Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

przebarwienia

> 
agabr
pon, 08 sie 2011 - 17:36
No dobra -wyglada to tak -w ciazy z Zocha bylam we Wloszech wrocilam opalona jakos inaczej , od tego czasu mam przebarwienia na twarzy , po zeszlorocznych wakacjach byly znow , poszlam do dermatologa -dostalam melascreen , uczciwie smarowalam sie przez sezon jesien zima zmniejszyly sie , po tegorocznych wakacjach sa znow .Znacie jakies skuteczne sposoby albo chociaz troche skuteczne.Nie biore tabletek anty , mam zdrowa watrobe .b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post pon, 08 sie 2011 - 17:36
Post #1

No dobra -wyglada to tak -w ciazy z Zocha bylam we Wloszech wrocilam opalona jakos inaczej , od tego czasu mam przebarwienia na twarzy , po zeszlorocznych wakacjach byly znow , poszlam do dermatologa -dostalam melascreen , uczciwie smarowalam sie przez sezon jesien zima zmniejszyly sie , po tegorocznych wakacjach sa znow .Znacie jakies skuteczne sposoby albo chociaz troche skuteczne.Nie biore tabletek anty , mam zdrowa watrobe .b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
gozar
pon, 08 sie 2011 - 18:11
mikrodermabrazja

Ten post edytował gozar pon, 08 sie 2011 - 18:12
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post pon, 08 sie 2011 - 18:11
Post #2

mikrodermabrazja

--------------------
agabr
pon, 08 sie 2011 - 18:23
Gozar no wlasnie rozmawialam z dermatolog o mikrodermabrazji powiedziala , ze bardzo skuteczny jest zabieg Cosmelan ale zanim wywale 2 tysiace to chcialabym wiedziec jakie sa efekty bo opinie w necie sa raczej negatywne.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post pon, 08 sie 2011 - 18:23
Post #3

Gozar no wlasnie rozmawialam z dermatolog o mikrodermabrazji powiedziala , ze bardzo skuteczny jest zabieg Cosmelan ale zanim wywale 2 tysiace to chcialabym wiedziec jakie sa efekty bo opinie w necie sa raczej negatywne.b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
gozar
pon, 08 sie 2011 - 19:41
Z tego co czytam to różne są opinie o tym zabiegu , sporo jest opinii dobrych. Zabieg jest potwornie drogi. Polecam najpierw porozmawiać z kilkoma dobrymi kosmetyczkami, bo tak naprawdę to one najczęściej widzą jaki jest efekt po, a nie dermatolog.
A nie myślałaś o zwykłej mikro?

Ja robie sobie regularnie co 2 m-ce bardzo delikatną mikro ( na najmniejsze ssanie), bardziej dla odświeżenia cery. Przebarwień już się pozbyłam. Pozostały mi tylko brzydkie piegi, ale ich już nie rozjaśnię tym sposobem.
Wiem, że zabieg pozbywania się przebarwień (mikro) trzeba powtórzyć kilkakrotnie dla żądanego efektu. Ale efekt po takiej sesji jest naprawdę zadowalający i duuużo tańszy niż to co opisujesz.
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post pon, 08 sie 2011 - 19:41
Post #4

Z tego co czytam to różne są opinie o tym zabiegu , sporo jest opinii dobrych. Zabieg jest potwornie drogi. Polecam najpierw porozmawiać z kilkoma dobrymi kosmetyczkami, bo tak naprawdę to one najczęściej widzą jaki jest efekt po, a nie dermatolog.
A nie myślałaś o zwykłej mikro?

Ja robie sobie regularnie co 2 m-ce bardzo delikatną mikro ( na najmniejsze ssanie), bardziej dla odświeżenia cery. Przebarwień już się pozbyłam. Pozostały mi tylko brzydkie piegi, ale ich już nie rozjaśnię tym sposobem.
Wiem, że zabieg pozbywania się przebarwień (mikro) trzeba powtórzyć kilkakrotnie dla żądanego efektu. Ale efekt po takiej sesji jest naprawdę zadowalający i duuużo tańszy niż to co opisujesz.

--------------------
Mariola***
pon, 08 sie 2011 - 20:36
pal sześć przebarwienia, ja mam .....wąsa z tych plam:( Nie ma skutecznej metody. Zawsze wychodzi na nowo. W zimę mi znikają, właśnie robię sobie mikrodermabrazję, jakieś kremy wybielające a pierwsze promienie słońca, wystarczy,ze nie posmaruję twarzy kremem i do..pa.
Mało tego najbardziej wkurzające jest to,że na twarz stosuję faktor 50, twarz się nie opala, a plamy wychodzą, a w kapeluszach jakoś tak....mi nie do twarzy:)
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post pon, 08 sie 2011 - 20:36
Post #5

pal sześć przebarwienia, ja mam .....wąsa z tych plam:( Nie ma skutecznej metody. Zawsze wychodzi na nowo. W zimę mi znikają, właśnie robię sobie mikrodermabrazję, jakieś kremy wybielające a pierwsze promienie słońca, wystarczy,ze nie posmaruję twarzy kremem i do..pa.
Mało tego najbardziej wkurzające jest to,że na twarz stosuję faktor 50, twarz się nie opala, a plamy wychodzą, a w kapeluszach jakoś tak....mi nie do twarzy:)


--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
Zelda
pon, 08 sie 2011 - 20:41
CYTAT(gozar @ Mon, 08 Aug 2011 - 17:11) *
mikrodermabrazja

mi tez tak mówiła dermatolog.
Ja miałam po ciąży z Olusiem,nawet na czole w kształcie "$" 03.gif serio,w tym roku znikneły same,a miałam robić mikro.Może poczekaj jeszcze trochę?
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post pon, 08 sie 2011 - 20:41
Post #6

CYTAT(gozar @ Mon, 08 Aug 2011 - 17:11) *
mikrodermabrazja

mi tez tak mówiła dermatolog.
Ja miałam po ciąży z Olusiem,nawet na czole w kształcie "$" 03.gif serio,w tym roku znikneły same,a miałam robić mikro.Może poczekaj jeszcze trochę?
basiau
pon, 08 sie 2011 - 21:33
CYTAT(gozar @ Mon, 08 Aug 2011 - 18:41) *
Z tego co czytam to różne są opinie o tym zabiegu , sporo jest opinii dobrych. Zabieg jest potwornie drogi. Polecam najpierw porozmawiać z kilkoma dobrymi kosmetyczkami, bo tak naprawdę to one najczęściej widzą jaki jest efekt po, a nie dermatolog.
A nie myślałaś o zwykłej mikro?

Ja robie sobie regularnie co 2 m-ce bardzo delikatną mikro ( na najmniejsze ssanie), bardziej dla odświeżenia cery. Przebarwień już się pozbyłam. Pozostały mi tylko brzydkie piegi, ale ich już nie rozjaśnię tym sposobem.
Wiem, że zabieg pozbywania się przebarwień (mikro) trzeba powtórzyć kilkakrotnie dla żądanego efektu. Ale efekt po takiej sesji jest naprawdę zadowalający i duuużo tańszy niż to co opisujesz.


No może dlatego, że robisz co 2 miesiące, hm...
Swego czasu też odebrałam kilka zabiegów pod rząd, cera rzeczywiście była świetna, ale przebarwienia jedynie zbladły, nie zniknęły całkowicie.
Po tegorocznych wakacjach - tragedia. Smarowanie wysokimi filtrami to pic na wodę, kapelusza z szerokim rondem na głowie co prawda nie miałam, bo też niekoniecznie mi w nim twarzowo. Pozostaje mi chyba pogodzenie się z tymi plamami i czasowe ich zmniejszanie, bo nawet jeżeli naprawdę istnieją skuteczne zabiegi na pozbycie się plam, to pewnie majątek kosztują.
basiau


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,114
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 14:45
Nr użytkownika: 296




post pon, 08 sie 2011 - 21:33
Post #7

CYTAT(gozar @ Mon, 08 Aug 2011 - 18:41) *
Z tego co czytam to różne są opinie o tym zabiegu , sporo jest opinii dobrych. Zabieg jest potwornie drogi. Polecam najpierw porozmawiać z kilkoma dobrymi kosmetyczkami, bo tak naprawdę to one najczęściej widzą jaki jest efekt po, a nie dermatolog.
A nie myślałaś o zwykłej mikro?

Ja robie sobie regularnie co 2 m-ce bardzo delikatną mikro ( na najmniejsze ssanie), bardziej dla odświeżenia cery. Przebarwień już się pozbyłam. Pozostały mi tylko brzydkie piegi, ale ich już nie rozjaśnię tym sposobem.
Wiem, że zabieg pozbywania się przebarwień (mikro) trzeba powtórzyć kilkakrotnie dla żądanego efektu. Ale efekt po takiej sesji jest naprawdę zadowalający i duuużo tańszy niż to co opisujesz.


No może dlatego, że robisz co 2 miesiące, hm...
Swego czasu też odebrałam kilka zabiegów pod rząd, cera rzeczywiście była świetna, ale przebarwienia jedynie zbladły, nie zniknęły całkowicie.
Po tegorocznych wakacjach - tragedia. Smarowanie wysokimi filtrami to pic na wodę, kapelusza z szerokim rondem na głowie co prawda nie miałam, bo też niekoniecznie mi w nim twarzowo. Pozostaje mi chyba pogodzenie się z tymi plamami i czasowe ich zmniejszanie, bo nawet jeżeli naprawdę istnieją skuteczne zabiegi na pozbycie się plam, to pewnie majątek kosztują.

--------------------
Wielu ludzi mówi za cicho o rzeczach ważnych,
za głośno o banalnych, zbyt wiele o innych,
za rzadko ze sobą i o wiele za często bez namysłu.
gozar
pon, 08 sie 2011 - 21:41
przypuszczam basiau, że systematyczność też ma duże znaczenie
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post pon, 08 sie 2011 - 21:41
Post #8

przypuszczam basiau, że systematyczność też ma duże znaczenie

--------------------
agabr
pon, 08 sie 2011 - 21:48
No dobra przyznam sie , ani razu nie posmarowalam twarzy zakupionym filtrem +50 ale na litosc spedzilam gorace lata w goracym kraju i mialam piekna skore a tu zonk.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post pon, 08 sie 2011 - 21:48
Post #9

No dobra przyznam sie , ani razu nie posmarowalam twarzy zakupionym filtrem +50 ale na litosc spedzilam gorace lata w goracym kraju i mialam piekna skore a tu zonk.b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
basiau
pon, 08 sie 2011 - 21:51
No dobrze, ale przecież latem (słońce) i zimą przy minusowych temperaturach nie za bardzo można zabieg wykonywać.

No i problemu nie miałam od zawsze - pojawił się jakiś czas temu.

Ten post edytował basiau pon, 08 sie 2011 - 22:06
basiau


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,114
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 14:45
Nr użytkownika: 296




post pon, 08 sie 2011 - 21:51
Post #10

No dobrze, ale przecież latem (słońce) i zimą przy minusowych temperaturach nie za bardzo można zabieg wykonywać.

No i problemu nie miałam od zawsze - pojawił się jakiś czas temu.

--------------------
Wielu ludzi mówi za cicho o rzeczach ważnych,
za głośno o banalnych, zbyt wiele o innych,
za rzadko ze sobą i o wiele za często bez namysłu.
gozar
pon, 08 sie 2011 - 22:17
najlepiej na jesień, a że pogoda do dupy i nie zapowiada się na powrót lata, to można pomyśleć o zabiegu
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post pon, 08 sie 2011 - 22:17
Post #11

najlepiej na jesień, a że pogoda do dupy i nie zapowiada się na powrót lata, to można pomyśleć o zabiegu

--------------------
lena77
wto, 09 sie 2011 - 10:06
tak smarowanie to pic na wode. jakis czas temu tu napisalam nawet post o pieprzykach. teraz systematycznie smarowalam filtrem +50 i w ogole sie nie opalalam. poza tym wakacje spedzilam w polsce i bylo slonca jak na lekarstwo. i co? wychodza i przebarwienia i pieprze. zaczynam watpic, czy to tylko wina slonca. proby watrobowe tez wyszly ok, hormony mam rowniez ok, bo robilam badania. u mnie pojawiaja sie z szybkoscia mniej wiecej 3 nowe pieprze/przebarwienia (one nie sa taki czarne, tylko takie kawowe) na dzien. strach mnie ogarnia jak pomysle jak bede wygladac za 20 lat.
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post wto, 09 sie 2011 - 10:06
Post #12

tak smarowanie to pic na wode. jakis czas temu tu napisalam nawet post o pieprzykach. teraz systematycznie smarowalam filtrem +50 i w ogole sie nie opalalam. poza tym wakacje spedzilam w polsce i bylo slonca jak na lekarstwo. i co? wychodza i przebarwienia i pieprze. zaczynam watpic, czy to tylko wina slonca. proby watrobowe tez wyszly ok, hormony mam rowniez ok, bo robilam badania. u mnie pojawiaja sie z szybkoscia mniej wiecej 3 nowe pieprze/przebarwienia (one nie sa taki czarne, tylko takie kawowe) na dzien. strach mnie ogarnia jak pomysle jak bede wygladac za 20 lat.

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
aronka
wto, 09 sie 2011 - 10:20
Podobno jak przebarwienia się pojawią, to będą wyłazić już zawsze. Nawet kiedy na trochę się ich pozbędziemy. Ja osiem lat temu miałam takie plamy, że ludzie się za mną oglądali, też wylazły we Włoszech. 06.gif Na środku gęby jasna plama, a dookoła ciemne. Masakra. Wtedy ratowałam się niesamowicie mocno kryjącym podkładem. Nie pamiętam, co jeszcze stosowałam. Teraz po raz kolejny smaruję się żelem z Neostraty. Pomaga bardzo. Jakieś 2-3 lata temu spróbowałam i teraz znowu od dwóch dni. Wiem, że powinno się jesienią, jak już nie ma takiego słońca, ale wyszłam z takiego założenia jak Gozar, że to już koniec lata. icon_wink.gif
Nie orientuję się, jak jest z tymi drogimi zabiegami. Czy one załatwiają sprawę raz na zawsze? Jakoś nie wydaje mi się.
A jeśli tak drogie, to chyba szkoda kasy. 32.gif
Neostratę polecam, bo sprawdziłam na sobie. Po regularnym stosowaniu ryjek mam jednolity. A oczywiście kolejnego lata - powtórka z rozrywki. Tyle, że to już nie tak, jak te osiem lat temu, na szczęście.
aronka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,424
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:30
Nr użytkownika: 484




post wto, 09 sie 2011 - 10:20
Post #13

Podobno jak przebarwienia się pojawią, to będą wyłazić już zawsze. Nawet kiedy na trochę się ich pozbędziemy. Ja osiem lat temu miałam takie plamy, że ludzie się za mną oglądali, też wylazły we Włoszech. 06.gif Na środku gęby jasna plama, a dookoła ciemne. Masakra. Wtedy ratowałam się niesamowicie mocno kryjącym podkładem. Nie pamiętam, co jeszcze stosowałam. Teraz po raz kolejny smaruję się żelem z Neostraty. Pomaga bardzo. Jakieś 2-3 lata temu spróbowałam i teraz znowu od dwóch dni. Wiem, że powinno się jesienią, jak już nie ma takiego słońca, ale wyszłam z takiego założenia jak Gozar, że to już koniec lata. icon_wink.gif
Nie orientuję się, jak jest z tymi drogimi zabiegami. Czy one załatwiają sprawę raz na zawsze? Jakoś nie wydaje mi się.
A jeśli tak drogie, to chyba szkoda kasy. 32.gif
Neostratę polecam, bo sprawdziłam na sobie. Po regularnym stosowaniu ryjek mam jednolity. A oczywiście kolejnego lata - powtórka z rozrywki. Tyle, że to już nie tak, jak te osiem lat temu, na szczęście.
Mariola***
wto, 09 sie 2011 - 15:58
Może się wybielimy jak M.Jackson, bo plamy takie podobno wychodą na ciemniejszej karnacj 06.gif
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post wto, 09 sie 2011 - 15:58
Post #14

Może się wybielimy jak M.Jackson, bo plamy takie podobno wychodą na ciemniejszej karnacj 06.gif

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
aronka
wto, 09 sie 2011 - 16:06
CYTAT(Mariola*** @ Tue, 09 Aug 2011 - 14:58) *
Może się wybielimy jak M.Jackson, bo plamy takie podobno wychodą na ciemniejszej karnacj 06.gif


Jakbyś zobaczyła, jaką mam karnację to szybko zmieniłabyś zdanie. 04.gif
aronka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,424
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:30
Nr użytkownika: 484




post wto, 09 sie 2011 - 16:06
Post #15

CYTAT(Mariola*** @ Tue, 09 Aug 2011 - 14:58) *
Może się wybielimy jak M.Jackson, bo plamy takie podobno wychodą na ciemniejszej karnacj 06.gif


Jakbyś zobaczyła, jaką mam karnację to szybko zmieniłabyś zdanie. 04.gif
agabr
wto, 09 sie 2011 - 16:14
No wlasnie ja tez jestem blondynka z jasna cera , aronka pokaz dokladnie ,ktory produkt masz , bo znalazlam kilka i nie wiem jaki zamowic , btw podklad kryjacy to jaki , poza moim czolem wygladajacym jak flaga Indonezji moja skora jest ok .b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post wto, 09 sie 2011 - 16:14
Post #16

No wlasnie ja tez jestem blondynka z jasna cera , aronka pokaz dokladnie ,ktory produkt masz , bo znalazlam kilka i nie wiem jaki zamowic , btw podklad kryjacy to jaki , poza moim czolem wygladajacym jak flaga Indonezji moja skora jest ok .b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
aronka
wto, 09 sie 2011 - 18:49
CYTAT(agabr @ Tue, 09 Aug 2011 - 15:14) *
No wlasnie ja tez jestem blondynka z jasna cera , aronka pokaz dokladnie ,ktory produkt masz , bo znalazlam kilka i nie wiem jaki zamowic , btw podklad kryjacy to jaki , poza moim czolem wygladajacym jak flaga Indonezji moja skora jest ok .b


Agabr, mam Skin Lightening Gel:

https://sklepestetyka.pl/zdjecia/771.jpg

Jeśli to będzie potraktowane jak reklama sklepu, to proszę o wywalenie linka.
W każdym razie nie dam głowy, czy poprzednio miałam to samo. Po prostu czytam dokładnie opisy i kupuję "na czuja". icon_wink.gif

Natomiast co do podkładu, to wtedy był to Clinique. Ale konkretna nazwa...??? Spróbuję sobie przypomnieć.

EDIT: Agabr, to był Continuous Coverage z Clinique. Natomiast, czy jest nadal w sprzedaży - nie wiem, bo od baaaardzo dawna go nie używałam. A! Jeśli masz plamy tylko na czole, to pewnie nie ma sensu "tapetować" całej twarzy. Ten podkład bywa również używany jako korektor, więc miejscowo. Ale zakrywa rewelacyjnie.

Ten post edytował aronka wto, 09 sie 2011 - 19:18
aronka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,424
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:30
Nr użytkownika: 484




post wto, 09 sie 2011 - 18:49
Post #17

CYTAT(agabr @ Tue, 09 Aug 2011 - 15:14) *
No wlasnie ja tez jestem blondynka z jasna cera , aronka pokaz dokladnie ,ktory produkt masz , bo znalazlam kilka i nie wiem jaki zamowic , btw podklad kryjacy to jaki , poza moim czolem wygladajacym jak flaga Indonezji moja skora jest ok .b


Agabr, mam Skin Lightening Gel:

https://sklepestetyka.pl/zdjecia/771.jpg

Jeśli to będzie potraktowane jak reklama sklepu, to proszę o wywalenie linka.
W każdym razie nie dam głowy, czy poprzednio miałam to samo. Po prostu czytam dokładnie opisy i kupuję "na czuja". icon_wink.gif

Natomiast co do podkładu, to wtedy był to Clinique. Ale konkretna nazwa...??? Spróbuję sobie przypomnieć.

EDIT: Agabr, to był Continuous Coverage z Clinique. Natomiast, czy jest nadal w sprzedaży - nie wiem, bo od baaaardzo dawna go nie używałam. A! Jeśli masz plamy tylko na czole, to pewnie nie ma sensu "tapetować" całej twarzy. Ten podkład bywa również używany jako korektor, więc miejscowo. Ale zakrywa rewelacyjnie.
basiau
wto, 09 sie 2011 - 18:56
Aronka, a gdzie ten specyfik można nabyć?
Apteka, sklep stacjonarny, internetowy?
basiau


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,114
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 14:45
Nr użytkownika: 296




post wto, 09 sie 2011 - 18:56
Post #18

Aronka, a gdzie ten specyfik można nabyć?
Apteka, sklep stacjonarny, internetowy?

--------------------
Wielu ludzi mówi za cicho o rzeczach ważnych,
za głośno o banalnych, zbyt wiele o innych,
za rzadko ze sobą i o wiele za często bez namysłu.
aronka
wto, 09 sie 2011 - 19:03
Basiau, ja takie rzeczy zawsze kupuję przez internet. Szukam jakiegoś dobrego sklepu, albo od solidnego (muszą być super komentarze!) sprzedawcy na Allegro.
aronka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,424
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:30
Nr użytkownika: 484




post wto, 09 sie 2011 - 19:03
Post #19

Basiau, ja takie rzeczy zawsze kupuję przez internet. Szukam jakiegoś dobrego sklepu, albo od solidnego (muszą być super komentarze!) sprzedawcy na Allegro.
basiau
wto, 09 sie 2011 - 19:14
Dzięki. Będę szukać.
basiau


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,114
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 14:45
Nr użytkownika: 296




post wto, 09 sie 2011 - 19:14
Post #20

Dzięki. Będę szukać.

--------------------
Wielu ludzi mówi za cicho o rzeczach ważnych,
za głośno o banalnych, zbyt wiele o innych,
za rzadko ze sobą i o wiele za często bez namysłu.
> przebarwienia
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 09:23
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama