Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Luty - Nadia

> 
dyziak
czw, 03 kwi 2003 - 13:53
Pustką mi tu świeci, toteż rozpoczynam. Nadia urodziła się 22.02. Uparta dzieczyna zmusiła lekarza do cesarki icon_lol.gif Oczekujemy na rówieśników, chętnie wymienimy doświadczenia (choć jeszcze niewielkie) wink.gif

dyziak
dyziak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 452
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 21:12
SkÄ…d: Warszawa, obecnie Hiszpania
Nr użytkownika: 128




post czw, 03 kwi 2003 - 13:53
Post #1

Pustką mi tu świeci, toteż rozpoczynam. Nadia urodziła się 22.02. Uparta dzieczyna zmusiła lekarza do cesarki icon_lol.gif Oczekujemy na rówieśników, chętnie wymienimy doświadczenia (choć jeszcze niewielkie) wink.gif

dyziak

--------------------
dyziak, mama Nadii, zwykle wesola:( user posted image
user posted image
Ewa
czw, 03 kwi 2003 - 14:03
Faktycznie trzeba to miejsce trochę zapełnić.

Jasio urodził się 16 stycznia. Jako że to mój pierworodny doświadczeń nie mam za dużych, ale mogę poopowiadać nasze przypadki i jak staraliśmy się rozwiązywać pierwsze problemy. A najchętniej poczytam o Waszych maluszkach.
Ewa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 176
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:16
Skąd: Pruszków
Nr użytkownika: 329

GG:


post czw, 03 kwi 2003 - 14:03
Post #2

Faktycznie trzeba to miejsce trochę zapełnić.

Jasio urodził się 16 stycznia. Jako że to mój pierworodny doświadczeń nie mam za dużych, ale mogę poopowiadać nasze przypadki i jak staraliśmy się rozwiązywać pierwsze problemy. A najchętniej poczytam o Waszych maluszkach.


--------------------
Ewa, mama Jasia (16.01.2003)
user posted image
kasiarybka

Go??







post piÄ…, 04 kwi 2003 - 10:08
Post #3

Weronika urodziła sie 20 stycznia, w 36 tyg jako wcześniaczek icon_smile.gif
Jest kochana, zdrowa, pięknie cyca i rośnie icon_smile.gif
Taki mały, kochany Smok
To moje drugie dziecko, syn Dominik skończył 13 lutego 6 lat , i jest moim małym, dzielnym mężczyzną .
.uzytkownik.usun...
nie, 13 kwi 2003 - 20:02
To ja też się dołączę. Leo urodził się w pierwszy dzień wiosny. Wielki był z niego facet (60cm wzrostu!!!). Teraz dzielnie ssie cyca i rośnie. Chętnie powymieniam doświadczenia, bo też nie mam ogromniastych. Ciągle walczę z niepewnością i obawami, że zrobię coś złego mojemu malutkiemu Panu Kropelce...
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post nie, 13 kwi 2003 - 20:02
Post #4

To ja też się dołączę. Leo urodził się w pierwszy dzień wiosny. Wielki był z niego facet (60cm wzrostu!!!). Teraz dzielnie ssie cyca i rośnie. Chętnie powymieniam doświadczenia, bo też nie mam ogromniastych. Ciągle walczę z niepewnością i obawami, że zrobię coś złego mojemu malutkiemu Panu Kropelce...
tygrynio
pon, 05 maj 2003 - 23:32
Cześć
Mam na imię Monika i jestem mamą Basi która przyszła na świat 2 lutego 2003 roku w Warszawie w szpitalu św.Zofii. icon_biggrin.gif jset słodkim bobasem
pozdrawiamy
tygrynio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:28
Skąd: W-wa Ursynów
Nr użytkownika: 681

GG:


post pon, 05 maj 2003 - 23:32
Post #5

Cześć
Mam na imię Monika i jestem mamą Basi która przyszła na świat 2 lutego 2003 roku w Warszawie w szpitalu św.Zofii. icon_biggrin.gif jset słodkim bobasem
pozdrawiamy

--------------------
Tygrynio
tygrynio
pon, 05 maj 2003 - 23:36
. Chętnie powymieniam doświadczenia, bo też nie mam ogromniastych. Ciągle walczę z niepewnością i obawami, że zrobię coś złego mojemu malutkiemu Panu Kropelce...[/quote]
Ja mam trzymiesięczne doświadczenie i jak chcesz to pisz chetnie powymieniamy się doświadczeniami i td
tygrynio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:28
Skąd: W-wa Ursynów
Nr użytkownika: 681

GG:


post pon, 05 maj 2003 - 23:36
Post #6

. Chętnie powymieniam doświadczenia, bo też nie mam ogromniastych. Ciągle walczę z niepewnością i obawami, że zrobię coś złego mojemu malutkiemu Panu Kropelce...[/quote]
Ja mam trzymiesięczne doświadczenie i jak chcesz to pisz chetnie powymieniamy się doświadczeniami i td

--------------------
Tygrynio
Ewa
wto, 06 maj 2003 - 09:25
Czesc Tygryniu!
Pamietam Cie edziecka. Ciesze sie ze tu jestes! icon_lol.gif
Tym bardziej, ze roznica wieku miedzy naszymi maluszkami to ok. 2 tyg.


Ups, musialam poprawic blad ortograficzny icon_redface.gif , bardzo ich u siebie nie lubie
Ewa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 176
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:16
Skąd: Pruszków
Nr użytkownika: 329

GG:


post wto, 06 maj 2003 - 09:25
Post #7

Czesc Tygryniu!
Pamietam Cie edziecka. Ciesze sie ze tu jestes! icon_lol.gif
Tym bardziej, ze roznica wieku miedzy naszymi maluszkami to ok. 2 tyg.


Ups, musialam poprawic blad ortograficzny icon_redface.gif , bardzo ich u siebie nie lubie

--------------------
Ewa, mama Jasia (16.01.2003)
user posted image
.uzytkownik.usun...
wto, 06 maj 2003 - 11:55
Cześć wam, Kobitki drogie. Co do tych doświadczeń, to ja baaaardzo chętnie. Im Kropelka większa tym problemów przyrasta. Powiedzmy takich, że wiele tu stuknąć nie mogę bom bez przerwy jednoręka!!! Kropeleczka Malunia icon_twisted.gif waży już 6kg i żre bez opamiętania. Nawet pójście pod prysznic jest teraz dla mnie luksusem, jako że streszczać się trza straszliwie bo Demon woła swój cyc. Tylko b. intensywne zabawianie przez Tatę Demona daje jakieś rezultaty, np. mogę coś szybko zjeść, ale on (Tata) pracuje. Jadam zatem tylko rano i wieczorem... icon_sad.gif

A jak to u Was jest??? Może z obżarstwa się wyrasta???

Ewo, Kropelka robi dokładnie taką samą minkę jak Twój Jaś na pierwszym zdjęciu. Ino w dość szczególnych okolicznościach (kiedy zanosi się na kupę), czyżby...?

Buziaki,
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post wto, 06 maj 2003 - 11:55
Post #8

Cześć wam, Kobitki drogie. Co do tych doświadczeń, to ja baaaardzo chętnie. Im Kropelka większa tym problemów przyrasta. Powiedzmy takich, że wiele tu stuknąć nie mogę bom bez przerwy jednoręka!!! Kropeleczka Malunia icon_twisted.gif waży już 6kg i żre bez opamiętania. Nawet pójście pod prysznic jest teraz dla mnie luksusem, jako że streszczać się trza straszliwie bo Demon woła swój cyc. Tylko b. intensywne zabawianie przez Tatę Demona daje jakieś rezultaty, np. mogę coś szybko zjeść, ale on (Tata) pracuje. Jadam zatem tylko rano i wieczorem... icon_sad.gif

A jak to u Was jest??? Może z obżarstwa się wyrasta???

Ewo, Kropelka robi dokładnie taką samą minkę jak Twój Jaś na pierwszym zdjęciu. Ino w dość szczególnych okolicznościach (kiedy zanosi się na kupę), czyżby...?

Buziaki,
Ewa
wto, 06 maj 2003 - 21:39
Jas robi ja w roznych okolicznosciach. Tu chyba go cos zdziwilo.
Jesli chodzi o kapiel, to ja wsadzam Jaska w lezaczek, stawiam w lazience i wyglada na zadowolonego. Oczywiscie robie to zaraz po karmieniu (inaczej odpada).

Kiedys tez mialam problemy z wolnym czasem. Jak zdazylam sobie zrobic cos do jedzenia to nie zdazalam zjesc. Cale szczescie teraz jest troche lepiej (je co ok. 2 godz.), ale tez bywaja gorsze dni.

Ja zazwyczaj szaleje po necie jak Jasio wisi przy cycu. Stukam sobie jedna raczka i dlatego wszystkie moje posty sa bez polskich liter. Rozstaw paluszkow za maly hi hi hi. icon_lol.gif

I gratuluje tak pieknego przybierania na wadze. A ile wazyl jak sie urodzil?
Ewa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 176
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:16
Skąd: Pruszków
Nr użytkownika: 329

GG:


post wto, 06 maj 2003 - 21:39
Post #9

Jas robi ja w roznych okolicznosciach. Tu chyba go cos zdziwilo.
Jesli chodzi o kapiel, to ja wsadzam Jaska w lezaczek, stawiam w lazience i wyglada na zadowolonego. Oczywiscie robie to zaraz po karmieniu (inaczej odpada).

Kiedys tez mialam problemy z wolnym czasem. Jak zdazylam sobie zrobic cos do jedzenia to nie zdazalam zjesc. Cale szczescie teraz jest troche lepiej (je co ok. 2 godz.), ale tez bywaja gorsze dni.

Ja zazwyczaj szaleje po necie jak Jasio wisi przy cycu. Stukam sobie jedna raczka i dlatego wszystkie moje posty sa bez polskich liter. Rozstaw paluszkow za maly hi hi hi. icon_lol.gif

I gratuluje tak pieknego przybierania na wadze. A ile wazyl jak sie urodzil?

--------------------
Ewa, mama Jasia (16.01.2003)
user posted image
Jo_aska
śro, 07 maj 2003 - 20:50
ja tez sie dopisuje. Jeremi trzy dni temu skonczyl 2 miesiace i swietny z niego facet. Dobrze ze karuzelka na troche go zajmuje to moge wyskoczyc pod prysznic (oczywiscie tato jednym okiem spoglada a drugie spi ). Wlasnie z ta organizacja czasu na sniadanko i obiadek mam problem. Zastanawiam sie nad zakupem lezaczka bo fotelik nie bardzo zdaje pomagac. 5 min i zaraz placz i i synek wydaje sie wnim byc taki "zpadniety". Maz jak go wyciaga to zawsze mowi jakby Jeremiego z brzucha wyjmował icon_rolleyes.gif
Jo_aska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 22:51
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 563

GG:


post śro, 07 maj 2003 - 20:50
Post #10

ja tez sie dopisuje. Jeremi trzy dni temu skonczyl 2 miesiace i swietny z niego facet. Dobrze ze karuzelka na troche go zajmuje to moge wyskoczyc pod prysznic (oczywiscie tato jednym okiem spoglada a drugie spi ). Wlasnie z ta organizacja czasu na sniadanko i obiadek mam problem. Zastanawiam sie nad zakupem lezaczka bo fotelik nie bardzo zdaje pomagac. 5 min i zaraz placz i i synek wydaje sie wnim byc taki "zpadniety". Maz jak go wyciaga to zawsze mowi jakby Jeremiego z brzucha wyjmował icon_rolleyes.gif

--------------------
Asia mama Jeremcia (04.03.2003)[obrazek]https://foto.onet.pl/upload/40/17/_148236_n.jpg[/obrazek]
anonimowy

Go??







post śro, 17 mar 2004 - 17:26
Post #11

Chyba czas odświeżyć...?
Wpadłam na chwileczkę na maluchy i...... cisza w naszych juz ponad rocznych icon_sad.gif
Kobiety, opowiadajcie, co z Waszymi pociechami icon_eek.gif
Nadia vel Fasolka szaleje, biega i wszędzie wtyka swój nosek tudzież paluszki wink.gif Zaczepia wszystkich po kolei i jakoś jest zdecydowanie bardziej odważna niż mamusia ( w jej wieku, naturalnie icon_razz.gif )
Pozdrawiamy wszystkie maluszki i ich mamuśki (no! tatusiów też)

Buziaki

Dyziak
dyziak
pon, 25 lip 2005 - 13:37
Oj! spicie! Totez bardzo hiszpansko odswiezam. Odezwijcie sie icon_smile.gif Czekamy
dyziak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 452
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 21:12
SkÄ…d: Warszawa, obecnie Hiszpania
Nr użytkownika: 128




post pon, 25 lip 2005 - 13:37
Post #12

Oj! spicie! Totez bardzo hiszpansko odswiezam. Odezwijcie sie icon_smile.gif Czekamy

--------------------
dyziak, mama Nadii, zwykle wesola:( user posted image
user posted image
Majcia74
wto, 21 mar 2006 - 18:21
Podnosze icon_razz.gif Martynka urodzona 09/02/2003r. Gdynia icon_razz.gif
Majcia74


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: pon, 20 mar 06 - 12:44
SkÄ…d: Sopot
Nr użytkownika: 5,292




post wto, 21 mar 2006 - 18:21
Post #13

Podnosze icon_razz.gif Martynka urodzona 09/02/2003r. Gdynia icon_razz.gif
jaAga*
czw, 08 mar 2007 - 13:57
To ja odświerzam w roku 2007. Moja córcia urodziła się 11.02.2003 a teraz czekamy na drugą fasolkę.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post czw, 08 mar 2007 - 13:57
Post #14

To ja odświerzam w roku 2007. Moja córcia urodziła się 11.02.2003 a teraz czekamy na drugą fasolkę.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
ulla
czw, 08 mar 2007 - 22:21
Zapraszam na wątek Buntownisiów trzyletnich. Tego wątku raczej nie należało odświeżać.
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post czw, 08 mar 2007 - 22:21
Post #15

Zapraszam na wątek Buntownisiów trzyletnich. Tego wątku raczej nie należało odświeżać.

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
ewa1008
czw, 26 kwi 2007 - 14:10
hej,
teraz czas na mnie
dawno nikt tu nie zaglądał i małe bobaski wyrosły na czterolatki i pewnie już też przedszoklaki
Jestem mamÄ… 4 letniej Zuzi (23.02.2003) i 3 letniego Jasia (06.10.2004).
Rodzenstwo nie może bez siebie żyć. Jaś od września idzie do przedszkola więc będą cały dzień razem. A jak jest u Was?
Mieszkamy w Krakowie, chętnie wymienię się doświadczeniem z innymi Mamami.
Pozdrawiam Ewa
ewa1008


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: wto, 17 cze 03 - 11:33
Nr użytkownika: 834




post czw, 26 kwi 2007 - 14:10
Post #16

hej,
teraz czas na mnie
dawno nikt tu nie zaglądał i małe bobaski wyrosły na czterolatki i pewnie już też przedszoklaki
Jestem mamÄ… 4 letniej Zuzi (23.02.2003) i 3 letniego Jasia (06.10.2004).
Rodzenstwo nie może bez siebie żyć. Jaś od września idzie do przedszkola więc będą cały dzień razem. A jak jest u Was?
Mieszkamy w Krakowie, chętnie wymienię się doświadczeniem z innymi Mamami.
Pozdrawiam Ewa
takasobie
czw, 19 lip 2007 - 14:20
Witam wszystkich:)
Jestem mamÄ… Nadii - 24 luty:)
Mam nadzieję, że znajdę tu interesujące tematy na temat równolatków, pozdrawiam wszystkich.
takasobie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: czw, 19 lip 07 - 14:15
Nr użytkownika: 15,472




post czw, 19 lip 2007 - 14:20
Post #17

Witam wszystkich:)
Jestem mamÄ… Nadii - 24 luty:)
Mam nadzieję, że znajdę tu interesujące tematy na temat równolatków, pozdrawiam wszystkich.
agarad
czw, 19 lip 2007 - 15:29
CYTAT(ulla @ czw, 08 mar 2007 - 22:21) *
Zapraszam na wątek Buntownisiów trzyletnich. Tego wątku raczej nie należało odświeżać.


Ale o tym że nie należało tego wątku odswieżać nowe foremki mogą nie wiedzieć. może zamknięcie tego wątku byłoby jakimś rozwiązaniem....
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post czw, 19 lip 2007 - 15:29
Post #18

CYTAT(ulla @ czw, 08 mar 2007 - 22:21) *
Zapraszam na wątek Buntownisiów trzyletnich. Tego wątku raczej nie należało odświeżać.


Ale o tym że nie należało tego wątku odswieżać nowe foremki mogą nie wiedzieć. może zamknięcie tego wątku byłoby jakimś rozwiązaniem....

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

> Luty - Nadia
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 14:37
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama