek od Wrocławia i bardziej na ciepłą pogodę, ale Góry Sowie i Srebrna Góra <3 Miejsce magiczne i przepiękne, przepełnione wciąż żywą historią. Polecam zwłaszcza firmę https://www.kortunal.com bo zapewniają i przewodnika po terenie jak i mogą rozłożyć stanowiska alpinistyczne typu ścianka wspinaczkowa czy most linowy icon_biggrin.gif
> DokÄ…d na wycieczkÄ™ w okolice WrocÅ‚awia?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 14:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama