Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

guz na tarczycy i podejrzenie o cukrzycÄ™

> 
bel
czw, 08 gru 2016 - 12:53
Witam. Piszę tutaj bo od co najmniej trzech tygodni dowiedziałam się, ze mam guza na tarczycy. Półtora miesiąca temu miałam odczynowe zapalenie węzłów chłonnych. Które po pewnym czasie mi zanikło. W miedzy czasie miałam chirurgiczne usunięcie dolnej szóstki i zrobiłam na własną rękę USG węzłów chłonnych szyjnych. Okazało się , ze mam guza adenoma -gruczolaka na tarczycy. Dzis odebrałam wyniki krwi na cholesterol i glukozę . Mam zawyżone wyniki i tu jest moje pytanie czy problemy z tarczyca mogą wywołać cukrzycę? Jestem bardzo załamana tą sytuacją. Nigdy nie miałam cukrzycy. Proszę o dobre myśli. Psychika pada od tych chorób.
bel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,813
Dołączył: nie, 14 gru 08 - 21:15
Nr użytkownika: 24,152




post czw, 08 gru 2016 - 12:53
Post #1

Witam. Piszę tutaj bo od co najmniej trzech tygodni dowiedziałam się, ze mam guza na tarczycy. Półtora miesiąca temu miałam odczynowe zapalenie węzłów chłonnych. Które po pewnym czasie mi zanikło. W miedzy czasie miałam chirurgiczne usunięcie dolnej szóstki i zrobiłam na własną rękę USG węzłów chłonnych szyjnych. Okazało się , ze mam guza adenoma -gruczolaka na tarczycy. Dzis odebrałam wyniki krwi na cholesterol i glukozę . Mam zawyżone wyniki i tu jest moje pytanie czy problemy z tarczyca mogą wywołać cukrzycę? Jestem bardzo załamana tą sytuacją. Nigdy nie miałam cukrzycy. Proszę o dobre myśli. Psychika pada od tych chorób.
Agalu
piÄ…, 09 gru 2016 - 08:51
CYTAT(bel @ Thu, 08 Dec 2016 - 14:53) *
Witam. Piszę tutaj bo od co najmniej trzech tygodni dowiedziałam się, ze mam guza na tarczycy. Półtora miesiąca temu miałam odczynowe zapalenie węzłów chłonnych. Które po pewnym czasie mi zanikło. W miedzy czasie miałam chirurgiczne usunięcie dolnej szóstki i zrobiłam na własną rękę USG węzłów chłonnych szyjnych. Okazało się , ze mam guza adenoma -gruczolaka na tarczycy. Dzis odebrałam wyniki krwi na cholesterol i glukozę . Mam zawyżone wyniki i tu jest moje pytanie czy problemy z tarczyca mogą wywołać cukrzycę? Jestem bardzo załamana tą sytuacją. Nigdy nie miałam cukrzycy. Proszę o dobre myśli. Psychika pada od tych chorób.


Podwyższone wyniki cukru to jeszcze nie cukrzyca i cukier i cholesterol można zbić dietą ,spokojnie a jeszcze powiem Ci że moja koleżanka przeszła na dietę (jakąś tam konkretną ) i hormony tarczycy się wyrównują . Co do guza to nie pomogę ,nie znam się .
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
SkÄ…d: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post piÄ…, 09 gru 2016 - 08:51
Post #2

CYTAT(bel @ Thu, 08 Dec 2016 - 14:53) *
Witam. Piszę tutaj bo od co najmniej trzech tygodni dowiedziałam się, ze mam guza na tarczycy. Półtora miesiąca temu miałam odczynowe zapalenie węzłów chłonnych. Które po pewnym czasie mi zanikło. W miedzy czasie miałam chirurgiczne usunięcie dolnej szóstki i zrobiłam na własną rękę USG węzłów chłonnych szyjnych. Okazało się , ze mam guza adenoma -gruczolaka na tarczycy. Dzis odebrałam wyniki krwi na cholesterol i glukozę . Mam zawyżone wyniki i tu jest moje pytanie czy problemy z tarczyca mogą wywołać cukrzycę? Jestem bardzo załamana tą sytuacją. Nigdy nie miałam cukrzycy. Proszę o dobre myśli. Psychika pada od tych chorób.


Podwyższone wyniki cukru to jeszcze nie cukrzyca i cukier i cholesterol można zbić dietą ,spokojnie a jeszcze powiem Ci że moja koleżanka przeszła na dietę (jakąś tam konkretną ) i hormony tarczycy się wyrównują . Co do guza to nie pomogę ,nie znam się .


--------------------




netty5
piÄ…, 09 gru 2016 - 22:09
Zaburzenia hormonalne mogą powodować różne problemy w organizmie. Cukrzycę też. BEL do lekarza i koniecznie do endokrynologa. Tarczyca potrafi naprawdę dać się w kość-wiem coś o tym.
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post piÄ…, 09 gru 2016 - 22:09
Post #3

Zaburzenia hormonalne mogą powodować różne problemy w organizmie. Cukrzycę też. BEL do lekarza i koniecznie do endokrynologa. Tarczyca potrafi naprawdę dać się w kość-wiem coś o tym.


--------------------
> guz na tarczycy i podejrzenie o cukrzycÄ™
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 13:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama