Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

>>>> Grudzień 2010 vol.6 <<<<

, jesteśmy w szoku......
> , jesteśmy w szoku......
syl_wia9
nie, 01 sty 2012 - 21:11
Witam się również z Wami w nowym roku 06.gif

CYTAT(angielk @ Sat, 31 Dec 2011 - 22:36) *
Sylwia Tobie życzę żebyś się poczuła Panią we WŁASNYM domu jak najszybciej!


Angielk piękne życzenia 41.gif Ja nie dziękuję-nawet nie wiesz jak bardzo pragnę,żeby to się spełniło blagam.gif

Ola kochana co się dzieje??? 32.gif Kurcze mam nadzieję,że to nic złego....przecież dobre rzeczy też mogą życie do góry nogami czasem wywrócić... przytul.gif

A u nas sylwester bardzo udany,potańczyłam z mężem (i jednym starszym panem,który se mnie upolował 04.gif ),pojadłam i z gardłem nawet nie tak zle,ale kaszel nadal męczy 32.gif .
Dzieci były z babcią,Zuzia spała w czasie fajerwerków,a Domel siedział z babcią do 3 rano 37.gif 43.gif Moja mama to by dzieciaki normalnie rozpuściła jakbym je zostawiła na kilka dni 21.gif .

Dobra spadam spac ,buziaki:)icon_smile.gif
syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post nie, 01 sty 2012 - 21:11
Post #41

Witam się również z Wami w nowym roku 06.gif

CYTAT(angielk @ Sat, 31 Dec 2011 - 22:36) *
Sylwia Tobie życzę żebyś się poczuła Panią we WŁASNYM domu jak najszybciej!


Angielk piękne życzenia 41.gif Ja nie dziękuję-nawet nie wiesz jak bardzo pragnę,żeby to się spełniło blagam.gif

Ola kochana co się dzieje??? 32.gif Kurcze mam nadzieję,że to nic złego....przecież dobre rzeczy też mogą życie do góry nogami czasem wywrócić... przytul.gif

A u nas sylwester bardzo udany,potańczyłam z mężem (i jednym starszym panem,który se mnie upolował 04.gif ),pojadłam i z gardłem nawet nie tak zle,ale kaszel nadal męczy 32.gif .
Dzieci były z babcią,Zuzia spała w czasie fajerwerków,a Domel siedział z babcią do 3 rano 37.gif 43.gif Moja mama to by dzieciaki normalnie rozpuściła jakbym je zostawiła na kilka dni 21.gif .

Dobra spadam spac ,buziaki:)icon_smile.gif
angielk
nie, 01 sty 2012 - 22:54
Ola przytul.gif

Luśka ma dziś smarki po pas 32.gif
wyje mi ciągle o byle co i chce smoka. Zatyka sobie nim buzię, nie może oddychać więc się złości, wypluwa smoka i żeby się uspokoić ładuje go sobie znowu do buzi 37.gif i tak w koło



angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post nie, 01 sty 2012 - 22:54
Post #42

Ola przytul.gif

Luśka ma dziś smarki po pas 32.gif
wyje mi ciągle o byle co i chce smoka. Zatyka sobie nim buzię, nie może oddychać więc się złości, wypluwa smoka i żeby się uspokoić ładuje go sobie znowu do buzi 37.gif i tak w koło





--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
Mummy
nie, 01 sty 2012 - 23:11
Angielk- Olek to samo, normalnie mi ręce opadają bo od miesiąca coś mu ciagle jest. Na katar polecam wodę morska np sterimar i fride to taka rurka do Odciagania z noska. Olek najpierw sie bronił ale jak zobaczył ze mu pomaga to nawet sie śmieje przy tym
Mummy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 971
Dołączył: pon, 22 lis 10 - 18:13
Nr użytkownika: 34,995

GG:


post nie, 01 sty 2012 - 23:11
Post #43

Angielk- Olek to samo, normalnie mi ręce opadają bo od miesiąca coś mu ciagle jest. Na katar polecam wodę morska np sterimar i fride to taka rurka do Odciagania z noska. Olek najpierw sie bronił ale jak zobaczył ze mu pomaga to nawet sie śmieje przy tym

--------------------


angielk
pon, 02 sty 2012 - 00:06
CYTAT(Mummy @ Sun, 01 Jan 2012 - 23:11) *
Angielk- Olek to samo, normalnie mi ręce opadają bo od miesiąca coś mu ciagle jest. Na katar polecam wodę morska np sterimar i fride to taka rurka do Odciagania z noska. Olek najpierw sie bronił ale jak zobaczył ze mu pomaga to nawet sie śmieje przy tym


no cos Ty?? icon_eek.gif dzielny chłopak!
ja to się zastanawiam czy mi sąsiedzi nie naślą policji za te wrzaski.

Lusia ma strasznie wodnisty katar i ściągnięcie pomaga na 2 minuty, a potem znowu sople wiszą icon_rolleyes.gif

Mummy kiedy wracacie???

angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post pon, 02 sty 2012 - 00:06
Post #44

CYTAT(Mummy @ Sun, 01 Jan 2012 - 23:11) *
Angielk- Olek to samo, normalnie mi ręce opadają bo od miesiąca coś mu ciagle jest. Na katar polecam wodę morska np sterimar i fride to taka rurka do Odciagania z noska. Olek najpierw sie bronił ale jak zobaczył ze mu pomaga to nawet sie śmieje przy tym


no cos Ty?? icon_eek.gif dzielny chłopak!
ja to się zastanawiam czy mi sąsiedzi nie naślą policji za te wrzaski.

Lusia ma strasznie wodnisty katar i ściągnięcie pomaga na 2 minuty, a potem znowu sople wiszą icon_rolleyes.gif

Mummy kiedy wracacie???



--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
magdosz
pon, 02 sty 2012 - 08:06
Cześć Kochane!!
Witam się w Nowym Roku!!

angielk, wspułczuję kataru Lusi icon_sad.gif
biedna i właśnie najgorsze to odciąganie tych gili, u mnie też jest wrzask, ale sąsiadka pode mną to pediatra, wie co jest na rzeczy i nikt na niebieską linię nie dzwoni 03.gif

sylwia, ja chcę zdjęcia zobaczyć!!! na pewno wyglądałaś ślicznie icon_smile.gif

Ola, przytul.gif , ogarnij więc sobie wszystko i pamiętaj, że my tu jesteśmy !!!!!

Muszę znów przemeblowanie zrobić, bo Marcel mi z łóżka na komodę wchodzi 21.gif
wstaje na niej i gasi, lub zapala światło, normalnie zawału można dostać 29.gif 37.gif
Tylko nie mam pomysłu jak poustawiać, łóżko nam prawie cały pokój zajmuje, do tego Marcela łóżeczko, w którym jest tylko gościem...i jeszcze parę takich tam... będę musiała pokombinować, jak Oliwkę do przedszkola zaprowadzę.

Lecę, odezwę się potem :*
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
Skąd: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post pon, 02 sty 2012 - 08:06
Post #45

Cześć Kochane!!
Witam się w Nowym Roku!!

angielk, wspułczuję kataru Lusi icon_sad.gif
biedna i właśnie najgorsze to odciąganie tych gili, u mnie też jest wrzask, ale sąsiadka pode mną to pediatra, wie co jest na rzeczy i nikt na niebieską linię nie dzwoni 03.gif

sylwia, ja chcę zdjęcia zobaczyć!!! na pewno wyglądałaś ślicznie icon_smile.gif

Ola, przytul.gif , ogarnij więc sobie wszystko i pamiętaj, że my tu jesteśmy !!!!!

Muszę znów przemeblowanie zrobić, bo Marcel mi z łóżka na komodę wchodzi 21.gif
wstaje na niej i gasi, lub zapala światło, normalnie zawału można dostać 29.gif 37.gif
Tylko nie mam pomysłu jak poustawiać, łóżko nam prawie cały pokój zajmuje, do tego Marcela łóżeczko, w którym jest tylko gościem...i jeszcze parę takich tam... będę musiała pokombinować, jak Oliwkę do przedszkola zaprowadzę.

Lecę, odezwę się potem :*

--------------------


Aylin
pon, 02 sty 2012 - 09:41
Szczęśliwego Nowego Roku!! I dziękujemy za życzenia!

angielk ty przeszłaś sama siebie z życzeniami 06.gif

Damiano nadal brzmi jak vader. Dziś idziemy do naszej pediatry i dzwonimy do pulmonologa z wynikami. Prosimy o kciuki.

Miłego dnia dziewczyny icon_smile.gif

edit: na katar polecamy maść majerankową, sól fizjologiczną, nawilżacz w pokoju, i częste wietrzenie pokoju icon_smile.gif świeże powietrze pomaga icon_smile.gif

Ten post edytował Aylin pon, 02 sty 2012 - 09:42
Aylin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: nie, 23 kwi 06 - 15:31
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 5,653




post pon, 02 sty 2012 - 09:41
Post #46

Szczęśliwego Nowego Roku!! I dziękujemy za życzenia!

angielk ty przeszłaś sama siebie z życzeniami 06.gif

Damiano nadal brzmi jak vader. Dziś idziemy do naszej pediatry i dzwonimy do pulmonologa z wynikami. Prosimy o kciuki.

Miłego dnia dziewczyny icon_smile.gif

edit: na katar polecamy maść majerankową, sól fizjologiczną, nawilżacz w pokoju, i częste wietrzenie pokoju icon_smile.gif świeże powietrze pomaga icon_smile.gif

--------------------
To ja, Anek ;-)

Debora (2007)
Damian (2010)
vabien23
pon, 02 sty 2012 - 10:16
Kurcze przerażacie mnie z tym katarkiem, my musimy do przyszłego tygodnia wytrzymać bez infekcji bo mamy szczepienie !!!!

Dziewczyny co polecacie na plamy? jaki odplamiacz? Używam Vanish ale średnio sobie radzi.
vabien23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,940
Dołączył: pon, 11 sty 10 - 18:45
Nr użytkownika: 31,034

GG:


post pon, 02 sty 2012 - 10:16
Post #47

Kurcze przerażacie mnie z tym katarkiem, my musimy do przyszłego tygodnia wytrzymać bez infekcji bo mamy szczepienie !!!!

Dziewczyny co polecacie na plamy? jaki odplamiacz? Używam Vanish ale średnio sobie radzi.

--------------------





<li>
magdallena2
pon, 02 sty 2012 - 12:31
Witam się i ja w Nowym Roku!!!

Wszystkiego najlepszego Kochane!!!
Przede wszystkim duzo zdrówka.

vabien na plamy polecam odplamiacze Dr. Beckmann,
zarówno w postaci mydełka jak i kulki.

angielk dzięki za życzenia.
Antoś też ma katar.
Już drugą noc miałam z głowy.
Nosek mu się zatyka i jest dramat.
Tej nocy spałam na siedząco trzymając Młodego na rękach.
A rano do pracy.
magdallena2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 966
Dołączył: pią, 08 maj 09 - 10:47
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 27,110




post pon, 02 sty 2012 - 12:31
Post #48

Witam się i ja w Nowym Roku!!!

Wszystkiego najlepszego Kochane!!!
Przede wszystkim duzo zdrówka.

vabien na plamy polecam odplamiacze Dr. Beckmann,
zarówno w postaci mydełka jak i kulki.

angielk dzięki za życzenia.
Antoś też ma katar.
Już drugą noc miałam z głowy.
Nosek mu się zatyka i jest dramat.
Tej nocy spałam na siedząco trzymając Młodego na rękach.
A rano do pracy.

--------------------



angielk
pon, 02 sty 2012 - 14:01
CYTAT(magdosz @ Mon, 02 Jan 2012 - 08:06) *
Muszę znów przemeblowanie zrobić, bo Marcel mi z łóżka na komodę wchodzi 21.gif
wstaje na niej i gasi, lub zapala światło, normalnie zawału można dostać 29.gif 37.gif


powodzenia,
my planujemy kupić jakies połki na zabawki w końcu.
spodobały nam się te z ikei
ale już sobie wyobrażam moją alpinistkę na tym 37.gif

Vabien ja tez na vaniszu jadę, zazwyczaj plamy wychodzą, tylko że trochę trzeba potrzymać i nie rozcieńczony w wodzie, ale bezpośrednio na plamę. Moczę ubranko, nalewam tego w żelu i zawijam w kłębek. Tak sobie to leży cały dzień i jest ok.

Magdallena ja tez dziś noc na siedząco miałam icon_sad.gif masakra, tylko o tyle dobrze że ja do pracy nie idę.


Poszłyśmy do lekarza. Lusia ma zapalenie gardła. Cała bateria lekow znowu do kupienia 21.gif oczywiście receptę dostałyśmy z pieczątką i leki na 100% 21.gif !!!

Co do kataru do od 1 rż można Nasivin. Psiknęłam Lisi 1 raz i super, przestało cieknąć. Ona się nie męczy i ja też!
angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post pon, 02 sty 2012 - 14:01
Post #49

CYTAT(magdosz @ Mon, 02 Jan 2012 - 08:06) *
Muszę znów przemeblowanie zrobić, bo Marcel mi z łóżka na komodę wchodzi 21.gif
wstaje na niej i gasi, lub zapala światło, normalnie zawału można dostać 29.gif 37.gif


powodzenia,
my planujemy kupić jakies połki na zabawki w końcu.
spodobały nam się te z ikei
ale już sobie wyobrażam moją alpinistkę na tym 37.gif

Vabien ja tez na vaniszu jadę, zazwyczaj plamy wychodzą, tylko że trochę trzeba potrzymać i nie rozcieńczony w wodzie, ale bezpośrednio na plamę. Moczę ubranko, nalewam tego w żelu i zawijam w kłębek. Tak sobie to leży cały dzień i jest ok.

Magdallena ja tez dziś noc na siedząco miałam icon_sad.gif masakra, tylko o tyle dobrze że ja do pracy nie idę.


Poszłyśmy do lekarza. Lusia ma zapalenie gardła. Cała bateria lekow znowu do kupienia 21.gif oczywiście receptę dostałyśmy z pieczątką i leki na 100% 21.gif !!!

Co do kataru do od 1 rż można Nasivin. Psiknęłam Lisi 1 raz i super, przestało cieknąć. Ona się nie męczy i ja też!

--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
syl_wia9
pon, 02 sty 2012 - 15:06
CYTAT(magdosz @ Mon, 02 Jan 2012 - 08:06) *
sylwia, ja chcę zdjęcia zobaczyć!!! na pewno wyglądałaś ślicznie icon_smile.gif


Nie robiłam zdjęc 32.gif Jakoś ostatnio mam wstręt do pstrykania 37.gif Juz nawet dawno Zuzi nie robiłam 32.gif Chyba mój aparat mnie wkurza 29.gif
Jedna dziewczyna robiła więc jak mi prześlą to bede miała w co wątpie 21.gif


Angielk zdrówka dla Lusi przytul.gif A dostaliście antybiotyk na te gardło?
Zuzka od wigili pokasłuje,katarek ma mały,ale słysze czasem flegme jak jej tam charczy.Jak jej nie przejdzie w tym tyg to idę znowu do lekarza.I też używam Nasivin .

Aylin zaciskam&&&&&
syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post pon, 02 sty 2012 - 15:06
Post #50

CYTAT(magdosz @ Mon, 02 Jan 2012 - 08:06) *
sylwia, ja chcę zdjęcia zobaczyć!!! na pewno wyglądałaś ślicznie icon_smile.gif


Nie robiłam zdjęc 32.gif Jakoś ostatnio mam wstręt do pstrykania 37.gif Juz nawet dawno Zuzi nie robiłam 32.gif Chyba mój aparat mnie wkurza 29.gif
Jedna dziewczyna robiła więc jak mi prześlą to bede miała w co wątpie 21.gif


Angielk zdrówka dla Lusi przytul.gif A dostaliście antybiotyk na te gardło?
Zuzka od wigili pokasłuje,katarek ma mały,ale słysze czasem flegme jak jej tam charczy.Jak jej nie przejdzie w tym tyg to idę znowu do lekarza.I też używam Nasivin .

Aylin zaciskam&&&&&
angielk
pon, 02 sty 2012 - 16:36
CYTAT(syl_wia9 @ Mon, 02 Jan 2012 - 15:06) *
Angielk zdrówka dla Lusi przytul.gif A dostaliście antybiotyk na te gardło?


nie, nasza pediatra nie jest antybiotykowa zbytnio. Mówi że nie ma ropy to postaramy się obejśc bez antybiotyku.
W sumie sie cieszę takim podejściem.

Aylin czekam na wieści &&&&&&&&&&&&&&&

angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post pon, 02 sty 2012 - 16:36
Post #51

CYTAT(syl_wia9 @ Mon, 02 Jan 2012 - 15:06) *
Angielk zdrówka dla Lusi przytul.gif A dostaliście antybiotyk na te gardło?


nie, nasza pediatra nie jest antybiotykowa zbytnio. Mówi że nie ma ropy to postaramy się obejśc bez antybiotyku.
W sumie sie cieszę takim podejściem.

Aylin czekam na wieści &&&&&&&&&&&&&&&



--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
Mummy
pon, 02 sty 2012 - 18:14
Angielk- wracamy w czwartek. Ja chyba tez kupię ten nasivin. A jak Lusia moja kochana ??
Mummy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 971
Dołączył: pon, 22 lis 10 - 18:13
Nr użytkownika: 34,995

GG:


post pon, 02 sty 2012 - 18:14
Post #52

Angielk- wracamy w czwartek. Ja chyba tez kupię ten nasivin. A jak Lusia moja kochana ??

--------------------


syl_wia9
pon, 02 sty 2012 - 18:18
CYTAT(angielk @ Mon, 02 Jan 2012 - 16:36) *
nie, nasza pediatra nie jest antybiotykowa zbytnio. Mówi że nie ma ropy to postaramy się obejśc bez antybiotyku.
W sumie sie cieszę takim podejściem.

Moja też taka antyantybiotykowa 06.gif

A ja zastanawiam się czy z Zuzią wychodzić na dwór jak ma ten katarek i czasem kaszlnie sobie.Niby jest fajnie na dworze bo na plusie,ale wieje wiatr 21.gif .Od świąt nie była na dworze...nie wiem co robić.No i czy kąpiecie wtedy dzieci??
syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post pon, 02 sty 2012 - 18:18
Post #53

CYTAT(angielk @ Mon, 02 Jan 2012 - 16:36) *
nie, nasza pediatra nie jest antybiotykowa zbytnio. Mówi że nie ma ropy to postaramy się obejśc bez antybiotyku.
W sumie sie cieszę takim podejściem.

Moja też taka antyantybiotykowa 06.gif

A ja zastanawiam się czy z Zuzią wychodzić na dwór jak ma ten katarek i czasem kaszlnie sobie.Niby jest fajnie na dworze bo na plusie,ale wieje wiatr 21.gif .Od świąt nie była na dworze...nie wiem co robić.No i czy kąpiecie wtedy dzieci??
angielk
pon, 02 sty 2012 - 18:31
Mummy kup koniecznie ten nasiwin, działa super (spray, nie kropelki) Tylko nie można go za długo brać, bo wiadomo - wysusza śluzówkę. 5 dni max.

Luśka biega oczywiście jak by jej nic nie było. Tylko spala po południu 3h 43.gif
Ma stan podgorączkowy cały czas i po oczoch to widać. Słabiej je, ale tego się spodziewałam akurat.

Sylwia u nas kąpiel codziennie jak na razie. To element wieczornego rytuału więc trudno z niej zrezygnować. Nie za długo, żeby nie wymarzła.
Co do spacerów to z kararem można, nawet lepiej niż siedzieć w domu. Nam dziś powiedziała pediatra że jak gorączka spadnie to możemy iść na pół godzinki mimo tego że mieszkamy na bardzo wietrznym osiedlu. Tylko że Lusia nie kaszle i osłuchowo tez ma ok.

angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post pon, 02 sty 2012 - 18:31
Post #54

Mummy kup koniecznie ten nasiwin, działa super (spray, nie kropelki) Tylko nie można go za długo brać, bo wiadomo - wysusza śluzówkę. 5 dni max.

Luśka biega oczywiście jak by jej nic nie było. Tylko spala po południu 3h 43.gif
Ma stan podgorączkowy cały czas i po oczoch to widać. Słabiej je, ale tego się spodziewałam akurat.

Sylwia u nas kąpiel codziennie jak na razie. To element wieczornego rytuału więc trudno z niej zrezygnować. Nie za długo, żeby nie wymarzła.
Co do spacerów to z kararem można, nawet lepiej niż siedzieć w domu. Nam dziś powiedziała pediatra że jak gorączka spadnie to możemy iść na pół godzinki mimo tego że mieszkamy na bardzo wietrznym osiedlu. Tylko że Lusia nie kaszle i osłuchowo tez ma ok.



--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
Aylin
pon, 02 sty 2012 - 19:46
Hej

Dziś załatwilismy tylko pediatrę. I potwierdziły się moje obawy: Damian nie jest żłobkowy--będzie chorował 41.gif Na nianię mnie nie stać, bo nianie chcą porównywalnie tyle, co ja zarabiam lub niewiele mniej, dziadkowie pracują, nie pracować też nie mogę 41.gif 41.gif bo zostanie pójść mieszkać pod most. ehhh

Jedyne pocieszenie, że Damian brzmi już lepiej. Nie ma takiej tragedii jak tydzień temu, ale idealnie też jeszcze nie jest. Dalsze leczenie z pulmonologiem. Pulmonolog przyjmuje od wt do piątku więc tam jutro dzwonimy i zobaczymy co dalej.

angielk taką szafkę z ikei ma starsza w pokoju. Jest to rewelacyjny system. Dziecko ma super dostęp do zabawek i łatwo się sprząta pokój 06.gif

Aylin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: nie, 23 kwi 06 - 15:31
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 5,653




post pon, 02 sty 2012 - 19:46
Post #55

Hej

Dziś załatwilismy tylko pediatrę. I potwierdziły się moje obawy: Damian nie jest żłobkowy--będzie chorował 41.gif Na nianię mnie nie stać, bo nianie chcą porównywalnie tyle, co ja zarabiam lub niewiele mniej, dziadkowie pracują, nie pracować też nie mogę 41.gif 41.gif bo zostanie pójść mieszkać pod most. ehhh

Jedyne pocieszenie, że Damian brzmi już lepiej. Nie ma takiej tragedii jak tydzień temu, ale idealnie też jeszcze nie jest. Dalsze leczenie z pulmonologiem. Pulmonolog przyjmuje od wt do piątku więc tam jutro dzwonimy i zobaczymy co dalej.

angielk taką szafkę z ikei ma starsza w pokoju. Jest to rewelacyjny system. Dziecko ma super dostęp do zabawek i łatwo się sprząta pokój 06.gif



--------------------
To ja, Anek ;-)

Debora (2007)
Damian (2010)
niunia23
pon, 02 sty 2012 - 22:26
angielk zdjecia poszly ja sie ogarniam powoli dzisiaj wstepnie menu i inne rzeczy z cateringiem uzgadnialismy .... masakra ....
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
Skąd: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post pon, 02 sty 2012 - 22:26
Post #56

angielk zdjecia poszly ja sie ogarniam powoli dzisiaj wstepnie menu i inne rzeczy z cateringiem uzgadnialismy .... masakra ....

--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
niunia23
pon, 02 sty 2012 - 22:41
Ola no to poukladaj wszystko i odzywaj sie do nas w miare wolnego czasu icon_biggrin.gif
Angielk jedyneczka śliczna jest icon_smile.gif
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
Skąd: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post pon, 02 sty 2012 - 22:41
Post #57

Ola no to poukladaj wszystko i odzywaj sie do nas w miare wolnego czasu icon_biggrin.gif
Angielk jedyneczka śliczna jest icon_smile.gif

--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
angielk
pon, 02 sty 2012 - 22:49
Aylin 32.gif no i co teraz?
Cieszę się że Damiankowi lepiej.
przytul.gif


CYTAT(Aylin @ Mon, 02 Jan 2012 - 19:46) *
angielk taką szafkę z ikei ma starsza w pokoju. Jest to rewelacyjny system. Dziecko ma super dostęp do zabawek i łatwo się sprząta pokój 06.gif


kupimy, kupimy - ale chyba inny wariant, nie schodki.


Niunia, szalejecie! Już menu wybieracie 37.gif dżizus! my to na dwa tygodnie przed zaczęliśmy o tym rozmawiać 29.gif

angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post pon, 02 sty 2012 - 22:49
Post #58

Aylin 32.gif no i co teraz?
Cieszę się że Damiankowi lepiej.
przytul.gif


CYTAT(Aylin @ Mon, 02 Jan 2012 - 19:46) *
angielk taką szafkę z ikei ma starsza w pokoju. Jest to rewelacyjny system. Dziecko ma super dostęp do zabawek i łatwo się sprząta pokój 06.gif


kupimy, kupimy - ale chyba inny wariant, nie schodki.


Niunia, szalejecie! Już menu wybieracie 37.gif dżizus! my to na dwa tygodnie przed zaczęliśmy o tym rozmawiać 29.gif



--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
niunia23
pon, 02 sty 2012 - 23:03
angielk no wlasnie juz wybieramy wszystko bo ja juz chce miec jak najszybciej zalatwione wszystko i w razie co czas na zmiany icon_smile.gif
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
Skąd: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post pon, 02 sty 2012 - 23:03
Post #59

angielk no wlasnie juz wybieramy wszystko bo ja juz chce miec jak najszybciej zalatwione wszystko i w razie co czas na zmiany icon_smile.gif

--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
niunia23
wto, 03 sty 2012 - 10:04
To ja wam jeszcze moje dziewczyny z imprezy sylwestrowej w domku wkleje icon_biggrin.gif

niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
Skąd: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post wto, 03 sty 2012 - 10:04
Post #60

To ja wam jeszcze moje dziewczyny z imprezy sylwestrowej w domku wkleje icon_biggrin.gif



--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
> >>>> Grudzień 2010 vol.6 <<<<, jesteśmy w szoku......
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 15:05
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama