Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

Jakie pieluszki jednorazowe

> 
Jakich pieluszek jednorazowych uzywacie ???
Pampers [ 42 ] ** [57,53%]
Huggies [ 12 ] ** [16,44%]
Bella [ 6 ] ** [8,22%]
To co jest akurat w promocji [ 4 ] ** [5,48%]
Pieluchy z supermarketu ( Eco +, Tessco .... ) [ 8 ] ** [10,96%]
Inne ( jakie ?? ) [ 1 ] ** [1,37%]
Suma głosów: 73
GoÅ›cie nie mogÄ… gÅ‚osować 
EwaKarolina
nie, 02 maj 2004 - 11:41
To ja jeszcze jedno dodatkowe pytanie, zeby wszystko zostalo w jednym pieluchowym temacie icon_wink.gif
Jaka jest zuzywalnosc pieluch ?? Jezeli chce zrobic zapas najmniejszego rozmiaru: 2 - 5 kg. To czy mam sobie tak policzyc : na 30 dni po 8 sztuk dziennie to 240 pieluch ??? czy to wystarczy ?? i potem juz chyba wiekszy rozmiar bo dzidzia urosnie do ponad 4 kg...
pozdrawiam serdecznie Ewa
EwaKarolina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: wto, 27 kwi 04 - 11:43
Nr użytkownika: 1,695




post nie, 02 maj 2004 - 11:41
Post #21

To ja jeszcze jedno dodatkowe pytanie, zeby wszystko zostalo w jednym pieluchowym temacie icon_wink.gif
Jaka jest zuzywalnosc pieluch ?? Jezeli chce zrobic zapas najmniejszego rozmiaru: 2 - 5 kg. To czy mam sobie tak policzyc : na 30 dni po 8 sztuk dziennie to 240 pieluch ??? czy to wystarczy ?? i potem juz chyba wiekszy rozmiar bo dzidzia urosnie do ponad 4 kg...
pozdrawiam serdecznie Ewa
Cleo
nie, 02 maj 2004 - 11:48
rety, tylko 11 procent uzywa Huggies icon_surprised.gif jak ja mialam miec mIchasiÄ™, tot ez robilam taka sonde na edziecku i nam wyszlo ze wlasnie Huggiesow wszyscy uzywaja icon_smile.gif ciekawe:)
do dzsi uzywamy Huggiesów, chyba ze nie chce nam sie leciec do TEsco- wtedy Pampersy z Biedronki. Michasi je lubi ze względu na obrazki, ale sorry- gregory: pampersy przesiąkają! wiem, wiem- w świetle reklamowej gigant-kampanii Pampersa to niemozliwe, ale..nam się zdarza BARDZO czesto taka wpadka. A z Huggies-NIGDY. A juz prawie 2 lata uzywamy.
Pamietam, że chyba dla noworodka Pampersy byly lepsze niż Hug., ale teraz chyba Hug. ma cos tez takiego w ofercie. Poza tym Huggiesy sa jakeis bardziej miekkie, lepiej sie ukladaja i maja lepsze zapiecia z boków.
icon_smile.gif
cleo

PS aha tylko Huggies-Freedom, bo te Standard kiepskie!
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post nie, 02 maj 2004 - 11:48
Post #22

rety, tylko 11 procent uzywa Huggies icon_surprised.gif jak ja mialam miec mIchasiÄ™, tot ez robilam taka sonde na edziecku i nam wyszlo ze wlasnie Huggiesow wszyscy uzywaja icon_smile.gif ciekawe:)
do dzsi uzywamy Huggiesów, chyba ze nie chce nam sie leciec do TEsco- wtedy Pampersy z Biedronki. Michasi je lubi ze względu na obrazki, ale sorry- gregory: pampersy przesiąkają! wiem, wiem- w świetle reklamowej gigant-kampanii Pampersa to niemozliwe, ale..nam się zdarza BARDZO czesto taka wpadka. A z Huggies-NIGDY. A juz prawie 2 lata uzywamy.
Pamietam, że chyba dla noworodka Pampersy byly lepsze niż Hug., ale teraz chyba Hug. ma cos tez takiego w ofercie. Poza tym Huggiesy sa jakeis bardziej miekkie, lepiej sie ukladaja i maja lepsze zapiecia z boków.
icon_smile.gif
cleo

PS aha tylko Huggies-Freedom, bo te Standard kiepskie!

--------------------
alatanta

Go??







post nie, 02 maj 2004 - 11:54
Post #23

......
Potwora
nie, 02 maj 2004 - 13:45
CYTAT(Cleo)
rety, tylko 11 procent uzywa Huggies  :o  jak ja mialam miec mIchasiÄ™, tot ez robilam taka sonde na edziecku i nam wyszlo ze wlasnie Huggiesow wszyscy uzywaja icon_smile.gif ciekawe:)
do dzsi uzywamy Huggiesów, chyba ze nie chce nam sie leciec do TEsco- wtedy Pampersy z Biedronki. Michasi je lubi ze względu na obrazki, ale sorry- gregory: pampersy przesiąkają! wiem, wiem- w świetle reklamowej gigant-kampanii Pampersa to niemozliwe, ale..nam się zdarza BARDZO czesto taka wpadka. A z Huggies-NIGDY. A juz prawie 2 lata uzywamy.
Pamietam, że chyba dla noworodka Pampersy byly lepsze niż Hug., ale teraz chyba Hug. ma cos tez takiego w ofercie.  Poza tym Huggiesy sa jakeis bardziej miekkie, lepiej sie ukladaja i maja lepsze zapiecia z boków.
icon_smile.gif
cleo


PS aha tylko Huggies-Freedom, bo te Standard kiepskie!



Cleo, nie żywię jakiejś szczególnej sympatii do jakiejkolwiek marki pieluchowej, ale muszę przyznać, że u nas sytuacja była odwrotna, Pampersy nigdy nie przemogły, nigdy kupka sie wyleciała, nigdy nie było odparzonej pupy, a po Huggiesach owszem, szczególnie po nocy.
Od czego to zależy - nie wiem icon_rolleyes.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post nie, 02 maj 2004 - 13:45
Post #24

CYTAT(Cleo)
rety, tylko 11 procent uzywa Huggies  :o  jak ja mialam miec mIchasiÄ™, tot ez robilam taka sonde na edziecku i nam wyszlo ze wlasnie Huggiesow wszyscy uzywaja icon_smile.gif ciekawe:)
do dzsi uzywamy Huggiesów, chyba ze nie chce nam sie leciec do TEsco- wtedy Pampersy z Biedronki. Michasi je lubi ze względu na obrazki, ale sorry- gregory: pampersy przesiąkają! wiem, wiem- w świetle reklamowej gigant-kampanii Pampersa to niemozliwe, ale..nam się zdarza BARDZO czesto taka wpadka. A z Huggies-NIGDY. A juz prawie 2 lata uzywamy.
Pamietam, że chyba dla noworodka Pampersy byly lepsze niż Hug., ale teraz chyba Hug. ma cos tez takiego w ofercie.  Poza tym Huggiesy sa jakeis bardziej miekkie, lepiej sie ukladaja i maja lepsze zapiecia z boków.
icon_smile.gif
cleo


PS aha tylko Huggies-Freedom, bo te Standard kiepskie!



Cleo, nie żywię jakiejś szczególnej sympatii do jakiejkolwiek marki pieluchowej, ale muszę przyznać, że u nas sytuacja była odwrotna, Pampersy nigdy nie przemogły, nigdy kupka sie wyleciała, nigdy nie było odparzonej pupy, a po Huggiesach owszem, szczególnie po nocy.
Od czego to zależy - nie wiem icon_rolleyes.gif
kattka
nie, 02 maj 2004 - 13:45
Ile Maluszków tyle opinii. Do roku używaliśmy tylko pampersów bo wszystkie inne uczulały lub odparzały dupcię Arturka. Teraz używamy na zmianę pampers- Bella Happy, z tym że w nocy tylko pampers. Bella nie jest tak chłonna i Młody w tej pieluszce nie wytrzymuje nocy.Mój Maluszek na początku zużywał 8-9 pieluszek na dobę.
Proponuję kupić 2 paczki newbornów, a potem przejść na większy rozmiar.
kattka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: pią, 30 kwi 04 - 22:21
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 1,707




post nie, 02 maj 2004 - 13:45
Post #25

Ile Maluszków tyle opinii. Do roku używaliśmy tylko pampersów bo wszystkie inne uczulały lub odparzały dupcię Arturka. Teraz używamy na zmianę pampers- Bella Happy, z tym że w nocy tylko pampers. Bella nie jest tak chłonna i Młody w tej pieluszce nie wytrzymuje nocy.Mój Maluszek na początku zużywał 8-9 pieluszek na dobę.
Proponuję kupić 2 paczki newbornów, a potem przejść na większy rozmiar.
Cleo
nie, 02 maj 2004 - 20:29
ojejku Ola- to rzeczywiscie ciekawe:) u nas po nocy Huggiesy sie sprawdzaja idealnie, a powiem Wam że Michasia potrafi wypic przez noc 2 aventowskie niekapki picia! icon_eek.gif
za to raz w kryzysie finansowym posatnowilismy kupowac pieluszki Dada czy jakos tak- bez sensu! trzeba je bylo co chwile zmieniac, oddzielalły sie warstwy, a MIchaska sie wsciekała i chciała je zdejmować...
cleo
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post nie, 02 maj 2004 - 20:29
Post #26

ojejku Ola- to rzeczywiscie ciekawe:) u nas po nocy Huggiesy sie sprawdzaja idealnie, a powiem Wam że Michasia potrafi wypic przez noc 2 aventowskie niekapki picia! icon_eek.gif
za to raz w kryzysie finansowym posatnowilismy kupowac pieluszki Dada czy jakos tak- bez sensu! trzeba je bylo co chwile zmieniac, oddzielalły sie warstwy, a MIchaska sie wsciekała i chciała je zdejmować...
cleo

--------------------
jl101
pon, 03 maj 2004 - 09:37
olek tylko huggies freedom, po pampersach do tej pory (1,7 roku) uczulenie okropne ma.
pozdr
justyna
jl101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 148




post pon, 03 maj 2004 - 09:37
Post #27

olek tylko huggies freedom, po pampersach do tej pory (1,7 roku) uczulenie okropne ma.
pozdr
justyna

--------------------
justyna mama olka i
user posted image
eli
user posted image
jagoda2
śro, 05 maj 2004 - 10:30
A ja Krecikowi juz od miesiąca (czyli od drugiego miesiąca życia) kupuję pieluchy Wickie's z Kauflanda - cena jest powalająca - 29 zł za 80 sztuk i niczym nie ustępują innym pieluchom. Może tylko tym, że nie mają rzepów tylko przylepiec i istnieje "niebezpieczeństwo" zasypania go pudrem. Ale ja pudru nie używam więc wszystko jest ok. Zakładam je nawet na noc - i spokojnie, ani nie przeciekają, ani nie są mokre w środku. Nie wiem jak by wyglądały gdyby mały pił w nocy - może nie wytrzymały by ponad 6 godzin.
Zaczynałam od Pampersów Newbornów - szybko z nich wyrósł, tylko dwie paczki zużyłam, później kupowałam na zmianę Pampersy i Huggiesy aż w końcu otworzyli nam Kauflanda na osiedlu icon_biggrin.gif
jagoda2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 129
Dołączył: pon, 19 maj 03 - 10:00
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 737

GG:


post śro, 05 maj 2004 - 10:30
Post #28

A ja Krecikowi juz od miesiąca (czyli od drugiego miesiąca życia) kupuję pieluchy Wickie's z Kauflanda - cena jest powalająca - 29 zł za 80 sztuk i niczym nie ustępują innym pieluchom. Może tylko tym, że nie mają rzepów tylko przylepiec i istnieje "niebezpieczeństwo" zasypania go pudrem. Ale ja pudru nie używam więc wszystko jest ok. Zakładam je nawet na noc - i spokojnie, ani nie przeciekają, ani nie są mokre w środku. Nie wiem jak by wyglądały gdyby mały pił w nocy - może nie wytrzymały by ponad 6 godzin.
Zaczynałam od Pampersów Newbornów - szybko z nich wyrósł, tylko dwie paczki zużyłam, później kupowałam na zmianę Pampersy i Huggiesy aż w końcu otworzyli nam Kauflanda na osiedlu icon_biggrin.gif
javo
pon, 10 maj 2004 - 18:30
My kupujemy Pampersy, Huggiesy kiedyś na próbę.

W którymś momencie stwierdziliśmy że coś nie bardzo pasuje z tymi rozmiarami, bo teraz Tomek ma lekko ponad 9 kilo, a już idzie chyba czwarta paczka '5', '4+' kupiliśmy tylko raz. Czy to normalne, że używamy większych pieluszek, czy tak po prostu jest że opis wagi na pieluchach swoje a rodzice swoje?
javo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 39
Dołączył: pią, 30 kwi 04 - 09:49
SkÄ…d: Åšwidnica
Nr użytkownika: 1,703




post pon, 10 maj 2004 - 18:30
Post #29

My kupujemy Pampersy, Huggiesy kiedyś na próbę.

W którymś momencie stwierdziliśmy że coś nie bardzo pasuje z tymi rozmiarami, bo teraz Tomek ma lekko ponad 9 kilo, a już idzie chyba czwarta paczka '5', '4+' kupiliśmy tylko raz. Czy to normalne, że używamy większych pieluszek, czy tak po prostu jest że opis wagi na pieluchach swoje a rodzice swoje?

--------------------
Tomek (10.07.2003)
Adelajda
śro, 12 maj 2004 - 23:22
icon_confused.gif
Adelajda


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 669
Dołączył: nie, 18 kwi 04 - 01:35
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,669




post śro, 12 maj 2004 - 23:22
Post #30

icon_confused.gif
Myssia
wto, 18 maj 2004 - 23:04
Kacper po wszystkich dostawał uczulenia i jedynie Bella mu odpowiada
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
SkÄ…d: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post wto, 18 maj 2004 - 23:04
Post #31

Kacper po wszystkich dostawał uczulenia i jedynie Bella mu odpowiada

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


rudix
czw, 20 maj 2004 - 15:12
na początek polecam ci PAMPERS 1, jedyne wchłaniają także kupki (oczywiście częściowo), jak dziecko z nich wyrośnie to raczej Huggies, bo mają taśmę ściągającą i nic (no czasami jak maluszek fuknie to nic nie powstrzyma potoku icon_biggrin.gif )nie wydostaje się poza pieluchę. A przy okazji to chciałem się was zapytać: kiedy przestaliście stosować "drugą pieluchę" dziecku.
rudix


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: pią, 14 maj 04 - 14:29
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 1,743




post czw, 20 maj 2004 - 15:12
Post #32

na początek polecam ci PAMPERS 1, jedyne wchłaniają także kupki (oczywiście częściowo), jak dziecko z nich wyrośnie to raczej Huggies, bo mają taśmę ściągającą i nic (no czasami jak maluszek fuknie to nic nie powstrzyma potoku icon_biggrin.gif )nie wydostaje się poza pieluchę. A przy okazji to chciałem się was zapytać: kiedy przestaliście stosować "drugą pieluchę" dziecku.
katiek
czw, 20 maj 2004 - 21:52
JakÄ… "drugÄ… pieluchÄ™"????
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post czw, 20 maj 2004 - 21:52
Post #33

JakÄ… "drugÄ… pieluchÄ™"????
marghe.
czw, 20 maj 2004 - 22:28
CYTAT(katiek)
JakÄ… "drugÄ… pieluchÄ™"????


własnie.
M.
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 20 maj 2004 - 22:28
Post #34

CYTAT(katiek)
JakÄ… "drugÄ… pieluchÄ™"????


własnie.
M.
Myssia
czw, 20 maj 2004 - 22:34
Może chodzi o zakładanie dzidzi drugiej pieluchy, żeby nóżki były bardziej na boczki. Znajome dzieci miały tak zalecane. Ale nie wiem, to niech Rudix powie czy to miała na myśli. Jeśli tak to moje dzieciątko nie musiało mieć i mam nadzieję nie będzie musiało. Ale synek koleżanki miał do 3 msc-a.
Pozdrawiam
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
SkÄ…d: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post czw, 20 maj 2004 - 22:34
Post #35

Może chodzi o zakładanie dzidzi drugiej pieluchy, żeby nóżki były bardziej na boczki. Znajome dzieci miały tak zalecane. Ale nie wiem, to niech Rudix powie czy to miała na myśli. Jeśli tak to moje dzieciątko nie musiało mieć i mam nadzieję nie będzie musiało. Ale synek koleżanki miał do 3 msc-a.
Pozdrawiam

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


Adelajda
piÄ…, 21 maj 2004 - 19:33
Hm,hm druga pielucha?Ale to chyba ewentualnie po USG stawów biodrowych,kiedy okaże się coś nie tak?O takim rutynowym zakładaniu drugiej pieluchy nie słyszałam.
Adelajda


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 669
Dołączył: nie, 18 kwi 04 - 01:35
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,669




post piÄ…, 21 maj 2004 - 19:33
Post #36

Hm,hm druga pielucha?Ale to chyba ewentualnie po USG stawów biodrowych,kiedy okaże się coś nie tak?O takim rutynowym zakładaniu drugiej pieluchy nie słyszałam.
Myssia
piÄ…, 21 maj 2004 - 19:44
To lekarz zaleca
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
SkÄ…d: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post piÄ…, 21 maj 2004 - 19:44
Post #37

To lekarz zaleca

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


pirania
piÄ…, 21 maj 2004 - 20:51
A ja kupuje bambino air comfort 9 zlotych za 20 sztuk i jestem zachwycona icon_wink.gif))
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post piÄ…, 21 maj 2004 - 20:51
Post #38

A ja kupuje bambino air comfort 9 zlotych za 20 sztuk i jestem zachwycona icon_wink.gif))
siłaczka
piÄ…, 21 maj 2004 - 21:14
To jeszcze powiedz Gosiu gdzie je kupujesz. Bo na chrzciny chrzestna przywiozła paczkę takich pieluch i całkiem całkiem były. Ale nigdzie ich nie widziałam. To takie papierowe a nie foliowane?
siłaczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 21:58
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 155




post piÄ…, 21 maj 2004 - 21:14
Post #39

To jeszcze powiedz Gosiu gdzie je kupujesz. Bo na chrzciny chrzestna przywiozła paczkę takich pieluch i całkiem całkiem były. Ale nigdzie ich nie widziałam. To takie papierowe a nie foliowane?
pirania
piÄ…, 21 maj 2004 - 21:51
kupuje je w lokalnym sklepie przy agorze.
tak takie papierowe syna raz w nocy tylko pzrwewijam i nic nie przemaka.
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post piÄ…, 21 maj 2004 - 21:51
Post #40

kupuje je w lokalnym sklepie przy agorze.
tak takie papierowe syna raz w nocy tylko pzrwewijam i nic nie przemaka.
> Jakie pieluszki jednorazowe
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 04:19
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama