Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Grudzień 2005 :)))

> 
anonimowy

Go??







post śro, 04 sty 2006 - 15:02
Post #41

Witajcie, widzę, że wśród grudniowych dzieciaczków na razie jest tyle samo dziewczynek co chłopców icon_smile.gif Śliczne te Wasze Maluszki.Jak się podszkolę we wklejaniu zdjęć to zamieszczę i Mateuszka, ale póki co nie mam na to czasu niestety icon_confused.gif

A mój synek coraz większy i coraz bardziej tłusty icon_smile.gif Obecnie nosi ciuszki w rozmiarze 68 i tylko niektóre na 62 są mu jeszcze dobre. Po przyjeździe ze szpitala większość przygotowanych przez nas rzeczy była mu na wstępie za mała. W szpitalu pomylili się z tą długością 55 cm jak nic icon_twisted.gif

Chodzimy już systematycznie na spacery, mały b. dobrze wtedy śpi.

Czy u Was też każą pieluszkować dodatkowo dziecko do momentu USG bioderek?
esel
śro, 04 sty 2006 - 15:04
Ten Gość to ja icon_smile.gif Zapomniałam się zalogować
esel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 608
Dołączył: pią, 17 paź 03 - 18:29
Nr użytkownika: 1,118




post śro, 04 sty 2006 - 15:04
Post #42

Ten Gość to ja icon_smile.gif Zapomniałam się zalogować
niusia
śro, 04 sty 2006 - 15:19
Esel jak chcesz to ci wkleje przyślij mi tylko zdjecie to wkleje je odrazu do listy icon_biggrin.gif niusia22@tlen.pl
niusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 92
Dołączył: wto, 19 kwi 05 - 08:52
Skąd: kRAKÓW
Nr użytkownika: 3,014




post śro, 04 sty 2006 - 15:19
Post #43

Esel jak chcesz to ci wkleje przyślij mi tylko zdjecie to wkleje je odrazu do listy icon_biggrin.gif niusia22@tlen.pl

--------------------
user posted image
salsa
czw, 05 sty 2006 - 11:18
Niusia, ja też pozwoliłam sobie wysłać do Ciebie fotkę mojej Ady z prośbą o wklejenie bo sama nie umiem. Ta lista z fotkami to fajny pomysł icon_smile.gif

Dziewczynki, czy była już u Was położna z pierwszą wizytą? Bardzo jestem ciekawa jak tala wizyta przebiega icon_confused.gif

Moja Ada nosi za to dla porównania ciuszki w rozmiarze 50-52 i wszędzie i tak trzeba rękawy wywijać. No ale mam nadzieję że nadgonimy.

Nic mi nie mówili o dodatkowym pieluszkowaniu (ani w szpitalu ani w instytucie matki i dziecka). Nawet nie mówili o usg bioderek... a kiedy takie badanie się wykonuje?

Libi - masz jakiegoś linka do stronki z takimi fajnymi ramkami do zdjęć dzieciaczków? Bo pięknie zrobiłaś to zdjęcie Zuzi icon_biggrin.gif
salsa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 182
Dołączył: nie, 15 maj 05 - 18:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 3,144




post czw, 05 sty 2006 - 11:18
Post #44

Niusia, ja też pozwoliłam sobie wysłać do Ciebie fotkę mojej Ady z prośbą o wklejenie bo sama nie umiem. Ta lista z fotkami to fajny pomysł icon_smile.gif

Dziewczynki, czy była już u Was położna z pierwszą wizytą? Bardzo jestem ciekawa jak tala wizyta przebiega icon_confused.gif

Moja Ada nosi za to dla porównania ciuszki w rozmiarze 50-52 i wszędzie i tak trzeba rękawy wywijać. No ale mam nadzieję że nadgonimy.

Nic mi nie mówili o dodatkowym pieluszkowaniu (ani w szpitalu ani w instytucie matki i dziecka). Nawet nie mówili o usg bioderek... a kiedy takie badanie się wykonuje?

Libi - masz jakiegoś linka do stronki z takimi fajnymi ramkami do zdjęć dzieciaczków? Bo pięknie zrobiłaś to zdjęcie Zuzi icon_biggrin.gif

--------------------
user posted imageuser posted image
niusia
czw, 05 sty 2006 - 13:43
CYTAT(salsa)
Niusia, ja też pozwoliłam sobie wysłać do Ciebie fotkę mojej Ady z prośbą o wklejenie bo sama nie umiem. Ta lista z fotkami to fajny pomysł icon_smile.gif

icon_biggrin.gif

Salsa zrobione zdjecie juz jest wklejone
niusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 92
Dołączył: wto, 19 kwi 05 - 08:52
Skąd: kRAKÓW
Nr użytkownika: 3,014




post czw, 05 sty 2006 - 13:43
Post #45

CYTAT(salsa)
Niusia, ja też pozwoliłam sobie wysłać do Ciebie fotkę mojej Ady z prośbą o wklejenie bo sama nie umiem. Ta lista z fotkami to fajny pomysł icon_smile.gif

icon_biggrin.gif

Salsa zrobione zdjecie juz jest wklejone

--------------------
user posted image
salsa
czw, 05 sty 2006 - 14:42
buziaczek dla Niusi za wklejenie naszej fotki icon_smile.gif
salsa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 182
Dołączył: nie, 15 maj 05 - 18:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 3,144




post czw, 05 sty 2006 - 14:42
Post #46

buziaczek dla Niusi za wklejenie naszej fotki icon_smile.gif

--------------------
user posted imageuser posted image
Libi
czw, 05 sty 2006 - 21:16
CYTAT(salsa)
Libi - masz jakiegoÅ› linka do stronki z takimi fajnymi ramkami do zdjęć dzieciaczków? Bo piÄ™knie zrobiÅ‚aÅ› to zdjÄ™cie Zuzi  :D


Przyznaje się bez bicia, że ja tego nie robiłam icon_smile.gif W szpitalu robił fotograf i potem przyniósł takie obrobione a ja je tylko zeskanowałam icon_lol.gif icon_smile.gif

Co do położnej to była u mnie, pogadała o wszystkim, obejrzała pępek małej, zabrała dokumenty do przychodni i wypisała receptęna witaminę D3.

Kochane muszę Wam siępochwalić, że mój Zuzek uśmiecha się już świadomie icon_biggrin.gif Niestety nie do mnie, tylko do mojej mamy, ale i tak się cieszę icon_smile.gif Szymonek też miał 3 tygodnie gdy zaczął się uśmiechać icon_smile.gif
A tak wogóle to Zuzek mało śpi, ja chodzę niewyspana i ledwo żyję icon_rolleyes.gif
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post czw, 05 sty 2006 - 21:16
Post #47

CYTAT(salsa)
Libi - masz jakiegoÅ› linka do stronki z takimi fajnymi ramkami do zdjęć dzieciaczków? Bo piÄ™knie zrobiÅ‚aÅ› to zdjÄ™cie Zuzi  :D


Przyznaje się bez bicia, że ja tego nie robiłam icon_smile.gif W szpitalu robił fotograf i potem przyniósł takie obrobione a ja je tylko zeskanowałam icon_lol.gif icon_smile.gif

Co do położnej to była u mnie, pogadała o wszystkim, obejrzała pępek małej, zabrała dokumenty do przychodni i wypisała receptęna witaminę D3.

Kochane muszę Wam siępochwalić, że mój Zuzek uśmiecha się już świadomie icon_biggrin.gif Niestety nie do mnie, tylko do mojej mamy, ale i tak się cieszę icon_smile.gif Szymonek też miał 3 tygodnie gdy zaczął się uśmiechać icon_smile.gif
A tak wogóle to Zuzek mało śpi, ja chodzę niewyspana i ledwo żyję icon_rolleyes.gif

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
Izabelka
piÄ…, 06 sty 2006 - 10:16
Witam Mamusie i ich małe pociechy.... icon_biggrin.gif
Nie wiem jak wy ale ja nieustannie ziewam icon_smile.gif chociaż dziś w nocy Julka była bardzo grzeczna i przespała prawie 5 godzin icon_biggrin.gif
Marze o prawdziwym spacerze , ale pododa nie taka icon_sad.gif i te zaspy snieżne .
W ubiegły wtorek byłam w przychodni u lekarza, mała miała żóltaczke i położna stwierdziła że lepiej się upewnić co powie lekarz. Na szczęście wszystko OK.
icon_biggrin.gif
Izabelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 527
Dołączył: pią, 23 wrz 05 - 12:03
SkÄ…d: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,694

GG:


post piÄ…, 06 sty 2006 - 10:16
Post #48

Witam Mamusie i ich małe pociechy.... icon_biggrin.gif
Nie wiem jak wy ale ja nieustannie ziewam icon_smile.gif chociaż dziś w nocy Julka była bardzo grzeczna i przespała prawie 5 godzin icon_biggrin.gif
Marze o prawdziwym spacerze , ale pododa nie taka icon_sad.gif i te zaspy snieżne .
W ubiegły wtorek byłam w przychodni u lekarza, mała miała żóltaczke i położna stwierdziła że lepiej się upewnić co powie lekarz. Na szczęście wszystko OK.
icon_biggrin.gif

--------------------
Iza mama Ma?ka 13.05.1995

i Julki 17.12.2005

niusia
piÄ…, 06 sty 2006 - 10:19
Niusia 29 listopad Pawełek


Ewetka 1 grudnia Ania


Kajka 4 grudzień Piotruś


Mała 5 grudzień Piotruś


Esel 8 grudzień Mateuszek


Oliwka 8grudzień Wiktoria


Akatanka 9 grudzień Przemek

Libi 14 grudnia Zuzia


Ewoczek14 grudnia MichaÅ›

Majeczki 17 grudnia Marta

Izabelka 17 grudniaJulka


Salsa 24 grudnia Adrianna


Magdalenka 27 grudnia Dawidek
niusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 92
Dołączył: wto, 19 kwi 05 - 08:52
Skąd: kRAKÓW
Nr użytkownika: 3,014




post piÄ…, 06 sty 2006 - 10:19
Post #49

Niusia 29 listopad Pawełek


Ewetka 1 grudnia Ania


Kajka 4 grudzień Piotruś


Mała 5 grudzień Piotruś


Esel 8 grudzień Mateuszek


Oliwka 8grudzień Wiktoria


Akatanka 9 grudzień Przemek

Libi 14 grudnia Zuzia


Ewoczek14 grudnia MichaÅ›

Majeczki 17 grudnia Marta

Izabelka 17 grudniaJulka


Salsa 24 grudnia Adrianna


Magdalenka 27 grudnia Dawidek

--------------------
user posted image
Izabelka
piÄ…, 06 sty 2006 - 10:29
Niusia Dzięki za wklejenie zdjęcia!!! icon_biggrin.gif
Izabelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 527
Dołączył: pią, 23 wrz 05 - 12:03
SkÄ…d: Sosnowiec
Nr użytkownika: 3,694

GG:


post piÄ…, 06 sty 2006 - 10:29
Post #50

Niusia Dzięki za wklejenie zdjęcia!!! icon_biggrin.gif

--------------------
Iza mama Ma?ka 13.05.1995

i Julki 17.12.2005

Libi
piÄ…, 06 sty 2006 - 10:55
My idziemy do przychodni za tydzień jak Zuzia skończy miesiąc. Jestem ciekawa ile przybyła. Wydaje mi się że sporo (tak na oko).

I pewnie dostaniemy skierowanie na badanie bioderek icon_rolleyes.gif
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post piÄ…, 06 sty 2006 - 10:55
Post #51

My idziemy do przychodni za tydzień jak Zuzia skończy miesiąc. Jestem ciekawa ile przybyła. Wydaje mi się że sporo (tak na oko).

I pewnie dostaniemy skierowanie na badanie bioderek icon_rolleyes.gif

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
anonimowy

Go??







post nie, 08 sty 2006 - 17:02
Post #52

Czesc Dziewczyny! Tu magdalenka! wreszcie jestem!

Urodzilam, ale nie mialam internetu, w sumi nadal nie mam, ale po kolei...

Urodzilam 27.12, porod Davidka trwal 20 minu, tzn. tyle spdzilam na porodowce....pozwolcie,ze opowiem wiecej, bedziecie sie smialy z "blondynki":

23.12zaczal odchodzic sluz. dziweczyny mnie pocieszaly, ze moze donosze, bo z tym czopem to niewiadomo... ale czulam sie nie najlepiej przez Wigilie i piewszy dzien. Drugiego dnia spalam baaaardzo dlugo, obudziam sie po 9 z bolem brzucha... pomyslalam, ze przeciez to nie moze zaczynac sie porod, bo: 1. z tymkiem odeszly mi najpierw wody, wiec tym azem tez na wod czekalam icon_biggrin.gif. 2. bralam stale leki rozkurczowe, na odwleczenie porodu, mialam rodzic ok. 10 dni po Wigilii, 3.z Tymkiem to wszystko trwaaaaloo dlugo, 4. NO PRZECIEZ CHCAIALAM RODZIC W STYCZNIU!!!!

/oczywiscie teorie o porodzie itp. mialam wykuta... ale to przeciez teoria icon_biggrin.gif/

Wiec bolami sie nie przejmowalam, wzielam ciepla kapiel, gorace mleczko i zastanawialam sie nad lekami, ktore mialam zabrac /rozkurczowe/.

W koncu bole byly bardzo silne, wylazlam z kapieli i na wszelki wypadek pojechalam do szpitala, aby lekarz stwierdzil, czy brac leki /!!!/, czy juz nie bardzo. Porod wykluczalam icon_biggrin.gif.

Na izbie przyjec - 5 cm rozwarcia, urozi pani niedlugo. Ja - szok. No przeciez jade d Tychow rodzic w wodzie!!!!!! Oczywiscie nic z Tychow nie wyszlo, 10 minut - prysznic, Janusz zalatwil formalnosci i na porodowke o 12. 12,20 - Davidek na swiecie! Po dokladnie 7 skurczach...... myslalam, ze takie rzeczy to na filmach......
Takze porod dziecka wspominam doskonale! Mial 3200 55cm, 10 pkt.

Problem pojawil sie przy rodzeniu lozyska - usypianie, lyzeczkowanie, zagrozenie wycieciem macicy... naszczescie to juz przespalam i pamietam tylko przerazone miny lekarzy i rodziny...

W kazdym razie juz po 5 dniach bylismy w domu....

Teraz Maluszka odzwyczajam od spania z nami w lozku, probujemy sobie radzic z Tymkiem.... ale to juz inne tematy...
Na spacerze nie bylismy, Dav tez ma katar, diety specjalnej nie stosujemy.

Pozdrawiam bardzo cieplutko... dobrze wiedziec, ze Wy tez macie klopoty z Maluszkami......

magda i chlopcy icon_biggrin.gif

ps prosze, napiszcie, jesli tez macie klopoty z zazdroscia dzieciakow...
OlivkaMamaNorber...
nie, 08 sty 2006 - 17:16
[quote="Majeczki"][quote=OlivkaMamaNorbercika]tak się u nas złożyło, że z podwójnych mam to chyba tylko Magdalenka będzie miała (lub już ma) dwóch chłopców. Reszta dziewczyn ma po parce icon_smile.gif[/quote]
Małe sprostowanie ja urodziłam drugą dziewczynkę icon_biggrin.gif . A tak swoją drogą to przydałoby się zrobić dokładną listę[quote]

Majeczki
przepraszam za to przeoczenie icon_redface.gif
OlivkaMamaNorber...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,610
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 20:30
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 401

GG:


post nie, 08 sty 2006 - 17:16
Post #53

[quote="Majeczki"][quote=OlivkaMamaNorbercika]tak się u nas złożyło, że z podwójnych mam to chyba tylko Magdalenka będzie miała (lub już ma) dwóch chłopców. Reszta dziewczyn ma po parce icon_smile.gif[/quote]
Małe sprostowanie ja urodziłam drugą dziewczynkę icon_biggrin.gif . A tak swoją drogą to przydałoby się zrobić dokładną listę[quote]

Majeczki
przepraszam za to przeoczenie icon_redface.gif

--------------------
Lidka, mama Norberta Dawida (15.09.2002)
i Wiktorii El?biety (8.12.2005)
user posted image
user posted image
Libi
pon, 09 sty 2006 - 09:35
Witam icon_smile.gif
Ledwo żyję po wczorajszym dniu icon_rolleyes.gif Niunia prawie cały dzień nie spała i usnęła dopiero o godz. 23. Zaczęłam poważnie zastanawiać się nad przejściem na butlę, bo przecież Szymcio potrzebuje mnie tak samo, a dla niego nie miałam wogóle czasu. Prawie nic nie jadł cały dzień, bo mały wrzaskunek nie dał mi od siebie odejść icon_confused.gif icon_confused.gif Szkoda mi strasznie Szymonka, a ja też padam na twarz icon_rolleyes.gif Chyba tak długo nie wytrzymam. Już miałam ochotę dzwonić do męża i prosić aby wracał jak najszybciej. No i nawet popłakałam się z bezsilności icon_confused.gif

Jakoś cieżej mi jest niż myślałam icon_confused.gif
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post pon, 09 sty 2006 - 09:35
Post #54

Witam icon_smile.gif
Ledwo żyję po wczorajszym dniu icon_rolleyes.gif Niunia prawie cały dzień nie spała i usnęła dopiero o godz. 23. Zaczęłam poważnie zastanawiać się nad przejściem na butlę, bo przecież Szymcio potrzebuje mnie tak samo, a dla niego nie miałam wogóle czasu. Prawie nic nie jadł cały dzień, bo mały wrzaskunek nie dał mi od siebie odejść icon_confused.gif icon_confused.gif Szkoda mi strasznie Szymonka, a ja też padam na twarz icon_rolleyes.gif Chyba tak długo nie wytrzymam. Już miałam ochotę dzwonić do męża i prosić aby wracał jak najszybciej. No i nawet popłakałam się z bezsilności icon_confused.gif

Jakoś cieżej mi jest niż myślałam icon_confused.gif

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
AdusiaR
pon, 09 sty 2006 - 09:36
witajcie grudniowe mamusie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif tak sobie do was wpadłam poczytac jak sie mają wasze pociechy i jak sobie radzicie icon_smile.gif
słodkie te maluchy na zdjeciach no i ciesze się, że mogłam zobaczyć grudniowe Maleństwa icon_biggrin.gif

A tak wogóle to więcej urodziło się grudniowych chłopców czy dziewczynek ? bo na naszym majowym wątku było o wiele więcej dziewczynek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

pozdrowionka icon_biggrin.gif
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post pon, 09 sty 2006 - 09:36
Post #55

witajcie grudniowe mamusie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif tak sobie do was wpadłam poczytac jak sie mają wasze pociechy i jak sobie radzicie icon_smile.gif
słodkie te maluchy na zdjeciach no i ciesze się, że mogłam zobaczyć grudniowe Maleństwa icon_biggrin.gif

A tak wogóle to więcej urodziło się grudniowych chłopców czy dziewczynek ? bo na naszym majowym wątku było o wiele więcej dziewczynek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

pozdrowionka icon_biggrin.gif

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
AdusiaR
pon, 09 sty 2006 - 09:50
Libi kochana przytul.gif
może Zuzia rzeczywiście głodna i dlatego nie chce spać, u mnie około 2 tygodnia po porodzie nastapił kryzys z laktacją, położna doradziła dokarmić troszke mlekiem modyfikowanym, bo Amelka bardzo płakała i to było z głodu, mimo że leżała przy piersi niemal cały dzień. Po kilku dniach wszystko wróciło do normy i nadal karmiłam piersią.
Libi znam to zmęczenie, ale zobaczysz bedzie ok, ja nawet do dzisiaj mam tak, że gdy nie jestem dostatecznie wyspana i zmęczenie sięga zenitu to wszystko się wali na łep icon_sad.gif
Na pocieszenie dodam, że ja miałam męza u boku, a i tak było mi cięzko
Libi dasz radę, kładź sie do łóżka gdy Zuzia spi, machnij ręką na bałagan, nieumyte naczynia czy niewyprasowane ciuszki - jak nie odpoczniesz to zmęczenie będzie sie pogłębiało i bedziesz czuła sie coraz gorzej.

całuje i sciskam mocno przytul.gif - odezwę sie jeszcze icon_smile.gif
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post pon, 09 sty 2006 - 09:50
Post #56

Libi kochana przytul.gif
może Zuzia rzeczywiście głodna i dlatego nie chce spać, u mnie około 2 tygodnia po porodzie nastapił kryzys z laktacją, położna doradziła dokarmić troszke mlekiem modyfikowanym, bo Amelka bardzo płakała i to było z głodu, mimo że leżała przy piersi niemal cały dzień. Po kilku dniach wszystko wróciło do normy i nadal karmiłam piersią.
Libi znam to zmęczenie, ale zobaczysz bedzie ok, ja nawet do dzisiaj mam tak, że gdy nie jestem dostatecznie wyspana i zmęczenie sięga zenitu to wszystko się wali na łep icon_sad.gif
Na pocieszenie dodam, że ja miałam męza u boku, a i tak było mi cięzko
Libi dasz radę, kładź sie do łóżka gdy Zuzia spi, machnij ręką na bałagan, nieumyte naczynia czy niewyprasowane ciuszki - jak nie odpoczniesz to zmęczenie będzie sie pogłębiało i bedziesz czuła sie coraz gorzej.

całuje i sciskam mocno przytul.gif - odezwę sie jeszcze icon_smile.gif

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
Libi
pon, 09 sty 2006 - 10:45
Aduś dzięki przytul.gif
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post pon, 09 sty 2006 - 10:45
Post #57

Aduś dzięki przytul.gif

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
OlivkaMamaNorber...
pon, 09 sty 2006 - 12:02
Niusia dziękuję za wklejenie zdjęcia Wikusi do listy grudniowych maluszków icon_smile.gif
OlivkaMamaNorber...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,610
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 20:30
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 401

GG:


post pon, 09 sty 2006 - 12:02
Post #58

Niusia dziękuję za wklejenie zdjęcia Wikusi do listy grudniowych maluszków icon_smile.gif

--------------------
Lidka, mama Norberta Dawida (15.09.2002)
i Wiktorii El?biety (8.12.2005)
user posted image
user posted image
OlivkaMamaNorber...
pon, 09 sty 2006 - 14:39
Witajcie Dziewczyny icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif

Magalenko gratulujÄ™ synka icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif brawo_bis.gif Niech Maluszek siÄ™ zdrowo chowa icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif J
Widzę, że niewiele brakowało, a urodziłabyś w domu icon_lol.gif

W końcu i ja mogę pochwalić się moją córeczką icon_smile.gif Wysłałam fotkę Wikuni Niusi i możecie oglądać już ją na liście grudniowych dzieciaczków icon_smile.gif

Wczoraj byłyśmy z Wiktorią na naszym pierwszym spacerku icon_biggrin.gif Pogoda w naszym mieście poprawiła się i teraz nadrobimy spacerkowe zaległości icon_smile.gif Byłyśmy na dworze 20 minut. Dzisiaj spędziłyśmy na dworze 30 minut. Jutro wybieramy się na 45 minut, a pojutrze już na godzinę...

Dziewczyny powiedzcie mi jak Wy przygotowywałyście swoje dzieci do pierwszego spaceru, bo ja tylko raz werandowałam małą przy otwartych balkonowych drzwiach.
Mam jeszcze jedno pytanie ile trwał Wasz pierwszy spacerek:?: Czy stopniowo zwiększałyście Wasz pobyt na dworze:?:


Moja Wiktoria miewa ostatnio często bóle brzuszka icon_sad.gif . I to zazwyczaj w późnych godzinach wieczornych lub nocnych. I w ogóle jest nocnym markiem. Chodzimy spać 2-3 nad ranem icon_sad.gif . Nasz rekord to 4 nad ranem. Padam na nos ze zmęczenia icon_sad.gif .
Często małej zdarzają się też zaparcia.

Pozdrawiam:!: icon_biggrin.gif
OlivkaMamaNorber...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,610
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 20:30
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 401

GG:


post pon, 09 sty 2006 - 14:39
Post #59

Witajcie Dziewczyny icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif

Magalenko gratulujÄ™ synka icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif brawo_bis.gif Niech Maluszek siÄ™ zdrowo chowa icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif J
Widzę, że niewiele brakowało, a urodziłabyś w domu icon_lol.gif

W końcu i ja mogę pochwalić się moją córeczką icon_smile.gif Wysłałam fotkę Wikuni Niusi i możecie oglądać już ją na liście grudniowych dzieciaczków icon_smile.gif

Wczoraj byłyśmy z Wiktorią na naszym pierwszym spacerku icon_biggrin.gif Pogoda w naszym mieście poprawiła się i teraz nadrobimy spacerkowe zaległości icon_smile.gif Byłyśmy na dworze 20 minut. Dzisiaj spędziłyśmy na dworze 30 minut. Jutro wybieramy się na 45 minut, a pojutrze już na godzinę...

Dziewczyny powiedzcie mi jak Wy przygotowywałyście swoje dzieci do pierwszego spaceru, bo ja tylko raz werandowałam małą przy otwartych balkonowych drzwiach.
Mam jeszcze jedno pytanie ile trwał Wasz pierwszy spacerek:?: Czy stopniowo zwiększałyście Wasz pobyt na dworze:?:


Moja Wiktoria miewa ostatnio często bóle brzuszka icon_sad.gif . I to zazwyczaj w późnych godzinach wieczornych lub nocnych. I w ogóle jest nocnym markiem. Chodzimy spać 2-3 nad ranem icon_sad.gif . Nasz rekord to 4 nad ranem. Padam na nos ze zmęczenia icon_sad.gif .
Często małej zdarzają się też zaparcia.

Pozdrawiam:!: icon_biggrin.gif

--------------------
Lidka, mama Norberta Dawida (15.09.2002)
i Wiktorii El?biety (8.12.2005)
user posted image
user posted image
anonimowy

Go??







post pon, 09 sty 2006 - 17:52
Post #60

Niusiu kochana, dzięki wielkie za wklejenie zdjęcia Mateuszka icon_smile.gif
> GrudzieÅ„ 2005 :)))
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 11:31
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama