Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

jak szybko można zajść po odstawieniu tabletek???

> 
oliweczkas
pon, 14 lis 2005 - 18:19
Pół roku po odstawieniu TRI Minulet zobaczyłam dwie kreski na teście.
oliweczkas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,665
Dołączył: wto, 28 wrz 04 - 16:40
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 2,135

GG:


post pon, 14 lis 2005 - 18:19
Post #21

Pół roku po odstawieniu TRI Minulet zobaczyłam dwie kreski na teście.

--------------------
Oliwia- mamusia Zuzinka (17.01.2005) i Błażejka (20.04.2015) żona Darka (od 6.09.2003 )


Pusiuniu-biegaj sobie szczęśliwie po niebieskich łąkach [*] Zawsze będziemy Cię kochać.
Kajkaaa
pon, 14 lis 2005 - 18:32
Aksonia, nie ma sprawy, my tu wszystkie jak jedna Rodzina icon_smile.gif

Jesteś WIELKA, ja nie wytrzymałabym tyle czasu na twoim miejscu, to na pewno zostanie wynagrodzone.
Dbaj o siebie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

A ha i nie zapominaj przesyłać nam pozytywnych wibracji icon_lol.gif
Kajkaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,369
Dołączył: sob, 27 sie 05 - 23:44
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,557

GG:


post pon, 14 lis 2005 - 18:32
Post #22

Aksonia, nie ma sprawy, my tu wszystkie jak jedna Rodzina icon_smile.gif

Jesteś WIELKA, ja nie wytrzymałabym tyle czasu na twoim miejscu, to na pewno zostanie wynagrodzone.
Dbaj o siebie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

A ha i nie zapominaj przesyłać nam pozytywnych wibracji icon_lol.gif

--------------------




Pozdrowionka,
Kajkaaa
aksonia
pon, 14 lis 2005 - 22:22
Kajkaa nie wytrzymałam!!!!poleciałam dziś jak "rusałka"po test....no i wyszedł POZYTYWNY icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif KURCZE JAK JA SIE CIESZĘ!!!
kiedy tylko powolutku pokaywały sie kreseczki odrazu było widać że tworzy sie następna.....jejku nie moge opisać swojej radości!!!
męża jescze nie ma bo w pracy a ja juz musiałam się z wami podzielić tą nowinką.....jejku jutro pędzę do ginekol.i chyba wezme test ze sobą...
icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif DZIEWCZYNY ŻYCZĘ WAM Z CAŁEGO SERCA OBYŚCIE PRZEŻYWAŁY TAKĄ RADOŚĆ JAKĄ JA PRZEŻYWAM DZIŚ.... ZYCZĘ Z CAŁEGO SERCA....MOCNO MOCNO MOCNO
BUZIAKI I JA TERAZ ZA WAS TRZYMAM KCIUKI....normalnie kocham was!!!! impreza.gif
aksonia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: nie, 30 paź 05 - 00:49
Skąd: Halden NO
Nr użytkownika: 3,945

GG:


post pon, 14 lis 2005 - 22:22
Post #23

Kajkaa nie wytrzymałam!!!!poleciałam dziś jak "rusałka"po test....no i wyszedł POZYTYWNY icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif KURCZE JAK JA SIE CIESZĘ!!!
kiedy tylko powolutku pokaywały sie kreseczki odrazu było widać że tworzy sie następna.....jejku nie moge opisać swojej radości!!!
męża jescze nie ma bo w pracy a ja juz musiałam się z wami podzielić tą nowinką.....jejku jutro pędzę do ginekol.i chyba wezme test ze sobą...
icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif DZIEWCZYNY ŻYCZĘ WAM Z CAŁEGO SERCA OBYŚCIE PRZEŻYWAŁY TAKĄ RADOŚĆ JAKĄ JA PRZEŻYWAM DZIŚ.... ZYCZĘ Z CAŁEGO SERCA....MOCNO MOCNO MOCNO
BUZIAKI I JA TERAZ ZA WAS TRZYMAM KCIUKI....normalnie kocham was!!!! impreza.gif
A.L.

Go??







post śro, 16 lis 2005 - 11:04
Post #24

Gratulacje!
użytkownik usunięty

Go??







post śro, 16 lis 2005 - 13:40
Post #25

[post usunięty]
amania
śro, 16 lis 2005 - 14:08
ojej, gratuluję! icon_biggrin.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post śro, 16 lis 2005 - 14:08
Post #26

ojej, gratuluję! icon_biggrin.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
addera
śro, 16 lis 2005 - 14:44
i ja i ja, gratuluję icon_lol.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post śro, 16 lis 2005 - 14:44
Post #27

i ja i ja, gratuluję icon_lol.gif

--------------------



aksonia
śro, 16 lis 2005 - 21:59
dziewczyny Dziękuję!!!
byłam wczoraj u lekarza i sie okazało ze to szósty tydzień!!!!czyli zaszłam przed samą miesiączką tak wykazało usg i lekarz obliczył tak,więc nie myślcie że tylko a same dni płodne można zajsć,ja zaszłam dziwnym trafem nie w dni płodne.....mnie aż samo dziwi!!......wieć kobietki cały miesiąc celujcie....."bo Pan Bóg strzela a my kule nosimy"......i naprawde życzę wam tego.......

ps.moja "fasolka"zaczęła dokuczać...najgorzej rano...

trzymajmy się razem a bedzie dobrze kochane kobietki icon_biggrin.gif icon_smile.gif
aksonia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: nie, 30 paź 05 - 00:49
Skąd: Halden NO
Nr użytkownika: 3,945

GG:


post śro, 16 lis 2005 - 21:59
Post #28

dziewczyny Dziękuję!!!
byłam wczoraj u lekarza i sie okazało ze to szósty tydzień!!!!czyli zaszłam przed samą miesiączką tak wykazało usg i lekarz obliczył tak,więc nie myślcie że tylko a same dni płodne można zajsć,ja zaszłam dziwnym trafem nie w dni płodne.....mnie aż samo dziwi!!......wieć kobietki cały miesiąc celujcie....."bo Pan Bóg strzela a my kule nosimy"......i naprawde życzę wam tego.......

ps.moja "fasolka"zaczęła dokuczać...najgorzej rano...

trzymajmy się razem a bedzie dobrze kochane kobietki icon_biggrin.gif icon_smile.gif
Kocurek
czw, 17 lis 2005 - 22:22
A nie, nie - to my strzelamy, a Pan Bóg kule nosi icon_smile.gif


Gratulacje icon_smile.gif)))))))))))))
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post czw, 17 lis 2005 - 22:22
Post #29

A nie, nie - to my strzelamy, a Pan Bóg kule nosi icon_smile.gif


Gratulacje icon_smile.gif)))))))))))))


--------------------
grzałka
czw, 17 lis 2005 - 22:31
to nie jest możliwe, zeby zajść w dni niepłodne icon_wink.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post czw, 17 lis 2005 - 22:31
Post #30

to nie jest możliwe, zeby zajść w dni niepłodne icon_wink.gif

--------------------
petisu
czw, 17 lis 2005 - 23:50
Ja zaciążyłam w 4-5 cyklu (tak wyszło) po odstawieniu. Jedynie pierwszy cykl był bezowulacyjny.
petisu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,355
Dołączył: czw, 17 lis 05 - 21:36
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,074

GG:


post czw, 17 lis 2005 - 23:50
Post #31

Ja zaciążyłam w 4-5 cyklu (tak wyszło) po odstawieniu. Jedynie pierwszy cykl był bezowulacyjny.

--------------------


www.gugu-gaga.pl
Kajkaaa
pią, 18 lis 2005 - 18:01
Aksonia!
Bardzo się cieszę i jeszcze raz gratuluję icon_biggrin.gif

Życzę Wam wszystkiego najlepszego !!!!

Dbaj o siebie i Fasolkę icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Pozdrawiam serdecznie,
Kajkaaa
Kajkaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,369
Dołączył: sob, 27 sie 05 - 23:44
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,557

GG:


post pią, 18 lis 2005 - 18:01
Post #32

Aksonia!
Bardzo się cieszę i jeszcze raz gratuluję icon_biggrin.gif

Życzę Wam wszystkiego najlepszego !!!!

Dbaj o siebie i Fasolkę icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Pozdrawiam serdecznie,
Kajkaaa
Ulcia
czw, 01 gru 2005 - 18:56
Witam,
ja właśnie odstawiłam tabletki,bo miałam po nich migreny z wymiotami,a brałam je po to by pozbyc sie torbieli na lewym jajniku,ale robiłam usg i mam ją nadal.Mam teraz czekać na miesiączkę i po niej zgłosić się na kolejne usg.Czy któraś z Was spotkała się z podobną przypadłością?Proszę o pomoc,bo boję się,że będę miała problemy z zajściem w ciążę.U.
Ulcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 01 gru 05 - 15:06
Nr użytkownika: 4,188




post czw, 01 gru 2005 - 18:56
Post #33

Witam,
ja właśnie odstawiłam tabletki,bo miałam po nich migreny z wymiotami,a brałam je po to by pozbyc sie torbieli na lewym jajniku,ale robiłam usg i mam ją nadal.Mam teraz czekać na miesiączkę i po niej zgłosić się na kolejne usg.Czy któraś z Was spotkała się z podobną przypadłością?Proszę o pomoc,bo boję się,że będę miała problemy z zajściem w ciążę.U.
anonimowy

Go??







post pon, 05 gru 2005 - 10:23
Post #34

Ja odstawiłam tabletki,miałam miesiączkę i z moich obliczeń oraz tego co powiedział mi lekarz-ginekolog zaszłam w ciąże ok.tydzień po owej miesiączce.Urodziałm zdrowego chłopca(3800kg i 10pkt.Apgar).Dzis Mariuszek ma 9m-cy i nie miałam ani ja,ani on zadnych problemów zdrowotnych:D
Honey*
czw, 12 sty 2006 - 15:14
Ja zaszlam w ciaze w pierwszym cylku po ostawieniu tabletek. Wlasnie dzis zrobilam test i wyszedl pozytywny
Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post czw, 12 sty 2006 - 15:14
Post #35

Ja zaszlam w ciaze w pierwszym cylku po ostawieniu tabletek. Wlasnie dzis zrobilam test i wyszedl pozytywny

--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
anonimowy

Go??







post pią, 13 sty 2006 - 20:46
Post #36

Gaby gratuluję!!! Kajtuszka bardzo dziękuję za graturalcję!!

U mnie już minął 4 miesiąc icon_smile.gif dzięki Bogu bez żadnych komplikacji ciąży....

Życzę wszystkim starającym się o dzieciaczka owocnych rezulatatów a przedewszystkim polecam właśnie taką terapię antykoncepcyjną bo w moim przypadku po odstawieniu miałam kilka jajeczkowań w miesiącu...wiem że to dziwnie brzmi ale pigułki antykoncepcyjne robią niezłe zamieszanie po którym szybko można zobaczyć dwie kreseczki na tescie...TRZYMAM KCIUKI...

Pozdrawiam

Aksonia:)
beatryczka
pią, 13 sty 2006 - 22:34
GARTULUJE ASCONIA I GABY, NORMALNIE SIE WRUSZYŁAM...
beatryczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 292
Dołączył: wto, 10 sty 06 - 22:23
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,519




post pią, 13 sty 2006 - 22:34
Post #37

GARTULUJE ASCONIA I GABY, NORMALNIE SIE WRUSZYŁAM...

--------------------
user posted image
Dorciaok76
pon, 16 sty 2006 - 20:02
Jestem tu nowa icon_redface.gif Ja po odstawieniu tabletek od razu zaszłam w ciążę. Tabletki brałam tylko rok, a dodam że mam już (ach)30 lat. Była to ciąża bliźniacza..i powiem szczerze że nie zwalam na tabletki, bo u mnie w rodzinie było bardzo dużo bliźniaków....ale icon_cry.gif jak na ironię losu poroniłam moje maleństwa w 13 tyg. ciąży . Zabieg wykonano 8 marca(dzień kobiet)!Pozdrawiam!
Dorciaok76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18
Dołączył: pon, 16 sty 06 - 19:22
Skąd: woj.dolnośląskie
Nr użytkownika: 4,607

GG:


post pon, 16 sty 2006 - 20:02
Post #38

Jestem tu nowa icon_redface.gif Ja po odstawieniu tabletek od razu zaszłam w ciążę. Tabletki brałam tylko rok, a dodam że mam już (ach)30 lat. Była to ciąża bliźniacza..i powiem szczerze że nie zwalam na tabletki, bo u mnie w rodzinie było bardzo dużo bliźniaków....ale icon_cry.gif jak na ironię losu poroniłam moje maleństwa w 13 tyg. ciąży . Zabieg wykonano 8 marca(dzień kobiet)!Pozdrawiam!
Gogi
czw, 09 mar 2006 - 15:48
hejko dziewczyny! Odstawilam tabletki w styczniu i rozpoczelismy starania w lutym niestety bez rezultatu wlasnie mam @.. Rozpoczynam kolejny cykl staran. trzymajcie kciuki! icon_smile.gif
Gogi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18
Dołączył: czw, 09 mar 06 - 14:29
Skąd: Nürnberg
Nr użytkownika: 5,184




post czw, 09 mar 2006 - 15:48
Post #39

hejko dziewczyny! Odstawilam tabletki w styczniu i rozpoczelismy starania w lutym niestety bez rezultatu wlasnie mam @.. Rozpoczynam kolejny cykl staran. trzymajcie kciuki! icon_smile.gif
aksonia
pon, 03 kwi 2006 - 00:36
Witam wszystkie kobietki..ojojoj jak mnie dawno tu nie było..ale widzę że zawsze ktoś zagląda icon_smile.gif u mnie już 7 miesiąc się zaczął a mój synek mocno o sobie daje znać:)....

życzę wszystkim starającym się o[b] dwie wielgachne II i oby było wszystko w jak najlepszym porządku:)icon_smile.gificon_smile.gif


pozdrawiam mocno
Aksonia:)icon_smile.gif

URL=https://www.BannerBreak.com/][/URL]
aksonia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: nie, 30 paź 05 - 00:49
Skąd: Halden NO
Nr użytkownika: 3,945

GG:


post pon, 03 kwi 2006 - 00:36
Post #40

Witam wszystkie kobietki..ojojoj jak mnie dawno tu nie było..ale widzę że zawsze ktoś zagląda icon_smile.gif u mnie już 7 miesiąc się zaczął a mój synek mocno o sobie daje znać:)....

życzę wszystkim starającym się o[b] dwie wielgachne II i oby było wszystko w jak najlepszym porządku:)icon_smile.gificon_smile.gif


pozdrawiam mocno
Aksonia:)icon_smile.gif

URL=https://www.BannerBreak.com/][/URL]
> jak szybko można zajść po odstawieniu tabletek???
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 10:09
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama