Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

gdzie kupujecie ubrania dla starszych dzieci?

> 
ognistaplama
czw, 18 sie 2011 - 06:43
Powiedzcie prosze, gdzie najchetnieh kupujecie ubrania dla starszych dziewczynek (11 lat)? Zalezy mi, zeby byly dobre jakosciowo i zeby byl spory wybor. Szukam ubran nie przeslodzonych, nie takich ultra-dziewczecych, chcialabym znalezc jakas fajna alternatywe dla typowo chlopiecych ubran preferowanych przez moje dziecko.
I jeszcze szukam dla niej sportowej koszulki zakrywajacej klatke piersiowa na cwiczenia rehabilitacyjne - kiedys sama mialam cos takiego, widizalyscie moze gdzies?
ognistaplama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 761
Dołączył: pon, 12 maj 03 - 20:58
Nr użytkownika: 714




post czw, 18 sie 2011 - 06:43
Post #1

Powiedzcie prosze, gdzie najchetnieh kupujecie ubrania dla starszych dziewczynek (11 lat)? Zalezy mi, zeby byly dobre jakosciowo i zeby byl spory wybor. Szukam ubran nie przeslodzonych, nie takich ultra-dziewczecych, chcialabym znalezc jakas fajna alternatywe dla typowo chlopiecych ubran preferowanych przez moje dziecko.
I jeszcze szukam dla niej sportowej koszulki zakrywajacej klatke piersiowa na cwiczenia rehabilitacyjne - kiedys sama mialam cos takiego, widizalyscie moze gdzies?

--------------------
ana
czw, 18 sie 2011 - 06:51
jaki ma wzrostu? Nie mam dziewczynki na stanie ale moja siostrzenica lubi Bershkę, Pull%Bear, Zarę. Dla siebie kupuję też w Cubus na dziale dziewczęcym bo są tam ubrania na 164-170

Ten post edytował ana czw, 18 sie 2011 - 06:52
ana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,413
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 12:06
Skąd: ^
Nr użytkownika: 2,421




post czw, 18 sie 2011 - 06:51
Post #2

jaki ma wzrostu? Nie mam dziewczynki na stanie ale moja siostrzenica lubi Bershkę, Pull%Bear, Zarę. Dla siebie kupuję też w Cubus na dziale dziewczęcym bo są tam ubrania na 164-170

--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)
ognistaplama
czw, 18 sie 2011 - 09:12
Ok. 145.
ognistaplama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 761
Dołączył: pon, 12 maj 03 - 20:58
Nr użytkownika: 714




post czw, 18 sie 2011 - 09:12
Post #3

Ok. 145.

--------------------
marghe.
nie, 21 sie 2011 - 00:23
Kasiu, moja 11 latka nieco większa od Twojej (162 cm) icon_smile.gif - zdarza mi sie znaleźć jeszcze co nieco w H&M, ale juz coraz rzadziej.
Czasami znajdę coś w C&A (ostatnio głownie w dziale dla dorosłych..), ale najczęściej zaglądam do Zary, bo ma nieco większą rozmiarówkę dziecięcą. Najbardziej lubię tam buszować jak są przeceny.

Pomału zaczynamy też robić zakupy w sklepach "młodzieżowych"
Do Smyka nie zaglądam już od dłuższego czasu, mają dziwne fasony - zdecydowanie zbyt obcisłe na moją dojrzewającą potworę icon_smile.gif


Koszulki i spodnie na rehabilitację - Decathlon

ps. u nas najgorzej jest z butami. Rozmiar 40.. Damskie nie są najwygodniejsze, a dziecięca stopa nie przyzwyczajona do niewygodnych butów
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post nie, 21 sie 2011 - 00:23
Post #4

Kasiu, moja 11 latka nieco większa od Twojej (162 cm) icon_smile.gif - zdarza mi sie znaleźć jeszcze co nieco w H&M, ale juz coraz rzadziej.
Czasami znajdę coś w C&A (ostatnio głownie w dziale dla dorosłych..), ale najczęściej zaglądam do Zary, bo ma nieco większą rozmiarówkę dziecięcą. Najbardziej lubię tam buszować jak są przeceny.

Pomału zaczynamy też robić zakupy w sklepach "młodzieżowych"
Do Smyka nie zaglądam już od dłuższego czasu, mają dziwne fasony - zdecydowanie zbyt obcisłe na moją dojrzewającą potworę icon_smile.gif


Koszulki i spodnie na rehabilitację - Decathlon

ps. u nas najgorzej jest z butami. Rozmiar 40.. Damskie nie są najwygodniejsze, a dziecięca stopa nie przyzwyczajona do niewygodnych butów
ognistaplama
nie, 21 sie 2011 - 21:45
marghe, ana, dziekuje, bede zatem szukac. marghe, duze to Twoje dziewcze icon_wink.gif
Jakos mi nagle corka wyrosla ze wszystkiego zarowno pod wzgledem rozmiaru jak i stylu, wiec musze sie rozejrzec za ubraniami dla niej. Do tego niemilosiernie marudzi w sklepach, wiec wolalabym sie najpierw sie rozeznac a potem ewentualnie ja zabrac juz na przymiarki.
ognistaplama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 761
Dołączył: pon, 12 maj 03 - 20:58
Nr użytkownika: 714




post nie, 21 sie 2011 - 21:45
Post #5

marghe, ana, dziekuje, bede zatem szukac. marghe, duze to Twoje dziewcze icon_wink.gif
Jakos mi nagle corka wyrosla ze wszystkiego zarowno pod wzgledem rozmiaru jak i stylu, wiec musze sie rozejrzec za ubraniami dla niej. Do tego niemilosiernie marudzi w sklepach, wiec wolalabym sie najpierw sie rozeznac a potem ewentualnie ja zabrac juz na przymiarki.


--------------------
marghe.
nie, 21 sie 2011 - 22:57
Czasami latam sama po sklepach, wybieram różności i znoszę do domu gdzie królewna icon_wink.gif łaskawie mierzy.
Ubrania nie zaakceptowane przez jaśnie panią wędrują z powrotem do sklepu .

Gaba nie lubi chodzić po sklepach..
Fakt faktem, że nie zawsze trafiam w jej gust
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post nie, 21 sie 2011 - 22:57
Post #6

Czasami latam sama po sklepach, wybieram różności i znoszę do domu gdzie królewna icon_wink.gif łaskawie mierzy.
Ubrania nie zaakceptowane przez jaśnie panią wędrują z powrotem do sklepu .

Gaba nie lubi chodzić po sklepach..
Fakt faktem, że nie zawsze trafiam w jej gust
Agnieszka AZJ
nie, 21 sie 2011 - 23:50
Julce kupuję w KappAhlu i H&M. Zosia poza tym lubi Zarę i CroppTown, chciałaby ciuchy z Bershki, ale niestety rzadko znajduje swój rozmiar.

Julka ostatnio dostała sporo rzeczy po córkach swojej reedukatorki i były tam niezłe bluzki z 5-10-15.

Dawno nie byłam w Reserved, ale kiedyś trafilam tam na parę niezłych ciuszków. Ze "Smyka" miałyśmy kilka sukienek i fajną spodniczkę w biało- czarną kratę, która służy Julce za strój galowy.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post nie, 21 sie 2011 - 23:50
Post #7

Julce kupuję w KappAhlu i H&M. Zosia poza tym lubi Zarę i CroppTown, chciałaby ciuchy z Bershki, ale niestety rzadko znajduje swój rozmiar.

Julka ostatnio dostała sporo rzeczy po córkach swojej reedukatorki i były tam niezłe bluzki z 5-10-15.

Dawno nie byłam w Reserved, ale kiedyś trafilam tam na parę niezłych ciuszków. Ze "Smyka" miałyśmy kilka sukienek i fajną spodniczkę w biało- czarną kratę, która służy Julce za strój galowy.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
ognistaplama
pon, 22 sie 2011 - 08:18
Agnieszko, dziekuje icon_smile.gif W Reserved ostatnio cos kupilysmy (bluze i t-shirt), ale po kilku praniach wyglada nie za dobrze.
marghe, a ze zwrotami nie ma problemu?
ognistaplama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 761
Dołączył: pon, 12 maj 03 - 20:58
Nr użytkownika: 714




post pon, 22 sie 2011 - 08:18
Post #8

Agnieszko, dziekuje icon_smile.gif W Reserved ostatnio cos kupilysmy (bluze i t-shirt), ale po kilku praniach wyglada nie za dobrze.
marghe, a ze zwrotami nie ma problemu?


--------------------
Ciocia Magda
pon, 22 sie 2011 - 08:59
Moje dziewczynki bardzo chętnie noszą ciuszki z decathlonu - lubią się nosić na sportowo. No i jeszcze podoba im się endo - ostatnio kupiłyśmy tam sporo t-shirtów, mają też fajne dżinsy stamtąd.
A poza tym, to tak jak już dziewczyny napisały. bardzo trudno (mi) coś kupić dla tego wieku - w porównaniu z ofertą dla maluchów, dla starszych jest bardzo mało ciuchów i to nie za pięknych.
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post pon, 22 sie 2011 - 08:59
Post #9

Moje dziewczynki bardzo chętnie noszą ciuszki z decathlonu - lubią się nosić na sportowo. No i jeszcze podoba im się endo - ostatnio kupiłyśmy tam sporo t-shirtów, mają też fajne dżinsy stamtąd.
A poza tym, to tak jak już dziewczyny napisały. bardzo trudno (mi) coś kupić dla tego wieku - w porównaniu z ofertą dla maluchów, dla starszych jest bardzo mało ciuchów i to nie za pięknych.

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
ana
pon, 22 sie 2011 - 10:59
CYTAT(wilga_kasia @ Mon, 22 Aug 2011 - 09:18) *
Agnieszko, dziekuje icon_smile.gif W Reserved ostatnio cos kupilysmy (bluze i t-shirt), ale po kilku praniach wyglada nie za dobrze.
marghe, a ze zwrotami nie ma problemu?


o tak ich jakość bywa kiepska. nawet raz miałam zmniejszoną po I praniu bluzkę i pofalowane szwy

o czas na zwrot pytaj od razu przy kasie bo raz to 30 dni a w innym sklepie 7 albo tylko wymiana na inny towar (Benetton!)

Ten post edytował ana pon, 22 sie 2011 - 11:01
ana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,413
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 12:06
Skąd: ^
Nr użytkownika: 2,421




post pon, 22 sie 2011 - 10:59
Post #10

CYTAT(wilga_kasia @ Mon, 22 Aug 2011 - 09:18) *
Agnieszko, dziekuje icon_smile.gif W Reserved ostatnio cos kupilysmy (bluze i t-shirt), ale po kilku praniach wyglada nie za dobrze.
marghe, a ze zwrotami nie ma problemu?


o tak ich jakość bywa kiepska. nawet raz miałam zmniejszoną po I praniu bluzkę i pofalowane szwy

o czas na zwrot pytaj od razu przy kasie bo raz to 30 dni a w innym sklepie 7 albo tylko wymiana na inny towar (Benetton!)

--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)
Ciocia Magda
pon, 22 sie 2011 - 13:02
CYTAT(ana @ Mon, 22 Aug 2011 - 11:59) *
o czas na zwrot pytaj od razu przy kasie bo raz to 30 dni a w innym sklepie 7 albo tylko wymiana na inny towar (Benetton!)

o tak! mi pani w coccodrillo za to powiedziała, że nie ma możliwości zwrotu ani nawet wymiany - kupowałam ubrania bez dzieci, jak zwykle, i zapytałam, czy w razie gdyby rozmiar nie pasował można wymienić. No i nie, nie można. Teraz już tam nie wchodzę, chociaż może to tylko jeden taki dziwny sklep był.
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post pon, 22 sie 2011 - 13:02
Post #11

CYTAT(ana @ Mon, 22 Aug 2011 - 11:59) *
o czas na zwrot pytaj od razu przy kasie bo raz to 30 dni a w innym sklepie 7 albo tylko wymiana na inny towar (Benetton!)

o tak! mi pani w coccodrillo za to powiedziała, że nie ma możliwości zwrotu ani nawet wymiany - kupowałam ubrania bez dzieci, jak zwykle, i zapytałam, czy w razie gdyby rozmiar nie pasował można wymienić. No i nie, nie można. Teraz już tam nie wchodzę, chociaż może to tylko jeden taki dziwny sklep był.

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
ognistaplama
pon, 22 sie 2011 - 15:51
Wielkie dzieki icon_smile.gif Magda, wydawalo mi sie, ze endo dla mlodszych, ale dzisiaj pod wplywem watku weszlam i rzeczywiscie dostalam fajne dzinsy.
ognistaplama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 761
Dołączył: pon, 12 maj 03 - 20:58
Nr użytkownika: 714




post pon, 22 sie 2011 - 15:51
Post #12

Wielkie dzieki icon_smile.gif Magda, wydawalo mi sie, ze endo dla mlodszych, ale dzisiaj pod wplywem watku weszlam i rzeczywiscie dostalam fajne dzinsy.

--------------------
bb
pon, 22 sie 2011 - 15:56
Alez ENDO ma fajne tez dla starszych. Jeansow nie przerabialysmy ale koszulki z nadrukami i owszem (ulubiony mojej 9 latki/143 wzrostu) to z pytaniem: czy mozna dotknac teczy?
Nie do zdarcia, nie traca kolorow ani fasonu.

Maja tez fajne tunikii sukienki letnie- uwaga jednak na rozmiary: 140 dla mojej strasznie wielkie 37.gif

No a koszulki typu MOJA MAMA MA ZAWSZE RACJE? 29.gif Boskie przeciez.
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post pon, 22 sie 2011 - 15:56
Post #13

Alez ENDO ma fajne tez dla starszych. Jeansow nie przerabialysmy ale koszulki z nadrukami i owszem (ulubiony mojej 9 latki/143 wzrostu) to z pytaniem: czy mozna dotknac teczy?
Nie do zdarcia, nie traca kolorow ani fasonu.

Maja tez fajne tunikii sukienki letnie- uwaga jednak na rozmiary: 140 dla mojej strasznie wielkie 37.gif

No a koszulki typu MOJA MAMA MA ZAWSZE RACJE? 29.gif Boskie przeciez.

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
Ciocia Magda
pon, 22 sie 2011 - 16:03
CYTAT(bb @ Mon, 22 Aug 2011 - 16:56) *
No a koszulki typu MOJA MAMA MA ZAWSZE RACJE? 29.gif Boskie przeciez.

mają też takie dla dorosłych - MAMA MA ZAWSZE RACJĘ. kupiłam sobie i mam zamiar indoktrynować rodzinę. Tylko muszę pamiętać, żeby jej nie założyć przy mojej mamie 29.gif
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post pon, 22 sie 2011 - 16:03
Post #14

CYTAT(bb @ Mon, 22 Aug 2011 - 16:56) *
No a koszulki typu MOJA MAMA MA ZAWSZE RACJE? 29.gif Boskie przeciez.

mają też takie dla dorosłych - MAMA MA ZAWSZE RACJĘ. kupiłam sobie i mam zamiar indoktrynować rodzinę. Tylko muszę pamiętać, żeby jej nie założyć przy mojej mamie 29.gif

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
bb
pon, 22 sie 2011 - 16:07
Dobre, dobre, tej nie znalam.

Ja jeszcze mam chrapke na taka:

i taka:



PS- jak nie mozna wklejac takich zdjec to niech ktos powie albo/i wywali.
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post pon, 22 sie 2011 - 16:07
Post #15

Dobre, dobre, tej nie znalam.

Ja jeszcze mam chrapke na taka:

i taka:



PS- jak nie mozna wklejac takich zdjec to niech ktos powie albo/i wywali.

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
Agnieszka AZJ
pon, 22 sie 2011 - 18:25
CYTAT(bb @ Mon, 22 Aug 2011 - 16:56) *
Alez ENDO ma fajne tez dla starszych. Jeansow nie przerabialysmy ale koszulki z nadrukami i owszem (ulubiony mojej 9 latki/143 wzrostu) to z pytaniem: czy mozna dotknac teczy?
Nie do zdarcia, nie traca kolorow ani fasonu.


Niestety nie do konca icon_sad.gif W zeszłym roku kupiłam Julce taką koszulkę z kameleonem i napisem "Czy można dotknąć tęczy ?". Z krotkim rękawem i kapturem - rewelacyjna na plażę.
W pierwszym praniu cała aplikacja zeszła 21.gif Na koszulce został tylko cień kameleona - można powiedzieć, że się wtopił w tło icon_wink.gif
Prałam w 40 stopniach, a na metce było, żeby prać w 30, ale to chyba nioe uzasadnia aż takiego efektu 37.gif

Ale poza tym - bez zarzutu. Trzyma fason i kolor na bawełnie.

To była nasza jedna nieprzyjemna przygoda z ENDO.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pon, 22 sie 2011 - 18:25
Post #16

CYTAT(bb @ Mon, 22 Aug 2011 - 16:56) *
Alez ENDO ma fajne tez dla starszych. Jeansow nie przerabialysmy ale koszulki z nadrukami i owszem (ulubiony mojej 9 latki/143 wzrostu) to z pytaniem: czy mozna dotknac teczy?
Nie do zdarcia, nie traca kolorow ani fasonu.


Niestety nie do konca icon_sad.gif W zeszłym roku kupiłam Julce taką koszulkę z kameleonem i napisem "Czy można dotknąć tęczy ?". Z krotkim rękawem i kapturem - rewelacyjna na plażę.
W pierwszym praniu cała aplikacja zeszła 21.gif Na koszulce został tylko cień kameleona - można powiedzieć, że się wtopił w tło icon_wink.gif
Prałam w 40 stopniach, a na metce było, żeby prać w 30, ale to chyba nioe uzasadnia aż takiego efektu 37.gif

Ale poza tym - bez zarzutu. Trzyma fason i kolor na bawełnie.

To była nasza jedna nieprzyjemna przygoda z ENDO.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
bb
pon, 22 sie 2011 - 18:51
Pech Aga. Tak mysle. My mamy dwie- zupelnie rozne, zadna nie ma kameleona. Mniejsza ma tecze i dwustronny napis (z przodu pytanie a z tylu odpowiedz: prosze bardzo icon_wink.gif a druga zapisany caly przod. Obydwie piore zawsze (i czesto) w 40 stopniach. Jak wiekszosc pozostalych.
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post pon, 22 sie 2011 - 18:51
Post #17

Pech Aga. Tak mysle. My mamy dwie- zupelnie rozne, zadna nie ma kameleona. Mniejsza ma tecze i dwustronny napis (z przodu pytanie a z tylu odpowiedz: prosze bardzo icon_wink.gif a druga zapisany caly przod. Obydwie piore zawsze (i czesto) w 40 stopniach. Jak wiekszosc pozostalych.

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
Adriannna
pon, 22 sie 2011 - 19:17
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Mon, 22 Aug 2011 - 18:25) *
Niestety nie do konca icon_sad.gif W zeszłym roku kupiłam Julce taką koszulkę z kameleonem i napisem "Czy można dotknąć tęczy ?". Z krotkim rękawem i kapturem - rewelacyjna na plażę.
W pierwszym praniu cała aplikacja zeszła 21.gif Na koszulce został tylko cień kameleona - można powiedzieć, że się wtopił w tło icon_wink.gif
Prałam w 40 stopniach, a na metce było, żeby prać w 30, ale to chyba nioe uzasadnia aż takiego efektu 37.gif

Ale poza tym - bez zarzutu. Trzyma fason i kolor na bawełnie.

To była nasza jedna nieprzyjemna przygoda z ENDO.

U nas dokladnie to samo. Kupilam Sophie t-shirt z nadrukiem, bardzo fajny. Nadruk byl jakby z meszkiem, wlozylam do pralki na delikatne pranie (zawsze rzeczy piore przed zalozeniem) i wyciagnelam bluzke...z nadrukiem, ale bez meszku juz 37.gif Meszek byl....wszedzie tylko nie na nadruku 21.gif Musialam potem jeszcze kilka razy prac aby zszedl bo bluzka wygladala jakby oblazla.
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
Skąd: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post pon, 22 sie 2011 - 19:17
Post #18

CYTAT(Agnieszka AZJ @ Mon, 22 Aug 2011 - 18:25) *
Niestety nie do konca icon_sad.gif W zeszłym roku kupiłam Julce taką koszulkę z kameleonem i napisem "Czy można dotknąć tęczy ?". Z krotkim rękawem i kapturem - rewelacyjna na plażę.
W pierwszym praniu cała aplikacja zeszła 21.gif Na koszulce został tylko cień kameleona - można powiedzieć, że się wtopił w tło icon_wink.gif
Prałam w 40 stopniach, a na metce było, żeby prać w 30, ale to chyba nioe uzasadnia aż takiego efektu 37.gif

Ale poza tym - bez zarzutu. Trzyma fason i kolor na bawełnie.

To była nasza jedna nieprzyjemna przygoda z ENDO.

U nas dokladnie to samo. Kupilam Sophie t-shirt z nadrukiem, bardzo fajny. Nadruk byl jakby z meszkiem, wlozylam do pralki na delikatne pranie (zawsze rzeczy piore przed zalozeniem) i wyciagnelam bluzke...z nadrukiem, ale bez meszku juz 37.gif Meszek byl....wszedzie tylko nie na nadruku 21.gif Musialam potem jeszcze kilka razy prac aby zszedl bo bluzka wygladala jakby oblazla.

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
bb
pon, 22 sie 2011 - 19:25
Te nasze nadruki sa plaskie totalnie.
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post pon, 22 sie 2011 - 19:25
Post #19

Te nasze nadruki sa plaskie totalnie.

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
marghe.
pon, 22 sie 2011 - 19:36
CYTAT(wilga_kasia @ Mon, 22 Aug 2011 - 09:18) *
Agnieszko, dziekuje :)marghe, a ze zwrotami nie ma problemu?

W Zarze i H&M najmniejszego
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post pon, 22 sie 2011 - 19:36
Post #20

CYTAT(wilga_kasia @ Mon, 22 Aug 2011 - 09:18) *
Agnieszko, dziekuje :)marghe, a ze zwrotami nie ma problemu?

W Zarze i H&M najmniejszego
> gdzie kupujecie ubrania dla starszych dzieci?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 10:25
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama