Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
21 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Zima , Święta- Kwietniówki 2004 dadzą radę !

> 
madziarex
pon, 21 gru 2009 - 20:53
Laski może nowy wątek nas zmobilizuje... Została nas garstka ,ale chyba przyznacie,że miło jest o sobie i dzieciach zwłaszcza poczytać co jakiś czas !

Lada dzień kolejne Święta , 5 już z naszymi "Maluchami" 06.gif Kiedy to były Maluchy.... ehhh 29.gif
Chciałabym w swoim i moich panów życzyć Wam wszystkiego najlepszego , przede wszystkim zdrowia dla dzieci i Was , uśmiechu tych promiennych buziolków i spełnienia marzeń w 2010r.
Obiecuję odezwać się jeszcze przed Świętami !

Buziaki-madziarka 03.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 21 gru 2009 - 20:53
Post #1

Laski może nowy wątek nas zmobilizuje... Została nas garstka ,ale chyba przyznacie,że miło jest o sobie i dzieciach zwłaszcza poczytać co jakiś czas !

Lada dzień kolejne Święta , 5 już z naszymi "Maluchami" 06.gif Kiedy to były Maluchy.... ehhh 29.gif
Chciałabym w swoim i moich panów życzyć Wam wszystkiego najlepszego , przede wszystkim zdrowia dla dzieci i Was , uśmiechu tych promiennych buziolków i spełnienia marzeń w 2010r.
Obiecuję odezwać się jeszcze przed Świętami !

Buziaki-madziarka 03.gif

--------------------
justin
pon, 21 gru 2009 - 21:27
madziarko kochana, melduje się z radościa.
Naprawdę liczę na to, że dziewczyny nas odnajdą i sie odezwą.

Atmosfera Świąt otacza nas coraz bardziej. W tym roku mam wigilię na 13 osób, fajnie, tłum, tłum, tłum icon_smile.gif)

U nas już Jasełka za nami. Natalka w końcu się przełamała i wystąpiła. Nareszcie, hip hip hura.
Jasełka były z wielka pompą w kinie.
Tutaj możecie pooglądać zdjęcia. Natalka to ta w pierwszym rzędzie z mikrofonem icon_smile.gif

https://przedszkole3.zdzieszowice.o12.pl/ph...p?photo_id=3816

https://przedszkole3.zdzieszowice.o12.pl/ph...p?photo_id=3817

i tutaj ta w krótkiej sukience

https://przedszkole3.zdzieszowice.o12.pl/ph...p?photo_id=3812

justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pon, 21 gru 2009 - 21:27
Post #2

madziarko kochana, melduje się z radościa.
Naprawdę liczę na to, że dziewczyny nas odnajdą i sie odezwą.

Atmosfera Świąt otacza nas coraz bardziej. W tym roku mam wigilię na 13 osób, fajnie, tłum, tłum, tłum icon_smile.gif)

U nas już Jasełka za nami. Natalka w końcu się przełamała i wystąpiła. Nareszcie, hip hip hura.
Jasełka były z wielka pompą w kinie.
Tutaj możecie pooglądać zdjęcia. Natalka to ta w pierwszym rzędzie z mikrofonem icon_smile.gif

https://przedszkole3.zdzieszowice.o12.pl/ph...p?photo_id=3816

https://przedszkole3.zdzieszowice.o12.pl/ph...p?photo_id=3817

i tutaj ta w krótkiej sukience

https://przedszkole3.zdzieszowice.o12.pl/ph...p?photo_id=3812



--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
wto, 22 gru 2009 - 08:34
jak Madziarka obieca, ze nigdy wiecej nas nie opusci to ja tez wroce 29.gif

tyle sie wydarzyo, ze nie wiem o czym pisac hahahaa
moze nie bede pisac tym co bylo i tyle icon_wink.gif postaram sie zagladac i pisac na biezaco icon_smile.gif

boska jaselkowa Natalka icon_smile.gif w wielu przedszkolach slysze o Jaselkach, w naszym nie ma icon_sad.gif a szkoda....
za to wczoraj mieli Wigilie - w grupie bylo cale 4 osoby 43.gif hehe
ja juz jutro tez Wipsa nie daje do przedszkola, jakos dam rade z dwojka caly dzien 37.gif icon_wink.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post wto, 22 gru 2009 - 08:34
Post #3

jak Madziarka obieca, ze nigdy wiecej nas nie opusci to ja tez wroce 29.gif

tyle sie wydarzyo, ze nie wiem o czym pisac hahahaa
moze nie bede pisac tym co bylo i tyle icon_wink.gif postaram sie zagladac i pisac na biezaco icon_smile.gif

boska jaselkowa Natalka icon_smile.gif w wielu przedszkolach slysze o Jaselkach, w naszym nie ma icon_sad.gif a szkoda....
za to wczoraj mieli Wigilie - w grupie bylo cale 4 osoby 43.gif hehe
ja juz jutro tez Wipsa nie daje do przedszkola, jakos dam rade z dwojka caly dzien 37.gif icon_wink.gif

--------------------


Mama Madzia
wto, 22 gru 2009 - 17:04
Madziarko , dzieki za otwarcie nowego watku, również mam nadzieje, że nie zaginiemy i będziemy się tu pojawiac od czasu do czasu. faktycznie szkoda by było by nasz watek wygasł, tyle przecież nas łączy.
Justin, Natalka wspaniała.
pati dziwne to , ze w Waszym przedszkolu nie ma jaselek, to przecież taka super tradycja. A może Wy jako Rodzice powinniście zgłosic wychowawcom, iż chcielibyie by takie imprezki sie odbywaly. Wola i zdanie Rodzicow powinno się liczyc:-)
U nas mega przedswiateczna atmosfera trwa juz od jakiegos czasu. Chlopaki sie nie moga doczekac Mikolaja i prezentów 03.gif Maja juz od tygodnia ferie a wiec energi ich rozpiera nieziemsko.Mieli w swoich szkolach Jaselka, w których aktywnie brali udzial, a poza tym Kacper brał tez udzial w Jasełkach, ktore ja przygotowywałam z najmlodszymi dziecmi w Polskiej Szkole Sobotniej 03.gif Zapodam za moment moze jakies fociaczki 03.gif
Wszystkim zycze zdrówka i owocnego pisania na naszym forum kwietnioweczek 03.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post wto, 22 gru 2009 - 17:04
Post #4

Madziarko , dzieki za otwarcie nowego watku, również mam nadzieje, że nie zaginiemy i będziemy się tu pojawiac od czasu do czasu. faktycznie szkoda by było by nasz watek wygasł, tyle przecież nas łączy.
Justin, Natalka wspaniała.
pati dziwne to , ze w Waszym przedszkolu nie ma jaselek, to przecież taka super tradycja. A może Wy jako Rodzice powinniście zgłosic wychowawcom, iż chcielibyie by takie imprezki sie odbywaly. Wola i zdanie Rodzicow powinno się liczyc:-)
U nas mega przedswiateczna atmosfera trwa juz od jakiegos czasu. Chlopaki sie nie moga doczekac Mikolaja i prezentów 03.gif Maja juz od tygodnia ferie a wiec energi ich rozpiera nieziemsko.Mieli w swoich szkolach Jaselka, w których aktywnie brali udzial, a poza tym Kacper brał tez udzial w Jasełkach, ktore ja przygotowywałam z najmlodszymi dziecmi w Polskiej Szkole Sobotniej 03.gif Zapodam za moment moze jakies fociaczki 03.gif
Wszystkim zycze zdrówka i owocnego pisania na naszym forum kwietnioweczek 03.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




bonczek
wto, 22 gru 2009 - 19:14
szeregowy bonczek siÄ™ melduje, wszystkie Was pozdrawia
z ostatniej chwili - wtargałam pokrowce na fotele - nie miały szans były pragnieniem, tylko czemu ja jestem mokra jak mysz ? 08.gif
no i odliczam dni do szóstej już w tym roku Wigilii ( tej właściwej) po służbowych pijak.gif , harcerskich z_choinka.gif , szkolnych aniolek.gif diabel.gif

bonczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 586
Dołączył: pon, 26 sty 04 - 19:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,374

GG:


post wto, 22 gru 2009 - 19:14
Post #5

szeregowy bonczek siÄ™ melduje, wszystkie Was pozdrawia
z ostatniej chwili - wtargałam pokrowce na fotele - nie miały szans były pragnieniem, tylko czemu ja jestem mokra jak mysz ? 08.gif
no i odliczam dni do szóstej już w tym roku Wigilii ( tej właściwej) po służbowych pijak.gif , harcerskich z_choinka.gif , szkolnych aniolek.gif diabel.gif



--------------------
Tomek, ur. 23.11.1993

Michałek ur. 11.04.2004



Gosława
Patison
wto, 22 gru 2009 - 20:19
Bonczek 06.gif 06.gif
sie nawigiliowalas hoho 03.gif a za dwa dni ta Jedyna icon_wink.gif

a ja melduje, ze cala chalupa daje kapucha 43.gif jutro bedzie konczona, salatka jarzynowa oraz pierogi plus trzecia tura piernikow (maz mi stale wyjada 21.gif )
poza tym mam tone prezentow do popakowania dla calej rodziny, mialam to robic tego wieczoru a nie mam tasmy przezroczystej icon_rolleyes.gif to sie napakowalam icon_wink.gif
Wigilia we Wro u babci Piotrka a 1 i 2 Swieto u moich rodzicow, gdzie bedzie brat z rodzinka tez icon_smile.gif
to tyle icon_wink.gif

poza tym odwilz...bleeee

MadziuM, czekam zatem na foty icon_biggrin.gif
a z naszymi paniami w przedszkolu nie ma co gadac, malo kreatywne kreatury icon_wink.gif i tyle hehe...ale Wi zadowolony z przedszkola wiec nie bede narzekac juz
jak Ci idzie w Polskiej Szkole? icon_smile.gif

a to czesc naszych pierniczkow i mini mini choineczka skryta na gorze na komodzie przed Little Fingers icon_wink.gif



Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post wto, 22 gru 2009 - 20:19
Post #6

Bonczek 06.gif 06.gif
sie nawigiliowalas hoho 03.gif a za dwa dni ta Jedyna icon_wink.gif

a ja melduje, ze cala chalupa daje kapucha 43.gif jutro bedzie konczona, salatka jarzynowa oraz pierogi plus trzecia tura piernikow (maz mi stale wyjada 21.gif )
poza tym mam tone prezentow do popakowania dla calej rodziny, mialam to robic tego wieczoru a nie mam tasmy przezroczystej icon_rolleyes.gif to sie napakowalam icon_wink.gif
Wigilia we Wro u babci Piotrka a 1 i 2 Swieto u moich rodzicow, gdzie bedzie brat z rodzinka tez icon_smile.gif
to tyle icon_wink.gif

poza tym odwilz...bleeee

MadziuM, czekam zatem na foty icon_biggrin.gif
a z naszymi paniami w przedszkolu nie ma co gadac, malo kreatywne kreatury icon_wink.gif i tyle hehe...ale Wi zadowolony z przedszkola wiec nie bede narzekac juz
jak Ci idzie w Polskiej Szkole? icon_smile.gif

a to czesc naszych pierniczkow i mini mini choineczka skryta na gorze na komodzie przed Little Fingers icon_wink.gif





--------------------


justin
wto, 22 gru 2009 - 22:23
No niewierzę własnym oczom.
Madziarko zobacz co sprawiłaś, czy to ta świąteczna atmosfera tak na Was wpływa córy marnotrawne bialaflaga.gif
Ciesze się bardzo, że się odzywacie.

Patison jestem bardzo ciekawa co tez porabiałaś przez ten czas, może jakiś szczególik jeden chociaz icon_smile.gif
ÅšlicznÄ… macie choineczke taka malutkÄ… icon_smile.gif
My się jeszcze zastanawiamy czy wytargać nasza dużą plastikową czy zywa malutką. Nie wiem. Pierniczki mniam icon_smile.gif
Co do pakowania prezentów to jestem troszkę przerażona, bo nie wiem kiedy mam je pakować kurka wodna. Szafa zawalona (13 osób na Wigilii), jutro już 23 grudnia a ja w lesie. Jutro czeka mnie cieżki dzień, rano wracam do domu po nocce, planuję pospać do 10 a potem "power", pieczenie piernika, pieczenie pieczeni icon_smile.gif, szykowanie pokoju no i pakowanie prezentów - w tajemnicy i w międzyczasie icon_smile.gif

bonczku, nie wiedziałam że jestes harcerką?
Światełko pokoju było ?

Mamo Madziu czekam na zdjęcia, widze, że udzielasz się bardzo w polskiej szkole i sprawia Ci to radość.


justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 22 gru 2009 - 22:23
Post #7

No niewierzę własnym oczom.
Madziarko zobacz co sprawiłaś, czy to ta świąteczna atmosfera tak na Was wpływa córy marnotrawne bialaflaga.gif
Ciesze się bardzo, że się odzywacie.

Patison jestem bardzo ciekawa co tez porabiałaś przez ten czas, może jakiś szczególik jeden chociaz icon_smile.gif
ÅšlicznÄ… macie choineczke taka malutkÄ… icon_smile.gif
My się jeszcze zastanawiamy czy wytargać nasza dużą plastikową czy zywa malutką. Nie wiem. Pierniczki mniam icon_smile.gif
Co do pakowania prezentów to jestem troszkę przerażona, bo nie wiem kiedy mam je pakować kurka wodna. Szafa zawalona (13 osób na Wigilii), jutro już 23 grudnia a ja w lesie. Jutro czeka mnie cieżki dzień, rano wracam do domu po nocce, planuję pospać do 10 a potem "power", pieczenie piernika, pieczenie pieczeni icon_smile.gif, szykowanie pokoju no i pakowanie prezentów - w tajemnicy i w międzyczasie icon_smile.gif

bonczku, nie wiedziałam że jestes harcerką?
Światełko pokoju było ?

Mamo Madziu czekam na zdjęcia, widze, że udzielasz się bardzo w polskiej szkole i sprawia Ci to radość.




--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
justin
śro, 23 gru 2009 - 13:05
pewnie już tutaj nie zajrzę przed Wigilią dlatego

Ciepłych, radosnych, rodzinnych , aromatycznych świąt życzę Wam z całego serca.

j. icon_smile.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 23 gru 2009 - 13:05
Post #8

pewnie już tutaj nie zajrzę przed Wigilią dlatego

Ciepłych, radosnych, rodzinnych , aromatycznych świąt życzę Wam z całego serca.

j. icon_smile.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
dawidek2
śro, 23 gru 2009 - 14:03
Cześć kochane!!!

PiszÄ™ zaginiony Dawid icon_smile.gif

Zerknęłam właśnie na forum, poczytałam sobie troszkę i tak mi się za wami zatęskniło...

U mnie w porządeczku. Franio już prawie trzy lata ma, chodzi na parę godzin do Klubu Małego Żuczka icon_smile.gif i jest strasznym wesołkiem- rozrabiakiem. Julianka już duża panna. Chodzi na balety, baseny, pisze, czyta, recytuje... icon_wink.gif.
Ja od sierpnia w nowej pracy sobie dziergam i dobrze mi z tym icon_smile.gif

Na Wigilię wyjeżdzamy w okolice Żywca na Górę Żar, gdzie będziemy się gościć w "Gościńcu" z całą naszą przyjezdną rodzinką. Prezenty już pojechały, bo nie byłoby jak się zapakować teraz, ponieważ chcemy też skorzystać z nartowego szaleństwa. Zobaczymy co ze śniegiem... 21.gif

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chcę wam złożyć najserdeczniejsze życzenia.
Świąt białych, pachnących choinką, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze. Świąt dających radość, odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten co właśnie mija....

P.S.
Chciałabym wam pokazać aktualne zdjęcie moich słodziaków. Czy ktoś mi pomoże, bom zapomniała jak to było...



dawidek2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,516
Dołączył: nie, 21 mar 04 - 10:36
SkÄ…d: KRAKOW
Nr użytkownika: 1,560




post śro, 23 gru 2009 - 14:03
Post #9

Cześć kochane!!!

PiszÄ™ zaginiony Dawid icon_smile.gif

Zerknęłam właśnie na forum, poczytałam sobie troszkę i tak mi się za wami zatęskniło...

U mnie w porządeczku. Franio już prawie trzy lata ma, chodzi na parę godzin do Klubu Małego Żuczka icon_smile.gif i jest strasznym wesołkiem- rozrabiakiem. Julianka już duża panna. Chodzi na balety, baseny, pisze, czyta, recytuje... icon_wink.gif.
Ja od sierpnia w nowej pracy sobie dziergam i dobrze mi z tym icon_smile.gif

Na Wigilię wyjeżdzamy w okolice Żywca na Górę Żar, gdzie będziemy się gościć w "Gościńcu" z całą naszą przyjezdną rodzinką. Prezenty już pojechały, bo nie byłoby jak się zapakować teraz, ponieważ chcemy też skorzystać z nartowego szaleństwa. Zobaczymy co ze śniegiem... 21.gif

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chcę wam złożyć najserdeczniejsze życzenia.
Świąt białych, pachnących choinką, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze. Świąt dających radość, odpoczynek oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten co właśnie mija....

P.S.
Chciałabym wam pokazać aktualne zdjęcie moich słodziaków. Czy ktoś mi pomoże, bom zapomniała jak to było...





--------------------
Aneta-mama Julki 05.05.2004 i Franka 08.03.2007

[/url]
Patison
śro, 23 gru 2009 - 14:26
trzymajcie mnie bo padne i nie wstane do nastepnych Swiat 37.gif 37.gif 37.gif 37.gif
Anetka Anetka nasza kochana aaaaaaaaa no nie wierze wlasnym oczom 06.gif 06.gif 06.gif
jakis cus sie dzieje, kwietniowki wracaja hahah
re_a_kty_wa_cja 03.gif 03.gif nanaaaaniiiinanaaa

Anetka, najlepiej sobie zaloz konto na https://photobucket.com/ i tam wstawias zdjecia spokojnie z kompa i gotowy ling do wklejenia na forum icon_smile.gif
jakby co sluze pomoca icon_smile.gif
strrrrrrasznie bardzo bardzo mocn pragne Twoje dzieciaczki ujrzec icon_smile.gif
Alez fajnie sie Wam Swieta szykuja, zycze duuuzo puszystego sniegu i radochi po pachi na nim icon_wink.gif

Justin, mama nadzieje ze jakos bedziesz funkcjonowac po tej nocce i uda Ci sie wszystko przygotowac icon_smile.gif
osobiscie wole prawdziwa, chocby i malutka icon_wink.gif
z_choinka.gif wesolutkich Tobie tez!!!!
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 23 gru 2009 - 14:26
Post #10

trzymajcie mnie bo padne i nie wstane do nastepnych Swiat 37.gif 37.gif 37.gif 37.gif
Anetka Anetka nasza kochana aaaaaaaaa no nie wierze wlasnym oczom 06.gif 06.gif 06.gif
jakis cus sie dzieje, kwietniowki wracaja hahah
re_a_kty_wa_cja 03.gif 03.gif nanaaaaniiiinanaaa

Anetka, najlepiej sobie zaloz konto na https://photobucket.com/ i tam wstawias zdjecia spokojnie z kompa i gotowy ling do wklejenia na forum icon_smile.gif
jakby co sluze pomoca icon_smile.gif
strrrrrrasznie bardzo bardzo mocn pragne Twoje dzieciaczki ujrzec icon_smile.gif
Alez fajnie sie Wam Swieta szykuja, zycze duuuzo puszystego sniegu i radochi po pachi na nim icon_wink.gif

Justin, mama nadzieje ze jakos bedziesz funkcjonowac po tej nocce i uda Ci sie wszystko przygotowac icon_smile.gif
osobiscie wole prawdziwa, chocby i malutka icon_wink.gif
z_choinka.gif wesolutkich Tobie tez!!!!

--------------------


Patison
śro, 23 gru 2009 - 14:28
CYTAT(justin @ Tue, 22 Dec 2009 - 22:23) *
Patison jestem bardzo ciekawa co tez porabiałaś przez ten czas, może jakiś szczególik jeden chociaz icon_smile.gif

kochana nic nadyczajnego, naprawde icon_smile.gif dzien za dniem taki sam icon_wink.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 23 gru 2009 - 14:28
Post #11

CYTAT(justin @ Tue, 22 Dec 2009 - 22:23) *
Patison jestem bardzo ciekawa co tez porabiałaś przez ten czas, może jakiś szczególik jeden chociaz icon_smile.gif

kochana nic nadyczajnego, naprawde icon_smile.gif dzien za dniem taki sam icon_wink.gif


--------------------


dawidek2
śro, 23 gru 2009 - 15:06
Pati. Dzięki za miłe przyjęcie 06.gif . Kupę czasu mnie nie było, a tu taaaaaka radość icon_smile.gif

Kurcze. Z pracy nie bardzo mogę się logować na takie stronki... a chętnie bym wam pokazała potwory icon_wink.gif
dawidek2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,516
Dołączył: nie, 21 mar 04 - 10:36
SkÄ…d: KRAKOW
Nr użytkownika: 1,560




post śro, 23 gru 2009 - 15:06
Post #12

Pati. Dzięki za miłe przyjęcie 06.gif . Kupę czasu mnie nie było, a tu taaaaaka radość icon_smile.gif

Kurcze. Z pracy nie bardzo mogę się logować na takie stronki... a chętnie bym wam pokazała potwory icon_wink.gif


--------------------
Aneta-mama Julki 05.05.2004 i Franka 08.03.2007

[/url]
Mama Madzia
śro, 23 gru 2009 - 16:28
Aneeetko, witaj powrócona i zapodaa fotki swoich pociech !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post śro, 23 gru 2009 - 16:28
Post #13

Aneeetko, witaj powrócona i zapodaa fotki swoich pociech !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




bonczek
śro, 23 gru 2009 - 17:27
no,no powroty ... icon_smile.gif
justin mój Tomek to harcerz wodniak a Wigilia mnie dotyczyła , bo ...
jak zawstydziłam Turbodymomena :

godz. 12.30 wracam z 3 dniowej służbowej Wigilii
godz. 15.00 dziecko Tomek nienie.gif wstaje, łapie się za głowę i przypomina sobie o Wigilii na "Zatoce" + prezent powinien posiadać losowany
godz. 15.02 dziecko Tomek jest wstawione do Å‚azienki
godz. 15.15 dziecko Tomek je obiad a ja suszę mu nad talerzem nienie.gif głowę suszarką (dla niego szczególne przeżycie ... pyta czy "TO" musi tak huczeć bo mu obiad zagłusza)
godz.15.25 jedziemy na jarmark świąteczny
godz.15.40 cud nad OdrÄ… mamy miejsce parkingowe przy jarmarku icon_eek.gif
godz.15.45 gnamy z łamigłówką z drewna do auta
godz.15.58 zajeżdżamy na "Zatokę"
godz.16.00 dziecko Tomek jest na Wigilii

frajer.gif i kto tu jest harcerzem ?! ( 182 cm wzrostu, stopa nr 46)

Ten post edytował bonczek śro, 23 gru 2009 - 17:29
bonczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 586
Dołączył: pon, 26 sty 04 - 19:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,374

GG:


post śro, 23 gru 2009 - 17:27
Post #14

no,no powroty ... icon_smile.gif
justin mój Tomek to harcerz wodniak a Wigilia mnie dotyczyła , bo ...
jak zawstydziłam Turbodymomena :

godz. 12.30 wracam z 3 dniowej służbowej Wigilii
godz. 15.00 dziecko Tomek nienie.gif wstaje, łapie się za głowę i przypomina sobie o Wigilii na "Zatoce" + prezent powinien posiadać losowany
godz. 15.02 dziecko Tomek jest wstawione do Å‚azienki
godz. 15.15 dziecko Tomek je obiad a ja suszę mu nad talerzem nienie.gif głowę suszarką (dla niego szczególne przeżycie ... pyta czy "TO" musi tak huczeć bo mu obiad zagłusza)
godz.15.25 jedziemy na jarmark świąteczny
godz.15.40 cud nad OdrÄ… mamy miejsce parkingowe przy jarmarku icon_eek.gif
godz.15.45 gnamy z łamigłówką z drewna do auta
godz.15.58 zajeżdżamy na "Zatokę"
godz.16.00 dziecko Tomek jest na Wigilii

frajer.gif i kto tu jest harcerzem ?! ( 182 cm wzrostu, stopa nr 46)

--------------------
Tomek, ur. 23.11.1993

Michałek ur. 11.04.2004



Gosława
madziarex
czw, 24 gru 2009 - 10:04
Nie mogło być lepszego prezentu na Święta niż poczytać co u Was , awłaszcza u BONCZKA I DAWIDKA icon_biggrin.gif Nie dowierzałam jak dziś spojrzałam - sprawiłyście mi mega radość kochane icon_smile.gif

Mam nadzieję , że damy radę i pokonamy tę ciszę icon_smile.gif

Korzystając z chwili wolnego w pracy ( niestety do 12 muszę tu gnić icon_twisted.gif ) , chciałam Wam wszystkim życzyć , aby te Święta minęły Wam w rodzinnej , serdeczniej , pełnej miłości i szacunku atmosferze , by wyśnione prezenty pojawiły się pod choinką , a maluchy nasze kochane były zdrowe i szczęśliwe icon_smile.gif

madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 24 gru 2009 - 10:04
Post #15

Nie mogło być lepszego prezentu na Święta niż poczytać co u Was , awłaszcza u BONCZKA I DAWIDKA icon_biggrin.gif Nie dowierzałam jak dziś spojrzałam - sprawiłyście mi mega radość kochane icon_smile.gif

Mam nadzieję , że damy radę i pokonamy tę ciszę icon_smile.gif

Korzystając z chwili wolnego w pracy ( niestety do 12 muszę tu gnić icon_twisted.gif ) , chciałam Wam wszystkim życzyć , aby te Święta minęły Wam w rodzinnej , serdeczniej , pełnej miłości i szacunku atmosferze , by wyśnione prezenty pojawiły się pod choinką , a maluchy nasze kochane były zdrowe i szczęśliwe icon_smile.gif



--------------------
madziarex
czw, 24 gru 2009 - 10:59
CYTAT(Patison @ Tue, 22 Dec 2009 - 08:34) *
jak Madziarka obieca, ze nigdy wiecej nas nie opusci to ja tez wroce 29.gif


Postaram siÄ™ Patison , postaram 06.gif

SiedzÄ™ jak na szpilkach w tej robocie... Czekam do 12 i wioooo z_choinka.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 24 gru 2009 - 10:59
Post #16

CYTAT(Patison @ Tue, 22 Dec 2009 - 08:34) *
jak Madziarka obieca, ze nigdy wiecej nas nie opusci to ja tez wroce 29.gif


Postaram siÄ™ Patison , postaram 06.gif

SiedzÄ™ jak na szpilkach w tej robocie... Czekam do 12 i wioooo z_choinka.gif


--------------------
Patison
czw, 24 gru 2009 - 12:18
Dziewczynki z okazji Swiat Bozego Narodzenia,
wielu gebokich i radsnych przezyc,
zwolnienia oddechu i zadumy,
chwil roziskrzonych koleda
oraz smiechem i wspomnieniami.


Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post czw, 24 gru 2009 - 12:18
Post #17

Dziewczynki z okazji Swiat Bozego Narodzenia,
wielu gebokich i radsnych przezyc,
zwolnienia oddechu i zadumy,
chwil roziskrzonych koleda
oraz smiechem i wspomnieniami.




--------------------


Mama Madzia
czw, 24 gru 2009 - 15:13
Z okazji tych radosnych , niepowtarzalnych Świat Bożego Narodzenia życze Wam wszystkim spokoju, miłości, cierpliwości, wspaniałych prezentów od mikołaju i dużo , duzo radości. Magda z Rodzinką
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post czw, 24 gru 2009 - 15:13
Post #18

Z okazji tych radosnych , niepowtarzalnych Świat Bożego Narodzenia życze Wam wszystkim spokoju, miłości, cierpliwości, wspaniałych prezentów od mikołaju i dużo , duzo radości. Magda z Rodzinką

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Ptysiak
piÄ…, 25 gru 2009 - 20:39
no skoro tu takie wielkie powroty to i ja jestem icon_smile.gif

wiele sie u mnie dzialo przez ten czas - niestety zlego - ale od srody mam nadzieje wychodze na prosta i bedzie dobrze icon_smile.gif
nie bede pisac bo nie mam juz sily i chce sie skupic na tym ze jest ok icon_smile.gif

w skrocie to Jasiek ok, wakacje mielismy przecudne - w koncu po kilku latach icon_smile.gif zmienilam samochod, pracuje sobie w domu... i tyle chyba z wazniejszych rzeczy icon_smile.gif

straaaaaaaasznie milo mi widziec Dawidka icon_smile.gif i strasznie bym chciala zobaczyc Twoje dzieciorki icon_smile.gif

Bonku, Ty tez prosze pokaz swoich chlopakow icon_smile.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post piÄ…, 25 gru 2009 - 20:39
Post #19

no skoro tu takie wielkie powroty to i ja jestem icon_smile.gif

wiele sie u mnie dzialo przez ten czas - niestety zlego - ale od srody mam nadzieje wychodze na prosta i bedzie dobrze icon_smile.gif
nie bede pisac bo nie mam juz sily i chce sie skupic na tym ze jest ok icon_smile.gif

w skrocie to Jasiek ok, wakacje mielismy przecudne - w koncu po kilku latach icon_smile.gif zmienilam samochod, pracuje sobie w domu... i tyle chyba z wazniejszych rzeczy icon_smile.gif

straaaaaaaasznie milo mi widziec Dawidka icon_smile.gif i strasznie bym chciala zobaczyc Twoje dzieciorki icon_smile.gif

Bonku, Ty tez prosze pokaz swoich chlopakow icon_smile.gif

--------------------
Patrycja i JaÅ› (29.03.2004)


justin
sob, 26 gru 2009 - 11:43
laeż jestem zadziwiona, naprawdę cudniaście icon_smile.gif) Magiczne Świąta, dziewczyny powracają icon_smile.gif

dawidku, co to jest za Klub Małego Żuczka, czy zostawiasz tam Frania na cały dzień? Czy to Panie przedszkolanki prowadzą czy ktoś stworzył taki kącik dla dzieci?
Julianka bardzo zajęta panna, ale pewnie jej z tym dobrze. Napisz co to za praca, pochwal się troszkę.

bonczku, no mieliście niezłą jazdę z Wigilią Tomka, ale że tak powiem : G....i ma zawsze szczęście icon_smile.gif)
nie wiem o co chodzi z tym, że zawstydziłaś turbodymomena??????

madziarko, osobiście uważam, że Wigilia powinna być dniem wolnym od pracy, przecież to najważniejszy dzień w roku, i pracy co niemiara w ten dzień, nieprawdaż?

Patison, no to miałam choinkę sztuczną i wielki czubek żywej sosny w wazonie:))

Ptysiak, bardzo miło Cię widzieć.

Jejku dziewczyny naprawdÄ™ bardzo siÄ™ cieszÄ™, ze siÄ™ odzywacie:)

Wybieramy się dzisiaj zobaczyć żywą szopkę w Szczepanowicach (Opole)
Ogólnie Święta udane, radosne i bardzo mnie cieszy ten czas, a dzieci szczególnie. W końcu mamy dla nich więcej czasu, gramy w gry, czytamy, oglądamy filmy, jesteśmy razem, cieszę się icon_smile.gif

https://www.opole-szczepanowice.pl/

justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post sob, 26 gru 2009 - 11:43
Post #20

laeż jestem zadziwiona, naprawdę cudniaście icon_smile.gif) Magiczne Świąta, dziewczyny powracają icon_smile.gif

dawidku, co to jest za Klub Małego Żuczka, czy zostawiasz tam Frania na cały dzień? Czy to Panie przedszkolanki prowadzą czy ktoś stworzył taki kącik dla dzieci?
Julianka bardzo zajęta panna, ale pewnie jej z tym dobrze. Napisz co to za praca, pochwal się troszkę.

bonczku, no mieliście niezłą jazdę z Wigilią Tomka, ale że tak powiem : G....i ma zawsze szczęście icon_smile.gif)
nie wiem o co chodzi z tym, że zawstydziłaś turbodymomena??????

madziarko, osobiście uważam, że Wigilia powinna być dniem wolnym od pracy, przecież to najważniejszy dzień w roku, i pracy co niemiara w ten dzień, nieprawdaż?

Patison, no to miałam choinkę sztuczną i wielki czubek żywej sosny w wazonie:))

Ptysiak, bardzo miło Cię widzieć.

Jejku dziewczyny naprawdÄ™ bardzo siÄ™ cieszÄ™, ze siÄ™ odzywacie:)

Wybieramy się dzisiaj zobaczyć żywą szopkę w Szczepanowicach (Opole)
Ogólnie Święta udane, radosne i bardzo mnie cieszy ten czas, a dzieci szczególnie. W końcu mamy dla nich więcej czasu, gramy w gry, czytamy, oglądamy filmy, jesteśmy razem, cieszę się icon_smile.gif

https://www.opole-szczepanowice.pl/



--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
> Zima , ÅšwiÄ™ta- Kwietniówki 2004 dadzÄ… radÄ™ !
Start new topic
Reply to this topic
21 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 10:06
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama