Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
8 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Mamuśki `86 zapraszamy :D

> 
didi_o
nie, 18 paź 2009 - 01:10
czesc kobietki !
Czy znajda sie wsrod nas mamusie z rocznika 1986? icon_biggrin.gif
didi_o


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 78
Dołączył: nie, 11 paź 09 - 22:21
Nr użytkownika: 29,520




post nie, 18 paź 2009 - 01:10
Post #1

czesc kobietki !
Czy znajda sie wsrod nas mamusie z rocznika 1986? icon_biggrin.gif

--------------------


Naz
nie, 18 paź 2009 - 12:49
SiÄ™ dopisujÄ™ i czekam na resztÄ™ icon_wink.gif
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post nie, 18 paź 2009 - 12:49
Post #2

SiÄ™ dopisujÄ™ i czekam na resztÄ™ icon_wink.gif

--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
naples
wto, 10 lis 2009 - 15:29
Ja tez ten rocznik, ale poki co jeszcze nie mamusia icon_smile.gif
naples


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,203
Dołączył: wto, 03 cze 08 - 14:53
Nr użytkownika: 20,141




post wto, 10 lis 2009 - 15:29
Post #3

Ja tez ten rocznik, ale poki co jeszcze nie mamusia icon_smile.gif

--------------------
-Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie...
Auguste Bekannte

-Ludzie, którzy nie mają własnego życia, zawsze muszą wściubiać nos w cudze...
-Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane...

Carlos Ruíz Zafón
Naz
wto, 10 lis 2009 - 18:32
No to jest już nas trzy icon_wink.gif
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post wto, 10 lis 2009 - 18:32
Post #4

No to jest już nas trzy icon_wink.gif

--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
~*SaaRaa*~
nie, 15 lis 2009 - 00:08
wpadam po sasiedzku z rocznika 85 icon_biggrin.gif chcialam sprawdzic jak didi idzie rozkrecanie nowego watku ;D

Ten post edytował ~*SaaRaa*~ nie, 15 lis 2009 - 00:08
~*SaaRaa*~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,113
Dołączył: pon, 20 lis 06 - 14:28
Nr użytkownika: 8,583




post nie, 15 lis 2009 - 00:08
Post #5

wpadam po sasiedzku z rocznika 85 icon_biggrin.gif chcialam sprawdzic jak didi idzie rozkrecanie nowego watku ;D

--------------------

Klaudia :*
Naz
nie, 15 lis 2009 - 23:17
didi pewnie i by rozkręciła, ale mało lasek się odzywa icon_wink.gif
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post nie, 15 lis 2009 - 23:17
Post #6

didi pewnie i by rozkręciła, ale mało lasek się odzywa icon_wink.gif

--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
didi_o
pon, 16 lis 2009 - 19:55
ja tez malo sie ostatnio odzywam- za co przepraszam. Ale nie mam u siebie na wiosce neta...i korzystam tylko jak u SaaRy jestem icon_sad.gif
Mam nadzieje,ze niebawem poukladam swoje sprawy i przeprowadze sie do bardziej cywilizowanego miejsca,gdzie bedzie net icon_biggrin.gif

banshee dobrze widze,ze masz 3 dzieciaczków ? icon_biggrin.gif Jak dajesz rade ? ja mam 2 i czesem wymiękam icon_wink.gif
didi_o


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 78
Dołączył: nie, 11 paź 09 - 22:21
Nr użytkownika: 29,520




post pon, 16 lis 2009 - 19:55
Post #7

ja tez malo sie ostatnio odzywam- za co przepraszam. Ale nie mam u siebie na wiosce neta...i korzystam tylko jak u SaaRy jestem icon_sad.gif
Mam nadzieje,ze niebawem poukladam swoje sprawy i przeprowadze sie do bardziej cywilizowanego miejsca,gdzie bedzie net icon_biggrin.gif

banshee dobrze widze,ze masz 3 dzieciaczków ? icon_biggrin.gif Jak dajesz rade ? ja mam 2 i czesem wymiękam icon_wink.gif

--------------------


Naz
wto, 17 lis 2009 - 00:29
Jakoś daję icon_wink.gif gdybym napisała, że idzie mi to z łatwością to bym skłamała. Rzadko, bo rzadko, ale zdarza mi się mieć gorsze dni.
Z trójką maluchów jest naprawdę głośno...i strasznie nudno icon_rolleyes.gif
Jeden dzień podobny do drugiego. Wszystko hurtowo. Ubieranie, karmienie. Do tego każdy z chłopaków chciałby mieć mamę na wyłączność, a zorganizowanie zabawy wspólnej dla całej trójki jest raczej niemożliwe. Najpierw muszę się zająć jednym, dopiero potem drugim, cały czas zabawiając najmłodszego. I co dzień obiecuję sobie, że więcej czasu im poświecę, tymczasem mam ful prania, sprzątania i innych obowiązków
Niedawno przechodziłam bunt dwulatka. Teraz bunt dopadł mojego czterolatka. Do tego Eryk ma lęk separacyjny i stale tylko u mamy na rączkach siedzi. Przez co cierpią starsi, szczególnie Oskar.

Strasznie tęsknie do pracy, do ludzi.
Mimo wsio dobrze mi icon_wink.gif Gdybym tak jeszcze raz w tygodniu mogła choć pół godziny (a najlepiej godzinę) poświęcić tylko sobie, dla urody byłoby całkiem gut.

Edit: Oby szybko się te Twoje sprawy pomyślnie poukładały icon_wink.gif
A jak tam Twoje dzieci? Dużego masz już syna, ja już się nie mogę doczekać kiedy moje będą "dorosłe", więcej rzeczy będzie można z nimi robić icon_smile.gif

Ten post edytował banshee wto, 17 lis 2009 - 00:31
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post wto, 17 lis 2009 - 00:29
Post #8

Jakoś daję icon_wink.gif gdybym napisała, że idzie mi to z łatwością to bym skłamała. Rzadko, bo rzadko, ale zdarza mi się mieć gorsze dni.
Z trójką maluchów jest naprawdę głośno...i strasznie nudno icon_rolleyes.gif
Jeden dzień podobny do drugiego. Wszystko hurtowo. Ubieranie, karmienie. Do tego każdy z chłopaków chciałby mieć mamę na wyłączność, a zorganizowanie zabawy wspólnej dla całej trójki jest raczej niemożliwe. Najpierw muszę się zająć jednym, dopiero potem drugim, cały czas zabawiając najmłodszego. I co dzień obiecuję sobie, że więcej czasu im poświecę, tymczasem mam ful prania, sprzątania i innych obowiązków
Niedawno przechodziłam bunt dwulatka. Teraz bunt dopadł mojego czterolatka. Do tego Eryk ma lęk separacyjny i stale tylko u mamy na rączkach siedzi. Przez co cierpią starsi, szczególnie Oskar.

Strasznie tęsknie do pracy, do ludzi.
Mimo wsio dobrze mi icon_wink.gif Gdybym tak jeszcze raz w tygodniu mogła choć pół godziny (a najlepiej godzinę) poświęcić tylko sobie, dla urody byłoby całkiem gut.

Edit: Oby szybko się te Twoje sprawy pomyślnie poukładały icon_wink.gif
A jak tam Twoje dzieci? Dużego masz już syna, ja już się nie mogę doczekać kiedy moje będą "dorosłe", więcej rzeczy będzie można z nimi robić icon_smile.gif

--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
Ma.
wto, 17 lis 2009 - 11:27
Ja co prawda 88 ale moze moglabym sie dolaczyc do dyskusji?

Banshee, ale ktory syn didi)o taki dorosy? przeciez Twoj Joachim jest starszy icon_smile.gif

Ten post edytował *magdalenka* wto, 17 lis 2009 - 11:27
Ma.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,238
Dołączył: śro, 11 lut 09 - 14:44
SkÄ…d: swietokrzyskie
Nr użytkownika: 25,402

GG:


post wto, 17 lis 2009 - 11:27
Post #9

Ja co prawda 88 ale moze moglabym sie dolaczyc do dyskusji?

Banshee, ale ktory syn didi)o taki dorosy? przeciez Twoj Joachim jest starszy icon_smile.gif
didi_o
wto, 17 lis 2009 - 14:15
magdalenka zapraszamy icon_smile.gif

Moj Adas ma 7 lat ! fakt,juz dorosły z niego chłopak..ale czasami zachowuje sie jak małe dziecko.
banshee oj ile ja bym dała,zeby miec w tygodniu troche czasu dla siebie. Nie dosc,ze dzieciaczki mam, to jeszcze dojezdzam codziennie na praktyki do innego miasta... schodzi mu z tym duzo czasu,ale co poradzic. Niebawem bede rozgladała sie za nowym lokum, bo codzienne dojazdy (ponad 1h w jedna strone) + 2letnie dziecko przy boku i 7latek w szkole...do tego dom i obowiazki - tragedia. Tym bardziej,ze tatus sie ulotnił.
Mam nadzieje,ze niebawem uda mi sie wszytskie sprawy poukladac i bede zyła jak czlowiek icon_smile.gif
didi_o


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 78
Dołączył: nie, 11 paź 09 - 22:21
Nr użytkownika: 29,520




post wto, 17 lis 2009 - 14:15
Post #10

magdalenka zapraszamy icon_smile.gif

Moj Adas ma 7 lat ! fakt,juz dorosły z niego chłopak..ale czasami zachowuje sie jak małe dziecko.
banshee oj ile ja bym dała,zeby miec w tygodniu troche czasu dla siebie. Nie dosc,ze dzieciaczki mam, to jeszcze dojezdzam codziennie na praktyki do innego miasta... schodzi mu z tym duzo czasu,ale co poradzic. Niebawem bede rozgladała sie za nowym lokum, bo codzienne dojazdy (ponad 1h w jedna strone) + 2letnie dziecko przy boku i 7latek w szkole...do tego dom i obowiazki - tragedia. Tym bardziej,ze tatus sie ulotnił.
Mam nadzieje,ze niebawem uda mi sie wszytskie sprawy poukladac i bede zyła jak czlowiek icon_smile.gif

--------------------


Ma.
śro, 18 lis 2009 - 08:12
He, ale jestem gapa...przygladalam sie suwaczkom i nie zauwazylam, ze Adas ma juz 7lat.
Didi, nie martw sie...czasem lepiej dzieci wychowywac samemu, meczyc sie...ale miec spokoj psychiczny niz zyc w ciaglych nerwach. Ja tez sama wychowuje synka, tzn nie sama...pomaga mi duzo osob, ale nie ta ktora powinna...nie jego ojciec.
Ale powiem Ci zupelnie szczerze, ze jestem z tego powodu szczesliwa, bo mam spokoj. Dopkoki on byl w naszym zyciu, nie bylo spokoju....teraz mam psychiczny luz. Pracuje, studiuje, mam przyjciol.... Na szczescie mam cudowna mame ktoea baarzo mi pomaga i dzieki niej mam to czego Wam kochane kobiety tak brakuje, mam kilka chwil dla siebie samej...

Didi, ja nie watpie w to, ze dasz rade, i wierze w to ze wszystko sie Tobie i Twoim dzieciaczkom pouklada, ja trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

pozdrawiam
Ma.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,238
Dołączył: śro, 11 lut 09 - 14:44
SkÄ…d: swietokrzyskie
Nr użytkownika: 25,402

GG:


post śro, 18 lis 2009 - 08:12
Post #11

He, ale jestem gapa...przygladalam sie suwaczkom i nie zauwazylam, ze Adas ma juz 7lat.
Didi, nie martw sie...czasem lepiej dzieci wychowywac samemu, meczyc sie...ale miec spokoj psychiczny niz zyc w ciaglych nerwach. Ja tez sama wychowuje synka, tzn nie sama...pomaga mi duzo osob, ale nie ta ktora powinna...nie jego ojciec.
Ale powiem Ci zupelnie szczerze, ze jestem z tego powodu szczesliwa, bo mam spokoj. Dopkoki on byl w naszym zyciu, nie bylo spokoju....teraz mam psychiczny luz. Pracuje, studiuje, mam przyjciol.... Na szczescie mam cudowna mame ktoea baarzo mi pomaga i dzieki niej mam to czego Wam kochane kobiety tak brakuje, mam kilka chwil dla siebie samej...

Didi, ja nie watpie w to, ze dasz rade, i wierze w to ze wszystko sie Tobie i Twoim dzieciaczkom pouklada, ja trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

pozdrawiam
didi_o
czw, 19 lis 2009 - 22:27
magdalenka dzieki za odpowiedz!
my kobiety zawsze damy sobie rade ! icon_smile.gif nawet same. Jestem tego zdania icon_smile.gif

dzis krotko, bo musze uciekac na pociag do domku. Trzymajcie sie!
didi_o


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 78
Dołączył: nie, 11 paź 09 - 22:21
Nr użytkownika: 29,520




post czw, 19 lis 2009 - 22:27
Post #12

magdalenka dzieki za odpowiedz!
my kobiety zawsze damy sobie rade ! icon_smile.gif nawet same. Jestem tego zdania icon_smile.gif

dzis krotko, bo musze uciekac na pociag do domku. Trzymajcie sie!

--------------------


didi_o
sob, 21 lis 2009 - 00:06
ale cisza..
didi_o


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 78
Dołączył: nie, 11 paź 09 - 22:21
Nr użytkownika: 29,520




post sob, 21 lis 2009 - 00:06
Post #13

ale cisza..

--------------------


Ma.
pon, 23 lis 2009 - 10:40
ja mam kompletny dolek, narazie nie ma co na mnie liczyc, w sensie, ze chwilowo udzielac sie nie bede. ale wroce. Trzymajcie sie
Ma.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,238
Dołączył: śro, 11 lut 09 - 14:44
SkÄ…d: swietokrzyskie
Nr użytkownika: 25,402

GG:


post pon, 23 lis 2009 - 10:40
Post #14

ja mam kompletny dolek, narazie nie ma co na mnie liczyc, w sensie, ze chwilowo udzielac sie nie bede. ale wroce. Trzymajcie sie
edziola
wto, 24 lis 2009 - 11:30
czesc podczytalam was troszke i dolacze do waku

otoz ja mam wspanialaego meza ktory mi pomaga i oczywiscie moja mam zabiera corke do siebie dosc czesto takze mam chwile dla siebie ale niedlugo to sie skonczy jak sie synus urodzi wiemz ze moge liczyc na wsparcie meza i nadal jesli bede potrzebowala chwile dla siebie maz zajmie sie dziecmi a ja odsapne uwazam ze partner zyciowy jest bardzo potrzebny ale tylko taki prawdziwy bo jesli sa awantury itp to nie ma sensu sie meczyc
edziola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 789
Dołączył: sob, 17 paź 09 - 14:13
SkÄ…d: lubin
Nr użytkownika: 29,620




post wto, 24 lis 2009 - 11:30
Post #15

czesc podczytalam was troszke i dolacze do waku

otoz ja mam wspanialaego meza ktory mi pomaga i oczywiscie moja mam zabiera corke do siebie dosc czesto takze mam chwile dla siebie ale niedlugo to sie skonczy jak sie synus urodzi wiemz ze moge liczyc na wsparcie meza i nadal jesli bede potrzebowala chwile dla siebie maz zajmie sie dziecmi a ja odsapne uwazam ze partner zyciowy jest bardzo potrzebny ale tylko taki prawdziwy bo jesli sa awantury itp to nie ma sensu sie meczyc

--------------------
Ma?a ksi??niczka mamusi :*

[color=#00BFFF]I nasz wyczekiwany ksi??e :*

3 MIESI?CE I PIERWSZY Z?BEK

W ?yciu nie ma GAME OVER jest tylko NEXT LEVEL
Naz
wto, 24 lis 2009 - 21:06
edziola, święte słowa niestety bywa różnie, ja również mam wspaniałego męża, bo mi pomaga jak może, bo rodzinę utrzymuje, kiedy ja na wychowawczym siedzę, ale jak go trzaśnie, to jest koszmar, zupełnie nie panuje nad emocjami, są wyzwiska, awantury itp, a najbardziej to się na dzieciach odbija
ja właśnie czasem mam tak, że marzę o tym, żeby zostać sama z dziećmi, no, ale...icon_rolleyes.gif dla chłopców zawsze ważniejszy będzie tata

za dużo czasu na pisanie nie mam ostatnio, małż podjął drugą pracę (chcemy samochód kupić) i od rana do godziny 18-tej siedzę sama w domu, potem jak wraca to pada, i tak mam roboty pełno...

niedługo idę się dowiedzieć jakie są wymagania dotyczące przyjmowania słuchaczy na kierunek ratownik medyczny, zaczynam powoli wariować w domu, muszę do ludzi wyjść, a poza tym do szkoły tęsknie strasznie

magdalena, trzymaj siÄ™!
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post wto, 24 lis 2009 - 21:06
Post #16

edziola, święte słowa niestety bywa różnie, ja również mam wspaniałego męża, bo mi pomaga jak może, bo rodzinę utrzymuje, kiedy ja na wychowawczym siedzę, ale jak go trzaśnie, to jest koszmar, zupełnie nie panuje nad emocjami, są wyzwiska, awantury itp, a najbardziej to się na dzieciach odbija
ja właśnie czasem mam tak, że marzę o tym, żeby zostać sama z dziećmi, no, ale...icon_rolleyes.gif dla chłopców zawsze ważniejszy będzie tata

za dużo czasu na pisanie nie mam ostatnio, małż podjął drugą pracę (chcemy samochód kupić) i od rana do godziny 18-tej siedzę sama w domu, potem jak wraca to pada, i tak mam roboty pełno...

niedługo idę się dowiedzieć jakie są wymagania dotyczące przyjmowania słuchaczy na kierunek ratownik medyczny, zaczynam powoli wariować w domu, muszę do ludzi wyjść, a poza tym do szkoły tęsknie strasznie

magdalena, trzymaj siÄ™!

--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
Ma.
śro, 25 lis 2009 - 17:01
Banshee, wiem co to wyzwiska ze strony bliskiej osoby, pozwalalam na to zdecydowanie za dlugo...teraz jestem sama, wolna, niezalezna i co najwazniejsze dla mnie...SPOKOJNA.
spokojnie zasypiam, a nie z lekiem, ze zostane znowu nad ranem ze snu wyrwana, bo komus znowu sie cos uroi...
Powiem , wiecej...kocham moje dziecko, ale z doswiadczenia wiem, ze nie mozna dla dziecka tkwic w toksycznym zwiazku ktory niszczy, wypala i powoli zabija od srodka.
A wiele jest takich zwiazkow...dzis przeczytalam artykul ktory mnie powalil, na interii...sypiajac z katem czy jakos tak...Tak by wygladala za pewne moje zycie za kilka lat gdybym nie odeszla, nie uciela, nie powiedziala dosc....I jestem z siebie samej mega dumna, ze na taki krok sie zdecydowalam...

Natomiast co do wolnego czasu, ja chodze do szkoly....imimo ze siedze tam co drugi weekend, caluskie dni to musze przyznac, ze jest to dla mnie cenna odskaocznia od szrego, zwyklego dnia.
Ma.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,238
Dołączył: śro, 11 lut 09 - 14:44
SkÄ…d: swietokrzyskie
Nr użytkownika: 25,402

GG:


post śro, 25 lis 2009 - 17:01
Post #17

Banshee, wiem co to wyzwiska ze strony bliskiej osoby, pozwalalam na to zdecydowanie za dlugo...teraz jestem sama, wolna, niezalezna i co najwazniejsze dla mnie...SPOKOJNA.
spokojnie zasypiam, a nie z lekiem, ze zostane znowu nad ranem ze snu wyrwana, bo komus znowu sie cos uroi...
Powiem , wiecej...kocham moje dziecko, ale z doswiadczenia wiem, ze nie mozna dla dziecka tkwic w toksycznym zwiazku ktory niszczy, wypala i powoli zabija od srodka.
A wiele jest takich zwiazkow...dzis przeczytalam artykul ktory mnie powalil, na interii...sypiajac z katem czy jakos tak...Tak by wygladala za pewne moje zycie za kilka lat gdybym nie odeszla, nie uciela, nie powiedziala dosc....I jestem z siebie samej mega dumna, ze na taki krok sie zdecydowalam...

Natomiast co do wolnego czasu, ja chodze do szkoly....imimo ze siedze tam co drugi weekend, caluskie dni to musze przyznac, ze jest to dla mnie cenna odskaocznia od szrego, zwyklego dnia.
gunia86
piÄ…, 19 lut 2010 - 15:11
kiedyś szukałam 86 i nie było, a teraz patrzę i jet, więc i ja się przywitam choć tutaj ostatnio widać pusto icon_smile.gif
gunia86


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 728
Dołączył: śro, 21 sty 09 - 09:55
SkÄ…d: Wlkp :)
Nr użytkownika: 24,879




post piÄ…, 19 lut 2010 - 15:11
Post #18

kiedyś szukałam 86 i nie było, a teraz patrzę i jet, więc i ja się przywitam choć tutaj ostatnio widać pusto icon_smile.gif

--------------------
Razem od 30.08.2003r. i Na Zawsze!! :*




https://www.facebook.com/dudkowska
agrescik
piÄ…, 19 lut 2010 - 15:14
Los Agrestos dopisuje sie do rocznika '86 icon_smile.gif
agrescik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 167
Dołączył: śro, 11 lut 09 - 12:55
SkÄ…d: Pleszew
Nr użytkownika: 25,400

GG:


post piÄ…, 19 lut 2010 - 15:14
Post #19

Los Agrestos dopisuje sie do rocznika '86 icon_smile.gif

--------------------
kocham Ci? syneczku

zdob?d? si? na zwyk?y gest,odnajd? rado?? zwyk?ych chwil..


https://www.suwaczki.com/tickers/ug379vvj2z3u1q13.png
gunia86
piÄ…, 19 lut 2010 - 15:28
to może nasz rocznik się rozrusza icon_smile.gif

Agrescik czy dobrze kojarzę, że pojawiłaś się kiedyś na kwietniówkach 2009? icon_smile.gif

Ten post edytował gunia86 pią, 19 lut 2010 - 15:32
gunia86


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 728
Dołączył: śro, 21 sty 09 - 09:55
SkÄ…d: Wlkp :)
Nr użytkownika: 24,879




post piÄ…, 19 lut 2010 - 15:28
Post #20

to może nasz rocznik się rozrusza icon_smile.gif

Agrescik czy dobrze kojarzę, że pojawiłaś się kiedyś na kwietniówkach 2009? icon_smile.gif

--------------------
Razem od 30.08.2003r. i Na Zawsze!! :*




https://www.facebook.com/dudkowska
> MamuÅ›ki `86 zapraszamy :D
Start new topic
Reply to this topic
8 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 22:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama