Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
15 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

- Styczeń 2010 - odsłona IV

> 
dorsim
wto, 20 maj 2014 - 10:07
Styczniowe dzieci 2010 i ich mamy
witają w IV odsłonie





Najbardziej aktywne mamy


sunrise i jej bliźniaczki Alicja i Patrycja urodzone 29 grudnia 2009 roku


dorsim i jej córeczka Marysia urodzona 4 stycznia 2010 roku


magdaa. i jej córeczka Oliwka urodzona 10 stycznia 2010 roku


Anilka i jej córeczka Ilonka urodzona 20 stycznia 2010 roku


Nessi i jej córeczka Maja urodzona 28 grudnia 2009 roku


MoniZ i jej synek Maks urodzony 29 grudnia 2009 roku



Dirty Diana i jej synek Jarema urodzony 30 grudnia 2009 roku


bel i jej córeczka Marysia urodzona 24 lutego 2010 roku



............................................................................



Pisały jeszcze z nami : anamora71 mama Lenki i Janka, Lily mama Madeleine ,
Monte mama Nadii, okkko mama Wojtka .
Dziewczyny odezwijcie siÄ™ icon_smile.gif



............................................................................


Gościmy również Izoldciemnowlosa, mamę Ksawerego, naszego aniołka





............................................................................





Wspomnienia





............................................................................


Ten post edytował dorsim pią, 30 maj 2014 - 10:05
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post wto, 20 maj 2014 - 10:07
Post #1

Styczniowe dzieci 2010 i ich mamy
witają w IV odsłonie





Najbardziej aktywne mamy


sunrise i jej bliźniaczki Alicja i Patrycja urodzone 29 grudnia 2009 roku


dorsim i jej córeczka Marysia urodzona 4 stycznia 2010 roku


magdaa. i jej córeczka Oliwka urodzona 10 stycznia 2010 roku


Anilka i jej córeczka Ilonka urodzona 20 stycznia 2010 roku


Nessi i jej córeczka Maja urodzona 28 grudnia 2009 roku


MoniZ i jej synek Maks urodzony 29 grudnia 2009 roku



Dirty Diana i jej synek Jarema urodzony 30 grudnia 2009 roku


bel i jej córeczka Marysia urodzona 24 lutego 2010 roku



............................................................................



Pisały jeszcze z nami : anamora71 mama Lenki i Janka, Lily mama Madeleine ,
Monte mama Nadii, okkko mama Wojtka .
Dziewczyny odezwijcie siÄ™ icon_smile.gif



............................................................................


Gościmy również Izoldciemnowlosa, mamę Ksawerego, naszego aniołka





............................................................................





Wspomnienia





............................................................................


--------------------




-1910- WfcA
bel
wto, 20 maj 2014 - 10:31
To witam w nowej odsłonie icon_smile.gif
bel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,813
Dołączył: nie, 14 gru 08 - 21:15
Nr użytkownika: 24,152




post wto, 20 maj 2014 - 10:31
Post #2

To witam w nowej odsłonie icon_smile.gif
monte
wto, 20 maj 2014 - 10:33
No cóż... Ja niestety baaaaardzo rzadko bywam na Forum, dlatego się od dawna nie odzywam.
Ale Nadia bardzo serdecznie pozdrawia swoich równieśników. icon_smile.gif



A ja Was wszystkie. icon_smile.gif
Mam nadzieję, że ten wątek nadal będzie aktywny.
monte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,789
Dołączył: wto, 13 cze 06 - 19:09
Nr użytkownika: 6,254




post wto, 20 maj 2014 - 10:33
Post #3

No cóż... Ja niestety baaaaardzo rzadko bywam na Forum, dlatego się od dawna nie odzywam.
Ale Nadia bardzo serdecznie pozdrawia swoich równieśników. icon_smile.gif



A ja Was wszystkie. icon_smile.gif
Mam nadzieję, że ten wątek nadal będzie aktywny.

--------------------
sunrise
wto, 20 maj 2014 - 11:12
Hurra mamy nowy watek 03.gif Witam sie serdecznie icon_smile.gif


Dorsim Marysia prawdziwa gwiazda 02.gif
A jak nastawienie do porodu? Juz mniej wiecej wiesz czego mozesz sie spodziewac nie to co za pierwszym razem tylko z opowiesci icon_wink.gif No wlasnie to plus czy minus?


Monte Naprawde bardzo milo Cie widziec. No a konkrternie to Nadie. Urocza jest. Do tej pory mam w glowie zdjecie razem z siostra na lace icon_smile.gif

magdaa. Anilka Bel co u Was?
sunrise


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,145
Dołączył: pon, 16 lis 09 - 14:17
SkÄ…d: uk
Nr użytkownika: 30,168




post wto, 20 maj 2014 - 11:12
Post #4

Hurra mamy nowy watek 03.gif Witam sie serdecznie icon_smile.gif


Dorsim Marysia prawdziwa gwiazda 02.gif
A jak nastawienie do porodu? Juz mniej wiecej wiesz czego mozesz sie spodziewac nie to co za pierwszym razem tylko z opowiesci icon_wink.gif No wlasnie to plus czy minus?


Monte Naprawde bardzo milo Cie widziec. No a konkrternie to Nadie. Urocza jest. Do tej pory mam w glowie zdjecie razem z siostra na lace icon_smile.gif

magdaa. Anilka Bel co u Was?


--------------------
Dwie coreczki - grudzien 2009
dorsim
wto, 20 maj 2014 - 13:14
Dziewczyny mam takie pytanie czy mam zrobić suwaczki tak jak w poprzednim wątku, czy jednak wymienić tylko te osoby które piszą i czasem zaglądają ?? Bo jednak jest sporo dziewczyn które już w ogóle się nie udzielają .
Co wy na to ??



Monte dobrze Cię widzieć !!! Nadia jak zawsze śliczna i urocza icon_smile.gif

Anilka gdzie ty siÄ™ podziewasz ?

Sunrise no właśnie do tej pory tak bardzo o porodzie nie myślałam, dopiero ostatnio bo to już zaraz czas . Pętam jak to było z Marysią i coraz większa panika mnie ogarnia.
Chyba lepiej być jednak w nieświadomości 29.gif




Właśnie wychodzę do lekarza a tutaj coś burza u mnie nadciąga ;]

Ten post edytował dorsim wto, 20 maj 2014 - 13:15
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post wto, 20 maj 2014 - 13:14
Post #5

Dziewczyny mam takie pytanie czy mam zrobić suwaczki tak jak w poprzednim wątku, czy jednak wymienić tylko te osoby które piszą i czasem zaglądają ?? Bo jednak jest sporo dziewczyn które już w ogóle się nie udzielają .
Co wy na to ??



Monte dobrze Cię widzieć !!! Nadia jak zawsze śliczna i urocza icon_smile.gif

Anilka gdzie ty siÄ™ podziewasz ?

Sunrise no właśnie do tej pory tak bardzo o porodzie nie myślałam, dopiero ostatnio bo to już zaraz czas . Pętam jak to było z Marysią i coraz większa panika mnie ogarnia.
Chyba lepiej być jednak w nieświadomości 29.gif




Właśnie wychodzę do lekarza a tutaj coś burza u mnie nadciąga ;]

--------------------




-1910- WfcA
sunrise
wto, 20 maj 2014 - 15:39
Dorsim Jak dla mnie to i tak moze byc wstep i rysunek sa naprawde oki.
Chociaz moga byc i suwaczki a i mozna wymienic. Jak tam wolisz dla mnie juz jest ok icon_smile.gif


No u nas tez "polatowane" Dzis u nas juz pochmurno, chodniej i jakby mialo padac :/
sunrise


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,145
Dołączył: pon, 16 lis 09 - 14:17
SkÄ…d: uk
Nr użytkownika: 30,168




post wto, 20 maj 2014 - 15:39
Post #6

Dorsim Jak dla mnie to i tak moze byc wstep i rysunek sa naprawde oki.
Chociaz moga byc i suwaczki a i mozna wymienic. Jak tam wolisz dla mnie juz jest ok icon_smile.gif


No u nas tez "polatowane" Dzis u nas juz pochmurno, chodniej i jakby mialo padac :/

--------------------
Dwie coreczki - grudzien 2009
sunrise
czw, 22 maj 2014 - 20:36
I zapadla cisza icon_wink.gif
My jutro wyjezdzamy na kilka dni wrocimy jakos wtorek -sroda. Ja wlasnie czekam az zasna dziewczynki i biore sie za pakowanie.

Dzis mielismy wycieczke szkolna pociagiem. Dzieciom tlumaczyli co, gdzie, jak... Dziewczynki bardzo zadwolone icon_smile.gif Wiadomo duzo kolezanek... zobaczymy jak sie jutro spisza czeka nas podroz jakies 8-9 godzin w tym wlasnie w jednym pociagu 6 godzin bez przesiadki...

No to dziewczyny tak zebym miala kogo przeczytac jak wroce a nie wlasne wpisy 29.gif
sunrise


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,145
Dołączył: pon, 16 lis 09 - 14:17
SkÄ…d: uk
Nr użytkownika: 30,168




post czw, 22 maj 2014 - 20:36
Post #7

I zapadla cisza icon_wink.gif
My jutro wyjezdzamy na kilka dni wrocimy jakos wtorek -sroda. Ja wlasnie czekam az zasna dziewczynki i biore sie za pakowanie.

Dzis mielismy wycieczke szkolna pociagiem. Dzieciom tlumaczyli co, gdzie, jak... Dziewczynki bardzo zadwolone icon_smile.gif Wiadomo duzo kolezanek... zobaczymy jak sie jutro spisza czeka nas podroz jakies 8-9 godzin w tym wlasnie w jednym pociagu 6 godzin bez przesiadki...

No to dziewczyny tak zebym miala kogo przeczytac jak wroce a nie wlasne wpisy 29.gif

--------------------
Dwie coreczki - grudzien 2009
dorsim
czw, 22 maj 2014 - 22:15
hej icon_smile.gif

u nas wczoraj w przedszkolu świętowaliśmy dzień Mamy i Taty , Marysia mówiła wierszyk, świetnie jej poszło , została pochwalona przez panią icon_smile.gif



Ten post edytował dorsim sob, 24 maj 2014 - 11:33
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post czw, 22 maj 2014 - 22:15
Post #8

hej icon_smile.gif

u nas wczoraj w przedszkolu świętowaliśmy dzień Mamy i Taty , Marysia mówiła wierszyk, świetnie jej poszło , została pochwalona przez panią icon_smile.gif



--------------------




-1910- WfcA
dorsim
czw, 22 maj 2014 - 22:18
sunrise to udanego wyjazdu życzę !! icon_smile.gif

Nessi gdzie się podziewasz ? jak tam młoda i jej alergia ? ogarniasz temat powoli ?

Anilka odezwij siÄ™ !!

Magda a co tam u was icon_smile.gif

Bel a jak tam Marysia ?

Dziewczyny wzywam was do odpowiedzi icon_wink.gif 29.gif


My niestety musimy znowu przełożyć testy bo młoda pokasłuje a za tydzień mamy piknik rodzinny i Marysia będzie występować, także wolę by była zdrowa bo bardzo czeka na ten piknik i występ , a testy zrobimy w czerwcu.
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post czw, 22 maj 2014 - 22:18
Post #9

sunrise to udanego wyjazdu życzę !! icon_smile.gif

Nessi gdzie się podziewasz ? jak tam młoda i jej alergia ? ogarniasz temat powoli ?

Anilka odezwij siÄ™ !!

Magda a co tam u was icon_smile.gif

Bel a jak tam Marysia ?

Dziewczyny wzywam was do odpowiedzi icon_wink.gif 29.gif


My niestety musimy znowu przełożyć testy bo młoda pokasłuje a za tydzień mamy piknik rodzinny i Marysia będzie występować, także wolę by była zdrowa bo bardzo czeka na ten piknik i występ , a testy zrobimy w czerwcu.

--------------------




-1910- WfcA
magdaa.
sob, 24 maj 2014 - 06:11
ej u nas po staremu;) pogoda piękna aż nie chce się do pracy iść,mała w pon ma do alergologa i się boję,dziewczyny cxzy do alergologa musi miec aktualne badania krwi?
magdaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 300
Dołączył: wto, 28 maj 13 - 08:33
Nr użytkownika: 42,220




post sob, 24 maj 2014 - 06:11
Post #10

ej u nas po staremu;) pogoda piękna aż nie chce się do pracy iść,mała w pon ma do alergologa i się boję,dziewczyny cxzy do alergologa musi miec aktualne badania krwi?

--------------------



bel
sob, 24 maj 2014 - 07:26
Dorsim Marysia obledna śliczne zdjęcia. U nas dokładnie za tydzień mamy festyn rodzinny w pkolu. Muszę przygotować piosenki dziecięce na konkurs na festyn. Każda grupa dzieci czyli rodzice ich przygotowują występ lub konkurs. Szczerze mam nerwa bo robię takie coś 1 raz.

Sunrise fajnie że dziewczynkom podobala się wycieczka szkolna. Super. Daj znać jak udal się wyjazd do koleżanki.

Magdaa. trzymam kciuki za idane testy alergiczne. Oby cos siÄ™ wam wyjasnilo.

U nas. Wczoraj byliśmy nad Kanałem Bydgoskim by zrobić fotki na konkurs do pkola. Młodej się podobało. Bylysmy tam 1, 5 h a później wrocilysmy do domku. Dzis mamy jeszcze kurs tańca. Marysia zdrowa i jest mała uparta koza ubraniowa
. Ciągle tylko sukienki chce ubierać. Dzis jeszcze na osiedlu jest duzy festyn plenerowy i idziemy tam zobaczyć. Ja natomiast w następnym tygodniu ide kupic suknię i buty sobie bo w czerwcu mam ślub i wesele przyjaciółki.

Ten post edytował bel sob, 24 maj 2014 - 07:40
bel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,813
Dołączył: nie, 14 gru 08 - 21:15
Nr użytkownika: 24,152




post sob, 24 maj 2014 - 07:26
Post #11

Dorsim Marysia obledna śliczne zdjęcia. U nas dokładnie za tydzień mamy festyn rodzinny w pkolu. Muszę przygotować piosenki dziecięce na konkurs na festyn. Każda grupa dzieci czyli rodzice ich przygotowują występ lub konkurs. Szczerze mam nerwa bo robię takie coś 1 raz.

Sunrise fajnie że dziewczynkom podobala się wycieczka szkolna. Super. Daj znać jak udal się wyjazd do koleżanki.

Magdaa. trzymam kciuki za idane testy alergiczne. Oby cos siÄ™ wam wyjasnilo.

U nas. Wczoraj byliśmy nad Kanałem Bydgoskim by zrobić fotki na konkurs do pkola. Młodej się podobało. Bylysmy tam 1, 5 h a później wrocilysmy do domku. Dzis mamy jeszcze kurs tańca. Marysia zdrowa i jest mała uparta koza ubraniowa
. Ciągle tylko sukienki chce ubierać. Dzis jeszcze na osiedlu jest duzy festyn plenerowy i idziemy tam zobaczyć. Ja natomiast w następnym tygodniu ide kupic suknię i buty sobie bo w czerwcu mam ślub i wesele przyjaciółki.
Dirty Diana
sob, 24 maj 2014 - 08:12
Magdaa, musi być badanie krwi. Ważne jest takie które ma nie więcej niż 3 mc.
Ja nie piszę, ale często Was czytam.
Pozdrawiam w nowej odsłonie.
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post sob, 24 maj 2014 - 08:12
Post #12

Magdaa, musi być badanie krwi. Ważne jest takie które ma nie więcej niż 3 mc.
Ja nie piszę, ale często Was czytam.
Pozdrawiam w nowej odsłonie.


--------------------
dorsim
sob, 24 maj 2014 - 11:32
Magda ja nic o badaniach krwi nie wiem i nic w tym temacie nie słyszałam. Wiem że znajomi byli na testach ze swoim czterolatkiem i badań krwi nikt nie wymagał.
Ale tez nie jestem pewna w 100 % .

pozdrawiam w ten upalny dzień, ja ledwo żyję już 29.gif Chyba jednak wolę jak pada 43.gif



Dirty Diana dobrze Cię widzieć icon_smile.gif
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post sob, 24 maj 2014 - 11:32
Post #13

Magda ja nic o badaniach krwi nie wiem i nic w tym temacie nie słyszałam. Wiem że znajomi byli na testach ze swoim czterolatkiem i badań krwi nikt nie wymagał.
Ale tez nie jestem pewna w 100 % .

pozdrawiam w ten upalny dzień, ja ledwo żyję już 29.gif Chyba jednak wolę jak pada 43.gif



Dirty Diana dobrze Cię widzieć icon_smile.gif

--------------------




-1910- WfcA
magdaa.
sob, 24 maj 2014 - 17:10
dorsim świectnie wyglądasz!!!:) ciąża ci służy brawo_bis.gif a marysia rozumie jak jej tłumaczysz że będzie miała rodzeństwo?;P
magdaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 300
Dołączył: wto, 28 maj 13 - 08:33
Nr użytkownika: 42,220




post sob, 24 maj 2014 - 17:10
Post #14

dorsim świectnie wyglądasz!!!:) ciąża ci służy brawo_bis.gif a marysia rozumie jak jej tłumaczysz że będzie miała rodzeństwo?;P

--------------------



dorsim
sob, 24 maj 2014 - 21:18
Magda ja tylko tak na zdjęciu wyglądam, jak się widzę na co dzień w lustrze to jest znacznie gorzej. Już mi ciężko, dużo kilo na plusie, stopy mi chyba napuchły, a rano ledwo co chodzę. Moje stopy nie dają już rady bo za dużo już muszą dźwigać 29.gif
Najchętniej bym z domu nie wychodziła. Jednak ciążę zimą zniosłam o wiele lepiej. Teraz to masakra już jest .

A Marysia rozumie że będzie miała rodzeństwo, często się pyta kiedy w końcu urodzę bo chce siostrę zobaczyć. Mówię jej też z czym to się wiąże , że będę musiała karmić i zajmować się małą. Ale jak to będzie to wszystko wyjdzie w praniu . Bo niby rozumie ale pewno jakaś zazdrość też się pojawi .
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post sob, 24 maj 2014 - 21:18
Post #15

Magda ja tylko tak na zdjęciu wyglądam, jak się widzę na co dzień w lustrze to jest znacznie gorzej. Już mi ciężko, dużo kilo na plusie, stopy mi chyba napuchły, a rano ledwo co chodzę. Moje stopy nie dają już rady bo za dużo już muszą dźwigać 29.gif
Najchętniej bym z domu nie wychodziła. Jednak ciążę zimą zniosłam o wiele lepiej. Teraz to masakra już jest .

A Marysia rozumie że będzie miała rodzeństwo, często się pyta kiedy w końcu urodzę bo chce siostrę zobaczyć. Mówię jej też z czym to się wiąże , że będę musiała karmić i zajmować się małą. Ale jak to będzie to wszystko wyjdzie w praniu . Bo niby rozumie ale pewno jakaś zazdrość też się pojawi .

--------------------




-1910- WfcA
bel
pon, 26 maj 2014 - 09:39
dorsim chcialam napisac to samo co magdaa. ciaza sluzy Ci. Ladna ta twoja Marysia. Odnosnie wiekszej liczby dzieci rozmawiałam z moja kuzynką na ten temat kiedyś. Kiedy urodzilo się jej drugie dziecko - syn to corcia, ktora wtedy byla w podobnym wieku co Twoja Marysia teraz początkowo byla o brata zazdrosna. Z biegiem czasu zaakceptowala fakt, ze musi sie dzielic. Jednak kuzynka musiala ja pilnowac by nie zaptrampala jej corcia sowjejgo mlodszego braciszka. Nieraz musiała jej tluamczyc by zwazala na mniejsze dziecko. Jak syn kuzynki mial roczek to zaczynaly sie pierwsze klotnie o zabawki. Corcia jej chciala sie bawic kolckami Lego Duplo a jej syn to samo. Rodzenstwo klocilo sie. Obecnie maly ma juz 2 latak a dziewczynka prawie 6 lat i naal sie kloca o zabawki chco sa za soba bardzo. Strasza bardzo jest za mlodszym bratem. Kuzynka uczy ich by sie ze soba dzielili.

magdaa. zaciskam kciuki za testy alergiczne. &&&&. Musi byc dobrze.

U nas. W koncu nie poszlysmy na kurs tanca ale pojechalismy razem z mezem nad jezioro. Tam poplywalismy sobie na kajaku. I bylismy 4 godziny az jak wrocilismy to przyszla do nas 1sza burza a potem bylo spokojnie i poszlismy zobaczyc festyn. Ale to nie bylo dlugo bo po 1szej burzy szly na niebie koejne burzowe ciemnne chmury i ledwo zdazylismy dojsc do domku. Burza byla bardzo ciezka i grzmiaca. Do konca dnia w sobote bylo deszczowo. Wczoraj za to bylismy w kosciolku i pojechalismy do moich rodzicow na Dzien Matki. Spedzilismy caly dzien w duzym ogrodzie moich rodzicow. I potem wrocilismy do domku. W sobote teraz 31 maja mamy miec festyn rodzinny w pkolu i dzis dalam utwory taneczne do przesluchania przedstawicielce Rady Rodzicow. Poprosilam ja o uwago odnosnie wybranych utworow. Wymyslilam tez proste uklady taneczne. Oby sie udalo. Marysia dzis ciezko wstawala rano.

Kobietki wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki.

Ten post edytował bel pon, 26 maj 2014 - 09:41
bel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,813
Dołączył: nie, 14 gru 08 - 21:15
Nr użytkownika: 24,152




post pon, 26 maj 2014 - 09:39
Post #16

dorsim chcialam napisac to samo co magdaa. ciaza sluzy Ci. Ladna ta twoja Marysia. Odnosnie wiekszej liczby dzieci rozmawiałam z moja kuzynką na ten temat kiedyś. Kiedy urodzilo się jej drugie dziecko - syn to corcia, ktora wtedy byla w podobnym wieku co Twoja Marysia teraz początkowo byla o brata zazdrosna. Z biegiem czasu zaakceptowala fakt, ze musi sie dzielic. Jednak kuzynka musiala ja pilnowac by nie zaptrampala jej corcia sowjejgo mlodszego braciszka. Nieraz musiała jej tluamczyc by zwazala na mniejsze dziecko. Jak syn kuzynki mial roczek to zaczynaly sie pierwsze klotnie o zabawki. Corcia jej chciala sie bawic kolckami Lego Duplo a jej syn to samo. Rodzenstwo klocilo sie. Obecnie maly ma juz 2 latak a dziewczynka prawie 6 lat i naal sie kloca o zabawki chco sa za soba bardzo. Strasza bardzo jest za mlodszym bratem. Kuzynka uczy ich by sie ze soba dzielili.

magdaa. zaciskam kciuki za testy alergiczne. &&&&. Musi byc dobrze.

U nas. W koncu nie poszlysmy na kurs tanca ale pojechalismy razem z mezem nad jezioro. Tam poplywalismy sobie na kajaku. I bylismy 4 godziny az jak wrocilismy to przyszla do nas 1sza burza a potem bylo spokojnie i poszlismy zobaczyc festyn. Ale to nie bylo dlugo bo po 1szej burzy szly na niebie koejne burzowe ciemnne chmury i ledwo zdazylismy dojsc do domku. Burza byla bardzo ciezka i grzmiaca. Do konca dnia w sobote bylo deszczowo. Wczoraj za to bylismy w kosciolku i pojechalismy do moich rodzicow na Dzien Matki. Spedzilismy caly dzien w duzym ogrodzie moich rodzicow. I potem wrocilismy do domku. W sobote teraz 31 maja mamy miec festyn rodzinny w pkolu i dzis dalam utwory taneczne do przesluchania przedstawicielce Rady Rodzicow. Poprosilam ja o uwago odnosnie wybranych utworow. Wymyslilam tez proste uklady taneczne. Oby sie udalo. Marysia dzis ciezko wstawala rano.

Kobietki wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki.
magdaa.
pon, 26 maj 2014 - 17:53
hej:) my po testach ,na roztocza i zwierzęta wyszły ok, 12 czerwca mamy drugą ture na rośliny i trawy,mała była dzielna ale wyniki badań krwi lekarka faktycznie chciała,miałam stare z lutego ale nie spojrzała na datę 04.gif

od tygdonia bardzo bolą mnie żebra z prawej strony przy pochylaniu głowy w dół, a najgorzej jak leżę na plecach ,uczucie takie jakby ktoś mi na prawe żebra deptał,byłam u lekarza przepisał mi ketonal w żelu i anapran ale nic nie daje:(((

Ten post edytował magdaa. pon, 26 maj 2014 - 17:54
magdaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 300
Dołączył: wto, 28 maj 13 - 08:33
Nr użytkownika: 42,220




post pon, 26 maj 2014 - 17:53
Post #17

hej:) my po testach ,na roztocza i zwierzęta wyszły ok, 12 czerwca mamy drugą ture na rośliny i trawy,mała była dzielna ale wyniki badań krwi lekarka faktycznie chciała,miałam stare z lutego ale nie spojrzała na datę 04.gif

od tygdonia bardzo bolą mnie żebra z prawej strony przy pochylaniu głowy w dół, a najgorzej jak leżę na plecach ,uczucie takie jakby ktoś mi na prawe żebra deptał,byłam u lekarza przepisał mi ketonal w żelu i anapran ale nic nie daje:(((

--------------------



MoniZ
pon, 26 maj 2014 - 20:11
HEJKA

To i ja przywitam siÄ™ na nowym wÄ…tku icon_smile.gif

Pozdrawiam
MoniZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,708
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 12:10
SkÄ…d: LESZNO
Nr użytkownika: 6,521

GG:


post pon, 26 maj 2014 - 20:11
Post #18

HEJKA

To i ja przywitam siÄ™ na nowym wÄ…tku icon_smile.gif

Pozdrawiam


--------------------


PAMI?TAM O MOICH ANIO?KACH (+11tc)-13 czerwiec 2006,(+5tc)-7 stycze? 2009
sunrise
śro, 28 maj 2014 - 21:10
Hej dziewczeta icon_smile.gif

My juz wrocilysmy. Wyjazd baaardzo udany fajnie bylo. Jedyna rzecz to ze stan zdrowia tescia sie bardzo pogorszyl... icon_sad.gif No i tym ostatnio zyjemy... Dobrze ze M byl w tym czasie w Polsce. Dzis wraca.

A co wy tak z tymi testami alergicznymi teraz wszystkie po kolei robicie? Jakies wskazania sa czy jakos rutynowo czy o co chodzi?

Pozdrawiam
sunrise


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,145
Dołączył: pon, 16 lis 09 - 14:17
SkÄ…d: uk
Nr użytkownika: 30,168




post śro, 28 maj 2014 - 21:10
Post #19

Hej dziewczeta icon_smile.gif

My juz wrocilysmy. Wyjazd baaardzo udany fajnie bylo. Jedyna rzecz to ze stan zdrowia tescia sie bardzo pogorszyl... icon_sad.gif No i tym ostatnio zyjemy... Dobrze ze M byl w tym czasie w Polsce. Dzis wraca.

A co wy tak z tymi testami alergicznymi teraz wszystkie po kolei robicie? Jakies wskazania sa czy jakos rutynowo czy o co chodzi?

Pozdrawiam

--------------------
Dwie coreczki - grudzien 2009
dorsim
czw, 29 maj 2014 - 14:26
Hej. dziewczyny jak są na pierwszej stronie jakieś błędy to dajcie znać. Uwagi mile widziane icon_wink.gif
Nic innego nie wymyślę, musi być tak icon_smile.gif

sunrise cieszę się że wyjazd się udał, widziałam zdjęcia na fb, widać że dziewczynki i ty szczęśliwe i zadowolone icon_smile.gif

Co do badań na alergię to je się robi raczej jak są jakieś wskazania, np częste infekcje górnych dróg oddechowych, katar i uporczywy suchy kaszel lub rodzic alergik. Pewno są jeszcze jakieś inne wskazania do badań na alergię. Zawsze lepiej to sprawdzić, bo często zdarza się tak że dziecko choruje i lekarz ładuje w niego antybiotyk, a tutaj okazuje się że jest alergia i wystarczą odpowiednie leki.


Bardzo mi przykro z powodu teścia 32.gif

MoniZ ty jak zawsze zalatana jesteÅ› 29.gif Napisz co u was icon_smile.gif

magdaa cieszę się że młoda dała radę i że nic nie wyszło.
My przełożyliśmy testy na lipiec.

pozdrawiam i życzę miłego dnia icon_smile.gif
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post czw, 29 maj 2014 - 14:26
Post #20

Hej. dziewczyny jak są na pierwszej stronie jakieś błędy to dajcie znać. Uwagi mile widziane icon_wink.gif
Nic innego nie wymyślę, musi być tak icon_smile.gif

sunrise cieszę się że wyjazd się udał, widziałam zdjęcia na fb, widać że dziewczynki i ty szczęśliwe i zadowolone icon_smile.gif

Co do badań na alergię to je się robi raczej jak są jakieś wskazania, np częste infekcje górnych dróg oddechowych, katar i uporczywy suchy kaszel lub rodzic alergik. Pewno są jeszcze jakieś inne wskazania do badań na alergię. Zawsze lepiej to sprawdzić, bo często zdarza się tak że dziecko choruje i lekarz ładuje w niego antybiotyk, a tutaj okazuje się że jest alergia i wystarczą odpowiednie leki.


Bardzo mi przykro z powodu teścia 32.gif

MoniZ ty jak zawsze zalatana jesteÅ› 29.gif Napisz co u was icon_smile.gif

magdaa cieszę się że młoda dała radę i że nic nie wyszło.
My przełożyliśmy testy na lipiec.

pozdrawiam i życzę miłego dnia icon_smile.gif

--------------------




-1910- WfcA
> - StyczeÅ„ 2010 - odsÅ‚ona IV
Start new topic
Reply to this topic
15 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 12:09
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama