Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
33 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

kolano,kolana-artoskopia,operacja,rehabilitacja

, wątek operowanych połamańców w trakcie rehabilitacji- IZA 3maj się!
> , wÄ…tek operowanych poÅ‚amaÅ„ców w trakcie rehabilitacji- IZA 3maj siÄ™!
ewela
czw, 26 sty 2012 - 09:55
justa- tesciu miał miec operację na usunięcie zacmy w oku- prywatnie-bo termin oczekiwania do lat 3. Operacja miała odbyc się we wtorek.Tesciu nie widzi na jedno oko w 100% na drugie w 50%.Mają ratowac to słabsze oko....ale wczoraj odebrał wyniki m.in rtg płuc i znaleziono "coś"
\Odesłano do spzitala.

amania- a jak się juz poruszałas,to jeździłas np na krio miejscowe, magnetronik,laser?czy tylko cwiczenia z rehabilitantem?
Worki zelowe mam i ketonal 150.

Pozdrawiam
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post czw, 26 sty 2012 - 09:55
Post #21

justa- tesciu miał miec operację na usunięcie zacmy w oku- prywatnie-bo termin oczekiwania do lat 3. Operacja miała odbyc się we wtorek.Tesciu nie widzi na jedno oko w 100% na drugie w 50%.Mają ratowac to słabsze oko....ale wczoraj odebrał wyniki m.in rtg płuc i znaleziono "coś"
\Odesłano do spzitala.

amania- a jak się juz poruszałas,to jeździłas np na krio miejscowe, magnetronik,laser?czy tylko cwiczenia z rehabilitantem?
Worki zelowe mam i ketonal 150.

Pozdrawiam
amania
czw, 26 sty 2012 - 10:28
CYTAT(ewela @ Thu, 26 Jan 2012 - 09:55) *
amania- a jak się juz poruszałas,to jeździłas np na krio miejscowe, magnetronik,laser?czy tylko cwiczenia z rehabilitantem?


najpierw fizykoterapia (czyli to co wymieniłaś i masaże - w różnych konfiguracjach oczywiście), a potem ćwiczenia, tyle że ćwiczysz sama, jedynie pod nadzorem rehabilitanta
i przyznam szczerze, ze te ćwiczenia to niezła harówka icon_wink.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post czw, 26 sty 2012 - 10:28
Post #22

CYTAT(ewela @ Thu, 26 Jan 2012 - 09:55) *
amania- a jak się juz poruszałas,to jeździłas np na krio miejscowe, magnetronik,laser?czy tylko cwiczenia z rehabilitantem?


najpierw fizykoterapia (czyli to co wymieniłaś i masaże - w różnych konfiguracjach oczywiście), a potem ćwiczenia, tyle że ćwiczysz sama, jedynie pod nadzorem rehabilitanta
i przyznam szczerze, ze te ćwiczenia to niezła harówka icon_wink.gif


--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
ewela
czw, 26 sty 2012 - 10:36
amania- wiem,wiem...teraz ćwicze miesnie-bo mam piękny ich znik,noga jak flak-ale walczę,walczę...A pozniej...ojj bedzie wesoło.
Jedynie co mnie pociesza- mam tutaj na miejscu super fizjoterapeutów i lekarza ze specj.rehabilitacji -moge liczyc na ich pomoc i zabiegi.Wlasciwie to juz kilknanascie godzin po wypadku- trafiłam do nich i to oni udzielili mi pierwszej pomocy.

Pozdrawiam

Ten post edytował ewela sob, 27 paź 2012 - 11:21
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post czw, 26 sty 2012 - 10:36
Post #23

amania- wiem,wiem...teraz ćwicze miesnie-bo mam piękny ich znik,noga jak flak-ale walczę,walczę...A pozniej...ojj bedzie wesoło.
Jedynie co mnie pociesza- mam tutaj na miejscu super fizjoterapeutów i lekarza ze specj.rehabilitacji -moge liczyc na ich pomoc i zabiegi.Wlasciwie to juz kilknanascie godzin po wypadku- trafiłam do nich i to oni udzielili mi pierwszej pomocy.

Pozdrawiam
pomidorro
nie, 29 sty 2012 - 15:39
szukam jakiejś informacji na temat cyz lepiej zwykłe sruby tytanowe czy ( platne) rozpuszczalne....
jakie miałyście albo planujecie mieć? bo nigdzie nie znalazlam : za i przeciw..i zupelnie nie wiemy na które się zdecydować.
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post nie, 29 sty 2012 - 15:39
Post #24

szukam jakiejś informacji na temat cyz lepiej zwykłe sruby tytanowe czy ( platne) rozpuszczalne....
jakie miałyście albo planujecie mieć? bo nigdzie nie znalazlam : za i przeciw..i zupelnie nie wiemy na które się zdecydować.

--------------------



ewela
pon, 30 sty 2012 - 09:00
justa- nic nie wiem-ale chetnie sie dołączę do pytania!


wlasnie czekam na info od mojego lekarza,czy moze mnie w piatek zoperowac ehhhhhh
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post pon, 30 sty 2012 - 09:00
Post #25

justa- nic nie wiem-ale chetnie sie dołączę do pytania!


wlasnie czekam na info od mojego lekarza,czy moze mnie w piatek zoperowac ehhhhhh
pomidorro
pon, 30 sty 2012 - 10:51
ewela to trzymam kciuki! im szybciej tym lepiej...
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post pon, 30 sty 2012 - 10:51
Post #26

ewela to trzymam kciuki! im szybciej tym lepiej...

--------------------



ewela
pon, 30 sty 2012 - 18:07
8lutego mam sie zgłosic do szpitala
zaczynam miec nerwy...........najgorszy jest ten czas oczekiwania....ehhhhh

Pozdrawiam

operacja 8luty, godz 17.00

jutro ide zrobic badania i mam nadzieje,ze wszsytko bedzie ok i spokojnie mnie zoperujÄ….
Po operacji zostaje u nich na noc.

Pozdrawiam

Ten post edytował ewela wto, 31 sty 2012 - 09:23
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post pon, 30 sty 2012 - 18:07
Post #27

8lutego mam sie zgłosic do szpitala
zaczynam miec nerwy...........najgorszy jest ten czas oczekiwania....ehhhhh

Pozdrawiam

operacja 8luty, godz 17.00

jutro ide zrobic badania i mam nadzieje,ze wszsytko bedzie ok i spokojnie mnie zoperujÄ….
Po operacji zostaje u nich na noc.

Pozdrawiam
ewela
wto, 31 sty 2012 - 11:53
Wlasnie wróciłam z laboratorium.
Zrobiłam badania, ktore mi kazanao...i kolejne 100zł...................ehhhhh
Jutro pierwsze wyniki

Pozdrawiam
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post wto, 31 sty 2012 - 11:53
Post #28

Wlasnie wróciłam z laboratorium.
Zrobiłam badania, ktore mi kazanao...i kolejne 100zł...................ehhhhh
Jutro pierwsze wyniki

Pozdrawiam
pomidorro
wto, 31 sty 2012 - 12:34
ewela będę trzymac kciuki. Będziesz miala też rekonstrukcję wiązadła?
jeśli tak ciekawa jestem jaka metodą...
M. też niby idzie do szpitala ale musi miec komplet badań. Część internista przepisal ale niestety tych najdrozszych nie mógł ( grupa krwi itp).
Pojutrez odbiera wyniki...miała tez prześwietlenie płuc- duzo tego w sumie. jeszcze EKG go czeka. Przynajmniej bo przebadają icon_smile.gif


Ten post edytował ~justa~ wto, 31 sty 2012 - 12:37
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post wto, 31 sty 2012 - 12:34
Post #29

ewela będę trzymac kciuki. Będziesz miala też rekonstrukcję wiązadła?
jeśli tak ciekawa jestem jaka metodą...
M. też niby idzie do szpitala ale musi miec komplet badań. Część internista przepisal ale niestety tych najdrozszych nie mógł ( grupa krwi itp).
Pojutrez odbiera wyniki...miała tez prześwietlenie płuc- duzo tego w sumie. jeszcze EKG go czeka. Przynajmniej bo przebadają icon_smile.gif


--------------------



ewela
wto, 31 sty 2012 - 23:01
justa- nie wiem,co do konca bedzie mi lekarz robił....bo ja mam mnóstwo uszkodzen w kolanie.

na pewno bedzie "poszukiwanie" jednego więzadła i "przybicie" go na swoje miejsce- mam np.dziurę pod kolanem

Doprowadzenie do wyprostu nogi, oczyszczenie kolana...itp itd.. i przygotowanie wlasciwe do kolejnej operacji (w sierpniu)

Ja nadal nie poruszam się-z powodu braku wyprostu w kolanie,brak zgięcia- wlasciwie zgięcie mam-jakies tam i to wszystko.

zycie stało się trudne......
Nie jestem wstanie odsłonic rolet w pokoju-bo łozko stoi pod oknem....
chodzenie po schodach- schodek, pod schodku-tempo żółwie..............
kule mie przeszkadzają...ale wychodzac na dwór- zabieram te przeszkody ze sobą...
no i cały czas stabilizator ...sciagam go usypiając...ale i tak go w nocy zakładam,bo noga boli.
ehhhhhhhhhhhhhh

jak bede po....to dam Ci znac:-)


ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post wto, 31 sty 2012 - 23:01
Post #30

justa- nie wiem,co do konca bedzie mi lekarz robił....bo ja mam mnóstwo uszkodzen w kolanie.

na pewno bedzie "poszukiwanie" jednego więzadła i "przybicie" go na swoje miejsce- mam np.dziurę pod kolanem

Doprowadzenie do wyprostu nogi, oczyszczenie kolana...itp itd.. i przygotowanie wlasciwe do kolejnej operacji (w sierpniu)

Ja nadal nie poruszam się-z powodu braku wyprostu w kolanie,brak zgięcia- wlasciwie zgięcie mam-jakies tam i to wszystko.

zycie stało się trudne......
Nie jestem wstanie odsłonic rolet w pokoju-bo łozko stoi pod oknem....
chodzenie po schodach- schodek, pod schodku-tempo żółwie..............
kule mie przeszkadzają...ale wychodzac na dwór- zabieram te przeszkody ze sobą...
no i cały czas stabilizator ...sciagam go usypiając...ale i tak go w nocy zakładam,bo noga boli.
ehhhhhhhhhhhhhh

jak bede po....to dam Ci znac:-)


amania
śro, 01 lut 2012 - 08:45
CYTAT(~justa~ @ Sun, 29 Jan 2012 - 15:39) *
szukam jakiejś informacji na temat cyz lepiej zwykłe sruby tytanowe czy ( platne) rozpuszczalne....
jakie miałyście albo planujecie mieć? bo nigdzie nie znalazlam : za i przeciw..i zupelnie nie wiemy na które się zdecydować.


ja miałam rozpuszczalne



ewela, trzymam kciuki!
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post śro, 01 lut 2012 - 08:45
Post #31

CYTAT(~justa~ @ Sun, 29 Jan 2012 - 15:39) *
szukam jakiejś informacji na temat cyz lepiej zwykłe sruby tytanowe czy ( platne) rozpuszczalne....
jakie miałyście albo planujecie mieć? bo nigdzie nie znalazlam : za i przeciw..i zupelnie nie wiemy na które się zdecydować.


ja miałam rozpuszczalne



ewela, trzymam kciuki!


--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
pomidorro
śro, 01 lut 2012 - 12:15
amania- a możesz napisac dlaczego na te się zdecydowałaś? ja jestem- za nimi ale tylko dlatego, ze to "nowsza" technologia- a tak naprawde nasze poszukiwanie opini skończyło się na informacjach, które nic nam nie daja. M. jest za tymi " bezpłatnymi" - ale tylko ze względu na finanse i na fakt- że prawdopodobnie część rehabilitacji będziemy musieli wziąć prywatnie.
Ile miałas zwolnienia?
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post śro, 01 lut 2012 - 12:15
Post #32

amania- a możesz napisac dlaczego na te się zdecydowałaś? ja jestem- za nimi ale tylko dlatego, ze to "nowsza" technologia- a tak naprawde nasze poszukiwanie opini skończyło się na informacjach, które nic nam nie daja. M. jest za tymi " bezpłatnymi" - ale tylko ze względu na finanse i na fakt- że prawdopodobnie część rehabilitacji będziemy musieli wziąć prywatnie.
Ile miałas zwolnienia?

--------------------



amania
śro, 01 lut 2012 - 12:24
justa, taka była decyzja mojego ortopedy (że rozpuszczalne)
a zwolnienia nie brałam, bo nie pracuję
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post śro, 01 lut 2012 - 12:24
Post #33

justa, taka była decyzja mojego ortopedy (że rozpuszczalne)
a zwolnienia nie brałam, bo nie pracuję

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
pomidorro
śro, 01 lut 2012 - 15:35
amania- a możesz napisać ( no wymęczę CIę 29.gif ) ile czasu Ci zajęło, ze mogłaś wykonywać wszystko w domu? no wiesz- wychodzić w miarę normalnie na zewnątrz itp...
czyli szukam nadal- jakie śruby icon_sad.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post śro, 01 lut 2012 - 15:35
Post #34

amania- a możesz napisać ( no wymęczę CIę 29.gif ) ile czasu Ci zajęło, ze mogłaś wykonywać wszystko w domu? no wiesz- wychodzić w miarę normalnie na zewnątrz itp...
czyli szukam nadal- jakie śruby icon_sad.gif

--------------------



ewela
śro, 01 lut 2012 - 20:23
justa- po porodach i cc regenerowalam siÄ™ na dzdzwonica- po wyjsciu ze szpitala:
-po pierwszym porodzie-zakonczynym cc- odetkałam wc w domu
icon_rolleyes.gif -po drugiej cc- ugotowałam sobie obiad, umyłam wc (tak po swojemu). ognisko.gif

Wiec teraz mam nadzieje,ze bedzie tak samo.... blagam.gif blagam.gif blagam.gif chociaz to inne miejsce operacji...............

Tesciowa ma przelozyc operacje tescia. Bo mielibysmy razem operacje.Logistycznie nie dalibysmy rady.


U mnie była mowa o tytanowych,do usuniecia podczas drugiej operacji..............jezzzzu..........po co mi to było......przez sport do kalectwa....ehhhhhh

Dzisiaj się "nachodziłam" i noga mnie nap.......=boli
Bal karnawałowy w szkole u corki zaliczyłam jako fotograf....z kulami hihihihii
Ale zawsze to cos innego,anizeli siedzenie w domu.

pozdr
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post śro, 01 lut 2012 - 20:23
Post #35

justa- po porodach i cc regenerowalam siÄ™ na dzdzwonica- po wyjsciu ze szpitala:
-po pierwszym porodzie-zakonczynym cc- odetkałam wc w domu
icon_rolleyes.gif -po drugiej cc- ugotowałam sobie obiad, umyłam wc (tak po swojemu). ognisko.gif

Wiec teraz mam nadzieje,ze bedzie tak samo.... blagam.gif blagam.gif blagam.gif chociaz to inne miejsce operacji...............

Tesciowa ma przelozyc operacje tescia. Bo mielibysmy razem operacje.Logistycznie nie dalibysmy rady.


U mnie była mowa o tytanowych,do usuniecia podczas drugiej operacji..............jezzzzu..........po co mi to było......przez sport do kalectwa....ehhhhhh

Dzisiaj się "nachodziłam" i noga mnie nap.......=boli
Bal karnawałowy w szkole u corki zaliczyłam jako fotograf....z kulami hihihihii
Ale zawsze to cos innego,anizeli siedzenie w domu.

pozdr
h_ania
śro, 01 lut 2012 - 21:01
CYTAT(Magda EZ @ Wed, 25 Jan 2012 - 00:34) *
Mój mąż ma problemy z kolanem (ból) a w badaniach nic nie wychodzi - ortopeda (a właściwie dwóch) powiedziało, że powinien zrobić artroskopię, bo dopiero na żywo będzie widać co się tam dzieje. Tylko czy warto się dawać kroić "w ciemno"?


Ci ortopedzi majÄ… racjÄ™, niestety .............
Mój mąż miał artroskopię ponad trzy lata temu. Kontuzji nabawił się w skutek urazu (skręcił kolano). I podobnie, jak Twojemu mężowi w badaniach niewiele wychodziło, a ból nasilał się. Dopiero w trakcie zabiegu okazało się, że uszkodzenia były dość poważne, i to prawda, że nie da się określić stopnia uszkodzenia bez zabiegu.
h_ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: czw, 22 cze 06 - 15:30
Nr użytkownika: 6,372




post śro, 01 lut 2012 - 21:01
Post #36

CYTAT(Magda EZ @ Wed, 25 Jan 2012 - 00:34) *
Mój mąż ma problemy z kolanem (ból) a w badaniach nic nie wychodzi - ortopeda (a właściwie dwóch) powiedziało, że powinien zrobić artroskopię, bo dopiero na żywo będzie widać co się tam dzieje. Tylko czy warto się dawać kroić "w ciemno"?


Ci ortopedzi majÄ… racjÄ™, niestety .............
Mój mąż miał artroskopię ponad trzy lata temu. Kontuzji nabawił się w skutek urazu (skręcił kolano). I podobnie, jak Twojemu mężowi w badaniach niewiele wychodziło, a ból nasilał się. Dopiero w trakcie zabiegu okazało się, że uszkodzenia były dość poważne, i to prawda, że nie da się określić stopnia uszkodzenia bez zabiegu.

--------------------


ewela
śro, 01 lut 2012 - 21:07
hania....litosci przytul.gif blagam.gif

ja po badaniach usg i testach...mam "błoto" w kolanie...to jak je otworzą....to wielka dpa tam bedzie

z anatomii(po co ja się uczyłam) i aktulalnego doswiadczenia- powinno się po kontuzjach faktycznie wykonac artroskopie- ale o tym decyduje ortopeda


powinnam jaks meliskÄ™ przyjÄ…c...bo mam nerwy a i kolano mnie...boliiiiiiiiiiiiiiiiiii

pozdrawiam

Ten post edytował ewela śro, 01 lut 2012 - 21:09
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
SkÄ…d: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post śro, 01 lut 2012 - 21:07
Post #37

hania....litosci przytul.gif blagam.gif

ja po badaniach usg i testach...mam "błoto" w kolanie...to jak je otworzą....to wielka dpa tam bedzie

z anatomii(po co ja się uczyłam) i aktulalnego doswiadczenia- powinno się po kontuzjach faktycznie wykonac artroskopie- ale o tym decyduje ortopeda


powinnam jaks meliskÄ™ przyjÄ…c...bo mam nerwy a i kolano mnie...boliiiiiiiiiiiiiiiiiii

pozdrawiam
h_ania
śro, 01 lut 2012 - 21:08
CYTAT(Mafia @ Wed, 25 Jan 2012 - 11:31) *
Najważniejsze są kule i by ktoś pokazał jak się ich używa. A potem dobra rehabilitacja.



Niekoniecznie, mój mąż w ogóle nie korzystał z kul, nie było to konieczne, nawet podczas chodzenia po schodach (mieszkamy na 3 piętrze). A z kolanem było wszystko w porządku, szybko się wszystko ładnie regenerowało. Nie miał też żadnego zewnętrznego usztywnienia.
Co do rehabilitacji to tak, konieczna i baaardzo wskazana. Bardzo szybko przywraca pełną sprawność.
h_ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: czw, 22 cze 06 - 15:30
Nr użytkownika: 6,372




post śro, 01 lut 2012 - 21:08
Post #38

CYTAT(Mafia @ Wed, 25 Jan 2012 - 11:31) *
Najważniejsze są kule i by ktoś pokazał jak się ich używa. A potem dobra rehabilitacja.



Niekoniecznie, mój mąż w ogóle nie korzystał z kul, nie było to konieczne, nawet podczas chodzenia po schodach (mieszkamy na 3 piętrze). A z kolanem było wszystko w porządku, szybko się wszystko ładnie regenerowało. Nie miał też żadnego zewnętrznego usztywnienia.
Co do rehabilitacji to tak, konieczna i baaardzo wskazana. Bardzo szybko przywraca pełną sprawność.

--------------------


h_ania
śro, 01 lut 2012 - 21:09
dubel

Ten post edytował h_ania śro, 01 lut 2012 - 21:11
h_ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: czw, 22 cze 06 - 15:30
Nr użytkownika: 6,372




post śro, 01 lut 2012 - 21:09
Post #39

dubel

--------------------


h_ania
śro, 01 lut 2012 - 21:14
CYTAT(ewela @ Wed, 01 Feb 2012 - 23:07) *
hania....litosci przytul.gif blagam.gif


Będzie dobrze przytul.gif
Trzymam kciuki.
h_ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 489
Dołączył: czw, 22 cze 06 - 15:30
Nr użytkownika: 6,372




post śro, 01 lut 2012 - 21:14
Post #40

CYTAT(ewela @ Wed, 01 Feb 2012 - 23:07) *
hania....litosci przytul.gif blagam.gif


Będzie dobrze przytul.gif
Trzymam kciuki.

--------------------


> kolano,kolana-artoskopia,operacja,rehabilitacja, wÄ…tek operowanych poÅ‚amaÅ„ców w trakcie rehabilitacji- IZA 3maj siÄ™!
Start new topic
Reply to this topic
33 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 13:12
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama