Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Zamiast rożka

, dla noworodka to może ?
> , dla noworodka to może ?
Abotak
czw, 03 wrz 2009 - 17:41
CYTAT(agnecha @ Thu, 03 Sep 2009 - 10:17) *
- a co z tzw. 'pieluchowaniem' (szeroko rozstawiane nóżki ze wzgledu na bioderka?) w takim ścisku to raczej się nie da


no o to na zapas to bym sie nie martwila icon_wink.gif
Pieluchowania ( jesli to ma sens zaiste bo sie nie znam) nie wymagaja wszystkie noworodki. Tak naprawde niewielki procent wiec to akurat nie argument.
Juz bardziej bym sie martwila o przegrzanie w rozku 37.gif bo o to z kolei latwo w takiej wlasnej koldrze 48.gif
A pod glowe zadnych kocykow nie podkladalam nigdy.
W koncu flora rodzinna, domu jakos specjalnie nie zapuscilam 03.gif wiec i ryzyko zlapania czegos bylo raczej znikome icon_wink.gif

Ten post edytował Bogusia123456 czw, 03 wrz 2009 - 17:48
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post czw, 03 wrz 2009 - 17:41
Post #21

CYTAT(agnecha @ Thu, 03 Sep 2009 - 10:17) *
- a co z tzw. 'pieluchowaniem' (szeroko rozstawiane nóżki ze wzgledu na bioderka?) w takim ścisku to raczej się nie da


no o to na zapas to bym sie nie martwila icon_wink.gif
Pieluchowania ( jesli to ma sens zaiste bo sie nie znam) nie wymagaja wszystkie noworodki. Tak naprawde niewielki procent wiec to akurat nie argument.
Juz bardziej bym sie martwila o przegrzanie w rozku 37.gif bo o to z kolei latwo w takiej wlasnej koldrze 48.gif
A pod glowe zadnych kocykow nie podkladalam nigdy.
W koncu flora rodzinna, domu jakos specjalnie nie zapuscilam 03.gif wiec i ryzyko zlapania czegos bylo raczej znikome icon_wink.gif
Kotelka
wto, 15 lut 2022 - 09:25
Kokon
Dziewczyny pytanie odnośnie kokona a właściwie ich ceny rozpietosc cenowa jest ogromna od 100 zl do np 280 zl Czy wyzsza cena rowna sie lepsza jakosc czy płacisz za firmę?
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 414
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post wto, 15 lut 2022 - 09:25
Post #22

Kokon
Dziewczyny pytanie odnośnie kokona a właściwie ich ceny rozpietosc cenowa jest ogromna od 100 zl do np 280 zl Czy wyzsza cena rowna sie lepsza jakosc czy płacisz za firmę?
Kotelka
wto, 15 lut 2022 - 09:26
ciekawi mnie to

Ten post edytował Kotelka wto, 15 lut 2022 - 09:27
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 414
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post wto, 15 lut 2022 - 09:26
Post #23

ciekawi mnie to
Ceda
wto, 15 lut 2022 - 10:24
Zawsze jest tak że im wyższa cena tym lepsza jakość. Chodzi tutaj głównie o materiał z którego jest wykonany. Można kupić kokon za 100 zł ze zwykłej szorstkiej bawełny która po kilku praniach straci kolor. Polecam w poszukiwaniach kierować się rodzajem bawełny. Tylko i wyłącznie premium jest niezwykle mięciutka dla skóry maluszka i nie traci kolorów po praniu icon_wink.gif
Jeśli jednak szukasz dobrego stosunku ceny do jakosci, polecam zerknąć sobie na kokony w sklepie Szumisie https://szumisie.pl/wyprawka-dla-maluszka/kokon-niemowlecy/ . W sklepie są piękne kokony z dobrej jakościowo bawełny.


Ten post edytował Ceda pią, 18 lut 2022 - 11:57
Ceda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 235
Dołączył: wto, 26 lut 19 - 08:28
Nr użytkownika: 52,752




post wto, 15 lut 2022 - 10:24
Post #24

Zawsze jest tak że im wyższa cena tym lepsza jakość. Chodzi tutaj głównie o materiał z którego jest wykonany. Można kupić kokon za 100 zł ze zwykłej szorstkiej bawełny która po kilku praniach straci kolor. Polecam w poszukiwaniach kierować się rodzajem bawełny. Tylko i wyłącznie premium jest niezwykle mięciutka dla skóry maluszka i nie traci kolorów po praniu icon_wink.gif
Jeśli jednak szukasz dobrego stosunku ceny do jakosci, polecam zerknąć sobie na kokony w sklepie Szumisie https://szumisie.pl/wyprawka-dla-maluszka/kokon-niemowlecy/ . W sklepie są piękne kokony z dobrej jakościowo bawełny.
Baasia
śro, 23 mar 2022 - 12:11
Ja mogę polecić przede wszystkim Beciaszkowo Kokony dla noworodka. Ich miły w dotyku materiał jest rewelacyjny dla każdego malucha.
Baasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 103
Dołączył: pią, 23 lut 18 - 08:18
Nr użytkownika: 51,538




post śro, 23 mar 2022 - 12:11
Post #25

Ja mogę polecić przede wszystkim Beciaszkowo Kokony dla noworodka. Ich miły w dotyku materiał jest rewelacyjny dla każdego malucha.

--------------------
ReginaP
czw, 03 lis 2022 - 11:50
W temacie ciepłego otulania myślę, że warto pomyśleć też o czymś takim jak śpiworek do wózka https://zyzio-and-zuzia.pl/pl/c/Spiworki-do-wozka/201 Wg mnie to naprawdę rewolucyjne rozwiązanie, zwłaszcza na jesienno zimowe spacery, ale nie tylko. Taki śpiworek można używać w nosidełku, wózku, ale też podczas wakacyjnych wyjazdów, gdy chcemy mieć pewność, że dziecku będzie ciepło niczym pod pluszowym kocykiem, ale nie ma obaw, że zsunie go z siebie, ani zbytnio się nim owinie. Również w przypadku gdy temp otoczenia będzie wyższa, wystarczy rozpiąć śpiworek i nie musimy martwić się potencjalnym przegrzaniem maluszka.
ReginaP


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 35
Dołączył: pią, 31 sty 20 - 16:26
Nr użytkownika: 53,517




post czw, 03 lis 2022 - 11:50
Post #26

W temacie ciepłego otulania myślę, że warto pomyśleć też o czymś takim jak śpiworek do wózka https://zyzio-and-zuzia.pl/pl/c/Spiworki-do-wozka/201 Wg mnie to naprawdę rewolucyjne rozwiązanie, zwłaszcza na jesienno zimowe spacery, ale nie tylko. Taki śpiworek można używać w nosidełku, wózku, ale też podczas wakacyjnych wyjazdów, gdy chcemy mieć pewność, że dziecku będzie ciepło niczym pod pluszowym kocykiem, ale nie ma obaw, że zsunie go z siebie, ani zbytnio się nim owinie. Również w przypadku gdy temp otoczenia będzie wyższa, wystarczy rozpiąć śpiworek i nie musimy martwić się potencjalnym przegrzaniem maluszka.
> Zamiast rożka, dla noworodka to może ?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 19:10
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama