Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna  

Prezent dla 2 latka!

, dla chłopca
> , dla chłopca
Jagoda07
pon, 07 maj 2012 - 13:12
Dziewczyny, proszę o rady w sprawie prezentu urodzinowego dla CHŁOPCA 2 LETNIEGO. Sama mam dziewczynki i nie bardzo orientuję się co się takim chłopcom podoba. Czym bawią się wasi???
Myślałam o ,,baby puzzle" sama nie wiem.... Czekam na wasze propozycje!!! icon_smile.gif
Jagoda07


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 399
Dołączył: sob, 08 lip 06 - 16:57
Nr użytkownika: 6,549




post pon, 07 maj 2012 - 13:12
Post #1

Dziewczyny, proszę o rady w sprawie prezentu urodzinowego dla CHŁOPCA 2 LETNIEGO. Sama mam dziewczynki i nie bardzo orientuję się co się takim chłopcom podoba. Czym bawią się wasi???
Myślałam o ,,baby puzzle" sama nie wiem.... Czekam na wasze propozycje!!! icon_smile.gif

--------------------



Wiewi
pon, 07 maj 2012 - 13:17
drewniane klocki, duplo też, drewniana kolejka z torami jest hitem (taka z IKEI), blok do malowania i pastele u nas rządzą też icon_wink.gif, drewniane puzzle
Wiewi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,560
Dołączył: śro, 14 lut 07 - 10:29
Skąd: tu
Nr użytkownika: 11,040




post pon, 07 maj 2012 - 13:17
Post #2

drewniane klocki, duplo też, drewniana kolejka z torami jest hitem (taka z IKEI), blok do malowania i pastele u nas rządzą też icon_wink.gif, drewniane puzzle

--------------------
Moja Dziupla

If You wanna make the world a better place, take a look at Yourself, and then make a Change - MJ
xxyy
pon, 07 maj 2012 - 13:35
nasze hity
https://www.google.pl/images?hl=pl&q=ro...ge_result_group

lub namiot z pilkami

moze cos fajnego do zabawy w wannie?
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post pon, 07 maj 2012 - 13:35
Post #3

nasze hity
https://www.google.pl/images?hl=pl&q=ro...ge_result_group

lub namiot z pilkami

moze cos fajnego do zabawy w wannie?
Wiewi
pon, 07 maj 2012 - 13:43
tak sobie jeszcze myślę, że wiele zależy ile chcecie wydać icon_wink.gif bo może to być kolejka za 40 zł albo rowerek biegowy za 300zł.
Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie przepadam za zabawkami typu "tani ale grający plastik" które zauważyłam niestety są popularne jako tani a taki kolorowy i atrakcyjny prezent.
Fajniejszym pomysłem w tej sytuacji byłoby wg. mnie skompletowanie zestawu za 20 -30 zł typu kredki,bibuła, kolorowy papier, plastelina, duży arkusz papieru (choćby pakowy) da to o wiele więcej możliwości kreatywnej, twórczej zabawy i użycia wyobrażni dziecka.
no ale ja mam trochę bzika na tym punkcie icon_wink.gif
Wiewi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,560
Dołączył: śro, 14 lut 07 - 10:29
Skąd: tu
Nr użytkownika: 11,040




post pon, 07 maj 2012 - 13:43
Post #4

tak sobie jeszcze myślę, że wiele zależy ile chcecie wydać icon_wink.gif bo może to być kolejka za 40 zł albo rowerek biegowy za 300zł.
Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie przepadam za zabawkami typu "tani ale grający plastik" które zauważyłam niestety są popularne jako tani a taki kolorowy i atrakcyjny prezent.
Fajniejszym pomysłem w tej sytuacji byłoby wg. mnie skompletowanie zestawu za 20 -30 zł typu kredki,bibuła, kolorowy papier, plastelina, duży arkusz papieru (choćby pakowy) da to o wiele więcej możliwości kreatywnej, twórczej zabawy i użycia wyobrażni dziecka.
no ale ja mam trochę bzika na tym punkcie icon_wink.gif

--------------------
Moja Dziupla

If You wanna make the world a better place, take a look at Yourself, and then make a Change - MJ
alcia
pon, 07 maj 2012 - 13:47
Zabawki z Wadera https://www.google.pl/search?q=wader+trakto...402&bih=912 duże, porządne. Kuba ma przyczepkę i wozi w niej zabawki, raczka jest dłuższa do ciągnięcia lub wersja do podczepienia pod traktor.
alcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,765
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 11:49
Nr użytkownika: 6,891




post pon, 07 maj 2012 - 13:47
Post #5

Zabawki z Wadera https://www.google.pl/search?q=wader+trakto...402&bih=912 duże, porządne. Kuba ma przyczepkę i wozi w niej zabawki, raczka jest dłuższa do ciągnięcia lub wersja do podczepienia pod traktor.


--------------------


malgosia1968
pon, 07 maj 2012 - 14:05
przede wszystkim podpytała bym rodziców czym owy dwulatek lubi się bawić
dwulatek, dwulatkowi nie jest równy
a nietrafione prezenty zawalają później pokój
jeden dwulatek będzie uwielbiał wszelkiego rodzaju pluszaki, drugi samochody a trzeci klocki itd
mój dwulatek prawie dwu i pół latek uwielbia bawić się małymi samochodami, budować z klocków wierze, układać drewniane puzzle i terkotać swoją plastikową kosiarką icon_smile.gif

malgosia1968


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,471
Dołączył: pią, 04 wrz 09 - 21:23
Skąd: P.T.
Nr użytkownika: 28,966

GG:


post pon, 07 maj 2012 - 14:05
Post #6

przede wszystkim podpytała bym rodziców czym owy dwulatek lubi się bawić
dwulatek, dwulatkowi nie jest równy
a nietrafione prezenty zawalają później pokój
jeden dwulatek będzie uwielbiał wszelkiego rodzaju pluszaki, drugi samochody a trzeci klocki itd
mój dwulatek prawie dwu i pół latek uwielbia bawić się małymi samochodami, budować z klocków wierze, układać drewniane puzzle i terkotać swoją plastikową kosiarką icon_smile.gif



--------------------
Marek urodzony 02.06.1990 3300g 53cm
Mateusz urodzony 23.05.1991 4150g 59cm
Iza urodzona 04.04.1992 3100g 51cm

Mikołaj urodzony 27.11.2009 2740g 50cm

Franek mój pierwszy wnuczek urodzony 29.09.2011 4100g 58cm
Julek mój drugi wnuczek urodzony 05.08.2015 3900 g 55 cm

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.. "
tato tak bardzo tęsknię za Tobą [*] 23.09. minie 11 lat :(

"Zobaczyć świat w ziarenku piasku, Niebiosa w jednym kwiecie z lasu. W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar, W godzinie - nieskończoność czasu." - William Blake
pomidorro
pon, 07 maj 2012 - 14:09
potwierdzam. Zabawki Wadera- fajny pomysł. Dzieci na maksa wykorzystywały samochód- przyczepkę ( łącznie z wożeniem zgrzewki mineralnej) i samochód żyje icon_smile.gif
Klocki duplo- też fajny prezent, dla dwulatka kupiłam kiedys konia bujanego- i się sprawdził.
wszytsko zależy jaka ma byc kwota przeznaczona na ten cel.

edit; fakt- niewiem czemu ale kosiarki też się podobają icon_smile.gif

Ten post edytował pomidorro pon, 07 maj 2012 - 14:11
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post pon, 07 maj 2012 - 14:09
Post #7

potwierdzam. Zabawki Wadera- fajny pomysł. Dzieci na maksa wykorzystywały samochód- przyczepkę ( łącznie z wożeniem zgrzewki mineralnej) i samochód żyje icon_smile.gif
Klocki duplo- też fajny prezent, dla dwulatka kupiłam kiedys konia bujanego- i się sprawdził.
wszytsko zależy jaka ma byc kwota przeznaczona na ten cel.

edit; fakt- niewiem czemu ale kosiarki też się podobają icon_smile.gif

--------------------



pati.n
pon, 07 maj 2012 - 14:14
CYTAT(pomidorro @ Mon, 07 May 2012 - 15:09) *
edit; fakt- niewiem czemu ale kosiarki też się podobają icon_smile.gif


mój dostanie kosiarkę na dzien dziecka icon_wink.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post pon, 07 maj 2012 - 14:14
Post #8

CYTAT(pomidorro @ Mon, 07 May 2012 - 15:09) *
edit; fakt- niewiem czemu ale kosiarki też się podobają icon_smile.gif


mój dostanie kosiarkę na dzien dziecka icon_wink.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
alcia
pon, 07 maj 2012 - 15:17
ogolnie zabawki Wadera bardzo mocne i porządne. U nas przyczepka służy do zbierania porozwalanych zabawek po mieszkaniu. Kuba robi karną rundę i wszystko zbiera icon_smile.gif Ale i bawią się z Oli fajnie, on ją lub ona jego ciągają - traktor koparka też ekstra.


Kosiarka - to dobry prezent na dzień dziecka icon_smile.gif
alcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,765
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 11:49
Nr użytkownika: 6,891




post pon, 07 maj 2012 - 15:17
Post #9

ogolnie zabawki Wadera bardzo mocne i porządne. U nas przyczepka służy do zbierania porozwalanych zabawek po mieszkaniu. Kuba robi karną rundę i wszystko zbiera icon_smile.gif Ale i bawią się z Oli fajnie, on ją lub ona jego ciągają - traktor koparka też ekstra.


Kosiarka - to dobry prezent na dzień dziecka icon_smile.gif


--------------------


Eliszka
pon, 07 maj 2012 - 15:19
Mój niemal pięciolatek ganiał się ostatnio swoją chyba trzyletnią kosiarką z sześcioletnim sąsiadem icon_smile.gif
Tak więc wygląda na to, że kosiarka to hit ponadczasowy icon_wink.gif
Eliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,973
Dołączył: wto, 20 lut 07 - 20:02
Skąd: ...
Nr użytkownika: 11,277

GG:


post pon, 07 maj 2012 - 15:19
Post #10

Mój niemal pięciolatek ganiał się ostatnio swoją chyba trzyletnią kosiarką z sześcioletnim sąsiadem icon_smile.gif
Tak więc wygląda na to, że kosiarka to hit ponadczasowy icon_wink.gif

--------------------

Eliszka,
Jan Kornel



i Hanna Faustyna

gosiagosia
pon, 07 maj 2012 - 15:56
CYTAT
przede wszystkim podpytała bym rodziców czym owy dwulatek lubi się bawić
dwulatek, dwulatkowi nie jest równy


dopytalabym jeszcze majac juz jakies typy czy dziecko tego przypadkiem nie ma, bo nie sadze zeby ucieszylo sie ze zdublowanej zabawki

ja np widze, ze moj starszy i mlodszy sa kompletnie rozni. i mlodszego ucieszylaby kazda zabawka, ale starszy wybredny od poczatku.
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post pon, 07 maj 2012 - 15:56
Post #11

CYTAT
przede wszystkim podpytała bym rodziców czym owy dwulatek lubi się bawić
dwulatek, dwulatkowi nie jest równy


dopytalabym jeszcze majac juz jakies typy czy dziecko tego przypadkiem nie ma, bo nie sadze zeby ucieszylo sie ze zdublowanej zabawki

ja np widze, ze moj starszy i mlodszy sa kompletnie rozni. i mlodszego ucieszylaby kazda zabawka, ale starszy wybredny od poczatku.

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
makarena
pon, 07 maj 2012 - 17:57
Cos takiego może https://merlin.pl/Junior-Colorino_Ravensbur...206,347874.html
Pomysł wziełam kiedyś z forum, udało mi sie kupić używane w bdb stanie i prezent bardzo sie podobał, choć u nas królują ludziki Playmobil.
Drewniana kolejka typu Ikea - cieszy sie ogromnym zainteresowaniem kolegów Jaśka. Może kręgle Wadera? Albo wywrotka/koparka Wadera do piaskownicy.

Ten post edytował makarena pon, 07 maj 2012 - 17:59
makarena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,151
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 19:38
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 25,735




post pon, 07 maj 2012 - 17:57
Post #12

Cos takiego może https://merlin.pl/Junior-Colorino_Ravensbur...206,347874.html
Pomysł wziełam kiedyś z forum, udało mi sie kupić używane w bdb stanie i prezent bardzo sie podobał, choć u nas królują ludziki Playmobil.
Drewniana kolejka typu Ikea - cieszy sie ogromnym zainteresowaniem kolegów Jaśka. Może kręgle Wadera? Albo wywrotka/koparka Wadera do piaskownicy.

--------------------
biedronka83
pon, 07 maj 2012 - 18:02
Nas czekają za tydzień urodzinki. U mojego Adasia królują: HOT WHEELS te malutkie resoraki, wszelkie metalowe autka do których wkłada płatki z biedronki 29.gif , lubi rybki o TAKIE, kosiarę. To tak z grubsza icon_smile.gif.
biedronka83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,833
Dołączył: czw, 02 kwi 09 - 12:09
Skąd: Małopolska
Nr użytkownika: 26,492




post pon, 07 maj 2012 - 18:02
Post #13

Nas czekają za tydzień urodzinki. U mojego Adasia królują: HOT WHEELS te malutkie resoraki, wszelkie metalowe autka do których wkłada płatki z biedronki 29.gif , lubi rybki o TAKIE, kosiarę. To tak z grubsza icon_smile.gif.

--------------------
ajlonka
pon, 07 maj 2012 - 22:49
Adaś w wieku 2 lat dostał ciastolinę (ośmiornicę) przez dobre pół roku jak rozłożył to jakby go nie było. Teraz też czasem wyciągnie ciastolinę.

W wieku 2 lat na czasie była też śmieciarka z Wadera

Edit: śmieciarka cały czas w użyciu

Ten post edytował ajlonka pon, 07 maj 2012 - 22:52
ajlonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,528
Dołączył: śro, 18 kwi 07 - 16:59
Skąd: DG
Nr użytkownika: 13,062




post pon, 07 maj 2012 - 22:49
Post #14

Adaś w wieku 2 lat dostał ciastolinę (ośmiornicę) przez dobre pół roku jak rozłożył to jakby go nie było. Teraz też czasem wyciągnie ciastolinę.

W wieku 2 lat na czasie była też śmieciarka z Wadera

Edit: śmieciarka cały czas w użyciu

--------------------




agnese
pon, 07 maj 2012 - 22:50
moj od małego przejawiał skłonności ku wszelkim puzzlom, uwielbiał klocki, kolejka z Ikei tez trafiona, wadera tez mogę polecić
to cos co pokazała makarena tez sie sprawdzała
do tego jeszcze hitem była piaskolina
z torby z papierniczymi tez bylibyśmy szczesliwi
agnese


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,091
Dołączył: pią, 10 kwi 09 - 20:19
Nr użytkownika: 26,621




post pon, 07 maj 2012 - 22:50
Post #15

moj od małego przejawiał skłonności ku wszelkim puzzlom, uwielbiał klocki, kolejka z Ikei tez trafiona, wadera tez mogę polecić
to cos co pokazała makarena tez sie sprawdzała
do tego jeszcze hitem była piaskolina
z torby z papierniczymi tez bylibyśmy szczesliwi

--------------------
F. 2008
A. 2011
katarakta
wto, 08 maj 2012 - 12:34
Moj lubil Wadera ale tylko to wielkie z serii Gigant. Mamy na podworku kilka lat, nie zniszczone, nie zlamane. Nie wyblakniete ale po zabawi zawsze sa chowane. W wywrotce wozil pupe od 9 miesiecy icon_biggrin.gif
Te male samochodziki z Wadera czesto nam pekaly, odpryski mini. Tory powyginane.

Lego duplo hit wielki. Najlepsze byly pociagi. Do dzis w uzyciu. Choc City przewaza.

Kolejka drewniana tez byla wielkim WOW. Ikeowe tory nam nie podpasowaly, przez ten plastik. Kupowalismy Brio lub Tesco. Byly zwykle pociagi jak i pociagi z Tomka. Zestaw rozbudowany ogromny icon_biggrin.gif

Ksiazki do czytania

Kosiarka jak dziewczyny pisaly tez byla ukochana. Do dzis nawet wyciaga choc juz musi sie zgarbic by ja pchac. Kupiona kiedys w Biedronce.

Taczka. Kupilam kiedys za 5 zł z allegro. Gosc byl odemnie z miasta. Dowiozl do domu. Syn sie tak w niej zakochal ze nic innego na dworzu nie robil tylko nia jezdzil. Przewozil wegiel, mial, kamienie, podczas remontu piach, ziemie, cegly icon_biggrin.gif. Byla kupiona uzywana wiec juz ponad 5 lat ma. Na zastepstwo kupilismy Wadera ale ona juz nie podbila serce. Prawie nowka stoi w komorce. Czerwona dalej w uzyciu.

Rysowanie, malowanie go do dzis nie kreci.

Puzzle tez mialy swoj czas.

Resoraki rowniez. Do dzis wyciaga cale pudelko i sie nimi bawi. Ostatnio zastepuja mu pociagi ze Stacyjkowa.

No ale kazde dziecko inne. Najlepiej poznac, popytac, podpatrzec. Bo kupic cos co zostanie wcisniete w kat jest latwo tylko po co.


Tez nie lubie zabawek jak Wiew napisala. Wole by ktos mu kupil cos porzadnego i malego. Emil jak mial 9 miesiecy dostal Samochod wielki, grajacy, swiecacy. Jak zostal odpakowany przez gosci ( ja nie chcialam, dalabym starszemu kuzynowi) odpadl mu elemend od drzwi. Halas jaki generowal byl nie do wytrzymania. Goscie wyjechali on poszedl na polke. Z polki do kosza bo jakis smar z niego wyciekl.

Innym razem dostal odpustowego pieska co szczeka i robi fikolki. Prababcia z siosta byly zachwycne. Emil tez. Piesek poszedl w kosz. Oczko mu odpadlo, bateria zalala wnetrze.


katarakta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 981
Dołączył: nie, 07 lut 10 - 12:22
Nr użytkownika: 31,526




post wto, 08 maj 2012 - 12:34
Post #16

Moj lubil Wadera ale tylko to wielkie z serii Gigant. Mamy na podworku kilka lat, nie zniszczone, nie zlamane. Nie wyblakniete ale po zabawi zawsze sa chowane. W wywrotce wozil pupe od 9 miesiecy icon_biggrin.gif
Te male samochodziki z Wadera czesto nam pekaly, odpryski mini. Tory powyginane.

Lego duplo hit wielki. Najlepsze byly pociagi. Do dzis w uzyciu. Choc City przewaza.

Kolejka drewniana tez byla wielkim WOW. Ikeowe tory nam nie podpasowaly, przez ten plastik. Kupowalismy Brio lub Tesco. Byly zwykle pociagi jak i pociagi z Tomka. Zestaw rozbudowany ogromny icon_biggrin.gif

Ksiazki do czytania

Kosiarka jak dziewczyny pisaly tez byla ukochana. Do dzis nawet wyciaga choc juz musi sie zgarbic by ja pchac. Kupiona kiedys w Biedronce.

Taczka. Kupilam kiedys za 5 zł z allegro. Gosc byl odemnie z miasta. Dowiozl do domu. Syn sie tak w niej zakochal ze nic innego na dworzu nie robil tylko nia jezdzil. Przewozil wegiel, mial, kamienie, podczas remontu piach, ziemie, cegly icon_biggrin.gif. Byla kupiona uzywana wiec juz ponad 5 lat ma. Na zastepstwo kupilismy Wadera ale ona juz nie podbila serce. Prawie nowka stoi w komorce. Czerwona dalej w uzyciu.

Rysowanie, malowanie go do dzis nie kreci.

Puzzle tez mialy swoj czas.

Resoraki rowniez. Do dzis wyciaga cale pudelko i sie nimi bawi. Ostatnio zastepuja mu pociagi ze Stacyjkowa.

No ale kazde dziecko inne. Najlepiej poznac, popytac, podpatrzec. Bo kupic cos co zostanie wcisniete w kat jest latwo tylko po co.


Tez nie lubie zabawek jak Wiew napisala. Wole by ktos mu kupil cos porzadnego i malego. Emil jak mial 9 miesiecy dostal Samochod wielki, grajacy, swiecacy. Jak zostal odpakowany przez gosci ( ja nie chcialam, dalabym starszemu kuzynowi) odpadl mu elemend od drzwi. Halas jaki generowal byl nie do wytrzymania. Goscie wyjechali on poszedl na polke. Z polki do kosza bo jakis smar z niego wyciekl.

Innym razem dostal odpustowego pieska co szczeka i robi fikolki. Prababcia z siosta byly zachwycne. Emil tez. Piesek poszedl w kosz. Oczko mu odpadlo, bateria zalala wnetrze.




--------------------
2007, 2011
anulka212
pią, 06 wrz 2013 - 13:57
Polecam [edit: moderacja]. Mój chrześniak je uwielbia, a poza tym świetnie rozwiajają jego zdolności manulane i wyobraźnie. Poza tym, dzięki dużym elementom są w pełni bezpieczne, co również ważne. icon_smile.gif
anulka212


Grupa: Zbanowani
Postów: 15
Dołączył: pon, 01 lip 13 - 14:21
Nr użytkownika: 42,432




post pią, 06 wrz 2013 - 13:57
Post #17

Polecam [edit: moderacja]. Mój chrześniak je uwielbia, a poza tym świetnie rozwiajają jego zdolności manulane i wyobraźnie. Poza tym, dzięki dużym elementom są w pełni bezpieczne, co również ważne. icon_smile.gif
Kolorowa Mama
pią, 13 wrz 2013 - 11:59
Dla takigo małego dziecka może maskotka a dźwiękiem https://cobi.pl/zabawki/timmy-time/ Jest kilka ładnych od Cobi, więc można sprawdzić. Dziekcko będzie zafascynowane, gdy zabawka będzie wydawała rózne odłgłosy, kaczuszka czy owieczka.
Kolorowa Mama


Grupa: Zbanowani
Postów: 40
Dołączył: czw, 15 lis 12 - 15:55
Nr użytkownika: 41,148




post pią, 13 wrz 2013 - 11:59
Post #18

Dla takigo małego dziecka może maskotka a dźwiękiem https://cobi.pl/zabawki/timmy-time/ Jest kilka ładnych od Cobi, więc można sprawdzić. Dziekcko będzie zafascynowane, gdy zabawka będzie wydawała rózne odłgłosy, kaczuszka czy owieczka.
Megi23
wto, 26 kwi 2016 - 14:23
U nas trafionym prezentem dla Jasia okazały się klocki Firmy Wader icon_smile.gif znaleźliśmy na tej stronce ale można również wybrać się tam osobiście na ul.Myśliborską
https://www.imperiumzabawek.pl/wader-41271-...wki-p-1477.html
Megi23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: wto, 26 kwi 16 - 14:12
Nr użytkownika: 47,467




post wto, 26 kwi 2016 - 14:23
Post #19

U nas trafionym prezentem dla Jasia okazały się klocki Firmy Wader icon_smile.gif znaleźliśmy na tej stronce ale można również wybrać się tam osobiście na ul.Myśliborską
https://www.imperiumzabawek.pl/wader-41271-...wki-p-1477.html
Karads
sob, 05 lis 2016 - 23:21
Dobrymi zabawkami dla takich małych dzieci są takie,które czegoś nauczą. Fajną opcją są różnego rodzaju interaktywne zabawki, które wydają dźwięk lub klocki w różnych kształtach do dopasowywania. Sama kupowałam w prezencie tego typu zabawki i sprawdziły się świetnie icon_smile.gif Jeżeli chcecie poszukać innych pomysłów to polecam stronkę https://www.codladziecka.pl .
Karads


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: wto, 25 paź 16 - 12:37
Nr użytkownika: 48,311




post sob, 05 lis 2016 - 23:21
Post #20

Dobrymi zabawkami dla takich małych dzieci są takie,które czegoś nauczą. Fajną opcją są różnego rodzaju interaktywne zabawki, które wydają dźwięk lub klocki w różnych kształtach do dopasowywania. Sama kupowałam w prezencie tego typu zabawki i sprawdziły się świetnie icon_smile.gif Jeżeli chcecie poszukać innych pomysłów to polecam stronkę https://www.codladziecka.pl .
> Prezent dla 2 latka!, dla chłopca
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 01:26
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama