Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna  

ubrania z Decathlonu

> 
makarena
sob, 24 lis 2012 - 22:14
Jakiej sa jakości? Chodzi mi np o bielizne termiczna, kurtki zimowe, ale nie te najdroższe, takie z niższego i średniego przedziału cenowego. Ktoś poleca?
makarena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,151
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 19:38
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 25,735




post sob, 24 lis 2012 - 22:14
Post #1

Jakiej sa jakości? Chodzi mi np o bielizne termiczna, kurtki zimowe, ale nie te najdroższe, takie z niższego i średniego przedziału cenowego. Ktoś poleca?

--------------------
Agnieszka AZJ
sob, 24 lis 2012 - 22:19
Z ubraniami z Decathlonu mam jak najlepsze doświadczenia - poza polarami, T-shirtami i spodniami terningowymi, mamy też letnie kurtki nieprzemakalne, a Julka miała dwa kolejne kombinezony narciarskie - oba powędrowały dalej, kiedy wyrosła.

Bielizny termicznej nie znam.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post sob, 24 lis 2012 - 22:19
Post #2

Z ubraniami z Decathlonu mam jak najlepsze doświadczenia - poza polarami, T-shirtami i spodniami terningowymi, mamy też letnie kurtki nieprzemakalne, a Julka miała dwa kolejne kombinezony narciarskie - oba powędrowały dalej, kiedy wyrosła.

Bielizny termicznej nie znam.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
mama_do_kwadratu
sob, 24 lis 2012 - 22:20
Całkiem OK, dla siebie nie kupowałam, ale chłopcom często- są git.
Choć często brzydkie, zwłaszcza te tańsze.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post sob, 24 lis 2012 - 22:20
Post #3

Całkiem OK, dla siebie nie kupowałam, ale chłopcom często- są git.
Choć często brzydkie, zwłaszcza te tańsze.


--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
makarena
sob, 24 lis 2012 - 22:24
Dla J. pierwszy raz kupiłam bielizne termiczna - zobaczymy, ale mężowi spodobała sie zimowa kurtka. Nie droga jakaś, około 200zł, ale...zastanawiam sie własnie nad jakością, poniewaz wg niego na kilka sezonów ma wystarczyć icon_wink.gif

Ten post edytował makarena sob, 24 lis 2012 - 22:24
makarena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,151
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 19:38
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 25,735




post sob, 24 lis 2012 - 22:24
Post #4

Dla J. pierwszy raz kupiłam bielizne termiczna - zobaczymy, ale mężowi spodobała sie zimowa kurtka. Nie droga jakaś, około 200zł, ale...zastanawiam sie własnie nad jakością, poniewaz wg niego na kilka sezonów ma wystarczyć icon_wink.gif

--------------------
Agnieszka AZJ
sob, 24 lis 2012 - 22:34
Uświadomiłam sobie, że moj Mąż ma kurtkę narciarska też stamtąd - ta marka na W.. Wed'ze czy jakoś tak.
Ma ją już pięć lat i jest bez zarzutu. Wygląda OK, suwaki działają, szwy trzymają. Nie narzeka.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post sob, 24 lis 2012 - 22:34
Post #5

Uświadomiłam sobie, że moj Mąż ma kurtkę narciarska też stamtąd - ta marka na W.. Wed'ze czy jakoś tak.
Ma ją już pięć lat i jest bez zarzutu. Wygląda OK, suwaki działają, szwy trzymają. Nie narzeka.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Mafia
sob, 24 lis 2012 - 22:42
Bardzo lubię w tym sklepie robić zakupy i do tej pory byłam zadowolona ze wszystkiego poza najtańsza bielizną termiczną (wypadła słabo, ale miałam porównanie do bardzo porządnej). Kupuję regularnie polary, kurtki synom, buty, spodnie dresowe, ubrania do biegania, kąpielówki, piankę do pływania, okulary przeciwsłoneczne dziecięce. Długo by wymieniać. icon_smile.gif Kupuję też sprzęt sportowy.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post sob, 24 lis 2012 - 22:42
Post #6

Bardzo lubię w tym sklepie robić zakupy i do tej pory byłam zadowolona ze wszystkiego poza najtańsza bielizną termiczną (wypadła słabo, ale miałam porównanie do bardzo porządnej). Kupuję regularnie polary, kurtki synom, buty, spodnie dresowe, ubrania do biegania, kąpielówki, piankę do pływania, okulary przeciwsłoneczne dziecięce. Długo by wymieniać. icon_smile.gif Kupuję też sprzęt sportowy.

--------------------
Mafia
makarena
sob, 24 lis 2012 - 22:58
Ja kupiłam właśnie tę najtańszą, koszulka z długim rękawem za 29zł, ale nie bedzie służyła nam na narty - bo nie jeździmy, tylko po prostu do zabawy zimą na powietrzu, więc zobaczymy.
Czy db rzeczy tam kupione to głównie te droższe? Pytam własnie w kontekście kurtki męskiej.
makarena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,151
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 19:38
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 25,735




post sob, 24 lis 2012 - 22:58
Post #7

Ja kupiłam właśnie tę najtańszą, koszulka z długim rękawem za 29zł, ale nie bedzie służyła nam na narty - bo nie jeździmy, tylko po prostu do zabawy zimą na powietrzu, więc zobaczymy.
Czy db rzeczy tam kupione to głównie te droższe? Pytam własnie w kontekście kurtki męskiej.


--------------------
makarena
sob, 24 lis 2012 - 22:58
Ta bielizna oczywiście pod ubraniem icon_razz.gif
makarena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,151
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 19:38
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 25,735




post sob, 24 lis 2012 - 22:58
Post #8

Ta bielizna oczywiście pod ubraniem icon_razz.gif

--------------------
mama_do_kwadratu
sob, 24 lis 2012 - 23:05
CYTAT(makarena @ Sat, 24 Nov 2012 - 22:58) *
Ta bielizna oczywiście pod ubraniem icon_razz.gif

OT: no co Ty! icon_wink.gif
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post sob, 24 lis 2012 - 23:05
Post #9

CYTAT(makarena @ Sat, 24 Nov 2012 - 22:58) *
Ta bielizna oczywiście pod ubraniem icon_razz.gif

OT: no co Ty! icon_wink.gif

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
makarena
sob, 24 lis 2012 - 23:12

Cóż.. zabrzmiało jakbym miala zamiar wysłać go na śnieg w bieliznie icon_razz.gif Sąsiedzi po psychiatre by dzwonili.
makarena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,151
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 19:38
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 25,735




post sob, 24 lis 2012 - 23:12
Post #10


Cóż.. zabrzmiało jakbym miala zamiar wysłać go na śnieg w bieliznie icon_razz.gif Sąsiedzi po psychiatre by dzwonili.

--------------------
Tuni
sob, 24 lis 2012 - 23:41
CYTAT(makarena @ Sat, 24 Nov 2012 - 22:12) *
Cóż.. zabrzmiało jakbym miala zamiar wysłać go na śnieg w bieliznie icon_razz.gif Sąsiedzi po psychiatre by dzwonili.

Przecież termiczna , nie ? 29.gif

A poważnie , kocham Decathlon miłością wielką. Jako i IKEĘ 03.gif

Diabeł ubiera się u Parady a ja w Decathlonie 06.gif

No gdzie indziej też się czasem ubieramy ale sportowe zwykle w Decathlonie. Jakoś lubię tam robić zakupy, bo dużo miejsca jest i wcześniej można na ich stronie obejrzeć to i owo.
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 248




post sob, 24 lis 2012 - 23:41
Post #11

CYTAT(makarena @ Sat, 24 Nov 2012 - 22:12) *
Cóż.. zabrzmiało jakbym miala zamiar wysłać go na śnieg w bieliznie icon_razz.gif Sąsiedzi po psychiatre by dzwonili.

Przecież termiczna , nie ? 29.gif

A poważnie , kocham Decathlon miłością wielką. Jako i IKEĘ 03.gif

Diabeł ubiera się u Parady a ja w Decathlonie 06.gif

No gdzie indziej też się czasem ubieramy ale sportowe zwykle w Decathlonie. Jakoś lubię tam robić zakupy, bo dużo miejsca jest i wcześniej można na ich stronie obejrzeć to i owo.
grzałka
nie, 25 lis 2012 - 08:59
Wedze mieliśmy kombinezony i kurtki narciarskie, bardzo dobrze się sprawdziły, kurtki przeciwdeszczowe Quechua także, buty nawet te najtańsze Quechua uważam, że mają świetny stosunek ceny do jakości. Bieliznę termiczna moja córka ubiera pod strój łyżwiarski (tę najtańszą) i dobrze się sprawdza, pranie tez jej nie szkodzi. Chyba jeszcze nic w Decathlonie nie okazało się niewypałem.
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post nie, 25 lis 2012 - 08:59
Post #12

Wedze mieliśmy kombinezony i kurtki narciarskie, bardzo dobrze się sprawdziły, kurtki przeciwdeszczowe Quechua także, buty nawet te najtańsze Quechua uważam, że mają świetny stosunek ceny do jakości. Bieliznę termiczna moja córka ubiera pod strój łyżwiarski (tę najtańszą) i dobrze się sprawdza, pranie tez jej nie szkodzi. Chyba jeszcze nic w Decathlonie nie okazało się niewypałem.

--------------------
Agnieszka_82
nie, 25 lis 2012 - 10:07
Ja również często robię zakupy w Decathlonie. Mamy z mężem kilkanaście ubrań i jesteśmy zadowoleni icon_smile.gif Począwszy od stroju kąpilowego a na kurtkach skończywszy !
Agnieszka_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,804
Dołączył: czw, 25 cze 09 - 23:02
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 27,969




post nie, 25 lis 2012 - 10:07
Post #13

Ja również często robię zakupy w Decathlonie. Mamy z mężem kilkanaście ubrań i jesteśmy zadowoleni icon_smile.gif Począwszy od stroju kąpilowego a na kurtkach skończywszy !

--------------------
Nasze Małe Wielkie Szczęście 06/08/2010 r, 18:10 -> 3250 gr, 55 cm


Nasz Drugi Cud 02/02/2015 r, 9:00 -> 3490 gr, 52 cm
pirania
nie, 25 lis 2012 - 11:56
Z decathlonu mamy wszystko- poczawszy od ciuchow na rozne okazje, i te typowo sportowe i te miejsko- rekreacyjne. Dopoki dzieci rosna ide w opcje najtansze, z ciuchami dla dzieci mniej rosnacych i doroslych ide w opcje srednia. Mamy buty do biegania w i gory. Mamy namioty. Rowery. Lyzwy. Rolki. Ciuchy specjalistyczne czyli zeglarskie. Ja nie mam ZADNYCH zlych doswiadczen. Mam tez plecaki i spiwory i chyba spiwory sa najslabsze w sensie ze jakbym jechala na spanie pod namiotem to nie z tymi najtanszymi. Bo do schroniska sa spoko, zajmuja duzo miejsca ale kosztuja grosze icon_smile.gif

Okularki do plywania kocham miloscia wielka 10 zeta i calkiem sporo wytrzymuja icon_smile.gif

Ale zeby nie bylo tak rozowo- kolega byl w pazdzierniku na rejsie wokol Islandii i Wysp Owczych i powiedzial ze sztormiak morski z decathlonu nie dal rady icon_smile.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
Skąd: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post nie, 25 lis 2012 - 11:56
Post #14

Z decathlonu mamy wszystko- poczawszy od ciuchow na rozne okazje, i te typowo sportowe i te miejsko- rekreacyjne. Dopoki dzieci rosna ide w opcje najtansze, z ciuchami dla dzieci mniej rosnacych i doroslych ide w opcje srednia. Mamy buty do biegania w i gory. Mamy namioty. Rowery. Lyzwy. Rolki. Ciuchy specjalistyczne czyli zeglarskie. Ja nie mam ZADNYCH zlych doswiadczen. Mam tez plecaki i spiwory i chyba spiwory sa najslabsze w sensie ze jakbym jechala na spanie pod namiotem to nie z tymi najtanszymi. Bo do schroniska sa spoko, zajmuja duzo miejsca ale kosztuja grosze icon_smile.gif

Okularki do plywania kocham miloscia wielka 10 zeta i calkiem sporo wytrzymuja icon_smile.gif

Ale zeby nie bylo tak rozowo- kolega byl w pazdzierniku na rejsie wokol Islandii i Wysp Owczych i powiedzial ze sztormiak morski z decathlonu nie dal rady icon_smile.gif

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

mama_do_kwadratu
nie, 25 lis 2012 - 12:23
ooo, namiot też mam i sobie chwalę i parasol na plażę, taki "pancerny" icon_wink.gif z firankami, bo się nie opalam z wyboru- super sprawa.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post nie, 25 lis 2012 - 12:23
Post #15

ooo, namiot też mam i sobie chwalę i parasol na plażę, taki "pancerny" icon_wink.gif z firankami, bo się nie opalam z wyboru- super sprawa.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Latte_macchiato
nie, 25 lis 2012 - 14:33
Mąż kupował spodnie i kurtkę oraz bieliznę na narty z tej nie najwyższej półki i był bardzo zadowolony. Spodnie 99zł a kurtka coś 169zł ..jak pamiętam ...
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post nie, 25 lis 2012 - 14:33
Post #16

Mąż kupował spodnie i kurtkę oraz bieliznę na narty z tej nie najwyższej półki i był bardzo zadowolony. Spodnie 99zł a kurtka coś 169zł ..jak pamiętam ...

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
okko
nie, 25 lis 2012 - 22:09
CYTAT(grzałka @ Sun, 25 Nov 2012 - 06:59) *
Chyba jeszcze nic w Decathlonie nie okazało się niewypałem.



U nas równiez, zaczynając od butów których Kuba kilka par miał, polary zdecydowanie na tak, aktualnie chłopcu obaj maja kurtki za 99 zet i sa rewelacyjne, rekawiczki windstoperowe, rekawiczki jedwabne pod grubsze rekawiczki.
Stroje kapielowe, ielizna termiczna z tych tanszych- Kubie słuzyła za zimowa pizame.

A i niezmiennie polecam wszystkim reczniki z mikrofibry- J. sobie kupił chyba w Go-sporcie za 2 razy wyzsza cene i moim zdaniem jest gorszy niz ten z decathlonu- mnie sluzy na basen juz 2 lata ponad.
okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post nie, 25 lis 2012 - 22:09
Post #17

CYTAT(grzałka @ Sun, 25 Nov 2012 - 06:59) *
Chyba jeszcze nic w Decathlonie nie okazało się niewypałem.



U nas równiez, zaczynając od butów których Kuba kilka par miał, polary zdecydowanie na tak, aktualnie chłopcu obaj maja kurtki za 99 zet i sa rewelacyjne, rekawiczki windstoperowe, rekawiczki jedwabne pod grubsze rekawiczki.
Stroje kapielowe, ielizna termiczna z tych tanszych- Kubie słuzyła za zimowa pizame.

A i niezmiennie polecam wszystkim reczniki z mikrofibry- J. sobie kupił chyba w Go-sporcie za 2 razy wyzsza cene i moim zdaniem jest gorszy niz ten z decathlonu- mnie sluzy na basen juz 2 lata ponad.

--------------------


Zuzia
nie, 25 lis 2012 - 23:34
Ja w kurtce Quechua chodzę już 3 sezon i nic mi, ani jej nie jest.
Ali kupuję polary, a sobie spodnie dresowe i bluzki.
Ostatnio nabyłam nawet kalosze.
Póki co wszystko sprawuje się jak należy.
Zuzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 832
Dołączył: czw, 04 mar 04 - 20:12
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 1,521




post nie, 25 lis 2012 - 23:34
Post #18

Ja w kurtce Quechua chodzę już 3 sezon i nic mi, ani jej nie jest.
Ali kupuję polary, a sobie spodnie dresowe i bluzki.
Ostatnio nabyłam nawet kalosze.
Póki co wszystko sprawuje się jak należy.

--------------------
mamami
pon, 26 lis 2012 - 10:03
Ja również dołączam do grona zadowolonych. Maż kupuje ciuchy właściwie tylko w Decathlonie, bo pomijając odpowiadającą mu stylistykę sa na niego idealnie dopasowane.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post pon, 26 lis 2012 - 10:03
Post #19

Ja również dołączam do grona zadowolonych. Maż kupuje ciuchy właściwie tylko w Decathlonie, bo pomijając odpowiadającą mu stylistykę sa na niego idealnie dopasowane.
makarena
pon, 26 lis 2012 - 13:10
Wielkie dzięki dziewczyny!
makarena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,151
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 19:38
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 25,735




post pon, 26 lis 2012 - 13:10
Post #20

Wielkie dzięki dziewczyny!

--------------------
> ubrania z Decathlonu
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 06:13
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama