Advertisement
Maluchy.pl logo    

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Jakie pożyczki na dowód polecacie czy chwilówki online?

-
madzia88
post Fri, 09 Feb 2018 - 15:20
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 51,474

Pożyczki na dowód dla każdego w 30 min na Twoje konto https://kredytyk.pl/kredyty-gotowkowe.php
Od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze już teraz!
- Aktualny ranking najlepszych w danym miesiącu chwilówek!
- Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik
- kredyty przez internet, dla Firm
- Kredyt na mieszkanie/hipotekę
- Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów
- kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne
Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Aktualny ranking chwilówek dostępny jest tu https://szukajpozyczki.pl
Go to the top of the page PM

Quote Post
Kumpelka
post Sun, 20 May 2018 - 00:02
Post #2

Nr użytkownika: 48,606

Co do pożyczek to z tymi firmami trzeba uważać. Łatwo pożyczyć a potem męczarnia ze spłatą. Moja znajoma tak wpadła niestety, dlatego ja bylam bardzo ostrozna. Wzielam pierwszą pożyczkę od lendon https://www.lendon.pl/ i nawet wszystko mi wyjaśniono co do opłat i terminu spłaty. Wszystko poszło bezproblemowo.

Quote Post
muppet
post Thu, 05 Jul 2018 - 09:24
Post #3

Nr użytkownika: 44,096

Wiecie co, może sprawdźcie różnice pomiędzy chwilówką, a zwykłą pożyczką gotówkową: https://hotmoney.pl/czym-rozni-sie-pozyczka...zki-gotowkowej/ . A to, co lepiej jest wybrać, tak naprawdę zależy od tego, ile pieniędzy potrzebujecie. W przypadku chwilówki nie dostaniecie np. kilku tysięcy.

Quote Post
gilly
post Mon, 23 Jul 2018 - 06:55
Post #4

Nr użytkownika: 48,041

Trzeba uważać jednak moim zdaniem wszystko jest dla ludzi i jeśli będziemy brali taką pożyczkę uważnie to wcale nie musi być to wcale taka zla opcja. Poza tym jeśli potrzebujemy kaski na szybko to taka pożyczka nie musi nas wcale niczego kosztować bo są firmy,które udzeilają tego typu pożyczek zupełnie za darmo. Jak Moneyman:
pożyczka na 60 dni
oraz pożyczka od nich jest zupełnie darmowa dla nowych klientów ( jest tutaj ograniczenie do 1500 zł)

Zresztą warto jest sobie porównać kilka firm.

Ten post edytował gilly Wed, 25 Jul 2018 - 09:49

Quote Post
Ulka90
post Tue, 24 Jul 2018 - 09:01
Post #5

Nr użytkownika: 47,482

Ważne byście znaleźli pożyczkę, która nie doprowadzi was do kolejnych długów, to niestety byłoby dno finansowe. Dlatego ja bym chciałam wam polecić https://kredyt123.pl/ , tutaj nie wpakujecie się w żadne dziwne sytuacje, dostaniecie odpowiednią ratę dostosowaną do waszych potrzeb finansowych. Jestem pewna, że coś wam się spodoba icon_smile.gif

Quote Post
śrubka
post Thu, 13 Sep 2018 - 13:16
Post #6

Nr użytkownika: 41,343

Ja bym jednak uważała. Takie pożyczki czy chwilówki łatwo wziąć, tylko zazwyczaj potem pojawia się problem, jak to spłacić...

Quote Post
rowan_berry
post Wed, 26 Sep 2018 - 00:02
Post #7

Nr użytkownika: 17,535

Sytuacje są różne. Nie nam to oceniać. Pożyczki, obojętnie czy te z banku czy pozabankowe są dla ludzi, pod warunkiem że mierzy się siły na zamiary i wywiązuje z zaciągniętych zobowiązań, wtedy problemów nie ma. Poza tym oferty sa rózne. Wiadomo, że trudniej się spłaca zobowiązania jednorazowo, albo w krótkim terminie, ale można znaleźć też takie z normalnymi miesięcznymi ratami, rozłożonymi nawet na 48 rat (patrz hapi pożyczki chociażby), rata miesięczna jest niewielka i nie obciąża zbytnio domowego budżetu.

--------------------

Quote Post
dalthon
post Thu, 04 Oct 2018 - 23:41
Post #8

Nr użytkownika: 52,133

Niestety, ani jedne ani drugie nie są korzystne.

Quote Post
Elkaa
post Tue, 09 Oct 2018 - 15:03
Post #9

Nr użytkownika: 47,484

darmowa pożyczka to chyba najlepsza opcja jeżeli chodzi o jakieś poratowanie swojego budżetu pożyczką. Wejdź sobie na https://www.money24.pl/darmowe-chwilowki/ , taka strona jasno wytłumaczy Ci na czym to polega. Ja nie raz brałam pożyczkę, a to na naprawę auta, a to na naprawę pralki.. W domu zawsze coś dodatkowego wyjdzie do naprawy.

Quote Post
Laluna
post Tue, 23 Oct 2018 - 21:19
Post #10

Nr użytkownika: 11,504

GG:

Wszystko jest dla ludzi. Gdyby ludzie nie brali kredytów nie mieliby najczęściej mieszkań. Przecież prawie połowa mieszkań kupowanych rok w rok to mieszkania w kredytach. Trzeba odpowiedzialnie podchodzić do swoich zobowiązań.
Firmy parabankowe się rozrastają, mają coraz większą ofertę, łącznie z ubezpieczeniami zdrowotnymi na czas trwania pożyczki. Gdyby ludzie nie spłacali tych pożyczek, gdyby ich nie zaciągali to branża by się nie rozwijała.

Kiedyś czytałam badania, że klientem takich pożyczek/chwilówek jest najczęściej kobieta, gospodyni domowa, pracująca, która po prostu łata dziury w budżecie takimi pożyczkami ale jednocześnie je spłaca. I taka kobieta jak raz zaciągnie taką pożyczkę to potem wraca do tej firmy i zaciąga drugą. Oczywiście to są klienci, którzy spłacają swoje zobowiązania.

Uważam, że nie ma się czego wstydzić, w życiu są różne sytuacje. Pożyczka, chwilówka nie jest niczym złym pod warunkiem, że dobrze się zaplanuje spłatę, na miarę swoich możliwości.

Quote Post
p_plan
post Fri, 02 Nov 2018 - 07:10
Post #11

Nr użytkownika: 48,545

Osobiście nie jestem przekonana do takich pożyczek chociaz raz zdarzyło mi się taką pożyczke wziąć. Po prostu brakowało mi danego dnia pieniędzy i nie miałam czasu aby starać się o pożyczkę w banku.Miałam zdonlość ale nie mialam czasu i to własnie mniej skłoniło do wzięcia pożczki. Byłą to darmowa pożyczka przez internet i dzięki temu nie kosztowało mnie to ostatecznie niczego

Aktualnie wiele firm daje takie pożyczki
Vivus
Wonga
Netcredit
Szybka gotówka

Poza tym w sieci jest wiele porównań. W ostateczności możesz skontaktować się z doradcą.

Quote Post
Kitrelkowiak
post Sun, 04 Nov 2018 - 16:45
Post #12

Nr użytkownika: 51,488

Zgadzam się nie są to korzystne opcje. Dużo lepiej rozważyć opcję wzięcia kredytu gotówkowego. Co powiecie na Kredyty gotówkowe 48 rat ? Rozłożone w czasie dużo mniej odczujesz na swoim miesięcznym budżecie.

Quote Post
friend
post Mon, 05 Nov 2018 - 10:13
Post #13

Nr użytkownika: 41,778

Pożyczka na dowód? A wiecie w ogóle kto może ją wziąć? Ile można w ten sposób pożyczyć? Jeśli nie, to tutaj: https://hotmoney.pl/pozyczka-na-dowod-kto-m...yczyc-na-dowod/ macie artykuł, który wiele wyjaśnia w tych kwestiach. Moim zdaniem warto skorzystać z tego typu informacji, by uniknąć przykrych niespodzianek.

Quote Post
Brigit
post Thu, 08 Nov 2018 - 09:28
Post #14

Nr użytkownika: 50,527

Ja nie polecę żadnej firmy, ale za to namawiam do rzucenia okiem na ten tekst https://www.money.pl/archiwum/poradniki/art...,0,2418055.html , jest w nim dużo informacji na temat chwilówek i innych kredytów online, warto się z nimi zapoznać. Decyzja o wzięciu jakiejkolwiek pożyczki powinna być zawsze dobrze przemyślana.

Quote Post
KasiaKam
post Fri, 14 Dec 2018 - 18:21
Post #15

Nr użytkownika: 52,444

Polecam Ferratum Bank. Pierwsza pożyczka jest darmowa, jeśli tylko klient spłaci ją w terminie. Wtedy będzie musiał oddać tylko taką kwotę, jaką pożyczył. Można ją uzyskać w wysokości od 100 do 2000 złotych na okres 15-30 dni. Polecam każdemu stronę korzystne-pozyczki.pl Wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczone.

Quote Post
sweetey
post Fri, 28 Dec 2018 - 23:06
Post #16

Nr użytkownika: 37,404

Takie pożyczki bierze się przede wszystkim wtedy jak masz potem z czego spłacać, nie rozumiem ludzi którzy nabiorą chwilówek a potem jest płacz bo raty wynoszą dwa razy więcej jak dochody. To nie jest sposób na życie, na jakiś dodatkowy cel oki ale spłacam jedną i dopiero biorę kolejną. Z firm Kredyt OK całkiem spoko ma ofertę i są uczciwą firmą, kuzynka jakiś czas pracowała to wiem jak z drugiej strony to też wygląda; sama mówiła że by u nich wzięła spokojnie. i plus że online udzielają.

Quote Post
friend
post Wed, 16 Jan 2019 - 08:41
Post #17

Nr użytkownika: 41,778

Myślę, że największą wygodą dla nas jest to, że pożyczki online otrzymuje się ekspresowo. Jest minimum formalności, krótki czas oczekiwania na pozytywną decyzję. Właśnie dlatego wiele osób się na nie decyduje. A czy lepsza pożyczka na dowód, czy chwilówka online? W praktyce przecież to jest to samo.

Quote Post
p_plan
post Fri, 25 Jan 2019 - 12:39
Post #18

Nr użytkownika: 48,545

Ludzie bardzo często decyduja sie na pożyczenie pieniędzy w firmie prywatnej z uwagi na to, że jest to o wiele prostsze niż pożyczenie pieniędzy w banku.... Największą zaletą pożyczek jest jednak zminimalizowanie ilości formalności do dopełnienia. W banku konieczne jest dostarczenie szeregu zaświadczeń i formularzy. Pożyczkodawcy bardzo często bazują na samym oświadczeniu i weryfikują klienta w bazach dłużników. Potrzebne dokumenty i formalności można sprawdzić np tutaj: https://www.bancovo.pl/landing/kredyt-na-120-tysiecy/

Coś co jednak jest proste oraz szybkie z reguły nie jest tanie i tak jest w przypadku firm prywatnych. Osobiście wolałabym poczekać te kilka dni i porównać sobie oferty pożyczek w bankach niż pakować się w droga pożyczkę, z którą w przyszłości być może będę miała problemy jeśli chodzi o jej spłatę.....

Ten post edytował p_plan Thu, 31 Jan 2019 - 14:50

Quote Post
Gala18
post Fri, 25 Jan 2019 - 15:30
Post #19

Nr użytkownika: 52,174

Różnie w życiu bywa, czasem trzeba sięgnąć po szybki kredyt czy pożyczkę, taką jak na przykład w wonga Oprocentowanie zaczyna sie od 0%, wszystko w zależności o długości kredytowania oraz kwoty. Wysokość pozyczki do 20000 złotych. Bardzo dużo osób korzysta z takiej formy pozyczania pieniędzy. Żeby przejść pozytywnie weryfikację trzeba mieć czyste konto w BIK. Formalności są jednak minimalne, to zasadniczo spory plus. Nie lubię tej całej "papierologii" związanej zwykle z załatwianiem, tu jest inaczej, szybko i sprawnie.

Quote Post
> Jakie pożyczki na dowód polecacie czy chwilówki online?

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sat, 23 Feb 2019 - 06:26
lista postów tego wątku
© 2002 - 2019  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe