Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
48 Stron V  « poprzednia 46 47 48  

Kwietniowe maluchy

, część pierwsza
> , część pierwsza
Eta
wto, 03 kwi 2012 - 09:28
CYTAT(moko. @ Mon, 20 Feb 2012 - 14:23) *
Oooooo jaaaacie! ale waga i wzrost.
Mój Olafek waży ok 12,5kg, wzrostowo hmmm nie wiem, ale nosi rozm. 92 chociaż i w 86 wejdzie.
Nie chce jeść! chyba ze paluchami z czyjegoś talerza! najulubienszą potrawą jest makaron!
Jest łobuzem okropnym, ale ma najeczny uśmiech.
Potrafi pokazać:
a) jak dzidzia icon_wink.gif się śmieje,
b) jaka dzidzia jest smutna,
c) ale o co chodzi?
d) jestem zły....

Boski jest!


Wiem, że to było miesiąc temu, ale mój kurczak mały ma teraz 13 kg i w 98 już nie wchodzi od jakiegoś czasu.
Nocnik robi jej za krzesełko, siada tylko w ciuchach. Wierszyków nie gada, ale jakies tam wyrażenia składa pomału, typu : Olik oć myj myj icon_wink.gif
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post wto, 03 kwi 2012 - 09:28
Post #941

CYTAT(moko. @ Mon, 20 Feb 2012 - 14:23) *
Oooooo jaaaacie! ale waga i wzrost.
Mój Olafek waży ok 12,5kg, wzrostowo hmmm nie wiem, ale nosi rozm. 92 chociaż i w 86 wejdzie.
Nie chce jeść! chyba ze paluchami z czyjegoś talerza! najulubienszą potrawą jest makaron!
Jest łobuzem okropnym, ale ma najeczny uśmiech.
Potrafi pokazać:
a) jak dzidzia icon_wink.gif się śmieje,
b) jaka dzidzia jest smutna,
c) ale o co chodzi?
d) jestem zły....

Boski jest!


Wiem, że to było miesiąc temu, ale mój kurczak mały ma teraz 13 kg i w 98 już nie wchodzi od jakiegoś czasu.
Nocnik robi jej za krzesełko, siada tylko w ciuchach. Wierszyków nie gada, ale jakies tam wyrażenia składa pomału, typu : Olik oć myj myj icon_wink.gif

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
moko.
wto, 03 kwi 2012 - 15:43
CYTAT(Eta @ Tue, 03 Apr 2012 - 09:28) *
Wiem, że to było miesiąc temu, ale mój kurczak mały ma teraz 13 kg i w 98 już nie wchodzi od jakiegoś czasu.
Nocnik robi jej za krzesełko, siada tylko w ciuchach. Wierszyków nie gada, ale jakies tam wyrażenia składa pomału, typu : Olik oć myj myj icon_wink.gif

No własnie miesiąc minął a się okazało, ze Olaf wazył 2 tyg temu 13,5 kg i miał 90 cm, ubrania na 92 są ok, 86 za małe.
Teraz pewnie ma 14 kg...
Tyje okropnie odkąd nauczył się otwierać lodówkę, ciągle coś podjada...

p.s
moze połaczymy oba nasze miesiące do wspólnych pogaduch?
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 03 kwi 2012 - 15:43
Post #942

CYTAT(Eta @ Tue, 03 Apr 2012 - 09:28) *
Wiem, że to było miesiąc temu, ale mój kurczak mały ma teraz 13 kg i w 98 już nie wchodzi od jakiegoś czasu.
Nocnik robi jej za krzesełko, siada tylko w ciuchach. Wierszyków nie gada, ale jakies tam wyrażenia składa pomału, typu : Olik oć myj myj icon_wink.gif

No własnie miesiąc minął a się okazało, ze Olaf wazył 2 tyg temu 13,5 kg i miał 90 cm, ubrania na 92 są ok, 86 za małe.
Teraz pewnie ma 14 kg...
Tyje okropnie odkąd nauczył się otwierać lodówkę, ciągle coś podjada...

p.s
moze połaczymy oba nasze miesiące do wspólnych pogaduch?

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Eta
śro, 04 kwi 2012 - 09:28
Blanka za kilka dni idzie na bilans, to ją dokładnie pomierzą mam nadzieję icon_wink.gif
Nie pamiętam jak to było, na bilansie też jest jakieś szczepienie czy tylko taki ogólny przegląd icon_wink.gif? Nie wiem jak się do tego psychicznie nastawić. icon_confused.gif
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post śro, 04 kwi 2012 - 09:28
Post #943

Blanka za kilka dni idzie na bilans, to ją dokładnie pomierzą mam nadzieję icon_wink.gif
Nie pamiętam jak to było, na bilansie też jest jakieś szczepienie czy tylko taki ogólny przegląd icon_wink.gif? Nie wiem jak się do tego psychicznie nastawić. icon_confused.gif

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
moko.
czw, 05 kwi 2012 - 09:39
CYTAT(Eta @ Wed, 04 Apr 2012 - 09:28) *
Blanka za kilka dni idzie na bilans, to ją dokładnie pomierzą mam nadzieję icon_wink.gif
Nie pamiętam jak to było, na bilansie też jest jakieś szczepienie czy tylko taki ogólny przegląd icon_wink.gif? Nie wiem jak się do tego psychicznie nastawić. icon_confused.gif

Tylko przeglÄ…d icon_wink.gif
Standardowe badania (osłuchanie, sprawdzenie ilości i stanu zębów) kontrola wagi i wzrostu, ustawienie nóżek (chód) i stóp a także w przypadku chłopca (czy jądra sa w mosznie) i pare pytań o mowę, jedzenie, rozwój, czy coś niepokojącego jest. Nasze badanie trwało 10 minut, bo Olaf wiochę zrobił i się darł...

moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post czw, 05 kwi 2012 - 09:39
Post #944

CYTAT(Eta @ Wed, 04 Apr 2012 - 09:28) *
Blanka za kilka dni idzie na bilans, to ją dokładnie pomierzą mam nadzieję icon_wink.gif
Nie pamiętam jak to było, na bilansie też jest jakieś szczepienie czy tylko taki ogólny przegląd icon_wink.gif? Nie wiem jak się do tego psychicznie nastawić. icon_confused.gif

Tylko przeglÄ…d icon_wink.gif
Standardowe badania (osłuchanie, sprawdzenie ilości i stanu zębów) kontrola wagi i wzrostu, ustawienie nóżek (chód) i stóp a także w przypadku chłopca (czy jądra sa w mosznie) i pare pytań o mowę, jedzenie, rozwój, czy coś niepokojącego jest. Nasze badanie trwało 10 minut, bo Olaf wiochę zrobił i się darł...



--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Eta
czw, 05 kwi 2012 - 10:20
No to dobrze, dzięki Moko, Blanka nie bedzie się drzeć o ile przyjdzie dr-Pan, Pań nie lubi. Standard taki. Z resztą ona jak wrzeszczka była tak jest.
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post czw, 05 kwi 2012 - 10:20
Post #945

No to dobrze, dzięki Moko, Blanka nie bedzie się drzeć o ile przyjdzie dr-Pan, Pań nie lubi. Standard taki. Z resztą ona jak wrzeszczka była tak jest.

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
Graz
piÄ…, 15 lut 2013 - 14:26
hej, czy cos tam słychać u kwietniaków? jak się miewają? napiszcie co u Was.
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post piÄ…, 15 lut 2013 - 14:26
Post #946

hej, czy cos tam słychać u kwietniaków? jak się miewają? napiszcie co u Was.

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

> Kwietniowe maluchy, część pierwsza
Start new topic
Reply to this topic
48 Stron V  « poprzednia 46 47 48
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 12:19
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama