Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
93 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

A gdzie maluchy z CZERWCA 2005?

> 
AdusiaR
pon, 16 lip 2007 - 08:30
CYTAT(Malgood @ wto, 20 lut 2007 - 19:55) *
ja jestem!!
swego czasu gościłam na wątku Maj 2005 bo nikt nie założył wątku czerwcówek icon_cry.gif


hej Malgood, a ja się zastanawiałam gdzie Ty sie podziewasz, a ty nam zwiałas z majówek na czerwcówki2005 03.gif
fajnie, że macie czerwcowy wątek - pozdrawiam icon_biggrin.gif

AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post pon, 16 lip 2007 - 08:30
Post #41

CYTAT(Malgood @ wto, 20 lut 2007 - 19:55) *
ja jestem!!
swego czasu gościłam na wątku Maj 2005 bo nikt nie założył wątku czerwcówek icon_cry.gif


hej Malgood, a ja się zastanawiałam gdzie Ty sie podziewasz, a ty nam zwiałas z majówek na czerwcówki2005 03.gif
fajnie, że macie czerwcowy wątek - pozdrawiam icon_biggrin.gif



--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
Malgood
pon, 16 lip 2007 - 09:45
kilka nas się tu nazbierało i mam nadzieje, że nasz wątek dalej się bedzie rozwijał 06.gif
Ja również pozdrawiam!!
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post pon, 16 lip 2007 - 09:45
Post #42

kilka nas się tu nazbierało i mam nadzieje, że nasz wątek dalej się bedzie rozwijał 06.gif
Ja również pozdrawiam!!

--------------------


Ewa;-)
pon, 16 lip 2007 - 14:08
cześć!!!! icon_biggrin.gif
My w te upły radzimy sobie nawet dobrze.w nocy Kacper śpi prawie nago,wiec nie jest mu aż tak gorąco
a w czoraj byliśmy nad wodą. Dla Kacpra to był raj, mógłby w tej wodzie siedzieć cały dzień icon_smile.gif- zreszta mama też icon_wink.gif
Jak byliśmy nad morzem to byo tak samo, nie można było go odciągnąć od wody-może zostanie jakimś pływakiem icon_razz.gif
Pozdrawiamy
Ewa;-)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: czw, 07 gru 06 - 13:19
Skąd: Wrocław - Krzyki
Nr użytkownika: 8,941

GG:


post pon, 16 lip 2007 - 14:08
Post #43

cześć!!!! icon_biggrin.gif
My w te upły radzimy sobie nawet dobrze.w nocy Kacper śpi prawie nago,wiec nie jest mu aż tak gorąco
a w czoraj byliśmy nad wodą. Dla Kacpra to był raj, mógłby w tej wodzie siedzieć cały dzień icon_smile.gif- zreszta mama też icon_wink.gif
Jak byliśmy nad morzem to byo tak samo, nie można było go odciągnąć od wody-może zostanie jakimś pływakiem icon_razz.gif
Pozdrawiamy

--------------------
hejka wszystkim;-)
justapl
czw, 19 lip 2007 - 17:59
hej
my wróciliśmy z dwudnioej wizyty na wsi u dziadków , mały bardzo byl zainteresowany kurkami , kaczkami , kombajnami , zrobilismy nawet mały piknik na ściernisku 03.gif
a po powrocie mały spadł z ławki przed domem , i troszke daeł sobie czoło
dzisiaj chłodził sie w basenie i zasnoł , i pewnie da znowu popalić wieczorem

nauczył sie nowego słowa akła mać ......dobrze że nie całkiem poprawnie :nie nie!

a tak swoją drogą to coś mało tu maluszków na czerwcu , ile nas tu jest ? 4 albo 5



Ten post edytował justapl czw, 19 lip 2007 - 18:03
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post czw, 19 lip 2007 - 17:59
Post #44

hej
my wróciliśmy z dwudnioej wizyty na wsi u dziadków , mały bardzo byl zainteresowany kurkami , kaczkami , kombajnami , zrobilismy nawet mały piknik na ściernisku 03.gif
a po powrocie mały spadł z ławki przed domem , i troszke daeł sobie czoło
dzisiaj chłodził sie w basenie i zasnoł , i pewnie da znowu popalić wieczorem

nauczył sie nowego słowa akła mać ......dobrze że nie całkiem poprawnie :nie nie!

a tak swoją drogą to coś mało tu maluszków na czerwcu , ile nas tu jest ? 4 albo 5



--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
Malgood
piÄ…, 20 lip 2007 - 10:58
ano malutko nas 32.gif
podobno kiedyś istaniał wątek czerwiec 2005 ale mamuski się pokłóciły, poobrażały i poszły precz

Wojtek ostatnio opanował: kurka noga, kurde szlag , szok, pieruństwo, śmierdzi capem i badziewie.
Połowy tych słów nie używam więc się zastanawiam od kogo on to podłapał. Normalnie trzeba się kontrolowac co sie mówi bo wszystko powtarza. I jaki cwany, dobrze wie kiedy tych słów użyć.
Dzisiejszą noc mieliśmy z przebojami, Wojtek podłapał jakieś katar i w dodatku wyłażą mu piątki. Musiałam mu dac nurofen bo narzekał ze go ząbki bolą. Dobrze, ze już jesteśmy na etapie że powie co go boli bo tak pewnie bym mu nic nie dała bo gorączki nie miał. Wyrodna matka nawet nie zauważyła tych opuchniętych dziąseł.
Pozdrawiam!!
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post piÄ…, 20 lip 2007 - 10:58
Post #45

ano malutko nas 32.gif
podobno kiedyś istaniał wątek czerwiec 2005 ale mamuski się pokłóciły, poobrażały i poszły precz

Wojtek ostatnio opanował: kurka noga, kurde szlag , szok, pieruństwo, śmierdzi capem i badziewie.
Połowy tych słów nie używam więc się zastanawiam od kogo on to podłapał. Normalnie trzeba się kontrolowac co sie mówi bo wszystko powtarza. I jaki cwany, dobrze wie kiedy tych słów użyć.
Dzisiejszą noc mieliśmy z przebojami, Wojtek podłapał jakieś katar i w dodatku wyłażą mu piątki. Musiałam mu dac nurofen bo narzekał ze go ząbki bolą. Dobrze, ze już jesteśmy na etapie że powie co go boli bo tak pewnie bym mu nic nie dała bo gorączki nie miał. Wyrodna matka nawet nie zauważyła tych opuchniętych dziąseł.
Pozdrawiam!!

--------------------


justapl
czw, 26 lip 2007 - 09:20
a mój Maciuś zaczoł chrapać w nocy , a nie ma kataru
i w końcu zaczoł przesypiac całe noce , więc moge sie w końcu wyspać , i coraz wiecej zaczyna mówić i gdyby tylko tak nie krzyczał to już bym była bardzo zadowolona
w co lubią sie bawić wasze dwulatki ? , oglądają bajki??
mój tłucze samochodamii i ogląda bajkę autka też

justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post czw, 26 lip 2007 - 09:20
Post #46

a mój Maciuś zaczoł chrapać w nocy , a nie ma kataru
i w końcu zaczoł przesypiac całe noce , więc moge sie w końcu wyspać , i coraz wiecej zaczyna mówić i gdyby tylko tak nie krzyczał to już bym była bardzo zadowolona
w co lubią sie bawić wasze dwulatki ? , oglądają bajki??
mój tłucze samochodamii i ogląda bajkę autka też



--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
justapl
nie, 29 lip 2007 - 17:31
i dopadło nas jakies paskudztwo , katar , kaszel iniespalismy całą noc , teraz zasnol i spi na moich kolanach.
A najgorsze to to ze niechce pic syropow , nasile sie nieda bo wymiotuje.
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post nie, 29 lip 2007 - 17:31
Post #47

i dopadło nas jakies paskudztwo , katar , kaszel iniespalismy całą noc , teraz zasnol i spi na moich kolanach.
A najgorsze to to ze niechce pic syropow , nasile sie nieda bo wymiotuje.

--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
Malgood
pon, 30 lip 2007 - 08:57
cześć!!
justapl - odpisałam na temat tych syropów w temacie założonym przez ciebie.
Oj chyba czeka was wizyta u lekarza - jak Wojtek miał zapalenie oskrzeli to lekarka proponowała mi podanie mu zastrzyków skoro on taki antysyropowy. No ale nie wiem co tu jest większym stresem dla takiego malucha podawanie syropu na siłe czy jak mu jakas obca baba wbija igłe w tyłek. Zważając na tę jego alergię na lekarzy i białe fartuchy wybrałam antybiotyk w syropie. I jakoś się udało. Tylko, że Wojtek nie wymiotywał po podaniu leku. Owszem wypluwał na początku wszystko ale jakoś udawało mi się podac mu to lekarstwo.
Co do zabawek - to u nas na topie są takie małe samochodziki, które mieszczą się w rączce, mozna je wszedzie zabrać. No i ciufki - to chyba Wojtek lubi najbardziej.
A z bajkowych hitów - to Krecik, Epoka lodowcowa, Bolek i Lolek. Ogólnie mój mały to maniak telewizyjny - jak by mógł to by siedział cały czas przed telewizorem.
Ostatnio dobrze nam idzie robienie w nocnik. Tylko jak nauczyć go sikania na dworze?? Jak mu się zachce na dworze to musze biegiem leciec do domu na nocnik bo na trawkę nie zrobi i już.

Pozdrawiam!!
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post pon, 30 lip 2007 - 08:57
Post #48

cześć!!
justapl - odpisałam na temat tych syropów w temacie założonym przez ciebie.
Oj chyba czeka was wizyta u lekarza - jak Wojtek miał zapalenie oskrzeli to lekarka proponowała mi podanie mu zastrzyków skoro on taki antysyropowy. No ale nie wiem co tu jest większym stresem dla takiego malucha podawanie syropu na siłe czy jak mu jakas obca baba wbija igłe w tyłek. Zważając na tę jego alergię na lekarzy i białe fartuchy wybrałam antybiotyk w syropie. I jakoś się udało. Tylko, że Wojtek nie wymiotywał po podaniu leku. Owszem wypluwał na początku wszystko ale jakoś udawało mi się podac mu to lekarstwo.
Co do zabawek - to u nas na topie są takie małe samochodziki, które mieszczą się w rączce, mozna je wszedzie zabrać. No i ciufki - to chyba Wojtek lubi najbardziej.
A z bajkowych hitów - to Krecik, Epoka lodowcowa, Bolek i Lolek. Ogólnie mój mały to maniak telewizyjny - jak by mógł to by siedział cały czas przed telewizorem.
Ostatnio dobrze nam idzie robienie w nocnik. Tylko jak nauczyć go sikania na dworze?? Jak mu się zachce na dworze to musze biegiem leciec do domu na nocnik bo na trawkę nie zrobi i już.

Pozdrawiam!!

--------------------


justapl
pon, 30 lip 2007 - 13:48
he a u nas własnie na podwórku lepiej sie sika a w domu nie bardzo.
naszczeście jeszcze nie ma zapalenia tylko niezyt nosowo gardłowy i przepisal nam Ceklor 38 zl sam antybiotyk , ale w smaku dobry i udało nam sie wypic na 3 razy , tylko musze jeszcze zakupic ta strzykawe do yropów bo mam zwykła , a ta org. sie zapodziała
na widok białego fartucha , mały wpadł wszał walnoł mnie piescią w głowe , aż mnie zatoki teraz bolą , a mały sie bawi w najlepsze z bratem , i na czas choroby ma u brata fory 06.gif

justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post pon, 30 lip 2007 - 13:48
Post #49

he a u nas własnie na podwórku lepiej sie sika a w domu nie bardzo.
naszczeście jeszcze nie ma zapalenia tylko niezyt nosowo gardłowy i przepisal nam Ceklor 38 zl sam antybiotyk , ale w smaku dobry i udało nam sie wypic na 3 razy , tylko musze jeszcze zakupic ta strzykawe do yropów bo mam zwykła , a ta org. sie zapodziała
na widok białego fartucha , mały wpadł wszał walnoł mnie piescią w głowe , aż mnie zatoki teraz bolą , a mały sie bawi w najlepsze z bratem , i na czas choroby ma u brata fory 06.gif



--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
Malgood
sob, 11 sie 2007 - 15:24
I co tam u Was słychać??
Juz zdrowi?
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post sob, 11 sie 2007 - 15:24
Post #50

I co tam u Was słychać??
Juz zdrowi?

--------------------


justapl
sob, 11 sie 2007 - 17:27
zdrowi naszczeście , ale za to pokąsani przez komary cali w bomblach,
teraz basen na podwórku rozłorzony , i szaleją chłopaki
maciuś ostatnio przytył i z chudziaka , pulpecik sie robi , i coraz więcej słów umni
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post sob, 11 sie 2007 - 17:27
Post #51

zdrowi naszczeście , ale za to pokąsani przez komary cali w bomblach,
teraz basen na podwórku rozłorzony , i szaleją chłopaki
maciuś ostatnio przytył i z chudziaka , pulpecik sie robi , i coraz więcej słów umni

--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
joakar
wto, 14 sie 2007 - 09:21
Witajcie,

Nie wiedziałam, że powstał watek czerwcowy icon_smile.gif wcześniej brałam trochę udział w majowym ale w pierwszych miesiącach życia dziecka miesięczna różnica to przepaść icon_smile.gif

PrzedstawiÄ™ siÄ™ wam:
Młoda - Klara (czy są tu jakieś dziewczynki z czerwca bo na razie zauważyłam tylko chłopców:) )
ur. 11.06.2006 na klinikach na Chałbińskiego we Wrocławiu.
jest wysoką babką (wczoraj byłyśmy na bilansie) 91 cm i 13,200 wagi.

Jest radosną wygadaną i trochę głośną kobietką:)
joakar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 385
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 10:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 376

GG:


post wto, 14 sie 2007 - 09:21
Post #52

Witajcie,

Nie wiedziałam, że powstał watek czerwcowy icon_smile.gif wcześniej brałam trochę udział w majowym ale w pierwszych miesiącach życia dziecka miesięczna różnica to przepaść icon_smile.gif

PrzedstawiÄ™ siÄ™ wam:
Młoda - Klara (czy są tu jakieś dziewczynki z czerwca bo na razie zauważyłam tylko chłopców:) )
ur. 11.06.2006 na klinikach na Chałbińskiego we Wrocławiu.
jest wysoką babką (wczoraj byłyśmy na bilansie) 91 cm i 13,200 wagi.

Jest radosną wygadaną i trochę głośną kobietką:)

--------------------
i
justapl
wto, 14 sie 2007 - 13:03
Witaj joakar na czerwcowych maluszkach
i chyba jedyna dziewczynka
prosimy o udział w dyskusji , bo wątek jakos słabo idzie , jest nas chyba ze trzy co sie udzielają , będziesz czwarta
Pozdrawiam
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post wto, 14 sie 2007 - 13:03
Post #53

Witaj joakar na czerwcowych maluszkach
i chyba jedyna dziewczynka
prosimy o udział w dyskusji , bo wątek jakos słabo idzie , jest nas chyba ze trzy co sie udzielają , będziesz czwarta
Pozdrawiam

--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
Malgood
wto, 14 sie 2007 - 21:56
Witam kolejnÄ… mamÄ™!!
Nareszcie jakaś dziewczynka - bo juz myslałam ze w czerwcu to się same chłopaki rodziły 08.gif
justapl - to dobrze że juz zdrowi, a co do komarów to Wojtek też cały w bąblach. W domu załanczam na noc Brosa bo się nie da żyć a i tak się zdaża ze jakiś gad wlezie i nas pogryzie.
U nas basen w ogródku popadł w niełaskę po tym jak byliśmy na takim dużym basenie. Tam to było towarzystwo, mnóstwo dzieci a w domu to nudno się z mamą bawić. W sobotę byliśmy na karuzelach, Wojtek jeździł i nic się nie bał. Oczywiście musiał siedzieć w autku , nic innego nie wchodziło w rachubę.
Pozdrawiam was wszystkie!!!
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post wto, 14 sie 2007 - 21:56
Post #54

Witam kolejnÄ… mamÄ™!!
Nareszcie jakaś dziewczynka - bo juz myslałam ze w czerwcu to się same chłopaki rodziły 08.gif
justapl - to dobrze że juz zdrowi, a co do komarów to Wojtek też cały w bąblach. W domu załanczam na noc Brosa bo się nie da żyć a i tak się zdaża ze jakiś gad wlezie i nas pogryzie.
U nas basen w ogródku popadł w niełaskę po tym jak byliśmy na takim dużym basenie. Tam to było towarzystwo, mnóstwo dzieci a w domu to nudno się z mamą bawić. W sobotę byliśmy na karuzelach, Wojtek jeździł i nic się nie bał. Oczywiście musiał siedzieć w autku , nic innego nie wchodziło w rachubę.
Pozdrawiam was wszystkie!!!

--------------------


justapl
wto, 14 sie 2007 - 22:20
he , pamietam jak niedawno byliśmy w zoo , gło ówna atrakcja to właśnie samochodziki takie na pieniązki
u nas na festynie ostatnio , były kulki w natarciu , całe szczescie że właścicielka wyrozumniała była i zapłaciłam za dwie kolejki a chyba na pieciu siedział i tak siłą wyciagaliśmy go
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post wto, 14 sie 2007 - 22:20
Post #55

he , pamietam jak niedawno byliśmy w zoo , gło ówna atrakcja to właśnie samochodziki takie na pieniązki
u nas na festynie ostatnio , były kulki w natarciu , całe szczescie że właścicielka wyrozumniała była i zapłaciłam za dwie kolejki a chyba na pieciu siedział i tak siłą wyciagaliśmy go

--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
joakar
śro, 15 sie 2007 - 08:41
Witajcie,

samochodziki to nie tylko dla chłopców, u młoda też bardzo lubi. Szczególnie te na pieniążki.

Basenu nie mamy bo mieszkamy w bloku i nie ma go gdzie rozłożyć, za to chodzimy na duży basen. Mała uwielbia wodę i pływanie i muszę przyznać robi wielkie postępy w tej dziedzinie.


Napiszcie jak tam u was zaklęty trójkąt: pielucha, smoczek, butelka?

u nas udało się pożegnać z pieluchą, ale smoczek u butelka to moje zmory. Chciałabym zrezygnować z butelki jeszcze w sierpniu (we wrześniu jedziemy na urlop i nie wyobrażam sobie brać jeszcze butelki:( ), ale zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać? macie jakieś sprawdzone sposoby?
joakar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 385
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 10:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 376

GG:


post śro, 15 sie 2007 - 08:41
Post #56

Witajcie,

samochodziki to nie tylko dla chłopców, u młoda też bardzo lubi. Szczególnie te na pieniążki.

Basenu nie mamy bo mieszkamy w bloku i nie ma go gdzie rozłożyć, za to chodzimy na duży basen. Mała uwielbia wodę i pływanie i muszę przyznać robi wielkie postępy w tej dziedzinie.


Napiszcie jak tam u was zaklęty trójkąt: pielucha, smoczek, butelka?

u nas udało się pożegnać z pieluchą, ale smoczek u butelka to moje zmory. Chciałabym zrezygnować z butelki jeszcze w sierpniu (we wrześniu jedziemy na urlop i nie wyobrażam sobie brać jeszcze butelki:( ), ale zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać? macie jakieś sprawdzone sposoby?

--------------------
i
Malgood
śro, 15 sie 2007 - 12:49
tak więc pieluchy zakładamy tylko do spania
ze smoczkiem nie mamy problemu bo Wojtek go nie używał 04.gif , za to ssał swój kciuk. Ale od ponad dwóch tygodni przestał - tak sam ,bez jakiegos namawiania. Jestem przeszczęsliwa i mam nadzieję, że już do tego ssania kciuka nie wróci.
A co do butelek to z tym też nie mamy problemu - Wojtek był długo na cycu i nie przywiazał się zbytnio do picia z butelki. A soki czy herbatki to pije teraz z flaszki po jupiku. Rewelacyjnie się sprawdza. Wszystkie kubki niekapki ani się nie umywają.
Pozdrowienia!!
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post śro, 15 sie 2007 - 12:49
Post #57

tak więc pieluchy zakładamy tylko do spania
ze smoczkiem nie mamy problemu bo Wojtek go nie używał 04.gif , za to ssał swój kciuk. Ale od ponad dwóch tygodni przestał - tak sam ,bez jakiegos namawiania. Jestem przeszczęsliwa i mam nadzieję, że już do tego ssania kciuka nie wróci.
A co do butelek to z tym też nie mamy problemu - Wojtek był długo na cycu i nie przywiazał się zbytnio do picia z butelki. A soki czy herbatki to pije teraz z flaszki po jupiku. Rewelacyjnie się sprawdza. Wszystkie kubki niekapki ani się nie umywają.
Pozdrowienia!!

--------------------


joakar
śro, 15 sie 2007 - 14:38
Malgood - super, czyli u was już spokój, a u mnie młoda mleko tylko przed spaniem, a że od piersi odstawiona w 8 mies. to zżyła się z bgutelką okropnie, nie zaśnie jak nie wypije flaszki icon_smile.gif wszelkie próby podania mleka w kubeczku (czynione regularnie co jakiś czas) są nieskuteczne.

No i ze smokiem macie super, ja właśnie boję się zamiany smoka na kciuka więc na razie nie pracujemy nad smokiem, ale powoli trzeba będzie....
joakar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 385
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 10:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 376

GG:


post śro, 15 sie 2007 - 14:38
Post #58

Malgood - super, czyli u was już spokój, a u mnie młoda mleko tylko przed spaniem, a że od piersi odstawiona w 8 mies. to zżyła się z bgutelką okropnie, nie zaśnie jak nie wypije flaszki icon_smile.gif wszelkie próby podania mleka w kubeczku (czynione regularnie co jakiś czas) są nieskuteczne.

No i ze smokiem macie super, ja właśnie boję się zamiany smoka na kciuka więc na razie nie pracujemy nad smokiem, ale powoli trzeba będzie....

--------------------
i
justapl
piÄ…, 24 sie 2007 - 11:13
hej , a tu co taka cisza , pewnie wszyscy wypoczywajÄ…
co tam u was?
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post piÄ…, 24 sie 2007 - 11:13
Post #59

hej , a tu co taka cisza , pewnie wszyscy wypoczywajÄ…
co tam u was?

--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i MaciuÅ› 11.06.2005
Malgood
piÄ…, 24 sie 2007 - 21:42
ano wypoczywamy!! 03.gif
Zaliczyliśmy Ustroń, Wojtek wjechał kolejką na Czantorie a tam szalał na saneczkach. Ale miał ubaw!
A dzisiaj bylismy a zoo w Ostrawie w Czechach. Fajnie było. No ale niestety maż od poniedziałku idzie do pracy i już chyba koniec wyjazdów.
Pozdrowienia!!!
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post piÄ…, 24 sie 2007 - 21:42
Post #60

ano wypoczywamy!! 03.gif
Zaliczyliśmy Ustroń, Wojtek wjechał kolejką na Czantorie a tam szalał na saneczkach. Ale miał ubaw!
A dzisiaj bylismy a zoo w Ostrawie w Czechach. Fajnie było. No ale niestety maż od poniedziałku idzie do pracy i już chyba koniec wyjazdów.
Pozdrowienia!!!

--------------------


> A gdzie maluchy z CZERWCA 2005?
Start new topic
Reply to this topic
93 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 11:51
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama