Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

bol miesni przy anginie ropnej

> 
ciao
wto, 09 cze 2009 - 13:08
mam angine ropna,antybiotyk(klacid) i od niedzieli nie widze zadnej poprawy,ten bol gardzla jakos bym jeszcze mogla zniesc ale mnie potwornie bola miesnie i stawy(myslalam ze tak jest tylko przy grypie) do tego codziennie mam goraczke 38,5
Co moge wziasc na te bole?
ciao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,908
Dołączył: czw, 27 sty 05 - 18:23
SkÄ…d: Krakow
Nr użytkownika: 2,595




post wto, 09 cze 2009 - 13:08
Post #1

mam angine ropna,antybiotyk(klacid) i od niedzieli nie widze zadnej poprawy,ten bol gardzla jakos bym jeszcze mogla zniesc ale mnie potwornie bola miesnie i stawy(myslalam ze tak jest tylko przy grypie) do tego codziennie mam goraczke 38,5
Co moge wziasc na te bole?

--------------------
Brak polskich literowek
moko.
wto, 09 cze 2009 - 21:27
Tez walczę z anginą ropną i bolą mnie tylko(aż) stawy i biorę dodatkowo nurofen. Też mam wrażenie, że antybiotyk nie działa icon_sad.gif mam duomox.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 09 cze 2009 - 21:27
Post #2

Tez walczę z anginą ropną i bolą mnie tylko(aż) stawy i biorę dodatkowo nurofen. Też mam wrażenie, że antybiotyk nie działa icon_sad.gif mam duomox.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Aga78
wto, 09 cze 2009 - 23:09
Skoro cały czas gorączkujesz i czujesz sie paskudnie, to może antybiotyk nie jest trafiony. Mysle, ze poiwnnas koniecznie wybrac sie na kontrole do lekarza. Na bole miesniowe tez bym polecala ibuprofen (Nurofen, Ibum). Pozdrawaim
Aga78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,256
Dołączył: pią, 10 mar 06 - 12:53
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk, kiedyÅ› nad morzem :)
Nr użytkownika: 5,195




post wto, 09 cze 2009 - 23:09
Post #3

Skoro cały czas gorączkujesz i czujesz sie paskudnie, to może antybiotyk nie jest trafiony. Mysle, ze poiwnnas koniecznie wybrac sie na kontrole do lekarza. Na bole miesniowe tez bym polecala ibuprofen (Nurofen, Ibum). Pozdrawaim

--------------------
skanna
wto, 09 cze 2009 - 23:27
Antybiotyk to chyba ma prawo działać nawet do trzech dób? Znaczy, żeby efekty jego działania było widać.
A mięśnie to bolą mnie zawsze, jak tylko temperatura idzie do góry, nie musi być nawet gorączka, wystarczy mi stan podgorączkowy.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post wto, 09 cze 2009 - 23:27
Post #4

Antybiotyk to chyba ma prawo działać nawet do trzech dób? Znaczy, żeby efekty jego działania było widać.
A mięśnie to bolą mnie zawsze, jak tylko temperatura idzie do góry, nie musi być nawet gorączka, wystarczy mi stan podgorączkowy.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
ciao
śro, 10 cze 2009 - 13:00
CYTAT(skanna @ Wed, 10 Jun 2009 - 00:27) *
Antybiotyk to chyba ma prawo działać nawet do trzech dób? Znaczy, żeby efekty jego działania było widać.
A mięśnie to bolą mnie zawsze, jak tylko temperatura idzie do góry, nie musi być nawet gorączka, wystarczy mi stan podgorączkowy.


Dzisiaj czwarty dzien,po pozarciu iles tam tabletek przeciwbolowych dzisiaj ....nIC MNIE NIE BOLI brawo_bis.gif
Wiec chyba racja ze trzeba ze trzy dni sie pomeczyc a efekt po antybiotykach jest w czwartej dobie


TFU TFU kurcze a moze zapesze i jutro od nowa bedzie kongo...? 43.gif
ciao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,908
Dołączył: czw, 27 sty 05 - 18:23
SkÄ…d: Krakow
Nr użytkownika: 2,595




post śro, 10 cze 2009 - 13:00
Post #5

CYTAT(skanna @ Wed, 10 Jun 2009 - 00:27) *
Antybiotyk to chyba ma prawo działać nawet do trzech dób? Znaczy, żeby efekty jego działania było widać.
A mięśnie to bolą mnie zawsze, jak tylko temperatura idzie do góry, nie musi być nawet gorączka, wystarczy mi stan podgorączkowy.


Dzisiaj czwarty dzien,po pozarciu iles tam tabletek przeciwbolowych dzisiaj ....nIC MNIE NIE BOLI brawo_bis.gif
Wiec chyba racja ze trzeba ze trzy dni sie pomeczyc a efekt po antybiotykach jest w czwartej dobie


TFU TFU kurcze a moze zapesze i jutro od nowa bedzie kongo...? 43.gif


--------------------
Brak polskich literowek
yolkaa
piÄ…, 28 wrz 2018 - 15:03
Kochane a próbowałyście w takich sytuacjach działać też doraźnie, do miejscowo, żezy ulżyć tym mięśniom? Mam podobne problemy i zastanawiam się czy zastosować coś z naproksenem, żeby ulżyć sobie troszkę w cierpieniu. Myślę o np. Harpagon Forte Max, bo w wielu artykułach opisują go jako jeden z ciekawszych preparatów na ból mięśni... https://bola-miesnie.pl/skuteczny-lek-bol-plecow/ Kurcze, nie wiem na co się zdecydować, co uważacie?
yolkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pią, 28 wrz 18 - 14:59
Nr użytkownika: 52,108




post piÄ…, 28 wrz 2018 - 15:03
Post #6

Kochane a próbowałyście w takich sytuacjach działać też doraźnie, do miejscowo, żezy ulżyć tym mięśniom? Mam podobne problemy i zastanawiam się czy zastosować coś z naproksenem, żeby ulżyć sobie troszkę w cierpieniu. Myślę o np. Harpagon Forte Max, bo w wielu artykułach opisują go jako jeden z ciekawszych preparatów na ból mięśni... https://bola-miesnie.pl/skuteczny-lek-bol-plecow/ Kurcze, nie wiem na co się zdecydować, co uważacie?
> bol miesni przy anginie ropnej
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 22:50
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama