Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia   

Co robić w weekendy?

> 
Dorka
śro, 12 sty 2005 - 11:09
kto jeszcze nie był icon_wink.gif , to przy okazji spaceru po Ostrowie Tumskim może pójść z dzieckiem do ruchomej szopki w Kościele Marii Panny na Piasku (wejscie od ulicy, kaplica boczna, w niedzielę czynne chyba do 18.00)
Wiem, że wyglada to trochę dziwnie (te niektóre figurki z innej jakby epoki i do tego juz mocno podniszczone), ale moim dzieciom się nieodmiennie podoba icon_biggrin.gif , to chodzimy co roku.
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post śro, 12 sty 2005 - 11:09
Post #61

kto jeszcze nie był icon_wink.gif , to przy okazji spaceru po Ostrowie Tumskim może pójść z dzieckiem do ruchomej szopki w Kościele Marii Panny na Piasku (wejscie od ulicy, kaplica boczna, w niedzielę czynne chyba do 18.00)
Wiem, że wyglada to trochę dziwnie (te niektóre figurki z innej jakby epoki i do tego juz mocno podniszczone), ale moim dzieciom się nieodmiennie podoba icon_biggrin.gif , to chodzimy co roku.

--------------------
mama WKM ;)
Ewcia niezalog.

Go??







post śro, 12 sty 2005 - 11:28
Post #62

Dzięki, Dorka, za przypomnienie!
Byliśmy na Wittiga w szopce ze zwierzatkami, a o tej ruchomej zapomniałam...
Dorka
śro, 12 sty 2005 - 17:33
CYTAT(Ewcia niezalog.)
ByliÅ›my na Wittiga  w szopce ze zwierzatkami  

A tam na Wittiga to ta szopka jest stale dostępna? tzn. czy teraz jeszcze można tam pójść zobaczyć i kiedy?
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post śro, 12 sty 2005 - 17:33
Post #63

CYTAT(Ewcia niezalog.)
ByliÅ›my na Wittiga  w szopce ze zwierzatkami  

A tam na Wittiga to ta szopka jest stale dostępna? tzn. czy teraz jeszcze można tam pójść zobaczyć i kiedy?

--------------------
mama WKM ;)
Ewcia!
śro, 12 sty 2005 - 23:43
Basia twierdzi, że juz nie ma zwierząt
Mieli pójść całą grupą 6.01, ale lało i nie poszli, a nastepnego dnia pani juz powiedziała, że zwierzaki wróciły juz do zoo . Ale nie sprawdzałam, a nie pamiętam z lat ubiegłych...Może zadzwonić?
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post śro, 12 sty 2005 - 23:43
Post #64

Basia twierdzi, że juz nie ma zwierząt
Mieli pójść całą grupą 6.01, ale lało i nie poszli, a nastepnego dnia pani juz powiedziała, że zwierzaki wróciły juz do zoo . Ale nie sprawdzałam, a nie pamiętam z lat ubiegłych...Może zadzwonić?

--------------------
1234
Potwora
sob, 29 sty 2005 - 13:53
6 marca sÄ… Szanty dla Dzieci w Hali Iase, na Wystawowej, godz. 13.00.
Polecam, byliśmy rok temu, Maksio ( mimo, że wtedy dwulatek - bo to impreza raczej dla przedszkolaków) był bardzo szczęśliwy, proste żeglaskie piosenki "pod dzieci", tańce, wykonawcy przebrani za "morskie" postacie - to miała być wspólna podróż statkiem.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post sob, 29 sty 2005 - 13:53
Post #65

6 marca sÄ… Szanty dla Dzieci w Hali Iase, na Wystawowej, godz. 13.00.
Polecam, byliśmy rok temu, Maksio ( mimo, że wtedy dwulatek - bo to impreza raczej dla przedszkolaków) był bardzo szczęśliwy, proste żeglaskie piosenki "pod dzieci", tańce, wykonawcy przebrani za "morskie" postacie - to miała być wspólna podróż statkiem.
dumiczowa
piÄ…, 11 lut 2005 - 17:22
pozwoliłam sobie Olu zmienic temat aby wątek nie dotyczył tylko jesiennych weekendów icon_wink.gif
pozdr.
dumiczowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,129
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 21:23
Skąd: z Wałbrzycha
Nr użytkownika: 269




post piÄ…, 11 lut 2005 - 17:22
Post #66

pozwoliłam sobie Olu zmienic temat aby wątek nie dotyczył tylko jesiennych weekendów icon_wink.gif
pozdr.

--------------------
Czy ja tu byłam z pieskiem czy bez pieska?

Moje nieznośne miłości- Paweł 2004 i Kacper 2002
Potwora
czw, 17 lut 2005 - 21:32
CYTAT(dumiczowa)
pozwoliłam sobie Olu zmienic temat aby wątek nie dotyczył tylko jesiennych weekendów icon_wink.gif
pozdr.


I bardzo dobrze.

Widziałam ostatnio baner na budynku TGG, że otwierają tam w tym miesiącu nowy plac zabaw dla dzieci icon_exclaim.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post czw, 17 lut 2005 - 21:32
Post #67

CYTAT(dumiczowa)
pozwoliłam sobie Olu zmienic temat aby wątek nie dotyczył tylko jesiennych weekendów icon_wink.gif
pozdr.


I bardzo dobrze.

Widziałam ostatnio baner na budynku TGG, że otwierają tam w tym miesiącu nowy plac zabaw dla dzieci icon_exclaim.gif
Anita.W
piÄ…, 18 lut 2005 - 15:37
O musze to sprawdzić icon_wink.gif . Pewnie mam najbliżej do TGG.
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post piÄ…, 18 lut 2005 - 15:37
Post #68

O musze to sprawdzić icon_wink.gif . Pewnie mam najbliżej do TGG.

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
Anita.W
nie, 20 lut 2005 - 21:39
Plac zabaw w TGG jest otwarty od poniedzialku do niedzieli od 10 do 20 tzn. w niedziele do 20 a czy w inne dni tygodnia dluzej to nie wiem. Nie znam ceny ale w tym tygodniu sie tam wybiore z Kuba, bo juz jest otwarty.
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post nie, 20 lut 2005 - 21:39
Post #69

Plac zabaw w TGG jest otwarty od poniedzialku do niedzieli od 10 do 20 tzn. w niedziele do 20 a czy w inne dni tygodnia dluzej to nie wiem. Nie znam ceny ale w tym tygodniu sie tam wybiore z Kuba, bo juz jest otwarty.

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
dumiczowa
śro, 02 mar 2005 - 09:25
Polecam wyjazd na narty z dziecmi nawet nie jeżdzącymi na nartach.
Janskie Laznie> cerna hora https://www.cerna-hora.cz/
Rodzice moga pojeżdzić sobie na nartach >na górę wjeżdzamy kolejką linową (wielka atraqkcja dla dzieci). U góry jest tor saneczkarski dla dzieci z rodzicami> sanek nie trzeba miec bo mozna wypozyczyć specjalne sto razy lepsze> koszt wypożyczenia 180 koron. Wjazd na górę czyli Karnet całodnoiowy na wszytskie trasy zjazdowe kosztuje ok 400 koron dla jednej osoby. Na miejscu jest bar, duże parkingi, zawsze jest słońce i dużo dużo śniegu. Byliśmy tam w niedzielę i w tą niedzilę jedziemy również. Myślę ze 2 letnie dziecko mozna spokojnie zabrać na cały dzien. Widziałam młodsze takie okołoroczne które spały sobie na sankach albo jeździły z rodzicami na nartach w nosidełkach, ale ja bym się nie odważła.

polecam wszystkiem Janskie.....to jest ok 20 km od przejscia w Lubawce.

pozdr.
dumiczowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,129
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 21:23
Skąd: z Wałbrzycha
Nr użytkownika: 269




post śro, 02 mar 2005 - 09:25
Post #70

Polecam wyjazd na narty z dziecmi nawet nie jeżdzącymi na nartach.
Janskie Laznie> cerna hora https://www.cerna-hora.cz/
Rodzice moga pojeżdzić sobie na nartach >na górę wjeżdzamy kolejką linową (wielka atraqkcja dla dzieci). U góry jest tor saneczkarski dla dzieci z rodzicami> sanek nie trzeba miec bo mozna wypozyczyć specjalne sto razy lepsze> koszt wypożyczenia 180 koron. Wjazd na górę czyli Karnet całodnoiowy na wszytskie trasy zjazdowe kosztuje ok 400 koron dla jednej osoby. Na miejscu jest bar, duże parkingi, zawsze jest słońce i dużo dużo śniegu. Byliśmy tam w niedzielę i w tą niedzilę jedziemy również. Myślę ze 2 letnie dziecko mozna spokojnie zabrać na cały dzien. Widziałam młodsze takie okołoroczne które spały sobie na sankach albo jeździły z rodzicami na nartach w nosidełkach, ale ja bym się nie odważła.

polecam wszystkiem Janskie.....to jest ok 20 km od przejscia w Lubawce.

pozdr.

--------------------
Czy ja tu byłam z pieskiem czy bez pieska?

Moje nieznośne miłości- Paweł 2004 i Kacper 2002
anonimowy

Go??







post śro, 02 mar 2005 - 13:27
Post #71

Byłam wczoraj w sali zabaw w TGG. Dziewczyny idealne miejsce na mamuśkowe spotkanie icon_biggrin.gif . Baaaardzo dużo miejsca duzo stoliczków. Jest tam tez i rozrywka dla dorosłych icon_wink.gif (no nie na tej sali ale obok).
Oto ich strona https://www.arek-zabawa.com
Trochę zimno było na sali (jest bardzo wysoka), ale jak sie wdrapalam na te rury to tam było bardzo cieplutko. Dzisiaj kolana mnie okropnie bola icon_lol.gif . Jest tam duzo samochodów - to coś dla miłośników jazdy samochodowej icon_wink.gif .
Anita.W
śro, 02 mar 2005 - 13:28
Ten gość to ja icon_rolleyes.gif
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post śro, 02 mar 2005 - 13:28
Post #72

Ten gość to ja icon_rolleyes.gif

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
Dorka
pon, 23 maj 2005 - 10:17
Dla starszych dzieci (chłopców?) to może być atrakcja. Na wrocławskich Partynicach w zbudowanym średniowiecznym grodzie odbywają się różne pokazy.

Tutaj więcej informacji https://www.grod.civ.pl

Atrakcje na czerwiec to:
4.5.06 CEREMONIA POGRZEBOWA-REKONSTRUKCJA DAWNEJ OBRZĘDOWOŚCI
18-19.06 GARNCARSTWO W ÅšREDNIOWIECZU-WARSZTATY
25-26.06 RZYMIANIE I BARBARZYŃCY
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post pon, 23 maj 2005 - 10:17
Post #73

Dla starszych dzieci (chłopców?) to może być atrakcja. Na wrocławskich Partynicach w zbudowanym średniowiecznym grodzie odbywają się różne pokazy.

Tutaj więcej informacji https://www.grod.civ.pl

Atrakcje na czerwiec to:
4.5.06 CEREMONIA POGRZEBOWA-REKONSTRUKCJA DAWNEJ OBRZĘDOWOŚCI
18-19.06 GARNCARSTWO W ÅšREDNIOWIECZU-WARSZTATY
25-26.06 RZYMIANIE I BARBARZYŃCY
Potwora
piÄ…, 27 maj 2005 - 12:19
Macie jakieś informacje co i gdzie będzie się działo z okazji Dnia Dziecka?
icon_biggrin.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 27 maj 2005 - 12:19
Post #74

Macie jakieś informacje co i gdzie będzie się działo z okazji Dnia Dziecka?
icon_biggrin.gif
Ewcia!
piÄ…, 27 maj 2005 - 13:45
od dzis juz, na Przybyszewskiego zlot i pokazy żonglerów i innych www.kejostheatr.republika.pl

w niedzielę na partynicach od 11.30 różnosci dla dzieci (z konikami w rolach głownych)

w Złotoryi jutro płukanie złota (to moze dla troche starszych dzieci icon_wink.gif )

i pewnie wiele innych (lokalnie ? przy centrach handlowych ? )
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post piÄ…, 27 maj 2005 - 13:45
Post #75

od dzis juz, na Przybyszewskiego zlot i pokazy żonglerów i innych www.kejostheatr.republika.pl

w niedzielę na partynicach od 11.30 różnosci dla dzieci (z konikami w rolach głownych)

w Złotoryi jutro płukanie złota (to moze dla troche starszych dzieci icon_wink.gif )

i pewnie wiele innych (lokalnie ? przy centrach handlowych ? )
Potwora
piÄ…, 27 maj 2005 - 14:00
W Koronie ma być HUGO a na Bielanach dziecięcy zespół Hip Hopowy icon_rolleyes.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 27 maj 2005 - 14:00
Post #76

W Koronie ma być HUGO a na Bielanach dziecięcy zespół Hip Hopowy icon_rolleyes.gif
Dorka-gość

Go??







post sob, 28 maj 2005 - 16:57
Post #77

Za GW - Wyścigi konne i atrakcje dla dzieci : "Podczas festynu z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka będzie można m.in. obejrzeć wozy strażackie (również w środku). Strażacy zademonstrują też pokazową ewakuację z trybuny. Jeśli Partynice to i konie - maluchy będą mogły jeździć na konikach polskich służących na co dzień w zajęciach hipoterapii, a większe dzieci - na dużych koniach ze szkółki jeździeckiej.
Jak zwykle można się tu posilić w bufecie i zajrzeć do grodu wczesnośredniowiecznego. Partynice zapraszają w niedzielę od 11.30. "

Jeśli upał nie będzie "straszny" to może tam pojedziemy
Dorka
piÄ…, 03 cze 2005 - 10:59
Jutro, tj. w sobotę 4.06. w CH "Arena" przy Komandorskiej ma być festyn dla dzieci z okazji Dnia Dziecka, niestety szczegółów nie znam.
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post piÄ…, 03 cze 2005 - 10:59
Post #78

Jutro, tj. w sobotę 4.06. w CH "Arena" przy Komandorskiej ma być festyn dla dzieci z okazji Dnia Dziecka, niestety szczegółów nie znam.
Ewcia gościnnie

Go??







post sob, 04 cze 2005 - 12:08
Post #79

a pod pergolÄ… w parku Szczytnikcim piknik rodzinny tez w sobotÄ™
i na skwerku przy ul. ks.Brzóski na Sępolnie festyn Rady osiedla dla dzieci
a pogoda taka sobie icon_sad.gif więc zostaje kino i Filharmonia icon_wink.gif
Ewcia!
nie, 05 cze 2005 - 22:38
No to byliśmy dziś w Filharmonii Familijnej icon_wink.gif dzięki podpowiedzi skanny (w innym wątku, ale w porę przeczytałam) całą familią czyli 2+4. Trochę się bałam, jak moja zbuntowana trzylatka zareaguje na koncert ; a było nadspodziewanie dobrze, parę razy skarżyła się , że zbyt głośno, ale sobie zasłoniła uszy i nie przeszkadzała innym ani nie kazała wychodzić icon_wink.gif .
Baardzo Ci, skanna , dziękuję, za natchnienie, właśnie tego mi było brak. I bardzo miło było cię dziś przypadkowo spotkać icon_smile.gif

Dla mego syna sceptycznego repertuar na czasie, bo star wars to jego konik, więc John Williams jak najbardziej icon_cool.gif

A potem , korzystając z okazji, poszliśmy na obiad "do lokalu", więc ominęła mnie dziś kuchenna codzienność.
Tak się jakoś rozpisałam, bo mi z tym dobrze ; w ostatnim czasie mało się nam działo, ciągle ktos chory, albo jakieś ważne nudne sprawy, a tu solidna dawka kultury w krótkim czasie
czego i Wam życzę icon_smile.gif
Ewa
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post nie, 05 cze 2005 - 22:38
Post #80

No to byliśmy dziś w Filharmonii Familijnej icon_wink.gif dzięki podpowiedzi skanny (w innym wątku, ale w porę przeczytałam) całą familią czyli 2+4. Trochę się bałam, jak moja zbuntowana trzylatka zareaguje na koncert ; a było nadspodziewanie dobrze, parę razy skarżyła się , że zbyt głośno, ale sobie zasłoniła uszy i nie przeszkadzała innym ani nie kazała wychodzić icon_wink.gif .
Baardzo Ci, skanna , dziękuję, za natchnienie, właśnie tego mi było brak. I bardzo miło było cię dziś przypadkowo spotkać icon_smile.gif

Dla mego syna sceptycznego repertuar na czasie, bo star wars to jego konik, więc John Williams jak najbardziej icon_cool.gif

A potem , korzystając z okazji, poszliśmy na obiad "do lokalu", więc ominęła mnie dziś kuchenna codzienność.
Tak się jakoś rozpisałam, bo mi z tym dobrze ; w ostatnim czasie mało się nam działo, ciągle ktos chory, albo jakieś ważne nudne sprawy, a tu solidna dawka kultury w krótkim czasie
czego i Wam życzę icon_smile.gif
Ewa
> Co robić w weekendy?
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 6 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 00:05
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama