Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Hula hop na boczki

> 
Ma.
czw, 02 cze 2011 - 11:13
Prada, świetnie icon_smile.gif Chciałabym i ja nauczyć się kręcenia, ale no za nic nie chce mi wyjść :< Póki co od dwóch tygodni dieta MŻ, skakanka, brzuszki i A6W. Mam nadzieję, że pomoże. W zeszłym roku męczyłam hula, w sumie jakiś efekt był, ale bardziej się wkurzałam, bo po max 3 okrążeniach spadało :/
Ma.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,238
Dołączył: śro, 11 lut 09 - 14:44
Skąd: swietokrzyskie
Nr użytkownika: 25,402

GG:


post czw, 02 cze 2011 - 11:13
Post #41

Prada, świetnie icon_smile.gif Chciałabym i ja nauczyć się kręcenia, ale no za nic nie chce mi wyjść :< Póki co od dwóch tygodni dieta MŻ, skakanka, brzuszki i A6W. Mam nadzieję, że pomoże. W zeszłym roku męczyłam hula, w sumie jakiś efekt był, ale bardziej się wkurzałam, bo po max 3 okrążeniach spadało :/
Uleńka
czw, 02 cze 2011 - 11:21
Wiesz co nie poddawaj sie ja prze okragly tydzien krecilam jak ty, trzy obroty i spada, ale nie dalam sie w koncu wyszlo, dzien w dzien bite 30 minut podnosilam i zaczynalam od nowa, teraz tez mi spada ale juz nie tak czesto, podnosze i krece dalej, efektami sie nie chwale, bo krotko krece ale nie dam znac za jakis czas
Uleńka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,924
Dołączył: pią, 28 gru 07 - 17:33
Nr użytkownika: 17,361




post czw, 02 cze 2011 - 11:21
Post #42

Wiesz co nie poddawaj sie ja prze okragly tydzien krecilam jak ty, trzy obroty i spada, ale nie dalam sie w koncu wyszlo, dzien w dzien bite 30 minut podnosilam i zaczynalam od nowa, teraz tez mi spada ale juz nie tak czesto, podnosze i krece dalej, efektami sie nie chwale, bo krotko krece ale nie dam znac za jakis czas

--------------------



karolaSz
czw, 02 cze 2011 - 11:55
Kupuję hula hop! spróbować zawsze można, chociaż nie jestem pewna, czy dam radę nim kręcić przez dłuższą chwilę, zobaczymy icon_wink.gif
karolaSz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: wto, 31 maj 11 - 13:43
Nr użytkownika: 36,784




post czw, 02 cze 2011 - 11:55
Post #43

Kupuję hula hop! spróbować zawsze można, chociaż nie jestem pewna, czy dam radę nim kręcić przez dłuższą chwilę, zobaczymy icon_wink.gif
Latte_macchiato
pią, 03 cze 2011 - 09:11
ja nie mogę brzuszków, mam tarczycę a z hula hop mogę w zawodach startować..kiedyś tez mi spadało i wkurzało ale teraz ... miodzio icon_wink.gif tzn znów od września zacznę jak Ninke oddam na zewnątrz 03.gif
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post pią, 03 cze 2011 - 09:11
Post #44

ja nie mogę brzuszków, mam tarczycę a z hula hop mogę w zawodach startować..kiedyś tez mi spadało i wkurzało ale teraz ... miodzio icon_wink.gif tzn znów od września zacznę jak Ninke oddam na zewnątrz 03.gif

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
menenka

Go??







post pią, 03 cze 2011 - 13:10
Post #45

Ja posiadam takie podobne: https://allegro.pl/6002-30-hula-hoop-hop-we...1632888075.html

Na początku sińce miałam straszliwe. Ale zawzięłam się i kręciłam mimo to. Dorobiłam się wtedy krwiaków na miejscu sińców. icon_biggrin.gif Przestałam na okres pozbycia się krwiaków, a potem już jakoś było ok. Na początku "ukręciłam" z 5 - 7 obrotów. Jak było z 10 to cieszyłam się jak głupia. icon_biggrin.gif Potem już przeliczałam na setki. Boczki były naprawdę ok. Potem się zapuściłam. ;( i znów planuję wielki powrót. Motywacji na razie brak, a hula stoi wykorzystywane jedynie przez mojego syna, który lubi patrzeć jak się samo fajnie kręci. icon_wink.gif
*ewcia84*
sob, 04 cze 2011 - 10:50
hej.ja mam takie metalowe jeszcze za czasow mojego dziecinstwa wygrzebalam u mamy w piwnicy ale nic mi nie wychodzi moze za duzy brzuch mam bo spada jak cholera
*ewcia84*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 285
Dołączył: wto, 04 sie 09 - 13:37
Skąd: bialystok
Nr użytkownika: 28,521

GG:


post sob, 04 cze 2011 - 10:50
Post #46

hej.ja mam takie metalowe jeszcze za czasow mojego dziecinstwa wygrzebalam u mamy w piwnicy ale nic mi nie wychodzi moze za duzy brzuch mam bo spada jak cholera

--------------------


Eliszka
wto, 05 lip 2011 - 21:54
Kupiłam sobie w końcu!! Takie masujące icon_smile.gif
I jestem zaskoczona bo z 15 lat nie kręciłam a dziś zakręciłam i nie spadało !
10 minut kręcę bez przerwy i gdybym nie była po prostu zmęczona to kręciłabym dalej. (ech ta kondycja... ale nic to, wyrobi się)
Faktycznie boli. Ale dostałam gratis taki pas, który kiedy założę to nie boli. Myślę, ze przyzwyczaję się do tego i nie będę w końcu go potrzebować.
Zmierzona jestem - za tydzień porównam - mam nadzieję, ze będzie pierwszy efekt.
Eliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,973
Dołączył: wto, 20 lut 07 - 20:02
Skąd: ...
Nr użytkownika: 11,277

GG:


post wto, 05 lip 2011 - 21:54
Post #47

Kupiłam sobie w końcu!! Takie masujące icon_smile.gif
I jestem zaskoczona bo z 15 lat nie kręciłam a dziś zakręciłam i nie spadało !
10 minut kręcę bez przerwy i gdybym nie była po prostu zmęczona to kręciłabym dalej. (ech ta kondycja... ale nic to, wyrobi się)
Faktycznie boli. Ale dostałam gratis taki pas, który kiedy założę to nie boli. Myślę, ze przyzwyczaję się do tego i nie będę w końcu go potrzebować.
Zmierzona jestem - za tydzień porównam - mam nadzieję, ze będzie pierwszy efekt.

--------------------

Eliszka,
Jan Kornel



i Hanna Faustyna

Tigerek
wto, 05 lip 2011 - 21:59
No to ja dołączam do ekipy - jako że nigdy nie umiałam, dopiero się uczę na zwykłym plastikowym, żeby opanować generalnie technikę (filmiki nic mi nie dały, intuicyjnie się uczę), sportowe(masujące) już kupione i czeka na to, aż nie będzie za dużo huku przy kręceniu od upadającego kółka icon_wink.gif
Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post wto, 05 lip 2011 - 21:59
Post #48

No to ja dołączam do ekipy - jako że nigdy nie umiałam, dopiero się uczę na zwykłym plastikowym, żeby opanować generalnie technikę (filmiki nic mi nie dały, intuicyjnie się uczę), sportowe(masujące) już kupione i czeka na to, aż nie będzie za dużo huku przy kręceniu od upadającego kółka icon_wink.gif

--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
Eliszka
śro, 06 lip 2011 - 10:40
A ja dzisiaj obolała!!
Kręciłam wczoraj z godzinę chyba ! A dziś boli mnie wszystko wokół talii (na szczęście tylko jak próbuję kręcić).
A większość czasu kręciłam z pasem. (Neoprenowym)
Pokręcę trochę, ale na pewno mniej niż wczoraj. Nie chcę się całkiem załatwić/
Eliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,973
Dołączył: wto, 20 lut 07 - 20:02
Skąd: ...
Nr użytkownika: 11,277

GG:


post śro, 06 lip 2011 - 10:40
Post #49

A ja dzisiaj obolała!!
Kręciłam wczoraj z godzinę chyba ! A dziś boli mnie wszystko wokół talii (na szczęście tylko jak próbuję kręcić).
A większość czasu kręciłam z pasem. (Neoprenowym)
Pokręcę trochę, ale na pewno mniej niż wczoraj. Nie chcę się całkiem załatwić/

--------------------

Eliszka,
Jan Kornel



i Hanna Faustyna

Ulinka
czw, 07 lip 2011 - 13:31
A moje koło stoi w kącie i wieczorami robi do mnie dobrą minę , a ja NIC.
No weź mnie ktoś kopnij i zmobilizuj. 21.gif
Ulinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,479
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 14:21
Skąd: z nad morza
Nr użytkownika: 2,505

GG:


post czw, 07 lip 2011 - 13:31
Post #50

A moje koło stoi w kącie i wieczorami robi do mnie dobrą minę , a ja NIC.
No weź mnie ktoś kopnij i zmobilizuj. 21.gif

--------------------


i



Eliszka
czw, 07 lip 2011 - 13:58
CYTAT(Ulinka @ Thu, 07 Jul 2011 - 12:31) *
A moje koło stoi w kącie i wieczorami robi do mnie dobrą minę , a ja NIC.
No weź mnie ktoś kopnij i zmobilizuj. 21.gif

Kop !!!
Jak się sama nie zmobilizujesz to nik na pomoże, ale wirtualnym kopem służę icon_smile.gif
Eliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,973
Dołączył: wto, 20 lut 07 - 20:02
Skąd: ...
Nr użytkownika: 11,277

GG:


post czw, 07 lip 2011 - 13:58
Post #51

CYTAT(Ulinka @ Thu, 07 Jul 2011 - 12:31) *
A moje koło stoi w kącie i wieczorami robi do mnie dobrą minę , a ja NIC.
No weź mnie ktoś kopnij i zmobilizuj. 21.gif

Kop !!!
Jak się sama nie zmobilizujesz to nik na pomoże, ale wirtualnym kopem służę icon_smile.gif

--------------------

Eliszka,
Jan Kornel



i Hanna Faustyna

biedronka83
czw, 07 lip 2011 - 15:53
Hej dziewczyny! Mogę się poradzić? Widzę temat boczków. Ja jestem chudą kobitką ale mam problem ze skórą na brzuchu icon_sad.gif zostało mi jej sporo po porodzie. I każdy mi mówi że się jej nie pozbędę dlatego mam pytanie czy się orientujecie może czy takie koło jakiego używacie pomoże na tą skórę? Czy to tylko na boczki? Będę wdzięczna za pomoc bo nie dość że jestem chuda i nie mam biustu to ten brzuch mi tylko wystaje i okropnie to wygląda icon_sad.gif
biedronka83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,833
Dołączył: czw, 02 kwi 09 - 12:09
Skąd: Małopolska
Nr użytkownika: 26,492




post czw, 07 lip 2011 - 15:53
Post #52

Hej dziewczyny! Mogę się poradzić? Widzę temat boczków. Ja jestem chudą kobitką ale mam problem ze skórą na brzuchu icon_sad.gif zostało mi jej sporo po porodzie. I każdy mi mówi że się jej nie pozbędę dlatego mam pytanie czy się orientujecie może czy takie koło jakiego używacie pomoże na tą skórę? Czy to tylko na boczki? Będę wdzięczna za pomoc bo nie dość że jestem chuda i nie mam biustu to ten brzuch mi tylko wystaje i okropnie to wygląda icon_sad.gif

--------------------
Latte_macchiato
nie, 10 lip 2011 - 10:59
biedronka83 wiszącą, wiotką skórę po ciąży usunie tylko zabieg operacji plastycznej, żadne hula-hop, brzuszki nie wchłoną jej. Ja po ciązy dużo ćwiczyłam, byłam szczupła, ważyłam ok 54-56kg ale skóra została i niestety tylko zabieg ją usunie i ustawi z powrotem mięśnie proste ... Teraz w 2012 roku kiedy schudnę decyduję się właśnie na taki zabieg.. niestety nic nie pomoże albo się przyzwyczaisz i zaakceptujesz albo zabieg.
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post nie, 10 lip 2011 - 10:59
Post #53

biedronka83 wiszącą, wiotką skórę po ciąży usunie tylko zabieg operacji plastycznej, żadne hula-hop, brzuszki nie wchłoną jej. Ja po ciązy dużo ćwiczyłam, byłam szczupła, ważyłam ok 54-56kg ale skóra została i niestety tylko zabieg ją usunie i ustawi z powrotem mięśnie proste ... Teraz w 2012 roku kiedy schudnę decyduję się właśnie na taki zabieg.. niestety nic nie pomoże albo się przyzwyczaisz i zaakceptujesz albo zabieg.

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
Ariannae
nie, 10 lip 2011 - 18:51
CYTAT(Prada @ Fri, 03 Jun 2011 - 10:11) *
ja nie mogę brzuszków, mam tarczycę


Prada o co chodzi z brzuszkami i tarczycą?
Ariannae


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,235
Dołączył: czw, 06 wrz 07 - 14:57
Nr użytkownika: 16,088




post nie, 10 lip 2011 - 18:51
Post #54

CYTAT(Prada @ Fri, 03 Jun 2011 - 10:11) *
ja nie mogę brzuszków, mam tarczycę


Prada o co chodzi z brzuszkami i tarczycą?


--------------------


biedronka83
pon, 11 lip 2011 - 11:20
CYTAT(Prada @ Sun, 10 Jul 2011 - 11:59) *
biedronka83 wiszącą, wiotką skórę po ciąży usunie tylko zabieg operacji plastycznej, żadne hula-hop, brzuszki nie wchłoną jej. Ja po ciązy dużo ćwiczyłam, byłam szczupła, ważyłam ok 54-56kg ale skóra została i niestety tylko zabieg ją usunie i ustawi z powrotem mięśnie proste ... Teraz w 2012 roku kiedy schudnę decyduję się właśnie na taki zabieg.. niestety nic nie pomoże albo się przyzwyczaisz i zaakceptujesz albo zabieg.


Myślałam że moze jednak. No nic muszę się pogocić w takim razie icon_sad.gif Dziękuję za odpowiedź. Aha.. i szczęśliwego rozwiązania icon_smile.gif
biedronka83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,833
Dołączył: czw, 02 kwi 09 - 12:09
Skąd: Małopolska
Nr użytkownika: 26,492




post pon, 11 lip 2011 - 11:20
Post #55

CYTAT(Prada @ Sun, 10 Jul 2011 - 11:59) *
biedronka83 wiszącą, wiotką skórę po ciąży usunie tylko zabieg operacji plastycznej, żadne hula-hop, brzuszki nie wchłoną jej. Ja po ciązy dużo ćwiczyłam, byłam szczupła, ważyłam ok 54-56kg ale skóra została i niestety tylko zabieg ją usunie i ustawi z powrotem mięśnie proste ... Teraz w 2012 roku kiedy schudnę decyduję się właśnie na taki zabieg.. niestety nic nie pomoże albo się przyzwyczaisz i zaakceptujesz albo zabieg.


Myślałam że moze jednak. No nic muszę się pogocić w takim razie icon_sad.gif Dziękuję za odpowiedź. Aha.. i szczęśliwego rozwiązania icon_smile.gif

--------------------
Latte_macchiato
pon, 11 lip 2011 - 15:35
CYTAT(Ariannae @ Sun, 10 Jul 2011 - 19:51) *
Prada o co chodzi z brzuszkami i tarczycą?


kiedy robiłam brzuszki napinałam też szyję ...mam tarczycę wewnętrzną i niestety zaciskała mi się..nie wiem jak to inaczejnazwać...




CYTAT(biedronka83 @ Mon, 11 Jul 2011 - 12:20) *
Myślałam że moze jednak. No nic muszę się pogocić w takim razie icon_sad.gif Dziękuję za odpowiedź. Aha.. i szczęśliwego rozwiązania icon_smile.gif


ja też miałam nadzieję, że się da ..niestety ...
dziękuję bardzo za 21 dni będę/będziemy rozpakowana/rozpakowane icon_wink.gif
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post pon, 11 lip 2011 - 15:35
Post #56

CYTAT(Ariannae @ Sun, 10 Jul 2011 - 19:51) *
Prada o co chodzi z brzuszkami i tarczycą?


kiedy robiłam brzuszki napinałam też szyję ...mam tarczycę wewnętrzną i niestety zaciskała mi się..nie wiem jak to inaczejnazwać...




CYTAT(biedronka83 @ Mon, 11 Jul 2011 - 12:20) *
Myślałam że moze jednak. No nic muszę się pogocić w takim razie icon_sad.gif Dziękuję za odpowiedź. Aha.. i szczęśliwego rozwiązania icon_smile.gif


ja też miałam nadzieję, że się da ..niestety ...
dziękuję bardzo za 21 dni będę/będziemy rozpakowana/rozpakowane icon_wink.gif


--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
Ariannae
pon, 11 lip 2011 - 22:58
Prada dzięki za wyjaśnienie, już wiem, o co chodzi.
Ariannae


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,235
Dołączył: czw, 06 wrz 07 - 14:57
Nr użytkownika: 16,088




post pon, 11 lip 2011 - 22:58
Post #57

Prada dzięki za wyjaśnienie, już wiem, o co chodzi.

--------------------


vitillia
pon, 18 lip 2011 - 13:49
Ja również muszę na nowo zacząć kręcić hula hopem icon_smile.gif Kiedyś byłam w tym naprawdę super icon_razz.gif Ale dużo zależy od koła..
vitillia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: wto, 17 maj 11 - 14:01
Skąd: Leszno
Nr użytkownika: 36,688




post pon, 18 lip 2011 - 13:49
Post #58

Ja również muszę na nowo zacząć kręcić hula hopem icon_smile.gif Kiedyś byłam w tym naprawdę super icon_razz.gif Ale dużo zależy od koła..
ewita 77
wto, 19 lip 2011 - 22:55
Hula hop to jeszcze,kręcę na kolanach,jednej nodze i w talii ale skakanka daje mi niezły wycisk.No nie daje rady, po kilku skokach pojawia się zadyszka,telepanie w głowie ale to chyba ciśnienie,serce wali jak młot no i wtedy odpuszczam sobie.. a nie chce.Czy ,któraś z Was ćwiczy na owym sprzęcie ? I pocieszy mnie ,że da się to wszystko przyszłościowo opanować?
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post wto, 19 lip 2011 - 22:55
Post #59

Hula hop to jeszcze,kręcę na kolanach,jednej nodze i w talii ale skakanka daje mi niezły wycisk.No nie daje rady, po kilku skokach pojawia się zadyszka,telepanie w głowie ale to chyba ciśnienie,serce wali jak młot no i wtedy odpuszczam sobie.. a nie chce.Czy ,któraś z Was ćwiczy na owym sprzęcie ? I pocieszy mnie ,że da się to wszystko przyszłościowo opanować?

--------------------
D -(2002) A -(2003) M -(2009)

------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mamo, dobrze ,że jesteś bo wszystko dla dzieci robisz"- D.
Adriannna
wto, 19 lip 2011 - 23:00
CYTAT(ewita 77 @ Tue, 19 Jul 2011 - 22:55) *
Hula hop to jeszcze,kręcę na kolanach,jednej nodze i w talii ale skakanka daje mi niezły wycisk.No nie daje rady, po kilku skokach pojawia się zadyszka,telepanie w głowie ale to chyba ciśnienie,serce wali jak młot no i wtedy odpuszczam sobie.. a nie chce.Czy ,któraś z Was ćwiczy na owym sprzęcie ? I pocieszy mnie ,że da się to wszystko przyszłościowo opanować?


29.gif A ja taka dumna z siebie, ze mi w talii tak sie dobrze kreci. Kiedys na kolanach tez potrafilam, musialabym znowu sprobowac, ale na jednej nodze??? Wow!

U mnie dzien czwarty krecenia i z kazdym dniem coraz lepiej. Nauczona starym doswiadczeniem zaczelam od 15 min. i kazdego dniem robie coraz dluzej.
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
Skąd: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post wto, 19 lip 2011 - 23:00
Post #60

CYTAT(ewita 77 @ Tue, 19 Jul 2011 - 22:55) *
Hula hop to jeszcze,kręcę na kolanach,jednej nodze i w talii ale skakanka daje mi niezły wycisk.No nie daje rady, po kilku skokach pojawia się zadyszka,telepanie w głowie ale to chyba ciśnienie,serce wali jak młot no i wtedy odpuszczam sobie.. a nie chce.Czy ,któraś z Was ćwiczy na owym sprzęcie ? I pocieszy mnie ,że da się to wszystko przyszłościowo opanować?


29.gif A ja taka dumna z siebie, ze mi w talii tak sie dobrze kreci. Kiedys na kolanach tez potrafilam, musialabym znowu sprobowac, ale na jednej nodze??? Wow!

U mnie dzien czwarty krecenia i z kazdym dniem coraz lepiej. Nauczona starym doswiadczeniem zaczelam od 15 min. i kazdego dniem robie coraz dluzej.


--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
> Hula hop na boczki
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 15:57
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama