Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
28 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

Książki dla małych dzieci, które możecie polecić (0 - 6lat)

> 
kamami
śro, 05 sty 2005 - 23:28
Michał od Mikołaja icon_lol.gif dostał Opowiadania dla przedszkolaków - Renaty Piątkowskiej. Bardzo podoba mu się opowiadanie o Smokach rurowych - taki horror icon_wink.gif dla trzylatków.
kamami
kamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 765
Dołączył: sob, 03 kwi 04 - 13:22
Nr użytkownika: 1,634




post śro, 05 sty 2005 - 23:28
Post #21

Michał od Mikołaja icon_lol.gif dostał Opowiadania dla przedszkolaków - Renaty Piątkowskiej. Bardzo podoba mu się opowiadanie o Smokach rurowych - taki horror icon_wink.gif dla trzylatków.
kamami

--------------------
Michał (2001) Marek (2003)
:: mole ::
sob, 08 sty 2005 - 00:14
HI: Jam tu nowa i zacznę od książek, bo mam na ich punkcie absolutnego fioła. Na razie przerabiam tylko 2-latkowe, ale kupuję też na wyrost, bo "a nóż wykupią".... icon_lol.gif Fascynuja mnie książki piękne, z dobrymi ilustracjami, ciekawym tekstem. Choć jeśli tekst jest dobry, a ilustracje paskudne, odrzucam natychmiast. Ale też nie zawsze krzywym okiem patrzę na komercję icon_wink.gif. Mój syn jest już wytrawnym czytelnikiem, w empiku zaraz zabiera się za przeglądanie ksiązek. Cisza, spokój, on zajęty, a ja mogę się rozejrzeć. Zaczynam swoją listę i będę na pewno coś do niej dorzucać icon_wink.gif.
> moja ostatnia fascynacja, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, różne rzeczy, ale my mamy 2 książki 'Żyrafa ma katar' Ryszard Marka Grońskiego, i 'Nie wiem kto' Danuty Wawiłow;
> przedostatnia fascynacja, Nasza Księgarnia, już prawie była beznadziejna, a tu znowu się wybija! - 'Gdybym był odrosły' Eva Janikovszky, 'Mała encyklopedia domowych potworów' Stanislav Marijanovic (obie dla dzieci 3-4 letnich);
> 'Leon i kotka' Grażyna Ruszewska;
> No i dobra komercja dla 2 latków: seria Wilgi Niesforne pojazdy: mamy Traktor i Ciężarówkę. Baardzo prosty język, super twarde strony. Książka podobno ma służyć do nauki czytania, ale wg mnie raczej nadaje się dla 2 latków.
> Mój syn lubił do tej pory (teraz już dla niego trochę zbyt proste) serię Wilgi A kuku! Otwórz okienko 'W mieście'.
Na razie tyle!
:: mole ::


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: pią, 07 sty 05 - 23:37
Skąd: W-wa
Nr użytkownika: 2,504




post sob, 08 sty 2005 - 00:14
Post #22

HI: Jam tu nowa i zacznę od książek, bo mam na ich punkcie absolutnego fioła. Na razie przerabiam tylko 2-latkowe, ale kupuję też na wyrost, bo "a nóż wykupią".... icon_lol.gif Fascynuja mnie książki piękne, z dobrymi ilustracjami, ciekawym tekstem. Choć jeśli tekst jest dobry, a ilustracje paskudne, odrzucam natychmiast. Ale też nie zawsze krzywym okiem patrzę na komercję icon_wink.gif. Mój syn jest już wytrawnym czytelnikiem, w empiku zaraz zabiera się za przeglądanie ksiązek. Cisza, spokój, on zajęty, a ja mogę się rozejrzeć. Zaczynam swoją listę i będę na pewno coś do niej dorzucać icon_wink.gif.
> moja ostatnia fascynacja, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, różne rzeczy, ale my mamy 2 książki 'Żyrafa ma katar' Ryszard Marka Grońskiego, i 'Nie wiem kto' Danuty Wawiłow;
> przedostatnia fascynacja, Nasza Księgarnia, już prawie była beznadziejna, a tu znowu się wybija! - 'Gdybym był odrosły' Eva Janikovszky, 'Mała encyklopedia domowych potworów' Stanislav Marijanovic (obie dla dzieci 3-4 letnich);
> 'Leon i kotka' Grażyna Ruszewska;
> No i dobra komercja dla 2 latków: seria Wilgi Niesforne pojazdy: mamy Traktor i Ciężarówkę. Baardzo prosty język, super twarde strony. Książka podobno ma służyć do nauki czytania, ale wg mnie raczej nadaje się dla 2 latków.
> Mój syn lubił do tej pory (teraz już dla niego trochę zbyt proste) serię Wilgi A kuku! Otwórz okienko 'W mieście'.
Na razie tyle!
feroMonik
pon, 10 sty 2005 - 09:41
CYTAT(:: mole :icon_smile.gif
> moja ostatnia fascynacja, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, różne rzeczy, ale my mamy 2 książki 'Żyrafa ma katar' Ryszard Marka Grońskiego


Ta książka ma tytuł "Katar żyrafy".
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
Skąd: prowincja
Nr użytkownika: 290




post pon, 10 sty 2005 - 09:41
Post #23

CYTAT(:: mole :icon_smile.gif
> moja ostatnia fascynacja, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, różne rzeczy, ale my mamy 2 książki 'Żyrafa ma katar' Ryszard Marka Grońskiego


Ta książka ma tytuł "Katar żyrafy".

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
.uzytkownik.usun...
wto, 11 sty 2005 - 14:52
A ja ostatnio nabyłam 'Wszystkich was kocham najbardziej'. Nie pamiętam kto to napisał ale wydawnictwo Egmont się nazywa. Fantastyczne. 'Zaskoczyło' od razu. Myślę, że nadaje się dla ok. dwulatków - duże obrazki, niewiele tekstu, prosty język. Baaaardzo pięknie wydane.

I bardzo się nadaje dla kogoś, kto ma/będzie miał rodzeństwo. icon_smile.gif

Pzdr,

Z
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post wto, 11 sty 2005 - 14:52
Post #24

A ja ostatnio nabyłam 'Wszystkich was kocham najbardziej'. Nie pamiętam kto to napisał ale wydawnictwo Egmont się nazywa. Fantastyczne. 'Zaskoczyło' od razu. Myślę, że nadaje się dla ok. dwulatków - duże obrazki, niewiele tekstu, prosty język. Baaaardzo pięknie wydane.

I bardzo się nadaje dla kogoś, kto ma/będzie miał rodzeństwo. icon_smile.gif

Pzdr,

Z
marghe.
wto, 11 sty 2005 - 15:04
Zwierzo,czyli niejako kontynuację "Nawet nie wiesz jak bardzo Ciekocham"
Mimo,z e Gaba duza to też Jej to kupiłam.
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post wto, 11 sty 2005 - 15:04
Post #25

Zwierzo,czyli niejako kontynuację "Nawet nie wiesz jak bardzo Ciekocham"
Mimo,z e Gaba duza to też Jej to kupiłam.
.uzytkownik.usun...
wto, 11 sty 2005 - 15:32
Marghe, dzięki, nie wiedziałam. Lecę do księgarni!

Pzdr,

Z
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post wto, 11 sty 2005 - 15:32
Post #26

Marghe, dzięki, nie wiedziałam. Lecę do księgarni!

Pzdr,

Z
:: mole ::
czw, 13 sty 2005 - 00:53
CYTAT(Monik)
Ta książka ma tytuł "Katar żyrafy".

That's right!
:: mole ::


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: pią, 07 sty 05 - 23:37
Skąd: W-wa
Nr użytkownika: 2,504




post czw, 13 sty 2005 - 00:53
Post #27

CYTAT(Monik)
Ta książka ma tytuł "Katar żyrafy".

That's right!

--------------------
... a w domu mam dwulatka ...
feroMonik
czw, 13 sty 2005 - 09:03
Dziś się solidnie przygotowałam, przejrzałam półki i wypiszę wam, co lubi Maja i co z dziecięcej literatury lubię ja icon_biggrin.gif Nie będę tu już wspominać słynnego Kamyczka, Pana Kuleczki, Misia Uszatka, Kubusia Puchatka - oczywiście tylko w wersji oryginalnej icon_wink.gif czy wierszyków Brzechwy i Tuwima icon_wink.gif

Dla 2-latków moje typy są następujące (oczywiście z tym wiekiem to takie uproszczenie):

'Kamilka i jej przygody na każdy dzień'
Seria "Poczytaj mi mamo": 'Zmartwienie Anatola', 'Trójkątna Karolina'
'Śnieżny miś'
'Urodziny żyrafy' (Wyd. Skrzat, Barbara Barszcz)
'Gdzie jest mama?' (Wyd. Wilga, książeczka z fakturami)
'Czerwony, zielony, żółty, niebieski' (Chotomska, bardzo polecam!)
'Zwierzęta sawanny' (Moje małe encklopedie Larousse'a)
Seria Wyd. Muchomor z piosenkami: 'Jadą misie', 'Miała baba koguta', 'Gdzieżeś ty bywał czarny baranie', 'Jedzie pociąg z daleka', 'Ptaszek z Łobzowa' (Maja już z tego wyrosła, ale nadal kupuję) icon_smile.gif

Dla 3-latków:

Seria "Poczytaj mi mamo": 'Niegrzeczniaki', 'Wyładunek z przeszkodami', 'Bajka o smoku Kruszynce'
'Kukuryku na ręczniku' (Kownacka9
'Pięciopsiaczki' (Chotomska)
Muminki
'Wiórki wiewiórki i inne bajki wierszem' oraz 'Krówki, mrówki i inne bajki wierszem' (Dębski)
'Mały książe'
'Od rzeczy do rzeczy' (Chotomska)
'O wróbelku Elemelku' (Łochocka)
'Moja mama czarodziejka' (Papuzińska, bardzo polecam!)
'O pingwinie Kleofasku' (Chotomska)
'Mały pingwin Pik-Pok' (Bahdaj, chyba mam słabość do pingwinów...)
'Kram z literami' (Chotomska)
feroMonik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,387
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:45
Skąd: prowincja
Nr użytkownika: 290




post czw, 13 sty 2005 - 09:03
Post #28

Dziś się solidnie przygotowałam, przejrzałam półki i wypiszę wam, co lubi Maja i co z dziecięcej literatury lubię ja icon_biggrin.gif Nie będę tu już wspominać słynnego Kamyczka, Pana Kuleczki, Misia Uszatka, Kubusia Puchatka - oczywiście tylko w wersji oryginalnej icon_wink.gif czy wierszyków Brzechwy i Tuwima icon_wink.gif

Dla 2-latków moje typy są następujące (oczywiście z tym wiekiem to takie uproszczenie):

'Kamilka i jej przygody na każdy dzień'
Seria "Poczytaj mi mamo": 'Zmartwienie Anatola', 'Trójkątna Karolina'
'Śnieżny miś'
'Urodziny żyrafy' (Wyd. Skrzat, Barbara Barszcz)
'Gdzie jest mama?' (Wyd. Wilga, książeczka z fakturami)
'Czerwony, zielony, żółty, niebieski' (Chotomska, bardzo polecam!)
'Zwierzęta sawanny' (Moje małe encklopedie Larousse'a)
Seria Wyd. Muchomor z piosenkami: 'Jadą misie', 'Miała baba koguta', 'Gdzieżeś ty bywał czarny baranie', 'Jedzie pociąg z daleka', 'Ptaszek z Łobzowa' (Maja już z tego wyrosła, ale nadal kupuję) icon_smile.gif

Dla 3-latków:

Seria "Poczytaj mi mamo": 'Niegrzeczniaki', 'Wyładunek z przeszkodami', 'Bajka o smoku Kruszynce'
'Kukuryku na ręczniku' (Kownacka9
'Pięciopsiaczki' (Chotomska)
Muminki
'Wiórki wiewiórki i inne bajki wierszem' oraz 'Krówki, mrówki i inne bajki wierszem' (Dębski)
'Mały książe'
'Od rzeczy do rzeczy' (Chotomska)
'O wróbelku Elemelku' (Łochocka)
'Moja mama czarodziejka' (Papuzińska, bardzo polecam!)
'O pingwinie Kleofasku' (Chotomska)
'Mały pingwin Pik-Pok' (Bahdaj, chyba mam słabość do pingwinów...)
'Kram z literami' (Chotomska)

--------------------
Monik, mama jedynaczki Majki

user posted image
mamjuz
wto, 15 mar 2005 - 10:47
polecam - u nas na topie - "Uważaj na jezdni" z "Serii dla przedszkolaka"
wydawnictwo niemieckie ( to słuchac i widac icon_wink.gif ) Ravensburg, w Polsce wydał to Bertelsmann
to jest ksiązka dla 3 - latków, u nas dopiero teraz robi furrorę z racji wielkiego zainteresowania "ruchem drogowym "
dużo ilustracji i okienek, smrodek dydaktyczny nienachalny, przystępna forma "jak sie trzeba zachować" - bardzo dobre dla wzmocnienia bądż utrwalenia zasad bezpieczeństwa na drodze, polecam icon_smile.gif
mamjuz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,221
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 156




post wto, 15 mar 2005 - 10:47
Post #29

polecam - u nas na topie - "Uważaj na jezdni" z "Serii dla przedszkolaka"
wydawnictwo niemieckie ( to słuchac i widac icon_wink.gif ) Ravensburg, w Polsce wydał to Bertelsmann
to jest ksiązka dla 3 - latków, u nas dopiero teraz robi furrorę z racji wielkiego zainteresowania "ruchem drogowym "
dużo ilustracji i okienek, smrodek dydaktyczny nienachalny, przystępna forma "jak sie trzeba zachować" - bardzo dobre dla wzmocnienia bądż utrwalenia zasad bezpieczeństwa na drodze, polecam icon_smile.gif

--------------------
Naszym jedynym obowiązkiem jest ocalić swoje marzenia.
A_KA
pią, 18 mar 2005 - 11:31
Myślę, że sprawa książeczek dla dzieci jest bardzo indywidualna, każde dziecko jest inne... Mogę od siebie polecić kilka książeczek, które po prostu Karolka uwielbia lub uwielbiała kiedyś:
- seria o Kamyczku - teraz już myślę, że Karolka wyrosła z nich, tzn. że są dla niej za "dziecinne" icon_wink.gif , ale w sumie nadal chętnie ich słucha (na programie "mini-mini" jest bajeczka o Kamyczku, który tam nazywa się Kajtuś - Karola za nim wprost przepada)
- takie małe książeczki z grubymi kartkami, często wierszykami pisane, ale nie tylko - Karola je uwielbiała (bo wierszem, bo kolorowe...) i nadal je lubi, mamy ich trochę i w sumie wszystkie lubi jednakowo,
- Nowi przyjaciele misia Uszatka
- seria o Martynce (my czytałyśmy wiele razy "Martynka spadła z roweru", "Martynka szuka Pufcia", mamy też "Martynka idzie na bal", "Martynka na wsi", pierwszą Karola uwielbiała, inne posłucha, ale jużnie tak chętnie...)
- seria o Franklinie (która ostatnio u nas wyparła Martynkę icon_wink.gif)
- bajki terapeutyczne (szczególnie o "Misiulku w przedszkolu", tą bajeczkę czytałam Karoli nawet przed żłobkiem, a raczej "próbami żłobka", nie wiem ile wtedy z tego rozumiała, nie mówiła prawie, ale słuchała bajki chętnie)
- Kozucha Kłamczucha - Joanny Porazińskiej
- wszystko o Kubusiu Puchatku icon_lol.gif (ostatnio odbierałam Karolkę z przedszkola, inne dzieci (3) bawiły się na dywanie, a ona siedziała z Panią i słuchała bajki o Kubusiu icon_smile.gif )
- książeczki, w których są powstawiane obrazki między słowa - do czytania dla dziecka

To to co mi w tej chwili do głowy przychodzi...

Pozdrawiam.
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post pią, 18 mar 2005 - 11:31
Post #30

Myślę, że sprawa książeczek dla dzieci jest bardzo indywidualna, każde dziecko jest inne... Mogę od siebie polecić kilka książeczek, które po prostu Karolka uwielbia lub uwielbiała kiedyś:
- seria o Kamyczku - teraz już myślę, że Karolka wyrosła z nich, tzn. że są dla niej za "dziecinne" icon_wink.gif , ale w sumie nadal chętnie ich słucha (na programie "mini-mini" jest bajeczka o Kamyczku, który tam nazywa się Kajtuś - Karola za nim wprost przepada)
- takie małe książeczki z grubymi kartkami, często wierszykami pisane, ale nie tylko - Karola je uwielbiała (bo wierszem, bo kolorowe...) i nadal je lubi, mamy ich trochę i w sumie wszystkie lubi jednakowo,
- Nowi przyjaciele misia Uszatka
- seria o Martynce (my czytałyśmy wiele razy "Martynka spadła z roweru", "Martynka szuka Pufcia", mamy też "Martynka idzie na bal", "Martynka na wsi", pierwszą Karola uwielbiała, inne posłucha, ale jużnie tak chętnie...)
- seria o Franklinie (która ostatnio u nas wyparła Martynkę icon_wink.gif)
- bajki terapeutyczne (szczególnie o "Misiulku w przedszkolu", tą bajeczkę czytałam Karoli nawet przed żłobkiem, a raczej "próbami żłobka", nie wiem ile wtedy z tego rozumiała, nie mówiła prawie, ale słuchała bajki chętnie)
- Kozucha Kłamczucha - Joanny Porazińskiej
- wszystko o Kubusiu Puchatku icon_lol.gif (ostatnio odbierałam Karolkę z przedszkola, inne dzieci (3) bawiły się na dywanie, a ona siedziała z Panią i słuchała bajki o Kubusiu icon_smile.gif )
- książeczki, w których są powstawiane obrazki między słowa - do czytania dla dziecka

To to co mi w tej chwili do głowy przychodzi...

Pozdrawiam.

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
Trusia
pon, 21 mar 2005 - 13:51
"Bajeczki dla Lidusi" profesora Raszewskiego
"Co mam", "Wiersze dla niegrzecznych dzieci", "Strasznie ważna rzecz" Danusi Wawiłow
Trusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 853
Dołączył: śro, 29 gru 04 - 10:05
Skąd: Białystok (kiedyś), Mielec (teraz)
Nr użytkownika: 2,462

GG:


post pon, 21 mar 2005 - 13:51
Post #31

"Bajeczki dla Lidusi" profesora Raszewskiego
"Co mam", "Wiersze dla niegrzecznych dzieci", "Strasznie ważna rzecz" Danusi Wawiłow

--------------------
It might look like I'm doing nothing, but at the cellular level I'm really quite busy.
zilka
wto, 29 mar 2005 - 11:36
A ja właśnie znalazłam taką księgarnię, na pierwszy rzu toka wygląda sympatycznie.
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post wto, 29 mar 2005 - 11:36
Post #32

A ja właśnie znalazłam taką księgarnię, na pierwszy rzu toka wygląda sympatycznie.

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
addera
wto, 29 mar 2005 - 13:27
A ja szukam jednej ksiązki - marghe ty wiesz jakiej wink.gif i nie mogę sobie przypomnieć tytułu icon_confused.gif
To jest taka antologia (chyba tylko polskich autorów), w której sa opowiadania, wierszyki ... Okładka jest zielona, a częśc dochodu ze sprzedaży jest przeznaczona na któryś ze szpitali dziecięcych w Warszawie.
No jaki to tytuł ?
Może ktoś mi podpowie icon_rolleyes.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post wto, 29 mar 2005 - 13:27
Post #33

A ja szukam jednej ksiązki - marghe ty wiesz jakiej wink.gif i nie mogę sobie przypomnieć tytułu icon_confused.gif
To jest taka antologia (chyba tylko polskich autorów), w której sa opowiadania, wierszyki ... Okładka jest zielona, a częśc dochodu ze sprzedaży jest przeznaczona na któryś ze szpitali dziecięcych w Warszawie.
No jaki to tytuł ?
Może ktoś mi podpowie icon_rolleyes.gif

--------------------



marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post wto, 29 mar 2005 - 14:20
Post #34

add : https://www.ksiegarnia4u.pl/cgibin/shop/?info=32506
addera
wto, 29 mar 2005 - 14:30
Dzięki marghe.
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post wto, 29 mar 2005 - 14:30
Post #35

Dzięki marghe.

--------------------



pirania
wto, 29 mar 2005 - 14:40
kto zje zielone jajka sadzone uwielbiamy.....

ogolnie uwielbiam zarowno seussa, jak i tlumaczenia baranczaka icon_wink.gif

a nie daj Bog u nas w domu sa jajka.... od razu lataja teksty ze "pociag nasz pociag do jaja zdwaja" icon_lol.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
Skąd: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post wto, 29 mar 2005 - 14:40
Post #36

kto zje zielone jajka sadzone uwielbiamy.....

ogolnie uwielbiam zarowno seussa, jak i tlumaczenia baranczaka icon_wink.gif

a nie daj Bog u nas w domu sa jajka.... od razu lataja teksty ze "pociag nasz pociag do jaja zdwaja" icon_lol.gif

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

McJAGNA
sob, 16 kwi 2005 - 23:06
x

Ten post edytował McJAGNA nie, 28 wrz 2008 - 21:16
McJAGNA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: nie, 28 mar 04 - 18:03
Skąd: x
Nr użytkownika: 1,608




post sob, 16 kwi 2005 - 23:06
Post #37

x
zilka
nie, 17 kwi 2005 - 07:13
A my jeszcze wytrwale od 2 tygodni czytamy "Plastusiowy Pamiętnik" kupiony przelotem w antykwariacie, Florka sie nie mogę od tego odczepić icon_biggrin.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post nie, 17 kwi 2005 - 07:13
Post #38

A my jeszcze wytrwale od 2 tygodni czytamy "Plastusiowy Pamiętnik" kupiony przelotem w antykwariacie, Florka sie nie mogę od tego odczepić icon_biggrin.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
.uzytkownik.usun...
nie, 17 kwi 2005 - 14:04
A u nas ostatnio tylko Kamilka.

Z
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post nie, 17 kwi 2005 - 14:04
Post #39

A u nas ostatnio tylko Kamilka.

Z
Agnieszka AZJ
nie, 17 kwi 2005 - 14:48
CYTAT(JAGNA K)
a ja blagam uprzejmie o autora a moze nawet link gdzie mozna znalezc genialna bajeczke, ktora Nastka znala na pamiec jak miala 2 lata a porwala i zgubila i zapomniala teraz czas na Gabe tytul chyba " o krolewnie balaganiarze" to ja jeszcze fragment jak tytul ni ten
wszedzie w ogrodzie byl nieporzadek
zwalona wieza
.................
kwiaty sadzono w kacie kredensu
wszystko bez ladu
wszystko bez sensu
itd


To jest wiersz Doroty Gellner, wydany jakieś 10 lat temu w oddzielnej książeczce przez wydawnictwo Gebetner (chyba). Miałysmy tę książeczkę - ale już jej dawno nie widziałam icon_cry.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post nie, 17 kwi 2005 - 14:48
Post #40

CYTAT(JAGNA K)
a ja blagam uprzejmie o autora a moze nawet link gdzie mozna znalezc genialna bajeczke, ktora Nastka znala na pamiec jak miala 2 lata a porwala i zgubila i zapomniala teraz czas na Gabe tytul chyba " o krolewnie balaganiarze" to ja jeszcze fragment jak tytul ni ten
wszedzie w ogrodzie byl nieporzadek
zwalona wieza
.................
kwiaty sadzono w kacie kredensu
wszystko bez ladu
wszystko bez sensu
itd


To jest wiersz Doroty Gellner, wydany jakieś 10 lat temu w oddzielnej książeczce przez wydawnictwo Gebetner (chyba). Miałysmy tę książeczkę - ale już jej dawno nie widziałam icon_cry.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
> Książki dla małych dzieci, które możecie polecić (0 - 6lat)
Start new topic
Reply to this topic
28 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 13:46
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama