Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
15 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Wiosssssna na Kwietniakach 2004

> 
Mama Madzia
sob, 17 kwi 2010 - 12:00
happy Birthday to you, happy birthday to you, happy birthday dear Olivia , Happy Birthday to youuuuuuu
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post sob, 17 kwi 2010 - 12:00
Post #41

happy Birthday to you, happy birthday to you, happy birthday dear Olivia , Happy Birthday to youuuuuuu

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Ewaaa
sob, 17 kwi 2010 - 21:53
Kacper Sto lat od opoznionej ciotki
dzieki za zyczenia
szybki news
mamy kotki, tzn 5 kociakow, jeden jasno rudy reszta ciemne, chyba czarne,
dzis sie urodzily, miedzy 13 a 15 , kotka juz chodzi jadla, ale widac ze bidulka zmeczona
no i moj maz robi dzieciom domek w ogrodzie, sam, bo te w sklepach to niesolidne itd
ciekawe jak mu wyjdzie i kiedy go skonczy
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post sob, 17 kwi 2010 - 21:53
Post #42

Kacper Sto lat od opoznionej ciotki
dzieki za zyczenia
szybki news
mamy kotki, tzn 5 kociakow, jeden jasno rudy reszta ciemne, chyba czarne,
dzis sie urodzily, miedzy 13 a 15 , kotka juz chodzi jadla, ale widac ze bidulka zmeczona
no i moj maz robi dzieciom domek w ogrodzie, sam, bo te w sklepach to niesolidne itd
ciekawe jak mu wyjdzie i kiedy go skonczy


--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


justin
nie, 18 kwi 2010 - 06:57
Ewaaa, świetne wieści icon_smile.gif
Całuski dla kotki:)

Mąż to zdolniacha, fajnie dzieci będą miały.
Ja od czterech lat nie mogę doczekać się zadaszenia w miejscu gdzie przesiaduję. Już odpuściłam. Haczyk na lampion zewnętrzny leży rok w szufladzie.
Szkoda gadac.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post nie, 18 kwi 2010 - 06:57
Post #43

Ewaaa, świetne wieści icon_smile.gif
Całuski dla kotki:)

Mąż to zdolniacha, fajnie dzieci będą miały.
Ja od czterech lat nie mogę doczekać się zadaszenia w miejscu gdzie przesiaduję. Już odpuściłam. Haczyk na lampion zewnętrzny leży rok w szufladzie.
Szkoda gadac.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
nie, 18 kwi 2010 - 08:42
Oliwciu slodka rownie slodkie zyczenia skladam Ci!!! (przepraszam za opoznienie)



i usmiechow i beztroski dla synka mego dzis 06.gif 06.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 18 kwi 2010 - 08:42
Post #44

Oliwciu slodka rownie slodkie zyczenia skladam Ci!!! (przepraszam za opoznienie)



i usmiechow i beztroski dla synka mego dzis 06.gif 06.gif

--------------------


Patison
nie, 18 kwi 2010 - 08:49
Justin. swietnie - bardzo soe ciesze ze wsio jasne i jest git impreza.gif icon_biggrin.gif

Ewus, okaaaa koteczki pookaaaa icon_smile.gif i dziewczynki swe tez icon_smile.gif
mezowego talentu gratuluje i pewnie bedzie niezla frajda dla taty przy robieniu i potem dla coreczek icon_wink.gif

U nas wczoraj mega zakrecony dzien, ech....najwazniejsze ze impreza sie udala icon_biggrin.gif dopisali wszyscy goscie procz jednej dziewczynki (zdjec mam ponad 300 wiec mam nadzieje, ze cos wybiore i pokaze na dniach)
Poki co mam podziebionego Oktawiana w domu (smarkulec maksssss) i niedowidzacego meza z bolem ktory stracil kawalek rogowki oka i cierpi katusze podobne bolowo do tych po operacji icon_rolleyes.gif wczoraj byla cala akcja logistyczna icon_rolleyes.gif : PIotrek rano pognal taxi na pogotowie okulistyczne, ja podrzucilam Oktawiana sasiadce i z pomoca Ptyski pojechalam odebrac torta i stawic sie na imprezie a w tak zwanym miedzyczasie moja mama gnala na pomoc z Boleslawca icon_rolleyes.gif oj sie dzialo, mowie Wam...ale juz po...ufff...urodziny zaliczone, maz dochodzi do siebie w ciemnosciach glownie przebywajac, mama juz wrocila do siebie a ja dzis mam w planie samotny spacer z synkami na plac zabaw a po obiedzie zabieram Wipa do CH zeby sobie wybral prezent - jak sie domyslacie dzisiejszy wyjazd do legolandu odbyc sie nie mogl icon_sad.gif ech zycie icon_wink.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 18 kwi 2010 - 08:49
Post #45

Justin. swietnie - bardzo soe ciesze ze wsio jasne i jest git impreza.gif icon_biggrin.gif

Ewus, okaaaa koteczki pookaaaa icon_smile.gif i dziewczynki swe tez icon_smile.gif
mezowego talentu gratuluje i pewnie bedzie niezla frajda dla taty przy robieniu i potem dla coreczek icon_wink.gif

U nas wczoraj mega zakrecony dzien, ech....najwazniejsze ze impreza sie udala icon_biggrin.gif dopisali wszyscy goscie procz jednej dziewczynki (zdjec mam ponad 300 wiec mam nadzieje, ze cos wybiore i pokaze na dniach)
Poki co mam podziebionego Oktawiana w domu (smarkulec maksssss) i niedowidzacego meza z bolem ktory stracil kawalek rogowki oka i cierpi katusze podobne bolowo do tych po operacji icon_rolleyes.gif wczoraj byla cala akcja logistyczna icon_rolleyes.gif : PIotrek rano pognal taxi na pogotowie okulistyczne, ja podrzucilam Oktawiana sasiadce i z pomoca Ptyski pojechalam odebrac torta i stawic sie na imprezie a w tak zwanym miedzyczasie moja mama gnala na pomoc z Boleslawca icon_rolleyes.gif oj sie dzialo, mowie Wam...ale juz po...ufff...urodziny zaliczone, maz dochodzi do siebie w ciemnosciach glownie przebywajac, mama juz wrocila do siebie a ja dzis mam w planie samotny spacer z synkami na plac zabaw a po obiedzie zabieram Wipa do CH zeby sobie wybral prezent - jak sie domyslacie dzisiejszy wyjazd do legolandu odbyc sie nie mogl icon_sad.gif ech zycie icon_wink.gif

--------------------


justin
nie, 18 kwi 2010 - 08:57
Patison co sie stało Twojemu mężowi, dlaczego stracił kawałek rogówki, dopiero co miał zabieg na oczy ?!
Pisz.
Dzielna kobita jestes, wszystko tak zorganizować, super.

Buziaczki ogromne, całuski i serduszka dla SZeścioletniego Wiktora icon_smile.gif

Dzieki, co do głowy, to oczywiście git, ale skąd te bóle?

justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post nie, 18 kwi 2010 - 08:57
Post #46

Patison co sie stało Twojemu mężowi, dlaczego stracił kawałek rogówki, dopiero co miał zabieg na oczy ?!
Pisz.
Dzielna kobita jestes, wszystko tak zorganizować, super.

Buziaczki ogromne, całuski i serduszka dla SZeścioletniego Wiktora icon_smile.gif

Dzieki, co do głowy, to oczywiście git, ale skąd te bóle?



--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Mama Madzia
nie, 18 kwi 2010 - 15:57
Sto lat, sto lat dla Wiktorka !!!!!!!!!!!!
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post nie, 18 kwi 2010 - 15:57
Post #47

Sto lat, sto lat dla Wiktorka !!!!!!!!!!!!

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Ptysiak
nie, 18 kwi 2010 - 18:32
STO LAT DLA WIPKA


W dniu twojego święta chcę ci podarować
kawałeczek ziemi, byś mógł wyhodować,
słodyczowe drzewko, pełne cukiereczków,
tych małych i dużych i z dziurką w środeczku,
by rosły też na nim lody w różnym smaku
i świeże truskawki w czekoladowym fraku,
ale nie mogę dac ci tego,
lecz mogę ci życzyć wszystkiego dobrego!




Ten post edytował Ptysiak nie, 18 kwi 2010 - 18:32
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post nie, 18 kwi 2010 - 18:32
Post #48

STO LAT DLA WIPKA


W dniu twojego święta chcę ci podarować
kawałeczek ziemi, byś mógł wyhodować,
słodyczowe drzewko, pełne cukiereczków,
tych małych i dużych i z dziurką w środeczku,
by rosły też na nim lody w różnym smaku
i świeże truskawki w czekoladowym fraku,
ale nie mogę dac ci tego,
lecz mogę ci życzyć wszystkiego dobrego!




--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Patison
nie, 18 kwi 2010 - 20:51
dzieki za zyczonka w imieniu synka icon_smile.gif
dzis niesttey sklepy pozamykane byly, wiec Wipas wciaz bez prezentu od rodzicow hihi icon_wink.gif jutro nadrobimy icon_smile.gif
za to zaliczylismy dzis dwa razy spacero-place zabaw tak cudnie dzis bylo icon_smile.gif
kontuzjowany maz jako ze znowu jak zombiak zyje, wlasnie wyszedl sie przejsc bo slonka juz niet icon_wink.gif

Justin, ktos mu wsadzil niechcacy palec do oka na imprezie...niefortunnie bardzo....pomeczy sie troche znowu bidak

a z tymi Twoimi bolami...one sa wciaz i codziennie? masakra.....to niby fajnie ze badanie ok ale faktycznie wciaz nie wiadomo jak pomoc icon_sad.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 18 kwi 2010 - 20:51
Post #49

dzieki za zyczonka w imieniu synka icon_smile.gif
dzis niesttey sklepy pozamykane byly, wiec Wipas wciaz bez prezentu od rodzicow hihi icon_wink.gif jutro nadrobimy icon_smile.gif
za to zaliczylismy dzis dwa razy spacero-place zabaw tak cudnie dzis bylo icon_smile.gif
kontuzjowany maz jako ze znowu jak zombiak zyje, wlasnie wyszedl sie przejsc bo slonka juz niet icon_wink.gif

Justin, ktos mu wsadzil niechcacy palec do oka na imprezie...niefortunnie bardzo....pomeczy sie troche znowu bidak

a z tymi Twoimi bolami...one sa wciaz i codziennie? masakra.....to niby fajnie ze badanie ok ale faktycznie wciaz nie wiadomo jak pomoc icon_sad.gif

--------------------


justin
pon, 19 kwi 2010 - 17:16
Patison, a to pech, bardzo współczuję mężowi.

Co do bóli, no są codziennie. W ogóle jestem taka, że cały czas bym spała. Irydolog, u którego zaczęłam się leczyć homeopatami twierdzi, że to chora dwunastnica. Łykam granulki. W czerwcu do kontroli, zobaczę.

A teraz zagadka
- Mamusiu, bolą mnie kosteczki i wiaderka icon_smile.gif

Odpowiedź brzmi: icon_smile.gif)
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pon, 19 kwi 2010 - 17:16
Post #50

Patison, a to pech, bardzo współczuję mężowi.

Co do bóli, no są codziennie. W ogóle jestem taka, że cały czas bym spała. Irydolog, u którego zaczęłam się leczyć homeopatami twierdzi, że to chora dwunastnica. Łykam granulki. W czerwcu do kontroli, zobaczę.

A teraz zagadka
- Mamusiu, bolą mnie kosteczki i wiaderka icon_smile.gif

Odpowiedź brzmi: icon_smile.gif)

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziarex
pon, 19 kwi 2010 - 20:35
O ja... ja babka marnotrawna , weekend poza domem spędziłam i urodzinki sześciolatków przegapiłam 37.gif 48.gif Przepraszam wszystkich jubilatów i jubilatki i z całego serca życzę spełnienia marzeń , sukcesów w przedszkolach/szkołach i samych słonecznych , radosnych dni icon_smile.gif wave.gif balety.gif brawo_bis.gif

Kliknę jutro , jak ochłonę po dzisiejszym lekarzu ...
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 19 kwi 2010 - 20:35
Post #51

O ja... ja babka marnotrawna , weekend poza domem spędziłam i urodzinki sześciolatków przegapiłam 37.gif 48.gif Przepraszam wszystkich jubilatów i jubilatki i z całego serca życzę spełnienia marzeń , sukcesów w przedszkolach/szkołach i samych słonecznych , radosnych dni icon_smile.gif wave.gif balety.gif brawo_bis.gif

Kliknę jutro , jak ochłonę po dzisiejszym lekarzu ...

--------------------
aj80
wto, 20 kwi 2010 - 09:35
Po pierwsze wszystkiego najlepszego dla jubilatów.

Hej, my mieliśmy intensywny weekend, w sobotę Grzesiowe urodziny (robilismy w prywatnym przedszkolu), Grześ byl strasznie rozpromieniony przez cala imprezę, widać było, że czuł się wyjątkowo. Dostał mnóstow prezentów od kolegów z przedszkola, przez cały weekend zbudował wszystko co możliwe z otrzymanych klocków lego, bionicle i rozpuscił gormitowe jajo. Kasia choć nie brała udzialu w zabawie, też się dobrze czula w towarzystwie. W sumie było dziewięcioro dzieci + Kasia. Ppo urodzinach pojechaliśmy do parku, a w niedzielę do koników na Partynice, dzieci zachwycone.

Patison to przez palec mozna stracić część rogówki? Straszne. Będą jakieś konsekwencje?
Justin wiaderka? Ale o co chodzi? Chyba nie o miednicę? Nie mam pomysłów icon_wink.gif)

Zdjęcia, oglądać, bo wyrzucę.

Ten post edytował aj80 pon, 10 maj 2010 - 00:00
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post wto, 20 kwi 2010 - 09:35
Post #52

Po pierwsze wszystkiego najlepszego dla jubilatów.

Hej, my mieliśmy intensywny weekend, w sobotę Grzesiowe urodziny (robilismy w prywatnym przedszkolu), Grześ byl strasznie rozpromieniony przez cala imprezę, widać było, że czuł się wyjątkowo. Dostał mnóstow prezentów od kolegów z przedszkola, przez cały weekend zbudował wszystko co możliwe z otrzymanych klocków lego, bionicle i rozpuscił gormitowe jajo. Kasia choć nie brała udzialu w zabawie, też się dobrze czula w towarzystwie. W sumie było dziewięcioro dzieci + Kasia. Ppo urodzinach pojechaliśmy do parku, a w niedzielę do koników na Partynice, dzieci zachwycone.

Patison to przez palec mozna stracić część rogówki? Straszne. Będą jakieś konsekwencje?
Justin wiaderka? Ale o co chodzi? Chyba nie o miednicę? Nie mam pomysłów icon_wink.gif)

Zdjęcia, oglądać, bo wyrzucę.

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
justin
wto, 20 kwi 2010 - 18:07
aniu, jakie sliczne zdjęcia. Dzieci radosne icon_smile.gif)

te przebrania to skąd, z przedszkola?
Fajne mebelki w tym przedszkolu.
U kosmetyczki to rączkę mamusi widać icon_smile.gif
Kasia sliczna, całusna icon_smile.gif

Odpowiem Tobie, bo jako jedyna strałas się odgadnąć, chodzi o żeberka icon_smile.gif

a reszta Pań gdzie sie podziewa icon_smile.gif
Piekna pogoda, to pewnie wszystkie na dworze.

My na sobotę planujemy grill.
A w niedziele na Górze Św. Anny: Pielgrzymka miłośników koni i zaprzęgów konnych. Może być ciekawie icon_smile.gif

https://www.swanna.pl/sankt_program.htm
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 20 kwi 2010 - 18:07
Post #53

aniu, jakie sliczne zdjęcia. Dzieci radosne icon_smile.gif)

te przebrania to skąd, z przedszkola?
Fajne mebelki w tym przedszkolu.
U kosmetyczki to rączkę mamusi widać icon_smile.gif
Kasia sliczna, całusna icon_smile.gif

Odpowiem Tobie, bo jako jedyna strałas się odgadnąć, chodzi o żeberka icon_smile.gif

a reszta Pań gdzie sie podziewa icon_smile.gif
Piekna pogoda, to pewnie wszystkie na dworze.

My na sobotę planujemy grill.
A w niedziele na Górze Św. Anny: Pielgrzymka miłośników koni i zaprzęgów konnych. Może być ciekawie icon_smile.gif

https://www.swanna.pl/sankt_program.htm


--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
śro, 21 kwi 2010 - 12:18
Aniu, boskie te urodzinki Grzesia widac 06.gif

a ja wlasnie wrocilam z Oktawianem od lekarza...ospa 37.gif jak mi sie Wips od niego zaraz to mozemy zapomniej o naszym wyjezdzie do Wloch 7 maja 32.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 21 kwi 2010 - 12:18
Post #54

Aniu, boskie te urodzinki Grzesia widac 06.gif

a ja wlasnie wrocilam z Oktawianem od lekarza...ospa 37.gif jak mi sie Wips od niego zaraz to mozemy zapomniej o naszym wyjezdzie do Wloch 7 maja 32.gif

--------------------


aj80
czw, 22 kwi 2010 - 09:07
Patison współczuję,to drugi wyjazd wam odpada znaczy?

Wczoraj byłam z Grzesiem na basenie na Racławickiej, ale bez instruktora, weszliśmy sobie na bilet. Pomyślałam, że wezmę go na głeboki basen i przypomnę mu jak się pływa i macha nogami. Ja go na głeboki, a ten nurkuje, a potem jakimś dziwnym stylem zaczął pływać na całkiem spore odległości bez żadnej pomocy. Jak się rozruszał, zaczął pływać pod moimi nogami, nurkować na dno, robić koreczek. No szok, ktoś mi dziecko podmienił. Tylko na plecach nie czuł sie pewnie i wciąż podnosił. Za to na koniec skoczył parę razy z murka, a potem z podestu i sam się wynurzał. Stwierdziłam, że jak na moje oczekiwania z nauki pływania to w zupełności wystarczające. Co prawda nadal ma problem z ruszaniem nogami, ale co tam, jakoś sobie radzi, a o to chodziło. No i stwierdziłam, ze wykończy te 10 lekcji i mu to w zupełności wystarczy. Stylowo narazie i tak nie nauczy się pływać, jest tak zaabsorbowany tym swoim pływaniem, że nie jest w stanie wykonywać poleceń. Strasznie jestem dumna z niego, że przemógł coś czego bał się przez lata.

Justin fajnie zapowiada wam się weekend, my też mamy zaplanowany: w sobotę urodziny Grzesia koleżanki z przedszkola, w niedzielę urodziny jego kuzynki, hehe icon_smile.gif Mam nadzieję, że uda nam się wyrwać jeszcze gdzieś na spacer.
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post czw, 22 kwi 2010 - 09:07
Post #55

Patison współczuję,to drugi wyjazd wam odpada znaczy?

Wczoraj byłam z Grzesiem na basenie na Racławickiej, ale bez instruktora, weszliśmy sobie na bilet. Pomyślałam, że wezmę go na głeboki basen i przypomnę mu jak się pływa i macha nogami. Ja go na głeboki, a ten nurkuje, a potem jakimś dziwnym stylem zaczął pływać na całkiem spore odległości bez żadnej pomocy. Jak się rozruszał, zaczął pływać pod moimi nogami, nurkować na dno, robić koreczek. No szok, ktoś mi dziecko podmienił. Tylko na plecach nie czuł sie pewnie i wciąż podnosił. Za to na koniec skoczył parę razy z murka, a potem z podestu i sam się wynurzał. Stwierdziłam, że jak na moje oczekiwania z nauki pływania to w zupełności wystarczające. Co prawda nadal ma problem z ruszaniem nogami, ale co tam, jakoś sobie radzi, a o to chodziło. No i stwierdziłam, ze wykończy te 10 lekcji i mu to w zupełności wystarczy. Stylowo narazie i tak nie nauczy się pływać, jest tak zaabsorbowany tym swoim pływaniem, że nie jest w stanie wykonywać poleceń. Strasznie jestem dumna z niego, że przemógł coś czego bał się przez lata.

Justin fajnie zapowiada wam się weekend, my też mamy zaplanowany: w sobotę urodziny Grzesia koleżanki z przedszkola, w niedzielę urodziny jego kuzynki, hehe icon_smile.gif Mam nadzieję, że uda nam się wyrwać jeszcze gdzieś na spacer.

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
justin
czw, 22 kwi 2010 - 13:55
aniu, widzę, że tez macie terminarz napięty icon_smile.gif
Ja mam tylko jeden weekend wolny w miesiącu i staram się wcześniej cos tam zaplanować, co by w domu nie siedzieć, bo dostaję fioła, uważam to za zmarnowany wekeend gdy zostaję w domu.
Trzymajcie kciuki za pogodę icon_smile.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 22 kwi 2010 - 13:55
Post #56

aniu, widzę, że tez macie terminarz napięty icon_smile.gif
Ja mam tylko jeden weekend wolny w miesiącu i staram się wcześniej cos tam zaplanować, co by w domu nie siedzieć, bo dostaję fioła, uważam to za zmarnowany wekeend gdy zostaję w domu.
Trzymajcie kciuki za pogodę icon_smile.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
śro, 28 kwi 2010 - 19:35
A co tu taka cisza? nienie.gif

Melduje, ze wczoraj powrocilam z dziecmi od mamusi icon_smile.gif (z przerwa na pociagowa wycieczke z Wipsem na weekend do Wroclawia - bo on mial urodziny kolezanki i ja hihihi)
poza tym Oktawian juz poospowy, dzis byl w koncu na dworze a po weekendzie wraca do przedszkola...a ja czekam na Wiktora - wykluje sie czy nie icon_rolleyes.gif
dzis wogole byl lekarzowy dzien, bo dodatkowo Wiktor zaliczyl wizyte u alergologa (niestety pare dni u babci w towarzystwie brzoz dalo o sobie znac 13.gif ) oraz okuliste (bedzie okularnik kolejny 08.gif hihi)

Justin, weekend chyba pogodny byl co ? icon_smile.gif
Ania, super plywa z Grzeska sie robi icon_smile.gif Wi to daleeeko za nim - z reszta on wogole jakos niesportowy dzieki rodzicom icon_redface.gif icon_redface.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 28 kwi 2010 - 19:35
Post #57

A co tu taka cisza? nienie.gif

Melduje, ze wczoraj powrocilam z dziecmi od mamusi icon_smile.gif (z przerwa na pociagowa wycieczke z Wipsem na weekend do Wroclawia - bo on mial urodziny kolezanki i ja hihihi)
poza tym Oktawian juz poospowy, dzis byl w koncu na dworze a po weekendzie wraca do przedszkola...a ja czekam na Wiktora - wykluje sie czy nie icon_rolleyes.gif
dzis wogole byl lekarzowy dzien, bo dodatkowo Wiktor zaliczyl wizyte u alergologa (niestety pare dni u babci w towarzystwie brzoz dalo o sobie znac 13.gif ) oraz okuliste (bedzie okularnik kolejny 08.gif hihi)

Justin, weekend chyba pogodny byl co ? icon_smile.gif
Ania, super plywa z Grzeska sie robi icon_smile.gif Wi to daleeeko za nim - z reszta on wogole jakos niesportowy dzieki rodzicom icon_redface.gif icon_redface.gif

--------------------


justin
czw, 29 kwi 2010 - 22:23
weekend był świetny.

A sobotę w zoo trafilismy na karmienie uchatek. Cos fantastycznego. Uchatki przebijały piątke, machały jedna płetwa, bawiły sie piłką, robiły fikolki. Bardzo polecam. W ogole zoo w Opolu jest że tak powiem wypasione i polecam. spędziliśmy tam 6 godzin icon_smile.gif

W niedzielę Pielgrzymka koni tez była cudna. Piękne konie, bryczki, sam miód. icon_smile.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 29 kwi 2010 - 22:23
Post #58

weekend był świetny.

A sobotę w zoo trafilismy na karmienie uchatek. Cos fantastycznego. Uchatki przebijały piątke, machały jedna płetwa, bawiły sie piłką, robiły fikolki. Bardzo polecam. W ogole zoo w Opolu jest że tak powiem wypasione i polecam. spędziliśmy tam 6 godzin icon_smile.gif

W niedzielę Pielgrzymka koni tez była cudna. Piękne konie, bryczki, sam miód. icon_smile.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
aj80
pią, 30 kwi 2010 - 08:13
Patison to chyba niewesoła wiadomość z tymi okularami, a mojego młodego czeka leczenie ortodontyczne na kilka lat icon_sad.gif (głęboki zgryz), narazie wizyta za pół roku.

Justin to weekend się udal, my bardziej przyziemnie: w sobotę aquapark, w niedzielę urodziny kuzynki Grzesia i Kasi, ale dzieciaki zachwycone.
A co robicie na weekend majowy? my jedziemy do dziadków do Zielonej a w sobotę zabieramy Grzesia na bunkry do Międzyrzecza, mają być jakieś atrakcje dla dzieciaków.

Ten post edytował aj80 pon, 10 maj 2010 - 00:00
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post pią, 30 kwi 2010 - 08:13
Post #59

Patison to chyba niewesoła wiadomość z tymi okularami, a mojego młodego czeka leczenie ortodontyczne na kilka lat icon_sad.gif (głęboki zgryz), narazie wizyta za pół roku.

Justin to weekend się udal, my bardziej przyziemnie: w sobotę aquapark, w niedzielę urodziny kuzynki Grzesia i Kasi, ale dzieciaki zachwycone.
A co robicie na weekend majowy? my jedziemy do dziadków do Zielonej a w sobotę zabieramy Grzesia na bunkry do Międzyrzecza, mają być jakieś atrakcje dla dzieciaków.

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
Patison
pią, 30 kwi 2010 - 13:12
chwilowe lato mamy - jak cudnie icon_smile.gif
Oktis poki nie przedszkolny do wtorku zazywa powietrza ile sie da hihi - rano jestesmy dwie godziny i po spanku tez juz ze starszym bratem - i czemu pytam czemu na weekend ma sie popsuc???
my planow nie mamy, we Wro siedzimy, tesciowa ma przyjechac

Ania, boskie dzieciaki, nie moge uwierzyc patrzac na Grzesia ze taki lobuziak icon_wink.gif
a co do okularow - wcale sie nie zmartwilam, zadna tragedia jak dla mnie a i Wipek poki co mowi ze chetnie nosic bedzie - sie okaze icon_wink.gif
a co Grzesio ma ze zgryzem nie tak, ze az leczenie ortodontystyczne???

Justin, teraz w naszym Zoo fajnie jest nie icon_smile.gif
ja bylam zaraz po Swietach i teaz trafilismy na karmienie fok i sloni icon_smile.gif ba! nawet trafilam na na tym dziecincu dwie kozy sie kocily 03.gif

a to Oktawianek z sasiadeczka icon_wink.gif (Oktawian z limokiem pod okiem hehe)



tak sie nasze dzieci hustaja icon_wink.gif





Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pią, 30 kwi 2010 - 13:12
Post #60

chwilowe lato mamy - jak cudnie icon_smile.gif
Oktis poki nie przedszkolny do wtorku zazywa powietrza ile sie da hihi - rano jestesmy dwie godziny i po spanku tez juz ze starszym bratem - i czemu pytam czemu na weekend ma sie popsuc???
my planow nie mamy, we Wro siedzimy, tesciowa ma przyjechac

Ania, boskie dzieciaki, nie moge uwierzyc patrzac na Grzesia ze taki lobuziak icon_wink.gif
a co do okularow - wcale sie nie zmartwilam, zadna tragedia jak dla mnie a i Wipek poki co mowi ze chetnie nosic bedzie - sie okaze icon_wink.gif
a co Grzesio ma ze zgryzem nie tak, ze az leczenie ortodontystyczne???

Justin, teraz w naszym Zoo fajnie jest nie icon_smile.gif
ja bylam zaraz po Swietach i teaz trafilismy na karmienie fok i sloni icon_smile.gif ba! nawet trafilam na na tym dziecincu dwie kozy sie kocily 03.gif

a to Oktawianek z sasiadeczka icon_wink.gif (Oktawian z limokiem pod okiem hehe)



tak sie nasze dzieci hustaja icon_wink.gif







--------------------


> Wiosssssna na Kwietniakach 2004
Start new topic
Reply to this topic
15 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 11:08
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama