Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Test trzecioklasisty

> 
Meggi
śro, 06 maj 2009 - 19:51
Kasandra 1 błędu jest pewna na 100% w tym pytaniu:

20. SzczeniÄ™ta muszà otrzymaç szczepionk´ przeciwko chorobom
zakaênym. Do lecznicy pana Ojbolka jest cztery i pÃ³Π kilometra.
Tata zawiezie tam pi´ciopsiaczki samochodem, a potem
przywiezie je do domu. Jakiej dΠugoÊci drog´ pokonajà w obie
strony? Oblicz w pami´ci lub zapisz obliczenia w brudnopisie.
A. 9000 m
B. 1000 m
C. 4500 m

Wyszło jej B icon_wink.gif

Drugiego błędu nie pamietam już.

Ten post edytował Meggi śro, 06 maj 2009 - 19:51
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post śro, 06 maj 2009 - 19:51
Post #21

Kasandra 1 błędu jest pewna na 100% w tym pytaniu:

20. SzczeniÄ™ta muszà otrzymaç szczepionk´ przeciwko chorobom
zakaênym. Do lecznicy pana Ojbolka jest cztery i pÃ³Π kilometra.
Tata zawiezie tam pi´ciopsiaczki samochodem, a potem
przywiezie je do domu. Jakiej dΠugoÊci drog´ pokonajà w obie
strony? Oblicz w pami´ci lub zapisz obliczenia w brudnopisie.
A. 9000 m
B. 1000 m
C. 4500 m

Wyszło jej B icon_wink.gif

Drugiego błędu nie pamietam już.

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Elak
śro, 06 maj 2009 - 20:31
Gratulacje dla wszystkich dzieciaków z masą punktów 03.gif
Kww widzę, że Mania to pewnie najpilniejsza uczennica w klasie 06.gif
U nas jeszcze wyników brak 21.gif

Meggi fajna taka wycieczka dla dzieciaków, ale droga. Jak ta twoja córka uzbierała taką kasę? U nas wycieczki niestety tylko jednodniowe. Podobno dopiero od czwartej klasy dzieci mogą liczyć na wycieczkę z noclegiem, zobaczymy jak to będzie.
Elak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,531
Dołączył: sob, 02 paź 04 - 00:10
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,143




post śro, 06 maj 2009 - 20:31
Post #22

Gratulacje dla wszystkich dzieciaków z masą punktów 03.gif
Kww widzę, że Mania to pewnie najpilniejsza uczennica w klasie 06.gif
U nas jeszcze wyników brak 21.gif

Meggi fajna taka wycieczka dla dzieciaków, ale droga. Jak ta twoja córka uzbierała taką kasę? U nas wycieczki niestety tylko jednodniowe. Podobno dopiero od czwartej klasy dzieci mogą liczyć na wycieczkę z noclegiem, zobaczymy jak to będzie.

--------------------
Mama Juleczki, Michałka i Kornelka :)

Meggi
śro, 06 maj 2009 - 22:45
CYTAT(Elak @ Wed, 06 May 2009 - 19:31) *
Meggi fajna taka wycieczka dla dzieciaków, ale droga. Jak ta twoja córka uzbierała taką kasę? U nas wycieczki niestety tylko jednodniowe. Podobno dopiero od czwartej klasy dzieci mogą liczyć na wycieczkę z noclegiem, zobaczymy jak to będzie.



Od zawsze była oszczędna dziewczyną, grubszą kasę chowała do skarbonki i na głupoty nie wydawała, w przypadku gdy dostała np. 3zł od dziadka na loda to wydawała 1-2zł reszta do skarbonki icon_wink.gif
O wycieczce wiedziała od września, wiec było sporo czasu prawda? Nauczyła się zbierac dosłownie i wkońcu! każdy grosz, kasę jaką dostawała to od babci, dziadka i cioci, odkładała, a że po drodze były i Mikołajki i Świeta i i urodziny to okazji było sporo.
W sumie uzbierała 380zł sama resztę jej obiecałam dołozyć bo na poczet tej wycieczki zrezygnowała z organizacji urodzin dla kolezanek, no i w międzyczasie dorzuciła kase do mundurka harcerskiego.

Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post śro, 06 maj 2009 - 22:45
Post #23

CYTAT(Elak @ Wed, 06 May 2009 - 19:31) *
Meggi fajna taka wycieczka dla dzieciaków, ale droga. Jak ta twoja córka uzbierała taką kasę? U nas wycieczki niestety tylko jednodniowe. Podobno dopiero od czwartej klasy dzieci mogą liczyć na wycieczkę z noclegiem, zobaczymy jak to będzie.



Od zawsze była oszczędna dziewczyną, grubszą kasę chowała do skarbonki i na głupoty nie wydawała, w przypadku gdy dostała np. 3zł od dziadka na loda to wydawała 1-2zł reszta do skarbonki icon_wink.gif
O wycieczce wiedziała od września, wiec było sporo czasu prawda? Nauczyła się zbierac dosłownie i wkońcu! każdy grosz, kasę jaką dostawała to od babci, dziadka i cioci, odkładała, a że po drodze były i Mikołajki i Świeta i i urodziny to okazji było sporo.
W sumie uzbierała 380zł sama resztę jej obiecałam dołozyć bo na poczet tej wycieczki zrezygnowała z organizacji urodzin dla kolezanek, no i w międzyczasie dorzuciła kase do mundurka harcerskiego.



--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



basiau
śro, 06 maj 2009 - 22:51
Meggi, to prawda, że nas Toruń nie za bałdzo, generalnie chodzi o to, że to za dużo pokiwać palcem w bucie by trzeba było, żeby dzieciaki gdzieś na jakąś dłuższą wycieczkę miały pojechać. Co do kosztów to rzeczywiście sporo, ale jak wiedzieliście już od początku roku że będzie wyjazd, to można było przyoszczędzić. Jestem pełna podziwu dla Kasandry icon_smile.gif .
basiau


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,114
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 14:45
Nr użytkownika: 296




post śro, 06 maj 2009 - 22:51
Post #24

Meggi, to prawda, że nas Toruń nie za bałdzo, generalnie chodzi o to, że to za dużo pokiwać palcem w bucie by trzeba było, żeby dzieciaki gdzieś na jakąś dłuższą wycieczkę miały pojechać. Co do kosztów to rzeczywiście sporo, ale jak wiedzieliście już od początku roku że będzie wyjazd, to można było przyoszczędzić. Jestem pełna podziwu dla Kasandry icon_smile.gif .

--------------------
Wielu ludzi mówi za cicho o rzeczach ważnych,
za głośno o banalnych, zbyt wiele o innych,
za rzadko ze sobą i o wiele za często bez namysłu.
Politea
czw, 07 maj 2009 - 14:06
Też się pochwalę, Karolina dzisiaj dostała wyniki 40/40 icon_biggrin.gif . Jestem w szoku , bo raczej średnio się przykłada do nauki, a zaległości ogólnie klasa ma duże (pani preferuje występy artystyczne zamiast matmy i polaka). A w przyszłym tygodniu będą wyniki z angielskiego...
Politea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 565
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 21:28
SkÄ…d: Olesin prawie
Nr użytkownika: 154

GG:


post czw, 07 maj 2009 - 14:06
Post #25

Też się pochwalę, Karolina dzisiaj dostała wyniki 40/40 icon_biggrin.gif . Jestem w szoku , bo raczej średnio się przykłada do nauki, a zaległości ogólnie klasa ma duże (pani preferuje występy artystyczne zamiast matmy i polaka). A w przyszłym tygodniu będą wyniki z angielskiego...

--------------------




--
Pozdrawiam,
Politea
Silije
czw, 07 maj 2009 - 15:08
Gratulacje!
U nas wyniki będą dopiero w przyszłym tygodniu.
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post czw, 07 maj 2009 - 15:08
Post #26

Gratulacje!
U nas wyniki będą dopiero w przyszłym tygodniu.

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
anax
czw, 07 maj 2009 - 15:20
No to piękny wynik politea
Ja wczoraj na zebraniu sie dowiedziałam że Szymka też spotka test po 18 maja i to dwa dni.pierwszy dzień z polaka a drugi matematyka.Pani powiedziała żeby się przyłozyli bo to będzie decydowało co napisze na ocenie opisowej na świadectwie.
anax


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,979
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 09:59
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 433

GG:


post czw, 07 maj 2009 - 15:20
Post #27

No to piękny wynik politea
Ja wczoraj na zebraniu sie dowiedziałam że Szymka też spotka test po 18 maja i to dwa dni.pierwszy dzień z polaka a drugi matematyka.Pani powiedziała żeby się przyłozyli bo to będzie decydowało co napisze na ocenie opisowej na świadectwie.

--------------------


Silije
wto, 19 maj 2009 - 21:09
Wyniki przyszły dzisiaj, Julka ma 38/40 - oczywiście błędy rachunkowe!
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
SkÄ…d: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post wto, 19 maj 2009 - 21:09
Post #28

Wyniki przyszły dzisiaj, Julka ma 38/40 - oczywiście błędy rachunkowe!

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
Meggi
wto, 19 maj 2009 - 22:20
CYTAT(Silije @ Tue, 19 May 2009 - 20:09) *
Wyniki przyszły dzisiaj, Julka ma 38/40 - oczywiście błędy rachunkowe!



No to wielkie Gratulacje, z chorobą, wysoka gorączką z okrojonym czasem na pisanie to wynik świetny!

Nasze testy juz są w szkole od zesżłego tygodnia, kiedy nasza klasa na wycieczce sie bawiła, a teraz Pani która ma nad nimi pieczę od poniedziałku w szkole nie była icon_sad.gif echh czyli nadal czekamy.
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post wto, 19 maj 2009 - 22:20
Post #29

CYTAT(Silije @ Tue, 19 May 2009 - 20:09) *
Wyniki przyszły dzisiaj, Julka ma 38/40 - oczywiście błędy rachunkowe!



No to wielkie Gratulacje, z chorobą, wysoka gorączką z okrojonym czasem na pisanie to wynik świetny!

Nasze testy juz są w szkole od zesżłego tygodnia, kiedy nasza klasa na wycieczce sie bawiła, a teraz Pani która ma nad nimi pieczę od poniedziałku w szkole nie była icon_sad.gif echh czyli nadal czekamy.

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



> Test trzecioklasisty
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 19:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama