Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
18 Stron V  « poprzednia 16 17 18  

GDZIE JEST LUTY???

> 
Żabusia
śro, 14 paź 2009 - 11:05
Mój ma 117,5 cm i 21 kg, ale w przedszkolu jest kilku chłopców, ba, nawet jedna dziewczynka (młodsza o 10 m-cy!!!) wyższych od mojego. Pozdrawiam
Żabusia
Żabusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: czw, 06 mar 08 - 09:25
Nr użytkownika: 18,608




post śro, 14 paź 2009 - 11:05
Post #341

Mój ma 117,5 cm i 21 kg, ale w przedszkolu jest kilku chłopców, ba, nawet jedna dziewczynka (młodsza o 10 m-cy!!!) wyższych od mojego. Pozdrawiam
Żabusia

--------------------
Mama Michała ur. 15.02.2004
AJA
nie, 08 lis 2009 - 18:46
W temacie wzrostowo - wagowym młoda ma 110 cm i 17,5 kg, normalnie laska icon_biggrin.gif

Widziałam w rocznikowym wątku temat daję/nie daję do szkoły. Wahałam się dłuższy czas, w sumie Kaśka pisze wszystkie literki, dodaje, odejmuje. Mnie już głowa boli od jej chodzenia i dopytywania się jakie U czy H się pisze.
Pani w przedszkolu zasugerowała mi sama oddanie Kaśki do pierwszej klasy i chyba to zrobię.
Niech męczy Panią w szkole diabel.gif

A jak u Was, chodzi mi o dziewczyny siedzÄ…ce w kraju icon_smile.gif
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
SkÄ…d: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post nie, 08 lis 2009 - 18:46
Post #342

W temacie wzrostowo - wagowym młoda ma 110 cm i 17,5 kg, normalnie laska icon_biggrin.gif

Widziałam w rocznikowym wątku temat daję/nie daję do szkoły. Wahałam się dłuższy czas, w sumie Kaśka pisze wszystkie literki, dodaje, odejmuje. Mnie już głowa boli od jej chodzenia i dopytywania się jakie U czy H się pisze.
Pani w przedszkolu zasugerowała mi sama oddanie Kaśki do pierwszej klasy i chyba to zrobię.
Niech męczy Panią w szkole diabel.gif

A jak u Was, chodzi mi o dziewczyny siedzÄ…ce w kraju icon_smile.gif

--------------------



mama_wolfa
śro, 27 sty 2010 - 21:05
hej icon_smile.gif

u nas za parę dni urodziny ... już 6 lat icon_smile.gif

Za sobą ma 2.5 roku szkoły, umie czytać i pisać w obu językach (tak mniej więcej icon_razz.gif ), marudzi zawodowo - mógłby robić doktorat choćby i dziś.

Nadal ani ogromny ani malusi.

Za to stopę ma życiową. 11.5 G co chyba daje coś koło 30 ... a ja mam 34 !!!!!! skandal icon_razz.gif
mama_wolfa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 391
Dołączył: pon, 30 sie 04 - 15:24
SkÄ…d: Eire
Nr użytkownika: 2,051




post śro, 27 sty 2010 - 21:05
Post #343

hej icon_smile.gif

u nas za parę dni urodziny ... już 6 lat icon_smile.gif

Za sobą ma 2.5 roku szkoły, umie czytać i pisać w obu językach (tak mniej więcej icon_razz.gif ), marudzi zawodowo - mógłby robić doktorat choćby i dziś.

Nadal ani ogromny ani malusi.

Za to stopę ma życiową. 11.5 G co chyba daje coś koło 30 ... a ja mam 34 !!!!!! skandal icon_razz.gif

--------------------
A po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój
Linux VPS Hosting

Dorcias
wto, 16 mar 2010 - 17:21
A ja mam dylemat z tą szkołą. Czy ,,zerówka" czy I klasa? Umie czytać, pisać i niby chce iść do szkoły ale ja mam pewne obawy, czy sobie poradzi? To, że wyprzedza większośc dzieci z przedszkola to nie znaczy że sobie poradzi. Jutro idziemy porozmawiać z psychologiem - zobaczymy co powie.
Dorcias


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 796
Dołączył: pon, 31 maj 04 - 21:30
SkÄ…d: ZÄ…bki k/ Warszawy
Nr użytkownika: 1,813




post wto, 16 mar 2010 - 17:21
Post #344

A ja mam dylemat z tą szkołą. Czy ,,zerówka" czy I klasa? Umie czytać, pisać i niby chce iść do szkoły ale ja mam pewne obawy, czy sobie poradzi? To, że wyprzedza większośc dzieci z przedszkola to nie znaczy że sobie poradzi. Jutro idziemy porozmawiać z psychologiem - zobaczymy co powie.

--------------------
Moja Kruszynka ([*][*][*]
+20.02.2012 r.)
Tak bardzo mi CIEBIE brak Aniołku


Bartoszek
> GDZIE JEST LUTY???
Start new topic
Reply to this topic
18 Stron V  « poprzednia 16 17 18
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 01:30
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama