Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwiec 2003

> 
jagoda1976
wto, 17 cze 2003 - 11:36
Moje maleństwo urodziło się 9 czerwca 2003 o godz. 23:35. Czy są już dzieciaczki z czerwca?
ProszÄ™ o dopisanie sie do listy. icon_razz.gif
Pozdr. Jagoda
jagoda1976


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 566
Dołączył: pon, 19 maj 03 - 16:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 742

GG:


post wto, 17 cze 2003 - 11:36
Post #1

Moje maleństwo urodziło się 9 czerwca 2003 o godz. 23:35. Czy są już dzieciaczki z czerwca?
ProszÄ™ o dopisanie sie do listy. icon_razz.gif
Pozdr. Jagoda

--------------------
Jagoda mama Konradka (09.06.03)
user posted image
zobacz naszÄ… stronÄ™
marcena
wto, 17 cze 2003 - 16:27
Cześć Jagoda
Moja Oleńka urodziła się 02 czerwca o 18.38.pozdrawiam marzena
marcena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 561
Dołączył: śro, 28 maj 03 - 14:16
SkÄ…d: Piaseczno k. W-wy
Nr użytkownika: 781




post wto, 17 cze 2003 - 16:27
Post #2

Cześć Jagoda
Moja Oleńka urodziła się 02 czerwca o 18.38.pozdrawiam marzena

--------------------
Marzena mama Oleńki (02.06.2003)
www.ola.find.pl
user posted imageuser posted imageuser posted image
Sun

Go??







post sob, 21 cze 2003 - 13:44
Post #3

No, to my też się dopisujemy. Mateusio spojrzał po raz pierwszy na świat 15 czerwca o 7.43 rano (urodzony w niedzielę! icon_wink.gif ). Mamy nadzieję prędko się pozbierać, właściwie ja mam nadzieję, bo mam problemy po cięciu i nawet wykąpać Go nie mogę............ icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif Jak płacze a ja nie mogę nic zrobić - leżę ciągle w pozycji na płasko - to serce mi pęka............. icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif

W każdym razie - jesteśmy z Wami!

Sunna i Mateo
Monisia
nie, 13 lip 2003 - 22:38
Czesc dziewczyny!Dopisuje sie do Was:)
Julia przyszła na świat 30 czerwca o 10.12 rano icon_smile.gif z waga 4.200 kg i wzrostem 59 cm <cesarka>
Pozdrawiam
Monisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,142
Dołączył: nie, 22 cze 03 - 12:40
Nr użytkownika: 847




post nie, 13 lip 2003 - 22:38
Post #4

Czesc dziewczyny!Dopisuje sie do Was:)
Julia przyszła na świat 30 czerwca o 10.12 rano icon_smile.gif z waga 4.200 kg i wzrostem 59 cm <cesarka>
Pozdrawiam
Monisia
nie, 12 paź 2003 - 00:08
Nasze dzieciaczki mają juz ok 4 misięcy.Pochwalcie sie ile ważą i mierzą ok?
Julka 2 tyg temu 6,600 kg , obwód główki i klatki piersiowej 40,5.
Ile wzrościku to nie wiem bo ostatnio nie była mierzona na wzdłóż icon_confused.gif
Monisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,142
Dołączył: nie, 22 cze 03 - 12:40
Nr użytkownika: 847




post nie, 12 paź 2003 - 00:08
Post #5

Nasze dzieciaczki mają juz ok 4 misięcy.Pochwalcie sie ile ważą i mierzą ok?
Julka 2 tyg temu 6,600 kg , obwód główki i klatki piersiowej 40,5.
Ile wzrościku to nie wiem bo ostatnio nie była mierzona na wzdłóż icon_confused.gif
jagoda1976
nie, 12 paź 2003 - 11:01
Mój Mały ma 4 m. i był ważony i mierzony dwa tygodni temu. I waga to: 6770 g i dł. ciała 65. Obwód główki 42 cm a klatki piersiowej 45 cm.
Ale ten czas szybko leci. Tak niedawno był jeszcze taki malutki

A teraz juz jest taki duzy, bedzie jeszcze większy i to juz niedługo.
jagoda1976


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 566
Dołączył: pon, 19 maj 03 - 16:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 742

GG:


post nie, 12 paź 2003 - 11:01
Post #6

Mój Mały ma 4 m. i był ważony i mierzony dwa tygodni temu. I waga to: 6770 g i dł. ciała 65. Obwód główki 42 cm a klatki piersiowej 45 cm.
Ale ten czas szybko leci. Tak niedawno był jeszcze taki malutki

A teraz juz jest taki duzy, bedzie jeszcze większy i to juz niedługo.


--------------------
Jagoda mama Konradka (09.06.03)
user posted image
zobacz naszÄ… stronÄ™
marcena
pią, 24 paź 2003 - 20:53
Moja Rybka 02.11 będzie miała 5 miesięcy. Ważyłysmy sie 22.10 i waga to 7740 kg ma wzrostu icon_wink.gif 63,5 , obwód klatki 44 cm, a główki 42,5.
Niezły pączuszek! icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif Już nie mogę się doczekać kiedy zacznie raczkować. i powie "mama". A wy?
pozdr. marzena
marcena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 561
Dołączył: śro, 28 maj 03 - 14:16
SkÄ…d: Piaseczno k. W-wy
Nr użytkownika: 781




post pią, 24 paź 2003 - 20:53
Post #7

Moja Rybka 02.11 będzie miała 5 miesięcy. Ważyłysmy sie 22.10 i waga to 7740 kg ma wzrostu icon_wink.gif 63,5 , obwód klatki 44 cm, a główki 42,5.
Niezły pączuszek! icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif Już nie mogę się doczekać kiedy zacznie raczkować. i powie "mama". A wy?
pozdr. marzena

--------------------
Marzena mama Oleńki (02.06.2003)
www.ola.find.pl
user posted imageuser posted imageuser posted image
Monisia
sob, 25 paź 2003 - 18:22
A ja się pochwalę ,że dziś Jula zjadła kilka łyżeczek zupki -pierwszy raz i ogromnie Jej smakowało. Była zachwycona nowym smakiem icon_lol.gif
Od kilku dni wieczorem kaszke wcina a soczek jabłkowy pije od 3 tygodni juz icon_lol.gif
A u was jak z jedzonkiem?
Monisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,142
Dołączył: nie, 22 cze 03 - 12:40
Nr użytkownika: 847




post sob, 25 paź 2003 - 18:22
Post #8

A ja się pochwalę ,że dziś Jula zjadła kilka łyżeczek zupki -pierwszy raz i ogromnie Jej smakowało. Była zachwycona nowym smakiem icon_lol.gif
Od kilku dni wieczorem kaszke wcina a soczek jabłkowy pije od 3 tygodni juz icon_lol.gif
A u was jak z jedzonkiem?
marcena
pon, 27 paź 2003 - 16:08
Ja nie podaje Oli nic oprócz piersi tak mi powiedziała nasza dr Chociaż już mnie korci icon_confused.gif Ale poczekam do 6 miesiący przecież czas tak szybko leci.
pozdr.
marcena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 561
Dołączył: śro, 28 maj 03 - 14:16
SkÄ…d: Piaseczno k. W-wy
Nr użytkownika: 781




post pon, 27 paź 2003 - 16:08
Post #9

Ja nie podaje Oli nic oprócz piersi tak mi powiedziała nasza dr Chociaż już mnie korci icon_confused.gif Ale poczekam do 6 miesiący przecież czas tak szybko leci.
pozdr.

--------------------
Marzena mama Oleńki (02.06.2003)
www.ola.find.pl
user posted imageuser posted imageuser posted image
KacperkaMama

Go??







post czw, 20 lis 2003 - 12:19
Post #10

[color=blue][/color]Jestem mama Kacperka urodzonego 26.06.2003 r.
Dopisuje go do czerwcowych bobasków icon_smile.gif
Kacper ma już ponad 4 m-ce. Przewraca się na boki i brzuszek, dużo gaworzy. Pozdrawiam wszystkie Mamuśki icon_biggrin.gif
marcena
wto, 25 lis 2003 - 17:39
witamy Kacperka i mamusie w gronie czerwcówek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
moja Ola jeszcze siÄ™ nie turla buuuuuuuuuuuuuuuuu czekam na ze zniecierpliwieniem.
pozdr. Marzena
marcena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 561
Dołączył: śro, 28 maj 03 - 14:16
SkÄ…d: Piaseczno k. W-wy
Nr użytkownika: 781




post wto, 25 lis 2003 - 17:39
Post #11

witamy Kacperka i mamusie w gronie czerwcówek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
moja Ola jeszcze siÄ™ nie turla buuuuuuuuuuuuuuuuu czekam na ze zniecierpliwieniem.
pozdr. Marzena

--------------------
Marzena mama Oleńki (02.06.2003)
www.ola.find.pl
user posted imageuser posted imageuser posted image
KacperkaMama

Go??







post piÄ…, 28 lis 2003 - 23:26
Post #12

Witam Marcena,
Nie ma co się niecierpliwić z tym turlaniem. Mój maluch w nocy sturlał się z łóżka (śpimy razem). icon_sad.gif Obudził mnie huk i płacz. Bardzo mnie to przygnębiło, że go nie upilnowałam. icon_redface.gif Na szczęście nic mu się nie stało. On jest taki żywotny i z każdym dniem przybywa mu umiejetności. Dzisiaj pierwszy raz tak mocno zacisnał piąstki na moich palcach, że udał mi się podciągnąć go do siedzenia. Potem powtarzaliśmy to jeszcze wiele razy. Bardzo mu się to spodobało.
icon_smile.gif
Żeby przyspieszyć naukę turlania ortopeda polecił mi kołysanie dziecka w kocu trzymajac za dwa jego końce tak jak w hamaku (potrzebna druga osoba) i przekładanie z boku na bok przy każdym przewijaniu.
Pozdrawiam
KacperkaMama
marcena
sob, 29 lis 2003 - 15:43
Mamo Kacperka
Moja ola jest grubiutka (zobacz jej strone-nr. 6)dlatego jej to przychodzi z trudem, ale dzięki ćwiczeniom jest coraz lepiej. Na szczęście jest aktywna i lubi ćwiczyć.
Biedny Kacperek ale dobrze że się nic nie stało icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
pozdr. i całusy dla Kacperka od Oli oczywiście
marcena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 561
Dołączył: śro, 28 maj 03 - 14:16
SkÄ…d: Piaseczno k. W-wy
Nr użytkownika: 781




post sob, 29 lis 2003 - 15:43
Post #13

Mamo Kacperka
Moja ola jest grubiutka (zobacz jej strone-nr. 6)dlatego jej to przychodzi z trudem, ale dzięki ćwiczeniom jest coraz lepiej. Na szczęście jest aktywna i lubi ćwiczyć.
Biedny Kacperek ale dobrze że się nic nie stało icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
pozdr. i całusy dla Kacperka od Oli oczywiście

--------------------
Marzena mama Oleńki (02.06.2003)
www.ola.find.pl
user posted imageuser posted imageuser posted image
MamaKacperka

Go??







post wto, 16 gru 2003 - 17:15
Post #14

Dziękujemy za pozdrowienia. Kacperek śle całuski dla Oli. icon_smile.gif Też jest dużym chłopcem. Waży niewiele ponad 8 kg. Nie był jeszcze mierzony. Jest na piersi chociaż próbuje go powoli przestawiać na mleko modyfikowane. Niestety nie smakuje mu. Wypija do 30 ml. Nie lubi też obiadków i zupek. Za to ze smakiem zjada deserki. Wybraliśmy Bobovitę bo najbardziej mu smakuje i jest polską firmą. A jak jest karmiona Oleńka? Ile waży i mierzy?
Pozdrawiamy
Mama i Kacperek
jagoda1976
wto, 16 gru 2003 - 18:36
Mój Konradek też niespecjalnie lubi zupki, ale uwielbia deserki.
Muszę się pochwalić, że ma dwie dolne jedynki i siedzi (parę sekund, ale siedzi). Powidział tez pierwsze słowo: AGA. Duży zbieg okoliczności, że akurat tak mam na imię icon_wink.gif

Pozdr. wszystkie czerwcowe dzieciaczki.

Jagoda
jagoda1976


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 566
Dołączył: pon, 19 maj 03 - 16:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 742

GG:


post wto, 16 gru 2003 - 18:36
Post #15

Mój Konradek też niespecjalnie lubi zupki, ale uwielbia deserki.
Muszę się pochwalić, że ma dwie dolne jedynki i siedzi (parę sekund, ale siedzi). Powidział tez pierwsze słowo: AGA. Duży zbieg okoliczności, że akurat tak mam na imię icon_wink.gif

Pozdr. wszystkie czerwcowe dzieciaczki.

Jagoda

--------------------
Jagoda mama Konradka (09.06.03)
user posted image
zobacz naszÄ… stronÄ™
KacperkaMama

Go??







post wto, 16 gru 2003 - 23:00
Post #16

Kacperek nie ma jeszcze ząbków. Podciąga się do siedzenia jak podam mu palce. Gdy go posadzę to siedzi sam przez krótki czas.
Wracając do żywienia to podaję mu też kaszkę HIPP jabłkowo-waniliową. Smakuje mu ale też niewiele jej zjada.
Co smakuje Waszym maluszkom? Jakie zupki, deserki, kaszki, dania obiadowe?
Danie obiadowe podałam synkowi raz. Bolał go potem brzuszek i miał zaparcie.
Pozdrawiam
KacperkaMama
jagoda1976
śro, 17 gru 2003 - 10:52
Ja na razie karmię Konradka tylko zupką jarzynową, bez mięska. Ale od piątku zacznę podawać z mięskiem. Deserki wcina, bardzo lubi jabłko z winogronem i owoce leśne.
Powiem Wam szczerze, ze niektóre te dania sa nawet dobre, ale jak dałam Małemu zupke z dyni po której miał odruch wymiotny, spróbowałam sama i stwierdziłam, że to jest paskudne. Teraz próbuję zanim mu cś podam.

Pozdr. Jagoda
jagoda1976


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 566
Dołączył: pon, 19 maj 03 - 16:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 742

GG:


post śro, 17 gru 2003 - 10:52
Post #17

Ja na razie karmię Konradka tylko zupką jarzynową, bez mięska. Ale od piątku zacznę podawać z mięskiem. Deserki wcina, bardzo lubi jabłko z winogronem i owoce leśne.
Powiem Wam szczerze, ze niektóre te dania sa nawet dobre, ale jak dałam Małemu zupke z dyni po której miał odruch wymiotny, spróbowałam sama i stwierdziłam, że to jest paskudne. Teraz próbuję zanim mu cś podam.

Pozdr. Jagoda

--------------------
Jagoda mama Konradka (09.06.03)
user posted image
zobacz naszÄ… stronÄ™
Monisia
śro, 17 gru 2003 - 14:39
Jula mięsko zacznie w zupkach jeść na początku stycznia.

Od tygodnia pięknie dwa dolne ząbki jej wychodzą icon_biggrin.gif
Åšlini siÄ™ bardzo i wszystko do buziaczka bierze.
Monisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,142
Dołączył: nie, 22 cze 03 - 12:40
Nr użytkownika: 847




post śro, 17 gru 2003 - 14:39
Post #18

Jula mięsko zacznie w zupkach jeść na początku stycznia.

Od tygodnia pięknie dwa dolne ząbki jej wychodzą icon_biggrin.gif
Åšlini siÄ™ bardzo i wszystko do buziaczka bierze.
KacperkaMama

Go??







post śro, 17 gru 2003 - 21:54
Post #19

Kacperek też bardzo się ślini. Już od trzeciego miesiąca a ząbków nadal nie widać chociaż ja miałam pierwsze ząbki już w 4 miesiącu. To bardzo wcześnie i chyba dobrze, że Mały się we mnie nie wdał.
Czasami Kacper z całej swojej siły przygryza mi brodawkę, chyba swędzą go dziąsła. A Wasze Maluchy, które jak piszecie prawie wszystkie mają już ząbki nie gryzą Was? Jak podajecie kaszki: z butlki czy łyżeczką? Ile jedzą Wasze Dzieciaczki? "Rekord" Kacperka to 60 ml kaszy a mleka modyfikowanego 30 ml. Jeżeli chodzi o zupki to wyczytałam na forum, że dzieci najchętniej jedzą HIPPa. Spróbuję jeszcze raz chociaż deserki Kacperek preferuje Bobovity. Pozdrawiam
KacperkaMama
marcena
czw, 18 gru 2003 - 16:17
Cześć dziewczyny icon_biggrin.gif
A u nas małe zmiany Olka sie nareszcie przewraca na brzuszek icon_razz.gif Zęby jej jeszcze nie wyszły, ale jest strasznie marudna,ślini się i gryzie co popadnie icon_confused.gif
Je cyca i daje jej deserki przewaznie marchewke z jabłkiem. Niedługo dam jej ziemniaczka, ale mam watpliwości czy będzie jadła bo samej marchewki nie wcina. Pluje, krzywi się i nie wiem co bedzie dalej icon_question.gif
Ola waży 9 kilo i ma 65,5 wzrostu icon_wink.gif
Jagoda masz racje dynia jest obrzydliwa fuj icon_evil.gif i Ola na dodatek dostała po niej wyspki icon_sad.gif Aha jesz pieczarki?
Kaszek jeszcze jej nie daje, poniewaz nie chce jej rozpychac icon_confused.gif
Ile razy dziennie dajecie deserki???
pozdr. marzena
marcena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 561
Dołączył: śro, 28 maj 03 - 14:16
SkÄ…d: Piaseczno k. W-wy
Nr użytkownika: 781




post czw, 18 gru 2003 - 16:17
Post #20

Cześć dziewczyny icon_biggrin.gif
A u nas małe zmiany Olka sie nareszcie przewraca na brzuszek icon_razz.gif Zęby jej jeszcze nie wyszły, ale jest strasznie marudna,ślini się i gryzie co popadnie icon_confused.gif
Je cyca i daje jej deserki przewaznie marchewke z jabłkiem. Niedługo dam jej ziemniaczka, ale mam watpliwości czy będzie jadła bo samej marchewki nie wcina. Pluje, krzywi się i nie wiem co bedzie dalej icon_question.gif
Ola waży 9 kilo i ma 65,5 wzrostu icon_wink.gif
Jagoda masz racje dynia jest obrzydliwa fuj icon_evil.gif i Ola na dodatek dostała po niej wyspki icon_sad.gif Aha jesz pieczarki?
Kaszek jeszcze jej nie daje, poniewaz nie chce jej rozpychac icon_confused.gif
Ile razy dziennie dajecie deserki???
pozdr. marzena

--------------------
Marzena mama Oleńki (02.06.2003)
www.ola.find.pl
user posted imageuser posted imageuser posted image
> Czerwiec 2003
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 02:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama