Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Grudzień..

> 
Agusia
pon, 07 kwi 2003 - 12:03
Moja córeczka urodziła się 17-12-1998r.Moze znajdzie sie jakiś bombel z podobną datą??? icon_wink.gif
Agusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 22
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:38
Skąd: Słupsk
Nr użytkownika: 385




post pon, 07 kwi 2003 - 12:03
Post #1

Moja córeczka urodziła się 17-12-1998r.Moze znajdzie sie jakiś bombel z podobną datą??? icon_wink.gif

--------------------
Aga...
ANKA
czw, 10 kwi 2003 - 21:21
moja córa z listopada wprawdzie ale widzę że wiele mam 4 latków tu nie ma. Do przedszkola nie chodzi z powodu młodszej córeczki, chodzi za to na angielski od paru miesięcy. wzrost ok 110 cm waga 17 kg nózka 27 rozmiar. Z czytaniem jeszcze kiepsko chociaż przeliterować potrafi prawie każde słowo, czyta jedynie krótkie slowa.Angielski chłonie super.
zamierzam kupić rower może możesz coś polecić jaki i na co zwrócić uwagę i jaki rozmiar.

Pochwal się swoją pociechą icon_smile.gif
Ania
ANKA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 186
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 21:56
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 479




post czw, 10 kwi 2003 - 21:21
Post #2

moja córa z listopada wprawdzie ale widzę że wiele mam 4 latków tu nie ma. Do przedszkola nie chodzi z powodu młodszej córeczki, chodzi za to na angielski od paru miesięcy. wzrost ok 110 cm waga 17 kg nózka 27 rozmiar. Z czytaniem jeszcze kiepsko chociaż przeliterować potrafi prawie każde słowo, czyta jedynie krótkie slowa.Angielski chłonie super.
zamierzam kupić rower może możesz coś polecić jaki i na co zwrócić uwagę i jaki rozmiar.

Pochwal się swoją pociechą icon_smile.gif
Ania

--------------------
MAMA NATKI I PATKI
user posted image
Agusia
wto, 15 kwi 2003 - 10:00
icon_lol.gif Moja Oliwka ma teraz dokładnie 4 lata i 4-miesiące.Również angielski łatwo jej przychodzi do pamięci-dużo nawet umie powiedzieć,śpiewa piosenki itd.Podobnie do Twojej uczęszcza do przedszkola-dobrze się tam czuje,choć walczyłam o to 3-bite miesiące!!Wzrost podobnie-ubrania kupuję jej na 128-134cm,waga 18kg,a bucik 29.To są wymiary mojej Oliwki,do tego nie omieszkam dodać,że jest straszną rozrabiarą... icon_wink.gif Pozdrawiam Was serdecznie icon_biggrin.gif
Agusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 22
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:38
Skąd: Słupsk
Nr użytkownika: 385




post wto, 15 kwi 2003 - 10:00
Post #3

icon_lol.gif Moja Oliwka ma teraz dokładnie 4 lata i 4-miesiące.Również angielski łatwo jej przychodzi do pamięci-dużo nawet umie powiedzieć,śpiewa piosenki itd.Podobnie do Twojej uczęszcza do przedszkola-dobrze się tam czuje,choć walczyłam o to 3-bite miesiące!!Wzrost podobnie-ubrania kupuję jej na 128-134cm,waga 18kg,a bucik 29.To są wymiary mojej Oliwki,do tego nie omieszkam dodać,że jest straszną rozrabiarą... icon_wink.gif Pozdrawiam Was serdecznie icon_biggrin.gif

--------------------
Aga...
eDorka
pią, 25 kwi 2003 - 08:51
Wojtek urodził się 12-12-1998 icon_smile.gif Prawie razem icon_smile.gif
Jest raczej drobny (jak tak czytam wasze "wymiary". Ma 105 cm, waży zaledwie 15 kg, nóżka 27. Jest wcześniakiem (miesiąc przed terminem), ale w swojej grupie przedszkolnej nie jest najmniejszy.
Niechętnie uczy sie nowych piosenek, wierszy (chyba że ma motywacje...). Za to potrafi już pisac i czytać - jeszcze nie płynnie, ale czyta nawet dłuższe wyrazy. Nikt z nim nigdy nie pracował nad tym, robi to z własnej ciekawości i chęci. Taki samouk.
Jest okropnym rozrabiaką, średnio 2 razy w tygodniu odbierając go z przedszkola wyglądam tak : icon_redface.gif . Jest indywidualista chodzącym własnymi drogami, lubi dyrygować innymi, nie cierpi sprzeciwu. Właśnie nauczył się jeździć na 2 kółkach na rowerze - nogi całe w siniakach icon_sad.gif .
Strasznie interesuje się światem, techniką. Komputer obsługuje w sposób naturalny (nawet potrafi w pewnych grach uruchomic opcje, o których ja nie mam pojęcia icon_redface.gif ).
Mogłabym długo pisać icon_smile.gif
eDorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 155
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 16:39
Nr użytkownika: 624




post pią, 25 kwi 2003 - 08:51
Post #4

Wojtek urodził się 12-12-1998 icon_smile.gif Prawie razem icon_smile.gif
Jest raczej drobny (jak tak czytam wasze "wymiary". Ma 105 cm, waży zaledwie 15 kg, nóżka 27. Jest wcześniakiem (miesiąc przed terminem), ale w swojej grupie przedszkolnej nie jest najmniejszy.
Niechętnie uczy sie nowych piosenek, wierszy (chyba że ma motywacje...). Za to potrafi już pisac i czytać - jeszcze nie płynnie, ale czyta nawet dłuższe wyrazy. Nikt z nim nigdy nie pracował nad tym, robi to z własnej ciekawości i chęci. Taki samouk.
Jest okropnym rozrabiaką, średnio 2 razy w tygodniu odbierając go z przedszkola wyglądam tak : icon_redface.gif . Jest indywidualista chodzącym własnymi drogami, lubi dyrygować innymi, nie cierpi sprzeciwu. Właśnie nauczył się jeździć na 2 kółkach na rowerze - nogi całe w siniakach icon_sad.gif .
Strasznie interesuje się światem, techniką. Komputer obsługuje w sposób naturalny (nawet potrafi w pewnych grach uruchomic opcje, o których ja nie mam pojęcia icon_redface.gif ).
Mogłabym długo pisać icon_smile.gif

--------------------
eDorka
śro, 07 maj 2003 - 10:26
Czy waszym dzieciom buzia tez się nie zamyka? Nawet podczas usypiania? Ja chyba zwariuję od tej ciągłej paplaniny icon_eek.gif
eDorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 155
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 16:39
Nr użytkownika: 624




post śro, 07 maj 2003 - 10:26
Post #5

Czy waszym dzieciom buzia tez się nie zamyka? Nawet podczas usypiania? Ja chyba zwariuję od tej ciągłej paplaniny icon_eek.gif

--------------------
Agusia
czw, 15 maj 2003 - 10:10
icon_eek.gif Czasami mam podobnie do Was dosyć nie zamykającej się buziulki mojej córki!!Ale cóż to chyba nawet i dobrze,że dziecko chętnie rozmawia z nami rodzicami!!!Owszem czasami jest to u kresu granic wytrzymałości,aczkolwiek raczej podoba mi się to :wink:Bo co byłoby bez dzieci??? icon_wink.gif
Agusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 22
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:38
Skąd: Słupsk
Nr użytkownika: 385




post czw, 15 maj 2003 - 10:10
Post #6

icon_eek.gif Czasami mam podobnie do Was dosyć nie zamykającej się buziulki mojej córki!!Ale cóż to chyba nawet i dobrze,że dziecko chętnie rozmawia z nami rodzicami!!!Owszem czasami jest to u kresu granic wytrzymałości,aczkolwiek raczej podoba mi się to :wink:Bo co byłoby bez dzieci??? icon_wink.gif

--------------------
Aga...
MOKOO

Go??







post śro, 21 maj 2003 - 20:36
Post #7

Hejka mój mały urodził sie 06,12, czyli w mikołaja.Ma 110 cm waga 18,5 nr buta 30.Jest strasznie wygadany, chętnie chodzi do przedszkola.I jest taki pyskaty.
eDorka
wto, 10 cze 2003 - 11:36
Ostatnio oprócz paplaniny mam jeszcze zmienna osobowość - zmienia sie kilka razy w ciągu dnia. Raz jest Prosiaczkiem, raz Kreskiem, Piotrusiem Panem itd. Czy to sie kiedys skończy? Jestem juz zmęczona tym. Jak sobie z tym radzicie?
eDorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 155
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 16:39
Nr użytkownika: 624




post wto, 10 cze 2003 - 11:36
Post #8

Ostatnio oprócz paplaniny mam jeszcze zmienna osobowość - zmienia sie kilka razy w ciągu dnia. Raz jest Prosiaczkiem, raz Kreskiem, Piotrusiem Panem itd. Czy to sie kiedys skończy? Jestem juz zmęczona tym. Jak sobie z tym radzicie?

--------------------
ANKA
pon, 30 cze 2003 - 19:47
ja też mam takie zmany osobowości icon_smile.gif
Piosenki i wierszyki pochłania sama np z bajek albo z radia tak samo jak angielski sam się wchłania icon_biggrin.gif (w przeciwieństwie do mnie icon_sad.gif )
Komputer też obsługuje super w intrnecie też się łąpie o co tu biega z rowerkiem gorzej bo dopiero nie dawno się zainteresowała
ANKA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 186
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 21:56
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 479




post pon, 30 cze 2003 - 19:47
Post #9

ja też mam takie zmany osobowości icon_smile.gif
Piosenki i wierszyki pochłania sama np z bajek albo z radia tak samo jak angielski sam się wchłania icon_biggrin.gif (w przeciwieństwie do mnie icon_sad.gif )
Komputer też obsługuje super w intrnecie też się łąpie o co tu biega z rowerkiem gorzej bo dopiero nie dawno się zainteresowała

--------------------
MAMA NATKI I PATKI
user posted image
mamadwojki

Go??







post pon, 07 lip 2003 - 09:58
Post #10

czesc dziewczyny,
moja starsza corka Ania urodzila sie w czerwcu 98, ale mama czerwcowa jest tyko jedna, a tu widze dyskusja sie rozwija, moglabym do Was przylaczyc? Zreszta, czy te podzialy na miesiace w tym roczniku sa az tak potrzebne?
Moko i Oskar

Go??







post wto, 09 wrz 2003 - 10:46
Post #11

Witam po długiej przerwie. Mój mały jest pięciolatkiem. za Niedługo urodzinki jejciu jak ten czas leci.Pozdrawiam papap icon_biggrin.gif
eDorka
sob, 13 wrz 2003 - 21:05
Moko, leci jak strzala i mija niepostrzezenie.
A wiesz, ze Wojtek sam nauczyl sie juz czytac? Jest wyjatkiem w swojej grupie i jestem straaaasznie dumna. Poza tym wreszcie, sam z siebie zechcial policzyc do 20 (wczesniej konczyl na 13 i nic ni ebylo w stanie ruszyc go dalej). I jeszcze cos: zaczal podspiewywac piosenki nauczone w przedszkolu.

Urosl tez bardzo - ma juz 110cm i wazy prawie 17kg. Jak na niego, to przeogromny skok.
eDorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 155
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 16:39
Nr użytkownika: 624




post sob, 13 wrz 2003 - 21:05
Post #12

Moko, leci jak strzala i mija niepostrzezenie.
A wiesz, ze Wojtek sam nauczyl sie juz czytac? Jest wyjatkiem w swojej grupie i jestem straaaasznie dumna. Poza tym wreszcie, sam z siebie zechcial policzyc do 20 (wczesniej konczyl na 13 i nic ni ebylo w stanie ruszyc go dalej). I jeszcze cos: zaczal podspiewywac piosenki nauczone w przedszkolu.

Urosl tez bardzo - ma juz 110cm i wazy prawie 17kg. Jak na niego, to przeogromny skok.

--------------------
eDorka
wto, 16 wrz 2003 - 18:22
hej, grudniowe pieciolatki, napiszcie, co u Was slychac
eDorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 155
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 16:39
Nr użytkownika: 624




post wto, 16 wrz 2003 - 18:22
Post #13

hej, grudniowe pieciolatki, napiszcie, co u Was slychac

--------------------
mokoioskar

Go??







post śro, 24 wrz 2003 - 11:03
Post #14

hej, mój mały ma 110 cm i waży 20 kg. Lubi śpiewać i tańczyć. A chodzić nie umie ciągle biega, skacze. Ech chłopak nie usiedzi na miejscu.Papa
eDorka
czw, 04 lis 2004 - 16:08
Z racji zblizajacego sie grudnia odswiezam watek icon_lol.gif .

Jak tam grudniowi zerowkowicze,podrosli?
Nasz ma juz chyba 120cm wzrostu (chyba, bo rzeczy na 116 sa juz malawe icon_wink.gif ), a wazy... no nie wiem, ale tez juz lepiej niz bylo, bo jakies 19-20kg mysle, ze ma.

Myslicie juz o prezentach urodzinowych?
Ja przyznam sie, ze tak i szczerze mowiac nie mam zadnego pomyslu icon_rolleyes.gif - on wszystko ma icon_eek.gif (tak mi sie wydaje, hihi).
eDorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 155
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 16:39
Nr użytkownika: 624




post czw, 04 lis 2004 - 16:08
Post #15

Z racji zblizajacego sie grudnia odswiezam watek icon_lol.gif .

Jak tam grudniowi zerowkowicze,podrosli?
Nasz ma juz chyba 120cm wzrostu (chyba, bo rzeczy na 116 sa juz malawe icon_wink.gif ), a wazy... no nie wiem, ale tez juz lepiej niz bylo, bo jakies 19-20kg mysle, ze ma.

Myslicie juz o prezentach urodzinowych?
Ja przyznam sie, ze tak i szczerze mowiac nie mam zadnego pomyslu icon_rolleyes.gif - on wszystko ma icon_eek.gif (tak mi sie wydaje, hihi).

--------------------
moko.
pią, 26 lis 2004 - 11:44
eDorka mój mały ma 120 cm wzrostu i waży 25 kg icon_razz.gif

liczy ładnie tylko do 50(dalej nie próbował)
pisze literki icon_smile.gif
a 06.12 urodziny icon_biggrin.gif
prezenty mamy określone dla niego, teraz wystarszy poszukac i kupić.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post pią, 26 lis 2004 - 11:44
Post #16

eDorka mój mały ma 120 cm wzrostu i waży 25 kg icon_razz.gif

liczy ładnie tylko do 50(dalej nie próbował)
pisze literki icon_smile.gif
a 06.12 urodziny icon_biggrin.gif
prezenty mamy określone dla niego, teraz wystarszy poszukac i kupić.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
eDorka
pon, 29 lis 2004 - 13:37
Moko, ja tez juz mam prezent icon_lol.gif . Wlasciwie teraz gdybym miala worek kasy to bym jeszcze kilka rzeczy znalazla w sam raz icon_wink.gif .
Moko, wy juz zaraz swietujecie - robisz imprezke dla dzieci? Jesli tak to napisz cos icon_redface.gif , moze zgapie jakis pomysl, hihi.
Ja juz zakupilam po lizaku dla dzieciakow, jakies paluszki, krakersiki, drobne ciasteczka. Wojtek juz wczesniej zapakowal gdzies w sklepie do koszyka popcorn icon_rolleyes.gif .Zrobie tort, jakies soczki, jakies kielbaski dla glodomorkow icon_wink.gif i chyba tyle wystarczy, prawda? Chyb adzieciaki z glodu nie umra, hehe.
eDorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 155
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 16:39
Nr użytkownika: 624




post pon, 29 lis 2004 - 13:37
Post #17

Moko, ja tez juz mam prezent icon_lol.gif . Wlasciwie teraz gdybym miala worek kasy to bym jeszcze kilka rzeczy znalazla w sam raz icon_wink.gif .
Moko, wy juz zaraz swietujecie - robisz imprezke dla dzieci? Jesli tak to napisz cos icon_redface.gif , moze zgapie jakis pomysl, hihi.
Ja juz zakupilam po lizaku dla dzieciakow, jakies paluszki, krakersiki, drobne ciasteczka. Wojtek juz wczesniej zapakowal gdzies w sklepie do koszyka popcorn icon_rolleyes.gif .Zrobie tort, jakies soczki, jakies kielbaski dla glodomorkow icon_wink.gif i chyba tyle wystarczy, prawda? Chyb adzieciaki z glodu nie umra, hehe.

--------------------
moko.
wto, 30 lis 2004 - 21:06
eDorko imprezke robimy w domu, zapraszamy dziadków, wujków ciocie i kuzynostwo, będzie jakies 12 osób icon_biggrin.gif
pieke tort wielki tort, mały będzie przyozdabiał go ze mną icon_biggrin.gif
do tego jakies ciasteczka, paluszki, chipsy, soki, owoce, słodycze ;D
będzie fajnie icon_biggrin.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 30 lis 2004 - 21:06
Post #18

eDorko imprezke robimy w domu, zapraszamy dziadków, wujków ciocie i kuzynostwo, będzie jakies 12 osób icon_biggrin.gif
pieke tort wielki tort, mały będzie przyozdabiał go ze mną icon_biggrin.gif
do tego jakies ciasteczka, paluszki, chipsy, soki, owoce, słodycze ;D
będzie fajnie icon_biggrin.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
mama.razy.cztery
nie, 22 sty 2006 - 19:32
a Wiktoria urodziła się 5 grudnia icon_smile.gif. miała byc prezentem na Mikołajki, ale się pospieszyła icon_smile.gif.
jak Wasze dzieci radzą sobie w szkole? Wikunia dobrze czyta, z matematyką radzi sobie świetnie, tylko Pani zwróciła uwagę, ze manualnie z pisaniem powinna więcej ćwiczyć - literki pisze powoli i nizebyt kształtnie. ale dziwię sie, bo w domu ciągle lepi z plasteliny, duzo maluje, rysuje kredkami. może rzeczywiście z pisaniem musimy trochę popracować icon_rolleyes.gif
mama.razy.cztery


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 253
Dołączył: nie, 20 lip 03 - 18:19
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 910




post nie, 22 sty 2006 - 19:32
Post #19

a Wiktoria urodziła się 5 grudnia icon_smile.gif. miała byc prezentem na Mikołajki, ale się pospieszyła icon_smile.gif.
jak Wasze dzieci radzą sobie w szkole? Wikunia dobrze czyta, z matematyką radzi sobie świetnie, tylko Pani zwróciła uwagę, ze manualnie z pisaniem powinna więcej ćwiczyć - literki pisze powoli i nizebyt kształtnie. ale dziwię sie, bo w domu ciągle lepi z plasteliny, duzo maluje, rysuje kredkami. może rzeczywiście z pisaniem musimy trochę popracować icon_rolleyes.gif

--------------------
mama Łukasza ( 02.11.90), Karolinki (28.04.92), Wiktorii (05.12.98 ) i Zuzki (06.08.02 )
alaska
pią, 26 maj 2006 - 12:15
Mój Synek urodził się 14-12-1998. Jest śliczniutki, mądrutki i trochę jakby nieśmiały, a i lubi opiekować się młodszym bratem.
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie. icon_razz.gif
alaska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: czw, 25 maj 06 - 13:52
Nr użytkownika: 6,001




post pią, 26 maj 2006 - 12:15
Post #20

Mój Synek urodził się 14-12-1998. Jest śliczniutki, mądrutki i trochę jakby nieśmiały, a i lubi opiekować się młodszym bratem.
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie. icon_razz.gif
> Grudzień..
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 02:44
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama