Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
30 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Dla tych którzy chcą schudnąć - Dieta Plaż Południowych :D

> 
e_Ena
pon, 15 maj 2006 - 14:48
Paka, no ja właśnie tych nieplanowanych imprez się boję. Sezon grilowy nadciąga (już właściwie inauguracja była icon_wink.gif). Ale co tam, kiełbasę chyba mogę, chlebek i piwko będę zmuszona darować sobie icon_wink.gif.

Co do przepisów, to ja nic oryginalnego nie zamierzam wymyślać, pewnie będę żerować na przepisach Lorien icon_wink.gif, a poza tym to chyba to co normalnie jadam tyle, że bez tego co zabronione. Wyjdzie chyba trochę drogo ta dieta icon_confused.gif

Lorien, już mam ochotę na ten gulasz i zupę icon_smile.gif
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post pon, 15 maj 2006 - 14:48
Post #21

Paka, no ja właśnie tych nieplanowanych imprez się boję. Sezon grilowy nadciąga (już właściwie inauguracja była icon_wink.gif). Ale co tam, kiełbasę chyba mogę, chlebek i piwko będę zmuszona darować sobie icon_wink.gif.

Co do przepisów, to ja nic oryginalnego nie zamierzam wymyślać, pewnie będę żerować na przepisach Lorien icon_wink.gif, a poza tym to chyba to co normalnie jadam tyle, że bez tego co zabronione. Wyjdzie chyba trochę drogo ta dieta icon_confused.gif

Lorien, już mam ochotę na ten gulasz i zupę icon_smile.gif
Lorien
pon, 15 maj 2006 - 14:58
ENA - grilla mozesz jak najbardziej icon_smile.gif No ale faktycznie bez chlebka i piwka icon_wink.gif za to z surówka z ogórków i pomidorków albo z ogórkami kiszonymi lub konserwowanymi

A propos imprez - po kilku dniach na diecie nie czuje sie pokus i sie spokojnie wytrzymuje, ponadto zawsze cos mozna na imprezie znalezc dla siebie icon_wink.gif Ja zawsze korzystam z sałatek, ale wygrzebuje marchewke i kukurydze i jest ok icon_biggrin.gif

Propozycja na śniadanko - zawale Was przepisami coś czuję icon_biggrin.gif

2 jajka na dwardo,
plaster zółtego sera,
plaster (taki grubszy - 5 mm) szynki,
rzodkiewka
pół łyżeczki majonezu
2 paseczki papryki

Przekrajamy jajka na pół wyciągamy żółtka, żółtka rozdrabniamy, wszystkie składniki poza białkami jajek bardzo drobno siekamy, dodajemy odrobinke majonezu, robimy cos w rodzaju pasty, upychamy w miejsca po żółtkach - i gotowe - pycha icon_biggrin.gif
Lorien


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,346
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 19:55
Nr użytkownika: 2,567




post pon, 15 maj 2006 - 14:58
Post #22

ENA - grilla mozesz jak najbardziej icon_smile.gif No ale faktycznie bez chlebka i piwka icon_wink.gif za to z surówka z ogórków i pomidorków albo z ogórkami kiszonymi lub konserwowanymi

A propos imprez - po kilku dniach na diecie nie czuje sie pokus i sie spokojnie wytrzymuje, ponadto zawsze cos mozna na imprezie znalezc dla siebie icon_wink.gif Ja zawsze korzystam z sałatek, ale wygrzebuje marchewke i kukurydze i jest ok icon_biggrin.gif

Propozycja na śniadanko - zawale Was przepisami coś czuję icon_biggrin.gif

2 jajka na dwardo,
plaster zółtego sera,
plaster (taki grubszy - 5 mm) szynki,
rzodkiewka
pół łyżeczki majonezu
2 paseczki papryki

Przekrajamy jajka na pół wyciągamy żółtka, żółtka rozdrabniamy, wszystkie składniki poza białkami jajek bardzo drobno siekamy, dodajemy odrobinke majonezu, robimy cos w rodzaju pasty, upychamy w miejsca po żółtkach - i gotowe - pycha icon_biggrin.gif
Lorien
pon, 15 maj 2006 - 15:01
CYTAT(Paka)
ChciaÅ‚am zacząć dietÄ™ w piÄ…tek. I piÄ…tek siÄ™ nawet udaÅ‚  :!:


I jak sie czułaś?
Lorien


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,346
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 19:55
Nr użytkownika: 2,567




post pon, 15 maj 2006 - 15:01
Post #23

CYTAT(Paka)
ChciaÅ‚am zacząć dietÄ™ w piÄ…tek. I piÄ…tek siÄ™ nawet udaÅ‚  :!:


I jak sie czułaś?
użytkownik usunięty

Go??







post pon, 15 maj 2006 - 15:13
Post #24

Czy ja wiem? Po jednym dniu to chyba ciężko powiedzieć icon_smile.gif Poza tym nie miałam w domu odpowiednich zapasów warzyw, więc dieta była dość monotonna icon_smile.gif Ale ogólnie to fajnie, chociaż jak małe zjadały na śniadanie bułeczkę, to mi ślinka ciekła.
Lorien
pon, 15 maj 2006 - 15:34
Paka - no własnie - najwiekszy minus diety - zakaz swiezego pieczywa ktore bardziej pachnie na diecie icon_wink.gif Ale pociesze, ze tesknota znika po tygodniu icon_biggrin.gif Czasem wraca, czasem sa prawdziwe załamania - miałam jedno w połowe drugiego tygodnia, ale warto przetrzymac, bo minelo bezpowrotnie. Po upływie pierwszej fazy miałam swieto - pachnaca bułeczka, jedna i na tym sie skonczyło. Stwierdziłam ze mi to jest naprawde niepotrzebne i teraz gdy moge - nie jem i nie tesknie.

Bardzo wazne w tej diecie jest miec zapasy jedzenia zgodnego z dieta - warzywa, jajka, serki w trójkącikach i mieso. Nie mozna popasc w te monotonię o której wspomniałaś, bo to cholernie zniecheca... Z czasem zaczyna sie eksperymentowac i odkrywa sie, ze mozna naprawde wiele rzeczy jesc, ze wiecej sie je niz nie... Np bigos - zgodny z SB, kiszona i biała kapusta, mieso, koncentrat jak to lubi - nic na przeszkodzie nie stoi, zebysmy sobie na niego nie pozwoliły icon_biggrin.gif
Lorien


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,346
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 19:55
Nr użytkownika: 2,567




post pon, 15 maj 2006 - 15:34
Post #25

Paka - no własnie - najwiekszy minus diety - zakaz swiezego pieczywa ktore bardziej pachnie na diecie icon_wink.gif Ale pociesze, ze tesknota znika po tygodniu icon_biggrin.gif Czasem wraca, czasem sa prawdziwe załamania - miałam jedno w połowe drugiego tygodnia, ale warto przetrzymac, bo minelo bezpowrotnie. Po upływie pierwszej fazy miałam swieto - pachnaca bułeczka, jedna i na tym sie skonczyło. Stwierdziłam ze mi to jest naprawde niepotrzebne i teraz gdy moge - nie jem i nie tesknie.

Bardzo wazne w tej diecie jest miec zapasy jedzenia zgodnego z dieta - warzywa, jajka, serki w trójkącikach i mieso. Nie mozna popasc w te monotonię o której wspomniałaś, bo to cholernie zniecheca... Z czasem zaczyna sie eksperymentowac i odkrywa sie, ze mozna naprawde wiele rzeczy jesc, ze wiecej sie je niz nie... Np bigos - zgodny z SB, kiszona i biała kapusta, mieso, koncentrat jak to lubi - nic na przeszkodzie nie stoi, zebysmy sobie na niego nie pozwoliły icon_biggrin.gif
malu
pon, 15 maj 2006 - 21:59
Nie stosuje tej diety ,ale chetnie poprobuje nowych przepisow.
Chociaz sama sie sobie dziwie ile mozna zrobic salatek z sezonowych warzyw czy owocow wink.gif
malu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 541
Dołączył: wto, 21 lut 06 - 17:27
Nr użytkownika: 4,995

GG:


post pon, 15 maj 2006 - 21:59
Post #26

Nie stosuje tej diety ,ale chetnie poprobuje nowych przepisow.
Chociaz sama sie sobie dziwie ile mozna zrobic salatek z sezonowych warzyw czy owocow wink.gif
izamr
wto, 16 maj 2006 - 08:18
Lorien! ja poproszę wiecej przepisów, bo napaliłam się na tą dietę. Mam kilka pytań:
1. czy można kawę Inkę? to jest w koncu kawa zbożowa, wiec nie wiem.
2. co z pomidorami? ile ich można, bo jakos nie zrozumiałam.
3. czy w ciagu tych pierwszych 2 tyg normalnie można warzywa - np. surówki do obiadu?
chyba tyle na razie. trzymaj kciuki. dzis zaczeła - jajakami na boczku icon_smile.gif
izamr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 403
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 17:49
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,506

GG:


post wto, 16 maj 2006 - 08:18
Post #27

Lorien! ja poproszę wiecej przepisów, bo napaliłam się na tą dietę. Mam kilka pytań:
1. czy można kawę Inkę? to jest w koncu kawa zbożowa, wiec nie wiem.
2. co z pomidorami? ile ich można, bo jakos nie zrozumiałam.
3. czy w ciagu tych pierwszych 2 tyg normalnie można warzywa - np. surówki do obiadu?
chyba tyle na razie. trzymaj kciuki. dzis zaczeła - jajakami na boczku icon_smile.gif

--------------------
Iza
user posted image
user posted image
izamr
wto, 16 maj 2006 - 08:20
CYTAT(Lorien)
Mieso gotuje w osolonej wodzie i wywar wylewam


wywaru takiego tez nie można?
izamr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 403
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 17:49
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,506

GG:


post wto, 16 maj 2006 - 08:20
Post #28

CYTAT(Lorien)
Mieso gotuje w osolonej wodzie i wywar wylewam


wywaru takiego tez nie można?

--------------------
Iza
user posted image
user posted image
Lorien
wto, 16 maj 2006 - 10:14
CYTAT(izamr)
Lorien! ja poproszę wiecej przepisów, bo napaliłam się na tą dietę. Mam kilka pytań:
1. czy można kawę Inkę? to jest w koncu kawa zbożowa, wiec nie wiem.
2. co z pomidorami? ile ich można, bo jakos nie zrozumiałam.
3. czy w ciagu tych pierwszych 2 tyg normalnie można warzywa - np. surówki do obiadu?
chyba tyle na razie. trzymaj kciuki. dzis zaczeła - jajakami na boczku icon_smile.gif


Z przepisami ciężko icon_biggrin.gif jak mam na cos ochote po prostu wymmyslam cos co mozna zrobic z tego co mozna jesc icon_wink.gif ale jak tylko cos wypróbuję od raz Wam napisze icon_biggrin.gif

Ad.1 Kawa inka zakazana
Ad.2. Pomidory - najlepiej jeden na posiłek, ale jak sie zje dwa nic sie nie stanie, po prostu najlepiej nie jesc za wiele pomidorów stąd te ogranicznenia, wtedy jest łatwiej bo ma sie ustalone granice.
Ad.3. Warzywa w kazdej postaci - surowe, gotowane, na parze, nawet z grilla - jak ktos lubi, nie przesadzac z przyprawami.

Jesli chodzi o wywar z miesa - ja wylewam bo u nas tak sie robi, wywar z miesa wieprzowego czy wołowego nie dziala ponoć najlepiej na organizm (tylko bulion z kurczaka jest zdrowy), moze i tak, ale mi nawet zapach wywaru z miesa przeszkadza, wiec wylewam, nie jest to wymóg diety. Polecam jednak spróbowac zupe na wywarze i na swiezej wodzie i wtedy zdecydowac co bardziej smakuje icon_wink.gif

Powodzenia życzę icon_smile.gif
Lorien


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,346
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 19:55
Nr użytkownika: 2,567




post wto, 16 maj 2006 - 10:14
Post #29

CYTAT(izamr)
Lorien! ja poproszę wiecej przepisów, bo napaliłam się na tą dietę. Mam kilka pytań:
1. czy można kawę Inkę? to jest w koncu kawa zbożowa, wiec nie wiem.
2. co z pomidorami? ile ich można, bo jakos nie zrozumiałam.
3. czy w ciagu tych pierwszych 2 tyg normalnie można warzywa - np. surówki do obiadu?
chyba tyle na razie. trzymaj kciuki. dzis zaczeła - jajakami na boczku icon_smile.gif


Z przepisami ciężko icon_biggrin.gif jak mam na cos ochote po prostu wymmyslam cos co mozna zrobic z tego co mozna jesc icon_wink.gif ale jak tylko cos wypróbuję od raz Wam napisze icon_biggrin.gif

Ad.1 Kawa inka zakazana
Ad.2. Pomidory - najlepiej jeden na posiłek, ale jak sie zje dwa nic sie nie stanie, po prostu najlepiej nie jesc za wiele pomidorów stąd te ogranicznenia, wtedy jest łatwiej bo ma sie ustalone granice.
Ad.3. Warzywa w kazdej postaci - surowe, gotowane, na parze, nawet z grilla - jak ktos lubi, nie przesadzac z przyprawami.

Jesli chodzi o wywar z miesa - ja wylewam bo u nas tak sie robi, wywar z miesa wieprzowego czy wołowego nie dziala ponoć najlepiej na organizm (tylko bulion z kurczaka jest zdrowy), moze i tak, ale mi nawet zapach wywaru z miesa przeszkadza, wiec wylewam, nie jest to wymóg diety. Polecam jednak spróbowac zupe na wywarze i na swiezej wodzie i wtedy zdecydowac co bardziej smakuje icon_wink.gif

Powodzenia życzę icon_smile.gif
izamr
wto, 16 maj 2006 - 10:39
czy można śledzie w oleju? tak pomyślaląm, ze jakby kupic matijasa, wypoczyc i zrobic w oleju z cebulką?? co sadzisz? jestem juz po drugim śniadaniu na tej diecie icon_smile.gif
izamr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 403
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 17:49
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,506

GG:


post wto, 16 maj 2006 - 10:39
Post #30

czy można śledzie w oleju? tak pomyślaląm, ze jakby kupic matijasa, wypoczyc i zrobic w oleju z cebulką?? co sadzisz? jestem juz po drugim śniadaniu na tej diecie icon_smile.gif

--------------------
Iza
user posted image
user posted image
izamr
wto, 16 maj 2006 - 10:41
a czy w drugim etapie (po pierwszych 2 tyg.) można banany? zamęczę Cie tymi szczegółami icon_smile.gif
izamr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 403
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 17:49
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,506

GG:


post wto, 16 maj 2006 - 10:41
Post #31

a czy w drugim etapie (po pierwszych 2 tyg.) można banany? zamęczę Cie tymi szczegółami icon_smile.gif

--------------------
Iza
user posted image
user posted image
e_Ena
wto, 16 maj 2006 - 10:54
A ja żałuję, że będę przez tydzień odcięta od netu, w kupie zawsze lepiej, a tak to sama mogę się znowu poddać icon_wink.gif

A czy ktoś coś wie o kostkach rosołowych? Można używać czy nie?
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post wto, 16 maj 2006 - 10:54
Post #32

A ja żałuję, że będę przez tydzień odcięta od netu, w kupie zawsze lepiej, a tak to sama mogę się znowu poddać icon_wink.gif

A czy ktoś coś wie o kostkach rosołowych? Można używać czy nie?
Lorien
wto, 16 maj 2006 - 11:08
Wiesz Iza - nie mam pojecia czy można icon_biggrin.gif Sprawdz skład po prostu jak jest cukier - bach na półkę. Teoretycznie rzecz biorąc - mozna - sledz, olej, cebula - wszystko ok, ale wazny jest sklad tego w czym ten sledz sobie lezy....

Trzeba pamietac o tym, ze scisła faza jest tylko przez dwa tygodnie i warto jest sie przemeczyc i zostawic produkty "niepewne", kierujcie sie zawsze składem, wtedy efekt bedzie pewny. Ja po tych dwóch tygodniach miałam 5 kilo na minusie, przez pierwszy tydzien niewiele, ale w drugim tygodniu ruszyło. Radze sie zwazyc tylko na poczatku i na koncu pierwszej fazy - wtedy jest szok i duzy zastrzyk motywacji. W pierwszym tygodniu gdy nie widzi sie efektów (u wielu osob waga spada od razu powoli stopniowo) moga dopasc watpliwosci, dlatego lepiej sie nie wazyc. Jak jeszcze ktos jest cholerykiem jak ja moze byc ciezko icon_biggrin.gif ale mija i tesknota za chlebem i innymi zakazanymi rzeczami.
Lorien


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,346
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 19:55
Nr użytkownika: 2,567




post wto, 16 maj 2006 - 11:08
Post #33

Wiesz Iza - nie mam pojecia czy można icon_biggrin.gif Sprawdz skład po prostu jak jest cukier - bach na półkę. Teoretycznie rzecz biorąc - mozna - sledz, olej, cebula - wszystko ok, ale wazny jest sklad tego w czym ten sledz sobie lezy....

Trzeba pamietac o tym, ze scisła faza jest tylko przez dwa tygodnie i warto jest sie przemeczyc i zostawic produkty "niepewne", kierujcie sie zawsze składem, wtedy efekt bedzie pewny. Ja po tych dwóch tygodniach miałam 5 kilo na minusie, przez pierwszy tydzien niewiele, ale w drugim tygodniu ruszyło. Radze sie zwazyc tylko na poczatku i na koncu pierwszej fazy - wtedy jest szok i duzy zastrzyk motywacji. W pierwszym tygodniu gdy nie widzi sie efektów (u wielu osob waga spada od razu powoli stopniowo) moga dopasc watpliwosci, dlatego lepiej sie nie wazyc. Jak jeszcze ktos jest cholerykiem jak ja moze byc ciezko icon_biggrin.gif ale mija i tesknota za chlebem i innymi zakazanymi rzeczami.
Lorien
wto, 16 maj 2006 - 15:29
CYTAT(izamr)
a czy w drugim etapie (po pierwszych 2 tyg.) można banany? zamęczę Cie tymi szczegółami icon_smile.gif


Nie wiem jak to sie stało, ze nie zauważyłam wczesniej pytanka icon_smile.gif

Banany generalnie nalezy ograniczyc, nawet w drugiej fazie bo sa jak na owoce bardzo kaloryczne, ale jeden na pare dni - jasne ze mozna..icon_smile.gif

ENA - kostki rosołowe używam, mimo ze maja glutaminian sodu i inne paskudztwa, w pierwszej fazie jednak odstawiam - sol i pieprz ew ziola wystarczaja.
Lorien


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,346
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 19:55
Nr użytkownika: 2,567




post wto, 16 maj 2006 - 15:29
Post #34

CYTAT(izamr)
a czy w drugim etapie (po pierwszych 2 tyg.) można banany? zamęczę Cie tymi szczegółami icon_smile.gif


Nie wiem jak to sie stało, ze nie zauważyłam wczesniej pytanka icon_smile.gif

Banany generalnie nalezy ograniczyc, nawet w drugiej fazie bo sa jak na owoce bardzo kaloryczne, ale jeden na pare dni - jasne ze mozna..icon_smile.gif

ENA - kostki rosołowe używam, mimo ze maja glutaminian sodu i inne paskudztwa, w pierwszej fazie jednak odstawiam - sol i pieprz ew ziola wystarczaja.
Lorien
wto, 16 maj 2006 - 15:35
Ja dzisiaj jestem na pierwszym dniu pierwszej fazy, waga początkowa - 85,5. Cos cienko dzisiaj z jedzeniem u mnie. Zjadłam 5 roladek z zółtego sera, szynki, ogórka i rzodkiewek i nie chce mi sie jesc. I jak ja mam sie zmiescic w pięciu posiłkach icon_wink.gif ???
Lorien


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,346
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 19:55
Nr użytkownika: 2,567




post wto, 16 maj 2006 - 15:35
Post #35

Ja dzisiaj jestem na pierwszym dniu pierwszej fazy, waga początkowa - 85,5. Cos cienko dzisiaj z jedzeniem u mnie. Zjadłam 5 roladek z zółtego sera, szynki, ogórka i rzodkiewek i nie chce mi sie jesc. I jak ja mam sie zmiescic w pięciu posiłkach icon_wink.gif ???
izamr
wto, 16 maj 2006 - 20:33
ja tez dzis pierwszy dzien pierwszej fazy, wszystko super, ale zrobiłam jedno straszne odstepstwo, z pewnoscia niedopuszczalne - kawałek ciasta haha, niezła mam silna wole, co? od jutra znów zaczynam
izamr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 403
Dołączył: sob, 08 sty 05 - 17:49
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 2,506

GG:


post wto, 16 maj 2006 - 20:33
Post #36

ja tez dzis pierwszy dzien pierwszej fazy, wszystko super, ale zrobiłam jedno straszne odstepstwo, z pewnoscia niedopuszczalne - kawałek ciasta haha, niezła mam silna wole, co? od jutra znów zaczynam

--------------------
Iza
user posted image
user posted image
ulla
wto, 16 maj 2006 - 21:07
A ja mam pytanie, bo się przymierzam. Z mącznymi potrawami, ziemniakami i pieczywem problemu nie mam - pieczywa jem mało, makaronów takoż, ziemniaków prawie wcale. Ryż odstawię, no i kaszę gryczaną (chlipchlip...smark).

Ale czy można soczewicę i na przykład cieciorkę??? (oba mają niski IG)


Ps. przy czym ja nie mam zapotrzebowania na jakiś dramatyczny spadek wagi - jakieś 5-6 kg (tak żeby ważyć 45-46). Mam czas, no i jutro zaczynam ostro gimnastykę (callanetics) - dziś była krótko na rozruszanie mięśni.
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post wto, 16 maj 2006 - 21:07
Post #37

A ja mam pytanie, bo się przymierzam. Z mącznymi potrawami, ziemniakami i pieczywem problemu nie mam - pieczywa jem mało, makaronów takoż, ziemniaków prawie wcale. Ryż odstawię, no i kaszę gryczaną (chlipchlip...smark).

Ale czy można soczewicę i na przykład cieciorkę??? (oba mają niski IG)


Ps. przy czym ja nie mam zapotrzebowania na jakiś dramatyczny spadek wagi - jakieś 5-6 kg (tak żeby ważyć 45-46). Mam czas, no i jutro zaczynam ostro gimnastykę (callanetics) - dziś była krótko na rozruszanie mięśni.

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
fifafo
wto, 16 maj 2006 - 21:50
a ja mam pytanie o keczup chrzan - lubie
zioła prowansalskie i sól
a czy piersi i rybe mozna zrobic smazone w samym jaju na teflonie bez oleju albo tym z pestek winogron - zakupiłam juz
a jescze pieczarki mozna np faszerowane jajkiem i cebylka
a ja za kilkanascie dni mam chrzciny i to dopiero bedzie
a jeszcze jedno co z witaminami moge normalnie feminatal
i czy ktos z 3 miesiecznym maluszkiem sie odchudzał i czy to jest dobry pomysł
ps Iza namówiłas mnie obym wytrwała bo w CIebie to wierze
niech moc bedzie z odchudzajcymi sie
fifafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,259
Dołączył: czw, 02 wrz 04 - 21:17
Nr użytkownika: 2,059




post wto, 16 maj 2006 - 21:50
Post #38

a ja mam pytanie o keczup chrzan - lubie
zioła prowansalskie i sól
a czy piersi i rybe mozna zrobic smazone w samym jaju na teflonie bez oleju albo tym z pestek winogron - zakupiłam juz
a jescze pieczarki mozna np faszerowane jajkiem i cebylka
a ja za kilkanascie dni mam chrzciny i to dopiero bedzie
a jeszcze jedno co z witaminami moge normalnie feminatal
i czy ktos z 3 miesiecznym maluszkiem sie odchudzał i czy to jest dobry pomysł
ps Iza namówiłas mnie obym wytrwała bo w CIebie to wierze
niech moc bedzie z odchudzajcymi sie

--------------------
NIC TO I TAK ZA DUŻO - DLA NIEKTÓRYCH
Lorien
wto, 16 maj 2006 - 21:50
CYTAT(izamr)
ale zrobiłam jedno straszne odstepstwo, z pewnoscia niedopuszczalne - kawałek ciasta haha, niezła mam silna wole, co?


No ja wczoraj zjadłam kawałek ciasta i wcale mi nie było dobrze po tym icon_evil.gif

ULLA - soczewica moze byc, cieciorka - hmm nie wiem co to jest, jesli to jest to samo co ciecierzyca to tez mozna... icon_wink.gif

Gimnastyka wskazana mimo wszystko - popieram icon_biggrin.gif
Lorien


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,346
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 19:55
Nr użytkownika: 2,567




post wto, 16 maj 2006 - 21:50
Post #39

CYTAT(izamr)
ale zrobiłam jedno straszne odstepstwo, z pewnoscia niedopuszczalne - kawałek ciasta haha, niezła mam silna wole, co?


No ja wczoraj zjadłam kawałek ciasta i wcale mi nie było dobrze po tym icon_evil.gif

ULLA - soczewica moze byc, cieciorka - hmm nie wiem co to jest, jesli to jest to samo co ciecierzyca to tez mozna... icon_wink.gif

Gimnastyka wskazana mimo wszystko - popieram icon_biggrin.gif
fifafo
wto, 16 maj 2006 - 21:54
a co z parówkami my tylko z sokołowa jemy czyli takie ciu lepsze
fifafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,259
Dołączył: czw, 02 wrz 04 - 21:17
Nr użytkownika: 2,059




post wto, 16 maj 2006 - 21:54
Post #40

a co z parówkami my tylko z sokołowa jemy czyli takie ciu lepsze

--------------------
NIC TO I TAK ZA DUŻO - DLA NIEKTÓRYCH
> Dla tych którzy chcÄ… schudnąć - Dieta Plaż PoÅ‚udniowych :D
Start new topic
Reply to this topic
30 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 05:49
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama