Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
21 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

Zima , Święta- Kwietniówki 2004 dadzą radę !

> 
Patison
sob, 26 gru 2009 - 19:34
Paciulinda moja aaaaaaaaa przytul.gif przytul.gif przytul.gif 06.gif 06.gif

Justin, fajna ta szopka icon_smile.gif
ja sie dzis tez wybralam w celu obejrzenia zywej a tu niespodzianka...juz tylko atrapy staly 29.gif

i po Swietach icon_wink.gif jak dobrze ze jutro niedziela hihihii
wrocilismy dzis z Boleslawca, gdzie spedzilismy 1 i 2 Swieto - super bylo icon_smile.gif moc prezentow, moc radosci i wogole faaaaajno no icon_smile.gif

pojutrze wracamy do rzeczywistosci na chwil pare, bo w poniedzialek ide do pediatry - dostalismy wyniki wymazow z nosa chlopakow i wyszlo ze obydwaj maja te sama bakterie - z tym ze Oktis ma jej poziom sredni a Wiktor wysoki - ide posluchac co to za dziad i jak go wytepic z noskow chlopakow hehe icon_wink.gif

a jakie plany u Pan na Sylwestra?? my domowo z dziecmi, pojda spac normalnie a my sobie jakies pyszne papu zrobimy (choc na te chwile na mysl o jedzeniu..... 43.gif 43.gif ) i jakies filmy pogapimy, ot i tyle icon_smile.gif

zaraz przejrze zdjecia i wstawie pare icon_smile.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post sob, 26 gru 2009 - 19:34
Post #21

Paciulinda moja aaaaaaaaa przytul.gif przytul.gif przytul.gif 06.gif 06.gif

Justin, fajna ta szopka icon_smile.gif
ja sie dzis tez wybralam w celu obejrzenia zywej a tu niespodzianka...juz tylko atrapy staly 29.gif

i po Swietach icon_wink.gif jak dobrze ze jutro niedziela hihihii
wrocilismy dzis z Boleslawca, gdzie spedzilismy 1 i 2 Swieto - super bylo icon_smile.gif moc prezentow, moc radosci i wogole faaaaajno no icon_smile.gif

pojutrze wracamy do rzeczywistosci na chwil pare, bo w poniedzialek ide do pediatry - dostalismy wyniki wymazow z nosa chlopakow i wyszlo ze obydwaj maja te sama bakterie - z tym ze Oktis ma jej poziom sredni a Wiktor wysoki - ide posluchac co to za dziad i jak go wytepic z noskow chlopakow hehe icon_wink.gif

a jakie plany u Pan na Sylwestra?? my domowo z dziecmi, pojda spac normalnie a my sobie jakies pyszne papu zrobimy (choc na te chwile na mysl o jedzeniu..... 43.gif 43.gif ) i jakies filmy pogapimy, ot i tyle icon_smile.gif

zaraz przejrze zdjecia i wstawie pare icon_smile.gif

--------------------


Ewaaa
sob, 26 gru 2009 - 20:17
o matkko ale tu sie dzieje
w koncu icon_smile.gif
u nas jakby swiat nie bylo, jak sie zepna to opisze nudy, smuty itd
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post sob, 26 gru 2009 - 20:17
Post #22

o matkko ale tu sie dzieje
w koncu icon_smile.gif
u nas jakby swiat nie bylo, jak sie zepna to opisze nudy, smuty itd


--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


Patison
sob, 26 gru 2009 - 20:34
obiecanych fot stado z 1 i 2 Dnia Swiat u moich rodzicow icon_smile.gif



pan, ktory kocha odkurzacze (a szczegolnie rury icon_wink.gif )



autoportret



pisadelko





chlopaki rozpracowuja prezenty icon_wink.gif









rybka icon_smile.gif







bratanica dostala teatrzyk, trzeba bylo zrobic przedstawienie icon_smile.gif







a to juz spacerek w celu spalenia kalorii kilu icon_wink.gif



Oktis karmil i straszyl galebie icon_wink.gif







a Wiktor kaczki icon_wink.gif





rodzinnie



04.gif






Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post sob, 26 gru 2009 - 20:34
Post #23

obiecanych fot stado z 1 i 2 Dnia Swiat u moich rodzicow icon_smile.gif



pan, ktory kocha odkurzacze (a szczegolnie rury icon_wink.gif )



autoportret



pisadelko





chlopaki rozpracowuja prezenty icon_wink.gif









rybka icon_smile.gif







bratanica dostala teatrzyk, trzeba bylo zrobic przedstawienie icon_smile.gif







a to juz spacerek w celu spalenia kalorii kilu icon_wink.gif



Oktis karmil i straszyl galebie icon_wink.gif







a Wiktor kaczki icon_wink.gif





rodzinnie



04.gif








--------------------


Mama Madzia
nie, 27 gru 2009 - 11:17
Justin, pokazuj fotki z wypadu oglądania szopki.Wygląda cuudnie.
Ewunia, nie mów ze nuudy i smuuuty jak masz dzieci, to nigdy nie ma smutasów i nudy. Wiem, ze swieta na obczyznie, to nie to samo co w kraju no ale...nie ma co narzekac, pokazuj fotki swoich lasek.
Dawidek o fotki prosimy.
Ptysiu kochana iebie tez daaawno nie wiedziałysmy, dawaj zdjecia ,plissss.
Patisonku, nie moge wyjsc z podziwu jaki to Wi mężczyzna się stal a Oktis , booski, slodziutki takie dziewczatko troszkę 06.gif Ty jak zwykle wygladasz przeeecudnie.
u nas swieta przebiegly domowo, przytulnie, zacisznie, chłopcy zadowoleni z prezentow i to najwazniejsze. musze sie w koncu zebrac i wstawic fotki jakies, juz niebawem , niebawem...
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post nie, 27 gru 2009 - 11:17
Post #24

Justin, pokazuj fotki z wypadu oglądania szopki.Wygląda cuudnie.
Ewunia, nie mów ze nuudy i smuuuty jak masz dzieci, to nigdy nie ma smutasów i nudy. Wiem, ze swieta na obczyznie, to nie to samo co w kraju no ale...nie ma co narzekac, pokazuj fotki swoich lasek.
Dawidek o fotki prosimy.
Ptysiu kochana iebie tez daaawno nie wiedziałysmy, dawaj zdjecia ,plissss.
Patisonku, nie moge wyjsc z podziwu jaki to Wi mężczyzna się stal a Oktis , booski, slodziutki takie dziewczatko troszkę 06.gif Ty jak zwykle wygladasz przeeecudnie.
u nas swieta przebiegly domowo, przytulnie, zacisznie, chłopcy zadowoleni z prezentow i to najwazniejsze. musze sie w koncu zebrac i wstawic fotki jakies, juz niebawem , niebawem...

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Ptysiak
nie, 27 gru 2009 - 12:29
Paciula, boooskie zdjatka icon_smile.gif u nas zero zdjec ze swiat icon_sad.gif
jakos malo robie teraz

w pierwsze swieto Jasiek sie rozchorowal - meeega goraczka, gile z nosa i kaszel
dopiero dzisiaj rano goraczki nie ma ale do przedszkola go nie posylam :/
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post nie, 27 gru 2009 - 12:29
Post #25

Paciula, boooskie zdjatka icon_smile.gif u nas zero zdjec ze swiat icon_sad.gif
jakos malo robie teraz

w pierwsze swieto Jasiek sie rozchorowal - meeega goraczka, gile z nosa i kaszel
dopiero dzisiaj rano goraczki nie ma ale do przedszkola go nie posylam :/

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Mama Madzia
nie, 27 gru 2009 - 14:55
i obiecane fotki

taki sobie przebieraniec;-)


życzenia;-)


Mikołaj i prezenty





i ja kolejno z moimi urwisami




Ten post edytował Mama Madzia nie, 27 gru 2009 - 15:04
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post nie, 27 gru 2009 - 14:55
Post #26

i obiecane fotki

taki sobie przebieraniec;-)


życzenia;-)


Mikołaj i prezenty





i ja kolejno z moimi urwisami




--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Ptysiak
nie, 27 gru 2009 - 15:18
swietne Madziu icon_smile.gif jak chlopcy wyrosli a i Ty wypieknialas icon_smile.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post nie, 27 gru 2009 - 15:18
Post #27

swietne Madziu icon_smile.gif jak chlopcy wyrosli a i Ty wypieknialas icon_smile.gif

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Mama Madzia
nie, 27 gru 2009 - 15:24
Dzieki Ptysiu icon_redface.gif

a tu z obiecanych wczesniej Jaselek w Polskiej Szkole Sobotniej i dla Polonii




i za szkoły Kacpra, tak sie złozyło ze tez był pastuszkiem:-)


i z Olinka Nursery class-równiez pastuszek:-)


Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post nie, 27 gru 2009 - 15:24
Post #28

Dzieki Ptysiu icon_redface.gif

a tu z obiecanych wczesniej Jaselek w Polskiej Szkole Sobotniej i dla Polonii




i za szkoły Kacpra, tak sie złozyło ze tez był pastuszkiem:-)


i z Olinka Nursery class-równiez pastuszek:-)




--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Patison
nie, 27 gru 2009 - 19:37
Packa, zdrowia duzo dla Jaska!!!
ja jutro ide po "wyrok" do pediatry icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

MadziuM, ale fot jaaaa super!!!! Kacper to Ci powiem ze sie tylko wyciagnal, "wydoroslal" ale ta sama buzka wciaz icon_smile.gif ale Olinek icon_eek.gif jak dla mnie zmienil sie maksymalnie szok!!! super macie w tych szkolach/przedszkolach i wogole icon_smile.gif
i Ty grasz na gitarze??? wooow icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Jak tam niedziela minela?
ja dzis niespodziewanie (maz sie zle czul wiec zostal z Oktim w domu) wybralam z Wiktorem do CH, dziecko na plac zabaw a mama chulaj dusza po sklepach 08.gif spotkalam sie przyjacoilka, wypilysmy kawe, pogadalysmy, oblowilam sie nieco na przecenach i fajnie no! a na koniec wypralam auto na myjni, niestety nie tylko ja na taki poswiateczny pomysl wpadlam i troche postalismy z Wi w kolejce icon_wink.gif hehe
a jutro powrot do rzeczywistosci na dni pare icon_smile.gif

Ten post edytował Patison nie, 27 gru 2009 - 19:38
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 27 gru 2009 - 19:37
Post #29

Packa, zdrowia duzo dla Jaska!!!
ja jutro ide po "wyrok" do pediatry icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

MadziuM, ale fot jaaaa super!!!! Kacper to Ci powiem ze sie tylko wyciagnal, "wydoroslal" ale ta sama buzka wciaz icon_smile.gif ale Olinek icon_eek.gif jak dla mnie zmienil sie maksymalnie szok!!! super macie w tych szkolach/przedszkolach i wogole icon_smile.gif
i Ty grasz na gitarze??? wooow icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Jak tam niedziela minela?
ja dzis niespodziewanie (maz sie zle czul wiec zostal z Oktim w domu) wybralam z Wiktorem do CH, dziecko na plac zabaw a mama chulaj dusza po sklepach 08.gif spotkalam sie przyjacoilka, wypilysmy kawe, pogadalysmy, oblowilam sie nieco na przecenach i fajnie no! a na koniec wypralam auto na myjni, niestety nie tylko ja na taki poswiateczny pomysl wpadlam i troche postalismy z Wi w kolejce icon_wink.gif hehe
a jutro powrot do rzeczywistosci na dni pare icon_smile.gif

--------------------


madziarex
pon, 28 gru 2009 - 08:59
Powitać poświątecznie icon_smile.gif Jeny ależ ten czas leci szybko ... icon_smile.gif

Święta mega udane , Kuba "zawalony" prezentami na maxa , szczęśliwy , my zadowoleni i obżarci do przesady icon_smile.gif Dobrze , że już po wszystkim, bo bym pękła icon_lol.gif

Ptysia jak miło Cię "widzieć" icon_smile.gif Mam nadzieję ,że problemy poszły już sobie od Ciebie i że wszystko zmierza ku lepszemu-trzymam kciuki ! No i zdrówka Jasiowi !!!!

Patisonowa jakie cudniaste zdjęcia icon_biggrin.gif Oktis jest nie do poznania - totalnie inny od Wipka , a był moment , że byli bardzo podobni icon_smile.gif Ty laska jesteś nebeska icon_smile.gif Ładnie Ci z tymi krótszymi włoskami icon_smile.gif

Madziu Wy też wyglądacie bosko icon_smile.gif Ty jakbyś odmłodniała kochana - służy Ci ten wyjazd ! Ile Kacperek ma wzrostu ??? icon_eek.gif

Ewa pisz co to za smuty icon_question.gif Wygadaj się , będzie lepiej !

Jak znajdę chwilkę w domu , wkleję kilka zdjęć icon_smile.gif Miłego dnia , a ja zmykam do pracy - bleeee....
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 28 gru 2009 - 08:59
Post #30

Powitać poświątecznie icon_smile.gif Jeny ależ ten czas leci szybko ... icon_smile.gif

Święta mega udane , Kuba "zawalony" prezentami na maxa , szczęśliwy , my zadowoleni i obżarci do przesady icon_smile.gif Dobrze , że już po wszystkim, bo bym pękła icon_lol.gif

Ptysia jak miło Cię "widzieć" icon_smile.gif Mam nadzieję ,że problemy poszły już sobie od Ciebie i że wszystko zmierza ku lepszemu-trzymam kciuki ! No i zdrówka Jasiowi !!!!

Patisonowa jakie cudniaste zdjęcia icon_biggrin.gif Oktis jest nie do poznania - totalnie inny od Wipka , a był moment , że byli bardzo podobni icon_smile.gif Ty laska jesteś nebeska icon_smile.gif Ładnie Ci z tymi krótszymi włoskami icon_smile.gif

Madziu Wy też wyglądacie bosko icon_smile.gif Ty jakbyś odmłodniała kochana - służy Ci ten wyjazd ! Ile Kacperek ma wzrostu ??? icon_eek.gif

Ewa pisz co to za smuty icon_question.gif Wygadaj się , będzie lepiej !

Jak znajdę chwilkę w domu , wkleję kilka zdjęć icon_smile.gif Miłego dnia , a ja zmykam do pracy - bleeee....

--------------------
justin
pon, 28 gru 2009 - 09:22
Zdjęcia szopki wkleję jak tylko znajdę chwilkę.

Patison, co to za bakterie w noskach macie? cos się działo że brałaś wymaz?
Potwierdzam, że w tej fryzurce bardzo Ci do twarzy.

Mamo Madziu, z brunetki sliczna blondynka. No i ta gitara. Kolędujecie w domu z gitarą? Przebieraniec to też niezła laska, naprawdę w pierwszej chwili zwątpiłam, bo byłam pewna, że masz dwóch synów, a tu dziewczynka jakaśicon_smile.gif

Sylwestra spędzamy w domu z siostrą męża i ich dzieciakami. Możecie coś podpowiedzieć co do menu i organizacji w ogóle, będzie 4 dorosłych i 4 dzieci. Co by dzieciom przygotować żeby się nie nudziły?

Ewaaa pisz, bo troszke niepokoisz nas.

madziarko, no tak święta minęły ale za chwileczkę, ale za momencik Sylwester i Nowy Rok. Trzeba przygotować jakąś sałateczkę, ciasteczko i cos konretnego icon_smile.gif I znowu będziemy jeść icon_smile.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pon, 28 gru 2009 - 09:22
Post #31

Zdjęcia szopki wkleję jak tylko znajdę chwilkę.

Patison, co to za bakterie w noskach macie? cos się działo że brałaś wymaz?
Potwierdzam, że w tej fryzurce bardzo Ci do twarzy.

Mamo Madziu, z brunetki sliczna blondynka. No i ta gitara. Kolędujecie w domu z gitarą? Przebieraniec to też niezła laska, naprawdę w pierwszej chwili zwątpiłam, bo byłam pewna, że masz dwóch synów, a tu dziewczynka jakaśicon_smile.gif

Sylwestra spędzamy w domu z siostrą męża i ich dzieciakami. Możecie coś podpowiedzieć co do menu i organizacji w ogóle, będzie 4 dorosłych i 4 dzieci. Co by dzieciom przygotować żeby się nie nudziły?

Ewaaa pisz, bo troszke niepokoisz nas.

madziarko, no tak święta minęły ale za chwileczkę, ale za momencik Sylwester i Nowy Rok. Trzeba przygotować jakąś sałateczkę, ciasteczko i cos konretnego icon_smile.gif I znowu będziemy jeść icon_smile.gif


--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Mama Madzia
pon, 28 gru 2009 - 11:52
Ptysia, mam nadzieje ze jasiowi juz duzo, duzo lepiej, no a Ty skus sie kochana na cykniecie paru foteczek dla nas , plisssss.

Patisonku, tak, tak podgrywam sobie na gitarce troszke, to ak mi zostało z młodych lat, a teraz wykorzystuje to czasem w szkole dla dzieciaczkow:-)
Słychac ze super wypadzik zakupowy z Wipkiem mialas 06.gif

Madziu, na fotki Wasze teraz czekamy. Nie wiem ile Kacpero ma wzrostu ale cos około 125 cm chyba.

Justin wciąz oczekujemy foteczek 03.gif
My tez Sylwestra domowo spedzamy, znajomi do nas przyjda z dzieckiem wiec przyszykujemy żarełeczko jakies no i dla dzieci tez jakies party małe. Planuje dla nich zrobic małe, kolorowe kanapeczki, jakies deserki lodowe, chipsy, owowce a na ciepło nugetsy z fryteczkami, to bedzie menu dla brzdąców:-)

Pozdrowionka ze slonecznej walii 03.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post pon, 28 gru 2009 - 11:52
Post #32

Ptysia, mam nadzieje ze jasiowi juz duzo, duzo lepiej, no a Ty skus sie kochana na cykniecie paru foteczek dla nas , plisssss.

Patisonku, tak, tak podgrywam sobie na gitarce troszke, to ak mi zostało z młodych lat, a teraz wykorzystuje to czasem w szkole dla dzieciaczkow:-)
Słychac ze super wypadzik zakupowy z Wipkiem mialas 06.gif

Madziu, na fotki Wasze teraz czekamy. Nie wiem ile Kacpero ma wzrostu ale cos około 125 cm chyba.

Justin wciąz oczekujemy foteczek 03.gif
My tez Sylwestra domowo spedzamy, znajomi do nas przyjda z dzieckiem wiec przyszykujemy żarełeczko jakies no i dla dzieci tez jakies party małe. Planuje dla nich zrobic małe, kolorowe kanapeczki, jakies deserki lodowe, chipsy, owowce a na ciepło nugetsy z fryteczkami, to bedzie menu dla brzdąców:-)

Pozdrowionka ze slonecznej walii 03.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




madziarex
pon, 28 gru 2009 - 16:43
Patison i Ptysia-jak z chłopakami???

Jezuuuuu ja już nie mogę wyrobić w pracy-jeszcze 25 min i chyba osiwieje icon_twisted.gif icon_evil.gif Mam serdecznie dość icon_twisted.gif Ciekawa jestem jak u nas będzie z nocką Kubusia-dzisiaj pokasływał i to konkretnie...
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 28 gru 2009 - 16:43
Post #33

Patison i Ptysia-jak z chłopakami???

Jezuuuuu ja już nie mogę wyrobić w pracy-jeszcze 25 min i chyba osiwieje icon_twisted.gif icon_evil.gif Mam serdecznie dość icon_twisted.gif Ciekawa jestem jak u nas będzie z nocką Kubusia-dzisiaj pokasływał i to konkretnie...

--------------------
madziarex
pon, 28 gru 2009 - 20:33
Allo co tam ? Pisać proszę ...póki co grzezecznie proszę icon_twisted.gif icon_cool.gif

Kuba ma się ok ( ODPUKAĆ) , ale ja po listopadowym zap. oskrzeli i gardła , po grudniowej anginie i kolejnym antybiotyku , mam zap. węzłów chłonnych icon_sad.gif Szyjka boli na maxa wrrrrrrr ...... Dobrze , że zaraz kąpiel i spanko icon_smile.gif Trzeba odpocząć po świętach ehehhe icon_smile.gif

Ten post edytował madziarex pon, 28 gru 2009 - 20:35
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 28 gru 2009 - 20:33
Post #34

Allo co tam ? Pisać proszę ...póki co grzezecznie proszę icon_twisted.gif icon_cool.gif

Kuba ma się ok ( ODPUKAĆ) , ale ja po listopadowym zap. oskrzeli i gardła , po grudniowej anginie i kolejnym antybiotyku , mam zap. węzłów chłonnych icon_sad.gif Szyjka boli na maxa wrrrrrrr ...... Dobrze , że zaraz kąpiel i spanko icon_smile.gif Trzeba odpocząć po świętach ehehhe icon_smile.gif

--------------------
Patison
pon, 28 gru 2009 - 21:04
Justin, dzis w DDTVN bylo o menu na Sylwestra z dziecmi icon_wink.gif pewnie jak zwykle przepisy maja na swojej stronce icon_smile.gif

Madziarka, cholera jasna wez ze sie wychoruj kobieto, rok sie konczy i choroby maja tez sie..... no 21.gif 43.gif

a chlopaki maja haemophilus influenzae https://www.forumpediatryczne.pl/specjalist...0lub%20z%20nosa czyli to, co 80% spoleczenstwa, nic z tym mamy nie robic zwlaszcza ze obydwaj szczepieni na Hib i pneumo icon_wink.gif tylko Wips dostal krople do zrobienia z antybiotykiem, zeby w konu katar poszedl sio
a jutro Piotrek idzie z nim do laryngologa
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pon, 28 gru 2009 - 21:04
Post #35

Justin, dzis w DDTVN bylo o menu na Sylwestra z dziecmi icon_wink.gif pewnie jak zwykle przepisy maja na swojej stronce icon_smile.gif

Madziarka, cholera jasna wez ze sie wychoruj kobieto, rok sie konczy i choroby maja tez sie..... no 21.gif 43.gif

a chlopaki maja haemophilus influenzae https://www.forumpediatryczne.pl/specjalist...0lub%20z%20nosa czyli to, co 80% spoleczenstwa, nic z tym mamy nie robic zwlaszcza ze obydwaj szczepieni na Hib i pneumo icon_wink.gif tylko Wips dostal krople do zrobienia z antybiotykiem, zeby w konu katar poszedl sio
a jutro Piotrek idzie z nim do laryngologa


--------------------


madziarex
pon, 28 gru 2009 - 21:17
CYTAT(Patison @ Mon, 28 Dec 2009 - 21:04) *
Madziarka, cholera jasna wez ze sie wychoruj kobieto, rok sie konczy i choroby maja tez sie..... no 21.gif 43.gif



No cholera mam nadzieję , że dam radę w końcu... Ale jak się ma na wejściu do pracy 7 stopni , to ciężko bywa ... 21.gif

Dobrze , że z chłopakami to nic strasznie groźnego ! Daj jutro znać !

Idę gnić w wyrku - nanananna 03.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 28 gru 2009 - 21:17
Post #36

CYTAT(Patison @ Mon, 28 Dec 2009 - 21:04) *
Madziarka, cholera jasna wez ze sie wychoruj kobieto, rok sie konczy i choroby maja tez sie..... no 21.gif 43.gif



No cholera mam nadzieję , że dam radę w końcu... Ale jak się ma na wejściu do pracy 7 stopni , to ciężko bywa ... 21.gif

Dobrze , że z chłopakami to nic strasznie groźnego ! Daj jutro znać !

Idę gnić w wyrku - nanananna 03.gif

--------------------
madziarex
pon, 28 gru 2009 - 21:20
Aaaa- nie pisałam co z Sylwkiem- otóż siedzimy w domu ze znajomkami ( chrzestną Kuby i jej mężem) .Odpoczywamy w tym roku .Ja poza tym jestem "antysalowa" , więc mnie zabawa na siłę do 5 rano nie bawi ( stara już jestem hihi ).


Teraz tak pomyślałam- DOROTKA GDZIEŚ TY !!!!!!!!!!!!!!!!!
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 28 gru 2009 - 21:20
Post #37

Aaaa- nie pisałam co z Sylwkiem- otóż siedzimy w domu ze znajomkami ( chrzestną Kuby i jej mężem) .Odpoczywamy w tym roku .Ja poza tym jestem "antysalowa" , więc mnie zabawa na siłę do 5 rano nie bawi ( stara już jestem hihi ).


Teraz tak pomyślałam- DOROTKA GDZIEŚ TY !!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------
Ptysiak
pon, 28 gru 2009 - 21:41
U Jaska byla pediatra i to tylko przeziebienie - wiec standardowe syropki i takie tam icon_smile.gif


Madziarka, zdrowka kurcze - te choroby was nie oszczedzaja icon_smile.gif

a ja sie przy okazji pochwale w sprawie pracy, ze dogadalam sie z kolega sasiadem, ktory mial od kilku miesiecy zamiar ruszyc ze sklepem internetowym ale nie mial na to czasu i prowadzenie go zaproponowal mi icon_smile.gif
ma salony fryzjerskie i sklep jest z meblami fryzjerskimi, akcesoriami i kosmetykami do wlosow icon_wink.gif

i siedze sobie w domku, obsluguje sklepik, wystawiam tez na allegro i jest mi z tym bardzo fajnie icon_smile.gif
mozecie zajrzec icon_smile.gif www.meblefryzjerskie.com


icon_smile.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post pon, 28 gru 2009 - 21:41
Post #38

U Jaska byla pediatra i to tylko przeziebienie - wiec standardowe syropki i takie tam icon_smile.gif


Madziarka, zdrowka kurcze - te choroby was nie oszczedzaja icon_smile.gif

a ja sie przy okazji pochwale w sprawie pracy, ze dogadalam sie z kolega sasiadem, ktory mial od kilku miesiecy zamiar ruszyc ze sklepem internetowym ale nie mial na to czasu i prowadzenie go zaproponowal mi icon_smile.gif
ma salony fryzjerskie i sklep jest z meblami fryzjerskimi, akcesoriami i kosmetykami do wlosow icon_wink.gif

i siedze sobie w domku, obsluguje sklepik, wystawiam tez na allegro i jest mi z tym bardzo fajnie icon_smile.gif
mozecie zajrzec icon_smile.gif www.meblefryzjerskie.com


icon_smile.gif

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Patison
pon, 28 gru 2009 - 21:50
CYTAT(madziarex @ Mon, 28 Dec 2009 - 21:20) *
.Ja poza tym jestem "antysalowa" , więc mnie zabawa na siłę do 5 rano nie bawi ( stara już jestem hihi ).
mam tak samo icon_redface.gif icon_redface.gif

Pacia no to ufff ze z Jasiem to nic wiecej icon_smile.gif to sie wykuruje chlopak i w Nowym oku wroci zdrow jak ryba a Ty sie wyspisz icon_lol.gif icon_lol.gif

ps.
czekam na styczen i suszareczke nowa nananaaa 06.gif

no wlasnie - łer jest Dorotka?????????????
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pon, 28 gru 2009 - 21:50
Post #39

CYTAT(madziarex @ Mon, 28 Dec 2009 - 21:20) *
.Ja poza tym jestem "antysalowa" , więc mnie zabawa na siłę do 5 rano nie bawi ( stara już jestem hihi ).
mam tak samo icon_redface.gif icon_redface.gif

Pacia no to ufff ze z Jasiem to nic wiecej icon_smile.gif to sie wykuruje chlopak i w Nowym oku wroci zdrow jak ryba a Ty sie wyspisz icon_lol.gif icon_lol.gif

ps.
czekam na styczen i suszareczke nowa nananaaa 06.gif

no wlasnie - łer jest Dorotka?????????????

--------------------


justin
pon, 28 gru 2009 - 23:28
Dorotko też nawoływam do Ciebie !

Zdjęcia z szopki.
Uroczy, cudny, przepiekny koń



indor i papugi



święta rodzina




Tutaj zdjęcia zrobione przy jedny z domów. Facet ma niezłego fioła, mnóstwo światełek, *****ółek i ludzi chodzących mu po posesji i oglądających icon_smile.gif




a tutaj, malujemy się malowidłami Natalki icon_smile.gif



justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pon, 28 gru 2009 - 23:28
Post #40

Dorotko też nawoływam do Ciebie !

Zdjęcia z szopki.
Uroczy, cudny, przepiekny koń



indor i papugi



święta rodzina




Tutaj zdjęcia zrobione przy jedny z domów. Facet ma niezłego fioła, mnóstwo światełek, *****ółek i ludzi chodzących mu po posesji i oglądających icon_smile.gif




a tutaj, malujemy się malowidłami Natalki icon_smile.gif





--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
> Zima , Święta- Kwietniówki 2004 dadzą radę !
Start new topic
Reply to this topic
21 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 19:43
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama