Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Wybielanie zębów

> 
kachnabla
śro, 19 lut 2020 - 14:54
można kupić nakładki wybielające w drogeriach
kachnabla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: śro, 24 maj 17 - 14:52
Nr użytkownika: 49,635




post śro, 19 lut 2020 - 14:54
Post #21

można kupić nakładki wybielające w drogeriach
ewelka89
śro, 25 mar 2020 - 10:10
preparaty do wybielania zębów najlepiej kupować albo w specjalistycznych sklepach z wyposażeniem stomatologicznym albo w aptekach, jak widzę, że niektórzy znajomi kupują preparaty do wybielania przez allegro np. to strach mnie bierze
ewelka89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 39
Dołączył: czw, 24 paź 19 - 13:17
Nr użytkownika: 53,376




post śro, 25 mar 2020 - 10:10
Post #22

preparaty do wybielania zębów najlepiej kupować albo w specjalistycznych sklepach z wyposażeniem stomatologicznym albo w aptekach, jak widzę, że niektórzy znajomi kupują preparaty do wybielania przez allegro np. to strach mnie bierze
Mała_Stokrotka
sob, 28 mar 2020 - 10:55
Wybielanie zębów można wykonać w gabinecie dentystycznym. Ale są też pasty do zębów wybielające, które są dość często równie skuteczne. W drogerii Horex widziałam ostatnio pastę do zębów z węglem aktywnym, który od jakiegoś czasu jest popularnym składnikiem również kosmetyków. Może warto spróbować.
Mała_Stokrotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 44
Dołączył: czw, 05 paź 17 - 12:12
Nr użytkownika: 50,610




post sob, 28 mar 2020 - 10:55
Post #23

Wybielanie zębów można wykonać w gabinecie dentystycznym. Ale są też pasty do zębów wybielające, które są dość często równie skuteczne. W drogerii Horex widziałam ostatnio pastę do zębów z węglem aktywnym, który od jakiegoś czasu jest popularnym składnikiem również kosmetyków. Może warto spróbować.
Mała_Stokrotka
pon, 27 kwi 2020 - 13:03
A jaką pastę do zębów możecie polecić jeśli chodzi o wybielanie. Jakiś czas temu słyszałam, że fajnie wybielają pasty czarne z węglem aktywnym. W drogerii Horex znalazłam kilka marek takich past: Blanx i Signal nawet. Czy używacie takiej i możecie polecić? Ale ważne jest też to by nie niszczyła szkliwa.

Ten post edytował Mała_Stokrotka pon, 27 kwi 2020 - 13:04
Mała_Stokrotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 44
Dołączył: czw, 05 paź 17 - 12:12
Nr użytkownika: 50,610




post pon, 27 kwi 2020 - 13:03
Post #24

A jaką pastę do zębów możecie polecić jeśli chodzi o wybielanie. Jakiś czas temu słyszałam, że fajnie wybielają pasty czarne z węglem aktywnym. W drogerii Horex znalazłam kilka marek takich past: Blanx i Signal nawet. Czy używacie takiej i możecie polecić? Ale ważne jest też to by nie niszczyła szkliwa.
Kotelka
piÄ…, 15 maj 2020 - 07:48
Nie wiem ilu już sposobów domowego wybielania zębów testoałam ale było tego sporo. NIestety nie wszystkie dawały dobre efekty, a w koncu powodowały nadwrazliwość zebów.

W koncu postanowiłam wybrać się do lekarza i zdecydowałam się na wybielanie lampą beyond i jestem zadoowlona
zero nadwrazliwości zębów
świetny efekt, który utrzymywał sie bardzo długo
jak rownież zęby o wiele bielsze

Jak zacznie schodzić to wybiorę sie ponownie https://arteclinic.pl/medycyna-estetyczna Chodzilam tutaj w Gliwicach

Ten post edytował Kotelka śro, 27 maj 2020 - 08:26
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 414
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post piÄ…, 15 maj 2020 - 07:48
Post #25

Nie wiem ilu już sposobów domowego wybielania zębów testoałam ale było tego sporo. NIestety nie wszystkie dawały dobre efekty, a w koncu powodowały nadwrazliwość zebów.

W koncu postanowiłam wybrać się do lekarza i zdecydowałam się na wybielanie lampą beyond i jestem zadoowlona
zero nadwrazliwości zębów
świetny efekt, który utrzymywał sie bardzo długo
jak rownież zęby o wiele bielsze

Jak zacznie schodzić to wybiorę sie ponownie https://arteclinic.pl/medycyna-estetyczna Chodzilam tutaj w Gliwicach
Mięta
piÄ…, 07 sie 2020 - 09:17
A wiecie może, w jakim odstępie czasowym od laserowego wybielania zębów w gabinecie dentystycznym, można używać takich past z węglem? Tej z ecodenty na przykład?

Sama jestem po laserowym wybielaniu u stomatologa z którego jestem bardzo zadowolona bo rezultat dokładnie taki jakiego oczekiwałam, ale chciałabym spróbować jeszcze domowych sposobów, na przykląd wspomnianych tutaj past. https://redtips.pl/kobieta/wybielanie-zebow...ologicznym.html

Ten post edytował Mięta pon, 24 sie 2020 - 09:17
Mięta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 389
Dołączył: śro, 13 mar 19 - 14:37
Nr użytkownika: 52,823




post piÄ…, 07 sie 2020 - 09:17
Post #26

A wiecie może, w jakim odstępie czasowym od laserowego wybielania zębów w gabinecie dentystycznym, można używać takich past z węglem? Tej z ecodenty na przykład?

Sama jestem po laserowym wybielaniu u stomatologa z którego jestem bardzo zadowolona bo rezultat dokładnie taki jakiego oczekiwałam, ale chciałabym spróbować jeszcze domowych sposobów, na przykląd wspomnianych tutaj past. https://redtips.pl/kobieta/wybielanie-zebow...ologicznym.html
> Wybielanie zÄ™bów
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 18:34
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama