Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Suchy kaszel od 3-ciego miesiąca życia

> 
capri_co
piÄ…, 25 wrz 2015 - 13:33
Witam wszystkich,
może ktoś miał podobny przypadek ze swoim dzieckiem?

Mój półtora roczny syn od trzeciego miesiąca życia kaszle suchym kaszlem po przebytym zapaleniu płuc ale nie wiem czy to łączyć ze sobą.
Kaszle cały czas, czasem bardziej, czasem słabiej, czasem napadowo, jak rano się obudzi to trochę mokro a później znowu suchym.
Nie mogę znaleźć żadnej reguły, jedynie to to że nasila się w okresie lipiec sierpień, jak jesteśmy nad morzem.
Byliśmy nawet wtedy u pediatry bo bardzo kaszlał ale zawsze osłuchowo jest czysto.
Chodzimy po różnych specjalistach ale zawsze jest ta sama diagnoza - zdrowy, nic nie słychać, żadnych objawów infekcji.
To dlaczego kaszle?
Byliśmy w Rabce w Instytucie gruźlicy i chorób płuc, miał robione wszystkie badania, wymazy, bronchoskopie - nic nie stwierdzili.
Badania na pasożyty też miał robione - wyszły ujemne.
Miał robione też testy na alergie (z krwi i skórne) - też nic nie wyszło, być może był za mały, wiec będziemy je powtarzać w przyszłym tygodniu.
Szukam w necie podobnego przypadku, piszcie jeśli macie podobny problem, jakie jeszcze badania robiliście, jakie diagnozy?

Pozdrawiam,
capri
capri_co


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 25 wrz 15 - 12:50
Nr użytkownika: 46,464

GG:


post piÄ…, 25 wrz 2015 - 13:33
Post #1

Witam wszystkich,
może ktoś miał podobny przypadek ze swoim dzieckiem?

Mój półtora roczny syn od trzeciego miesiąca życia kaszle suchym kaszlem po przebytym zapaleniu płuc ale nie wiem czy to łączyć ze sobą.
Kaszle cały czas, czasem bardziej, czasem słabiej, czasem napadowo, jak rano się obudzi to trochę mokro a później znowu suchym.
Nie mogę znaleźć żadnej reguły, jedynie to to że nasila się w okresie lipiec sierpień, jak jesteśmy nad morzem.
Byliśmy nawet wtedy u pediatry bo bardzo kaszlał ale zawsze osłuchowo jest czysto.
Chodzimy po różnych specjalistach ale zawsze jest ta sama diagnoza - zdrowy, nic nie słychać, żadnych objawów infekcji.
To dlaczego kaszle?
Byliśmy w Rabce w Instytucie gruźlicy i chorób płuc, miał robione wszystkie badania, wymazy, bronchoskopie - nic nie stwierdzili.
Badania na pasożyty też miał robione - wyszły ujemne.
Miał robione też testy na alergie (z krwi i skórne) - też nic nie wyszło, być może był za mały, wiec będziemy je powtarzać w przyszłym tygodniu.
Szukam w necie podobnego przypadku, piszcie jeśli macie podobny problem, jakie jeszcze badania robiliście, jakie diagnozy?

Pozdrawiam,
capri
> Suchy kaszel od 3-ciego miesiÄ…ca życia
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 07:54
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama