Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

MAJ 2003!!!

> 
Romka
śro, 04 lut 2004 - 09:58
Czesc Monika. Mam pytanie w jaki sposób podajesz Anetce banany? Jak ostatnio dałam Paulince do rączki to jej wypada bo sie śliski robi icon_sad.gif . Pozdrawiam. Ucałuj majowe dziecię icon_biggrin.gif !!!
Romka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: nie, 18 sty 04 - 21:10
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 1,342




post śro, 04 lut 2004 - 09:58
Post #41

Czesc Monika. Mam pytanie w jaki sposób podajesz Anetce banany? Jak ostatnio dałam Paulince do rączki to jej wypada bo sie śliski robi icon_sad.gif . Pozdrawiam. Ucałuj majowe dziecię icon_biggrin.gif !!!

--------------------
Pozrowionka - Romka
Adusiowa Mama
czw, 05 lut 2004 - 15:27
ja mojej Adzie trę banana na tarce do owoców, do tego tre jabłuszko
mniam mniam icon_biggrin.gif
a jak Miske karmi tata to robi podwójna porcje , bo połowe sam zjada wink.gif
Adusiowa Mama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 194
Dołączył: czw, 29 sty 04 - 13:01
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 1,382




post czw, 05 lut 2004 - 15:27
Post #42

ja mojej Adzie trę banana na tarce do owoców, do tego tre jabłuszko
mniam mniam icon_biggrin.gif
a jak Miske karmi tata to robi podwójna porcje , bo połowe sam zjada wink.gif
Agniecha-Mama Sz...
czw, 05 lut 2004 - 22:09
dawno mnie tu nie bylo, spiesze doniesc ze Oliwka chodzi trzymana za raczki a wlasciwie nie chodzi tylko " biega", w lozeczku sie podnosi ale sama jeszcze nie ustoi i leci na pupke spowrotem,siedzi sama slicznie ale jescze nie siada, chociaz jak jest troszke wyzej niz na plasko to juz sobie radzi swietnie, nie raczkuje ale turlika sie po calym lozku, jadla by wszystko gdyby tylko mogla,wcina chrupki kukurydziane robi pa pa, daje czesc i przybija "piatke", tyle co pamietam i czym mozemy " sie pochwlic", aaa i kocha dzieci, strasznie do nich ciagnie...pozdrawiamy goraco wszystkie majowe dzieciaczki i ich mamy
Agniecha-Mama Sz...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 352
Dołączył: nie, 28 wrz 03 - 22:12
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,080

GG:


post czw, 05 lut 2004 - 22:09
Post #43

dawno mnie tu nie bylo, spiesze doniesc ze Oliwka chodzi trzymana za raczki a wlasciwie nie chodzi tylko " biega", w lozeczku sie podnosi ale sama jeszcze nie ustoi i leci na pupke spowrotem,siedzi sama slicznie ale jescze nie siada, chociaz jak jest troszke wyzej niz na plasko to juz sobie radzi swietnie, nie raczkuje ale turlika sie po calym lozku, jadla by wszystko gdyby tylko mogla,wcina chrupki kukurydziane robi pa pa, daje czesc i przybija "piatke", tyle co pamietam i czym mozemy " sie pochwlic", aaa i kocha dzieci, strasznie do nich ciagnie...pozdrawiamy goraco wszystkie majowe dzieciaczki i ich mamy

--------------------
Agniecha -Mama Szkrabucha
[Oliwka 28,05,2003]

"Los spełnia nasze życzenia, ale na swój sposób,
żeby móc nam dać coś ponad życzenie."
J.W.Goethe
Monika78
piÄ…, 13 lut 2004 - 12:48
CYTAT(Romka)
Czesc Monika. Mam pytanie w jaki sposób podajesz Anetce banany? Jak ostatnio  daÅ‚am Paulince do rÄ…czki to jej wypada bo sie Å›liski robi icon_sad.gif . Pozdrawiam. UcaÅ‚uj majowe dzieciÄ™ icon_biggrin.gif !!!

Tak jak Mama Aduni podaję bananka startego na tarce razem z jabłkiem, albo skrobię łyżeczką. Mniam. icon_biggrin.gif
Monika78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 107
Dołączył: czw, 11 gru 03 - 12:34
Skąd: Sulejówek
Nr użytkownika: 1,249

GG:


post piÄ…, 13 lut 2004 - 12:48
Post #44

CYTAT(Romka)
Czesc Monika. Mam pytanie w jaki sposób podajesz Anetce banany? Jak ostatnio  daÅ‚am Paulince do rÄ…czki to jej wypada bo sie Å›liski robi icon_sad.gif . Pozdrawiam. UcaÅ‚uj majowe dzieciÄ™ icon_biggrin.gif !!!

Tak jak Mama Aduni podaję bananka startego na tarce razem z jabłkiem, albo skrobię łyżeczką. Mniam. icon_biggrin.gif

--------------------
mama Anetki 19.05.2003
user posted image
Monika78
piÄ…, 13 lut 2004 - 12:56
Anetka już nie chce chodzić, prowadzana pod rączkami. Teraz sama woli "biegać" raczkując. Najbardziej lubi podchodzić do mebli i się o nie podnosić. Długo stoi przy przedmiotach, ale ją asekurujemy bo się boimy że się przewali. Jak jej śpiewamy to się kiwa - tańczy i sama też śpiewa "aa a". icon_biggrin.gif Staje też w wózku i na krzesełku (nie można jej samej zostawić) icon_sad.gif Na spacerach w wózku twardo się trzyma żeby nie spać - usypia na siedząco, a jak się ją położy to się momentalnie budzi i krzyczy na nas! Ostatnio mamy kłopot z karmieniem. Nie chce jeść! icon_cry.gif
Monika78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 107
Dołączył: czw, 11 gru 03 - 12:34
Skąd: Sulejówek
Nr użytkownika: 1,249

GG:


post piÄ…, 13 lut 2004 - 12:56
Post #45

Anetka już nie chce chodzić, prowadzana pod rączkami. Teraz sama woli "biegać" raczkując. Najbardziej lubi podchodzić do mebli i się o nie podnosić. Długo stoi przy przedmiotach, ale ją asekurujemy bo się boimy że się przewali. Jak jej śpiewamy to się kiwa - tańczy i sama też śpiewa "aa a". icon_biggrin.gif Staje też w wózku i na krzesełku (nie można jej samej zostawić) icon_sad.gif Na spacerach w wózku twardo się trzyma żeby nie spać - usypia na siedząco, a jak się ją położy to się momentalnie budzi i krzyczy na nas! Ostatnio mamy kłopot z karmieniem. Nie chce jeść! icon_cry.gif

--------------------
mama Anetki 19.05.2003
user posted image
aga23
nie, 22 lut 2004 - 14:00
Weronika:
- raczkuje
- staje przy meblach
- sama siada
- robi kosi-kosi i pa pa
- kiedy ją usypiam śpiewa aaa
- niestety nie ma jeszcze ząbków
- wcina banany, deserki ze słoiczków, zupki domowej roboty, biszkopty, chrupki kukurydziane; problemy mamy tylko z soczkami , bo nie zawsze chce pić z butelki;
aga23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 313
Dołączył: wto, 11 lis 03 - 16:01
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 1,182




post nie, 22 lut 2004 - 14:00
Post #46

Weronika:
- raczkuje
- staje przy meblach
- sama siada
- robi kosi-kosi i pa pa
- kiedy ją usypiam śpiewa aaa
- niestety nie ma jeszcze ząbków
- wcina banany, deserki ze słoiczków, zupki domowej roboty, biszkopty, chrupki kukurydziane; problemy mamy tylko z soczkami , bo nie zawsze chce pić z butelki;

--------------------
Aga mama Rafałka (12.02.2000) i Weroniczki (26.05.2003)
user posted imageuser posted image
Monika78
wto, 24 lut 2004 - 12:23
CYTAT(aga23)
problemy mamy tylko z soczkami , bo nie zawsze chce pić z butelki;

Spróbuj Aga dać malutkiej soczki z kubeczka tak po dorosłemu. Moja Anetka tylko tak pije. Nie chce z butelki i kubeczka niekapka bo jej nie chce lecieć. Pozdrawiam
Monika78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 107
Dołączył: czw, 11 gru 03 - 12:34
Skąd: Sulejówek
Nr użytkownika: 1,249

GG:


post wto, 24 lut 2004 - 12:23
Post #47

CYTAT(aga23)
problemy mamy tylko z soczkami , bo nie zawsze chce pić z butelki;

Spróbuj Aga dać malutkiej soczki z kubeczka tak po dorosłemu. Moja Anetka tylko tak pije. Nie chce z butelki i kubeczka niekapka bo jej nie chce lecieć. Pozdrawiam

--------------------
mama Anetki 19.05.2003
user posted image
aga23
śro, 25 lut 2004 - 17:41
Monika dzięki za radę, dałam dzisiaj Weronice picie z kubeczka i piła; troszkę sie rozlało, ale to nic ważne, że sposób działa. icon_biggrin.gif
aga23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 313
Dołączył: wto, 11 lis 03 - 16:01
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 1,182




post śro, 25 lut 2004 - 17:41
Post #48

Monika dzięki za radę, dałam dzisiaj Weronice picie z kubeczka i piła; troszkę sie rozlało, ale to nic ważne, że sposób działa. icon_biggrin.gif

--------------------
Aga mama Rafałka (12.02.2000) i Weroniczki (26.05.2003)
user posted imageuser posted image
Monika78
czw, 11 mar 2004 - 12:30
Anetka wczoraj postawiła swoje pierwsze kroczki. Dokładnie trzy!!! A potem bęc na pupę icon_biggrin.gif
Monika78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 107
Dołączył: czw, 11 gru 03 - 12:34
Skąd: Sulejówek
Nr użytkownika: 1,249

GG:


post czw, 11 mar 2004 - 12:30
Post #49

Anetka wczoraj postawiła swoje pierwsze kroczki. Dokładnie trzy!!! A potem bęc na pupę icon_biggrin.gif

--------------------
mama Anetki 19.05.2003
user posted image
Mama Mojzesza
piÄ…, 09 kwi 2004 - 22:23
Monika, gratulacje dla Anetki:)! Mojzesz tez w marcu postawil swoje pierwsze trzy kroki (dokladnie 6marca:) ) co zakonczylo sie identycznie jak u Anetki:) teraz nic innego nie robi tylko chodzi (juz nie chce raczkowac,posadzic sie go nie da na pupie bo odrazu pisk icon_evil.gif ) ale od tych pierwszych trzech kroczkow do chodzenia minelo jakies 2 tygodnie, a u Ciebie?? ale jestem dumna teraz icon_wink.gif
Mama Mojzesza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,565
Dołączył: pon, 12 sty 04 - 16:00
Nr użytkownika: 1,325

GG:


post piÄ…, 09 kwi 2004 - 22:23
Post #50

Monika, gratulacje dla Anetki:)! Mojzesz tez w marcu postawil swoje pierwsze trzy kroki (dokladnie 6marca:) ) co zakonczylo sie identycznie jak u Anetki:) teraz nic innego nie robi tylko chodzi (juz nie chce raczkowac,posadzic sie go nie da na pupie bo odrazu pisk icon_evil.gif ) ale od tych pierwszych trzech kroczkow do chodzenia minelo jakies 2 tygodnie, a u Ciebie?? ale jestem dumna teraz icon_wink.gif
Monika78
wto, 27 kwi 2004 - 13:17
A podobno dziewczynki zaczynaja chodzić szybciej niż chłopcy. Kto by powiedział icon_lol.gif Gratulacje Aniu dla Mojżeszka icon_lol.gif
Anetka od jakiegoś czasu już nie chodzi, tylko biega. Na początku miała problem w chodzeniu w butach (tzn nie chciała ich zakładać), ale już jest ok. Poza tym bardzo lubi swoje buciki, zwłaszcza sznurówki mniam.
Od tygodnia uczymy się robić siusiu do nocniczka. Przy każdej zmianie pieluszki sadzam ją na nocnik i wyobraź sobie, że gra muzyczka icon_smile.gif
Pozdrowienia.
Monika78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 107
Dołączył: czw, 11 gru 03 - 12:34
Skąd: Sulejówek
Nr użytkownika: 1,249

GG:


post wto, 27 kwi 2004 - 13:17
Post #51

A podobno dziewczynki zaczynaja chodzić szybciej niż chłopcy. Kto by powiedział icon_lol.gif Gratulacje Aniu dla Mojżeszka icon_lol.gif
Anetka od jakiegoś czasu już nie chodzi, tylko biega. Na początku miała problem w chodzeniu w butach (tzn nie chciała ich zakładać), ale już jest ok. Poza tym bardzo lubi swoje buciki, zwłaszcza sznurówki mniam.
Od tygodnia uczymy się robić siusiu do nocniczka. Przy każdej zmianie pieluszki sadzam ją na nocnik i wyobraź sobie, że gra muzyczka icon_smile.gif
Pozdrowienia.

--------------------
mama Anetki 19.05.2003
user posted image
AniaMamaMojzeszka

Go??







post wto, 27 kwi 2004 - 23:52
Post #52

Ja tez kupilam taki nocniczek z muzyczka icon_biggrin.gif uwazam ze to super pomysl, mam nadzieje ze bedzie motywowac Mojzesza wink.gif niestety ani razu ( icon_exclaim.gif )nie udalo mi sie w pore zareagowac icon_confused.gif Mojzesz po posadzeniu na nosni wstaje w tej samej sekundzie. Jak Ty sobie radzisz z Anetka?? ja mu pokazuje rozne ciekawe rzeczy ale zupelnie nie dziala, na stojaco tez moze ogladac. rano i wieczorem chodzi przez jakis czas bez pieluszki, robie to w nadziei ze zda sobie sprawe z faktu ze wlasnie robi siusiu wink.gif no i ze zdaze zauwazyc ze cos sie szykuje, ale jak na razie nie mam zadnych osiagniec w tej materii. Nawet kupke woli robic na stojaco icon_evil.gif
co gorsza tez juz biega zamiast chodzic wiec jesli akurat nie ma pieluchy... tragedia icon_smile.gif
a ja slyszalam ze chlopcy wczesniej zaczynaja chodzic icon_question.gif a z drugiej strony dziewczynki WSZYSTKO wczesniej zaczynaja i robia to lepiej icon_cool.gif

Anetka jest jedyna dziewczynka i dzieckiem w ogole ktora tez chodzi tak jak Mojzesz icon_smile.gif na placu zabaw nie ma rowiesnikow(bo siedza w wozkach) szkoda ze nie jade na zlot bo moze by sie razem pobawili icon_question.gif

to jestem ja Ania Mama Mojzeszka ktorej komputer z tajemniczych powodow odmawia zalogowania
Monika78
czw, 29 kwi 2004 - 11:38
Dzisiaj udało się Anetce zrobić kupke do nocnika. Po raz pierwszy icon_lol.gif
Nic się Aniu nie martw. Na początku też mała wstawała, ale szybciutko się przyzwyczaiła. Poza tym uwielbia muzyczkę. Może popuszczaj Aniu Mojżeszkowi tak na sucho, tzn. poślinionymi palcami dotknij do czujek, albo wlej trochę wody i niech gra. U mnie to podziałało. Poza tym zawsze mam w pobliżu jakieś zabawki i ją zabawiam.
Na zlocie również nie będę, a szkoda, bo Anetka uwielbia dzieci icon_sad.gif
Monika78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 107
Dołączył: czw, 11 gru 03 - 12:34
Skąd: Sulejówek
Nr użytkownika: 1,249

GG:


post czw, 29 kwi 2004 - 11:38
Post #53

Dzisiaj udało się Anetce zrobić kupke do nocnika. Po raz pierwszy icon_lol.gif
Nic się Aniu nie martw. Na początku też mała wstawała, ale szybciutko się przyzwyczaiła. Poza tym uwielbia muzyczkę. Może popuszczaj Aniu Mojżeszkowi tak na sucho, tzn. poślinionymi palcami dotknij do czujek, albo wlej trochę wody i niech gra. U mnie to podziałało. Poza tym zawsze mam w pobliżu jakieś zabawki i ją zabawiam.
Na zlocie również nie będę, a szkoda, bo Anetka uwielbia dzieci icon_sad.gif

--------------------
mama Anetki 19.05.2003
user posted image
Monika78
czw, 20 maj 2004 - 15:17
Anetka wczoraj skończyła roczek. Byłyśmy u lekarza. Waży 9400 g. i mierzy 79 cm. Podobno jest bardzo wysoka! 90 centyl!!!
Monika78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 107
Dołączył: czw, 11 gru 03 - 12:34
Skąd: Sulejówek
Nr użytkownika: 1,249

GG:


post czw, 20 maj 2004 - 15:17
Post #54

Anetka wczoraj skończyła roczek. Byłyśmy u lekarza. Waży 9400 g. i mierzy 79 cm. Podobno jest bardzo wysoka! 90 centyl!!!

--------------------
mama Anetki 19.05.2003
user posted image
talisko
nie, 03 paź 2004 - 23:41
to ja sie tez dopisze - jestem mama jeremiego urodzonego 17 maja 2003.
teraz moj prosiaczek ma juz prwie 17 miechow, wszedzie go pelno rozpoczyna juz chyba okres buntu (histeryczne reakcje jesli cos nie idzie po jego mysli) mowi tylko po swojemu, ale jakos sie rozumiemy icon_biggrin.gif
talisko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: nie, 03 paź 04 - 23:17
Nr użytkownika: 2,148




post nie, 03 paź 2004 - 23:41
Post #55

to ja sie tez dopisze - jestem mama jeremiego urodzonego 17 maja 2003.
teraz moj prosiaczek ma juz prwie 17 miechow, wszedzie go pelno rozpoczyna juz chyba okres buntu (histeryczne reakcje jesli cos nie idzie po jego mysli) mowi tylko po swojemu, ale jakos sie rozumiemy icon_biggrin.gif
Monika78
pon, 04 paź 2004 - 10:25
Moja Anetka siusia do nocnika icon_lol.gif Nawet już na noc nie zakładam jej pieluchy. Po tygodniu dzisiaj pierwszy raz się zmoczyła w nocy icon_sad.gif Bardzo dużo mówi, wszystko rozumie. Chodzi od września do żłobka i doskonale sobie radzi icon_smile.gif
Monika78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 107
Dołączył: czw, 11 gru 03 - 12:34
Skąd: Sulejówek
Nr użytkownika: 1,249

GG:


post pon, 04 paź 2004 - 10:25
Post #56

Moja Anetka siusia do nocnika icon_lol.gif Nawet już na noc nie zakładam jej pieluchy. Po tygodniu dzisiaj pierwszy raz się zmoczyła w nocy icon_sad.gif Bardzo dużo mówi, wszystko rozumie. Chodzi od września do żłobka i doskonale sobie radzi icon_smile.gif

--------------------
mama Anetki 19.05.2003
user posted image
Mama Mojzesza
sob, 26 lut 2005 - 23:55
Monika, WOW ! icon_biggrin.gif
Anetka to maly geniusz, wpedzacie mnie w kompleksy icon_lol.gif
I to sie dzialo w pazdzierniku icon_eek.gif
juz nawet nie mysle, co jest teraz icon_biggrin.gif
bo u mnie po staremu, na razie nie ucze Mojzesza siusiac do nocniczka, czekam na wiosne icon_wink.gif
Mama Mojzesza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,565
Dołączył: pon, 12 sty 04 - 16:00
Nr użytkownika: 1,325

GG:


post sob, 26 lut 2005 - 23:55
Post #57

Monika, WOW ! icon_biggrin.gif
Anetka to maly geniusz, wpedzacie mnie w kompleksy icon_lol.gif
I to sie dzialo w pazdzierniku icon_eek.gif
juz nawet nie mysle, co jest teraz icon_biggrin.gif
bo u mnie po staremu, na razie nie ucze Mojzesza siusiac do nocniczka, czekam na wiosne icon_wink.gif
Monika78
nie, 05 cze 2005 - 22:59
CYTAT(Monika78)
Moja Anetka siusia do nocnika icon_lol.gif  Nawet już na noc nie zakÅ‚adam jej pieluchy. Po tygodniu dzisiaj pierwszy raz siÄ™ zmoczyÅ‚a w nocy  :(  Bardzo dużo mówi, wszystko rozumie. Chodzi od wrzeÅ›nia do żłobka i doskonale sobie radzi icon_smile.gif

Hehehe fajnie to było teraz poczytac, bo dalej na noc zakładam jej pieluszkę. Niestety tak dużo pije, że nie ma mowy o nocnym spaniu bez icon_smile.gif Za to bardzo dużo mówi. Zna całe wierszyki i piosenki. Ostatnio niestety troszkę zaczyna niewyraźnie, ale mówię do niej wolno i wyraźnie to może się trochę poprawi icon_wink.gif
Monika78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 107
Dołączył: czw, 11 gru 03 - 12:34
Skąd: Sulejówek
Nr użytkownika: 1,249

GG:


post nie, 05 cze 2005 - 22:59
Post #58

CYTAT(Monika78)
Moja Anetka siusia do nocnika icon_lol.gif  Nawet już na noc nie zakÅ‚adam jej pieluchy. Po tygodniu dzisiaj pierwszy raz siÄ™ zmoczyÅ‚a w nocy  :(  Bardzo dużo mówi, wszystko rozumie. Chodzi od wrzeÅ›nia do żłobka i doskonale sobie radzi icon_smile.gif

Hehehe fajnie to było teraz poczytac, bo dalej na noc zakładam jej pieluszkę. Niestety tak dużo pije, że nie ma mowy o nocnym spaniu bez icon_smile.gif Za to bardzo dużo mówi. Zna całe wierszyki i piosenki. Ostatnio niestety troszkę zaczyna niewyraźnie, ale mówię do niej wolno i wyraźnie to może się trochę poprawi icon_wink.gif

--------------------
mama Anetki 19.05.2003
user posted image
Coffee
piÄ…, 22 lip 2005 - 15:38
hej
Maxim tez uzywa pieluszki tylko na noc i jak gdzies dalej jedziemy
ale szczerze tego nie lubi i reaguje w peirwszej chwili placzem

najbardziej cieszy mnie fakt ze bez bolu przestawil sie sam na nocniczek i ubikacje
rano pierwsze co wola na ubikacje i w rezultacie pampers ma prawie calokowicie suchy po nocce

jak tam byczki z 2003???
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post piÄ…, 22 lip 2005 - 15:38
Post #59

hej
Maxim tez uzywa pieluszki tylko na noc i jak gdzies dalej jedziemy
ale szczerze tego nie lubi i reaguje w peirwszej chwili placzem

najbardziej cieszy mnie fakt ze bez bolu przestawil sie sam na nocniczek i ubikacje
rano pierwsze co wola na ubikacje i w rezultacie pampers ma prawie calokowicie suchy po nocce

jak tam byczki z 2003???

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Monika78
śro, 03 sie 2005 - 13:47
Anetka w ogóle nie nosi pieluchy.
Wyjechała teraz na Mazury z dziadkami i świetnie sobie radzi. Nie płacze i jest grzeczna icon_wink.gif
Monika78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 107
Dołączył: czw, 11 gru 03 - 12:34
Skąd: Sulejówek
Nr użytkownika: 1,249

GG:


post śro, 03 sie 2005 - 13:47
Post #60

Anetka w ogóle nie nosi pieluchy.
Wyjechała teraz na Mazury z dziadkami i świetnie sobie radzi. Nie płacze i jest grzeczna icon_wink.gif

--------------------
mama Anetki 19.05.2003
user posted image
> MAJ 2003!!!
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 06:34
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama