Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Gdzie (i za ile) zajęcia z pływania dla dzieci?

-
Płacia
post Wed, 10 Aug 2005 - 23:15
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 485

GG:

juz wstawiłam w poście wyżej icon_smile.gif
Go to the top of the page PM

Quote Post
iff
post Thu, 11 Aug 2005 - 10:22
Post #22

Nr użytkownika: 139

dzieki Minika icon_smile.gif

Quote Post
cydorka
post Wed, 17 Aug 2005 - 10:03
Post #23

Nr użytkownika: 343

Janek chodzi z nami na basen 0d kiedy skonczyl 8 mcy i to dlatego ze my lubimy plywac a nie dlatego ze uwazalam za konieczne nauke plywania od niemowlectwa
od poczatku chodzimy na zajecia zorganizowane i stwierdzam, ze tak gdzies do 2,5 lat to mozna bylo mowic o oswajaniu z woda
dopiero jak sie zaczela obustronna komunikacja slowan Jas-instruktor mozna mowic o poczatkach nauki plywania
teraz janek ma 3,3 i od wrzesnia wskakujemy do grupy przedszkolaki mlodsze
u nas czytaj plywalnia Wodnik, Gocław
sa grupy
0-1,5-niemowlaki mlodsze
1,5-3-starsze
3-5-przedszkolaki mlodsze
5-7-starsze
i tu zajecia z rodzicem
i od 1 szej klasy podstawowki juz zajecia bez rodzicow
karnet na semestr jeden (tak jak szkolny), zajecia 1 raz w tyg 30 min
to jest koszt okolo 300-350 zl ( zalezy ile zajec wypada w semestrze -odliczane sa swieta itp, koszt jednego zajecia to bylo 15 zl -jakos tak)
Janek mino ze w basenie czul sie rewelacyjnie
do ubieglych wkacji do wody wszelakiej ( morskiej czy jeziorowej) wchodzil do wysokosci kolan- mowil ze za zimna icon_smile.gif
cyd

Quote Post
akuka
post Wed, 17 Aug 2005 - 12:48
Post #24

Nr użytkownika: 1,880

Ika także uważam, że zajęcia z instruktorem - jak najbardziej.
Czasem są małe grupy, a jeśli nie - może parę zajęć indywidualnych? Tylko to na pewno drożej icon_sad.gif
Jednak myślę, że wiek dobry, tylko Żuczek nico nieśmiały do wody. A wodę jak najbardzoej DA się oswoić. Wiem to i po sobie (w dzieciństwie wody bałam się jak ognia, a potem trenowałam pływanie i zostałam ratownikiem) i po innych (pracowałam jako ratownik i sporo kursów nauki pływania widziałam, tudzież miałam doczynienia z dziećmi w wodzie, także ze swoją małą icon_wink.gif ).
Myślę sobie, że warto spróbować, bo tak jak napisałaś - z wiekiem strach przed wodą może się umacniać i urosnąć do bariery trudnej do pokonania. A teraz, z Mamą, jeszcze pod okiem fachowca - są duże szanse, że pójdzie gładko.
Grunt, żeby dobrego instruktora znaleźć. Ja niestety nie znam (ech, poza branżą już od ładnych kilku lat jestem icon_wink.gif ), ale wydaje mi się, że podzwoń po pływalniach, ew. przejdź się na już trwający kurs i sama ocenisz, jak instruktorzy prowadzą zajęcia.
A to, że instruktor jest z dziećmi w wodzie - to podstawa.
Nie wyobrażam sobie nauki pływania kilkulatka, stojąc na brzegu (choć sama byłam tak uczona, ale to było w zamierzchłej przeszłości icon_twisted.gif . Teraz są inne metody, szczególnie dla dzieci mniej śmiałych). U nas (Polonez na Bródnie) instruktorzy nawet z 6-7 latkami są w wodzie. Oczywiście przy nauce, a nie doskonaleniu już pływających dzieci. No, ale z tego co wiem - masz parę bliższych pływalni, niż Bródno icon_wink.gif
Powodzenia w nauce dla Żuczka icon_wink.gif

--------------------
Gaga
Julka (29.08.2000r)
user posted image
Kacperek (21.02.2005r)

Quote Post
AskaA
post Fri, 08 Jun 2018 - 08:33
Post #25

Nr użytkownika: 47,316

Zajęcia na basenie z instruktorem są jak najlepszą opcją. Dopóki syn nie skończył 6 lat razem uczęszczaliśmy na zajęcia, natomiast teraz chodzi do grupy średnio zaawansowanej więc nie jestem już potrzebna.
Miałam również problem gdy miał 3 lata, ponieważ nie lubił wody, ale się tym nie przejmowałam i jakoś samo przeszło. W wieku 4,5 roku zaczęliśmy chodzić na basen. Na początku był trochę taki jakby nie śmiały, może się bał, ale jak się przekonał to wszystko było ok. Mam nadzieje, że jak pojedziemy nad morze nie będzie miał problemu z falami, słona wodą itp.
Syn teraz uczęszcza na zajęcia do firmy Agama Sport, która prowadzi zajęcia z nauki pływania dla dzieci - https://www.agamasport.pl/nauka-plywania-krakow/

Quote Post
> Gdzie (i za ile) zajęcia z pływania dla dzieci?

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tue, 19 Jun 2018 - 02:59
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe