Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

zajecia dla 3latka

, w olsztynie
> , w olsztynie
gosiagosia
śro, 23 maj 2012 - 12:42
chcialabym mlodego gdzies zapisac, najlepiej na cos ruchowego, bo to lubi najbardziej. myslalam o rytmice np. znalazlam jedna szkole i w ostatecznosci tam sie zapiszemy i zobaczymy czy sie spodoba. ale szukam nadal. znalazlam np klub mam, ale na stronie ost watek z 2009 roku, wiec nie wiem czy istnieje ona. moze ktos ma informacje - miesci sie w CH alfa. znalazlam tez kraine pomaranczy, ale strony nie moge znalezc, czekam na odpowiedz od nich.

moze ktores male dziecko uczeszcza na takie zajecia i moglybyscie cos polecic? a moze w kazdym wiekszym miescie mieszcza sie jakies kluby, ktore moglybyscie polecic?

jak tak szukam co bardziej znane i wszechobecne, to zajecia dopiero dla dzieci od 6lat

edit lit

Ten post edytował gosiagosia czw, 24 maj 2012 - 16:34
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post śro, 23 maj 2012 - 12:42
Post #1

chcialabym mlodego gdzies zapisac, najlepiej na cos ruchowego, bo to lubi najbardziej. myslalam o rytmice np. znalazlam jedna szkole i w ostatecznosci tam sie zapiszemy i zobaczymy czy sie spodoba. ale szukam nadal. znalazlam np klub mam, ale na stronie ost watek z 2009 roku, wiec nie wiem czy istnieje ona. moze ktos ma informacje - miesci sie w CH alfa. znalazlam tez kraine pomaranczy, ale strony nie moge znalezc, czekam na odpowiedz od nich.

moze ktores male dziecko uczeszcza na takie zajecia i moglybyscie cos polecic? a moze w kazdym wiekszym miescie mieszcza sie jakies kluby, ktore moglybyscie polecic?

jak tak szukam co bardziej znane i wszechobecne, to zajecia dopiero dla dzieci od 6lat

edit lit

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Kocisława zwana...
śro, 23 maj 2012 - 15:58
Bywając w "abecadle" często widzę mamy z dziećmi na zajęciach dla "przedszkolaków". I dzieci i rodzice wydają się być zadowoleni.
Kocisława zwana...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,274
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 22:17
SkÄ…d: olsztyn
Nr użytkownika: 14,326




post śro, 23 maj 2012 - 15:58
Post #2

Bywając w "abecadle" często widzę mamy z dziećmi na zajęciach dla "przedszkolaków". I dzieci i rodzice wydają się być zadowoleni.

--------------------
Aśka-mama Marty

Warkoty-koty z Warmii
ATeFKa
śro, 23 maj 2012 - 16:58
Z tego co sie orientuje to w abecadle są zapisy i jak zwykle już nie ma miejsc. Ale jak sie zapiszesz to daj znać.
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post śro, 23 maj 2012 - 16:58
Post #3

Z tego co sie orientuje to w abecadle są zapisy i jak zwykle już nie ma miejsc. Ale jak sie zapiszesz to daj znać.

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
gosiagosia
śro, 23 maj 2012 - 20:41
no wlasnie weszlam na ich strone, ale tam konkretnego nie ma. to trzeba sie zapisywac? bo ja nie wiem na jakiej zasadzie tam sie przychodzi
kraina pomaranczy juz nie ma, pani mi dzis odpisala. cos jeszcze w SM nagorki, ale nic nie moge znalezc.
zostaje nam chyba tylko yamaha
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post śro, 23 maj 2012 - 20:41
Post #4

no wlasnie weszlam na ich strone, ale tam konkretnego nie ma. to trzeba sie zapisywac? bo ja nie wiem na jakiej zasadzie tam sie przychodzi
kraina pomaranczy juz nie ma, pani mi dzis odpisala. cos jeszcze w SM nagorki, ale nic nie moge znalezc.
zostaje nam chyba tylko yamaha

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Filip_inka
czw, 24 maj 2012 - 13:13
gosiagosia piszesz co Ty lubisz najbardziej ale wiesz co lubi Twoje dziecko?

popytaj czy sa u was zajecia pokazowe... ja z Filipem chodzilam na rozne i np judo absolutnie mu nie pasowalo, a taniec jak najbardziej.
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post czw, 24 maj 2012 - 13:13
Post #5

gosiagosia piszesz co Ty lubisz najbardziej ale wiesz co lubi Twoje dziecko?

popytaj czy sa u was zajecia pokazowe... ja z Filipem chodzilam na rozne i np judo absolutnie mu nie pasowalo, a taniec jak najbardziej.

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
gosiagosia
czw, 24 maj 2012 - 16:28
literowka sie wkradla, on to lubi a nie ja icon_smile.gif
on by chetnie poszedl na sztuki walki, ale jest za maly. zreszta wydaje mi sie, ze wolalby popatrzec niz uczestniczyc

Ten post edytował gosiagosia czw, 24 maj 2012 - 16:29
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post czw, 24 maj 2012 - 16:28
Post #6

literowka sie wkradla, on to lubi a nie ja icon_smile.gif
on by chetnie poszedl na sztuki walki, ale jest za maly. zreszta wydaje mi sie, ze wolalby popatrzec niz uczestniczyc

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
> zajecia dla 3latka, w olsztynie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 22:12
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama