Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  « poprzednia 3 4 5  

Czerwiec 2003

> 
Monisia
nie, 26 wrz 2004 - 17:29
Witajcie icon_biggrin.gif
Czy Wasze dzieciaczki tak samo jak Julek kochają rozgrzebywać ziemię z doniczek? Jeść mydło i karmę dla psa?Wywalać wszytsko z szafek i szuflad?
Julek nie potrzebuje zabawek bo tyle jest innych "ciekawszych "- czytaj jw zabaw icon_eek.gif
Poza tym 2 tyg temu nauczyła się pić z rurki no i najważniejsze....
Zaczeła mi się wkońcu puszczać i robi kilka kroczków sama icon_biggrin.gif Wiem , że Wasze dzieciaczki od dawna już biegają ale jak wiecie Jula była rehabilitowana więc każdy Jej postęp bardzo mnie cieszy.

Pozdrawiam
Monisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,142
Dołączył: nie, 22 cze 03 - 12:40
Nr użytkownika: 847




post nie, 26 wrz 2004 - 17:29
Post #81

Witajcie icon_biggrin.gif
Czy Wasze dzieciaczki tak samo jak Julek kochają rozgrzebywać ziemię z doniczek? Jeść mydło i karmę dla psa?Wywalać wszytsko z szafek i szuflad?
Julek nie potrzebuje zabawek bo tyle jest innych "ciekawszych "- czytaj jw zabaw icon_eek.gif
Poza tym 2 tyg temu nauczyła się pić z rurki no i najważniejsze....
Zaczeła mi się wkońcu puszczać i robi kilka kroczków sama icon_biggrin.gif Wiem , że Wasze dzieciaczki od dawna już biegają ale jak wiecie Jula była rehabilitowana więc każdy Jej postęp bardzo mnie cieszy.

Pozdrawiam
KM
nie, 26 wrz 2004 - 18:05
Gratulacje dla Julci. Teraz pójdzie jak z płatka. Od pierwszych kroczków do bieganiu już tylko "jeden krok".
Kacper preferuje takie same zabawy. Zabawki po kilku minutach wędrują w kąt. A na placu zabaw zbiera śmieci i z dumą wyrzuca je do kosza icon_biggrin.gif icon_rolleyes.gif Potem oczywiście zagląda czy wpadło.
Pierwszy raz pociÄ…gnÄ…Å‚ przez rurkÄ™ shake'a w Mc Donalds's w dziesiÄ…tym miesiÄ…cu icon_confused.gif
Od niedawna samodzielnie wchodzi po drabince na zjeżdżalnie, oczywiście muszę go asekurować. Trzymany za obydwie ręce wchodzi po schodach na trzecie piętro-codziennie (nie mamy windy). Schodzić mu się nie chce.
Poza tym ma coraz większy apetyt co mnie bardzo cieszy.
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post nie, 26 wrz 2004 - 18:05
Post #82

Gratulacje dla Julci. Teraz pójdzie jak z płatka. Od pierwszych kroczków do bieganiu już tylko "jeden krok".
Kacper preferuje takie same zabawy. Zabawki po kilku minutach wędrują w kąt. A na placu zabaw zbiera śmieci i z dumą wyrzuca je do kosza icon_biggrin.gif icon_rolleyes.gif Potem oczywiście zagląda czy wpadło.
Pierwszy raz pociÄ…gnÄ…Å‚ przez rurkÄ™ shake'a w Mc Donalds's w dziesiÄ…tym miesiÄ…cu icon_confused.gif
Od niedawna samodzielnie wchodzi po drabince na zjeżdżalnie, oczywiście muszę go asekurować. Trzymany za obydwie ręce wchodzi po schodach na trzecie piętro-codziennie (nie mamy windy). Schodzić mu się nie chce.
Poza tym ma coraz większy apetyt co mnie bardzo cieszy.
Monisia
śro, 13 paź 2004 - 12:22
ChwalÄ™ siÄ™ icon_cool.gif
Jula 30 września sama zaczeła chodzić icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Teraz, po 2 tygodniach z dnia na dzień śmiga coraz szybciej icon_biggrin.gif
Tyle na to czekałam..... Ogromnie się cieszę icon_biggrin.gif


Pozdrawiam
M.
Monisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,142
Dołączył: nie, 22 cze 03 - 12:40
Nr użytkownika: 847




post śro, 13 paź 2004 - 12:22
Post #83

ChwalÄ™ siÄ™ icon_cool.gif
Jula 30 września sama zaczeła chodzić icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Teraz, po 2 tygodniach z dnia na dzień śmiga coraz szybciej icon_biggrin.gif
Tyle na to czekałam..... Ogromnie się cieszę icon_biggrin.gif


Pozdrawiam
M.
jagoda1976
czw, 14 paź 2004 - 11:43
Wielkie gratulacje dla Julci. Teraz to jej nie dogonisz.
Monisia ale te Twoje córeczki są do siebie podobne, super.

Pozdr. Jagoda
jagoda1976


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 566
Dołączył: pon, 19 maj 03 - 16:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 742

GG:


post czw, 14 paź 2004 - 11:43
Post #84

Wielkie gratulacje dla Julci. Teraz to jej nie dogonisz.
Monisia ale te Twoje córeczki są do siebie podobne, super.

Pozdr. Jagoda

--------------------
Jagoda mama Konradka (09.06.03)
user posted image
zobacz naszÄ… stronÄ™
KM
pon, 22 lis 2004 - 20:53
Kacperek dużo mówi chociaż zasób słownictwa ma ubogi. Do nowych nieprzekręcanych słów należą: dziadek, babcia, ciocia, kotek, szachy.

Potrafi jeść widelcem icon_eek.gif Celnie nabija pokrojone kawałki jedzenia i wkłada do buzi. Jak się zmęczy pomaga sobie rączkami.

Powoli zaczyna interesować się bajkami w tv.

Waży 10 700 i ma 80 cm. Nadal jest karmiony piersią.

Co słychać u Waszych maluchów?
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post pon, 22 lis 2004 - 20:53
Post #85

Kacperek dużo mówi chociaż zasób słownictwa ma ubogi. Do nowych nieprzekręcanych słów należą: dziadek, babcia, ciocia, kotek, szachy.

Potrafi jeść widelcem icon_eek.gif Celnie nabija pokrojone kawałki jedzenia i wkłada do buzi. Jak się zmęczy pomaga sobie rączkami.

Powoli zaczyna interesować się bajkami w tv.

Waży 10 700 i ma 80 cm. Nadal jest karmiony piersią.

Co słychać u Waszych maluchów?
Sun

Go??







post pon, 06 gru 2004 - 20:48
Post #86

Rzadko tu wchodzę, ale jak już weszłam, to napiszę... icon_smile.gif Mateusz mówi i to całkie nieźle icon_smile.gif Oczywiście nadal w pieluchach... ale ja w ogóle późno odstawiam pieluchy, Julia też jeszcze nosi w nocy i czasem na dworze. Waży ok. 12 kg, zaczął włazić na kanapę... icon_confused.gif Ma ogromny apetyt icon_smile.gif A 15 grudnia kończy półtora roku!!!!!!!!! icon_smile.gif Piszcie, może coś się tu ruszy!!! icon_smile.gif
KM
pon, 06 gru 2004 - 21:30
Kacper z dnia na dzień mówi coraz więcej. Powtarza prawie każde słowo. Wchodzi po drabince na zjeżdżalnie od lata. Jakie prezenty dostaną od Mikołaja Wasze maluchy? Ja nie mam jeszcze pomysłu. Wiem, że będzie malutki namiot (Kacper uwielbia się chować) a co więcej? icon_rolleyes.gif
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post pon, 06 gru 2004 - 21:30
Post #87

Kacper z dnia na dzień mówi coraz więcej. Powtarza prawie każde słowo. Wchodzi po drabince na zjeżdżalnie od lata. Jakie prezenty dostaną od Mikołaja Wasze maluchy? Ja nie mam jeszcze pomysłu. Wiem, że będzie malutki namiot (Kacper uwielbia się chować) a co więcej? icon_rolleyes.gif
jagoda1976
piÄ…, 21 sty 2005 - 11:14
Dawno tu nie zaglądałam.
Dziewczyny co tam słychać u Waszych maluchów?
Mój to jest gaduła, gada i gada. Dużo rozumie a i dużo powtarza. Biega i wszędzie go pełno. Umie rozpoznać kolory, czerwony i niebieski, a i inne czasami trafi.
Zjada prawie wszystko, nie mam z tym problemów. Wszytko jest super, a co u Was?

Pozdr. Jagoda
jagoda1976


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 566
Dołączył: pon, 19 maj 03 - 16:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 742

GG:


post piÄ…, 21 sty 2005 - 11:14
Post #88

Dawno tu nie zaglądałam.
Dziewczyny co tam słychać u Waszych maluchów?
Mój to jest gaduła, gada i gada. Dużo rozumie a i dużo powtarza. Biega i wszędzie go pełno. Umie rozpoznać kolory, czerwony i niebieski, a i inne czasami trafi.
Zjada prawie wszystko, nie mam z tym problemów. Wszytko jest super, a co u Was?

Pozdr. Jagoda

--------------------
Jagoda mama Konradka (09.06.03)
user posted image
zobacz naszÄ… stronÄ™
jagoda1976
piÄ…, 21 sty 2005 - 11:15
Oooo, ale dopiero teraz widze, że jest post "Może wszystkie sie połączymy?" to tam teraz zaglądnę i poczytam
jagoda1976


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 566
Dołączył: pon, 19 maj 03 - 16:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 742

GG:


post piÄ…, 21 sty 2005 - 11:15
Post #89

Oooo, ale dopiero teraz widze, że jest post "Może wszystkie sie połączymy?" to tam teraz zaglądnę i poczytam

--------------------
Jagoda mama Konradka (09.06.03)
user posted image
zobacz naszÄ… stronÄ™
Dagmarcia
śro, 02 lut 2005 - 22:22
Dopisuje się do was dziewczyny. Oskar urodził się 6 czewca i jutro ma imieninki icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

icon_biggrin.gif
Dagmarcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 870
Dołączył: pon, 24 sty 05 - 00:15
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,572

GG:


post śro, 02 lut 2005 - 22:22
Post #90

Dopisuje się do was dziewczyny. Oskar urodził się 6 czewca i jutro ma imieninki icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

icon_biggrin.gif

--------------------
user posted image
Ksiwik
śro, 30 lis 2005 - 14:35
To ja też się dopiszę icon_biggrin.gif a raczej moją córcie. Jula urodziła się 6.06.2003 w szpitalu św.Zofii waga 3240 ,51cm, tak było ponad dwa lata temu a teraz cm?? a waga niecałe 12kg icon_lol.gif
Ksiwik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,451
Dołączył: pon, 28 lis 05 - 11:04
SkÄ…d: TM
Nr użytkownika: 4,155




post śro, 30 lis 2005 - 14:35
Post #91

To ja też się dopiszę icon_biggrin.gif a raczej moją córcie. Jula urodziła się 6.06.2003 w szpitalu św.Zofii waga 3240 ,51cm, tak było ponad dwa lata temu a teraz cm?? a waga niecałe 12kg icon_lol.gif

--------------------
Mama MÅ‚odej 06.06.2003
Żona Obrączkowego 02.02.2013

anonimowy

Go??







post śro, 30 lis 2005 - 15:34
Post #92

Witaj ksiwi icon_smile.gif Teraz wszystkie piszemy na Buntownisiach 2003.
> Czerwiec 2003
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  « poprzednia 3 4 5
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 03:04
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama