Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
99 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Grudzień 2010 vol. VIII

, Z Nowym Rokiem, z nowym wiekiem. 2 latka za nami :-)
> , Z Nowym Rokiem, z nowym wiekiem. 2 latka za nami :-)
4kasiula
pon, 29 paź 2012 - 15:05
To w piątek jadąc do rodziców kupię dynię icon_smile.gif a jak mi zasmakuje to na wiosnę posadzę sobie w ogródku icon_smile.gif

anna, magdallena buziaki dla dzieciaków przytul.gif Magdallena to nieźle musiałaś oberwać 37.gif ja dziś kucałam, a Oliwia z takim impetem podbiegła do mnie by mnie przytulić, że się obie przewróciłyśmy, mnie do tej pory boli nadgarstek, a Oliwia miała z tego taki ubaw, że jedyne co to brzuch od śmiechu może ją boleć 06.gif

4kasiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,821
Dołączył: wto, 03 sie 10 - 19:07
Nr użytkownika: 33,895

GG:


post pon, 29 paź 2012 - 15:05
Post #21

To w piątek jadąc do rodziców kupię dynię icon_smile.gif a jak mi zasmakuje to na wiosnę posadzę sobie w ogródku icon_smile.gif

anna, magdallena buziaki dla dzieciaków przytul.gif Magdallena to nieźle musiałaś oberwać 37.gif ja dziś kucałam, a Oliwia z takim impetem podbiegła do mnie by mnie przytulić, że się obie przewróciłyśmy, mnie do tej pory boli nadgarstek, a Oliwia miała z tego taki ubaw, że jedyne co to brzuch od śmiechu może ją boleć 06.gif



--------------------
O 2010
A 2014
Magnezja
pon, 29 paź 2012 - 15:10
Ha, obiecałam to wrzucam icon_smile.gif Fotki w miarę świeże, robione w zeszłym tygodniu. Przepraszam, że Kamil znowu z jedzeniem, ale tylko wtedy jest w stanie wytrwać w jednej pozycji aby pstryknąć mu zdjęcie 43.gif


Ja zupkę z dyni dość często robię Kamilowi, mniej więcej tak jak Angielk opisała. Wywar z mięsa, do tego włoszczyzna (ale pokrojona trochę bo mi marchew nie wchodzi do garnka ;P), jak się ugotuje to wrzucam dynię w kawałkach (bez miąższu i skóry). To się zrobi papka niedługo więc potem tylko miksuje, dodaję trochę soli i pieprzu i gałki. Czasami wrzucę też trochę śmietany - ale jak akurat nie ma w lodówce to żadna tam strata. Młodemu bardzo smakuje.

EDIT: Wykasowane fotki

Ten post edytował Magnezja wto, 27 lis 2012 - 10:42
Magnezja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: pią, 16 kwi 10 - 12:03
SkÄ…d: Piaseczno
Nr użytkownika: 32,587

GG:


post pon, 29 paź 2012 - 15:10
Post #22

Ha, obiecałam to wrzucam icon_smile.gif Fotki w miarę świeże, robione w zeszłym tygodniu. Przepraszam, że Kamil znowu z jedzeniem, ale tylko wtedy jest w stanie wytrwać w jednej pozycji aby pstryknąć mu zdjęcie 43.gif


Ja zupkę z dyni dość często robię Kamilowi, mniej więcej tak jak Angielk opisała. Wywar z mięsa, do tego włoszczyzna (ale pokrojona trochę bo mi marchew nie wchodzi do garnka ;P), jak się ugotuje to wrzucam dynię w kawałkach (bez miąższu i skóry). To się zrobi papka niedługo więc potem tylko miksuje, dodaję trochę soli i pieprzu i gałki. Czasami wrzucę też trochę śmietany - ale jak akurat nie ma w lodówce to żadna tam strata. Młodemu bardzo smakuje.

EDIT: Wykasowane fotki

--------------------
K 2010
4kasiula
pon, 29 paź 2012 - 15:15
Magnezja Kamil urósł bardzo icon_smile.gif ma boskie niebieskie oczy.
4kasiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,821
Dołączył: wto, 03 sie 10 - 19:07
Nr użytkownika: 33,895

GG:


post pon, 29 paź 2012 - 15:15
Post #23

Magnezja Kamil urósł bardzo icon_smile.gif ma boskie niebieskie oczy.

--------------------
O 2010
A 2014
anna52
pon, 29 paź 2012 - 15:25
Kasiulka właśnie mnie wyprzedziłaś w komentarzu na temat Kamila Magnezji ten jego błękit z oczu bije na zdjęciu na odległośc.Przepiekny kolor mój ulubiony ,ale z tego co pamiętam to mamusia ma taki kolor ??? już tez taki duży , poważny chłopczyk , dużo urósł tym bardziej to widac bo dawno go nie widziałam .On też nie wygląda na dwu latka ,ale na troszkę więcej .

magdallena2 oj naprawdę poważnie to zabrzmiało jak Cię tak wszystko boli, ja też pomyślałam o dentyście i o by nic się nie stało.Dobrze że Antkowi nic .

Wiecie tak mnie tą zupą zainteresowałyście że chyba się pokuszę bo nie robiłam jeszcze takiej.Tylko tę dynię gdzieś trzeba poszukac i zrobię tak jak Angielk napisała
anna52


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 977
Dołączył: pon, 05 kwi 10 - 18:39
Nr użytkownika: 32,390

GG:


post pon, 29 paź 2012 - 15:25
Post #24

Kasiulka właśnie mnie wyprzedziłaś w komentarzu na temat Kamila Magnezji ten jego błękit z oczu bije na zdjęciu na odległośc.Przepiekny kolor mój ulubiony ,ale z tego co pamiętam to mamusia ma taki kolor ??? już tez taki duży , poważny chłopczyk , dużo urósł tym bardziej to widac bo dawno go nie widziałam .On też nie wygląda na dwu latka ,ale na troszkę więcej .

magdallena2 oj naprawdę poważnie to zabrzmiało jak Cię tak wszystko boli, ja też pomyślałam o dentyście i o by nic się nie stało.Dobrze że Antkowi nic .

Wiecie tak mnie tą zupą zainteresowałyście że chyba się pokuszę bo nie robiłam jeszcze takiej.Tylko tę dynię gdzieś trzeba poszukac i zrobię tak jak Angielk napisała

--------------------
Uploaded with ImageShack.us
Magnezja
pon, 29 paź 2012 - 16:04
No zgadza się, ja też mam niebieskie oczy. Chociaż moje chyba bardziej wpadają w szare.

PS Już drugi post pisany w pracy i na razie żadnej afery icon_smile.gif Ale nie macie pojęcia jak kombinuję z otwieraniem strony hehe
Magnezja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: pią, 16 kwi 10 - 12:03
SkÄ…d: Piaseczno
Nr użytkownika: 32,587

GG:


post pon, 29 paź 2012 - 16:04
Post #25

No zgadza się, ja też mam niebieskie oczy. Chociaż moje chyba bardziej wpadają w szare.

PS Już drugi post pisany w pracy i na razie żadnej afery icon_smile.gif Ale nie macie pojęcia jak kombinuję z otwieraniem strony hehe

--------------------
K 2010
Fiona89
pon, 29 paź 2012 - 17:26
Jejku dziewczyny! Ale żeście naskrobały tutaj. U Was prawdziwa zima icon_smile.gif My nad morzem to mamy wiatr i zimno jest. Chociaż w sobotę grad popadał.

Mummy Nie smuć się :* Będzie dobrze. My już słoiczków nie kupujemy hohoho kupę czasu. Jak dobrze rok skończyła. Je to co my. No chyba, że jakąś grochówkę mam itp. to wtedy dwa obiadki robię. Po drugie nie przeszłoby - musi mieć to samo co my na talerzu lub podobna zawartość.


Co do prezentów hm....
-lego duplo,
-książeczki,
-kolejkÄ™ jakÄ…Å› bo pociÄ…gi to hit,
-laptopa (zabawkę oczywiście icon_razz.gif)
i puuustka ...........

Vabien U nas duplo są hitem. Fakt walają się czasami wszędzie, ale mała jak zacznie się bawić porządnie to minimum 30 min mam dla siebie icon_smile.gif Też mamy skrzynie do klocków i tam je sprzątamy po zabawie icon_smile.gif
Czasami możesz kupić duplo same klocki bez zestawów. Same luzem klocki. Dodają czasem do gazetek np. 5 szt. I to nie drogo. Ostatnio moja mama kupiła gazetkę Świnka peppa i tam były klocki duplo z króliczkiem plus karty piotrusia pana za 10zł. Więc moim zdaniem cena warta zakupu dla samych klocków icon_smile.gif My tak po trochu zbieramy i mamy całą skrzynkę. Ostatnio w Niemczech kupiliśmy 30szt. za 28 zł.

Te karty to zgaduj z czuczu. Masz karteczki z pytaniami np. pokaż banana, która piłeczka jest większa itp. Super są. Na podróż samochodem czy nudne dni w domu. Nikola uwielbia je.

Angielk Z rączkami narazie cisza. Pfu pfu pfu!! Jutro jedziemy do Gdańska i tam skierujemy się do jakiegoś dobrego prywatnego specjalisty przy okazji, bo nie będę teraz do Szczecina jechać specjalnie. Tutaj nie ma żadnych porządnych specjalistów. Daj znać kiedy masz wolny czas, my będziemy tydzień w Gdańsku.

Niunia DYNIA NIESAMOWITA !!!

Fiona89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: pon, 13 wrz 10 - 19:29
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 34,272




post pon, 29 paź 2012 - 17:26
Post #26

Jejku dziewczyny! Ale żeście naskrobały tutaj. U Was prawdziwa zima icon_smile.gif My nad morzem to mamy wiatr i zimno jest. Chociaż w sobotę grad popadał.

Mummy Nie smuć się :* Będzie dobrze. My już słoiczków nie kupujemy hohoho kupę czasu. Jak dobrze rok skończyła. Je to co my. No chyba, że jakąś grochówkę mam itp. to wtedy dwa obiadki robię. Po drugie nie przeszłoby - musi mieć to samo co my na talerzu lub podobna zawartość.


Co do prezentów hm....
-lego duplo,
-książeczki,
-kolejkÄ™ jakÄ…Å› bo pociÄ…gi to hit,
-laptopa (zabawkę oczywiście icon_razz.gif)
i puuustka ...........

Vabien U nas duplo są hitem. Fakt walają się czasami wszędzie, ale mała jak zacznie się bawić porządnie to minimum 30 min mam dla siebie icon_smile.gif Też mamy skrzynie do klocków i tam je sprzątamy po zabawie icon_smile.gif
Czasami możesz kupić duplo same klocki bez zestawów. Same luzem klocki. Dodają czasem do gazetek np. 5 szt. I to nie drogo. Ostatnio moja mama kupiła gazetkę Świnka peppa i tam były klocki duplo z króliczkiem plus karty piotrusia pana za 10zł. Więc moim zdaniem cena warta zakupu dla samych klocków icon_smile.gif My tak po trochu zbieramy i mamy całą skrzynkę. Ostatnio w Niemczech kupiliśmy 30szt. za 28 zł.

Te karty to zgaduj z czuczu. Masz karteczki z pytaniami np. pokaż banana, która piłeczka jest większa itp. Super są. Na podróż samochodem czy nudne dni w domu. Nikola uwielbia je.

Angielk Z rączkami narazie cisza. Pfu pfu pfu!! Jutro jedziemy do Gdańska i tam skierujemy się do jakiegoś dobrego prywatnego specjalisty przy okazji, bo nie będę teraz do Szczecina jechać specjalnie. Tutaj nie ma żadnych porządnych specjalistów. Daj znać kiedy masz wolny czas, my będziemy tydzień w Gdańsku.

Niunia DYNIA NIESAMOWITA !!!



--------------------
Nikolka 10.12.2010r.
Fiona89
pon, 29 paź 2012 - 18:02
Dziewczyny !!!
Które z Waszych dzieci ma paszport lub dowód tymczasowy?

Wiem, że paszport lepszy, ale tylko 12 miesięcy ma ważność. Dowód bodajże na 5 lat?

My z Nikolą wybieramy się tylko do Niemczech i jestem w kropce. Jeździć nie możemy bez niej, a z nią tymbardziej. Czasami kolegi G. żona zostanie z małą. A do granicy z 5 km. Więc chcemy często bywać na zakupy.

Fiona89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: pon, 13 wrz 10 - 19:29
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 34,272




post pon, 29 paź 2012 - 18:02
Post #27

Dziewczyny !!!
Które z Waszych dzieci ma paszport lub dowód tymczasowy?

Wiem, że paszport lepszy, ale tylko 12 miesięcy ma ważność. Dowód bodajże na 5 lat?

My z Nikolą wybieramy się tylko do Niemczech i jestem w kropce. Jeździć nie możemy bez niej, a z nią tymbardziej. Czasami kolegi G. żona zostanie z małą. A do granicy z 5 km. Więc chcemy często bywać na zakupy.



--------------------
Nikolka 10.12.2010r.
syl_wia9
pon, 29 paź 2012 - 18:58
Nie mam ani paszportu ani dowodu 43.gif

Hm..chyba tez spróbuje tej dyni...ale to co mam cała taką dynię w sklepie kupić czy jak?może to głupie ,że pytam,ale jakos nigdy nie rozglądałam się za dynią do zupy.. 29.gif 03.gif

Zuzka nadal kaszle i D też zaczyna-ocipieje.... 21.gif nie cierpię zimy wallbash.gif

Magnezja Kamil przystojniacha się robi...i ma piekne oczy... 06.gif Wrzuć siebie bo już zapomniałam jak wyglądasz!!! nienie.gif


Wrzucę zdjęcia z gór,ale wychodzi na to,że nic nie zrobiliśmy fajnego...znowu wszystkie w jeden dzień i bez fajnych widoków.. 32.gif Nikomu się nie chciało pstrykać.




Ale jakiś tam krajobraz widać 29.gif



syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post pon, 29 paź 2012 - 18:58
Post #28

Nie mam ani paszportu ani dowodu 43.gif

Hm..chyba tez spróbuje tej dyni...ale to co mam cała taką dynię w sklepie kupić czy jak?może to głupie ,że pytam,ale jakos nigdy nie rozglądałam się za dynią do zupy.. 29.gif 03.gif

Zuzka nadal kaszle i D też zaczyna-ocipieje.... 21.gif nie cierpię zimy wallbash.gif

Magnezja Kamil przystojniacha się robi...i ma piekne oczy... 06.gif Wrzuć siebie bo już zapomniałam jak wyglądasz!!! nienie.gif


Wrzucę zdjęcia z gór,ale wychodzi na to,że nic nie zrobiliśmy fajnego...znowu wszystkie w jeden dzień i bez fajnych widoków.. 32.gif Nikomu się nie chciało pstrykać.




Ale jakiś tam krajobraz widać 29.gif



anna52
pon, 29 paź 2012 - 19:44
Fiona moja Madzia ma i paszport i dowód .Dowód jak Ci wystarczy to lepiej bo tak jest na 5 lat krócej czekasz i nic nie płacisz ,a paszport dłużej czekania i jest płatny acha i oczywiście na rok u takich malych dzieci .My w wakacje jechalismy w cieple kraje więc trzeba było robic paszport a tak w krajach Unii może być dowód

Sylwia u nas tyle sniegu mróz a ty tu takie piekne zdjęcia wstawiasz, no chcesz mnie załamać, wy w krótkich rękawkach.No pięknie!!!!!!!
anna52


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 977
Dołączył: pon, 05 kwi 10 - 18:39
Nr użytkownika: 32,390

GG:


post pon, 29 paź 2012 - 19:44
Post #29

Fiona moja Madzia ma i paszport i dowód .Dowód jak Ci wystarczy to lepiej bo tak jest na 5 lat krócej czekasz i nic nie płacisz ,a paszport dłużej czekania i jest płatny acha i oczywiście na rok u takich malych dzieci .My w wakacje jechalismy w cieple kraje więc trzeba było robic paszport a tak w krajach Unii może być dowód

Sylwia u nas tyle sniegu mróz a ty tu takie piekne zdjęcia wstawiasz, no chcesz mnie załamać, wy w krótkich rękawkach.No pięknie!!!!!!!

--------------------
Uploaded with ImageShack.us
syl_wia9
pon, 29 paź 2012 - 19:48
Anna nie chcę cię załamywac...to są zdjęcia z Wisły jeszcze jak było tak ciepło.U nas tez teraz śniegi mróz jak nie wiem co...zresztą ja sama załamana 32.gif
syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post pon, 29 paź 2012 - 19:48
Post #30

Anna nie chcę cię załamywac...to są zdjęcia z Wisły jeszcze jak było tak ciepło.U nas tez teraz śniegi mróz jak nie wiem co...zresztą ja sama załamana 32.gif
angielk
pon, 29 paź 2012 - 20:04
Sylwia fajnie was widzieć icon_biggrin.gif
zazdroszczÄ™ wypadu!!

A dynię teraz kupisz w każdym warzywniaku raczej.
Do zupy potrzebna jest mała, albo kawałek (zazwyczaj kroją)

Fiona nie mam konkretnych planów więc możemy się spotkać kiedy Ci będzie pasować icon_biggrin.gif
a co do paszportu/dowodu to Anna napisała Ci wszystko, ja potwierdzam.
Luska ma dowód, potrzebowaliśmy jak do Krakowa lecieliśmy. Jeśli nie macie zamiaru jechać po za UE to zróbcie dowód. Bezpłatny i na 5 lat. No i do wyrobienia muszą być oboje rodzice w urzędzie.

Magnezja Kamil super!! jak fajnie że nam go wreszcie pokazałaś icon_biggrin.gif
angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post pon, 29 paź 2012 - 20:04
Post #31

Sylwia fajnie was widzieć icon_biggrin.gif
zazdroszczÄ™ wypadu!!

A dynię teraz kupisz w każdym warzywniaku raczej.
Do zupy potrzebna jest mała, albo kawałek (zazwyczaj kroją)

Fiona nie mam konkretnych planów więc możemy się spotkać kiedy Ci będzie pasować icon_biggrin.gif
a co do paszportu/dowodu to Anna napisała Ci wszystko, ja potwierdzam.
Luska ma dowód, potrzebowaliśmy jak do Krakowa lecieliśmy. Jeśli nie macie zamiaru jechać po za UE to zróbcie dowód. Bezpłatny i na 5 lat. No i do wyrobienia muszą być oboje rodzice w urzędzie.

Magnezja Kamil super!! jak fajnie że nam go wreszcie pokazałaś icon_biggrin.gif

--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
niunia23
pon, 29 paź 2012 - 20:28
vabien ja sobie biore szablony w tym roku akurat z tej strony https://family.go.com/disney/pkg-disney-par...pkin-templates/ i nakluwam najpierw robie sobie kontury malym dlutkiem takim tyci tyci a potem takim troche wiekszym wydlubuje wszytsko ale nie na wylot tylko tak troche zeby miaszu zostalo a skorki nie bylo icon_biggrin.gif
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
SkÄ…d: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post pon, 29 paź 2012 - 20:28
Post #32

vabien ja sobie biore szablony w tym roku akurat z tej strony https://family.go.com/disney/pkg-disney-par...pkin-templates/ i nakluwam najpierw robie sobie kontury malym dlutkiem takim tyci tyci a potem takim troche wiekszym wydlubuje wszytsko ale nie na wylot tylko tak troche zeby miaszu zostalo a skorki nie bylo icon_biggrin.gif

--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
_Mała_Mi_
pon, 29 paź 2012 - 21:28
.

Ten post edytował mry śro, 19 lut 2014 - 21:18
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
SkÄ…d: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post pon, 29 paź 2012 - 21:28
Post #33

.
angielk
pon, 29 paź 2012 - 21:57
no to pokaże wam czapki, dużo im brakuje do doskonałości, no i nie ma szaleństwa z kolorami, ale to naprawdę pierwsze moje przymiarki do szydełka.


Najpierw zrobiłam taką dla Lusi z daszkiem


ale daszek nie udał sie, ciągle sie zawijał


więc go sprułam i zrobiłam taką czapkę


a te zrobiłam dla siebie







zdjęcia beretu nie mam bo siostra zabrała go i nosi zadowolona ;p

angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post pon, 29 paź 2012 - 21:57
Post #34

no to pokaże wam czapki, dużo im brakuje do doskonałości, no i nie ma szaleństwa z kolorami, ale to naprawdę pierwsze moje przymiarki do szydełka.


Najpierw zrobiłam taką dla Lusi z daszkiem


ale daszek nie udał sie, ciągle sie zawijał


więc go sprułam i zrobiłam taką czapkę


a te zrobiłam dla siebie







zdjęcia beretu nie mam bo siostra zabrała go i nosi zadowolona ;p



--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
4kasiula
pon, 29 paź 2012 - 22:06
angielk świetnie Ci wyszły czapki icon_eek.gif , jestem pod OGROMNYM wrażeniem, a jaka Luśka fajna icon_smile.gif
4kasiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,821
Dołączył: wto, 03 sie 10 - 19:07
Nr użytkownika: 33,895

GG:


post pon, 29 paź 2012 - 22:06
Post #35

angielk świetnie Ci wyszły czapki icon_eek.gif , jestem pod OGROMNYM wrażeniem, a jaka Luśka fajna icon_smile.gif

--------------------
O 2010
A 2014
anna52
pon, 29 paź 2012 - 22:07
Angielk no no jestem pod wrażeniem, pal sześc kolory , nie są złe na głowie fajnie wyglądają , ale w szoku jestem jakie wzorki jak ładnie zrobione.Jak Ty to zrobiłaś, to twoje początki to co będzie jak dojdziesz do perfekcji????? 06.gif Ale tak szczerze Ci powiem bardzo ładnie to wyszło i choć to nie moje kolory to bardzo mi sie spodobały.I Lusia podoba mi się w nich.No to teraz getry zasuwaj ,napewno zrobisz ładne a widzę że Lusia ma geterki jakieś ładne.A te twoje fotki co takie poucinane ,nie wolno tak psuć zdjęcia nienie.gif nienie.gif nienie.gif
anna52


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 977
Dołączył: pon, 05 kwi 10 - 18:39
Nr użytkownika: 32,390

GG:


post pon, 29 paź 2012 - 22:07
Post #36

Angielk no no jestem pod wrażeniem, pal sześc kolory , nie są złe na głowie fajnie wyglądają , ale w szoku jestem jakie wzorki jak ładnie zrobione.Jak Ty to zrobiłaś, to twoje początki to co będzie jak dojdziesz do perfekcji????? 06.gif Ale tak szczerze Ci powiem bardzo ładnie to wyszło i choć to nie moje kolory to bardzo mi sie spodobały.I Lusia podoba mi się w nich.No to teraz getry zasuwaj ,napewno zrobisz ładne a widzę że Lusia ma geterki jakieś ładne.A te twoje fotki co takie poucinane ,nie wolno tak psuć zdjęcia nienie.gif nienie.gif nienie.gif

--------------------
Uploaded with ImageShack.us
Fiona89
pon, 29 paź 2012 - 22:59
Sylwia Wyglądacie super, a Zuzia wygląda poważnie icon_smile.gif

Anna Właśnie tak myślę nad dowodem, zobaczymy. Akurat kiedy G. ma wolne chcemy załatwić, przed świętami będzie do odebrania icon_smile.gif

Angielk Czapeczki super! Masz talent. Ja to dziurę w swetrze bym zrobiła icon_razz.gif Co do kawki dam znać jak będziemy w Gdańsku, pewnie po wszystkich zmarłych jakoś icon_smile.gif



Fiona89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: pon, 13 wrz 10 - 19:29
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 34,272




post pon, 29 paź 2012 - 22:59
Post #37

Sylwia Wyglądacie super, a Zuzia wygląda poważnie icon_smile.gif

Anna Właśnie tak myślę nad dowodem, zobaczymy. Akurat kiedy G. ma wolne chcemy załatwić, przed świętami będzie do odebrania icon_smile.gif

Angielk Czapeczki super! Masz talent. Ja to dziurę w swetrze bym zrobiła icon_razz.gif Co do kawki dam znać jak będziemy w Gdańsku, pewnie po wszystkich zmarłych jakoś icon_smile.gif





--------------------
Nikolka 10.12.2010r.
komunikacja
wto, 30 paź 2012 - 00:48


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

więcej na razie nie mam:)
komunikacja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 mar 10 - 14:38
SkÄ…d: Wr.
Nr użytkownika: 32,101




post wto, 30 paź 2012 - 00:48
Post #38



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

więcej na razie nie mam:)

--------------------
"Najwieksze szczescie dla ojca i matki,
Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki.
To ich krew-zycie,to ich wlasne dziecie,
Co im nad wszystko drozsze jest na swiecie."


moja dieta

niunia23
wto, 30 paź 2012 - 01:00
to ja wstawie jeszcze dzisiejsza nasza dynie icon_razz.gif



jak by ktoś pytał to Arielka wedle zamowienia icon_biggrin.gif



a dzisiaj zadzwoniła moja bratanica i usłyszałam "Ciociu ta dynia jest najcudowniejsza i najpiekniejsza na świecie icon_biggrin.gif " ciesze ze moglam jej taka radoche sprawic zwlaszcza ze dzisiaj ma urodzinki icon_biggrin.gif
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
SkÄ…d: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post wto, 30 paź 2012 - 01:00
Post #39

to ja wstawie jeszcze dzisiejsza nasza dynie icon_razz.gif



jak by ktoś pytał to Arielka wedle zamowienia icon_biggrin.gif



a dzisiaj zadzwoniła moja bratanica i usłyszałam "Ciociu ta dynia jest najcudowniejsza i najpiekniejsza na świecie icon_biggrin.gif " ciesze ze moglam jej taka radoche sprawic zwlaszcza ze dzisiaj ma urodzinki icon_biggrin.gif

--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
_Mała_Mi_
wto, 30 paź 2012 - 01:33
Żeby nie było, że ja się obijam ze zdjęciami....


Wczorajszy makijaż... chwilkę było zbyt cicho... icon_smile.gif



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us


Z najbardziej schowaną lalka w całym domu... a jednak nie dość dobrze icon_smile.gif LALA MNIAM



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Helutek Glutek



Uploaded with ImageShack.us


ręka ... noga... a tak naprawdę... oko oko oko oko kula!



Uploaded with ImageShack.us






LillAnn Miki cudny <3

Niunia, duma powinna Cię rozpierać, bo genialna dynia

Angielk!!!!!!!!!!!!! te czapki to coś niesamowitego <3 jak zrobisz geterki, to ja u Ciebie zamówię icon_smile.gif najwyżej będa leżały na półce icon_smile.gif genialnie!!!

Ten post edytował mry śro, 19 lut 2014 - 21:19
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
SkÄ…d: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post wto, 30 paź 2012 - 01:33
Post #40

Żeby nie było, że ja się obijam ze zdjęciami....


Wczorajszy makijaż... chwilkę było zbyt cicho... icon_smile.gif



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us


Z najbardziej schowaną lalka w całym domu... a jednak nie dość dobrze icon_smile.gif LALA MNIAM



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Helutek Glutek



Uploaded with ImageShack.us


ręka ... noga... a tak naprawdę... oko oko oko oko kula!



Uploaded with ImageShack.us






LillAnn Miki cudny <3

Niunia, duma powinna Cię rozpierać, bo genialna dynia

Angielk!!!!!!!!!!!!! te czapki to coś niesamowitego <3 jak zrobisz geterki, to ja u Ciebie zamówię icon_smile.gif najwyżej będa leżały na półce icon_smile.gif genialnie!!!
> GrudzieÅ„ 2010 vol. VIII, Z Nowym Rokiem, z nowym wiekiem. 2 latka za nami :-)
Start new topic
Reply to this topic
99 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 01:30
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama