Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
44 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Wrzesień - część VIII

> 
Tusiol
sob, 11 paź 2008 - 15:59
Annaldo, przepiękne. Uwielbiam patrzeć na te z rodzeństwem w roli głównej.

U mnie oczy lepsze, ale przypominam sobie, jak to jest jeździć do pracy autobusem. Nie mogę zakładać soczewek więc auto odpada.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post sob, 11 paź 2008 - 15:59
Post #41

Annaldo, przepiękne. Uwielbiam patrzeć na te z rodzeństwem w roli głównej.

U mnie oczy lepsze, ale przypominam sobie, jak to jest jeździć do pracy autobusem. Nie mogę zakładać soczewek więc auto odpada.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Lorien
nie, 12 paź 2008 - 16:04
Annalda - Damianek cudowny!!! Eh , to jeszcze 28 tygodni... icon_wink.gif A Bartollini - taki mały mężczyzna...

Tusiol - przyznam się, że chciałabym Cię zobaczyć w akcji ze studentami, czy sa jacys przystojni studenci? icon_biggrin.gif I współczuję z powodu spojówek, zyczę szybkiego pozbycie się wstręciuchów! No i widze, że Jachu goooni brata! Jestem pod wrażeniem jego "parametrów" icon_biggrin.gif

Ostatnio Misiek ma bunty 21.gif Posprzątaj zabawki - "nie!", myjemy zeby "nie!", jemy sniadanko - "nie!" Ostatnio strasznie rozrabiał, upominam, słyszę co chwile "nie!", wiec w końcu mówie - Misiek, bo strzelę w pupsko! Miało byc groznie, ale Oliwer połozył się przede mną i mówi "lej" i co? Wybuchnełam smiechem... Baaardzo pedagogiczne...



Lorien


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,346
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 19:55
Nr użytkownika: 2,567




post nie, 12 paź 2008 - 16:04
Post #42

Annalda - Damianek cudowny!!! Eh , to jeszcze 28 tygodni... icon_wink.gif A Bartollini - taki mały mężczyzna...

Tusiol - przyznam się, że chciałabym Cię zobaczyć w akcji ze studentami, czy sa jacys przystojni studenci? icon_biggrin.gif I współczuję z powodu spojówek, zyczę szybkiego pozbycie się wstręciuchów! No i widze, że Jachu goooni brata! Jestem pod wrażeniem jego "parametrów" icon_biggrin.gif

Ostatnio Misiek ma bunty 21.gif Posprzątaj zabawki - "nie!", myjemy zeby "nie!", jemy sniadanko - "nie!" Ostatnio strasznie rozrabiał, upominam, słyszę co chwile "nie!", wiec w końcu mówie - Misiek, bo strzelę w pupsko! Miało byc groznie, ale Oliwer połozył się przede mną i mówi "lej" i co? Wybuchnełam smiechem... Baaardzo pedagogiczne...



Tusiol
nie, 12 paź 2008 - 20:12
CYTAT(Lorien @ Sun, 12 Oct 2008 - 15:04) *
Tusiol - przyznam się, że chciałabym Cię zobaczyć w akcji ze studentami, czy sa jacys przystojni studenci? icon_biggrin.gif


W całej grupie był jeden facet 37.gif .
Zobaczymy, jaka grupa będzie w poniedziałek.

Lorien, niestety ja chyba za dużo gadam 29.gif i przekroczyłam czas seminarki 04.gif .
Ćwiczenia tez przeciągam. Powinnam zrobić o tak 43.gif 48.gif .
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post nie, 12 paź 2008 - 20:12
Post #43

CYTAT(Lorien @ Sun, 12 Oct 2008 - 15:04) *
Tusiol - przyznam się, że chciałabym Cię zobaczyć w akcji ze studentami, czy sa jacys przystojni studenci? icon_biggrin.gif


W całej grupie był jeden facet 37.gif .
Zobaczymy, jaka grupa będzie w poniedziałek.

Lorien, niestety ja chyba za dużo gadam 29.gif i przekroczyłam czas seminarki 04.gif .
Ćwiczenia tez przeciągam. Powinnam zrobić o tak 43.gif 48.gif .

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Tusiol
nie, 12 paź 2008 - 20:52
Bartek strasznie kaszle. Puszcza nam pawiki w każdym kącie. Jutro nie puszczam go do przedszkola.

Moje oczy lepiej, ale jutro znowu jeszce autobusem jadÄ™.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post nie, 12 paź 2008 - 20:52
Post #44

Bartek strasznie kaszle. Puszcza nam pawiki w każdym kącie. Jutro nie puszczam go do przedszkola.

Moje oczy lepiej, ale jutro znowu jeszce autobusem jadÄ™.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
parasolka
nie, 12 paź 2008 - 21:10
Jędrek kaszle jak gruźlik od czwartku w domu - jest cudownie 29.gif
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post nie, 12 paź 2008 - 21:10
Post #45

Jędrek kaszle jak gruźlik od czwartku w domu - jest cudownie 29.gif

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy siÄ™ nie zdarza
Lorien
nie, 12 paź 2008 - 21:18
Ano własnie - Dziewczeta, moj Oliwer tez kaszle, niewiele w dzien, czesciej w nocy, na mokro, nie ma goraczki, nie ma kataru, normalnie je i szaleje. To chyba jakis wirusik? Mam sie bac i leciec do lekarza?
Lorien


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,346
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 19:55
Nr użytkownika: 2,567




post nie, 12 paź 2008 - 21:18
Post #46

Ano własnie - Dziewczeta, moj Oliwer tez kaszle, niewiele w dzien, czesciej w nocy, na mokro, nie ma goraczki, nie ma kataru, normalnie je i szaleje. To chyba jakis wirusik? Mam sie bac i leciec do lekarza?
Tusiol
nie, 12 paź 2008 - 21:22
Lorien, ja Ci nie odpowiem, bo ja pediatrÄ™ wzywam w akcie desperacji.
Na kaszel, który nie wzbudza mojego niepokoju (sporadyczny, bez gorączki) daję syrop prawoślazowy za 2 zł 06.gif .
A na suchy z babki lancetowatej.
To tak, żeby miała poczucie, że leczę 43.gif .

Ale teraz Bartek daje czadu. Szczeka co chwilę, pawiuje. Chociaż nie gorączkuje. Tylko gilekiem leje naokoło.

Parasolko, ja na szczęście idę do pracy i dwójkę zostawiam niani 29.gif .
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post nie, 12 paź 2008 - 21:22
Post #47

Lorien, ja Ci nie odpowiem, bo ja pediatrÄ™ wzywam w akcie desperacji.
Na kaszel, który nie wzbudza mojego niepokoju (sporadyczny, bez gorączki) daję syrop prawoślazowy za 2 zł 06.gif .
A na suchy z babki lancetowatej.
To tak, żeby miała poczucie, że leczę 43.gif .

Ale teraz Bartek daje czadu. Szczeka co chwilę, pawiuje. Chociaż nie gorączkuje. Tylko gilekiem leje naokoło.

Parasolko, ja na szczęście idę do pracy i dwójkę zostawiam niani 29.gif .

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Martalka
nie, 12 paź 2008 - 21:26
zdrowiejcie dzieciaki!!

u nas, całe szczęście, żadnych chorób (tfu tfu)


Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post nie, 12 paź 2008 - 21:26
Post #48

zdrowiejcie dzieciaki!!

u nas, całe szczęście, żadnych chorób (tfu tfu)




--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
Paula.
nie, 12 paź 2008 - 21:46
Damianek przecudny.

Tusiol podziwiam, wiem jaka to ciężka praca - uczenie innych.
Mam nadzieję, że oczy szybko wyleczysz. A w okularach nie da rady?

Kinga też chora. W piątek zaczęła pokasływanie, w sobotę trochę bardziej. Dzisiaj cherlała na całego i wieczorem dostała gorączki. Jutro jedziemy do lekarza. Mnie też gardło boli. icon_sad.gif.

Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post nie, 12 paź 2008 - 21:46
Post #49

Damianek przecudny.

Tusiol podziwiam, wiem jaka to ciężka praca - uczenie innych.
Mam nadzieję, że oczy szybko wyleczysz. A w okularach nie da rady?

Kinga też chora. W piątek zaczęła pokasływanie, w sobotę trochę bardziej. Dzisiaj cherlała na całego i wieczorem dostała gorączki. Jutro jedziemy do lekarza. Mnie też gardło boli. icon_sad.gif.



--------------------
Paula
menada
pon, 13 paź 2008 - 09:55
Annaldo, ślicznych masz synków icon_smile.gif

Tusiolku, powodzenia w pracy ze studentami icon_smile.gif Nie jest to pewnie lekki kawałek chleba icon_wink.gif icon_smile.gif

Diabełku, ładne zbiory, to co marynujesz, suszysz ??

Honoratka tez pokasłuje, głównie w nocy i rano. Tydzień temu byliśmy na przeglądzie 4-latka i gardło było lekko niezytowe, ale widać jakoś sobie organizm radzi, bo nie ma ani kataru, ani gorączki. Honoratka waży 16 kg i ma 100 cm wzrostu. Od razu zaszczepiłam Honoratę na grypę, ale to pierwsze szczepienie, więc za miesiąc trzeba podać jeszcze jedna dawkę.
Na "Zobaczcie" zamieściłam zdjęcia z Festiwalu Dyni icon_smile.gif
menada


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,205
Dołączył: sob, 28 lut 04 - 11:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,502

GG:


post pon, 13 paź 2008 - 09:55
Post #50

Annaldo, ślicznych masz synków icon_smile.gif

Tusiolku, powodzenia w pracy ze studentami icon_smile.gif Nie jest to pewnie lekki kawałek chleba icon_wink.gif icon_smile.gif

Diabełku, ładne zbiory, to co marynujesz, suszysz ??

Honoratka tez pokasłuje, głównie w nocy i rano. Tydzień temu byliśmy na przeglądzie 4-latka i gardło było lekko niezytowe, ale widać jakoś sobie organizm radzi, bo nie ma ani kataru, ani gorączki. Honoratka waży 16 kg i ma 100 cm wzrostu. Od razu zaszczepiłam Honoratę na grypę, ale to pierwsze szczepienie, więc za miesiąc trzeba podać jeszcze jedna dawkę.
Na "Zobaczcie" zamieściłam zdjęcia z Festiwalu Dyni icon_smile.gif


--------------------




Lorien
pon, 13 paź 2008 - 16:11
Witajcie,

Tusiol, jak hodowla pawiowa? Cos lepiej? Populacja zmniejszona? icon_wink.gif A dzisiejsze zajęcia? Grupa tez uboga w rodzaj męski czy troche lepiej? icon_biggrin.gif
Pamietam, jak na studiach jedna babeczka nam opowiadała, jakie cięzkie zycie miała ze studentami (a konczyłam Akademię Morską, któa jest głównie szkołą męską, bo wiadomo - uczelnia techniczna i sa wydziały - np mechaniczny, gdzie przyjmują tylko facetów) i jak miała grupy męskie, to czesto dziwnie jej sie prowadziło zajęcia, bo spojrzenia mieli mało skupione. No z drugiej strony nie dziwiłam sie, bo faktycznie była swietnie zbudowana i "wyposazona", plus burza włosów, no i marynarski mundur - robiłą piorunujące wrażenie. Każda z nas chciała tak wyglądać jak ona. icon_wink.gif

Paula i jak tam Kinga?

Oliwer dzisiaj kaszle mniej, kupiłam mu flavamed, myslałam, ze bedzie miał ładny malinowy kolorek, a jest przezroczysty i musiałam sie mocno nagimnastykowac, żeby Oliwer to wziął, węszył podpuchę icon_wink.gif No i chyba lepiej jest ogólnie. Za ok 10 dni konczy mi sie pierwszy trymestr, wiec myśle, ze może jeszzce w tym tygodniu Misiek wróci do przedszkola.

Zdrowiejcie Dzieciaczki!
Lorien


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,346
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 19:55
Nr użytkownika: 2,567




post pon, 13 paź 2008 - 16:11
Post #51

Witajcie,

Tusiol, jak hodowla pawiowa? Cos lepiej? Populacja zmniejszona? icon_wink.gif A dzisiejsze zajęcia? Grupa tez uboga w rodzaj męski czy troche lepiej? icon_biggrin.gif
Pamietam, jak na studiach jedna babeczka nam opowiadała, jakie cięzkie zycie miała ze studentami (a konczyłam Akademię Morską, któa jest głównie szkołą męską, bo wiadomo - uczelnia techniczna i sa wydziały - np mechaniczny, gdzie przyjmują tylko facetów) i jak miała grupy męskie, to czesto dziwnie jej sie prowadziło zajęcia, bo spojrzenia mieli mało skupione. No z drugiej strony nie dziwiłam sie, bo faktycznie była swietnie zbudowana i "wyposazona", plus burza włosów, no i marynarski mundur - robiłą piorunujące wrażenie. Każda z nas chciała tak wyglądać jak ona. icon_wink.gif

Paula i jak tam Kinga?

Oliwer dzisiaj kaszle mniej, kupiłam mu flavamed, myslałam, ze bedzie miał ładny malinowy kolorek, a jest przezroczysty i musiałam sie mocno nagimnastykowac, żeby Oliwer to wziął, węszył podpuchę icon_wink.gif No i chyba lepiej jest ogólnie. Za ok 10 dni konczy mi sie pierwszy trymestr, wiec myśle, ze może jeszzce w tym tygodniu Misiek wróci do przedszkola.

Zdrowiejcie Dzieciaczki!
Lorien
pon, 13 paź 2008 - 17:21
A ja widziałam, ze Simson ma dzisiaj urodziny!

Sto lat dla Simsonka!!!
Lorien


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,346
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 19:55
Nr użytkownika: 2,567




post pon, 13 paź 2008 - 17:21
Post #52

A ja widziałam, ze Simson ma dzisiaj urodziny!

Sto lat dla Simsonka!!!
Paula.
pon, 13 paź 2008 - 21:35
Simsonku sto lat pełnych szczęścia, miłości i uśmiechu!:).

Kinga osłuchowo czysta. Posiedzi w domu tydzień i mam nadzieję, że będzie ok.

Menad widziałam jedno zdjęcie na naszej klasie:), rewelacyjne, takie jesienne.
Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post pon, 13 paź 2008 - 21:35
Post #53

Simsonku sto lat pełnych szczęścia, miłości i uśmiechu!:).

Kinga osłuchowo czysta. Posiedzi w domu tydzień i mam nadzieję, że będzie ok.

Menad widziałam jedno zdjęcie na naszej klasie:), rewelacyjne, takie jesienne.

--------------------
Paula
Tusiol
pon, 13 paź 2008 - 21:59
Simson, sto lat!!!!

Bartek lepszy. Bez wymiotów, kaszel o niebo mniejszy, nawet gilek mniejszy. Wczoraj jakieś apogeum było, dziś nagła poprawa - oby na stałe.

Dziś grupa studentów baaardzo męska 06.gif .
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post pon, 13 paź 2008 - 21:59
Post #54

Simson, sto lat!!!!

Bartek lepszy. Bez wymiotów, kaszel o niebo mniejszy, nawet gilek mniejszy. Wczoraj jakieś apogeum było, dziś nagła poprawa - oby na stałe.

Dziś grupa studentów baaardzo męska 06.gif .

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Martalka
pon, 13 paź 2008 - 22:12
simson, wszystkiego najlepszego!!!


tusiolku, oby na stałe ta poprawa icon_biggrin.gif zdrówka!
A co do studentów, trzymaj krótko 06.gif Ja jeszcze co niektórym niedobitkom dawałam wpisy w sobotę. Szybko się zreflektowali że nie mają wpisu (choć akurat zaliczenie mieli).


Lorien, zdrówka dla Oliwerka!


my dzisiaj po kontroli bioderek, mamy Damiana szeroko pieluchować 29.gif Nie ma co prawda żadnej asymetrii, ale lekką niedojrzałość. I co zrobić, pieluchujemy.
Poza tym dalsza polka pt. "niespanie w dzień". Oj trudniejsze to dziecię w obsłudze 37.gif dzisiaj nawet na spacerze nie pospał uczciwie, tylko co chwilę okiem łypał 04.gif
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post pon, 13 paź 2008 - 22:12
Post #55

simson, wszystkiego najlepszego!!!


tusiolku, oby na stałe ta poprawa icon_biggrin.gif zdrówka!
A co do studentów, trzymaj krótko 06.gif Ja jeszcze co niektórym niedobitkom dawałam wpisy w sobotę. Szybko się zreflektowali że nie mają wpisu (choć akurat zaliczenie mieli).


Lorien, zdrówka dla Oliwerka!


my dzisiaj po kontroli bioderek, mamy Damiana szeroko pieluchować 29.gif Nie ma co prawda żadnej asymetrii, ale lekką niedojrzałość. I co zrobić, pieluchujemy.
Poza tym dalsza polka pt. "niespanie w dzień". Oj trudniejsze to dziecię w obsłudze 37.gif dzisiaj nawet na spacerze nie pospał uczciwie, tylko co chwilę okiem łypał 04.gif

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
Tusiol
pon, 13 paź 2008 - 22:17
Dziewczyny mam mały problem z Bartuchem. Tzn chyba głównie ze sobą.
Nie potrafię podzielić czasu między dwójkę po powrocie z pracy.
Jak jest ładna pogoda to śmigamy na spacer.
Jak Bartek ma jazdę na dziadka to siedzi czasami u niego. A dziadek mając tylko jego, czas poświęca wiadomo tylko Bartkowi.
I teraz nagle jest dzień, kiedy to mama jest sama z dwójką a Dziad wraca o 18 30. No i problem. Bartek chce się bawić ze mną. Jachu wiesza się na rękach i też wymaga zainteresowania. Bartek wrócił teraz do gier, puzzli a jak wiadomo rozłożona gra i Jachu w okolicy to cyrk na kółkach.
Trochę chłopaki pobawią się razem, ale Bartek bardzo chce, żeby bawić się z nim w coś "doroślejszego". I trudno mu się dziwić. Zresztą sama go zawsze zachęcałam do gier, puzzli, literek - jak tylko miałam czas. Bartek nie chciał a jak teraz chce to...
Dziś sam podszedł do tablicy i napisał (koślawe, bo koślawe, ale napisał) B, P, F, O. Rozróżnia tylko B, ale widzę, ze ma teraz ochotę na taka naukę a ja ... odganiam Jacha, który zabiera kredę i spyla.

Nie było absolutnie żadnego problemu, jak Jachu był naleśnikiem. Tyle, że naleśnik robi się duży.

Na razie nie generuje to "złego" zachowania wobec Jasia, ale boję się, że Baratek lada moment Jasia obarczy winą, za takie sytuacje.

Dziś mi nawet Bartek z wyrzutem powiedział: bo ty się dzisiaj ze mną jeszcze nie bawiłaś. A powiedział mi to krótko po powrocie z pracy, kiedy ledwo co rzuciłam torebkę i usiłowałam zrobić szybko coś do jedzenia.

Tak mi smutno, że odganiam Bartka czasami, jak natrętną muchę.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post pon, 13 paź 2008 - 22:17
Post #56

Dziewczyny mam mały problem z Bartuchem. Tzn chyba głównie ze sobą.
Nie potrafię podzielić czasu między dwójkę po powrocie z pracy.
Jak jest ładna pogoda to śmigamy na spacer.
Jak Bartek ma jazdę na dziadka to siedzi czasami u niego. A dziadek mając tylko jego, czas poświęca wiadomo tylko Bartkowi.
I teraz nagle jest dzień, kiedy to mama jest sama z dwójką a Dziad wraca o 18 30. No i problem. Bartek chce się bawić ze mną. Jachu wiesza się na rękach i też wymaga zainteresowania. Bartek wrócił teraz do gier, puzzli a jak wiadomo rozłożona gra i Jachu w okolicy to cyrk na kółkach.
Trochę chłopaki pobawią się razem, ale Bartek bardzo chce, żeby bawić się z nim w coś "doroślejszego". I trudno mu się dziwić. Zresztą sama go zawsze zachęcałam do gier, puzzli, literek - jak tylko miałam czas. Bartek nie chciał a jak teraz chce to...
Dziś sam podszedł do tablicy i napisał (koślawe, bo koślawe, ale napisał) B, P, F, O. Rozróżnia tylko B, ale widzę, ze ma teraz ochotę na taka naukę a ja ... odganiam Jacha, który zabiera kredę i spyla.

Nie było absolutnie żadnego problemu, jak Jachu był naleśnikiem. Tyle, że naleśnik robi się duży.

Na razie nie generuje to "złego" zachowania wobec Jasia, ale boję się, że Baratek lada moment Jasia obarczy winą, za takie sytuacje.

Dziś mi nawet Bartek z wyrzutem powiedział: bo ty się dzisiaj ze mną jeszcze nie bawiłaś. A powiedział mi to krótko po powrocie z pracy, kiedy ledwo co rzuciłam torebkę i usiłowałam zrobić szybko coś do jedzenia.

Tak mi smutno, że odganiam Bartka czasami, jak natrętną muchę.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Magdula
pon, 13 paź 2008 - 22:17
Ojojoj same choróbska!
My teraz byłyśmy weekend same i jak zwykle : tatko wyjechał dziecie chorę. Jak tatko wrócił dziecie ozdrowiało. To już się stało regułą, na tyle że jak A. mówi że wyjeżdża to ja sprawdzam zapasy leków. Tym razem moje dzieciątko chorowało na żołądek (wygląda na to że się przejadła dnia poprzedniego. W sumie miałam z nią taką akcje pierwszy raz w życiu , bo poza okresem niemowlęctwa nigdy nie wymiotowała. Całe dwa dni nic nie jadła tylko piła po troszku. Była bardzo osłabiona, do tego bardzo tęskniła. Jestem po tych dwóch dniach wykończona na maksa.

Simson najlepsze życzenia!


Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post pon, 13 paź 2008 - 22:17
Post #57

Ojojoj same choróbska!
My teraz byłyśmy weekend same i jak zwykle : tatko wyjechał dziecie chorę. Jak tatko wrócił dziecie ozdrowiało. To już się stało regułą, na tyle że jak A. mówi że wyjeżdża to ja sprawdzam zapasy leków. Tym razem moje dzieciątko chorowało na żołądek (wygląda na to że się przejadła dnia poprzedniego. W sumie miałam z nią taką akcje pierwszy raz w życiu , bo poza okresem niemowlęctwa nigdy nie wymiotowała. Całe dwa dni nic nie jadła tylko piła po troszku. Była bardzo osłabiona, do tego bardzo tęskniła. Jestem po tych dwóch dniach wykończona na maksa.

Simson najlepsze życzenia!




--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
Tusiol
pon, 13 paź 2008 - 22:20
CYTAT(annalda @ Mon, 13 Oct 2008 - 21:12) *
[my dzisiaj po kontroli bioderek, mamy Damiana szeroko pieluchować 29.gif Nie ma co prawda żadnej asymetrii, ale lekką niedojrzałość. I co zrobić, pieluchujemy.


Nam ortopedka sprzedała fajny patent. Kupiliśmy takie majtasy canpola chyba i w to wkładalismy dwie pieluchy. A te majtasy zapinaliśmy na śpiochy. Nie trzeba było walczyć z tą szeroką pieluchą pod śpiochami.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post pon, 13 paź 2008 - 22:20
Post #58

CYTAT(annalda @ Mon, 13 Oct 2008 - 21:12) *
[my dzisiaj po kontroli bioderek, mamy Damiana szeroko pieluchować 29.gif Nie ma co prawda żadnej asymetrii, ale lekką niedojrzałość. I co zrobić, pieluchujemy.


Nam ortopedka sprzedała fajny patent. Kupiliśmy takie majtasy canpola chyba i w to wkładalismy dwie pieluchy. A te majtasy zapinaliśmy na śpiochy. Nie trzeba było walczyć z tą szeroką pieluchą pod śpiochami.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Magdula
pon, 13 paź 2008 - 22:25
Ach Tusiolku, sama się już boję takich sytuacji. Nic do głowy mądrego minie przychodzi. Jak jesteś z nimi sama to raczej nie ma szans na poważną zabawę z samym Bartkiem.
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post pon, 13 paź 2008 - 22:25
Post #59

Ach Tusiolku, sama się już boję takich sytuacji. Nic do głowy mądrego minie przychodzi. Jak jesteś z nimi sama to raczej nie ma szans na poważną zabawę z samym Bartkiem.

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
Lorien
wto, 14 paź 2008 - 11:58
Tusiol - tez sie nastwiam na takie sytuacje i na razie nie mam zielonego pojecia, jak to rozwiązać, także jak cos wymyslisz - dziel sie icon_smile.gif
Lorien


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,346
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 19:55
Nr użytkownika: 2,567




post wto, 14 paź 2008 - 11:58
Post #60

Tusiol - tez sie nastwiam na takie sytuacje i na razie nie mam zielonego pojecia, jak to rozwiązać, także jak cos wymyslisz - dziel sie icon_smile.gif
> WrzesieÅ„ - część VIII
Start new topic
Reply to this topic
44 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 15:36
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama